Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 55, 56, 57  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Juba ostetud.
14%
 14%  [ 61 ]
Ostan.
26%
 26%  [ 113 ]
Ootan hinna langust ja ostan siis.
35%
 35%  [ 149 ]
Ei osta.
23%
 23%  [ 98 ]
hääli kokku : 421

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:39:32 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Vaatasin selle hype ära. Tulebki uue skinniga vana tuttav bf4.
Puldiga tegelased olid nagu invaliidid, need ei saa hiire vastu. Kust tuli mõte need sinna sisse tuua? Milleks? Hakkavad nüüd pulte müüma?
Mäng ise tundus naljakas, granaatidega lasti tanke õhku jne. Midagi sensiatsioonilist ja uut sealt nagu silma ei hakanudki. Lipu vahetust ütles naisehääl.
Ülistav kiidulaul, mis pidevalt üleval oli oleks võinud olemata olla ja rohkem asjast rääkida.

Eks näis, proovib beeta ära aga võib juhtuda sama nagu battlefronti ja starwarsiga, et peale kolme päeva beeta proovimist enam käsi tõusma ei hakanudki.


Kui sa tähele panid, siis tanke lasti õhku anti-tank grenadega, ehk siis kimp üksikutest granaatidest, mitte tavaliste granaatidega.
Pulti saab kasutada ka BF4 ja Battlefrontis, keegi ei sunni sind kasutama.
Naishääl teretulnud, hea vaheldus, samas olen üsna kindel, et saab ära muuta.

Üldiselt, ega keegi ei sunni sind midagi tegema ju, elame ikkagi vabal maal.
Ja alati on võimalus silmad COD'i poole keerata..
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.06.2016 12:42:05 vasta tsitaadiga

Gap, Jah, ega kriitikal ei ole siin sakis kohta eksju icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:46:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 12:49:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mäng ise tundus naljakas, granaatidega lasti tanke õhku

Esimeses ilmasõjas kasutatigi bundle granaate tankide vastu, ega siis ei olnud see soomus mingi kinnikeevitatud ilge paks molübdeen terase segu vaid neetidega kokku klopsitud metallplaadid.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.06.2016 12:59:34 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Gap, Jah, ega kriitikal ei ole siin sakis kohta eksju icon_lol.gif


ei loomulikult võib kritiseerida ,muidu oleks ju see teema väljasurnud nagu call of duty teema icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 18:31:01 vasta tsitaadiga

Busta iga mängu seeriad on põhimõtteliselt reskinnid kui järele mõelda icon_biggrin.gif, codi puhul on reaalselt ainult uued relvad ja mapid ja ongi uus cod valmis mida treitakse iga poole aasta tagant bfi puhul nähtakse aga hulga rohkem vaeva kui paar muudatust . icon_wink.gif icon_wink.gif

Endal oli kusjuures Battlefront täpselt sama, tegin beta ajal paar mängu ja ega rohkem kutsuma ei kutsund, minujaoks liiga casual kus saab iga mängija suurepäraselt ilma pingutamatta hakkama , bfi puhul aga kindlasti sellist asja etule kuna sai mainitud, et "reskin" bf4 ja minujaoks oli bf4 competitive ega ta on ka sest sai mängitud oma tiimiga liiga mänge ja kdr mul 3.2+. BF pole selline mäng kus hüppad sisse ja killing spreed ja triple killid lendavad, vaja ikka nats pühendumust ja muscle memoryt kuna pole hitscan mäng.

_________________


viimati muutis Vihmausss 13.06.2016 18:40:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 13.06.2016 18:33:21 vasta tsitaadiga

Kõige pealt võiks selgeks omale teha mis asi on skin ja mis on täiesti uus model.
Oma enese lollusega üritataks hiilata siin mis hästi välja ei tule.
Haters gonna hate.

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 19:38:41 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
kirjumega kirjutas:
Tuleb sügiseks uus kast kokku klopsida icon_biggrin.gif


Pead 2x1080 ostma muidu eisaa stabiilset "144" kätte icon_biggrin.gif


Mäng ikka frostbite engine peal, väga hardkooriks vast ei aeta nõudeid.
Enda kastiga loodaks ikka 1080p@high kätte saada. Kuigi BF4 lippab isegi ultra peal 90-100fps ringis.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 20:25:49 vasta tsitaadiga

Häirib veits battlefieldis see, et snaipriga lastes ei sure vastane ühe laksuga maha kui just pähe ei lase.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 20:31:01 vasta tsitaadiga

statius h1, hardcore modes sureb 1 hit kehasse.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statius h1
HV vaatleja
statius h1

liitunud: 17.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 20:35:01 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
statius h1, hardcore modes sureb 1 hit kehasse.

Okei ei teadnudki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 22:39:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


BF4'jas main sniper. Tundub et saab lihtsalt "Transfer" scope skills teha icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 13.06.2016 23:14:18 vasta tsitaadiga

Vihmausss, Näed, tundsidki juba oma vana sõbra ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 23:48:07 vasta tsitaadiga

Kuidagi liiga fast-pace tundub...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2016 23:55:48 vasta tsitaadiga

Täitsa uskumatu, kuid täitsa põnev värk.
See aasta vist vaja aeg kahe mängu vahele jagada.
Raske saab olema.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 14.06.2016 00:30:03 vasta tsitaadiga

See fast pace on 64 mängija pärast ja eks valitud kaadrid ka ehk.
Ma bf-i üle 32e ja harcore üldse ei kannata mängida.
Bc2 destruction ka tagasi thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 14.06.2016 11:38:44 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Selle tädi vastu pole midagi kes räägib aga sobiks rohkem kui see info tuleks sulle lähimalt mängijalt.
Kuskil kõrval mingi vant röögiks "we lost objective apples" icon_smile.gif
Norm gameplay ka siia veel, lennukid on vägevad thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2016 12:08:35 vasta tsitaadiga

Mis seal gameplays nüüd siis uut on jääb mulle natukene arusaamatuks. Täpselt nagu iga tavaline FPS. Või noh nagu BF4 siis.

Saan aru, et ajastu ja kõik sellega kaasnev on teine kuid arusaamatuks jääb, et mis see uus ja huvitav gameplay poolest on, et niivõrd pöördesse asjast minna nagu siin mitmed postitajad on läinud?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 12:26:46 vasta tsitaadiga

Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2016 12:34:27 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade)
Selle viimase video pealt need küsimused tekkisidki ...

aga noh ega väga vahet pole vist - nagu lugeda võib siis vahet ei ole mis tuleb - raha loobitakse EA'le igal juhul ette ära puhtalt hype pealt. Ilma reaalsest tootest selget pilti omamata.
See tegevus ise on juba niivõrd rumal, et võtab sõnatuks kohe. Kas tõesti ei suudeta raha kontol hoida launchi ajaks? Tehke eraldi konto kui kardate, et muidu ära kulutate selle icon_eek.gif

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 12:41:31 vasta tsitaadiga

BF1 ongi ju lihtsalt uue skinniga BF4. icon_razz.gif Mida te siis veel lootsite? icon_razz.gif Eriti nagu polegi kuhugi FPS-dega enam areneda. Ja BF4/BF1 graafika on piisavalt hea, et silm puhkaks. Ja arvestades seda, et kui hästi BF4 pc peal jooksis kui võrrelda viimaste COD-dega siis ei ole nurisemiseks absoluutselt põhjust. Sellest saab vist esimene BF mille ma olen nõus ka suurema raha eest ostma. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.06.2016 12:43:02 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Mis seal gameplays nüüd siis uut on jääb mulle natukene arusaamatuks. Täpselt nagu iga tavaline FPS. Või noh nagu BF4 siis.

Saan aru, et ajastu ja kõik sellega kaasnev on teine kuid arusaamatuks jääb, et mis see uus ja huvitav gameplay poolest on, et niivõrd pöördesse asjast minna nagu siin mitmed postitajad on läinud?


uus ja huvitav on gameplay poolest vast see et , traileri järgi ja siin eelpool öeldi ka. et rohkem saab hävitada ja näiteks on uued sõidukite klassid nagu nt Tank Officer ja Pilot aga kui ma ei eksi siis engineeri ei pidanud enam olema kui see sulle midagi ütleb.Muidugi annab palju juurde ja tekitab elevust ka see et seda ajastut pole eriti tänapäeva mängudesse keegi sisse toonud ja DICE on sellega väga julge otsuse teinud minu arvates..
Meeldib ka see et nüüd ei saa kasutada enam igasuguseid abivahendeid väga palju nagu näiteks igasugused flir,thermal sihikud ja igasugused droonid ja ucav peaksid ka puuduma.eks mingisuguseid lisavidinadi ikka oan aga tänapäeva moodsat tehnikat vast mitte icon_razz.gif nii et seal mängus peab skilli olema vast icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 12:59:30 vasta tsitaadiga

Võite mind vihata a ma kipun kartma, et DICE on liiga suure riski võtnud ja paneb feili maha selle WW1 teemaga, eks aeg näitab. Seda WW1 teemat natuke raske müüa tänapäeva noortele, kes harjund kaasaega mängima igast eri vidinatega. Eelistatakse vast reaalsust minevikule. Gameplays midagi revolutsioonilist pole näha, nagu siin eespool kiidetakse. Majad kukkunud kokku ka eelmistes osades ja see ei ole gameplay jaoks suur asi. Uued klassid on teretulnud, kuid kas sellest piisab? Sellise vanade romudega BF4 mulje jätab. Gameplay tekitab rohkem WW2 tunnet WW1 tehnikaga millegipärast, kellelgi sama tunne? Loodan, et kellelegi väga hinge ei lähe
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.


viimati muutis lauri23 14.06.2016 13:17:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 13:01:20 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade)


MP gameplayst jäi ka rohkem selline mulje. Aga eks paljugi sõltub kaardist endast ja selle omadustest. Loodetavasti ikka tuleb ka rohkem meelepärasemaid mape, mis õige BF fiilingu tekitab.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.06.2016 13:15:58 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade)


MP gameplayst jäi ka rohkem selline mulje. Aga eks paljugi sõltub kaardist endast ja selle omadustest. Loodetavasti ikka tuleb ka rohkem meelepärasemaid mape, mis õige BF fiilingu tekitab.


mis kaardid siis tekitavad sinus õige BF fiilingu ? Lihtsalt oleks huvitav teada.... ise olen mänginud bf4 ,mingit erilisi tundeid, fiilingut kaardid ei tekitanud ,mängisin sellise fiilinguga nagu arvutimängu ikka mängitakse icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 14.06.2016 13:27:17 vasta tsitaadiga

Õige bf fiilingu all mõeldakse 1942, bf2 ja vietnami mappe kus jooksid kilomeetreid enne kui kuskile jõudsid.
Ja kus otsast on näha, et raske müüa ww1 teemat? Sa jälgid ka mis üldse maailm arvab selles mängust? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 14.06.2016 13:28:45 vasta tsitaadiga

invension, mina ei öelnud et raske müüa ww1 teemat. Mina arvan et tuleb hea mäng.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 14.06.2016 13:43:23 vasta tsitaadiga

Tean tean, ei viitsind eraldi gvõutida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 13:43:29 vasta tsitaadiga

Suuremaid mape, rohkem erinevat maastikku. Seetõttu on BF-s tähtsal kohal ka masinad. Hetkel sellest gameplayst jäi mulje, et joosti ühest majast teise ning nõmedalt kiire kõik, ehk tõepoolest rohkem selline COD-i laadne toode. Paraku järjest enam Dice/EA seda BF-i sisse tooma hakanud. Juba BF4-s tunda.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 13:46:01 vasta tsitaadiga

Aga BF4's on täpselt samamoodi. Mõni map on väga kiire, mõnes mapis jällegi pead pool tundi litsuma, et jõuda kuhugile.
Mida te halate nüüd, ühte kaarti näidati ja selle järgi otsustatakse mängu kulgu juba?
Jeez Louise...
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 13:50:34 vasta tsitaadiga

puik17, Kui sa minu eelnevaid poste loeksid, siis mina ei ole mitte midagi otsustanud. Ja ütlesingi, et juba eelnevas osas nad sellist teemat sisse toonud liiga palju kahjuks. Mina olen avaldanud lootust, et ehk lõppude lõpuks siiski päris seda õiget BF fiilingut ära kaotatud nüüd poleks. Eks release'i ajal näeb.
Samas, kui nad juba alustavad promomist selliselt, siis meele teeb veidike mõrudaks küll.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 13:56:30 vasta tsitaadiga

Järsku selle mängu puhul avatakse public beta varem, kõik me mäletame, kui valmis oli BF4 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 15:00:15 vasta tsitaadiga

Väga huvitavalt kiire... Jooksmise kiirus, väsimus, triblamine (vasakule-paremale,ette-taha pidev pendeldamine) võiks kuidagi ära reguleerida. Pole normaalne, et mängija triblab, jookseb nagu mingi spordiäss, kuigi lahingvarustus (+ lisavarustus) seljas, mis ei ole sugugi nii kerge...
Nende hetkeliste videote põhjal ei paku erilist vaimustust icon_sad.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 15:49:49 vasta tsitaadiga

Mind praegu nii haigelt häirib, et GUI/HUD näeb väääääga sarnane välja (või jälgib sama nooti) mis oli/in Battlefrontil. See jätab sellise mulje, et pole viitsitud asjaga korralikult tegeleda ja võetakse vanad ja juba läbi käidud ideed/teostused kasutusele.

Aga kahjuks ma BF fännboiiiii ja nkn ostan BF1 ja premiumi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 15:52:09 vasta tsitaadiga

mannatera, karta on, et BF1. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 14.06.2016 15:59:47 vasta tsitaadiga

LKits, WW1 polnud neil erilist lahinguvarustust. Tavaline kuub ja värvitud kiiver millel võeti plekk alt ära, et soomusautosid teha.
Aga samas ei olnud neil ka erilist jooksu varustust ja saabaste asemel oli suvalised kirsad millega niisamagi raske astuda, mis veel siis sprintida.
Aga tegu on kõige meelelahutusega.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 14.06.2016 16:09:54 vasta tsitaadiga

Teisi vaadates tundubki ulme äksion. Mõni ongi selline tõmbleja ja mängitakse ka dpi hiirel 6 miljonit.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2016 16:14:58 vasta tsitaadiga

Ilma kommentaarideta gameplay, vist ei ole siit läbi käinud veel.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman007
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008




sõnum 15.06.2016 17:24:15 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=L5mHuWv9zak otse
_________________
Keyboard missing - press F3 to continue.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.06.2016 17:30:29 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Ilma kommentaarideta gameplay, vist ei ole siit läbi käinud veel.

Spoiler Spoiler Spoiler



kindlasti vaja seda blur visiooni kui jookseb thumbs_down.gif
ot:
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 17:35:26 vasta tsitaadiga

Multiplayer videod ainult. icon_sad.gif Üldse ei koti see multiplayer, selleks on Counter-Strike kui kellegi vastu soov mängida... Singleplayer ja story, see teeb mängust mängu. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 17:40:41 vasta tsitaadiga

Battlefield polegi kunagi ju olnud SP mäng. Jah, viimaste osadega nad hakanud sellele ka rohkem rõhku panema, kuid MP siiski jääb antud mängu puhul tähtsamale kohale.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dRifteR
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2006




sõnum 15.06.2016 17:44:38 vasta tsitaadiga

maxman007 kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=L5mHuWv9zak otse

Siiski kordus juh.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 17:47:34 vasta tsitaadiga

Hmm, senini ostnud neid ikka SP pärast, MP pole kunagi puutunud, lihtsalt ei tõmba. Ju siis nii vanakooli inimene, kes tahab head storyt ja vaikselt nokitseda mängu kallal, imetleda graafikat ja seda kui hästi mäng tehtud, kuni lõputiitrid ees. icon_redface.gif Call Of Duty 2 senini meeldejäävaim kogemus, nagu ka vanad Battlefield seeriad. Ei istu need kaasaaegsed teemad, WW1 ja WW2 ruulib. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 18:11:03 vasta tsitaadiga

Ärge nüüd vihaga üle valage, aga ütlen ausalt - BF1 tutvustavad videod ei tekitanud pooltki nii head emotsiooni, kui uus CoD gameplay... Jah, CoD on koleda graafikaga, aga nojah.
Ja ma olen enamvähem BF fanboy... kurb fast-pace quake stiilis ringi kargamine BF1-s.
Sellegipoolset, ootab ära ning siis saab korralikult seisukoha kujundada icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 18:12:09 vasta tsitaadiga

LKits, olen isegi tiba nõus, aga kuna COD on ikka kusagil kosmoses omadega ja maa peale ei kavatse tulla, et nõnda head mängu teha, nagu selleks oli COD 2 või COD WAW, siis ei jää muud üle kui BF1 poole vaadata. beer_yum.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 15.06.2016 18:16:04 vasta tsitaadiga

LKits, Millises gameplays? Skafandritega kosmoses?
Eks see ole taaskord maitse asi. Minule lihtsalt istub ww1 ja 2 ajastu. Milline nimi selle mängu ees on absoluutselt ei huvita. BF, COD, CS või mis iganes.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 18:34:07 vasta tsitaadiga

COD WAW ja hea mäng, BF-i sp-d ja head? See on mingi trollimine? Ma oskan väga head FPS-ide singleplay-d hinnata, aga BF-i, viimased MoH-id ja osaliselt ka CoD-id on selle koha pealt vist kõige hullemad üldse ja sümboliseerivad ideaalselt tänapäeva braindead generatsiooni.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2016 18:58:39 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
LKits, Millises gameplays? Skafandritega kosmoses?
Eks see ole taaskord maitse asi. Minule lihtsalt istub ww1 ja 2 ajastu. Milline nimi selle mängu ees on absoluutselt ei huvita. BF, COD, CS või mis iganes.
Seesamune kosmose teema jah. Tekitas täitsa häid emotsioone, et tuleb tõenäoliselt korraliku story-ga SP. Pole vist ühtegi CoD netis mänginud.
BF just pigem vastupidi, pole ühtegi SP-d mänginud, aga see BF1 MP on veider triblamine/pendeldamine. Liiga kiiresti saab kohapealt liikuma, pidama, uuesti edasi jne.
Aga nojah, reaalsust arvutimängust leida on tegelikult jabur ka.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.06.2016 20:10:29 vasta tsitaadiga

CoD on ju isegi kiirema gameplay'ga kui BF
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 1 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 55, 56, 57  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.