|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Juba ostetud. |
|
14% |
[ 61 ] |
| Ostan. |
|
26% |
[ 113 ] |
| Ootan hinna langust ja ostan siis. |
|
35% |
[ 149 ] |
| Ei osta. |
|
23% |
[ 98 ] |
|
| hääli kokku : 421 |
|
| autor |
|
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.06.2016 12:39:32
|
|
|
| busta kirjutas: |
Vaatasin selle hype ära. Tulebki uue skinniga vana tuttav bf4.
Puldiga tegelased olid nagu invaliidid, need ei saa hiire vastu. Kust tuli mõte need sinna sisse tuua? Milleks? Hakkavad nüüd pulte müüma?
Mäng ise tundus naljakas, granaatidega lasti tanke õhku jne. Midagi sensiatsioonilist ja uut sealt nagu silma ei hakanudki. Lipu vahetust ütles naisehääl.
Ülistav kiidulaul, mis pidevalt üleval oli oleks võinud olemata olla ja rohkem asjast rääkida.
Eks näis, proovib beeta ära aga võib juhtuda sama nagu battlefronti ja starwarsiga, et peale kolme päeva beeta proovimist enam käsi tõusma ei hakanudki. |
Kui sa tähele panid, siis tanke lasti õhku anti-tank grenadega, ehk siis kimp üksikutest granaatidest, mitte tavaliste granaatidega.
Pulti saab kasutada ka BF4 ja Battlefrontis, keegi ei sunni sind kasutama.
Naishääl teretulnud, hea vaheldus, samas olen üsna kindel, et saab ära muuta.
Üldiselt, ega keegi ei sunni sind midagi tegema ju, elame ikkagi vabal maal.
Ja alati on võimalus silmad COD'i poole keerata..
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
13.06.2016 12:42:05
|
|
|
Gap, Jah, ega kriitikal ei ole siin sakis kohta eksju
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
13.06.2016 12:46:47
|
|
|
Spoiler 
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.06.2016 12:49:23
|
|
|
| tsitaat: |
Mäng ise tundus naljakas, granaatidega lasti tanke õhku
|
Esimeses ilmasõjas kasutatigi bundle granaate tankide vastu, ega siis ei olnud see soomus mingi kinnikeevitatud ilge paks molübdeen terase segu vaid neetidega kokku klopsitud metallplaadid.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.06.2016 12:59:34
|
|
|
| busta kirjutas: |
Gap, Jah, ega kriitikal ei ole siin sakis kohta eksju  |
ei loomulikult võib kritiseerida ,muidu oleks ju see teema väljasurnud nagu call of duty teema
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
13.06.2016 18:31:01
|
|
|
Busta iga mängu seeriad on põhimõtteliselt reskinnid kui järele mõelda , codi puhul on reaalselt ainult uued relvad ja mapid ja ongi uus cod valmis mida treitakse iga poole aasta tagant bfi puhul nähtakse aga hulga rohkem vaeva kui paar muudatust .
Endal oli kusjuures Battlefront täpselt sama, tegin beta ajal paar mängu ja ega rohkem kutsuma ei kutsund, minujaoks liiga casual kus saab iga mängija suurepäraselt ilma pingutamatta hakkama , bfi puhul aga kindlasti sellist asja etule kuna sai mainitud, et "reskin" bf4 ja minujaoks oli bf4 competitive ega ta on ka sest sai mängitud oma tiimiga liiga mänge ja kdr mul 3.2+. BF pole selline mäng kus hüppad sisse ja killing spreed ja triple killid lendavad, vaja ikka nats pühendumust ja muscle memoryt kuna pole hitscan mäng.
_________________

viimati muutis Vihmausss 13.06.2016 18:40:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
13.06.2016 18:33:21
|
|
|
Kõige pealt võiks selgeks omale teha mis asi on skin ja mis on täiesti uus model.
Oma enese lollusega üritataks hiilata siin mis hästi välja ei tule.
Haters gonna hate.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
13.06.2016 19:38:41
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| kirjumega kirjutas: |
Tuleb sügiseks uus kast kokku klopsida  |
Pead 2x1080 ostma muidu eisaa stabiilset "144" kätte  |
Mäng ikka frostbite engine peal, väga hardkooriks vast ei aeta nõudeid.
Enda kastiga loodaks ikka 1080p@high kätte saada. Kuigi BF4 lippab isegi ultra peal 90-100fps ringis.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
13.06.2016 20:25:49
|
|
|
| Häirib veits battlefieldis see, et snaipriga lastes ei sure vastane ühe laksuga maha kui just pähe ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
13.06.2016 20:31:01
|
|
|
| statius h1, hardcore modes sureb 1 hit kehasse.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
13.06.2016 20:35:01
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| statius h1, hardcore modes sureb 1 hit kehasse. |
Okei ei teadnudki
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
13.06.2016 22:39:09
|
|
|
Spoiler 
BF4'jas main sniper. Tundub et saab lihtsalt "Transfer" scope skills teha
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
13.06.2016 23:14:18
|
|
|
Vihmausss, Näed, tundsidki juba oma vana sõbra ära
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
13.06.2016 23:55:48
|
|
|
Täitsa uskumatu, kuid täitsa põnev värk.
See aasta vist vaja aeg kahe mängu vahele jagada.
Raske saab olema.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.06.2016 00:30:03
|
|
|
See fast pace on 64 mängija pärast ja eks valitud kaadrid ka ehk.
Ma bf-i üle 32e ja harcore üldse ei kannata mängida.
Bc2 destruction ka tagasi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.06.2016 11:38:44
|
|
|
Selle tädi vastu pole midagi kes räägib aga sobiks rohkem kui see info tuleks sulle lähimalt mängijalt.
Kuskil kõrval mingi vant röögiks "we lost objective apples"
Norm gameplay ka siia veel, lennukid on vägevad
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.06.2016 12:08:35
|
|
|
Mis seal gameplays nüüd siis uut on jääb mulle natukene arusaamatuks. Täpselt nagu iga tavaline FPS. Või noh nagu BF4 siis.
Saan aru, et ajastu ja kõik sellega kaasnev on teine kuid arusaamatuks jääb, et mis see uus ja huvitav gameplay poolest on, et niivõrd pöördesse asjast minna nagu siin mitmed postitajad on läinud?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
14.06.2016 12:26:46
|
|
|
| Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade)
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
14.06.2016 12:34:27
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade) |
Selle viimase video pealt need küsimused tekkisidki ...
aga noh ega väga vahet pole vist - nagu lugeda võib siis vahet ei ole mis tuleb - raha loobitakse EA'le igal juhul ette ära puhtalt hype pealt. Ilma reaalsest tootest selget pilti omamata.
See tegevus ise on juba niivõrd rumal, et võtab sõnatuks kohe. Kas tõesti ei suudeta raha kontol hoida launchi ajaks? Tehke eraldi konto kui kardate, et muidu ära kulutate selle
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
14.06.2016 12:41:31
|
|
|
BF1 ongi ju lihtsalt uue skinniga BF4. Mida te siis veel lootsite? Eriti nagu polegi kuhugi FPS-dega enam areneda. Ja BF4/BF1 graafika on piisavalt hea, et silm puhkaks. Ja arvestades seda, et kui hästi BF4 pc peal jooksis kui võrrelda viimaste COD-dega siis ei ole nurisemiseks absoluutselt põhjust. Sellest saab vist esimene BF mille ma olen nõus ka suurema raha eest ostma.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
14.06.2016 12:43:02
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Mis seal gameplays nüüd siis uut on jääb mulle natukene arusaamatuks. Täpselt nagu iga tavaline FPS. Või noh nagu BF4 siis.
Saan aru, et ajastu ja kõik sellega kaasnev on teine kuid arusaamatuks jääb, et mis see uus ja huvitav gameplay poolest on, et niivõrd pöördesse asjast minna nagu siin mitmed postitajad on läinud? |
uus ja huvitav on gameplay poolest vast see et , traileri järgi ja siin eelpool öeldi ka. et rohkem saab hävitada ja näiteks on uued sõidukite klassid nagu nt Tank Officer ja Pilot aga kui ma ei eksi siis engineeri ei pidanud enam olema kui see sulle midagi ütleb.Muidugi annab palju juurde ja tekitab elevust ka see et seda ajastut pole eriti tänapäeva mängudesse keegi sisse toonud ja DICE on sellega väga julge otsuse teinud minu arvates..
Meeldib ka see et nüüd ei saa kasutada enam igasuguseid abivahendeid väga palju nagu näiteks igasugused flir,thermal sihikud ja igasugused droonid ja ucav peaksid ka puuduma.eks mingisuguseid lisavidinadi ikka oan aga tänapäeva moodsat tehnikat vast mitte nii et seal mängus peab skilli olema vast
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
14.06.2016 12:59:30
|
|
|
Võite mind vihata a ma kipun kartma, et DICE on liiga suure riski võtnud ja paneb feili maha selle WW1 teemaga, eks aeg näitab. Seda WW1 teemat natuke raske müüa tänapäeva noortele, kes harjund kaasaega mängima igast eri vidinatega. Eelistatakse vast reaalsust minevikule. Gameplays midagi revolutsioonilist pole näha, nagu siin eespool kiidetakse. Majad kukkunud kokku ka eelmistes osades ja see ei ole gameplay jaoks suur asi. Uued klassid on teretulnud, kuid kas sellest piisab? Sellise vanade romudega BF4 mulje jätab. Gameplay tekitab rohkem WW2 tunnet WW1 tehnikaga millegipärast, kellelgi sama tunne? Loodan, et kellelegi väga hinge ei lähe
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
viimati muutis lauri23 14.06.2016 13:17:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
14.06.2016 13:01:20
|
|
|
| Arx07 kirjutas: |
| Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade) |
MP gameplayst jäi ka rohkem selline mulje. Aga eks paljugi sõltub kaardist endast ja selle omadustest. Loodetavasti ikka tuleb ka rohkem meelepärasemaid mape, mis õige BF fiilingu tekitab.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
14.06.2016 13:15:58
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Arx07 kirjutas: |
| Renka, lootsin ka, et midagi asjalikumat tuleb. Ilmselt viimane video ajas isu lõplikult ära(vastikult kiire ja arcade) |
MP gameplayst jäi ka rohkem selline mulje. Aga eks paljugi sõltub kaardist endast ja selle omadustest. Loodetavasti ikka tuleb ka rohkem meelepärasemaid mape, mis õige BF fiilingu tekitab. |
mis kaardid siis tekitavad sinus õige BF fiilingu ? Lihtsalt oleks huvitav teada.... ise olen mänginud bf4 ,mingit erilisi tundeid, fiilingut kaardid ei tekitanud ,mängisin sellise fiilinguga nagu arvutimängu ikka mängitakse
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.06.2016 13:27:17
|
|
|
Õige bf fiilingu all mõeldakse 1942, bf2 ja vietnami mappe kus jooksid kilomeetreid enne kui kuskile jõudsid.
Ja kus otsast on näha, et raske müüa ww1 teemat? Sa jälgid ka mis üldse maailm arvab selles mängust?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
14.06.2016 13:28:45
|
|
|
| invension, mina ei öelnud et raske müüa ww1 teemat. Mina arvan et tuleb hea mäng.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.06.2016 13:43:23
|
|
|
Tean tean, ei viitsind eraldi gvõutida
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
14.06.2016 13:43:29
|
|
|
| Suuremaid mape, rohkem erinevat maastikku. Seetõttu on BF-s tähtsal kohal ka masinad. Hetkel sellest gameplayst jäi mulje, et joosti ühest majast teise ning nõmedalt kiire kõik, ehk tõepoolest rohkem selline COD-i laadne toode. Paraku järjest enam Dice/EA seda BF-i sisse tooma hakanud. Juba BF4-s tunda.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.06.2016 13:46:01
|
|
|
Aga BF4's on täpselt samamoodi. Mõni map on väga kiire, mõnes mapis jällegi pead pool tundi litsuma, et jõuda kuhugile.
Mida te halate nüüd, ühte kaarti näidati ja selle järgi otsustatakse mängu kulgu juba?
Jeez Louise...
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
14.06.2016 13:50:34
|
|
|
puik17, Kui sa minu eelnevaid poste loeksid, siis mina ei ole mitte midagi otsustanud. Ja ütlesingi, et juba eelnevas osas nad sellist teemat sisse toonud liiga palju kahjuks. Mina olen avaldanud lootust, et ehk lõppude lõpuks siiski päris seda õiget BF fiilingut ära kaotatud nüüd poleks. Eks release'i ajal näeb.
Samas, kui nad juba alustavad promomist selliselt, siis meele teeb veidike mõrudaks küll.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.06.2016 13:56:30
|
|
|
Järsku selle mängu puhul avatakse public beta varem, kõik me mäletame, kui valmis oli BF4
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mannatera
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.07.2005
|
14.06.2016 15:49:49
|
|
|
Mind praegu nii haigelt häirib, et GUI/HUD näeb väääääga sarnane välja (või jälgib sama nooti) mis oli/in Battlefrontil. See jätab sellise mulje, et pole viitsitud asjaga korralikult tegeleda ja võetakse vanad ja juba läbi käidud ideed/teostused kasutusele.
Aga kahjuks ma BF fännboiiiii ja nkn ostan BF1 ja premiumi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
14.06.2016 15:52:09
|
|
|
mannatera, karta on, et BF1.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
14.06.2016 15:59:47
|
|
|
LKits, WW1 polnud neil erilist lahinguvarustust. Tavaline kuub ja värvitud kiiver millel võeti plekk alt ära, et soomusautosid teha.
Aga samas ei olnud neil ka erilist jooksu varustust ja saabaste asemel oli suvalised kirsad millega niisamagi raske astuda, mis veel siis sprintida.
Aga tegu on kõige meelelahutusega.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
invension
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
14.06.2016 16:09:54
|
|
|
Teisi vaadates tundubki ulme äksion. Mõni ongi selline tõmbleja ja mängitakse ka dpi hiirel 6 miljonit.
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
14.06.2016 16:14:58
|
|
|
Ilma kommentaarideta gameplay, vist ei ole siit läbi käinud veel.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxman007
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2008
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
15.06.2016 17:30:29
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Ilma kommentaarideta gameplay, vist ei ole siit läbi käinud veel.
Spoiler 
|
kindlasti vaja seda blur visiooni kui jookseb
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
15.06.2016 17:35:26
|
|
|
Multiplayer videod ainult. Üldse ei koti see multiplayer, selleks on Counter-Strike kui kellegi vastu soov mängida... Singleplayer ja story, see teeb mängust mängu.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
15.06.2016 17:40:41
|
|
|
| Battlefield polegi kunagi ju olnud SP mäng. Jah, viimaste osadega nad hakanud sellele ka rohkem rõhku panema, kuid MP siiski jääb antud mängu puhul tähtsamale kohale.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dRifteR
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
15.06.2016 17:44:38
|
|
|
Siiski kordus juh.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
15.06.2016 17:47:34
|
|
|
Hmm, senini ostnud neid ikka SP pärast, MP pole kunagi puutunud, lihtsalt ei tõmba. Ju siis nii vanakooli inimene, kes tahab head storyt ja vaikselt nokitseda mängu kallal, imetleda graafikat ja seda kui hästi mäng tehtud, kuni lõputiitrid ees. Call Of Duty 2 senini meeldejäävaim kogemus, nagu ka vanad Battlefield seeriad. Ei istu need kaasaaegsed teemad, WW1 ja WW2 ruulib.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
15.06.2016 18:12:09
|
|
|
LKits, olen isegi tiba nõus, aga kuna COD on ikka kusagil kosmoses omadega ja maa peale ei kavatse tulla, et nõnda head mängu teha, nagu selleks oli COD 2 või COD WAW, siis ei jää muud üle kui BF1 poole vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
15.06.2016 18:16:04
|
|
|
LKits, Millises gameplays? Skafandritega kosmoses?
Eks see ole taaskord maitse asi. Minule lihtsalt istub ww1 ja 2 ajastu. Milline nimi selle mängu ees on absoluutselt ei huvita. BF, COD, CS või mis iganes.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
devilman
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
15.06.2016 18:34:07
|
|
|
| COD WAW ja hea mäng, BF-i sp-d ja head? See on mingi trollimine? Ma oskan väga head FPS-ide singleplay-d hinnata, aga BF-i, viimased MoH-id ja osaliselt ka CoD-id on selle koha pealt vist kõige hullemad üldse ja sümboliseerivad ideaalselt tänapäeva braindead generatsiooni.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
15.06.2016 18:58:39
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
LKits, Millises gameplays? Skafandritega kosmoses?
Eks see ole taaskord maitse asi. Minule lihtsalt istub ww1 ja 2 ajastu. Milline nimi selle mängu ees on absoluutselt ei huvita. BF, COD, CS või mis iganes. |
Seesamune kosmose teema jah. Tekitas täitsa häid emotsioone, et tuleb tõenäoliselt korraliku story-ga SP. Pole vist ühtegi CoD netis mänginud.
BF just pigem vastupidi, pole ühtegi SP-d mänginud, aga see BF1 MP on veider triblamine/pendeldamine. Liiga kiiresti saab kohapealt liikuma, pidama, uuesti edasi jne.
Aga nojah, reaalsust arvutimängust leida on tegelikult jabur ka.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
15.06.2016 20:10:29
|
|
|
| CoD on ju isegi kiirema gameplay'ga kui BF
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|