Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 15:20:01 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, Enne jamasin marauder totemiga natuke 60-ni. Uues leagues otsustasin templari peale minna ja inquisitor ascend.
Siiamaani muidugi ikka veel vortex spam, +10 node, hp, 2x jewel ja nüüd crit node otsa - tee valmis keystonede juurde, enne kui neid võtma hakkan. Muidu selline poolpehme build.
Enne cruel lõppu (4 ascend punkti vaja), totemi peale veel üle ei lähe.

Elemental focus support koos Inevitable judgement haruga peaks päris korralik olema (+100% crit chance, 100% elem resist ignore on crit). Kui crit piisavalt kõrgel, siis vahet pole mis resist või reflect mapides on, isegi ele equilibrium ei huvita enam.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 15:42:17 vasta tsitaadiga

Kui tahtmist ja võimalust, soovitaks proovida ka "tolmuimeja buildi". icon_biggrin.gif Ise tegin enda katse eksemplari:

link

Duelist baas (gladiaator ascend- olulisem 100% block to spellblock conversion), max block/spellblock, 100% knockback (gem+ puu knockback klaster+ 5 juuti mil 6% knockback chance), 6-7 enduurot, cwdt+IC

Olulisemad uniqued: Ambu's charge (enduuro regen), Aegis Aurora, Empires Grasp (reverse knockback), Advancing Fortress (16% extra block+ implicit loh), Dyadian Dawn (no physical damage)

Pea 5l: cyclone-fortify- loh- increased aoe- knockback

Lihtsalt vaja sõpra kellel MF ja dps. Vacuumiga tõmbad nt 25% mappi kokku ja lased ära ghostida, siis mf sõber tuleb sisse ning notib karja maha. Senimaani pole õnnestunud enda vacuumeriga ära kooleda, kuigi ringi sõidetud ghostitud abaxothi, Haasti jms tegelastega (kõik korraga icon_lol.gif )
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 10.06.2016 14:40:25 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
Kui tahtmist ja võimalust, soovitaks proovida ka "tolmuimeja buildi". icon_biggrin.gif Ise tegin enda katse eksemplari:

link

Duelist baas (gladiaator ascend- olulisem 100% block to spellblock conversion), max block/spellblock, 100% knockback (gem+ puu knockback klaster+ 5 juuti mil 6% knockback chance), 6-7 enduurot, cwdt+IC

Olulisemad uniqued: Ambu's charge (enduuro regen), Aegis Aurora, Empires Grasp (reverse knockback), Advancing Fortress (16% extra block+ implicit loh), Dyadian Dawn (no physical damage)

Pea 5l: cyclone-fortify- loh- increased aoe- knockback

Lihtsalt vaja sõpra kellel MF ja dps. Vacuumiga tõmbad nt 25% mappi kokku ja lased ära ghostida, siis mf sõber tuleb sisse ning notib karja maha. Senimaani pole õnnestunud enda vacuumeriga ära kooleda, kuigi ringi sõidetud ghostitud abaxothi, Haasti jms tegelastega (kõik korraga icon_lol.gif )


Hehe...Nice.

Ma küll MF pole, aga mu Obliterate'le väga meeldiks kui kogu map oleks ühes koos. One-shot ja kõik lendab ribadeks.

Also mis värk Guildiga on? Eestlastel mingi oma? On mõistlik? Chatis palju ascii dickpicce?

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 15:56:47 vasta tsitaadiga

Ma hetkel level 27 nõid ja skillpointe suvjärgi lajatand icon_biggrin.gif
Kas rerollida saab vai lihtsam uueti alustada ja mingit build-listi jälgida?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 16:08:25 vasta tsitaadiga

Kui mingi uuendusega korrigeeritakse seda puud, siis tuleb kõigile tavaliselt reset, aga no seda ootama jääda suht mõttetu, kiirem on uus teha. Üks variant on neid orb of regrette kasutada, aga küllaltki kulukas.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 16:21:01 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Ma hetkel level 27 nõid ja skillpointe suvjärgi lajatand icon_biggrin.gif
Kas rerollida saab vai lihtsam uueti alustada ja mingit build-listi jälgida?


Kuna lvl 27-ks saab ühe õhtuga, siis soovitaks lihtsalt uue tegelase teha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 18:38:03 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
jeanman kirjutas:
Ma hetkel level 27 nõid ja skillpointe suvjärgi lajatand icon_biggrin.gif
Kas rerollida saab vai lihtsam uueti alustada ja mingit build-listi jälgida?


Kuna lvl 27-ks saab ühe õhtuga, siis soovitaks lihtsalt uue tegelase teha.

Mis moodi ühe õhtuga, mul läks kolm päeva aega
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 20:35:21 vasta tsitaadiga

Mida rohkem mängid, seda tõhusamaks muutud. Mapi üldstruktuurid meeles juba ja ei raiska aega.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 10:22:15 vasta tsitaadiga

Jamh, kui mapid on selged ja build silme ees, siis õigete itemitega läheb ikka vägagi kiirelt. Viimati streamis mingi vend tegi 8 tunniga 72-ks..

Sain eile PHC rippi 100% hp pealt. Logisin välja (AHK macro) full hp-ga keset merciless Izaroga võitlemist ja sisse tagasi tulles olin standardis...ei tasu ikka seda logout macrot täielikult usaldada vast icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 10:32:29 vasta tsitaadiga

Eks see makrotamine on üldse üks 0.5 hardcoret. Nagu vanasti D2 vanad kõvatasid, kui kanged nad on, et lasevad hc, kuigi taustaks autopot 35% ja logout jm icon_biggrin.gif

Sellele vaatamata kasutaks ma ise ka seda, aga minu jaoks pole seal midagi nauditavat (hc) vaid kaifin glassiga kaasnevat.



1h teeb end 20 ära, 2h teeb end 30 küll. Ei pea isegi väga tormama.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:14:59 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:




1h teeb end 20 ära, 2h teeb end 30 küll. Ei pea isegi väga tormama.


Mismoodi, tapad ainult värvilisi elukaiid ja teed misioone?Ma üritan ikka terve mapi puhtaks lüüa, mängin ma valesti?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 13:17:04 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:




1h teeb end 20 ära, 2h teeb end 30 küll. Ei pea isegi väga tormama.


Mismoodi, tapad ainult värvilisi elukaiid ja teed misioone?Ma üritan ikka terve mapi puhtaks lüüa, mängin ma valesti?


Ei mängi, sa mängid lihtsalt teistmoodi. Siin pole üks õige või vale.
Keskendu tapmisele jne, aga asju pidevalt osta pooe vaja, neid kukub tappes piisavalt.


NB! Kuna guild hetkel piirajas (30) ja mul vabu vahendeid pole, et ruumi osta juurde (soovijad saavad annetada guildi accountile muide), siis ÜRITAN mälu järgi ja kulli kirja tehes inaktiivseid välja tõsta. Kui vale inimene saab kannaga, siis andke märku julgesti, ma väga loodan, et seda ei juhtu muudugi.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine


viimati muutis Metsjeesus 12.06.2016 14:20:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 12.06.2016 13:28:29 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
...


Kellega rääkida guildi värgis? Oleksin huvitatud kah liituma. Panin Sind friendlisti küll, kuid tundub et sa pole acceptinud / online olnud.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 14:25:33 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
jeanman kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:




1h teeb end 20 ära, 2h teeb end 30 küll. Ei pea isegi väga tormama.


Mismoodi, tapad ainult värvilisi elukaiid ja teed misioone?Ma üritan ikka terve mapi puhtaks lüüa, mängin ma valesti?


Ei mängi, sa mängid lihtsalt teistmoodi. Siin pole üks õige või vale.
Keskendu tapmisele jne, aga asju pidevalt osta pooe vaja, neid kukub tappes piisavalt.


NB! Kuna guild hetkel piirajas (30) ja mul vabu vahendeid pole, et ruumi osta juurde (soovijad saavad annetada guildi accountile muide), siis ÜRITAN mälu järgi ja kulli kirja tehes inaktiivseid välja tõsta. Kui vale inimene saab kannaga, siis andke märku julgesti, ma väga loodan, et seda ei juhtu muudugi.


Aga milline on vale inimene icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 14:32:52 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:
jeanman kirjutas:
Metsjeesus kirjutas:




1h teeb end 20 ära, 2h teeb end 30 küll. Ei pea isegi väga tormama.


Mismoodi, tapad ainult värvilisi elukaiid ja teed misioone?Ma üritan ikka terve mapi puhtaks lüüa, mängin ma valesti?


Ei mängi, sa mängid lihtsalt teistmoodi. Siin pole üks õige või vale.
Keskendu tapmisele jne, aga asju pidevalt osta pooe vaja, neid kukub tappes piisavalt.


NB! Kuna guild hetkel piirajas (30) ja mul vabu vahendeid pole, et ruumi osta juurde (soovijad saavad annetada guildi accountile muide), siis ÜRITAN mälu järgi ja kulli kirja tehes inaktiivseid välja tõsta. Kui vale inimene saab kannaga, siis andke märku julgesti, ma väga loodan, et seda ei juhtu muudugi.


Aga milline on vale inimene icon_biggrin.gif


see kes pole aktiivne...
ja ütleksin ka see kes standardis mängib:D
tuleb kamba peale kokku sebida see raha ise võin euro annetada:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 16:23:36 vasta tsitaadiga

Tanel468 võid kustutada nimekirjast, v tanel357 üks neist kahest peaks olema minu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2016 20:39:40 vasta tsitaadiga

Sattusin kogemata teie guildi. Ma isegi ei teadnud et HinnaVaatlusest ka mehed mängivad beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2016 12:37:14 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:


Hehe...Nice.

Ma küll MF pole, aga mu Obliterate'le väga meeldiks kui kogu map oleks ühes koos. One-shot ja kõik lendab ribadeks.


No väike hoiatus ka juurde võimalikele tolmuimejatele: tehniliste põhjuste tõttu ei ole soovitatav kogu mappi ühte kohta kokku ajada. Esiteks tekib tolmuimemise käigus sellise massiga räige läg (mu keskmine fps on 1) ning teiseks kui ükskord selle karja maha notib (eriti sellised suured one-shot aoe puhastused) siis suremis animatsioonid jms võivad põhjustada disconnecti. Ei oleks nii hull aga minu kogemus näitas, et kui see eelnev olukord juhtus siis mappi tagasi minnes sain kohe automaatselt disconnecti nii kui isegi lähenes tapaväljakule. Automaatne disconnect on ka garanteeritud kui avad portali laibamäe keskel ja üritad seal pidi tagasi minna. Ilmselt mingi server-klient andmeside ülekoormus vms.

Seega IMO on parim tõmmata map kokku niivisi 30-40% korraga. Ei ole liiga palju läägi, disconnect on vähetõenäoline ja kari püsib ka veel piisavalt koos, et laiali ei pudeneks tee peal. Ah ja see ka, et IMO ei ole hea igasuguseid efekte stackida vastastel: nt cwdt+ temp chains, blind, extra gore jms. Enda kogemus on, et mida "puhtam" on kari debuffidest seda kauem saab edasi tõmmata ennem kui server lääg pihta hakkab ning fps läheb üle powerpointiks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 09:32:51 vasta tsitaadiga

See liiga üldse midagi mul ei dropi. MF 300% ja quantity 30% aga ...
ainult chaos retsepte ja fusinguid toodan. Nii edasi jätkub, siis tuleb endal 6 link graftida ...
Fuse ja exalted orbi hinna vahe on ka suht nigel hetkel.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d-day
HV kasutaja

liitunud: 06.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2016 10:09:04 vasta tsitaadiga

selleleale ütleks et puhas rng. ise olen seda liigat nädal-paar peland, chaos retsepte pole viitsind teha, puhtalt gear ja jewel droppe müünud ja teenind nii umbes 8-9 exi. mf on 0 btw ja ringide ja neckide müügiga teenib rohkem kui c retseptidega imo, kuna gg ringe on uues liigas väga vähe et isegi keskmise rolliga asjad maksavad 10-20c. 6 link sain 350 fusega tehtud, elu esimene icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 21.06.2016 15:03:59 vasta tsitaadiga

Tegin ka mf buildi, aga suht kuival senimaani, muidugi pole veel ulmehead geari ka. Aga mf hetkel 250% kanti.

TS rangeriga olen enamus väärtuslikku manti kobistanud suvalistelt magic või rare mobidelt (bino's, divinarius, heretic veil jms). Puncture külge olen küll item rarity jätnud, et cullinguga bossidelt ja raredelt ehk midagi rohkemat kobistada, aga see on selline nii ja naa. Vahel et isegi aitab.

See liiga vast umbes 2000 fuse ära põletanud kui mitte rohkem ning teisele itemile pole veel 6linki kobistanud. Peranduse ajal sai 3-le itemile umbes 300-400 fusega 6linkid peale icon_smile.gif

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2016 21:56:28 vasta tsitaadiga

Siis elad ju päris hästi, kui jaksad 2000 fuset põletada. Ma ise olen korra 1500 vibule laksinud, jäin üldse linkideta ja lasin Vorici juures lisa 150 eest 5L peale, pärast seda RNG peale eriti ei looda - enamasti on valmis 6L'id odavamad kui risk kaotada.
TS rangeri koha pealt, ma vahetasin 2.0 tulekul puncture frenzy vastu ja sain 2x damage boosti. Muus osas järgin Neversinki juhendit, vahepeal läks küll üks teine skillsetupi poolest mööda, aga nüüd jälle hästi kaetud (passiivide osas on need kõik praktiliselt samad). Miskipärast soovitatakse single targetiks küll blast raini, leveldasin siis gemid ära ja proovisin, aga dps 2x madalam kui frenzyga (sellega löön teoreetilislt nüüd +1 arrow corruptiga üle miljoni, tooltip valetab niikuinii ja täpne arvutus on liiga keeruline). Enam ei viitsi küll single targetit isegi bosside jaoks kasutada. TS ajab asja sama hästi ära, aga kui item rarityt, quantityt vms geme kasutada, mis perfi ei paranda, siis oleks vast mõtet ka. Laias laastus on loot 99% vendor food niiehknaa, nii et quantity isegi mõttekam kui rarity. Tõsi küll, te mängite vist ajutist liigat, kus legacy stuffi pole icon_smile.gif
Frenzy setup hetkel: Frenzy + Weapon Elemental Damage + Faster Attacks + Slower Projectiles + Physical Projectile Attack Damage + Physical To Lightning
TS: Tornado Shot + Greater Multiple Projectiles + Faster Attacks + Physical Projectile Attack Damage + Physical To Lightning + Life Gain On Hit (aitab pottimisest loobuda, DPS on niigi piisav, muidu võiks WED kasutada)
Rangereid mänginud viimased paar aastat, midagi muud ei oskagi proovida hetkel...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 10:32:22 vasta tsitaadiga

Elementalit ajad? Ülisuur phys ju etem, sest ei mitigeeri. Pole klassikalise vibu vend, seega ma ei tea, aga kas frenzy koos poisoni ja voidi parem pole? Stackid ülikiirelt.

Ma üritan Quillile +1 powercharge saada, aga seniks sobiks ka culling. Hetkel on blast rain crit CoC mrhrn 93% ja +1 p puhul saaks miskit head peale panna. Armorisse ka tankinud 400 fuse alla ja 4 korda 5link tulnud. Blast rain on hea koos aspeedi ja proje speediga, aga maitse asi, sheet dps pole õige nagu ka bladefall puhul see valetab. Ma sellele ise mängingi, 1 lask ja 3x BF + 2x GC hit on tyypiline tulemus thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 11:50:39 vasta tsitaadiga

Milleks üldse ise linkida, odavam tuleb osta, ise ostsin 6l 1,75 exi, parem kui tabula igatahes, fusid müün maha ja nii vaikselt korjab, üldse meenutab gearimise kohalt vanilla Diablo 3e, ise midagi leida on nutune, lähed poetrade ja ostad, mul 4 asja ise leitud, kõik gear on poetradist, nüüd peab vist mappe hakkama ostma, neid 8-12 on väga nüri nühkida,
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2016 14:00:26 vasta tsitaadiga

Suva magic 6link kindlasti, olin ka kahevahel. Ma ostaks ka, aga nt 110life armor on ikka kehvem kui Belly. Too annab a la 6-700 elu. Noh eks ta natuke selline ka, et "panen kõik papi magama seekord' enne pausile minekut.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 27.06.2016 22:52:36 vasta tsitaadiga

Enda puhul igasugune craftimine, põhiliselt fusingutega proovimine hoiab pinget ka peal pidevalt, et kas nüüd tuleb. Pettumust väga ei teki, kui ikka ei tule seda 6linki, pettumuse valmistab pigem vaalimine, seetõttu seda ikka väga väärtusliku looti peal hetkel ei katseta icon_smile.gif
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xHeiks
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2016 16:20:59 vasta tsitaadiga

See küll valmistab pettumust kui acc läheb 48exa pealt 5e peale, sest 7k fusega ei tulnud 6linki icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 29.06.2016 14:02:48 vasta tsitaadiga

xHeiks kirjutas:
See küll valmistab pettumust kui acc läheb 48exa pealt 5e peale, sest 7k fusega ei tulnud 6linki icon_biggrin.gif

Huhu... samas kui sul on 7k fuse... miks mitte võtta mastercraftist lihtsalt 6Link 1.5k fuse eest? Ma tavaliselt üritan ka ise linkida, aga üldiselt eesmärgiga saada 6L alla 1.5k fusega.

Samuti on mõned chat changed tulemas lähi-nädalatel:
https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/4qe4ve/small_chat_changes/

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 02:35:00 vasta tsitaadiga

Ise HCs prophecys mõtlesin ka, et linkiks midagi ja panin sadakond fuse hakkama ja siis jõudsin järelduse, et sitta kah võtaks parem 7L ja panin ilusti Bringer of Raini pähe. Elu parim otsus siiani icon_lol.gif (max block inquisitor)

Parim drop see liiga on olnud prophecy kaudu tabula ja marohi...Aga noh ega see ilmaasjata pole GRINDing Gear Games, seega väike grind ja varsti 1000c kokku vast teenitud, ez skrilla.

Protip ka, T9 Piety laserit ei tasu tankida HCs evasion buildiga thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xHeiks
HV vaatleja

liitunud: 13.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 04:19:55 vasta tsitaadiga

Ma ka lootsin et tuleb ikka kõvasti alla 7k, aga no jäigi tulemata. Nüüd teen lihtsalt 36 challenge ära ja ootan järgmist ^^
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 08:57:37 vasta tsitaadiga

Eldest kirjutas:
Protip ka, T9 Piety laserit ei tasu tankida HCs evasion buildiga thumbs_up.gif

Ega vist ei tasu jah, ma pole meleega proovinud, aga eva rangerina tuleb selle laseri eest ümber Piety joosta ja samal ajal lasta.
Mõtlen siin, et kuidas double boss oleks, ilmselt nagu lasersein Resident Evili filmis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 11:16:18 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:

Mõtlen siin, et kuidas double boss oleks, ilmselt nagu lasersein Resident Evili filmis icon_biggrin.gif


See oleks alles vaatepilt icon_biggrin.gif Kui keegi siin kavatseb selle HCs ette võtta, siis ärge unustage lindistamast icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2016 16:44:28 vasta tsitaadiga

Tegin seda double pietyt, päris kino oli icon_biggrin.gif eks ohtlik seal vahtima ja imetlema jääda.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2016 15:20:33 vasta tsitaadiga

Uued trialid on täielik cancer kopp.gif kopp.gif kopp.gif kopp.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2016 12:15:57 vasta tsitaadiga

Keegi PHCs uber labis tahab ära carryda mind? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 12:58:17 vasta tsitaadiga

Kes iganes need trialid välja mõtles, tuleks aeglaselt üles puua icon_evil.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2016 14:06:46 vasta tsitaadiga

500 life/sec regen, ei tunne midagi nendes trialites icon_lol.gif
Leveldage stone golem üles ja kasutage seda trialite jaoks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2016 23:36:25 vasta tsitaadiga

Uus patch tulemas thumbs_up.gif
Lisaks double FPS performance ehk multi-core support tänu millele on võimalik ehk 6-ses partys pelada.

Link

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 21:00:06 vasta tsitaadiga

Mõtteid Reach of the Council koha pealt?
Kuulen, et see on OP as fukc, aga tõenäoliselt saab 2.4 patchiga nerfi. Mõtlen, kas oleks mõttekas praegu ligi haarata või nerfitakse varasemad mudelid ka ära.
Põhimõtteliselt on valida 495dps harbingeri ja Reachi vahel, mis väidetavalt tänu GMP sloti vabastamisele võrdub ca 550dpsiga (ja on kordi odavam kui ülemise otsa harbingerid)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 21:18:34 vasta tsitaadiga

See on ilge elukas muidugi. 7 Link on ikka hoopis teine teema, igasugune poison jm on ajuvaba sellega (stackid poolsada portsu peale mõne hetkega jms).

Aga gamble saab ta olema ehk, nad vist saadavad asjad legacyks pigem ja uued on muudetud kujul?

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2016 23:28:03 vasta tsitaadiga

Ostsin ära, dps tõusis pisut, eks nüüd gem setupitega natuke testimist. Kindlam oleks vb ära vaalida, juhuks kui vanad ka nerfi saavad (4 lisanoole asemel 3 on kuulda olnud).
Sihuke isend siis, mingi 5 Divine'i läks:
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 30.08.2016 10:22:07 vasta tsitaadiga

http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1715321
https://www.pathofexile.com/login/migrate
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2016 20:24:17 vasta tsitaadiga

kuna standardit ei pela, siis proovisin täna 6-linki craftida. 1800+ fuset ja ei tulnud icon_lol.gif
Ei hakka tulevas liigas isegi mitte proovima.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2016 22:59:32 vasta tsitaadiga

2.4 patchi info üleval: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1716228
Suurematest muudatustest jäi silma, et Prophecy lisatakse täismängu ja Atlas laiendab tunduvalt endgame võimalusi. Mäppidel tõstetakse vastaste elusid, juurde tuleb 30 uut kaarti (neli T16).
Reach of the Council saabki nerfi, aga vähendatakse hoopis DPS'i. Soetasin ühe kõrgema otsa isendi veel. Veel saab Voidheart kõvasti nerfi, paljud skillid saavad boosti, aga CoC ja Earthquake nerfi (mõlemad peaks siiski mängitavad olema). Fireballi 50% ja Ice Speari 70% boost tunduvad suured, ehk muudavad need skillid ka populaarsemaks - ah ja ilmselt muutuvad vastased, kes neid skille kasutavad, ka ohtlikumaks.
Uute liigade kohta ei oska midagi arvata, tunduvad üsna mõttetud, aga puhta lehe mõttes ehk kasutatavad.
Indu: 6L'id on nii odavad, et mõttekam on fused maha müüa. Tõsi küll, nende väärtus on ka kõvasti langenud, 150:1exalt kanti. Ilmselt tänu sellele, et mõned õnneseened saavad 300 fusega 4 6L tehtud ja turg uputab nendest, isegi upun nende sisse juba. Midagi maha müüa on kaunis raske.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2016 08:58:15 vasta tsitaadiga

[quote="[raVen]ka ohtlikumaks.

Indu: 6L'id on nii odavad, et mõttekam on fused maha müüa. Tõsi küll, nende väärtus on ka kõvasti langenud, 150:1exalt kanti. Ilmselt tänu sellele, et mõned õnneseened saavad 300 fusega 4 6L tehtud ja turg uputab nendest, isegi upun nende sisse juba. Midagi maha müüa on kaunis raske.[/quote]
Ma standardit nagunii ei tee. Sai katsetatud ja tuli järeldusele et mina liigades ei jebi.

Blade vortex tehti ümber kõvasti enam ei pea cast speedi kõrgele ajama.
Tahan see liiga teha korraliku dual spell totem buildi hierophandiga.
Ehk saab nüüd totemi peal selle single targetina tööle.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2016 19:33:08 vasta tsitaadiga

Patch note on huumorit ka. "We nerfed it from 100% to 25% " - "It's still very good."
95+ levelid said veel rohkem xp nerfi - kas tõesti oli nii lihtne?

Aga meh. Ei kutsu uuesti mängima. Praktiliselt mitte midagi uut ja leagued on ka jamad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2016 23:46:43 vasta tsitaadiga

Patchisin ära ja mõtlesin, et teeks enne magamaminekut daily questid ära, aga ei tule ilmselt midagi välja. Iga minuti tagant disconnect, meeskond otsib põhjusi ja nüüd servers full teade, sai nähtud 50k inimest queues ja see tõuseb kiiremini kui 1k minutis. Nii katkisena pole mängu varem näinudki. Muidu mu i7 rõõmustaks kindlasti multicore suppordi üle.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2016 23:54:14 vasta tsitaadiga

Ma ka proovisin enne, cant connect to login server, andsin alla, üle kahe kuu esimest korda mõtlesin et võtan jälle ette, aga ei..
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2016 23:05:59 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Patch note on huumorit ka. "We nerfed it from 100% to 25% " - "It's still very good."
95+ levelid said veel rohkem xp nerfi - kas tõesti oli nii lihtne?

Aga meh. Ei kutsu uuesti mängima. Praktiliselt mitte midagi uut ja leagued on ka jamad.

Ehk loed üle. Minu arvates on 2.4 patch kõige suurem üldse mis tehtud on.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2016 00:29:17 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Praktiliselt mitte midagi uut ja leagued on ka jamad.


Mõistan, et isiklik arvamus, aga jõle loll ikka icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.