Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2016 09:35:55 vasta tsitaadiga

Ikka mängin, aga pole ka väga mängukaaslasi leidnud.
Eriti vahva oleks, kui saaks kusagil TS-is vms VOIP kokku, räägiks juttu ka mängu kõrvale.

Esimeseks soovituseks, ühine erinevate platoonidega. Eestis levinuim on vist HD-Tanel platoon.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 18.05.2016 11:50:43 vasta tsitaadiga

LKits, ennem on mõttekas kuskile välismaa crew'i ronida. Seal HDTaneli crewis on mingid häkkeritest heeliumid koos, aga noh.. HinnaVaatluse crewis on jällegi karu häälega häkkerid. Niiet, eks ole valikuid igale maitsele. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2016 11:54:48 vasta tsitaadiga

Ma ise vist olen HD-taneli crew-is, siis vist HV ning siis need suurimad maailmas, IGN jms.
Ma ei tea, mis Teamspeak serveris siinne GTA5 rahvas mängib (kui üldse), aga ehk keegi viitsiks mainida, siis teab kuhu ühineda.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 18.05.2016 12:48:37 vasta tsitaadiga

LKits, kindlasti üks kõige asjalikum crew on Vinewood Associates https://socialclub.rockstargames.com/crew/vinewood_associates/gtav/pc
Seal liigub enam jaolt /r/gtaonlinecrews jõmmid ringi. Teine võimalus, et ürita ise mõnda väiksemasse crew'i sisse saada https://www.reddit.com/r/gtaonlinecrews/

Igal juhul parem, kui mängida teiste eestlastega koos. Me vahel oleme võtnud täiesti suvalisi eestlasi omale gruppi ja nendega on lihtsalt jube mängida. Osad eestlased nagu ei oskaks chati lugeda, osad ei kuule ka seda kui sa räägid neile midagi ja kui on mingi plaan, siis sellest keegi kinni ei pea. Kui lähebki kõik normaalselt, siis see eestlane hakkab püstolist laksma rakette välja ja põhjendab seda sellega, et nii on lihtsam ja pärast saab rohkem raha selle eest.
Muidugi veel asjalikum on see, kui sa saad omal tutvustest väikse kamba kokku, siis pole üldse mõtet mingi crew'iga mässata. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 18.05.2016 18:58:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
osad ei kuule ka seda kui sa räägid neile midagi

Mul ka mingi kamm juba vähemalt pool aastat sees, no ei kuule teiste rääkimist, olen proovinud ka sama crew liikmetega, ikka ei kuule ei nemad mind ega mina neid, ei teagi kus - mis seadeid vaja näppida, Windows ise näitab, et mikrofon igati töökorras ja mul on neid mikrofone koguni kolm soetatud, kõik on töökorras.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2016 19:03:23 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
osad ei kuule ka seda kui sa räägid neile midagi

Mul ka mingi kamm juba vähemalt pool aastat sees, no ei kuule teiste rääkimist, olen proovinud ka sama crew liikmetega, ikka ei kuule ei nemad mind ega mina neid, ei teagi kus - mis seadeid vaja näppida, Windows ise näitab, et mikrofon igati töökorras ja mul on neid mikrofone koguni kolm soetatud, kõik on töökorras.


mängus menüüs on ka valikud, mis võimaldavad heeliumite karjumise kinni keerata icon_smile.gif

M vajutades tuleb seee quick menu, sealt saad modida ja ESC-Settings-Audio alt samuti

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 18.05.2016 19:58:30 vasta tsitaadiga

parm, lihtsam on mitte mängida heeliumitega. Säästab enda närve, muud midagi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2016 20:05:56 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
parm, lihtsam on mitte mängida heeliumitega. Säästab enda närve, muud midagi. icon_wink.gif


sellepärast mul ongi kinnikeeratud, las karjuvad - kui ei kuule, pole ka probleemi icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2016 20:07:56 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
parm, lihtsam on mitte mängida heeliumitega. Säästab enda närve, muud midagi. icon_wink.gif
Ah ole nüüd! Heeliumid on vahvad!
Üks proovis selgeks teha, et maakera on lapik ja siiralt uskus ka seda. Igasugused õpikud ja muud õpetused olid vandenõu.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 18.05.2016 21:35:19 vasta tsitaadiga

LKits, aja paar korda autoga alla see heelium, siis muudab su kuusepuuks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 22:31:13 vasta tsitaadiga

Juba homme uus GTA Online DLC: Further Adventures in Finance and Felony
! Väidetavalt suurim online DLC. Uued sõidukid missioonid jpm treiler:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 00:15:26 vasta tsitaadiga

uusi heiste pole, siis yawn.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 10:11:43 vasta tsitaadiga

Mis seadistuse graafikasätetes võib maha keerata, ilma, et pildiliselt midagi aru saab?
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.06.2016 10:28:59 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
uusi heiste pole, siis yawn.gif
ei usu et on, tuleb see uus mehaanika
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 07.06.2016 10:34:47 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Mis seadistuse graafikasätetes võib maha keerata, ilma, et pildiliselt midagi aru saab?

Sellest võib kasu olla: http://www.geforce.com/whats-new/guides/grand-theft-auto-v-pc-graphics-and-performance-guide
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 07.06.2016 17:22:24 vasta tsitaadiga

Ramones, uusi heiste pole. Aga on uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000 ning kõik organisatsiooni liikmed saavad ka oma ~$10,000. Seal mingi peab hoidma silma peal aktsiatsel ka vist, sellest kuidagi oleneb see, palju sa kasumit saad ja ma üpriski kindel, et alati mõttekam ka suuremaid koguseid müüa. Suureks probleemiks on muidugi see, et kuna seda saab ainult public sessionis teha, siis teised organisatsioonid võivad sind lihtsalt alla lasta. Alati asjalik palgata omale mõned tüübid. icon_smile.gif

Klikkisin mõned pildid kah..
http://imgur.com/a/dwSgn

Aga iseenesest kallis update on, kui tahad omale kõige kallimaid asju.
Kontor läks maksma $4,000,000 ja selle renoveerimine samuti umbkaudu $4,000,000
Siis ladu maksis $3,500,000 ja see teeks kokku $11,500,000
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 17:40:19 vasta tsitaadiga

eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.06.2016 18:57:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis.
noo sa ei pea kunagi ju kõige kallimat ostma
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 19:22:26 vasta tsitaadiga

teenus maas praegu?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 19:26:51 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
angel kirjutas:
eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis.
noo sa ei pea kunagi ju kõige kallimat ostma


oeh

kui gta 5 online'is vähegi flashimat asja tahta või soov proovida uusi masinaid, tuunimist, lowrider jms kraami siis on kõvasti raha vaja. Enamus neid vidinaid mida nad pakuvad uuendustega vajavad automaatselt miljoneid. Mis mõttes ma ei pea kõige kallimat ostma? Kui uus masin või ese maksab ropult palju pappi siis kuidas teisiti ma selle omandan kui mitte seda ostes?

Neil on kerge kes heistidega raha kokku grindivad. Kui niisama aeg-ajalt üritada midagi kokku ajada siis sisuliselt suht võimatu kui ei soovi tervet nädalavahetust ära raisata.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 19:31:38 vasta tsitaadiga

Neile, kes ei soovi või kel ei ole võimalik nii palju mängida, et raha kokku ajada heistide, missioonide jms-ga, siis nende jaoks ongi need tasulised rahapakid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 19:45:03 vasta tsitaadiga

jah, see ongi point, et sedasi nad üritavadki lüpsta rahvast. ehk siis kõik lisad ja asjad mis vähegi huvi võiks kellelegi pakkuda maksab roppu moodi palju.

... odavam ja kergem vist oleks kamp kokku ajada ja paar grindimist heisti teha. peaks raha kenasti tulema.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 07.06.2016 19:56:21 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ertr2 kirjutas:
angel kirjutas:
eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis.
noo sa ei pea kunagi ju kõige kallimat ostma


oeh

kui gta 5 online'is vähegi flashimat asja tahta või soov proovida uusi masinaid, tuunimist, lowrider jms kraami siis on kõvasti raha vaja. Enamus neid vidinaid mida nad pakuvad uuendustega vajavad automaatselt miljoneid. Mis mõttes ma ei pea kõige kallimat ostma? Kui uus masin või ese maksab ropult palju pappi siis kuidas teisiti ma selle omandan kui mitte seda ostes?

Neil on kerge kes heistidega raha kokku grindivad. Kui niisama aeg-ajalt üritada midagi kokku ajada siis sisuliselt suht võimatu kui ei soovi tervet nädalavahetust ära raisata.
noo CEOks saamine maksab minimaalselt ca 2 miljonit, ma tegin VIP missioonide ja heistidega viimase 12 tunniga 5 miljonit, pole nagu väga raske, anyway sul on vaja kiiret tsiklit, kiiret autot ja kurumat, rohkem autode peale kulutama ei pea icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 22:28:35 vasta tsitaadiga

GTA5 on maas, ei ühenda kuidagi mängu, pressib koguaeg offline mode-i peale.

Üksinda mängides pole võimalik heiste teha, ja lambi vendadega jääbki tegema sest alati on kuskil keegi kes paneb näkku.
sellepärast kasutangi ainult raha teenimiseks contact mission ja seal tuleb seda raha nii hästi et üle 5k saada on kõige pareim saavutus. GTA 5 on grind grind grind grind grind grind ja lootusetult palju modereid. 20 inimese kohta üle poole moderid.
Mapi peal passive mode peal sõites koguaeg lendan õhku ja 5 tärni lihtsalt seismise eest, ja väga palju roppusi mida kõike passive mode kodanikega tehakse.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 01:25:01 vasta tsitaadiga

Ma algul ajasin kõvasti raha kokku, huvitav oli ka. Ostsin paar kallist autot, lennuki ja kopteri. Kõik heistid tegin lambi vendadega ära ja mitu korda ka veel…see paneb ka kõige rahulikuma mehe kannatuse proovile. 6 kuud tagasi hakkasin tuimalt mooderitelt raha küsima mingi 60+ milli sain, vb isegi kõvasti rohkem icon_biggrin.gif . Seda sellepärast, et mäng oli mitmeid kordi läbi mängitud ja enam ei viitsinud grindida.
Täna sain 6+h mängitud. 15+ milli läinud nagu nalja. Kuidagi vähe teenib ikka tagasi arvestades, et pead nii palju investeerima. Ja kahjuks ei saa üksi väga toimetada ja arva kui on sõpradel aega koos mängida.
Uued kolm autod leiti ka juba selle uuenduse failidest:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 18:56:11 vasta tsitaadiga

Ma ei saa täna ka kuidagi online...olen ainus kellel probleem sellega?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 08.06.2016 19:01:16 vasta tsitaadiga

olafsand, eilsest saati juba probleemid sellega. Proovi nii kaua, kuni pääsed ligi. icon_wink.gif

Saime täna esimese special cargo ka. Tundub, et selleks on bigfoot'i nahk http://i.imgur.com/pnRDiTZ.jpg icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 19:15:36 vasta tsitaadiga

Athunik, see loading on hullult pikk nagunii ja lõpuks kukub ikka offline tagasi. Proovin väheke kauem siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 08.06.2016 19:37:26 vasta tsitaadiga

Läksin lennuväljale kauba järele, aga seal tuli lennuk võtta, samasugune nagu store modes Tover raha teenis, kuid kui jõuad kollase ringi kohale siis pika klaviatuuri nupule vajutades ei toimu midagi, ma saan aru, et peaks nagu paki alla kukutama, mis klaviatuuri nuppu vajutada siis tuleb, -> sellist nuppu nagu pole, et noolega paremale.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2016 19:42:59 vasta tsitaadiga

Minu klaviatuuril on küll paremale nool olemas. On lausa igas suunas nooled olemas icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 19:53:11 vasta tsitaadiga

Renka, ma puldiga mängin, aga äkki ta klaveril mõtlebki > märki? Pole vist reaalne, et selline klahv mängu on pandud icon_rolleyes.gif Muidu see tuleb koos Shift all hoidmisega Marie
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 09.06.2016 08:30:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000

On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida?

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 09.06.2016 11:10:30 vasta tsitaadiga

ma teenisin 300k eilse hommikuga neid tehes, kordamööda tegime 4kesti vip worke ja siis lao täitmist
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2016 12:06:57 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000

On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida?

Arvutis sa müüd neid pakikesi maha mis sa lattu viid. Mulle meeldib see armored truck.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheep Fur
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2016




sõnum 09.06.2016 12:35:51 vasta tsitaadiga

Markokene kirjutas:
Marie kirjutas:
tsitaat:
uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000

On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida?

Arvutis sa müüd neid pakikesi maha mis sa lattu viid. Mulle meeldib see armored truck.


Aga rahh ei tule ju su chari kontole?? Olen omadega jumala miinuses kuigi myynud lao pool tyhjaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2016 14:43:05 vasta tsitaadiga

Ei tea kas 23. juuni Summer Sale ajal GTA5 soodukaga ka tuleb?
Suht igav on viimasel ajal ja tahaks seda proovida.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2016 14:50:33 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Ei tea kas 23. juuni Summer Sale ajal GTA5 soodukaga ka tuleb?
Suht igav on viimasel ajal ja tahaks seda proovida.


Allkeyshopist saab 32€ eest Steami võtme.
Aga ei raatsi ka seda maksta selle hackfesti eest, muidu prooviks isegi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2016 17:25:42 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Dominus kirjutas:
Ei tea kas 23. juuni Summer Sale ajal GTA5 soodukaga ka tuleb?
Suht igav on viimasel ajal ja tahaks seda proovida.


Allkeyshopist saab 32€ eest Steami võtme.
Aga ei raatsi ka seda maksta selle hackfesti eest, muidu prooviks isegi.

Vahet pole kas lobby on hackereid täis või mitte, ikkagi on clusterfuck. Paari sõbraga tehke private lobby ja saate rahus mängida.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 00:01:04 vasta tsitaadiga

Sheep Fur kirjutas:
Markokene kirjutas:
Marie kirjutas:
tsitaat:
uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000

On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida?

Arvutis sa müüd neid pakikesi maha mis sa lattu viid. Mulle meeldib see armored truck.


See pole kuulikindel see rekka!

Aga rahh ei tule ju su chari kontole?? Olen omadega jumala miinuses kuigi myynud lao pool tyhjaks


See on serveri jama, et raha kontole ei tule ta ei seivi ära ja ei saa ühendust. Kõigil see jama hetkel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 02:40:53 vasta tsitaadiga

puik17, kas häkkereid on tõesti niipalju? Sellises mängus häkkimine ju pointless ja igav.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 10.06.2016 07:03:01 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
puik17, kas häkkereid on tõesti niipalju? Sellises mängus häkkimine ju pointless ja igav.
täitsa oleneb, mõnikord saad mitu päeva ilma häkkeriteta, mõnikord on mitu tükki korraga.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 11:21:46 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
puik17, kas häkkereid on tõesti niipalju? Sellises mängus häkkimine ju pointless ja igav.


Isiklik kogemus puudub, aga sõbra käest uurin ikka aegajalt ja nii ta on mulle rääkinud.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.06.2016 11:34:30 vasta tsitaadiga

Siin teemas otsingusse pannes "häkker" tuleb kaks lehekülge vasteid icon_biggrin.gif, tuleb ikka neid ette jah, aga pole mõtet ennast väga häirida lasta. Vahel oli päris hull, aga nüüd rahulik. Siukseid salajasi häkkereid pole, kui on, siis on ikka aru saada, et häkib, spawnib mingeid ufosi, tuulegeneraatoreid keset linna või hot-dog putka su ümber, et vangi jääd, aga saab alati sessiooni vahetada.
Mäng ise on igati tagasi teeninud oma ostusumma, alati GTA meeldinud ja GTAV siiani parim neist.
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 12:29:14 vasta tsitaadiga

Kusjuures tahtsin veel kirjutada, et uue updatega on hackereid vähemaks jäänud kuna keegi ei ole updatenud hacke, aga siis kohtasin mitut hackerit...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
parm
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 13:22:09 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV_PC/comments/4nffw6/with_the_latest_hotfix_patch_the_cargo_delivery/

Võite kaste vedama hakata icon_biggrin.gif

_________________
| SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee |
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 10.06.2016 17:44:06 vasta tsitaadiga

Ehk on nädalavahetusel aega mängida, siis võiks kellekagi koos mängida. Kasvõi heiste teha, kuna pole neidki kõike veel läbi mänginud. Mikker olemas.
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 19:13:23 vasta tsitaadiga

Mõned teenivad siin 2mil kui viivad oma kauba ära. Kõige paremini saab raha teenida nii, et lähed tühja public serverisse ja Ostad 3-seid crate. Viisin oma kastid ka ära ja sain umbes 200k
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 10.06.2016 20:17:48 vasta tsitaadiga

Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 20:32:57 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali.

Üksinda sa ju ei hakka Pacific Standardit tegema. Vähemalt üksi saab neid kaste vedada. Kui kiiresti raha tahad siis mine tõmba omale Hack ja dropi omale raha.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 10.06.2016 20:55:39 vasta tsitaadiga

Markokene, tõsiselt viitsid ka üksi pool päeva kaste tassida? Neid inimesi on palju, kes oleks nõus mängima Pacific Standard'it ja eriti sellepärast, et paljudel pole praegu raha kontori ostuks.
Väga nüri ettepanek tõmmata omale mingi häkk, millega omale raha soetada. Kui ma isegi paneks omale ütleme mingi 100m praegu, siis ma garanteerin sulle, et ma ei viitsiks seda mängu enam eales mängida. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 132, 133, 134 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.