|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
18.05.2016 11:50:43
|
|
|
LKits, ennem on mõttekas kuskile välismaa crew'i ronida. Seal HDTaneli crewis on mingid häkkeritest heeliumid koos, aga noh.. HinnaVaatluse crewis on jällegi karu häälega häkkerid. Niiet, eks ole valikuid igale maitsele.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
18.05.2016 12:48:37
|
|
|
LKits, kindlasti üks kõige asjalikum crew on Vinewood Associates https://socialclub.rockstargames.com/crew/vinewood_associates/gtav/pc
Seal liigub enam jaolt /r/gtaonlinecrews jõmmid ringi. Teine võimalus, et ürita ise mõnda väiksemasse crew'i sisse saada https://www.reddit.com/r/gtaonlinecrews/
Igal juhul parem, kui mängida teiste eestlastega koos. Me vahel oleme võtnud täiesti suvalisi eestlasi omale gruppi ja nendega on lihtsalt jube mängida. Osad eestlased nagu ei oskaks chati lugeda, osad ei kuule ka seda kui sa räägid neile midagi ja kui on mingi plaan, siis sellest keegi kinni ei pea. Kui lähebki kõik normaalselt, siis see eestlane hakkab püstolist laksma rakette välja ja põhjendab seda sellega, et nii on lihtsam ja pärast saab rohkem raha selle eest.
Muidugi veel asjalikum on see, kui sa saad omal tutvustest väikse kamba kokku, siis pole üldse mõtet mingi crew'iga mässata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
18.05.2016 18:58:08
|
|
|
| tsitaat: |
| osad ei kuule ka seda kui sa räägid neile midagi |
Mul ka mingi kamm juba vähemalt pool aastat sees, no ei kuule teiste rääkimist, olen proovinud ka sama crew liikmetega, ikka ei kuule ei nemad mind ega mina neid, ei teagi kus - mis seadeid vaja näppida, Windows ise näitab, et mikrofon igati töökorras ja mul on neid mikrofone koguni kolm soetatud, kõik on töökorras.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
18.05.2016 19:03:23
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| osad ei kuule ka seda kui sa räägid neile midagi |
Mul ka mingi kamm juba vähemalt pool aastat sees, no ei kuule teiste rääkimist, olen proovinud ka sama crew liikmetega, ikka ei kuule ei nemad mind ega mina neid, ei teagi kus - mis seadeid vaja näppida, Windows ise näitab, et mikrofon igati töökorras ja mul on neid mikrofone koguni kolm soetatud, kõik on töökorras. |
mängus menüüs on ka valikud, mis võimaldavad heeliumite karjumise kinni keerata
M vajutades tuleb seee quick menu, sealt saad modida ja ESC-Settings-Audio alt samuti
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
18.05.2016 19:58:30
|
|
|
parm, lihtsam on mitte mängida heeliumitega. Säästab enda närve, muud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
18.05.2016 20:05:56
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
parm, lihtsam on mitte mängida heeliumitega. Säästab enda närve, muud midagi.  |
sellepärast mul ongi kinnikeeratud, las karjuvad - kui ei kuule, pole ka probleemi
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
18.05.2016 21:35:19
|
|
|
LKits, aja paar korda autoga alla see heelium, siis muudab su kuusepuuks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
06.06.2016 22:31:13
|
|
|
Juba homme uus GTA Online DLC: Further Adventures in Finance and Felony
! Väidetavalt suurim online DLC. Uued sõidukid missioonid jpm treiler:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
07.06.2016 00:15:26
|
|
|
uusi heiste pole, siis
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
07.06.2016 10:11:43
|
|
|
| Mis seadistuse graafikasätetes võib maha keerata, ilma, et pildiliselt midagi aru saab?
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
07.06.2016 10:28:59
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
uusi heiste pole, siis  |
ei usu et on, tuleb see uus mehaanika
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
07.06.2016 17:22:24
|
|
|
Ramones, uusi heiste pole. Aga on uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000 ning kõik organisatsiooni liikmed saavad ka oma ~$10,000. Seal mingi peab hoidma silma peal aktsiatsel ka vist, sellest kuidagi oleneb see, palju sa kasumit saad ja ma üpriski kindel, et alati mõttekam ka suuremaid koguseid müüa. Suureks probleemiks on muidugi see, et kuna seda saab ainult public sessionis teha, siis teised organisatsioonid võivad sind lihtsalt alla lasta. Alati asjalik palgata omale mõned tüübid.
Klikkisin mõned pildid kah..
http://imgur.com/a/dwSgn
Aga iseenesest kallis update on, kui tahad omale kõige kallimaid asju.
Kontor läks maksma $4,000,000 ja selle renoveerimine samuti umbkaudu $4,000,000
Siis ladu maksis $3,500,000 ja see teeks kokku $11,500,000
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.06.2016 17:40:19
|
|
|
eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
07.06.2016 18:57:41
|
|
|
| angel kirjutas: |
| eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis. |
noo sa ei pea kunagi ju kõige kallimat ostma
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
07.06.2016 19:22:26
|
|
|
| teenus maas praegu?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.06.2016 19:26:51
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis. |
noo sa ei pea kunagi ju kõige kallimat ostma |
oeh
kui gta 5 online'is vähegi flashimat asja tahta või soov proovida uusi masinaid, tuunimist, lowrider jms kraami siis on kõvasti raha vaja. Enamus neid vidinaid mida nad pakuvad uuendustega vajavad automaatselt miljoneid. Mis mõttes ma ei pea kõige kallimat ostma? Kui uus masin või ese maksab ropult palju pappi siis kuidas teisiti ma selle omandan kui mitte seda ostes?
Neil on kerge kes heistidega raha kokku grindivad. Kui niisama aeg-ajalt üritada midagi kokku ajada siis sisuliselt suht võimatu kui ei soovi tervet nädalavahetust ära raisata.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
07.06.2016 19:31:38
|
|
|
Neile, kes ei soovi või kel ei ole võimalik nii palju mängida, et raha kokku ajada heistide, missioonide jms-ga, siis nende jaoks ongi need tasulised rahapakid.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.06.2016 19:45:03
|
|
|
jah, see ongi point, et sedasi nad üritavadki lüpsta rahvast. ehk siis kõik lisad ja asjad mis vähegi huvi võiks kellelegi pakkuda maksab roppu moodi palju.
... odavam ja kergem vist oleks kamp kokku ajada ja paar grindimist heisti teha. peaks raha kenasti tulema.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
07.06.2016 19:56:21
|
|
|
| angel kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| eks asjad maksavad sellepärast ajuvabalt palju, et neid kes mp's raha ei suuda kokku ajada ostaks neid raha kaarte päris raha eest online'i tarvis. |
noo sa ei pea kunagi ju kõige kallimat ostma |
oeh
kui gta 5 online'is vähegi flashimat asja tahta või soov proovida uusi masinaid, tuunimist, lowrider jms kraami siis on kõvasti raha vaja. Enamus neid vidinaid mida nad pakuvad uuendustega vajavad automaatselt miljoneid. Mis mõttes ma ei pea kõige kallimat ostma? Kui uus masin või ese maksab ropult palju pappi siis kuidas teisiti ma selle omandan kui mitte seda ostes?
Neil on kerge kes heistidega raha kokku grindivad. Kui niisama aeg-ajalt üritada midagi kokku ajada siis sisuliselt suht võimatu kui ei soovi tervet nädalavahetust ära raisata. |
noo CEOks saamine maksab minimaalselt ca 2 miljonit, ma tegin VIP missioonide ja heistidega viimase 12 tunniga 5 miljonit, pole nagu väga raske, anyway sul on vaja kiiret tsiklit, kiiret autot ja kurumat, rohkem autode peale kulutama ei pea
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
07.06.2016 22:28:35
|
|
|
GTA5 on maas, ei ühenda kuidagi mängu, pressib koguaeg offline mode-i peale.
Üksinda mängides pole võimalik heiste teha, ja lambi vendadega jääbki tegema sest alati on kuskil keegi kes paneb näkku.
sellepärast kasutangi ainult raha teenimiseks contact mission ja seal tuleb seda raha nii hästi et üle 5k saada on kõige pareim saavutus. GTA 5 on grind grind grind grind grind grind ja lootusetult palju modereid. 20 inimese kohta üle poole moderid.
Mapi peal passive mode peal sõites koguaeg lendan õhku ja 5 tärni lihtsalt seismise eest, ja väga palju roppusi mida kõike passive mode kodanikega tehakse.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
08.06.2016 01:25:01
|
|
|
Ma algul ajasin kõvasti raha kokku, huvitav oli ka. Ostsin paar kallist autot, lennuki ja kopteri. Kõik heistid tegin lambi vendadega ära ja mitu korda ka veel…see paneb ka kõige rahulikuma mehe kannatuse proovile. 6 kuud tagasi hakkasin tuimalt mooderitelt raha küsima mingi 60+ milli sain, vb isegi kõvasti rohkem . Seda sellepärast, et mäng oli mitmeid kordi läbi mängitud ja enam ei viitsinud grindida.
Täna sain 6+h mängitud. 15+ milli läinud nagu nalja. Kuidagi vähe teenib ikka tagasi arvestades, et pead nii palju investeerima. Ja kahjuks ei saa üksi väga toimetada ja arva kui on sõpradel aega koos mängida.
Uued kolm autod leiti ka juba selle uuenduse failidest:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.06.2016 18:56:11
|
|
|
| Ma ei saa täna ka kuidagi online...olen ainus kellel probleem sellega?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
08.06.2016 19:01:16
|
|
|
olafsand, eilsest saati juba probleemid sellega. Proovi nii kaua, kuni pääsed ligi.
Saime täna esimese special cargo ka. Tundub, et selleks on bigfoot'i nahk http://i.imgur.com/pnRDiTZ.jpg
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.06.2016 19:15:36
|
|
|
Athunik, see loading on hullult pikk nagunii ja lõpuks kukub ikka offline tagasi. Proovin väheke kauem siis
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
08.06.2016 19:37:26
|
|
|
Läksin lennuväljale kauba järele, aga seal tuli lennuk võtta, samasugune nagu store modes Tover raha teenis, kuid kui jõuad kollase ringi kohale siis pika klaviatuuri nupule vajutades ei toimu midagi, ma saan aru, et peaks nagu paki alla kukutama, mis klaviatuuri nuppu vajutada siis tuleb, -> sellist nuppu nagu pole, et noolega paremale.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.06.2016 19:42:59
|
|
|
Minu klaviatuuril on küll paremale nool olemas. On lausa igas suunas nooled olemas
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
08.06.2016 19:53:11
|
|
|
Renka, ma puldiga mängin, aga äkki ta klaveril mõtlebki > märki? Pole vist reaalne, et selline klahv mängu on pandud Muidu see tuleb koos Shift all hoidmisega Marie
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
09.06.2016 08:30:06
|
|
|
| tsitaat: |
| uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000 |
On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida?
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
09.06.2016 11:10:30
|
|
|
| ma teenisin 300k eilse hommikuga neid tehes, kordamööda tegime 4kesti vip worke ja siis lao täitmist
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
09.06.2016 12:06:57
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000 |
On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida? |
Arvutis sa müüd neid pakikesi maha mis sa lattu viid. Mulle meeldib see armored truck.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sheep Fur
HV vaatleja
liitunud: 09.06.2016
|
09.06.2016 12:35:51
|
|
|
| Markokene kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000 |
On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida? |
Arvutis sa müüd neid pakikesi maha mis sa lattu viid. Mulle meeldib see armored truck. |
Aga rahh ei tule ju su chari kontole?? Olen omadega jumala miinuses kuigi myynud lao pool tyhjaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
09.06.2016 14:43:05
|
|
|
Ei tea kas 23. juuni Summer Sale ajal GTA5 soodukaga ka tuleb?
Suht igav on viimasel ajal ja tahaks seda proovida.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
09.06.2016 14:50:33
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Ei tea kas 23. juuni Summer Sale ajal GTA5 soodukaga ka tuleb?
Suht igav on viimasel ajal ja tahaks seda proovida. |
Allkeyshopist saab 32€ eest Steami võtme.
Aga ei raatsi ka seda maksta selle hackfesti eest, muidu prooviks isegi.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
09.06.2016 17:25:42
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
| Dominus kirjutas: |
Ei tea kas 23. juuni Summer Sale ajal GTA5 soodukaga ka tuleb?
Suht igav on viimasel ajal ja tahaks seda proovida. |
Allkeyshopist saab 32€ eest Steami võtme.
Aga ei raatsi ka seda maksta selle hackfesti eest, muidu prooviks isegi. |
Vahet pole kas lobby on hackereid täis või mitte, ikkagi on clusterfuck. Paari sõbraga tehke private lobby ja saate rahus mängida.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcmarta
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2008
|
10.06.2016 00:01:04
|
|
|
| Sheep Fur kirjutas: |
| Markokene kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| tsitaat: |
| uued missioonid ja võimalik osta omale kontor ja ladu, algul ostad näiteks $20,000 eest omale 3 kasti juveele ja siis pead transportima need ohutult oma lattu. Sealt edasi kas laeva/lennuki/kaubiku peale, mis transpordid sihtkohta ning saad selle eest näiteks $40,000 |
On keegi reaalselt ka nende uute VIP misioonidega midagi teeninud, endal kogu aeg raha ainult väheneb, seis nii hull, et rahaline seis lõpuks null ja lahkusin sealt VIP olekust, iga heis toob ikka reaalselt 27k sisse ja kohe näed kuidas raha uuesti kontol kasvab, tundub täiesti mõttetu need kulutused kontori lao ostule, lisaks veel võtab VIP olekus pideval sekretär raha ja mingi kulu üle $3000 iga mängu päeva eest.
Ainuke vajalik sõiduriist neis uutes misioonides tundub olevat Buzzard attack helicopter, kiirest autost nagu küll mingit erilist abi ei paista olevat.
Kas mõne masinaga ka mitu pakki korraga lattu saab transportida? |
Arvutis sa müüd neid pakikesi maha mis sa lattu viid. Mulle meeldib see armored truck. |
See pole kuulikindel see rekka!
Aga rahh ei tule ju su chari kontole?? Olen omadega jumala miinuses kuigi myynud lao pool tyhjaks |
See on serveri jama, et raha kontole ei tule ta ei seivi ära ja ei saa ühendust. Kõigil see jama hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
10.06.2016 02:40:53
|
|
|
| puik17, kas häkkereid on tõesti niipalju? Sellises mängus häkkimine ju pointless ja igav.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
10.06.2016 07:03:01
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| puik17, kas häkkereid on tõesti niipalju? Sellises mängus häkkimine ju pointless ja igav. |
täitsa oleneb, mõnikord saad mitu päeva ilma häkkeriteta, mõnikord on mitu tükki korraga.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
10.06.2016 11:21:46
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| puik17, kas häkkereid on tõesti niipalju? Sellises mängus häkkimine ju pointless ja igav. |
Isiklik kogemus puudub, aga sõbra käest uurin ikka aegajalt ja nii ta on mulle rääkinud.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
10.06.2016 11:34:30
|
|
|
Siin teemas otsingusse pannes "häkker" tuleb kaks lehekülge vasteid , tuleb ikka neid ette jah, aga pole mõtet ennast väga häirida lasta. Vahel oli päris hull, aga nüüd rahulik. Siukseid salajasi häkkereid pole, kui on, siis on ikka aru saada, et häkib, spawnib mingeid ufosi, tuulegeneraatoreid keset linna või hot-dog putka su ümber, et vangi jääd, aga saab alati sessiooni vahetada.
Mäng ise on igati tagasi teeninud oma ostusumma, alati GTA meeldinud ja GTAV siiani parim neist.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
10.06.2016 12:29:14
|
|
|
| Kusjuures tahtsin veel kirjutada, et uue updatega on hackereid vähemaks jäänud kuna keegi ei ole updatenud hacke, aga siis kohtasin mitut hackerit...
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lewis
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005
|
10.06.2016 17:44:06
|
|
|
Ehk on nädalavahetusel aega mängida, siis võiks kellekagi koos mängida. Kasvõi heiste teha, kuna pole neidki kõike veel läbi mänginud. Mikker olemas.
_________________ Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
10.06.2016 19:13:23
|
|
|
| Mõned teenivad siin 2mil kui viivad oma kauba ära. Kõige paremini saab raha teenida nii, et lähed tühja public serverisse ja Ostad 3-seid crate. Viisin oma kastid ka ära ja sain umbes 200k
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
10.06.2016 20:17:48
|
|
|
Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
10.06.2016 20:32:57
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
Markokene, see summa on nii väike. Ma täitsin omal kõige kallima lao ära, ehk siis 111 kasti ja sain kõigest 2.3m
Samal ajal sõber sai ainult associatena mingi 300k omal kokku ja me tegime seda jama praktiliselt terve päev. Selle sama summa saab poole kiiremini, kui teha Pacific Standard'i finaali. |
Üksinda sa ju ei hakka Pacific Standardit tegema. Vähemalt üksi saab neid kaste vedada. Kui kiiresti raha tahad siis mine tõmba omale Hack ja dropi omale raha.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
10.06.2016 20:55:39
|
|
|
Markokene, tõsiselt viitsid ka üksi pool päeva kaste tassida? Neid inimesi on palju, kes oleks nõus mängima Pacific Standard'it ja eriti sellepärast, et paljudel pole praegu raha kontori ostuks.
Väga nüri ettepanek tõmmata omale mingi häkk, millega omale raha soetada. Kui ma isegi paneks omale ütleme mingi 100m praegu, siis ma garanteerin sulle, et ma ei viitsiks seda mängu enam eales mängida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|