Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 51, 52, 53  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 21:55:50 vasta tsitaadiga

odavam küll, aga ashesi põhjal ma kaugeleulatuvaid järeldusi ei teeks.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 01:50:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aga nad ju reklaamivadki neid kaarte X korda rohkem perf. per watt.
Ehk siis kaardid muutuvad säästlikumakas sama kiiruse juures.
Samas kes tahab kiiret kaarti, sel on poogen see elektrikulu

Rõhuvad säästlikusele, sest ei suuda kiiremaid kaarte vist teha ? icon_rolleyes.gif


Säästlikkus ongi suht ainus asi mille pealt kiirust saada, eri genide sama klassi kaartidel on suht sarnane energiatarve ja see kui palju selle sisse perfi mahub panebki lõpuks kiiruse paika. Ja kui midagi on moraalselt vananenud siis see ei tähenda tingimata et ta on aeglane vaid et ta võtab oma kiiruse kohta liiga palju vatti. Ses suhtes paistab et lego ladumise ruumi jälle on, mida enam ei olnud 28nm juures.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 00:58:03 vasta tsitaadiga

Jälg maha, vaatab millega AMD hakkama saab.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 00:59:35 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, millegi keskmise ja heaga mis läheb rahvale peale ning on rahvale taskukohane icon_cool.gif Nii nagu reklaamitud on juba...
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 10:32:45 vasta tsitaadiga

https://geizhals.eu/amd-radeon-rx-480-a1450841.html

icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 11:35:24 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://geizhals.eu/amd-radeon-rx-480-a1450841.html

:)


(y) :D

Link
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 15:54:28 vasta tsitaadiga

Kuskilt nagu kuulsin, et GDDR5 on just raha säästmise mõttega sinna pandud GDDR5X asemel. Võimalikult cheapo kaart teha, et saaks hea bang for bucki jne.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 16:00:48 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/amd-radeon-rx-480-3dmark-11-performance-benchmark-surfaces.html

GTX 980 auku perf 200USDga. Näis kas euroopas maksab siis 300 euri icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 16:02:49 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
http://www.guru3d.com/news-story/amd-radeon-rx-480-3dmark-11-performance-benchmark-surfaces.html

GTX 980 auku perf 200USDga. Näis kas euroopas maksab siis 300 euri icon_smile.gif


Pole paha... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 16:15:59 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Kuskilt nagu kuulsin, et GDDR5 on just raha säästmise mõttega sinna pandud GDDR5X asemel. Võimalikult cheapo kaart teha, et saaks hea bang for bucki jne.


Selles hinnaklassis pole mõtet maksta luksusmaksu uue mälutüübi eest.

Nvidia saab oma praegusehetke lipulaevaga paremat marginaali teenida nagunii.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 20:44:35 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/4nfwmn/rx-480-european-price-without-vat-etc/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 20:52:08 vasta tsitaadiga

no nii, ootab esimesed benchid ära, kui tõesti saab 980-e jõudluse miski 250€ eest icon_eek.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 21:47:40 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/4nfwmn/rx-480-european-price-without-vat-etc/

RX 480 8GB: 267
RX 480 4GB: 213

See on siis MSRP+20% käibekas aga marginaalid tulevad kah juurde. Aga noh hullemal juhul 299/235

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 22:14:13 vasta tsitaadiga

MSRP on juba marginaaliga, tegelikult. Kõik mis üle selle on edasimüüja isetegevuslik juurdehindlus.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 22:40:31 vasta tsitaadiga

See 300€ oleks selline hind, kus juba võiks veidi juurde koguda ja 1070 poole vaadata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 22:56:09 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/60992/sapphire-radeon-rx-480-nitro-pictured
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 23:46:27 vasta tsitaadiga

neoman kirjutas:
See 300€ oleks selline hind, kus juba võiks veidi juurde koguda ja 1070 poole vaadata icon_rolleyes.gif


"Veidi koguda" on hetkeseisuga minimaalselt €170. Mis on enamvähem selle kaardi MSRP, ehk et GTX1070 on enamvähem 2x kallim kaart.

trip kirjutas:
http://videocardz.com/60992/sapphire-radeon-rx-480-nitro-pictured


tsitaat:
According to our information, some european stores already received their stock, and they are ready to sell Polaris 10-based graphcis cards. In China a company called Dataland (Chinese PowerColor brand), was already selling places on reservation lists.

Meanwhile some reviewers already have their cards for tests, so we expect to see a lot of leaks in the coming days.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 23:47:41 vasta tsitaadiga

Samas AMD l tuleb see ~300€ siis stock/reference jahutiga variant. Custom omad veel kallimad või eksin. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2016 23:53:13 vasta tsitaadiga

RX 480 ei ole hetkeinfo põhjal suunatud võistlema GTX1070ga, on sellest ~2x odavam MSRP võrdluses.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 03:07:42 vasta tsitaadiga

neoman, ehk siis USA's tuleb 199$'ga müüki ja meil 300€+ `? Ei tea, mis seemneid sa söönud oled.
Pakun, et suurem osa custom cooleriga kaarte tuleb 230~260€ vahemikku, sest ka 380/380X hind oli 199$/230$ release price.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 08:02:27 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
neoman, ehk siis USA's tuleb 199$'ga müüki ja meil 300€+ `? Ei tea, mis seemneid sa söönud oled.
Pakun, et suurem osa custom cooleriga kaarte tuleb 230~260€ vahemikku, sest ka 380/380X hind oli 199$/230$ release price.


Lubage endale meelde tuletada, et US hind ei sisalda makse, seega tuleb sellele minimaalselt juba VAT ja Toll otsa.
Ehk siis paljalt käibemaksu hinnale lisades on sinu pakutud EU piirhind juba sisuliselt lôhki, lisaks veel Toll ning ka kaupmees tahaks midagi teenida. Seega see 300€ on täiesti reaalne.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 08:18:26 vasta tsitaadiga

Vähemasti ei tohiks tekkida seda fury probleemi, et tuleb müügile, aga stocki pole, hinnad laes kõik lüpsavad launchil jne. Saad kohe launchil omal custom cooleriga variandi poest võtta ja kõik.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 09:57:33 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
labidas kirjutas:
neoman, ehk siis USA's tuleb 199$'ga müüki ja meil 300€+ `? Ei tea, mis seemneid sa söönud oled.
Pakun, et suurem osa custom cooleriga kaarte tuleb 230~260€ vahemikku, sest ka 380/380X hind oli 199$/230$ release price.


Lubage endale meelde tuletada, et US hind ei sisalda makse, seega tuleb sellele minimaalselt juba VAT ja Toll otsa.
Ehk siis paljalt käibemaksu hinnale lisades on sinu pakutud EU piirhind juba sisuliselt lôhki, lisaks veel Toll ning ka kaupmees tahaks midagi teenida. Seega see 300€ on täiesti reaalne.


No kahest sotist US MSRP hinnast dollarites kolmesotine eurohind on natuke üle pingutatud. 200 taala on miske 178 eurot, selle korrutame 1.07-ga tollimaks, ja siis paneme kõigele VAT otsa, s. t. korrutame 1.2ga ja saame 228.-. Rõhutan, et MSRP hinnas on tegelikult vahendajate kasumimarginaal sees. Seega kui hind tuleb sellest palju mööda, sisi on tegemist NVidia kujul liigkasuvõtmisega mingil perioodil. AMD puhul ma aga ei usu, et hindade normaliseerimist peaks ootama paar kuud.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 11.06.2016 10:04:50, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:04:02 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
No kahest sotist US MSRP hinnast dollarites kolmesotine eurohind on natuke üle pingutatud.


Tahad arvutuskäiku? icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:06:15 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Killhoven kirjutas:
No kahest sotist US MSRP hinnast dollarites kolmesotine eurohind on natuke üle pingutatud.


Tahad arvutuskäiku? icon_lol.gif


Oi ma olen põnevil kuidas 177€ (199$) MSRP hinnast USA-s saab siinamil 300€ letihind icon_smile.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:06:30 vasta tsitaadiga

Kas mitte laod ei ole need liigkasuvõtjad kes defitsiidi puhul kergitavad hindu?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.06.2016 10:09:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kas mitte laod ei ole need liigkasuvõtjad kes defitsiidi puhul kergitavad hindu?

word
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:09:24 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kas mitte laod ei ole need liigkasuvõtjad kes defitsiidi puhul kergitavad hindu?


Nvidia oma Fools Editioniga on liigkasuvõtja nagu ka vahendajad, kes FE-le juurde lisades ning custom kaarte märgatavalt üle MSRP pakutud hinna müüvad.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:16:31 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Etz kirjutas:
Killhoven kirjutas:
No kahest sotist US MSRP hinnast dollarites kolmesotine eurohind on natuke üle pingutatud.


Tahad arvutuskäiku? icon_lol.gif


Oi ma olen põnevil kuidas 177€ (199$) MSRP hinnast USA-s saab siinamil 300€ letihind icon_smile.gif


Võtame aluseks siis selle 177€
Alustuseks siis impordimaks 17%
177€ + 17% = 207€
Kaupmehe marginaal, no paneme sellised keskmise 15% (Kogu ahela peale)
207 + 15% = 238,05€
Ja nüüd käibemaks
238,05€ + 20% =285,66€

Ja nüüd ümmardame summa ilusaks, nagu meil poodides kombeks 285,66€ = 299€

Roosad prillid on toredad, aga rahakotti kägistatakse siinmail ikka korralikult.
Mul ei oleks midagi selle vastu, kui ma selle kaardi siinmaal 177€ eest kätte saaks... icon_confused.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 11.06.2016 10:16:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:17:00 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Killhoven kirjutas:
Etz kirjutas:
Killhoven kirjutas:
No kahest sotist US MSRP hinnast dollarites kolmesotine eurohind on natuke üle pingutatud.


Tahad arvutuskäiku? icon_lol.gif


Oi ma olen põnevil kuidas 177€ (199$) MSRP hinnast USA-s saab siinamil 300€ letihind icon_smile.gif


Võtame aluseks siis selle 177€
Alustuseks siis impordimaks 17%
177€ + 17% = 207€
Kaupmehe marginaal, no paneme sellised keskmise 15% (Kogu ahela peale)
207 + 15% = 238,05€
Ja nüüd käibemaks
238,05€ + 20% =285,66€

Ja njüüd ümmardame summa ilusaks, nagu meil poodides kombeks 285,66€ = 299€


Ole hea ja too mulle tsitaat või link sellest 17% impordimaksust. Tahaks lugeda, aga mina ei näe EL maksekalkulaatori dokumentidis videokaartide kohta ühtki sellist maksu. 0% on nii Saksasse kui Eestisse. Viimased kaardid Atlandi tagant sai tellitud paar aastat tagasi. Ei lisandunud ka siis midagi peale käibem.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 11.06.2016 10:19:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:22:08 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Ole hea ja too mulle tsitaat või link sellest 17% impordimaksust. Tahaks lugeda, aga mina ei näe EL maksekalkulaatori dokumentidis videokaartide kohta ühtki sellist maksu. 0% on nii Saksasse kui Eestisse.


Hea küll, võta see siis sealt arvutusest välja kui Videokaardid erinevalt muust kaubast maksu alla ei lähe.
(Ma ei leidnud vastavat õigusakti nii kiiresti, kus maksustatavad kaubad kirjas on, seega panin puusalt ja ise olen neid ainult kohvris toonud)
Hind ei tule sul ikkagi 177€, USA MSRP hinnad on ilma müügimaksudetta, sest need on osariigiti erinevad, kuidas sellest on nii raske aru saada.
Kaupmees elab kah teie arvates õhust ja armastusest ilmselt.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:22:35 vasta tsitaadiga

MSRPs on kaupleja marginaal sissearvutatud.

Kõik üle selle on kaupleja isetegevus, pakkumise -nõudluse kordaja.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:22:38 vasta tsitaadiga

Etz, impordimaks ei rakendu väga suurele osale elektroonikakomponentidest. Ja neile, millele rakendub, on see tavaliselt mingi 2-3% piires.
EUR kurss on nii madal, et loomulikult ei tule hind päris 1:1 kui lisada transport + käibemaks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 10:24:49 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Etz, impordimaks ei rakendu väga suurele osale elektroonikakomponentidest. Ja neile, millele rakendub, on see tavaliselt mingi 2-3% piires.


Hea teada... thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 12:32:18 vasta tsitaadiga

Ütleme siis nii, et 177 kuni 300 tuleb hind. Mina panin täppi icon_lol.gif
Aga jah reaalselt ma arvan, et kui välja jätta esimeste ladude ülehinnad, siis 250 võiks olla selline kuldne keskmine 8GB versiooni eest.

Esimene custom kaart kah pildile saadud: http://videocardz.com/60992/sapphire-radeon-rx-480-nitro-pictured

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 12:44:04 vasta tsitaadiga

Suht mõttetu <100W kaardile seda suurt ja pikka jahutit panna. Mõõdetud ju 90W kanti TDP.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 11.06.2016 13:23:36 vasta tsitaadiga

Sellise pikema jahutuse puhul häirib ka toitepistik, mis nüüd asub keset kaarti icon_confused.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 13:30:32 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Suht mõttetu <100W kaardile seda suurt ja pikka jahutit panna. Mõõdetud ju 90W kanti TDP.
Suurem jahutus annab vähe vaiksema müra?

Ise pakuks esialgu ~250 4gb ja 299€ 8gb *(teades eest poodide ahnust)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 14:01:59 vasta tsitaadiga

Kõik sõltub sellest, kui suures koguses kaarte on reaalselt poodidel ladudes olemas. Need, kes tahavad esimesel päeval osta on alati vastu pükse saanud, nagunii.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 14:11:22 vasta tsitaadiga

Meie poodide ahnus on nüüd küll kõige väiksem probleem. Kogu EU majandusruum on valla kust aga soodsam tuleb osta.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 18:20:59 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Suht mõttetu <100W kaardile seda suurt ja pikka jahutit panna. Mõõdetud ju 90W kanti TDP.

Kuni 135W siiski (vähem, kui GTX 1070). Polaris 11 on 50W
Asgate kirjutas:
Sellise pikema jahutuse puhul häirib ka toitepistik, mis nüüd asub keset kaarti icon_confused.gif


Pildil siis EVGA power link mis on 2x8pin jaoks mõeldud. Routib ühendused taha otsa.
salatoimik kirjutas:
Ise pakuks esialgu ~250 4gb ja 299€ 8gb *(teades eest poodide ahnust)

Tundub realistlik vähemalt esimeste hindade jaoks thumbs_up.gif
anubis kirjutas:
Kõik sõltub sellest, kui suures koguses kaarte on reaalselt poodidel ladudes olemas.

Arvan, et kogustega pole probleeme kui juba praegu on kuulda, et osadel müüjatel on midagi käes nädalaid enne reliisi. Kui GloFlo-l just 14nm tootmisega probleeme ei teki, siis ma ei näe probleeme. GDDR5 saadavus on samuti hea.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2016 19:17:48 vasta tsitaadiga

135W sai vist ametlik tdp. Tegelik full load oli kuskil mõõdetud 90W ringis.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 09:49:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
no nii, ootab esimesed benchid ära, kui tõesti saab 980-e jõudluse miski 250€ eest :o
GTX980 liigub praegu juba natuke alla 300 euro eest, muide. Muidugi kui saaks poest uuena AMD 480'e sama raha eest ning kui lausa oleks mälu ka 8GB - siis oleks hea diil. Aga muidu on HV järelturul ka täitsa arvestatavaid pakkumisi.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 10:15:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 10:21:12 vasta tsitaadiga

^ https://www.reddit.com/r/Amd/comments/4nnahn/rx_480_firestrike_ultra_benchmark/
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 10:46:35 vasta tsitaadiga

Mulle on kõrvu ulatunud info, ei saa täpsemalt rääkida, et AMD on kaarditootjatele peaaegu 2x OC ruumi jätnud.

Võtta terakese (ok, lusikatäie) soolaga kuna fakte ei ole võimalik jagada allikal.

Samas, 14nm kiip ja reference kaart ainult 1266MHz kelladel...võimalik. See muidugi tähendaks hoopis teise kategooria jõudlust mittereference kaartidele.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 10:49:25 vasta tsitaadiga

Seda ma räägin, et ei tea kuidas see 14nm end üldse üleval peab..
16nm juba suht meeletu klokkuja, 14nm võiks ju vähemalt sama hea olla.
2300 shaderit @ 2GHz peaks ikka korralik loom olema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 10:57:40 vasta tsitaadiga

90w voolutarve kõlab ka salajuttudes reference kaardi kohta 1266MHz juures thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 11:09:05 vasta tsitaadiga

Unistada ju võib. Tootjatel Gtx1070 jõudlus sellest <250eur kaardist pigistada... Vanade kaartide järelturu hinnad keerataks pea peale.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2016 11:31:02 vasta tsitaadiga

Ma tõsiselt loodan hetkel, kõigi tarbijate nimel, et tuleb midagi sellist - http://www.anandtech.com/show/2556 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD RX400/500 "Polaris" seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 51, 52, 53  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.