Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 15:00:33 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Probleem on distantsis. Mida kaugemalt lased seda rohkem pene väheneb. 212 on distantsi lõpus vast 175 juba või isegi väiksem. Lähedalt võid mõnda tier 4 tanki lasta, teiste puhul oled surnud või vigaseks lastud.


CDC normal ammo on AP, mis kaotab vähem pen over distance kui APCR, ning lisaks on tal paar kraadi parem normalization. Long distance lasud AP'ga ei ole tegelt nii tuntav vahe, kui APCRiga. Tricky part on muidugi shell velocity, mis reeglina on AP'l ikka korralikult madalam. Aga kõik see aside, CDC ongi meeste tank ja ei sobigi ainuraksetele.

_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 15:05:06 vasta tsitaadiga

blääd äkki ostaks omale ka selle CDC ja prooviks kah. Samas pole sellele mingit meeskonda, mis on vist halb thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.06.2016 15:21:35 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
thomak28 kirjutas:


Kokkuvõttes, algajale CDC ei soovitaks, sest see eeldab väga head crew'd ja ka mõningast mänguoskust.

Vastupidi icon_razz.gif Õpidki mängima thumbs_up.gif
CDC'l kasutad kustuti asemel kohvi ?


Ei kannata mängida ilma kustutita, aga kui korralik crew, siis saab panna med kiti asemele toidu. Kui "jack of all trade" oskus olemas!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 15:26:09 vasta tsitaadiga

Igastahes erick oma näidistriimiga ajas jälle IS6 -e mängimise isu tagasi. Mitte et teda mulle ei meeldiks mängida, seda mitte, lihtsalt viimasel ajal olen teisi tanke mängitanud.

Muidugi ma jätkuvalt arvan, et see pole just lihtne algajatele mängimiseks, et just seda spetsiaalselt sooovitada ... aga see selleks icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 02.06.2016 15:34:49 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Keskmine teenistus per. mäng jääb sinna 70-80k kanti puhtalt (kuna suudan palju teamile spotida)


Selle kohta tahaks näha mingit statistikat. Sul peaks nüüd vbaddict töötama no problem ju icon_smile.gif 70-80K puhastulu jooksva keskmisena kõlab lihtsalt liiga hästi et olla tõsi. Stronkiboonuste ajal ehk on nii kõrge. Muidu pakun et 55-65K vahele jääb sul keskmine teenistust.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.06.2016 16:04:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Keskmine teenistus per. mäng jääb sinna 70-80k kanti puhtalt (kuna suudan palju teamile spotida)


Selle kohta tahaks näha mingit statistikat. Sul peaks nüüd vbaddict töötama no problem ju icon_smile.gif 70-80K puhastulu jooksva keskmisena kõlab lihtsalt liiga hästi et olla tõsi. Stronkiboonuste ajal ehk on nii kõrge. Muidu pakun et 55-65K vahele jääb sul keskmine teenistust.


Pole täpselt mõõtnud tõesti. Eks peab testima täpselt. 70-80k oli kõhutunde pealt öeldud icon_razz.gif
CDC'ga nii mõnus mängida, et ei pane tähelegi kui avastad, et kontol kreeda juures nii, et tapab icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 03.06.2016 09:58:20 vasta tsitaadiga

Jalkamäng algab, 3 mängijat tiimis. Keegi hakkab siit mängima?

Kui sul on CDC 6 skilliga mehed siis muidugi on ta mängitavam tank. Mul alles siduriga pidurdaja 45% peal ja keerab keerab see sunnik.
Mul on temaga WR53% ja exp 886 ja 319 mängu. Kõige halvemini ei lähe, aga pann on.


Aga see on ikka pärl http://oddshot.tv/shot/QuickyBaby/Uzrb3Ysbb3ZPQ4Gy5kXzLM17

Geniaalne tüüp leidis prao ja veel geniaalsem tüüp lasi artyst teda läbi selle prao icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.06.2016 15:46:33 vasta tsitaadiga

Teades arty RNG'd, siis võimalus sellist lasku edukalt teha oli üks sajast, kui mitte enamast.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 03.06.2016 21:14:37 vasta tsitaadiga

Obj 261 pidi olema kõige täpsem arty, ei tea ise kommenteerida. Võimalik, et kasutas ka seda modi kus näed arty lasku eestvaates. Pealtvaates prakku kindlasti ära ei sihi.

Vaata seda http://oddshot.tv/shot/QuickyBaby/Uzq6wsT26wtLn5CXXLHa6raH

See mod on ikka nii haige. Pealtsihtimisega ei hakka sa elus isegi proovima seda.

Erick vaatasin kuidas mängisid CDCiga, sul oli samuti optika peal. Kas sulle ei tundu kui vähe suudab CDC spottida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 23:33:44 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Teades arty RNG'd, siis võimalus sellist lasku edukalt teha oli üks sajast, kui mitte enamast.


RNG ei mängi nii lähedalt obj261'ga lastes eriti mingit rolli. Oluline on sellise lasu juures ainult positsioneerimine, pead olema täpselt samal joonel selle praoga, kui see tingimus on täidetud, siis lendab kindlasti iga 5 lask sealt puhtalt läbi. Eks see sõltub siiski skillist, kes saab ühe lasu sajast või enamast pihta, kellele on see aga iga teine lask.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margo18
HV kasutaja
Margo18

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 00:30:30 vasta tsitaadiga

Iossif Stalin 6 teenib mammonat küll.



ps.Miks see Rudy Sharik ei lärtsu? Kuues meel peal ja puha, aga peni põõnab kui Tiiger silmapiiril. Mod on ainult nobenäpu oma.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 04.06.2016 12:46:26 vasta tsitaadiga

Sellise damage numbriga teenib igasuguse premium tankiga samaväärse raha või isegi rohkem. Häda on selles, et rasketankiga tuleb 112k krediidi teenimiseks nõksa rohkem vaeva näha kui medium tankiga. Damage tase on kõrgem. IS6 häda on see milliseks kujuneb vastastiimi top tankid. Kui seal on t9 pabertankid millest peneb tavamoonaga kergelt, siis on võimalik teha hea mäng. Aga kui on t9 tankid kõvad elukad, no siis IS6 on mõistlik küttida vastastiimi kõige alumise otsa masinad. Suuri kolakaid ei pene kuidagi läbi. Kui IS3A tulles hakati kohe kurtma kui vähe krediiti teenib. Aga sellest teenibki kuna tuleb palju rohkem damaget teha ja keskpärased mängijad seda ei suuda. IS3A on aeglane ja valesti kaardil ringi sõites ei ole kedagi lasta.

CDC on teine lugu. Temal on hea krediidi teenimiseks vaja vähem damaget teha kuna tank ise on üks nõrgemaid. Kui vähegi oskad mängida, siis teenib temaga rohkem krediiti juba sellest kuna nõuded keskmisele damagele on väiksemad. Tanki paranduse kulud peaks samuti olema ühed väiksemad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 05.06.2016 12:45:46 vasta tsitaadiga

CDC on üpris keeruline mängida, samas saab sellega korralikult toetada. Oluline pidevalt positsiooni vahetada, sisse laske võtta pole just hea mõte. Kui meeldib kergetanke mängida, siis peaks ka CDC mingil määral istuma.

Üks wz-132 carry ka sekka:
http://wotreplays.com/site/2736821#murovanka-koleerik-wz-132
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.06.2016 10:57:06 vasta tsitaadiga

Proovisin CDC-d mõned päevad jutti, ütlen ausalt, mulle see stiil ei sobi kuidagi. Tank on lihtsalt liiga pehme, et carryda. Raha teenis hästi isegi sõltumata tehtud dämmist (nt 1000 dämmi, 700 spoti toob umbes 35K-40K ära), kuid puhtalt mängu lihtsuse ja nauditavuse seiskohalt võtaks iga kell enne IS-6 (millega lõppkokkuvõttes teenisin ka keskmiselt 20K rohkem raha per game kui CDC-ga).

Lisaks pean parandama oma eelnevat seisukohta, et CDC kahur on hea. Ei ole. Nii närvi pole mind viimase aja jooksul ajanud ükski teine kahur. Kogu sihtimiskiiruse ja täpsuse rikub ära fakt, et liikudes on bloom räigelt suur. Ühesõnaga, kui peatud, et teha kiire lask, siis unusta ära 2.3s sihtimisaeg, see kujuneb isegi BIA, varustuse ja toiduga ebameeldivalt pikaks. Lisaks sellele, ma ei mäletagi kahurit mis oleks nii räigelt bouncenud sellise penni juures. Ütleme nii, et CDC rikkus ära enamiku mu möödunud nädalast, kus ma üritasin seda sitanikerdist tööle saada. Naljakal kombel töötas see hästi ühel õhtul, kus platoonisin teise CDCga ja mängisime väga agressiivset mängu. Suure, suure erandina tuli tookord winrate 85% ja WN8 üle 3K.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et väga masendav kogemus. Oli üks striim, kus sai seda mängitud, ja ca 21st mängust oli võite vist 7. WN8 oli minu kohta erakordselt sitt, keskmine dämm hõljus seal 1500 kandis. Samas võtsin kõrvalt Type 59, ja blam!, WN8 5000, avg dam 2450.

Nüüd mõni võib öelda, et ma ei mängi seda õigesti (ilmselgelt ma ei viitsi piisavalt kannatlikult põõsas campida terve mängu kusagil baasi taga) või et olen liiga hea soomusega harjunud ega oska pehmeid tanke mängida - neile tuletaks meelde, et sain just oma Leopard PTA-le 3nda triibu peale nädal varem. Küsimus on ikkagi konkreetses tankis.


viimati muutis erick 06.06.2016 11:05:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 11:02:18 vasta tsitaadiga

hea et ma seda sara ei ostnud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 06.06.2016 11:53:47 vasta tsitaadiga

Nu ma räägin koguaeg, et CDC on katkine tank. Kõige hullem ongi pene, 212 jes numbrina ilus, aga reaalina kehvem kui Tiger 1 200 pene. Aga WG loogika on lihtne - CDC on premmikas, raha teenib - teenib. Võitma ka pead? Ei pea icon_lol.gif See et mängija tahab krediiti, võita, olla ka veel topis... WG ei paku seda sulle.

CDC probleem pole ammorack vaid kõikide probleemide summa. Oleks tal vähemalt üks asigi parem, siis oleks ta hästi mängitav tank. Temaga saab hästi mängida siis kui vastaste tiim on hästi loll ja enda tiim on sama loll ehk sul on terve mäng aega vastaseid rahulikult maha snaipida. Vähegi kiirema mängu puhul hea kui 1000 dämmi mängus teed.

Ma ei ütleks et CDC nüüd päris sara on, ta on lihtsalt katki. Camo on katki. Ta on suur tank, on. Aga mul T-10nel on ka parem camo kui sellel. T-10 ma võin rahulikult kaardil sõita ja kohe ära ei spotita, aga CDC puhul on kohene spot. Kõige rõvedam on T49, kui vastastel on selline mängija siis see tuleb kohe kallale nagu mingi marutõbine peni. T49 võtab CDC ühe matsuga maha ja seda tahavad kõik teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 07.06.2016 11:36:28 vasta tsitaadiga

EDIT:

No nii, kuna eile sai juba striimis seda seletatud, siis lühidalt olen viimased paar päeva testinud ühte brainhack'i. Hüpotees, mida praegu proovile panen, on selline: huvitavat juttu ajavate inimeste kuulamine mängu ajal sunnib aju mängus rohkem instinktidele ja refleksidele toetuma, vähendab ülemõtlemist/tilti ja tekitab parema fookuse. Võimalik, et jutlevad inimesed on minu eripära ja kellelgi teisel töötab mõni muu "segaja", kriiskav naine ja lapsed nt, keda mõnikord CWdes ikka kuulda on icon_biggrin.gif Näiteks muusika minu puhul igatahes säärast efekti ei oma.

Kõlab nagu trollimine või lausrumalus? No ma ise võtaksin sama seisukoha sellisest asjast kuuldes, aga fakt on et märkasin seda efekti juba nädalaid tagasi, mitmel eri korral. Ühel puhul jäin mängu kõrvale kuulama ühe teise Eesti striimeri striimi ja teisel puhul olin mängude ajal samas kanalis umbes 12 üsna lobisemisalti klannikaaslasega. Mõlemal korral tulid väga, väga tugevad tulemused.

Üks on juhus, kaks on kokkusattumus, aga kolm on muster. Niisiis lasin eile päeval aga podcasti käima mängu kõrvale, et sihilikult proovida kolmandat korda, kuidas selline asi töötab. Nüüd olen teinud kaks lühikest sessiooni ja ühe pika striimi, samal ajal podcasti kuulates. Aeg oleks siis esimene pilk peale visata eksperimentaalandmetele (plaanin valimit kasvatada 100 mänguni, hetkel 34 mängu üle 3 päeva).

Spoiler Spoiler Spoiler


Kõik need mängud on tehtud soolos, EU2 server. Mõni võib mõelda, et cmon, TVP 50/51 ongi OP. Tõenäoliselt on ka, kuid mul oli suuri probleeme sellest endale vastuvõetaval tasemel WRi/WN8/dämmi välja pigistamisega. Kui nüüd mälu ei peta siis peale esimest 100 mängu oli keskmine dämm kusagil 2980, WR 55% ja WN8 2800 kandis.

Viimase 24 mängu keskmised tulemused TVP 50/51ga: WR 79.17%, WN8 ~3600, avg dam 3391. Nende 24 mängu sisse mahub ka 2x Ace Tankerit, mida ma ei suutnud varem 100 mängu jooksul kordagi saavutada. Võib ka olla, et viimase 2 nädala jooksul on rohkem lihtsalt rohkem noobe selle tanki kätte saanud, ei tea. Intactil näiteks kukkus Ace Tanker 1287 base XP peal (jaanuaris), mul 1255 peal üleeile. See on mingi 2,5% erinevus, raske öelda, kas see ikka on statistiliselt märkimisväärne.

Sellised on siis vahetulemused 1/3 peal.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 07.06.2016 12:56:15 vasta tsitaadiga

Ma olen sama asja ise ammu vahelduseks teinud, olen QB striimi pannud alla käima low kvaliteediga ja siis mänginud. Aga mingi hetk viskab see üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 13:29:26 vasta tsitaadiga

mhmm. Sellisel juhul oleks kõige parem hoopis mängida tööl. Klõpsid mängu ja samal ajal oled koosolekul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 07.06.2016 14:23:59 vasta tsitaadiga

Twich on ikka nii huvitav. Kummalistel mängijatel on nii palju vaatajaid. Nagu näiteks https://www.twitch.tv/armor_tv
Väga halvasti mängib, ometi 43k loverit, 2,8M vaatajat olnud. Inimesed viskavad veel rutsi ka. icon_eek.gif

Okei, mänguosavus ei ole oluline. Vaatad ju ikkagi ülekannet ennast tervikuna.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 07.06.2016 15:30:05 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Twich on ikka nii huvitav. Kummalistel mängijatel on nii palju vaatajaid. Nagu näiteks https://www.twitch.tv/armor_tv
Väga halvasti mängib, ometi 43k loverit, 2,8M vaatajat olnud. Inimesed viskavad veel rutsi ka. icon_eek.gif


Vaatan praegu, mingu ülipaks mees lamab tugitoolis ja tundub päris uimane olevat. Meh.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 07.06.2016 15:31:31 vasta tsitaadiga

Selles ongi teema icon_lol.gif Paks mees teenib klotsi
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 15:35:02 vasta tsitaadiga

ehk on voodihaige? Halvatud või miskit. Vähemalt teeb midagi ja teenib raha. Väga tubli thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 07.06.2016 15:43:20 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Selles ongi teema icon_lol.gif Paks mees teenib klotsi


Tahaks samuti nii, aga tuleks vist kõigepealt paksuks saada.

EDIT: Taevas tule appi, see on ju tegelikult John Goodman seal !!!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 07.06.2016 15:50:17 vasta tsitaadiga

Äkki on just töötu ja elab naise palgast icon_lol.gif
Kui kolm aastat mängida siis oled paks valmis icon_lol.gif Vähene liikumine ja magusate jookide joomine võimsamaks ajutöötluseks tõstab kehakaalu mõnusalt.
100ml coca-colas on 42kcal. Juues ära vähemalt ühe kahe liitrise coca-cola, saame 840 kcal. 840 kcal energia kulutuseks tuleb rattaga sõita ca 30 km
Ühes kilos pekis oli ca 9000 kcal. Kilo peki jagu kehakaalu juurde hankimiseks peaks jooma ca kümme 2L coca-colat tavatoidule lisaks.


viimati muutis p6kk 07.06.2016 15:57:00, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 07.06.2016 15:51:25 vasta tsitaadiga

Sõber senpaierick sai ace tankeri sellise tankiga nagu TVP T 51/50
Kuna selleks tuleb teha üsna korralik mäng, et ace'i vääriline mäng saada, siis tegin sellest ka video:


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 17:10:06 vasta tsitaadiga

thomak28, ladususe huvides võiksid video enne kommenteerimist nii minimaalselt 3-5x läbi vaadata et ei tekiks sisse mõttepause et mis nüüd edasi nagu paaris kohas praegu kõrva jäi.
Või siis pane videost teine koopia paralleelselt jooksma, nii 3-5 sekundilise edumaaga ja kommeneeri mõlema pealt nähtavat. Ehk et sa tead ette mis järgmisena toimuma hakkab.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 07.06.2016 20:19:52 vasta tsitaadiga

Kuidas kaotatud m'nguga 1253 base xp teenida http://wotreplays.com/site/2731391#lakeville-rauntz-bat_-ch_tillon_25_t
_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 07.06.2016 22:18:04 vasta tsitaadiga

Peale video vaatamist tekkis küsimuks miks reload timerit ei kasutata huvitav oleks näha mitu sekki täpselt laeb icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 07.06.2016 22:32:30 vasta tsitaadiga

Väga hea mäng! Ma ise jätsin bätile ainult tavamoona, et siis ei teki lõpus seda probleemi kus ühes sahtlis on 2 kuuli ja teises 3 kuuli. Laupäeval mängisin bätiga aga praegu rahvusvahelised robootikapäevad ja 6 mängul tegin duubli ära. Las seisab garaazis parem, ei taha 40% WR uhkeldada icon_biggrin.gif Bätt on siiski üks parimaid t10 mediume.

dollarstar: replays seda ei näita jah millegi pärast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 08.06.2016 09:27:31 vasta tsitaadiga

Noh, dämmi poolest olen batiga paremaidki teinud, aga jah, esimene Pool`s medal 12k mängu kohta siiski icon_smile.gif
Ja lõpus jäin sinna maja taha ootama pigem selle pärast, et polnud t28 ja VK aukohast enam aimugi ja ei viitsinud neile sülle joosta. Kuna kuulsin baasi capi pasunat 2x, olin kindel, et obj tuli mulle järgi ja is7 arvatavasti cäppis. Aga näe närakaid, keegi kolmas hoopis cappis icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.06.2016 10:27:31 vasta tsitaadiga

Nii kõrges tieris Pool'i medal on väga thumbs_up.gif

Ei teagi, kas sügisel on enam tegu sama mänguga, mida senini mänginud oleme: https://thearmoredpatrol.com/2016/06/07/some-stats-of-rebalanced-tanks-on-sandbox/

Suhteliselt räige rebalance. Heavysid enam üldse vist mängida ei taha kui turretid hakkavad neil 12.5 kraadi sekundis käima praeguse 25 asemel. T30-l üldse 8.5 kraadi sekundis. 42 sekundit, et täisring teha. Hea aeg lighte mängida vist.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.06.2016 10:58:09 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
thomak28, ladususe huvides võiksid video enne kommenteerimist nii minimaalselt 3-5x läbi vaadata et ei tekiks sisse mõttepause et mis nüüd edasi nagu paaris kohas praegu kõrva jäi.
Või siis pane videost teine koopia paralleelselt jooksma, nii 3-5 sekundilise edumaaga ja kommeneeri mõlema pealt nähtavat. Ehk et sa tead ette mis järgmisena toimuma hakkab.


Mulle endale meeldib teatud mõttes spontaansus. See on nagu spordikommentaator, kes pole sündmust veel näinud, aga kommenteerib reaalaja kulgu icon_biggrin.gif, üllatub, kui midagi huvitavat juhtub jne. Eks seda peab harjutama (et see asi sujuv ka oleks). Aga need kes mingi tõsise eeltöö ära teinud (3-5x vaadanud) ja siis takka targutavad, pole nagu huvitav stiil, vähemalt minu jaoks mitte!

dollarstar kirjutas:
Peale video vaatamist tekkis küsimuks miks reload timerit ei kasutata huvitav oleks näha mitu sekki täpselt laeb icon_smile.gif


See pole vist sisseehitatud replay mehhanismi. Pole näinud vist ühtegi videot mille loleks reload peal..


Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.06.2016 12:54:51 vasta tsitaadiga

See balansi värki ei pruugi tulla, aga kui tuleb, siis tuleb lõpetada mängimine. See muudab mängimise mõttetuks kui oled vaeva näinud tankide arendamisel ja siis järsku need tankid ei olegi mängitavad. WG on ideed ammu otsas. Proovitakse ühte, proovitakse teist ja kõik kukub läbi. Olid mingid ajaloolised lahingud, kaotati ära. Siis tehti see tournament mis samuti kukkus läbi. Uusi kaarte juurde ei teha kuna jopskid ei oska navigeerida. Nüüd siis nikerdavad nende tankide balanseerimisega mis lõppkokkuvõttes ei muuda midagi paremaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 08.06.2016 13:01:34 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Nii kõrges tieris Pool'i medal on väga thumbs_up.gif

Ei teagi, kas sügisel on enam tegu sama mänguga, mida senini mänginud oleme: https://thearmoredpatrol.com/2016/06/07/some-stats-of-rebalanced-tanks-on-sandbox/

Suhteliselt räige rebalance. Heavysid enam üldse vist mängida ei taha kui turretid hakkavad neil 12.5 kraadi sekundis käima praeguse 25 asemel. T30-l üldse 8.5 kraadi sekundis. 42 sekundit, et täisring teha. Hea aeg lighte mängida vist.


T62 "rebalance" on järjekordselt väga kõva icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Pigem tuleks uusi tanke ja kaarte mängu tuua, igasugu Pilsenid ja Stalingradid ja Ensk jurad ära kaotada. Või noh, kui 5-6 uut mappi tuua mängu, kaoks see 3 lahingut järjest Enski ehk ära kah. Oleks kohe tulnud teha tankid, mis vastavad päris elu statidele, mis kuradi rebalance see on, kui t62a reload hakkab 5.8 seki asemel olema 4.7? Päriselus laadis ju peaaegu 15 sek?

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 13:07:44 vasta tsitaadiga

Vaatasin eile filmi Valge Tiiger. White Tiger. Seal oli T-34-85 tank, millele orgunniti peale pataljoni parim laadur. Kes laeb mürsu kenasti 15 sekundiga. Nii et, kui päriseluliseks asi tahta teha, saaks mõned aparaadid lahingu jooksul paar lasku teha. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.06.2016 13:11:13 vasta tsitaadiga

Alguses oli kõik paigas. Medikad olid kuni tier 9ksani, artyd kuni t8sani. Tänaseks on üle 400 tanki valmis vorbitud ja muidugi jääb neid balanseerima. Nüüd tahetakse juurde teha veel Poola tankid. Mida hekki.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatwalker
HV kasutaja

liitunud: 04.04.2006




sõnum 08.06.2016 13:12:46 vasta tsitaadiga

T-62A
– Penetration 264, is now 255
– Damage was 320, is now 300
– DPM was 3447, is now 4265.7
– Reload time was 5.57, is now 4.22
– Viewrange was 408.6, is now 306.4
– Precision was 0.319, is now 0.347
– Aim time was 1.88, is now 1.41
– Turret traverse was 51.2, is now 32
– Hull traverse was 56, is now 40
– HP was 1950, is now 2000


Leopard 1
– Penetration was 268, is now 330
– Damage was 390, is now 350
– DPM was 2804.9, is now 2433.3
– Reload time was 8.342, is now 6.952
– Precision was 0.288, is now 0.144
– Aim time was 1.82, is now 1.44
– Turret traverse was 37.5, is now 27.1
– Hull traverse was 54, is now 40
– HP was 1950, is now 1600

Russian balance icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.06.2016 13:14:19 vasta tsitaadiga

Leo1 pene on raudselt selline kus tuleb üli täpselt sihtida muidu on bounche. Ühesõnaga mingi teoreetiline 330 pen, aga reaalis mingi 250 vms.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 13:36:04 vasta tsitaadiga

jama on selles et tegelevad kogu aeg asjadega mis pole nii oluline. Nagu see uus fyysika. No keda see vana häiris? Tehku uusi mappe parem ja tehku arty lahjemaks. Pole enam ägedaid võitlusi - kõik passivad kusagil kartes oneshotte saada. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.06.2016 14:32:40 vasta tsitaadiga

Uue füüsika nad suutsid kuidagi ülepeakaela ära teha jah. Praegu on veel osad masinad mis uue füüsikaga käituvad väga halvasti. Näiteks see usa TD scorpion. Sõidad ja natukene keerad siis viskab tanki täis kurvi ja toru teise serva. Proovi sa siis lähedalt kellelegi sedasi pihta saada. Siis kusagil kõrgendiku äärel olles hakkab tank uue füüsikaga lihtsalt alla vajuma. Mägede otsas sõitvad tankid, võiks juba tiivad lisada.

WG võiks mängu mõnele teisele arendajale edasi müüa.

Miks WG kaarte juurde ei loo on kindlasti üheks põhjuseks keskpäraste mängijate oskamatus kohaneda. Mängu alguses tuli pea iga uuendusega uus kaart ja kõigil oli pidupäev. Aga juba tollal oli väga palju wot foorumis üleskutseid see või too kaart mängust kustutada.

Aga wot on mingis mõttes kipakas mäng. Kaardid ei tohi olla suured kuna siis eksivad mängijad sinna ära. Ühest servast teise pikka maad jõristada on igav, jama ja ei sobi kokku ka baasi käppimise süsteemiga. Juba praegu aeglasem tank ei jõua resettima. 30 mängijale peavad kõik kaardid näima võrdsete võimalustega. Kümneid mappe on juba olnud ja võib-olla tõesti on ideed otsas. Võrdsed mapid ongi igavad, aga ebavõrdsed mapid sobiks mingile teisele mängu stiilile - ühes tiimis 7 mängijat ja teises 15. Ehk siis tiimide ebavõrdsus võrdsustab kaardi ebavõrduse. Kui nad tooks kõik vanad mapid mängu oleks see pidu vanadele mängijatele, aga uued kes neid kunagi näinud pole, neil oleks mokk töllakil. Paljud mängijad hakkaks hullult mänge kaotama ja nurin oleks suur.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.06.2016 14:39:23 vasta tsitaadiga

TVP 50/51ga ikka tuleb neid Ace Tankereid: http://wotreplays.eu/site/2743327#live_oaks-senpaierick-tvp_t_50_51

Seekord siis base XP 1374 vs eelmine parim 1255. Mäng oli iseenesest rängem ka, vaid 37% tõenäosus võita, aga 7250 dam ja 7 killi tõi võidu ära. Tervelt 13 tanki vastastiimis sai mult tabamusi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.06.2016 15:03:38 vasta tsitaadiga

p6kk kirjutas:
Miks WG kaarte juurde ei loo on kindlasti üheks põhjuseks keskpäraste mängijate oskamatus kohaneda. Mängu alguses tuli pea iga uuendusega uus kaart ja kõigil oli pidupäev. Aga juba tollal oli väga palju wot foorumis üleskutseid see või too kaart mängust kustutada.

Aga wot on mingis mõttes kipakas mäng. Kaardid ei tohi olla suured kuna siis eksivad mängijad sinna ära. Ühest servast teise pikka maad jõristada on igav, jama ja ei sobi kokku ka baasi käppimise süsteemiga. Juba praegu aeglasem tank ei jõua resettima. 30 mängijale peavad kõik kaardid näima võrdsete võimalustega. Kümneid mappe on juba olnud ja võib-olla tõesti on ideed otsas. Võrdsed mapid ongi igavad, aga ebavõrdsed mapid sobiks mingile teisele mängu stiilile - ühes tiimis 7 mängijat ja teises 15. Ehk siis tiimide ebavõrdsus võrdsustab kaardi ebavõrduse. Kui nad tooks kõik vanad mapid mängu oleks see pidu vanadele mängijatele, aga uued kes neid kunagi näinud pole, neil oleks mokk töllakil. Paljud mängijad hakkaks hullult mänge kaotama ja nurin oleks suur.


Pakun, et uute map'ide väljatöötamine lihstalt väga ressursinõudlik (WG poolt). Ei usu, et põhjus selles, et mingid noob'id ei suudaks mängida seda, eksiksid ära jne. icon_biggrin.gif. Uues map'is nagunii enamusel harjumatu mängida, metagame jne. pole tekkinud.
Minu arust ammu väljapakutud, et noobidele low tieri (nt. tier 1-6) anda väiksem map pool (omajagu seda ongi, mini tierides).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 15:06:20 vasta tsitaadiga

võiks panna kõik kaardid mängu ja ise valid kuhu lähed. Või siis paketid: 1. Hetkel wg ametlikud kaardid ja 2. Kõik muud kaardid.

Ise siis tead kuhu lähed icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.06.2016 15:16:04 vasta tsitaadiga

Kui vaadata kui palju on WG tänaseks mänge loonud, siis ei ole muidugi imestada kui ei ole ressursse. Nuti seadmetele on nad samuti Woti mängu loonud, seal on teised kaardid, aga muidu midagi sarnast nagu WOT. Kui nii laialt ette võtta ja kõik tankimängust saadud raha mujale investeerida, võib neil kogu krempel kokku kukkuda.

Ma nüüd ei kujuta ette millist rasket ressurssi mingi kaardi loomine endast kujutab. Alguses nad ju vorpisid neid.
Täitsa huvitabki milline on järgmine päts, mis seal peale poola tankide pakutakse. Jälle mingi vana mapi kohatine üles sonkimine?

Äkki tehniliselt ei saagi vanu kaarte mängu tuua. Tuleb seal kuidagi kohandada. Või loogu nad editor ja mängijad ise loovad kaarte.


viimati muutis p6kk 08.06.2016 15:16:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 15:16:11 vasta tsitaadiga

Kas tänapäevane värk ei võiks nii asjalik juba olla, et mäng genereerib ka kaardi millel mängima hakatakse. Siis on iga kord vägev üllatusmoment ning vanade teadmistega pole midagi teha. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p6kk
HV kasutaja

liitunud: 15.05.2015




sõnum 08.06.2016 15:24:02 vasta tsitaadiga

Mulle tundub et WG ei ole väga nutti. Oli see turniiri mäng. Alguses ei saanud teda mängida kuna ta oli vigane ja krediidiga jäi ilgelt miinusesse. Edasi nad lihvisid seda, lõid sinna missioonid ja ma isegi natuke mängisin kui jäi siis ka miinusesse. Aga ta oli ikkagi vigane. Vastaste rühm ronis lihtsalt meie tiimi spawni kohta ja lasi kohe ära kui teise tankiga spawnisin. Edasi kas oli mängijaid vähe või milles asi, ei saanud enam mängu. Tuli kohati 5 minutit oodata. Lõpuks pandi see asi üldse kinni. Kaardid nad tegid, randomisse ka neid ei tooda sisse. Miks nad kõik nii raskepäraseks teevad? Kui mängijad soovivad ühte siis nemad teevad teistpidi kuigi võiks teha mängu selliseks nagu mängijad soovivad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 15:24:18 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kas tänapäevane värk ei võiks nii asjalik juba olla, et mäng genereerib ka kaardi millel mängima hakatakse. Siis on iga kord vägev üllatusmoment ning vanade teadmistega pole midagi teha. icon_smile.gif


see oleks arvatavasti kõige lahedam variant thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 08.06.2016 16:36:49 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
yerba kirjutas:
Kas tänapäevane värk ei võiks nii asjalik juba olla, et mäng genereerib ka kaardi millel mängima hakatakse. Siis on iga kord vägev üllatusmoment ning vanade teadmistega pole midagi teha. icon_smile.gif


see oleks arvatavasti kõige lahedam variant thumbs_up.gif


Olen mõnda aega isegi mõelnud sellisele võimalusele, kuid tavapäraselt võistlusmängude kaardid on alati kindlaks määratud (CS:GO, SC2, jne). Selleks et neis hästi mängida, peabki kaarti tundma.

Samas pean ütlema, et üheks lahinguks genereeritud kaartidel ikkagi on oma tõmme. Võiks olla eraldi game mode või special event kasvõi. Tehniliselt muidugi tuleks ilmselt teha teatud järeleandmisi, hetkel on WG kaardid küllalt keerukad, raske uskuda et automaatselt on võimalik samasuguseid genereerida ilma et tekiks palju, palju bugisid.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 16:44:30 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll kirjutas:
yerba kirjutas:
Kas tänapäevane värk ei võiks nii asjalik juba olla, et mäng genereerib ka kaardi millel mängima hakatakse. Siis on iga kord vägev üllatusmoment ning vanade teadmistega pole midagi teha. icon_smile.gif


see oleks arvatavasti kõige lahedam variant thumbs_up.gif


Olen mõnda aega isegi mõelnud sellisele võimalusele, kuid tavapäraselt võistlusmängude kaardid on alati kindlaks määratud (CS:GO, SC2, jne). Selleks et neis hästi mängida, peabki kaarti tundma.

Samas pean ütlema, et üheks lahinguks genereeritud kaartidel ikkagi on oma tõmme. Võiks olla eraldi game mode või special event kasvõi. Tehniliselt muidugi tuleks ilmselt teha teatud järeleandmisi, hetkel on WG kaardid küllalt keerukad, raske uskuda et automaatselt on võimalik samasuguseid genereerida ilma et tekiks palju, palju bugisid.


Võimalik jah, et iga trepiastet või vihmaveetoru mängu alguses välja ei genereeri. Aga mingi põhiplaani moodi asi ning sinna peale majad või liivaväljad ja mäed laotada pole teoreetiliselt teab mis suur kunst.
Ma hea meelega mängiks sellistes mängudes, kus random kaardid. Siis selgub, kes kuidaspidi mõtleb või mida tegema hakkab. Tõenäoliselt tekiks terve plejaad kämpareid, kes kuskile liikuda ei tahakski..
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.