Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 10:14:54 vasta tsitaadiga

link :: MSI enda versioonid 1070'st on kodulehel väljas

Jäi siit silma - http://videocardz.com/60901/msi-announces-geforce-gtx-1070-gaming-x-sea-hawk-and-aero
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 10:17:25 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kõrvale veel selline lihtne rusikareegel, et +6dB on 2x valjem, samas +3dB ei ole poolevaljem


OT: Kui rusikareeglitest rääkida, siis pigem öeldakse, et 10dB = 2x valjem.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 10:41:01 vasta tsitaadiga

ot:
kui ma füüsikatunde õigesti mäletan, siis 3dB, 6dB ja 10dB kõik kahekordistavad oma kindla aspekti. ükski neist päris otse valjust ei väljenda.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 11:05:53 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ot:
kui ma füüsikatunde õigesti mäletan, siis 3dB, 6dB ja 10dB kõik kahekordistavad oma kindla aspekti. ükski neist päris otse valjust ei väljenda.


ot:
Et mu jutt lihtsalt huupi lahmimisena ei kõlaks, siis: http://www.acousticalsurfaces.com/acoustic_IOI/101_4.htm . Neid võrdlustabeleid on küll ja veel, aga 10dB puhul räägitakse inimkõrva jaoks suhtelisest valjususest.

Lisaks veel:

Ratio doubling means:
- a power level of +3 dB, or a sound intensity level of +3 dB
− an electric voltage level of +6 dB, or a sound pressure level of +6 dB
− a loudness level of about +10 dB
−10 dB more SPL means 10 times increase in amplifier (electric) power.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 03.06.2016 20:49:23 vasta tsitaadiga

Huvitav, et MSI kasutab uutes kaartides ball- bearing ventilaatoreid. Kas vaiksem ning sama ,,odav" ei oleks FDB vurre kasutada?
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 06:59:46 vasta tsitaadiga

PC GAMERi ülevaade GTX 1070 ...... http://www.pcgamer.com/the-geforce-gtx-1070-review/?utm_content=buffer75459&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamer
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 10:13:15 vasta tsitaadiga

Vága vilets ülevaade
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.06.2016 10:56:16 vasta tsitaadiga

Suht kindel laks järgmise kaardina mulle. Keegi ennustada oskab millal Eestist <400 EUR eest seda soetada saab?
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 11:01:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Keegi ennustada oskab millal Eestist <400 EUR eest seda soetada saab

siin on viimased 100 lehte vist hinnaarutelu icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 11:01:43 vasta tsitaadiga

Kui peaks ennustama siis sellise hinnaga saad foorumis uute kaartide müügiga tegelejatelt, ajaliselt pakuks nii umbes kuu-pooleteist jooksul.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 04.06.2016 11:04:03 vasta tsitaadiga

anubis, tänud!

jeesus188, mul lihtsalt puuduvad kogemused uhiuute kaartide soetamisel. icon_smile.gif

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.06.2016 11:58:37 vasta tsitaadiga

margus645 kirjutas:
Huvitav, et MSI kasutab uutes kaartides ball- bearing ventilaatoreid. Kas vaiksem ning sama ,,odav" ei oleks FDB vurre kasutada?
Omast kogemusest, ja netis ka mõned kurtnud, võib väita , et FDB pole igas asendis kõige parem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 22:51:27 vasta tsitaadiga

Vot see on Int graafika icon_biggrin.gif : http://videocardz.com/60927/colorful-motherboard-with-geforce-gtx-1070-on-board

Ja halbu uudiseid kah: http://videocardz.com/60923/galax-overclocks-gtx-1080-to-2-2-GHz-on-air-2-5-GHz-with-ln2

Kui juba ülekiirendaja ei saa ühte parimat custom 1080-t üle 2.2Ghz õhuga @ 1,3V, siis kardetavasti pole loota, et ka teised kaardid hulga paremad on. Tundub, et parimal juhul tulevad kaardid boost klokiga 2Ghz ja ise saad heal juhul 200Mhz juurde panna. Mälu õnneks kellub paremini aga sellel pole nii suurt kasutegurit jälle. Ja ega tootjatel on kah raske õigustada kõvemaid custom verioone (HOF, Lightning, Kingpin jne), kui heal juhul saad ainult 200Mhz juurde panna vs odavamad custom versioonid.
Seega kummaline olukord, kus nvidia demos pascali ref versiooni peaaegu max OC kelladel. Arvestades asjaolusid oli kõigi (õigustatud) ootus, et custom versioonid lähevad hulga kaugemale, kui juba ref käis 2,1Ghz peal.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 22:57:22 vasta tsitaadiga

Cherry picking. Nihil sub sole novum icon_smile.gif.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.06.2016 23:15:51 vasta tsitaadiga

jopata võib alati, nagu mul inteli 2600k prose, mis inbox jahutiga ilma volti kerimata 5GHz benchid ära tegi
ja volti kerides ja ilma peenhäälestuseta parema õhkjahutiga 5,5GHz samad testid tegi

praegune GTX970, mis mul masinas, ei olegi tabanud, miks OC'd suurt anda ei saa, kuid jooksutan teda stockis, kuna muidu tuleb mingi kotermann sisse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 23:22:57 vasta tsitaadiga

Silicon lottery.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.06.2016 23:56:57 vasta tsitaadiga

sain natuke tutvuda. Üks kiire tulemus ka: http://hwbot.org/submission/3231464_djpvx_3dmark___fire_strike_geforce_gtx_1080_20668_marks
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 00:12:24 vasta tsitaadiga

siinus,

thumbs_up.gif

Aga küsimus, ka gpu-z näitab aja teibaid ?

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.06.2016 00:31:45 vasta tsitaadiga

jah. ASIC Qualityt ka ei näidanud. Klokke lugesin afterburneri graafikust.

Kuuest proovitud gpu'st tundus see kõige kaugemale minevat. Mälusse eriti ei süvenenud.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 00:43:49 vasta tsitaadiga

vaata gpu-z sensors, ja anna kuuma samal ajal. clocki peale vajutades saad sättida MAX.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 05.06.2016 04:11:03 vasta tsitaadiga

Jah, tuli liiga hilja pähe. Benchid-screenshotid juba tehtud. Eks varsti proovib uuesti. Ehk satub paremaid isendeid ette, emaplaat ka kerge pudelikael...
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.06.2016 10:45:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vot see on Int graafika icon_biggrin.gif : http://videocardz.com/60927/colorful-motherboard-with-geforce-gtx-1070-on-board


Tõepoolest. Ilmselt on see toode küll OEMidele suunatud või custom PC butiikidele nagu Falcon jt, kes saavutavad wow efekti võimalikult väikese jalajäljega desktoppe ehitades.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 10:55:17 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/60881/first-and-only-benchmarks-of-pascal-gp100-spotted

Huvitav lugemine.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 11:00:44 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
http://videocardz.com/60881/first-and-only-benchmarks-of-pascal-gp100-spotted
Huvitav lugemine.
see paistab näitama, et gp100 tuua graafikakaardina ei ole ilmselt mõistlik mõte. need testid on siiski compute-spetsiifilised ja 1080 on päris lähedal.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 16:22:15 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Vot see on Int graafika icon_biggrin.gif : http://videocardz.com/60927/colorful-motherboard-with-geforce-gtx-1070-on-board


Tõepoolest. Ilmselt on see toode küll OEMidele suunatud või custom PC butiikidele nagu Falcon jt, kes saavutavad wow efekti võimalikult väikese jalajäljega desktoppe ehitades.


Näiteks kui on mingi piisavalt õhuke, siis VR backpacki see panna oleks väga bro. thumbs_up.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 19:04:47 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-gtx-1080-2-way-sli-review,1.html
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 14:40:10 vasta tsitaadiga

Ordi leht väidab, et neil on 8GB MSI GTX1080 Found.Ed. PCIe koha peal olemas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 15:37:14 vasta tsitaadiga

link :: GeForce GTX 1080 Fan issues to be solved with driver update

Winterwind kirjutas:
See FE vendijama on ikka küll korralik ämber.
Maksad sita jahutuse eest sott lisaks ja saad selle eest veel vigase värgi ka (n)
"Manuel Guzman from Nvidia shares word on the matter. So far, the fix successfully passed internal testing at the company and Guzman has also stated that the next driver will get this fix. Users who are considering returning their cards because the problem will not need so may not do this anymore. Details on the nature of the problem allows Nvidia not known. The release date of the driver is not mentioned; Guzman simply indicated 'soon'."
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 15:37:21 vasta tsitaadiga

Gigabyte samuti, hinnad 802 ja 803 euri
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 15:37:35 vasta tsitaadiga

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/asus-republic-of-gamers-strix-gtx-1080-aura-rgb-oc/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 15:38:59 vasta tsitaadiga

Arvutitargas ka msi ja giga kohal ja samuti evga ka.
Hinnad ainult kõrgemad.

e:

tsitaat:
The Asus Republic Of Gamers Strix GTX 1080 is currently on pre order with Overclockers UK for £659.99 inc vat HERE.
Considering all the extras you get over the standard GTX 1080 Founders Edition, the extra £40 seems like a pretty good investment.

Heh, odavam pidi ju olema kõvasti mitte vastupidi.
Voolutarve ka suht suur kui arvestada, et see on tegelt ju pisike kivi


viimati muutis Winterwind 07.06.2016 15:44:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 15:46:03 vasta tsitaadiga

Vaadates Ordi hulgihinda siis teistes poodides tundub õhku kõvasti vahel olevat.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 17:48:07 vasta tsitaadiga

OC võimekusel paistab üsna selge piir olevat Pascalil, sõltumata jahutusest ja PCIe toiteühendustest ei lähe väga õhuga üle 2.1Ghz.

Eks tuleb jälle oodata miskiseid pre-binnitud eriväljalaset (ala EVGA Kingpin GTX980Ti'd) et kõrgemaid sagedusi näha.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.06.2016 18:25:58 vasta tsitaadiga

käisin täna võtsin omale GTX1080 ära ja asendasin praeguse GTX680 SLI jooksutasin siis 1440 resol,no krt korralik elajas ikka see kaart.
Katsetasin divisionit kohe sellega ja suht low/medium 30-50 fps asendus kohe nii palju kui kannatas slidereid edasi lükata ja 60 FPS + thumbs_up.gif

Kaardiks siis MSI founder edition.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 18:41:19 vasta tsitaadiga

Krt see founders edition ekslusiiv periood kah millalgi läbi saab? Juba Juuni keskpaik varsti ja custom kaarte veel letil pole.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 07.06.2016 18:49:02 vasta tsitaadiga

juulis ehk saabuvad juba,vähemalt caseking-ist nuiasin evga wtf versiooni seal oli lubatud 27.06 alates.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 07.06.2016 20:52:51 vasta tsitaadiga

Alles juulis? Oeh, vast ikka saab varem ka!

link :: Asus GTX1080 Strix Review
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 20:54:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
wtf

ftw tglt icon_lol.gif thumbs_up.gif


2835mhz@ln2 https://twitter.com/TEAMEVGA/status/740228112563068929
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2016 21:21:10 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
tsitaat:
wtf

ftw tglt icon_lol.gif thumbs_up.gif


2835mhz@ln2 https://twitter.com/TEAMEVGA/status/740228112563068929
potsataja tõmbab selle peale kotikud kurku vast icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 22:00:35 vasta tsitaadiga

kes see ln2 rääkis, sa ei oska vist üldse lugeda mis teised kirjutavad ?
See et kingpin sellisel taktil neid jooksutab ei tähenda 99.9% kasutajate jaoks mitte midagi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.06.2016 22:12:03 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kes see ln2 rääkis, sa ei oska vist üldse lugeda mis teised kirjutavad ?
See et kingpin sellisel taktil neid jooksutab ei tähenda 99.9% kasutajate jaoks mitte midagi.
aga nüüd on sul ometi lõplik võimalus võrrelda võrreldavat icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif
võrdle kingpini tulemusi tema uute tulemustega, mis üsna pea avalikustuvad thumbs_up.gif

seniks saad aga võrrelda protsentuaalselt takti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 09:26:49 vasta tsitaadiga

http://www.gamersnexus.net/game-bench/2471-mirrors-edge-catalyst-graphics-card-benchmark-gtx-1080-1070-390x

Gtx 1080 1080p res ja hyper graafikaga vram kasutus on 7500mb
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 08.06.2016 09:36:20 vasta tsitaadiga

The divisionis sain ma kõik viled põhjas 5,8GB vram icon_eek.gif @1440p
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.06.2016 09:52:28 vasta tsitaadiga

trip kirjutas:
http://www.gamersnexus.net/game-bench/2471-mirrors-edge-catalyst-graphics-card-benchmark-gtx-1080-1070-390x

Gtx 1080 1080p res ja hyper graafikaga vram kasutus on 7500mb
7500MB? 8GB kaardil? 7,5+0,5GB icon_lol.gif 970 all over again icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 09:53:31 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
trip kirjutas:
http://www.gamersnexus.net/game-bench/2471-mirrors-edge-catalyst-graphics-card-benchmark-gtx-1080-1070-390x

Gtx 1080 1080p res ja hyper graafikaga vram kasutus on 7500mb
7500MB? 8GB kaardil? 7,5+0,5GB icon_lol.gif 970 all over again icon_lol.gif


Täna õnne, et pole 5GB + 3GB icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.06.2016 09:57:54 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
trip kirjutas:
http://www.gamersnexus.net/game-bench/2471-mirrors-edge-catalyst-graphics-card-benchmark-gtx-1080-1070-390x

Gtx 1080 1080p res ja hyper graafikaga vram kasutus on 7500mb
7500MB? 8GB kaardil? 7,5+0,5GB icon_lol.gif 970 all over again icon_lol.gif


Täna õnne, et pole 5GB + 3GB icon_razz1.gif
veel parem icon_biggrin.gif aga ma jätan pascali vahele kindlalt. võimalik et ei vaheta enam aastaid mingeid juppe. ei isuta kuidagi mängud enam.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 10:17:42 vasta tsitaadiga

http://geizhals.eu/?cat=gra16_512&xf=1439_GTX+1070#xf_top
Üks 1070 on juba listis. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 10:33:01 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
http://geizhals.eu/?cat=gra16_512&xf=1439_GTX+1070#xf_top
Üks 1070 on juba listis. icon_biggrin.gif


Woop thumbs_up.gif . Ja founders editionina sott soodsam kui 980ti. Meeldiv.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 08.06.2016 11:16:47 vasta tsitaadiga

8x Nvidia GTX 1080 Hashcat Benchmarks
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.06.2016 11:19:28 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Etz kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
trip kirjutas:
http://www.gamersnexus.net/game-bench/2471-mirrors-edge-catalyst-graphics-card-benchmark-gtx-1080-1070-390x

Gtx 1080 1080p res ja hyper graafikaga vram kasutus on 7500mb
7500MB? 8GB kaardil? 7,5+0,5GB icon_lol.gif 970 all over again icon_lol.gif


Täna õnne, et pole 5GB + 3GB icon_razz1.gif
veel parem icon_biggrin.gif aga ma jätan pascali vahele kindlalt. võimalik et ei vaheta enam aastaid mingeid juppe. ei isuta kuidagi mängud enam.


Sama teema icon_biggrin.gif 970 on mul esimene kaart mille eest olen hinge hinda maksnud.
Ja arvestades minu mängu vajadusi, siis ei ole mõistlik iga aasta 400+ euro maksta uue kaardi eest.
Kui ma i5 hasswell kokku panin, siis juba oli 760 minujaoks kallim kaart mis olin kunagi arvutisse ostnud ja pool aastat või pisut rohkem vahetasin selle 970 vastu.
Järgmine kaart vast tuleb alles mingi 2 aasta pärast või pisut varem, kui tõesti 970 jalgu hakkab jääma.
Samas mängude poolest ei tohiks karta, kuna neid tehtakse konsooli raudvara tasemel, seega peaks arvuti välja vedama kindlasti.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.