Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 07:29:43 vasta tsitaadiga

Ok, siin Indoneesias mitte, ja saagi üldse elion.ee ligi, ainult vpn-ga.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2016 00:19:01 vasta tsitaadiga

Telia internet hangub viimasel ajal. Kiirused ja ühendus tunduvad kontrollides korras olevat.

Mingi aja tagant lehed enam ei avane. Katkestad ühenduse, ühendad uuesti ja töötab kenasti edasi.
enne töötas 2. aastat ilma ühegi probleemita.

See viga on kõigis 3. arvutis. Nett lihtsalt vajub ära. Oleks 1. arvuti viga, siis otsiks viga arvutist.
Kanal on valitud sellinne, et ei kattuks väga.

Inteno kärkas jagab muidu wifit kaabli otsas.

Jube häirivaks on muutunud, tööasju teen vahel hotspotiga, sest pole aega uuesti ühendada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2016 00:49:52 vasta tsitaadiga

Xstr, ja helpdesk ütles mida?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2016 09:33:36 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Xstr, ja helpdesk ütles mida?

Kui jaksas tel otsas nad ära oodata siis tuleb suht mõttetut möga teiepoolt vastu
Kirjadele on ka vastamata jäetud
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2016 10:08:52 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
indrekp kirjutas:
Xstr, ja helpdesk ütles mida?

Kui jaksas tel otsas nad ära oodata siis tuleb suht mõttetut möga teiepoolt vastu
Kirjadele on ka vastamata jäetud


Paistab, et siit foorumist tuleb mõttetut möga vastu. icon_rolleyes.gif

Kuidagi peaks inimese probleemi ju lahkama hakkama, nii ei saa midagi aru, kui inimene pole isegi supporti pöördunud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 29.05.2016 14:10:35 vasta tsitaadiga

Kas Telias koolilõpu puhul ka mingeid pakette/telefone müügile tekib mis oleks suunatud lastele?
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2016 14:43:50 vasta tsitaadiga

Kas Eestis on samamoodi?
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/soomlased-jaavad-venemaa-piiri-aares-kiirest-internetist-ilma?id=74673455

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2016 17:47:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
puna kirjutas:
indrekp kirjutas:
Xstr, ja helpdesk ütles mida?

Kui jaksas tel otsas nad ära oodata siis tuleb suht mõttetut möga teiepoolt vastu
Kirjadele on ka vastamata jäetud

Paistab, et siit foorumist tuleb mõttetut möga vastu. icon_rolleyes.gif
Kuidagi peaks inimese probleemi ju lahkama hakkama, nii ei saa midagi aru, kui inimene pole isegi supporti pöördunud.

Pöördunud küll ja enam ei tulnud ka küsimustele vastuseid, et miks kirjadele ei vastata kuid ju jääb
Helistades kui on kodus net 50/50 ja sealt pealt ei jookse midagi on soovitus teha ruuterile restart
nagu ei oleks sellest alustamud, üle kiukaabli ei jookse teleka pilt normaalselt tõmbab kinni ja ei tule ka teisiti läbi
kuigi vana vask kaabli puhul oli ehk ühendus 5/1 ja ei olnud teleka pildiga probleeme
asjad sai paremaks alles siis kui saatsime katkestuse logi ja lubasime teenusest loobuda
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 31.05.2016 16:54:55 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel mure sellega, et peale viimast Inteno ruuteri tarkvara versiooni uuendust, kaob interneti ühendus iga päevaselt ära ja peale ruuteri restardi ei aita midagi?

Mingi 3 nädalat tagasi või nii algas see pull, kui mu ruuterile läks uus tarkvara versioon peale. Helistasin 123'e ja öelda, et jah, see on viimase tarkvara versiooni mure, et ühendus kogu aeg ära kaob. Öeldi, et 25 mai lastakse parandusversioon välja ja siis saab kõik korda. Lasti siis see versioon välja, aga korda midagi ei läinud.

Helistasin nüüd uuesti 123'e, sealt öeldi, et kuivõrd mul on 12/1 pakett ja ma kasutan nii digitv'd kui ka internetti lauaarvutis jms, siis ruuter ei saa hakkama kui pidevalt täie rauaga tõmban ja jooksebki torru ja peab restardi tegema.

Mul pole aastaid selliseid iga päevaseid/nädalaseid neti jamasid olnud, võib-olla on korra poole aasta jooksul ruuter kokku jooksnud, aga mitte rohkem. Ja kogu aeg keegi vahib telekat + arvutist netflixi/twitchi või steam'st asjade tõmbamist. Ehk kogu ühendus on suht kogu aeg kasutuses õhtul.

Aga kas siis nüüdsest on asi muutunud? Et nagu ruuteri tarkvara kirjutatigi nii ümber, et kui ühenduse täis tõmbad mõneks ajaks, siis jookseb asi kokku?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 17:04:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

12/1 pakett ja ma kasutan nii digitv'd kui ka internetti lauaarvutis jms, siis ruuter ei saa hakkama kui pidevalt täie rauaga tõmban ja jooksebki torru ja peab restardi tegema.

icon_eek.gif

Üldiselt kui siin pole kurdetud, siis asi pigem lokaalne.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 17:25:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Miks lahenduseks loll vastus oli, lasen uurida, igal juhul helista uuesti ja nõua lahendust.
See ei ole mingi jutt, et nii peabki olema.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9073102#9073102
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 31.05.2016 17:51:41 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Miks lahenduseks loll vastus oli, lasen uurida, igal juhul helista uuesti ja nõua lahendust.
See ei ole mingi jutt, et nii peabki olema.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9073102#9073102


Tänud!

Ma ei pannud seda Sinu postitust tähele enne, ketramisi on digitv's ka jah. Hea teada, et asi saab siis alguse üldse digi-tv poolelt, et sealt tõmbab ühendused täis ja kukub lõpuks maha.

Aga ma siis proovin homme uuesti, äkki võtab miski muu inimene toru:) Antud inimene oli küll täna väga kindel endas peale "spetsialistidega" rääkimist, et asi on minu "suures" interneti piinamises.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 18:41:58 vasta tsitaadiga

Millal üle 4G rääkima saab hakaga?
Telefonid on küll nutikad, aga mitte nii nutikad kahjuks, et alati 4G võrku tagasi visata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 20:05:33 vasta tsitaadiga

rumpy kirjutas:
indrekp kirjutas:

Miks lahenduseks loll vastus oli, lasen uurida, igal juhul helista uuesti ja nõua lahendust.
See ei ole mingi jutt, et nii peabki olema.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9073102#9073102


Tänud!

Ma ei pannud seda Sinu postitust tähele enne, ketramisi on digitv's ka jah. Hea teada, et asi saab siis alguse üldse digi-tv poolelt, et sealt tõmbab ühendused täis ja kukub lõpuks maha.

Aga ma siis proovin homme uuesti, äkki võtab miski muu inimene toru:) Antud inimene oli küll täna väga kindel endas peale "spetsialistidega" rääkimist, et asi on minu "suures" interneti piinamises.


Õigemini probleem on Inteno DG301 ruuteri qos seadetes, mis tähendab, et liiklust ei suudeta eristada ja striimid jäävad rippuma. Ma suhtlesin enda ämma ühenduse mure asjus. Aru sain, et katsetati ühtkoma teist, kuid üht-ühist lahendust kõikidele seadmetele ei ole.

Parimal juhul saad ruuterivahetuse TG 789vn või uuema Inteno DG200A vastu. Eriti tõenäoline on hakkiva või ketrava pildi saamine, kui üleslaadimiskiirus täies mahus hõivata. Seega p2p rakenduste puhul piirata ULi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.05.2016 21:48:45 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Millal üle 4G rääkima saab hakaga?
Telefonid on küll nutikad, aga mitte nii nutikad kahjuks, et alati 4G võrku tagasi visata


VoLTE toega telefone pole meil ju müügilgi veel...(kui on siis mõni üksik)

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 22:02:43 vasta tsitaadiga

Näiteks selline klikiaegne aparaat nagu LG G3 omab tuge ja Windows Phone variandid. VoLTE ei ole operaatoritel laialdast kasutust veel leidnud. Eelmise aasta suvel elasin kuu aega Windows Phonega, et testida VoLTE tuge. Lõbus.

Qualcomm Snapdragon 400, 412, 415, 430, 615, 616, 617, 618, 620, 800, 801, 805, 808, 810 and 820 peaks toetama.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 22:11:00 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Millal üle 4G rääkima saab hakaga?
Telefonid on küll nutikad, aga mitte nii nutikad kahjuks, et alati 4G võrku tagasi visata


VoLTE toega telefone pole meil ju müügilgi veel...(kui on siis mõni üksik)

ma ei viitsinud eriti guugeldada, aga siin on mingi india list. Meil müügil olevaid telosi on suht palju
http://phoneradar.com/list-volte-enabled-smartphones-can-buy-india-reliance-jio-supported/#axzz4AGJovnV9

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 23:01:19 vasta tsitaadiga

rumpy kirjutas:
Kas kellelgi on veel mure sellega, et peale viimast Inteno ruuteri tarkvara versiooni uuendust, kaob interneti ühendus iga päevaselt ära ja peale ruuteri restardi ei aita midagi?

Mingi 3 nädalat tagasi või nii algas see pull, kui mu ruuterile läks uus tarkvara versioon peale. Helistasin 123'e ja öelda, et jah, see on viimase tarkvara versiooni mure, et ühendus kogu aeg ära kaob. Öeldi, et 25 mai lastakse parandusversioon välja ja siis saab kõik korda. Lasti siis see versioon välja, aga korda midagi ei läinud.

Helistasin nüüd uuesti 123'e, sealt öeldi, et kuivõrd mul on 12/1 pakett ja ma kasutan nii digitv'd kui ka internetti lauaarvutis jms, siis ruuter ei saa hakkama kui pidevalt täie rauaga tõmban ja jooksebki torru ja peab restardi tegema.

Mul pole aastaid selliseid iga päevaseid/nädalaseid neti jamasid olnud, võib-olla on korra poole aasta jooksul ruuter kokku jooksnud, aga mitte rohkem. Ja kogu aeg keegi vahib telekat + arvutist netflixi/twitchi või steam'st asjade tõmbamist. Ehk kogu ühendus on suht kogu aeg kasutuses õhtul.

Aga kas siis nüüdsest on asi muutunud? Et nagu ruuteri tarkvara kirjutatigi nii ümber, et kui ühenduse täis tõmbad mõneks ajaks, siis jookseb asi kokku?


Kas on olemas mingi koht kust jooksvalt ruuteri uuendusi vaadata/kontrollida? Üks räägib uuendusest, siis teine ka jne...Tahaks kuidagi ülevaadet uuendustest. Või pole see tavakasutajale mõeldud või vajalik info üldse? icon_smile.gif

System
Router Name Inteno
Router Model DG301R0
Router MAC Address XXXXXXXXXXXX
Router S/N D30124H137037836
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021
Local Time Tue May 31 22:57:27 2016
Uptime 50d 10h 24m 31s

Selle järgi tegu veebruari versiooniga eks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 23:24:45 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas Eestis on samamoodi?
http://arileht.delfi.ee/news/uudised/soomlased-jaavad-venemaa-piiri-aares-kiirest-internetist-ilma?id=74673455
No Tele2-l on idapiiriäärne puhtalt 4G-ga katmata...
Mu meelest mingid tingimused olid et x kaugusel eesti piirist võivad 800mhz antennid vaid pooles mastis olla ja veel miskit vist (kuskil netis on tingimused olemas)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 23:41:34 vasta tsitaadiga

Misso rallirajal oli pühapäeval 4g olemas, paar kilti venest vaid. Elisa. 1 pulk aga oli. Ju siis nii täpselt välja sätitud
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.06.2016 10:58:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Millal üle 4G rääkima saab hakaga?
Telefonid on küll nutikad, aga mitte nii nutikad kahjuks, et alati 4G võrku tagasi visata


VoLTE toega telefone pole meil ju müügilgi veel...(kui on siis mõni üksik)

ma ei viitsinud eriti guugeldada, aga siin on mingi india list. Meil müügil olevaid telosi on suht palju
http://phoneradar.com/list-volte-enabled-smartphones-can-buy-india-reliance-jio-supported/#axzz4AGJovnV9


ilmselt midagi siis on aga tuletan meelde et eri regioonides võib telefonidel eri spetsifikatsioon olla...

iseasi kas seda VoLTEt üldse vaja on kui inimesed enam muudmoodi kui kirja teel suhelda ei oska icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 16:49:59 vasta tsitaadiga

http://tehnika.postimees.ee/3719655/telia-konehinnad-lahevad-nulli-mobiilinumbrid-kaovad
tsitaat:

Mis puutub uutes oludes vajadusse mobiilinumbrite järele, siis suure tõenäosusega lähiaastatel telefoninumbrid veel Haljandi hinnangul ei kao, aga pikemas perspektiivis küll.

Tulevikus inimesed enam ei suhtle telefon teel? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 16:52:10 vasta tsitaadiga

jeesus188, üle interneti hakkavad kõned käima, ostad andmemahtu.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 17:22:39 vasta tsitaadiga

Telefoninumber muutub kasutajatunnuseks. Ses suhtes number ise pole hetkel juba määrav, see pm kokkuleppeline .
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 20:57:19 vasta tsitaadiga

Paraleele võib pisut tuua analoog/digitelefoni voipi minekuga.
Sisuliselt on lauatelefoni kasutajal voip ehk internetitelefoni konto mõnes seadmes või ruuteris, mille järel tavaline lauatelefon. Lauatelefonil tahetakse helistada ikka veel numbrile, selle asemel, et lihtsalt mõnelt ekraanilt nimi otsida ja helistada, tõsi, ärikliendi voip telefoni kontaktiraamat seda juba võimaldab, samuti kodukasutaja teleri ekraan.

Pigem on küsimus, millist rakendust see kõneside siis mobiilisel kasutama peaks, et ma saaksin kõikidele sõpradele ühe ja sama rakendusega helistada. Küll on ühel messenger, teisel skype, kolmandal wire jms.
Huvitav, kas VOLTE tooks numbri asemel inimesele hoopis kasutajatunnuse telefonisse?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 21:21:06 vasta tsitaadiga

Järjekordne "kui sa ei ole mordapiiblis, ei ole sind olemas" tegelane. Kui vaja mingi moodsa inimesega rääkida, siis pean kõigepealt feissarisse konto tegema, ta üles otsima, sõbraks lisama, ootama heakskiidu ja siis paar päeva hiljem saan helistada, sest moodsal inimesel ei ole numbrit vaja?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 21:31:04 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Järjekordne "kui sa ei ole mordapiiblis, ei ole sind olemas" tegelane. Kui vaja mingi moodsa inimesega rääkida, siis pean kõigepealt feissarisse konto tegema, ta üles otsima, sõbraks lisama, ootama heakskiidu ja siis paar päeva hiljem saan helistada, sest moodsal inimesel ei ole numbrit vaja?

mkm, see näitab täna veel lihtsalt trendi.
See tähendab, et mobiiliteenuse pakkujad võivad välja mõelda universaalse lahenduse, kuidas üle maailma operaatorid üldse teenust pakkuma hakkavad. Milleks mingi number mida enamik pähe ei õpi.

Ostad seadme, seadmel integreeritud nö sim. Valid teenusepakkuja netis, sõlmid mingi ID abil lepingu, sisestad oma seadme numbri teenusepakkuja lehele, seade aktiviseerub ja on "võrgus" valid omale kasutajanime ja määrad sinna ka enda nime mille järgi kasutajad sind leiavad. Otsid sõber Anti ja helistad. Pole mingit telefoniraamatut kuigi võid omale kerge favouritesi teha.


Jällegi paraleel TV kanali numbritega. No ei ole vaja kui on list ja nimi. OK, otsing võiks mugavam olla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 21:44:58 vasta tsitaadiga

Ja-jaa. Ja Jaan Tammesid eristame me kuidas?
st. kui neid on mingi N tk, mismoodi ma siis tean kuidas see minu sõber Jaan Tamm on parasjagu end kataloogi pannud.
Ma saan praegugi oma gmail.com aadressile võõraid kirju aeg-ajalt, küll avaldatakse kaastunnet, küll sooviti korteri rendi tingimustes kokku leppida. icon_lol.gif
Vähe populaarsem nimi oleks, siis tuleks neid võõraid kirju veel tihedamini arvatavasti...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 21:50:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Ja-jaa. Ja Jaan Tammesid eristame me kuidas?
st. kui neid on mingi N tk, mismoodi ma siis tean kuidas see minu sõber Jaan Tamm on parasjagu end kataloogi pannud.
Ma saan praegugi oma gmail.com aadressile võõraid kirju aeg-ajalt, küll avaldatakse kaastunnet, küll sooviti korteri rendi tingimustes kokku leppida. icon_lol.gif
Vähe populaarsem nimi oleks, siis tuleks neid võõraid kirju veel tihedamini arvatavasti...


Jaan Tamm Järva-Jaanist või vanus 36, nii nagu praegugi erinevates portaalides, ideaalis on ju näopilt ka kohe kõrval.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.06.2016 22:00:05 vasta tsitaadiga

bladerunner, võtadki ühendust isikuga " bladerunner,", misiganes pseudonüümi, kasutajanime või muud idenfitseerivat viidet enda isikule ka ei kasutaks.
Muidugi on telefoninumbreid võimalik lihtsam vahetada, kui peaks mingi ahistamise ohvriks langema, kasutajapseudonüümiga oleks asi tülikam. Kust leida omale meeldiv veel saada olev uus pseudonüüm?

Edit.

Suvalised kasutajanimed, yoshpe, ziepicwaffle, DeathCenter, S0bek, pbergonzi jne.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 22:29:20 vasta tsitaadiga

Number on lollikindlam thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 22:57:50 vasta tsitaadiga

Mingi sotsiaalmeedia messenger võib lastele ja muidu moodsatele inimestele olla, aga mina tahan numbrit omada ja teada, et võin iga hetk SIMi juppideks lõigata ja raamatumüüjad või vihased armukesed mind ei leia... icon_rolleyes.gif

Meenus muidu niisugune asi:


Link

(Black Mirror - White Christmas )
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 07:12:32 vasta tsitaadiga

Mismoodi see kasutajatunnuse vs. mobiilinumbri kadumine välja näeks, kaks näidet, tegelikult suht samad; kasutajatunnus(t)ega seonduvad küsimused saavad sel juhul kohe vastused.
- kujutage ette, et Skype oleks (ainus) telefonikõnede tegemise süsteem ja kasutajaliides või
- praeguseks on kõik oma telefonides google vms kontosse sisse logitud, otsid aadressiraamatust oma sõbra üles ja helistad tema mailiaadressi peale.

Mõlemad variandid on praegu juba reaalsuses olemas ja töötavad, rääkimata facetimest jne. Kui need erinevad lahendused jõuaksid kamba peale 100% turuni ja seaksid sisse kõned ühest teenusest teise, a la kõne Skypest Hangoutsi, siis oleks võimalus mobiilinumbrist loobumisele olemas.

Praegu takistavad seda kaks asja. Esiteks on need teenused omavahel verises konkurentsis ja ei taha üksteisega suhelda, mis tähendab et universaalne telefoninumber ei kao veel niipea kuhugi. Teiseks ei ole mobiilioperaatorid kuigi vaimustuses andmesidemüüjateks hakkamisest. ÜRO lõi paar aastat tagasi numbrid kokku, telefonioperaatorite köne ja SMS hinnad on 5 suurusjärku (kümneid tuhandeid kordi) üle hinnatud andmesidekuludega võrreldes. No kes see tahab sellisest pirukast loobuda. Siin on ka põhjus, miks mobiilinterneti paketid sajaga sakivad, nad ei saa lubada et Skype jms. muutuks inimestele odavamaks ja mugavamaks kui telefonikõne.

Ühesõnaga, tulevikumuusikat usun siis kui ise näen, see et mingi ärijuht ajalehes visioone maalib ei kohusta mitte kedagi mitte millekski.

_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.06.2016 12:52:05 vasta tsitaadiga

Eestis ei teeni ammu enam keegi kõnede pealt ja paketi hinnad pannakse ju interneti andmete järgi. Mingid välismaised teooriad siin ei kehti.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 13:36:09 vasta tsitaadiga

Mis värk on? Jälle Telial kiirused maas kõik? Speedtest näitab õiget kiirust, aga igalpool DL kiirus maas.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 15:18:28 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Mis värk on? Jälle Telial kiirused maas kõik? Speedtest näitab õiget kiirust, aga igalpool DL kiirus maas.


Mis punktide vahel? Üldist probleemi ei ole. Mobiilne internet annab hetkel 55 Mbps alla ja 30 Mbps üles. Allalaadimiskiirus on korras rakendustes.

Su torrent ei pruugi jagajate kiiruse piiramisel täit kiirust välja anda.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 16:06:07 vasta tsitaadiga

Telia erakliendi halduriga suhtlemine on suht piin
Kuna toimub ümberkolimine siis soovisin vana paketi 50/50 kiukaabliotsas tõsta vaskaabli 40/10 peale sama raha eest
pakuti siis kliendihalduri poolt hoopis tava hindasi ja öeldi, et pole võimalik paremat pakkuda
Mis siis ikka eks tuleb vist teist teenusepakkujat siis kasutama hakata.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 17:16:49 vasta tsitaadiga

No ma maksin 50/50 vist 21euri, nüüd maksan 5/1 eest 16euri... icon_biggrin.gif makes sense küll beer_yum.gif

Ehhki klienditeeninduses lubati 10/10 aga tehnik tuli ja nägi, et liin on pa*k ja 5/1 maksimum. GG
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 17:22:23 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Telia erakliendi halduriga suhtlemine on suht piin
Kuna toimub ümberkolimine siis soovisin vana paketi 50/50 kiukaabliotsas tõsta vaskaabli 40/10 peale sama raha eest
pakuti siis kliendihalduri poolt hoopis tava hindasi ja öeldi, et pole võimalik paremat pakkuda
Mis siis ikka eks tuleb vist teist teenusepakkujat siis kasutama hakata.


Ei olnud juu piin. Said täpse informatsiooni, mis Sulle ei olnud tingimustelt vastuvõetav. Hinna baasil ülejooksikute vastu mul kaastunne puudub.

Tehnoloogiate erinevad kulud on eelnevalt juba läbi nämmutatud. Tavatarbijat, ma tean, viimane üldiselt ei koti.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 20:38:57 vasta tsitaadiga

Küsimus ei ole niivõrd hinnatundlikuses kui selles, et minnakse nagu kiirustes tagasi, aga summa tõuseb
Kuigi ka kiule kunagi kolides oli probleeme palju ei olnud nagu selline teenus mida suure suuga lubati.
Arvestades , et suhtlema sai hakatud äriklendihalduri kaudu kes andis kontakti edasi kindla sooviga
Helistades oli jutt selles, et teeme teile sellise hea pakkumise (mis meil kodulehel tava pakkumine kirjas on)
Ärikliendina makstakse neile mitmete firmadega arvestatavaid summasi, et kui nr liikuma panna siis on ilmselt kliendihaldur uksetaga kohe kraapimas
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 21:08:24 vasta tsitaadiga

Taandume juu siiski saadavale hinnale. Pane numbrid liikuma ja võta ühendust ärikliendihalduriga. icon_biggrin.gif
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 21:27:53 vasta tsitaadiga

Hmm, ise kolid ja siis mõtled miks teises kohas teise hinnaga teised kiirused on...
Hmm, kolin Taani elama ja siis mõtlen miks kõik kallim on.

Lahendus:
1. ära koli.
2. too optika tuppa ja maksa sama kuutasu edasi.
3. võta konkurent, proovi ära, kui saad kopikatega ja kui kõik toimib, siis miks mitte?
4. kuna eelmine ilmselt ei toimi, siis võtad Telia tagasi ja tarbid nagu ikka.

Üleüldiselt võiks üle saada sellest jooksutamisest, see on halb harjumus, mille tekitasid konkureerivad mobiilioperaatorid oma säästupakettidega klientide numbri korjamiseks. See ei olnud ei hea, ega kasuliku teenuse pakkumiseks kliendile mõeldud, vaid vastupidi, teenusepakkujale lihtsalt kliendi arvu suurendamiseks.
Sarnast jooksu pole ükski kaablioperaator kaasa teinud, küll aga on teada tuntud tõsi see, et kui klient maksab ikka suures ettevõttes ligi tuhat ja rohkem eur kuus teenuste eest, siis tullakse sellises mahus alati vastu, kui klient on kuninglik, siis teda ka sellisena koheldakse.
Peaks olema mõistetav, et paarsada kuutasudeks ei ole veel motiveeriv hinnas pool alla tulla ja tegemist on jaekliendiga, mitte suurkliendiga.

Oletan, et kui tegemist on halduriga ärikliendiga, siis peaks summad keskmised ehk 500€ kanti juba olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 06.06.2016 23:41:45 vasta tsitaadiga

Indrek, sa võiks aru saada et teised pakkujad ka toimivad. "ilmselt ei toimi" on ikka päris ajupesulõhnaline väide jäkle icon_biggrin.gif

Ja no anna abi... Ära koli. Wtf :d

Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi. Tänapäeva maailmas ei koti klienti kui palju sul selle teenuse ülalhoidmiseks raha vaja on. Internet on selline teenus kus makstakse ikkagi kas kiiruste või mobiilse puhul mahu eest.

ja ära hakka jahuma et ma pole klient jnejnejne. Su tekst on lihtsalt juba nii ajuvaba :s

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 23:54:30 vasta tsitaadiga

indrekp, sa ikka vaiitsid ma vaatan... icon_biggrin.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 00:07:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi

Kas see mitte optika vs vask pole?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 07:58:51 vasta tsitaadiga

RustyZ, ilmselt saad aru aga lihtsalt ei oska midagi mõistlikku öelda kui seda, et mu jutt on jama :S

Klient optika majas 50/50 ühendus maksab 80€ staatiline ip sees
Soovib kolida majja kus VDSL võimekus, saab kiiruse 40/10 mis maksab 80€ staatiline ip sees

Alternatiiv on Elisa, Tele2?:
Elisa Väikekontori pakett piiramatu/piiramatu (kuni x) 51,60€ + staatiline ip 6.40
Tele2 Koduinternet lihtsalt 30Mbit/s (kuni) 20.99€ + staatiline ip 6.3912€

Hmm, olgugi, et hinnas on vahe aga ma ise eelistaks pigem kaablit ja kohapealset tuge teenusele, juhul kui midagi on rikkis. Pealegi on õhus kiirused ajas muutuvad, kaabliga pigem kindel kiirus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 08:12:11 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi. Tänapäeva maailmas ei koti klienti kui palju sul selle teenuse ülalhoidmiseks raha vaja on. Internet on selline teenus kus makstakse ikkagi kas kiiruste või mobiilse puhul mahu eest.

Vältimaks sellist teemat (pikemate/kehvemate liinide kallim haldamine) lõpetas Starman juba ammu vanemates eramajades kaabliga teenuse pakkumise. Isegi seal, kus juba oli.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 10:07:26 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi. Tänapäeva maailmas ei koti klienti kui palju sul selle teenuse ülalhoidmiseks raha vaja on. Internet on selline teenus kus makstakse ikkagi kas kiiruste või mobiilse puhul mahu eest.

Vältimaks sellist teemat (pikemate/kehvemate liinide kallim haldamine) lõpetas Starman juba ammu vanemates eramajades kaabliga teenuse pakkumise. Isegi seal, kus juba oli.


Ahsoo, hea teada. Mulle tundub, et RustyZ elab mobiilside maailmas, millel ei ole suurt seost kaabliühendustega.

Seos, et klienti ei koti on juba eelnevalt kindlaks tehtud.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 10:17:49 vasta tsitaadiga

Siit ainult üks järeldus: optika paketid on lihtsalt liiga odavad.
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 10:20:40 vasta tsitaadiga

jt234 kirjutas:
Siit ainult üks järeldus: optika paketid on lihtsalt liiga odavad.

Vaadates väljaspoole Eestit, siis ei saa selle väitega nõustuda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.