Telia internet hangub viimasel ajal. Kiirused ja ühendus tunduvad kontrollides korras olevat.
Mingi aja tagant lehed enam ei avane. Katkestad ühenduse, ühendad uuesti ja töötab kenasti edasi.
enne töötas 2. aastat ilma ühegi probleemita.
See viga on kõigis 3. arvutis. Nett lihtsalt vajub ära. Oleks 1. arvuti viga, siis otsiks viga arvutist.
Kanal on valitud sellinne, et ei kattuks väga.
Inteno kärkas jagab muidu wifit kaabli otsas.
Jube häirivaks on muutunud, tööasju teen vahel hotspotiga, sest pole aega uuesti ühendada.
Kui jaksas tel otsas nad ära oodata siis tuleb suht mõttetut möga teiepoolt vastu
Kirjadele on ka vastamata jäetud
Paistab, et siit foorumist tuleb mõttetut möga vastu.
Kuidagi peaks inimese probleemi ju lahkama hakkama, nii ei saa midagi aru, kui inimene pole isegi supporti pöördunud.
Pöördunud küll ja enam ei tulnud ka küsimustele vastuseid, et miks kirjadele ei vastata kuid ju jääb
Helistades kui on kodus net 50/50 ja sealt pealt ei jookse midagi on soovitus teha ruuterile restart
nagu ei oleks sellest alustamud, üle kiukaabli ei jookse teleka pilt normaalselt tõmbab kinni ja ei tule ka teisiti läbi
kuigi vana vask kaabli puhul oli ehk ühendus 5/1 ja ei olnud teleka pildiga probleeme
asjad sai paremaks alles siis kui saatsime katkestuse logi ja lubasime teenusest loobuda
Kas kellelgi on veel mure sellega, et peale viimast Inteno ruuteri tarkvara versiooni uuendust, kaob interneti ühendus iga päevaselt ära ja peale ruuteri restardi ei aita midagi?
Mingi 3 nädalat tagasi või nii algas see pull, kui mu ruuterile läks uus tarkvara versioon peale. Helistasin 123'e ja öelda, et jah, see on viimase tarkvara versiooni mure, et ühendus kogu aeg ära kaob. Öeldi, et 25 mai lastakse parandusversioon välja ja siis saab kõik korda. Lasti siis see versioon välja, aga korda midagi ei läinud.
Helistasin nüüd uuesti 123'e, sealt öeldi, et kuivõrd mul on 12/1 pakett ja ma kasutan nii digitv'd kui ka internetti lauaarvutis jms, siis ruuter ei saa hakkama kui pidevalt täie rauaga tõmban ja jooksebki torru ja peab restardi tegema.
Mul pole aastaid selliseid iga päevaseid/nädalaseid neti jamasid olnud, võib-olla on korra poole aasta jooksul ruuter kokku jooksnud, aga mitte rohkem. Ja kogu aeg keegi vahib telekat + arvutist netflixi/twitchi või steam'st asjade tõmbamist. Ehk kogu ühendus on suht kogu aeg kasutuses õhtul.
Aga kas siis nüüdsest on asi muutunud? Et nagu ruuteri tarkvara kirjutatigi nii ümber, et kui ühenduse täis tõmbad mõneks ajaks, siis jookseb asi kokku?
12/1 pakett ja ma kasutan nii digitv'd kui ka internetti lauaarvutis jms, siis ruuter ei saa hakkama kui pidevalt täie rauaga tõmban ja jooksebki torru ja peab restardi tegema.
Üldiselt kui siin pole kurdetud, siis asi pigem lokaalne. _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas kellelgi on veel mure sellega, et peale viimast Inteno ruuteri tarkvara versiooni uuendust, kaob interneti ühendus iga päevaselt ära ja peale ruuteri restardi ei aita midagi?
Mingi 3 nädalat tagasi või nii algas see pull, kui mu ruuterile läks uus tarkvara versioon peale. Helistasin 123'e ja öelda, et jah, see on viimase tarkvara versiooni mure, et ühendus kogu aeg ära kaob. Öeldi, et 25 mai lastakse parandusversioon välja ja siis saab kõik korda. Lasti siis see versioon välja, aga korda midagi ei läinud.
Helistasin nüüd uuesti 123'e, sealt öeldi, et kuivõrd mul on 12/1 pakett ja ma kasutan nii digitv'd kui ka internetti lauaarvutis jms, siis ruuter ei saa hakkama kui pidevalt täie rauaga tõmban ja jooksebki torru ja peab restardi tegema.
Mul pole aastaid selliseid iga päevaseid/nädalaseid neti jamasid olnud, võib-olla on korra poole aasta jooksul ruuter kokku jooksnud, aga mitte rohkem. Ja kogu aeg keegi vahib telekat + arvutist netflixi/twitchi või steam'st asjade tõmbamist. Ehk kogu ühendus on suht kogu aeg kasutuses õhtul.
Aga kas siis nüüdsest on asi muutunud? Et nagu ruuteri tarkvara kirjutatigi nii ümber, et kui ühenduse täis tõmbad mõneks ajaks, siis jookseb asi kokku?
Ma ei pannud seda Sinu postitust tähele enne, ketramisi on digitv's ka jah. Hea teada, et asi saab siis alguse üldse digi-tv poolelt, et sealt tõmbab ühendused täis ja kukub lõpuks maha.
Aga ma siis proovin homme uuesti, äkki võtab miski muu inimene toru:) Antud inimene oli küll täna väga kindel endas peale "spetsialistidega" rääkimist, et asi on minu "suures" interneti piinamises.
Millal üle 4G rääkima saab hakaga?
Telefonid on küll nutikad, aga mitte nii nutikad kahjuks, et alati 4G võrku tagasi visata _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ma ei pannud seda Sinu postitust tähele enne, ketramisi on digitv's ka jah. Hea teada, et asi saab siis alguse üldse digi-tv poolelt, et sealt tõmbab ühendused täis ja kukub lõpuks maha.
Aga ma siis proovin homme uuesti, äkki võtab miski muu inimene toru:) Antud inimene oli küll täna väga kindel endas peale "spetsialistidega" rääkimist, et asi on minu "suures" interneti piinamises.
Õigemini probleem on Inteno DG301 ruuteri qos seadetes, mis tähendab, et liiklust ei suudeta eristada ja striimid jäävad rippuma. Ma suhtlesin enda ämma ühenduse mure asjus. Aru sain, et katsetati ühtkoma teist, kuid üht-ühist lahendust kõikidele seadmetele ei ole.
Parimal juhul saad ruuterivahetuse TG 789vn või uuema Inteno DG200A vastu. Eriti tõenäoline on hakkiva või ketrava pildi saamine, kui üleslaadimiskiirus täies mahus hõivata. Seega p2p rakenduste puhul piirata ULi. _________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
Millal üle 4G rääkima saab hakaga?
Telefonid on küll nutikad, aga mitte nii nutikad kahjuks, et alati 4G võrku tagasi visata
VoLTE toega telefone pole meil ju müügilgi veel...(kui on siis mõni üksik) _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Näiteks selline klikiaegne aparaat nagu LG G3 omab tuge ja Windows Phone variandid. VoLTE ei ole operaatoritel laialdast kasutust veel leidnud. Eelmise aasta suvel elasin kuu aega Windows Phonega, et testida VoLTE tuge. Lõbus.
Qualcomm Snapdragon 400, 412, 415, 430, 615, 616, 617, 618, 620, 800, 801, 805, 808, 810 and 820 peaks toetama. _________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
Millal üle 4G rääkima saab hakaga?
Telefonid on küll nutikad, aga mitte nii nutikad kahjuks, et alati 4G võrku tagasi visata
VoLTE toega telefone pole meil ju müügilgi veel...(kui on siis mõni üksik)
ma ei viitsinud eriti guugeldada, aga siin on mingi india list. Meil müügil olevaid telosi on suht palju
http://phoneradar.com/list-volte-enabled-smartphones-can-buy-india-reliance-jio-supported/#axzz4AGJovnV9 _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas kellelgi on veel mure sellega, et peale viimast Inteno ruuteri tarkvara versiooni uuendust, kaob interneti ühendus iga päevaselt ära ja peale ruuteri restardi ei aita midagi?
Mingi 3 nädalat tagasi või nii algas see pull, kui mu ruuterile läks uus tarkvara versioon peale. Helistasin 123'e ja öelda, et jah, see on viimase tarkvara versiooni mure, et ühendus kogu aeg ära kaob. Öeldi, et 25 mai lastakse parandusversioon välja ja siis saab kõik korda. Lasti siis see versioon välja, aga korda midagi ei läinud.
Helistasin nüüd uuesti 123'e, sealt öeldi, et kuivõrd mul on 12/1 pakett ja ma kasutan nii digitv'd kui ka internetti lauaarvutis jms, siis ruuter ei saa hakkama kui pidevalt täie rauaga tõmban ja jooksebki torru ja peab restardi tegema.
Mul pole aastaid selliseid iga päevaseid/nädalaseid neti jamasid olnud, võib-olla on korra poole aasta jooksul ruuter kokku jooksnud, aga mitte rohkem. Ja kogu aeg keegi vahib telekat + arvutist netflixi/twitchi või steam'st asjade tõmbamist. Ehk kogu ühendus on suht kogu aeg kasutuses õhtul.
Aga kas siis nüüdsest on asi muutunud? Et nagu ruuteri tarkvara kirjutatigi nii ümber, et kui ühenduse täis tõmbad mõneks ajaks, siis jookseb asi kokku?
Kas on olemas mingi koht kust jooksvalt ruuteri uuendusi vaadata/kontrollida? Üks räägib uuendusest, siis teine ka jne...Tahaks kuidagi ülevaadet uuendustest. Või pole see tavakasutajale mõeldud või vajalik info üldse?
System
Router Name Inteno
Router Model DG301R0
Router MAC Address XXXXXXXXXXXX
Router S/N D30124H137037836
iopsys Version DG301-W7P2U_ELION3.4.3-160209_2021
Local Time Tue May 31 22:57:27 2016
Uptime 50d 10h 24m 31s
No Tele2-l on idapiiriäärne puhtalt 4G-ga katmata...
Mu meelest mingid tingimused olid et x kaugusel eesti piirist võivad 800mhz antennid vaid pooles mastis olla ja veel miskit vist (kuskil netis on tingimused olemas) _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Misso rallirajal oli pühapäeval 4g olemas, paar kilti venest vaid. Elisa. 1 pulk aga oli. Ju siis nii täpselt välja sätitud _________________ Lae pildid -> pilt.io
ilmselt midagi siis on aga tuletan meelde et eri regioonides võib telefonidel eri spetsifikatsioon olla...
iseasi kas seda VoLTEt üldse vaja on kui inimesed enam muudmoodi kui kirja teel suhelda ei oska _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Mis puutub uutes oludes vajadusse mobiilinumbrite järele, siis suure tõenäosusega lähiaastatel telefoninumbrid veel Haljandi hinnangul ei kao, aga pikemas perspektiivis küll.
Tulevikus inimesed enam ei suhtle telefon teel? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Telefoninumber muutub kasutajatunnuseks. Ses suhtes number ise pole hetkel juba määrav, see pm kokkuleppeline . _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Paraleele võib pisut tuua analoog/digitelefoni voipi minekuga.
Sisuliselt on lauatelefoni kasutajal voip ehk internetitelefoni konto mõnes seadmes või ruuteris, mille järel tavaline lauatelefon. Lauatelefonil tahetakse helistada ikka veel numbrile, selle asemel, et lihtsalt mõnelt ekraanilt nimi otsida ja helistada, tõsi, ärikliendi voip telefoni kontaktiraamat seda juba võimaldab, samuti kodukasutaja teleri ekraan.
Pigem on küsimus, millist rakendust see kõneside siis mobiilisel kasutama peaks, et ma saaksin kõikidele sõpradele ühe ja sama rakendusega helistada. Küll on ühel messenger, teisel skype, kolmandal wire jms.
Huvitav, kas VOLTE tooks numbri asemel inimesele hoopis kasutajatunnuse telefonisse?
Järjekordne "kui sa ei ole mordapiiblis, ei ole sind olemas" tegelane. Kui vaja mingi moodsa inimesega rääkida, siis pean kõigepealt feissarisse konto tegema, ta üles otsima, sõbraks lisama, ootama heakskiidu ja siis paar päeva hiljem saan helistada, sest moodsal inimesel ei ole numbrit vaja?
Järjekordne "kui sa ei ole mordapiiblis, ei ole sind olemas" tegelane. Kui vaja mingi moodsa inimesega rääkida, siis pean kõigepealt feissarisse konto tegema, ta üles otsima, sõbraks lisama, ootama heakskiidu ja siis paar päeva hiljem saan helistada, sest moodsal inimesel ei ole numbrit vaja?
mkm, see näitab täna veel lihtsalt trendi.
See tähendab, et mobiiliteenuse pakkujad võivad välja mõelda universaalse lahenduse, kuidas üle maailma operaatorid üldse teenust pakkuma hakkavad. Milleks mingi number mida enamik pähe ei õpi.
Ostad seadme, seadmel integreeritud nö sim. Valid teenusepakkuja netis, sõlmid mingi ID abil lepingu, sisestad oma seadme numbri teenusepakkuja lehele, seade aktiviseerub ja on "võrgus" valid omale kasutajanime ja määrad sinna ka enda nime mille järgi kasutajad sind leiavad. Otsid sõber Anti ja helistad. Pole mingit telefoniraamatut kuigi võid omale kerge favouritesi teha.
Jällegi paraleel TV kanali numbritega. No ei ole vaja kui on list ja nimi. OK, otsing võiks mugavam olla.
Ja-jaa. Ja Jaan Tammesid eristame me kuidas?
st. kui neid on mingi N tk, mismoodi ma siis tean kuidas see minu sõber Jaan Tamm on parasjagu end kataloogi pannud.
Ma saan praegugi oma gmail.com aadressile võõraid kirju aeg-ajalt, küll avaldatakse kaastunnet, küll sooviti korteri rendi tingimustes kokku leppida.
Vähe populaarsem nimi oleks, siis tuleks neid võõraid kirju veel tihedamini arvatavasti... _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Ja-jaa. Ja Jaan Tammesid eristame me kuidas?
st. kui neid on mingi N tk, mismoodi ma siis tean kuidas see minu sõber Jaan Tamm on parasjagu end kataloogi pannud.
Ma saan praegugi oma gmail.com aadressile võõraid kirju aeg-ajalt, küll avaldatakse kaastunnet, küll sooviti korteri rendi tingimustes kokku leppida.
Vähe populaarsem nimi oleks, siis tuleks neid võõraid kirju veel tihedamini arvatavasti...
Jaan Tamm Järva-Jaanist või vanus 36, nii nagu praegugi erinevates portaalides, ideaalis on ju näopilt ka kohe kõrval.
bladerunner, võtadki ühendust isikuga " bladerunner,", misiganes pseudonüümi, kasutajanime või muud idenfitseerivat viidet enda isikule ka ei kasutaks.
Muidugi on telefoninumbreid võimalik lihtsam vahetada, kui peaks mingi ahistamise ohvriks langema, kasutajapseudonüümiga oleks asi tülikam. Kust leida omale meeldiv veel saada olev uus pseudonüüm?
Edit.
Suvalised kasutajanimed, yoshpe, ziepicwaffle, DeathCenter, S0bek, pbergonzi jne. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Number on lollikindlam _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mingi sotsiaalmeedia messenger võib lastele ja muidu moodsatele inimestele olla, aga mina tahan numbrit omada ja teada, et võin iga hetk SIMi juppideks lõigata ja raamatumüüjad või vihased armukesed mind ei leia...
Mismoodi see kasutajatunnuse vs. mobiilinumbri kadumine välja näeks, kaks näidet, tegelikult suht samad; kasutajatunnus(t)ega seonduvad küsimused saavad sel juhul kohe vastused.
- kujutage ette, et Skype oleks (ainus) telefonikõnede tegemise süsteem ja kasutajaliides või
- praeguseks on kõik oma telefonides google vms kontosse sisse logitud, otsid aadressiraamatust oma sõbra üles ja helistad tema mailiaadressi peale.
Mõlemad variandid on praegu juba reaalsuses olemas ja töötavad, rääkimata facetimest jne. Kui need erinevad lahendused jõuaksid kamba peale 100% turuni ja seaksid sisse kõned ühest teenusest teise, a la kõne Skypest Hangoutsi, siis oleks võimalus mobiilinumbrist loobumisele olemas.
Praegu takistavad seda kaks asja. Esiteks on need teenused omavahel verises konkurentsis ja ei taha üksteisega suhelda, mis tähendab et universaalne telefoninumber ei kao veel niipea kuhugi. Teiseks ei ole mobiilioperaatorid kuigi vaimustuses andmesidemüüjateks hakkamisest. ÜRO lõi paar aastat tagasi numbrid kokku, telefonioperaatorite köne ja SMS hinnad on 5 suurusjärku (kümneid tuhandeid kordi) üle hinnatud andmesidekuludega võrreldes. No kes see tahab sellisest pirukast loobuda. Siin on ka põhjus, miks mobiilinterneti paketid sajaga sakivad, nad ei saa lubada et Skype jms. muutuks inimestele odavamaks ja mugavamaks kui telefonikõne.
Ühesõnaga, tulevikumuusikat usun siis kui ise näen, see et mingi ärijuht ajalehes visioone maalib ei kohusta mitte kedagi mitte millekski. _________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Eestis ei teeni ammu enam keegi kõnede pealt ja paketi hinnad pannakse ju interneti andmete järgi. Mingid välismaised teooriad siin ei kehti. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Telia erakliendi halduriga suhtlemine on suht piin
Kuna toimub ümberkolimine siis soovisin vana paketi 50/50 kiukaabliotsas tõsta vaskaabli 40/10 peale sama raha eest
pakuti siis kliendihalduri poolt hoopis tava hindasi ja öeldi, et pole võimalik paremat pakkuda
Mis siis ikka eks tuleb vist teist teenusepakkujat siis kasutama hakata.
Telia erakliendi halduriga suhtlemine on suht piin
Kuna toimub ümberkolimine siis soovisin vana paketi 50/50 kiukaabliotsas tõsta vaskaabli 40/10 peale sama raha eest
pakuti siis kliendihalduri poolt hoopis tava hindasi ja öeldi, et pole võimalik paremat pakkuda
Mis siis ikka eks tuleb vist teist teenusepakkujat siis kasutama hakata.
Ei olnud juu piin. Said täpse informatsiooni, mis Sulle ei olnud tingimustelt vastuvõetav. Hinna baasil ülejooksikute vastu mul kaastunne puudub.
Tehnoloogiate erinevad kulud on eelnevalt juba läbi nämmutatud. Tavatarbijat, ma tean, viimane üldiselt ei koti. _________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
Küsimus ei ole niivõrd hinnatundlikuses kui selles, et minnakse nagu kiirustes tagasi, aga summa tõuseb
Kuigi ka kiule kunagi kolides oli probleeme palju ei olnud nagu selline teenus mida suure suuga lubati.
Arvestades , et suhtlema sai hakatud äriklendihalduri kaudu kes andis kontakti edasi kindla sooviga
Helistades oli jutt selles, et teeme teile sellise hea pakkumise (mis meil kodulehel tava pakkumine kirjas on)
Ärikliendina makstakse neile mitmete firmadega arvestatavaid summasi, et kui nr liikuma panna siis on ilmselt kliendihaldur uksetaga kohe kraapimas
Hmm, ise kolid ja siis mõtled miks teises kohas teise hinnaga teised kiirused on...
Hmm, kolin Taani elama ja siis mõtlen miks kõik kallim on.
Lahendus:
1. ära koli.
2. too optika tuppa ja maksa sama kuutasu edasi.
3. võta konkurent, proovi ära, kui saad kopikatega ja kui kõik toimib, siis miks mitte?
4. kuna eelmine ilmselt ei toimi, siis võtad Telia tagasi ja tarbid nagu ikka.
Üleüldiselt võiks üle saada sellest jooksutamisest, see on halb harjumus, mille tekitasid konkureerivad mobiilioperaatorid oma säästupakettidega klientide numbri korjamiseks. See ei olnud ei hea, ega kasuliku teenuse pakkumiseks kliendile mõeldud, vaid vastupidi, teenusepakkujale lihtsalt kliendi arvu suurendamiseks.
Sarnast jooksu pole ükski kaablioperaator kaasa teinud, küll aga on teada tuntud tõsi see, et kui klient maksab ikka suures ettevõttes ligi tuhat ja rohkem eur kuus teenuste eest, siis tullakse sellises mahus alati vastu, kui klient on kuninglik, siis teda ka sellisena koheldakse.
Peaks olema mõistetav, et paarsada kuutasudeks ei ole veel motiveeriv hinnas pool alla tulla ja tegemist on jaekliendiga, mitte suurkliendiga.
Oletan, et kui tegemist on halduriga ärikliendiga, siis peaks summad keskmised ehk 500€ kanti juba olema.
Indrek, sa võiks aru saada et teised pakkujad ka toimivad. "ilmselt ei toimi" on ikka päris ajupesulõhnaline väide jäkle
Ja no anna abi... Ära koli. Wtf :d
Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi. Tänapäeva maailmas ei koti klienti kui palju sul selle teenuse ülalhoidmiseks raha vaja on. Internet on selline teenus kus makstakse ikkagi kas kiiruste või mobiilse puhul mahu eest.
ja ära hakka jahuma et ma pole klient jnejnejne. Su tekst on lihtsalt juba nii ajuvaba :s _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi
Kas see mitte optika vs vask pole? _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
RustyZ, ilmselt saad aru aga lihtsalt ei oska midagi mõistlikku öelda kui seda, et mu jutt on jama :S
Klient optika majas 50/50 ühendus maksab 80€ staatiline ip sees
Soovib kolida majja kus VDSL võimekus, saab kiiruse 40/10 mis maksab 80€ staatiline ip sees
Alternatiiv on Elisa, Tele2?:
Elisa Väikekontori pakett piiramatu/piiramatu (kuni x) 51,60€ + staatiline ip 6.40
Tele2 Koduinternet lihtsalt 30Mbit/s (kuni) 20.99€ + staatiline ip 6.3912€
Hmm, olgugi, et hinnas on vahe aga ma ise eelistaks pigem kaablit ja kohapealset tuge teenusele, juhul kui midagi on rikkis. Pealegi on õhus kiirused ajas muutuvad, kaabliga pigem kindel kiirus.
Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi. Tänapäeva maailmas ei koti klienti kui palju sul selle teenuse ülalhoidmiseks raha vaja on. Internet on selline teenus kus makstakse ikkagi kas kiiruste või mobiilse puhul mahu eest.
Vältimaks sellist teemat (pikemate/kehvemate liinide kallim haldamine) lõpetas Starman juba ammu vanemates eramajades kaabliga teenuse pakkumise. Isegi seal, kus juba oli. _________________ Честных психов можно не лечить...
Ja no et 50/50 lahendus maksab vähem kui 40/10 ei meigi eriti üldse senssi. Tänapäeva maailmas ei koti klienti kui palju sul selle teenuse ülalhoidmiseks raha vaja on. Internet on selline teenus kus makstakse ikkagi kas kiiruste või mobiilse puhul mahu eest.
Vältimaks sellist teemat (pikemate/kehvemate liinide kallim haldamine) lõpetas Starman juba ammu vanemates eramajades kaabliga teenuse pakkumise. Isegi seal, kus juba oli.
Ahsoo, hea teada. Mulle tundub, et RustyZ elab mobiilside maailmas, millel ei ole suurt seost kaabliühendustega.
Seos, et klienti ei koti on juba eelnevalt kindlaks tehtud. _________________ Ma trollin 50% oma postitustest.
Siit ainult üks järeldus: optika paketid on lihtsalt liiga odavad.
Vaadates väljaspoole Eestit, siis ei saa selle väitega nõustuda _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.