Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Deus Ex: Mankind Divided märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 14:13:18 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Nägin tehnilise video lõpus AMD reklaami. Kas see mäng saab siis olema nüüd AMD kaartidele optimeeritud?


Square Enix'i mängud vist suht tihti AMD'l suunatud. Eelmine Deus Ex, Tomb Raider.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 01:29:39 vasta tsitaadiga

Gameplay demo kommentaariga, ametlikult Deus Ex YT kanalilt!

https://goo.gl/g5yFtJ
tsitaat:
This gameplay footage was captured from an Alpha build and does not represent the final quality of the game.
SPOILER SCENE FROM 18:25 to 22:20




Millegipärast ei lase otse video urli siia panna. Url'is j,h kõrvuti mille HV vist parandab kohe "jah"iks, tulemuseks vale link!?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 11:18:43 vasta tsitaadiga

Ootan huviga. Tundub, et avastamisrõõmu jagub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 12:51:55 vasta tsitaadiga

Intriguing, to say the least. Human Revolution oli võrdlemisi meeldiv, not quite on the level of Deus Ex, aga mitte üldse paha.
Kummaline, kuidas maailm ikka veel funktsioneeris, esimese osa lõpus kõik "augid" häkiti ära ja tekkis mingi zombie apocalypse-sarnane stsenaarium + ma lasin Jensenil põhja minna, kuidas ta ometi ellu jäi? icon_eek.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 14:26:45 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Intriguing, to say the least. Human Revolution oli võrdlemisi meeldiv, not quite on the level of Deus Ex, aga mitte üldse paha.
Kummaline, kuidas maailm ikka veel funktsioneeris, esimese osa lõpus kõik "augid" häkiti ära ja tekkis mingi zombie apocalypse-sarnane stsenaarium + ma lasin Jensenil põhja minna, kuidas ta ometi ellu jäi? icon_eek.gif


Peaks sama teema olema nagu ka originaalse Deus Ex lõppudega. Ainult üks on nö. "canon". Sinu valikud on rohkem nagu mängukogemuse rikastamiseks, kuid maailm peaks tiksuma devide poolt ette määratud valikute järgi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2015 14:34:07 vasta tsitaadiga

A-lvin kirjutas:
Intriguing, to say the least. Human Revolution oli võrdlemisi meeldiv, not quite on the level of Deus Ex, aga mitte üldse paha.
Kummaline, kuidas maailm ikka veel funktsioneeris, esimese osa lõpus kõik "augid" häkiti ära ja tekkis mingi zombie apocalypse-sarnane stsenaarium + ma lasin Jensenil põhja minna, kuidas ta ometi ellu jäi? icon_eek.gif


äkki jäigi ellu, ujus välja icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 21.06.2015 15:13:46 vasta tsitaadiga

Kui alguses MD välja kuulutati olin natuke ettevaatlikul seisukohal. Aga see E3 gameplay demo oli päris muljetavaldav, tõesti palju asju mis mulle meeldis (juba see et kui HR oli graafiline pool natuke puudulik, siis nüüd tundub MD graafiliselt väga korralik).

Olen olnud Deux Ex fänn esimest mängust peale, seni viimane mäng HR oli oma väikeste puudustega suurepärane mäng - ja tundub et MD on vähemalt samaväärne. Minu hetkel #1 oodatuim mäng (ja konkurents selles on suur, tundub tulevat väga tugev aastalõpp). Natuke kahju et 2016 peab ootama, aga vähemalt pidi aasta algusepoole tulema.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 22:14:33 vasta tsitaadiga

Ma pean ütlema, et mulle HR graafiline pool meeldis isegi rohkem, sest ei olnud liiga palju tilulilu. Eks siis paistab kui välja tuleb, aga eelistan selgepiirilisi kontuure mitte liiga palju läikivaid elemente ja udu.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2015 16:08:45 vasta tsitaadiga

Huvitav väljalaskeaeg. Rift peaks ka tulema kuskil 2016 esimeses kvartalis. Oleks ka sobiv kombo cyberpunki Deus Ex MD-ga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2015 00:36:34 vasta tsitaadiga

Oeh jah:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis CB toob videos välja järgmised punktid:
* Osad saavad neli päeva enne reliisi hakata mängima tänu preorderile. Seega internet saab olema spoilereid täis teiste jaoks.
* Neid kes preorder ei tee "karistatakse" sellega, et peavad neli päeva enne reliisi nägema ja vesistama kuidas teised mängivad.
* Need kes preorder teevad hakkavad eneselegi teadmata reklaami tegema mängule, kuna see on nende huvides, et saada kõrgem preorder "rank".
* Missioon mida saavad mängida ainult preorder teinud inimesed.
* Preorder tehes ei saa ükskõik kuipalju raha selle alla mattes ikka kogu sisu kätte mis soodustab piraversioone, kus kõik saab olema lahti lukustatud. See on vale viis asju teha. Õige viis oleks pakkuda paremat teenust, kui piraadid.

Aga vaadake ja otsustage ise. Mina küll midagi ei hakka tellima enne, kui reliis pole ära olnud ja ülevaated + vähemalt üks algne patch väljas pole.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 00:42:47 vasta tsitaadiga

Siin ka see trailer!
Spoiler Spoiler Spoiler



Pre-order...pre-order...pre-order...pre-order...pre-order...pre-order...pre-order

okse.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.09.2015 09:36:46 vasta tsitaadiga

Tahaks näha kuidas selliseid otsuseid kuskil koosolekul vastu võetakse, nad peavad ikka päris kaugel olema oma mänguritest ja nende soovidest...

Youtuubis on rahvas hääletanud....
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 10:13:02 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

...
Aga vaadake ja otsustage ise. Mina küll midagi ei hakka tellima enne, kui reliis pole ära olnud ja ülevaated + vähemalt üks algne patch väljas pole.


thumbs_up.gif Sama siin. (tore oleks, kui nii mõtleks valdav enamus, kuna see saadaks ka mängutootjatele konkreetse sõnumi).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.09.2015 13:50:08 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Oeh jah:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis CB toob videos välja järgmised punktid:
* Osad saavad neli päeva enne reliisi hakata mängima tänu preorderile. Seega internet saab olema spoilereid täis teiste jaoks.
* Need kes preorder teevad hakkavad eneselegi teadmata reklaami tegema mängule, kuna see on nende huvides, et saada kõrgem preorder "rank".
* Missioon mida saavad mängida ainult preorder teinud inimesed.

Aga vaadake ja otsustage ise. Mina küll midagi ei hakka tellima enne, kui reliis pole ära olnud ja ülevaated + vähemalt üks algne patch väljas pole.


Spoilerid on küll täiesti mõttetu mure. Üldjuhul mõistlikud saidid neid ilma hoiatamata ei trüki ja foorumites taggid jms olemas.
Preorder tier'e on ennegi olnud, just Steamis, siis ei vingunud nagu eriti keegi.
See lisamissioon tuleb mingi hetk raudselt ka DLC vms patchina kõikidele.

Algset patchi oodata? Milleks? Või noh, ei oska karta. HR jooksis mul väga hästi peale reliisi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 01.09.2015 15:47:24 vasta tsitaadiga

Ma naeraks südamest kui nad mängu väljatuleku on mingil põhjusel sunnitud edasi lükkama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2015 16:27:49 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Spoilerid on küll täiesti mõttetu mure. Üldjuhul mõistlikud saidid neid ilma hoiatamata ei trüki ja foorumites taggid jms olemas.

Saidid loomulikult ei trüki neid või hoiatavad korralikult. Paraku kuna review kood tavaliselt antakse ülevaatajatele kätte alles väljalaskekuupäeval (sellest on ka CB videos juttu) ja preorderi teinud inimesed mängivad juba 4 päeva enne seda, siis muretsen ma rohkem just foorumites ja mujal levivate spoilerite kohta, kuna need on hulga kergemalt modereeritud. Kui inimene ei viitsi või ei taha spoiler tage panna (ja selliseid ikka on), siis rikub see elamuse ka teiste jaoks.
softis kirjutas:
Preorder tier'e on ennegi olnud, just Steamis, siis ei vingunud nagu eriti keegi.

Probleem pole niivõrd tier süsteemis endas vaid selles, et iga tieri valimisel ei saa kõike mis seal on - ka raha eest mitte.
softis kirjutas:
See lisamissioon tuleb mingi hetk raudselt ka DLC vms patchina kõikidele.

Seda me ei tea. Võibolla negatiivne tagasiside sellele preorder kampaaniale toob need lisaasjad ka kõigile kättesaadavaks mingi aeg aga ma ei hoiaks oma hinge kinni.
softis kirjutas:
Algset patchi oodata? Milleks? Või noh, ei oska karta. HR jooksis mul väga hästi peale reliisi.

Seda me ei tea. See, et üks mäng samalt stuudiolt jookseb alguses hästi ei tähenda, et samal või uuendatud mootoril jooksev teine mäng samalt stuudiolt sama teeb. Eriti aastaid hiljem ja uue DX versiooni lisamisega. Kas DX12 üldse kohe saadaval olema saabki...
Ükski tarkvara pole tänapäeval sellises seisus, et ei vajaks peale väljalaset parandamist.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 17:38:19 vasta tsitaadiga

Ei ole kuigi üllatunud. Nagu ikka on PR/Marketing team end pilve tõmmanud ning silmad dollarimärkidega kõõrdi ajanud. Game Developerid aga näevad kurja vaeva, et kõva mäng teha, kuid peavad samas kuulma negatiivsust mängu suunas enne kui see väljaski on.

Meh - what you gonna do. Ei hakka ju suure tõenäosusega väga kõva mängu boikottima ainult selle tõttu, et Marketing team paar tabla liiga palju hommikukohvi sisse seganud.

See traditsiooniline Publisher/Developer teema hakkab muidugi ajudele käima.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2015 18:08:56 vasta tsitaadiga

Archangel, Nii ta on jah. Sai tõid väga hästi välja, et siinkohal tuleb süüdistada Square Enix PR osakonda kes sellise käigu on teinud. Mäng ise võib väga hea tulla ja Eidos Montreal-i ma ei süüdistagi, kui nad hea mängu on teinud.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 18:10:52 vasta tsitaadiga

ma küll plaanin igasuguste lisavidinate saamiseks preorderit teha, siiani suur fänn kõikide osade vastu ning usun,et tuleb taaskord hea mäng välja
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 18:56:25 vasta tsitaadiga

square enix on samasuguseid preorder üritusi juba päris pikalt teinud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.09.2015 20:26:01 vasta tsitaadiga

eelmisel osal olid ka preorder vidinad. igas pommid ja pump. päris nõme, et relvi niimoodi pannakse ja teisiti neid ei saaks kah.
Skinnid ja igast xp bonused on suva aga relvad! fo thumbs_down.gif

devid võiksid vähemalt need salajasti mängu peita. Need lollakad pubid nagu nii ei märka.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2015 21:45:48 vasta tsitaadiga

Kõige nõmedam on see lisamissioon mis on tehtud mängu arendamise ajast. Siis mängust välja lõigatud ja nüüd üritatakse seda eraldi pähe määrida. Selle vastu pole mul midagi, kui peale reliisi tahakse DLC, sest see ei mõjuta enam põhimängu arendusele kuluvat ressurssi.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 16:31:53 vasta tsitaadiga

Võite oma püksikutest vindi välja lasta.

https://www.deusex.com/agegate?goto=/news/aypo-cancelled
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 17:01:43 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 17:12:22 vasta tsitaadiga

arendajatel tuli mõistus pähe
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 01.10.2015 18:48:51 vasta tsitaadiga

hea uudis, Square Enix on mulle alati sümpaatse firmana näinud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.10.2015 19:26:09 vasta tsitaadiga

Tomorrow @ 01.09.2015 kirjutas:
Võibolla negatiivne tagasiside sellele preorder kampaaniale toob need lisaasjad ka kõigile kättesaadavaks mingi aeg

thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 02.10.2015 12:56:12 vasta tsitaadiga

Umbes nagu. "Hei keegi ei räägi meie mängust. Teeme ühe skandaali siis räägivad."
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 13:21:16 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
arendajatel tuli mõistus pähe

Väljastajale ikka.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2015 18:27:59 vasta tsitaadiga

kl 1900 lubati mingi stream lasta
http://www.twitch.tv/deusex
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 16:11:16 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2015 15:24:50 vasta tsitaadiga

Pikk mängimise video, mul on kahetised tunded...


Link
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 09.11.2015 16:52:39 vasta tsitaadiga

ainus mis häiris oli see "icarus dash" vms. muidu thumbs_up.gif
eks näis menüüst - "The UI interface in Deus Ex: Mankind Divided will be extensively customizable, more so than the one in Human Revolution, allowing players to alter both gameplay and aesthetics elements."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 19:47:09 vasta tsitaadiga

Uus väljalaskuupäev 23. august. Asi peab ikka väga sitas seisus olema, et mäng pool aastat edasi lükati...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 20:44:03 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Uus väljalaskuupäev 23. august. Asi peab ikka väga sitas seisus olema, et mäng pool aastat edasi lükati...


Ei pruugi üldse mängu kvaliteediga niiväga seotud olla. Eks see muidugi kõige lihtsam seletes, et devvid tahavad lihtsalt paremaks asja viimistleda, kuid vabalt võib tegemist olla mistahes legaalsete küsimuste või kasvõi publisheri hooajaplaanidega.

Mänge ei lasta alati just siis välja, kui nad valmis on. Välja lastakse tihti siis kui "sobib" välja lasta. Kui kogu PR ja Marketing paigas ning fännid just parasjagu üles köetud. Vahest on mäng ise veel lõpetamata kui see aeg kätte jõuab, et välja lasta. Ning vahest suudetakse publisherile selgeks teha, et võiks järgmist väljalaske aega proovida, et parem toode teha. Kuidas kunagi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 05:03:58 vasta tsitaadiga

Arvestades seda "reklaami" mida nad siin endale tegid, on see iseenesetmõistetav otsus. Sellise halva mainega ei müü midagi, nüüd tuleb lasta inimestel unustada, milliseid vigu nad tegid. Nad on isegi oma vead üritanud ära peita https://www.youtube.com/watch?v=eJkzcQDqbpE (nende ettetellimissüsteemi tutvustus).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 11:15:49 vasta tsitaadiga

http://www.dualshockers.com/2016/03/20/deus-ex-mankind-divideds-biggest-levels-size-and-tech-revealed-temporal-aa-improved-tressfx-and-more/
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2016 16:58:29 vasta tsitaadiga

https://augaware.org/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.04.2016 22:35:02 vasta tsitaadiga


Link

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 18:42:48 vasta tsitaadiga

Kuigi ma olen jäägitu HRi fänn, ei tekita see treiler minus millegipärast tunnet, et ma ei jõua mängu ära oodata. Tundub vist olevalt liiga palju laskmisele ja relvade uuendamisele pühendatud, kuid mina eelistan mängu kus saaks asjad teistmoodi korda aetud. Pigem võiks olla reklaamitud mitte surmavad relvad ning alternatiivsed teed, kui see, et saab võimalikult palju, kiiresti ja korraga maha lüüa. Eks ma ootan esimesed ülevaated ära, kuid tundub, et nad ei suuda oma edu korrata.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2016 19:29:57 vasta tsitaadiga

UB, Traileris oli minuarust küll väga hästi välja toodud see, et võid nonlethal teed minna ja NPC-d reageerivad sellele teistmoodi kui lihtsalt killimisele mis on minuarust väga positiivne thumbs_up.gif
minus tekitas trailer küll tunde, et tahaks juba pelada.

Ma ei imestaks kui DXMD saaks läbida: ghost (keegi sind kunagi ei näe), pacifist (kedagi sa ei tapa) ja factory stock (default augidega) ühel ajal icon_biggrin.gif . Viimane rohkem selleks, et mängu raskemaks muuta. Muidugi teatud sektsioonid mängust võib see väga raskeks muuta, kui mäng eeldab kuskil lõpupoole, et sul on teatud aug upgrade juba võetud. DXHR-s tuli mul sellist olukorda vahel ette aga õnneks oli alati alternatiiv.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 16:43:38 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 18:38:08 vasta tsitaadiga

I came.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2016 15:18:38 vasta tsitaadiga

Ostan vist eu-st 60 euroga. icon_cool.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2016 16:33:35 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Ostan vist eu-st 60 euroga. icon_cool.gif


Kinguinis pre-order praegu 35.- euri. Arvatavasti leiab kuskilt ka odavamalt, eriti VPN'idega, kuid isiklikult pole viitsinud nendega jebida. Nagu ikka, siis täishinda maksta pole praktiliselt kunagi vaja, kui vähegi viitsid ringi vaadata. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 30.05.2016 21:25:26 vasta tsitaadiga

Traileri plot on veider:
Kui oled rikas tablete krõbistav üliinimene, siis on ok tappa 9 miljonit süütut kõrvalseisjat. Kui sind sellepärast ei usaldata, siis on see rassism.

_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 08:24:52 vasta tsitaadiga

Nonoh, tõotab päris huvitav tulla. Eelmises mängus jätsid valikud parajalt külmaks, aga siin ei ole vist kerge neutraalseks jääda. Kahe vastanduva leeriga DX2 oli idee poolest hea, aga teostus jättis soovida. Tundub sisu mõttes midagi sarnast, aga usun, et käkki kokku ei keerata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.06.2016 10:18:54 vasta tsitaadiga

The Man kirjutas:
Traileri plot on veider:
Kui oled rikas tablete krõbistav üliinimene, siis on ok tappa 9 miljonit süütut kõrvalseisjat. Kui sind sellepärast ei usaldata, siis on see rassism.


Sa kirjeldasid just seda mudelit, kuidas tänapäeval inimesed/ühiskond käituvad, kui neil on võim ja raha icon_wink.gif Kas pole veider!?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2016 18:20:02 vasta tsitaadiga

stream @18.30
https://www.twitch.tv/deusex
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2016 21:49:41 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Deus Ex: Mankind Divided mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.