Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 09.05.2016 23:44:19 vasta tsitaadiga

Kes veel informatsiooni tahab, siis siin on pilt steami täielikust descriptionist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Lisaks selle allika põhjal on BaW-is üle 90 uue questi, 40 POI, 30 relva, 100 individuaalset armouri juppi, 20 koletist ja 12 uut mutatsiooni.
Väidetavalt BaWi tulekuga saab mäng ka graafilist uuendust.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.05.2016 16:10:19 vasta tsitaadiga

Rand0m kirjutas:
Kes veel informatsiooni tahab, siis siin on pilt steami täielikust descriptionist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Lisaks selle allika põhjal on BaW-is üle 90 uue questi, 40 POI, 30 relva, 100 individuaalset armouri juppi, 20 koletist ja 12 uut mutatsiooni.
Väidetavalt BaWi tulekuga saab mäng ka graafilist uuendust.


Põhimõtteliselt terve uus mäng tänapäevamõistes, millele tavaliselt lisatakse DLC-d juurde veel;)
Vaikselt meenub, et keegi vampiirilaadne oli tavamängus üleskorjatavates märkmetes mainitud? Sama tegelast hakkab taga ajama?
Tea, kas saab jälle algtaseme 20+ ja oskused ümber jaotada? Mürgid ja märgid said proovitud, nüüd peaks puhtalt võitluse peale minema...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2016 17:55:10 vasta tsitaadiga


Link

tsitaat:
The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine launches on May 31, 2016.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 10.05.2016 18:11:54 vasta tsitaadiga

20 minutit gameplayd BaWi algusest (SPOILERS):
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.05.2016 19:43:04 vasta tsitaadiga

uhhh Päris vägev icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif kindel ost thumbs_up.gif Hiljuti just aprilli lõpus alustasin uuesti mängimisega ei tea kas sellel mingi lvl nõue ka on? hearts of stonel oli et lvl 30 vms peab olema.... äkki jõuan selleks ajaks lvl30 momendil lvl19 icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2016 19:56:38 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
uhhh Päris vägev icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif kindel ost thumbs_up.gif Hiljuti just aprilli lõpus alustasin uuesti mängimisega ei tea kas sellel mingi lvl nõue ka on? hearts of stonel oli et lvl 30 vms peab olema.... äkki jõuan selleks ajaks lvl30 momendil lvl19 icon_smile.gif


Mäng pakub spetsiaalselt tehtud karakterit kui sul endal sobivat ei ole. Niiet ära muretse, mängima saab hakata kohe.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 10.05.2016 20:31:11 vasta tsitaadiga

Gap, räägitud on lvl 35-st. Hetkel ei tea kas see on soovituslik (a'la 34+ recommended) või mitte.
Samas on võimalik otse BaWi mängima hakata uuest save'st, kus muid asju ei pea läbi mängima. Täpselt samamoodi korraldatud nagu HoSis oli.

Lisan veel paar linki, kus BaW'ist räägitud. Esimeses ka video, mis on inglise keeles (põhimõtteliselt sama materjal, mis oli lingitud mu eelmises postis).
Teises lingis on toodud nimekiri uute asjadega ning sealt leiab ka palju pilte (kõik esimeses postis).

http://www.polygon.com/features/2016/5/10/11604568/the-witcher-3-blood-and-wine-gameplay
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1216705
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.05.2016 21:10:51 vasta tsitaadiga

Rand0m, tänan väga äge icon_razz1.gif uurin neid linke kindlasti aga ma tavaliselt neid gameplay videoid väga ei vaata, ei taha mängu lõbu enda jaoks rikkuda icon_razz.gif

Hearts of Stone ajaks oli mul juba mäng läbi mängitud,olin juba level37vms aga nüüd jah alustasin hiljuti uuesti mängimisega,kuna mäng väga meeldib siis mõtlesin et kas see blood and wine nõuab ka kõrget levelit... aga pole hullu küll ma selle kõrgeks mängin ruttu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 10.05.2016 21:20:34 vasta tsitaadiga

Väga hea, varsti saab mängida.
Kas keegi teab mõnda kohta ka, kust seda hea hinnaga saaks, Hearts of Stone sai Nuuvemist võetud, aga nüüdse puhul on kirjas, et saab aktiveerida vaid Lõuna-Ameerikas.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.05.2016 13:35:35 vasta tsitaadiga

kui nii võtta,siis 18 euri pole ka teab mis suur summa maksta hea asja eest,aga ehk jah saab kuskilt kinquinist või GOG lehelt odavamalt.... kui ma ei eksi siis mingi aeg nägin seal gog.com lehel oli mingi 16€

http://store.steampowered.com/app/378648/

https://www.gog.com/game/witcher_3_wild_hunt_the_blood_and_wine_pack
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 16:22:46 vasta tsitaadiga

Odavalt antakse ära, eriti kui asi peaks tulema sama hea kui eelnev expansion.

enamasti saab sama raha eest teistelt tootjatelt suht - same shit all over again with different hats and stuff icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 16:54:32 vasta tsitaadiga

GOG küsitud 15.59 on täitsa norm hind.
Eriti kui eelmisest suurem tuleb.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 11.05.2016 17:17:45 vasta tsitaadiga

sooty, viimase info kohaselt on BaW lausa 30+ tundi, kui HoS oli vaid 10. Veel paar võrdlust: 14000 rida dialoogi vs 6000; 20 uut koletist vs 6 (4 neist olid questidega seotud); 90+ questi vs 23+ jne.
Mõned väidavad, et BaWi võib oma mahu poolest eraldiseisvaks mänguks nimetada, seega on contenti küllaga. Eriti sellise hinna eest icon_wink.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 18:27:20 vasta tsitaadiga

eks näis kas hoiavad latti kõrgel. endal ammu mõlemad asjad juba eel tellitud algusest peale.. peale witcher 3 ei olnud enam kahtlust, et preorder tasub end ära beer_yum.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 18:37:51 vasta tsitaadiga

angel, palun täpsusta mille poolest preorder end ära tasus? icon_rolleyes.gif
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 19:34:28 vasta tsitaadiga

Pakun, et ta mõtles rahalist säästu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.05.2016 19:58:31 vasta tsitaadiga

Oleneb kas ta ostis baasmängu ja pluss season pass-i ja palju selle eest kokku maksis ja kas steami versiooni ? Teadupärast on steami versioonid kallimad... ise ostsin mängu väljatuleku ajal gog versiooni baasmängust ja maksin mingi 34 euri, sügisel ostsin hearts of stone lisaks 16 euriga ja ei saa öelda et kahetseksin seda... ,mõni ostab 40 euriga season pass-i ja siis tuleb aasta jooksul kaks näkast 1 tunni pikkust lisaosa icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 21:13:14 vasta tsitaadiga

Steam või GOG, lõpphind tuli praegu ostes ikka ~2€ odavam icon_smile.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2016 23:22:57 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
angel, palun täpsusta mille poolest preorder end ära tasus? icon_rolleyes.gif


Selles osas tasus ära, et tegemist on igati väärt mänguga senise kogemuse ja sisu poolest. Enamasti preordereid eriti ei tee kuna enamik mänge ei ole seda väärt, ei tea kunagi millise käkki valmis tehakse või kui sisutu ja pealiskaudne mäng võib tulla.

Ehk siis investeering hetkel tundus end ära tasuvat. Hetkel pea mängu ja saadaoleva lisaosaga väga rahul. Näis kas järgnev tulev osa on kah ootamist väärt.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2016 21:38:23 vasta tsitaadiga

launchi ajal proovisin mängida jäi seisma peale 10h... nüüd 3 päeva tagasi võtsin new game + save game ja hakkasin otsast peale...
uskumatu kuidas meeldib ei pea korjama igast jama ja decent start olemas. Samuti kasutasin console command ,et kõik POI lahti saada ei pea otsima taga neid.
just lõpetasin legendary feline mastercrafti ära nii wepig kui armor seti.

häiriski alguses ,et pidi liiga palju ringi jooksma questi läksid liiga aeglaselt või üldse progress. praegu mõnus mängida best gear olemas lihtsalt naudi seda vapustavat maailma ja graafikat.
muidugi story ja side questid ka ülikõvad kavatsen kõik läbi vaadata ja kuulata . ilma ,et peaksin muetsema ,et mingeid lilli vaja korjata või muud prahti.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2016 01:20:04 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
launchi ajal proovisin mängida jäi seisma peale 10h... nüüd 3 päeva tagasi võtsin new game + save game ja hakkasin otsast peale...
uskumatu kuidas meeldib ei pea korjama igast jama ja decent start olemas. Samuti kasutasin console command ,et kõik POI lahti saada ei pea otsima taga neid.
just lõpetasin legendary feline mastercrafti ära nii wepig kui armor seti.

häiriski alguses ,et pidi liiga palju ringi jooksma questi läksid liiga aeglaselt või üldse progress. praegu mõnus mängida best gear olemas lihtsalt naudi seda vapustavat maailma ja graafikat.
muidugi story ja side questid ka ülikõvad kavatsen kõik läbi vaadata ja kuulata . ilma ,et peaksin muetsema ,et mingeid lilli vaja korjata või muud prahti.


Nõus. Itemization, loot, crafting - absoluutselt kõige nõrgem osa mängust.

99% mida üles korjad on mõttetu trash. 99% asju millest või mida craftida on puhas trash. Ühesõnaga "fluffy" on meeletult mängu sisse topitud ilma mingi vajaduseta. Samas ei saa väga pahane olla, sest RPG'sid kus olukord oluliselt paremini lahendatud ei tulegi pähe. Suht kõikjal on sama probleem. DA:I's oli crafting tunduvalt paremini tehtud, itemid ka veidi paremad (a'la sai leida kõrgema level requirementiga asju ning 100% unique itemeid väga unikaalsete omadustega), kuid koguvõttes mitte meeletult parem.

Aga jah, alates mingist hetkest sai selgeks, et niisama kaarti avastama minna puhtalt "looti" leidmise jaoks kaotas igasuguse mõtte. Esiteks oli Witcher Gear alates hetkest mil sede craftida said juba täiesti pädev ka mängu kõige raskema taseme läbimiseks. Teiseks, ka parimad Relic itemid olid heal juhul vaid grammi võrra paremad, enamasti mingi spetsiifilise mängustiili jaoks või siis visuaalse meeldimise puhuks. Kolmandaks, kõik Relic itemid scalivad, ehk never-ever ei leia sa kuskilt mingit rüüd või relvi, mis oleksid Über-head ning järgmised 10 levelit paremat ei leia. Ka parima kraami vahetad paar levelit hiljem välja. Kui mitte mingi uue jupi vastu, siis leiad täpselt sama Relic itemi aga kõrgema leveli ja stattidega.

Looti korjamisest sai pigem raha teenimise võimalus, et siis Witcher Geari craftida ja muid asju teha. Veidi jama IMO, sest inventory ei mahuta just palju ning ka hea hinnaga maha müümiseks tuleb suht palju ringi jebida.

Kusjuures minu arust oleksid nad võinud enamuse itemizationist ja lootist kuu peale saata. Witcher Gear + non-scaling Relic itemid ning nende craftimine olekski võinud kogu teema olla.

Isegi mängu atmosfääri mõistes veidi absurd, et Geralt näeb hullu vaeva, et mingeid retse koletisi maha lüüa mingi 50-300 mündi eest, samas kui suvalist bandiitide bandet maha lüües või lambi kasti avades saad sama või isegi kordades rohkema hulga raha või manti. Et nagu what the fuck is the point. Raha, mis contractide eest saab on nagu mingi mõnitamine - isegi Witcheri maailma kohta ebanormaalne, kui veidi ookeanis ujudes leiad piisavalt smugglers cache, et 10x teenida poole kergemini.


Ahem. Muidu väge hea mäng. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2016 23:56:55 vasta tsitaadiga

Endal panin new game+ modi peale, mis eemaldas selle lvl req nõude itemitelt. Saab pm kohe geari selga toppida mille suudad valmis craftida. Enda kogemuse kohaselt tähendab see põhiliselt mõõkade uuendamist kuna new game+ on soomuse mõju üllatavalt väiksem kui baas mängus. Nt enda bear school rinnasoomus oli baasmängus mul kolmandas iteratisioonis (ehk mitte max) ja sellega lasin new game+-s läbi kogu Skellige ja Kaer Morheni, ennem kui ta new game+ analoogi vastu välja vahetasin.

EDIT:

http://www.gamebanshee.com/news/117219-the-witcher-3-wild-hunt-blood-and-wine-previews.html

tsitaat:
Blood and Wine is set in the lush Mediterranean Toussaint, a more vibrant and luscious sandbox than Skellige or Novigrad in the main game. that being said the map size is around that of the playable area in Skellige but with less water and more land, being host to around 20 new monster types that are sure to be a blast to hunt. Dialogue wise there are about 14 thousand lines of dialogue compared to the 6 thousand found in Hearts of Stone, almost all but ensuring that the fantastic writing and direction that makes the Witcher’s dialogue so interesting will not be lacking. Also added is a new dye item that changes the colours of your clothing, although it can only be obtained in the new area.

Another new feature is the vineyard in Toussaint that you are given as part of a quest. This serves as a hub for all of your activities in the DLC as well as a showcase for some of the game’s new features. Spending cash can upgrade the vineyard from a cheap shack to a house worth living in, complete with new displays for your armour and weapons. There is also a workbench to test out the games 12 new mutations that grant access to huge powers, such as coming back from the dead with full health and critical hits from signs that cause enemies to explode. These new features will take a solid investment to unlock but the reward is great.

Press Start takes us further:

The expansion also sees the introduction the of Dynamic Point of Interest system. While not much more detail was given, these are essentially landmarks in the game world the player can effect change on, from how it appears through to the presence of enemy NPCs in the area.

Along with a revamped user interface, the expansion also brings with it a number of other exclusive features like new mutations and combat abilities. For those that purchase Blood and Wine, it has been confirmed that features such as these will carry on into Hearts of Stone and the base game.

And Player2 caps off the trio:

From here, things start to open up – Geralt is introduced to the bodies of those murdered, as well as anyone who may have seen what went down and who may have caused it. It becomes apparent pretty quickly that this is gearing up to be a big, complex narrative, with intertwining paths and stories already appearing to take shape.

A big narrative isn’t all you should expect from Blood and Wine. You are given access to a vineyard, which also doubles as your main hub, that you can modify and play around in. You can also dye your armor (Geralt looks amazing in pink) and even put your unused weapons and armor on display inside the vineyards homestead. The level cap has also been upped from level 60 to 100 to accommodate those of you who can’t get enough Witcher-ing action. Most importantly, though, the overall inventory has been further cleaned up and refined, bringing with it an actual sense of function and purpose – something the vanilla version of the game sorely missed. Thankfully, you won’t need the Blood and Wine expansion to get the updated inventory as this will roll out in a free update for all Witcher 3 owners when Blood and Wine is released.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 08:53:15 vasta tsitaadiga

hm ise leitava kraami üle väga ei nuriseks, ikka leidis siit sealt reaalselt paremat relva aga kui juba endal witcher gear valmis siis oli tõesti natuke pointless mingit mõõka vms stuffi taga ajada. V.a muidugist eri relvad, mis questide käigus said või kusagil peidus oli (enamasti questi sees). Nende tagaajamisel oli küll mõte sees. Sai päris kergelt parema kraami kätte.

Vähemalt loot on selles osas korralik, et selle eest saab raha kokku korjata ja iga koobas ei ole samasugune kus lõpus on üks värske õun ja vanad püksid... kui ikka kõvasti madistatud siis enamasti sai tagasi tuldud kott lookas ja esimeses linnas rahaks tehtud mille tõttu rahalisi raskusi witcheri'is ei olnud ja ainuke mõte queste teha oli ex punktide teenimine + story. Raha oli nagunii lademetes icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.05.2016 09:05:14 vasta tsitaadiga

mul oli asju lademetes, kaupmehed ise tavaliselt suht siuksed vaesed rahatud ja neile midagi väga parseldada ei saand enam. icon_lol.gif . noh, mis teha, kui kogu "ringluses" olev raha enda taskusse on korjatud icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.05.2016 17:24:36 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/three-hours-with-the-witcher-3s-final-expansion-blood-1775723213


tsitaat:
You get a house! In previous Witcher 3 adventures, Geralt got a magical chest unbound by the laws of time and space in which to store his stuff, but he never really had a concrete base of operations. Blood and Wine gives you a vineyard mini-mansion that you can upgrade with things like armor and alchemy stations (thank goodness).



thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 18:12:18 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mul oli asju lademetes, kaupmehed ise tavaliselt suht siuksed vaesed rahatud ja neile midagi väga parseldada ei saand enam. icon_lol.gif . noh, mis teha, kui kogu "ringluses" olev raha enda taskusse on korjatud icon_lol.gif


Ma käisin relvi jms asju uuendamas + uuema lisaosa araablane tõstis mind rahast tühjaks suht ruttu. Seega pole probleeme rahast täiesti tühjaks jääda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 17.05.2016 04:16:49 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
http://kotaku.com/three-hours-with-the-witcher-3s-final-expansion-blood-1775723213


tsitaat:
You get a house! In previous Witcher 3 adventures, Geralt got a magical chest unbound by the laws of time and space in which to store his stuff, but he never really had a concrete base of operations. Blood and Wine gives you a vineyard mini-mansion that you can upgrade with things like armor and alchemy stations (thank goodness).



thumbs_up.gif


Baaris oli ju kirst? Ja kaasaskantav träni hulk oli päris korralik, hobuse sadulataskutesse sai ikka korralikult toppida, mas mäletagi aga kokku oli 100 ühiku ringis. See on suht koht tavaline kaasaskantava pudipadi hulk. Lõpuks saab 1 kopikat maksvad asjad välja loopida ja 200+ raha väärt rare items alles jätta, aaretejahi AjaB;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 17.05.2016 07:09:53 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
mul oli asju lademetes, kaupmehed ise tavaliselt suht siuksed vaesed rahatud ja neile midagi väga parseldada ei saand enam. icon_lol.gif . noh, mis teha, kui kogu "ringluses" olev raha enda taskusse on korjatud icon_lol.gif


Ma käisin relvi jms asju uuendamas + uuema lisaosa araablane tõstis mind rahast tühjaks suht ruttu. Seega pole probleeme rahast täiesti tühjaks jääda.
relvade upgraded ei teind suurt midagi ja too liivaneeger ei suutnud ka päris tühjaks tõmmata rahast. ma teistkorda alustasin new game +'ga, eelmisest ringist oli raha palju alles jäänd, sellest ka see "probleem" et raha ülemäära palju käes oli icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 09:15:50 vasta tsitaadiga

ise alustasin esmast expansionit kah new game +'iga , pole õrna aimugi kuidas asi oli new game'is.

aga relvade uuendus lisab ikka nänni kenasti, efektid vms kivid peal on asi palju ladusam ja efekti rohkem. kui ikka vastane paarist löögist ära küpseb siis on erinevus olemas icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 10:39:48 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et nad lasevad mingi patchi baasmängu tarvis ka välja, mis raskust tõstab või uue raskustaseme annab, või lihtsalt teatud asju balanseerib. Sest ütleme nii, et mingist hetkest oli mäng nii kerge, et jube.

Sign intensity + Igni build tähendas, et burn chance oli 100% ning 95% vastastest ei saanud isegi kahte sammu astuda enne kui burn peale ja kogu lugu. 50% hp'd ühe igniga läinud. Selleks ajaks kui burn ära kadus tõmbasid uue laksu ning oligi fight läbi. Peale mõnede üksikute elukate kes tule vastu 100% immuunsed ei olnudki enam kellegagi huvitav tüli norida.

Veidi komöödia oli kui mingi über ArchGriffin peale lendab, ning saab minu käest 2-shoti ja kogu moos. Epic fight. Või 10 lvl 34 Flaming Rose Knight'i HoS expansionist lendavad peale, üks laks ignit ning kõik vennad leekides nagu jaanituli. Epic. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 11:55:46 vasta tsitaadiga

see on jah jabur, et kui vastane on väga palju kõrgem level kui sina siis pms viga võimatu talle teha. aga kui level sama või üks aste madalamal kui sul siis läheb kõik nagu kuum nuga läbi või. Kuigi kui ise pihta saada oled kah paari hoobiga kutu.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.05.2016 12:09:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
see on jah jabur, et kui vastane on väga palju kõrgem level kui sina siis pms viga võimatu talle teha. aga kui level sama või üks aste madalamal kui sul siis läheb kõik nagu kuum nuga läbi või. Kuigi kui ise pihta saada oled kah paari hoobiga kutu.


icon_lol.gif

nagu sa ise kunagi mainisid et tuleb õige taktika valida,siis võtab ka mõned levelid kõrgemad kollid maha icon_cool.gif Samas sattusin ükskord ammu, kui hakkasin juba mänguga lõppu jõudma, Skelliges ühele saarele, kus lendas mingi tiivuline elukas ja level oli tal mingi 49 vms ise olin mingi level37, siis mässasin mis ma mässasin jagu ma temast ei saanud.põhimõtteliselt pani ta mulle tiibadega paar hoopi ja olingi kutupiilu.lihtsalt vahest ei jõudnud eest ära hüpata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 14:41:36 vasta tsitaadiga

Eriti ei võta. Kui ise oled näiteks level 50 ja koll on level 80 siis on pea võitmatu talle midagi teha. Pärast aga kui oled ise sama leveliga on koll liiga kerge ja ei paku suurt pinget tingimustel, et suudad ta löökide eest põigelda. Vastasel juhul saab raskemate astmete korral paari hoobiga tappa. Võimalik, et liiga palju souls mänge tagunud seega ei olegi eriti pingeline see asi.

Expansionit alustasin new game + hard (üks aste enne kõige raskemat) tasemega alla soovitisliku levelit ja siis sain pms iga asja käest tappa kes liikus. Suht raske oli kolle maha võtta kuna relv tegi minimaalselt viga ja vastane korraks puutus ja olidki sussud püsti.

Natuke kahtlane süsteem on kohati, et kas liiga võimatu või liiga kerge. Üleminek kuidagi järsk neil. Aga kui soovituslik level on käes ja mäng näitab, et võib minna siis on asi täitsa mõnus ja asjalik.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2016 17:55:58 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2016 18:18:29 vasta tsitaadiga


Link


Nii ILUS! icon_eek.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 16:39:47 vasta tsitaadiga

Ülevaated väljas ning tundub, et CDPR lihtsalt ei panegi kunagi mööda. Geraldi hüvastjätt oli ootamist väärt.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2016 00:37:41 vasta tsitaadiga

Patch 1.20 tulekul!
http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.20-ENG_l9fczl2s3h.pdf
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 28.05.2016 03:55:23 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
Patch 1.20 tulekul!
http://wpc.4d7d.edgecastcdn.net/004D7D/mkt/document/Changelog-1.20-ENG_l9fczl2s3h.pdf


Ei olegi paar bug fixi ja kõik, paistab korralik edasiarendus mängule tulevat... Näitavad taset.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.05.2016 20:57:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Adds option in Options/Gameplay to disable automatic drawing and sheathing of
sword.

Awww yeaaahhh

EDIT: 2.5GB päts väljas.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.05.2016 21:24:29 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:
Adds option in Options/Gameplay to disable automatic drawing and sheathing of
sword.

Awww yeaaahhh

EDIT: 2.5GB päts väljas.


kui viitsid siis anna teada kas peale patchi, peab hakkama jälle neid liikumise ja muid nuppe enda meele järgi jälle tagasi panema nagu enne olid.... sellpärast küsin et, igakord on peale patchi settingud paigast ära thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 01:35:59 vasta tsitaadiga

Blood and Wine GoG veebisaidil ja GoG Galaxy's väljas thumbs_up.gif

Steami versioon peaks poole tunni pärast tulema!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 02:25:41 vasta tsitaadiga

Redditis tundub, et paljudel kasutajal bug'e jätkub (peamiselt patchiga seotult), seega arvan, et ootan järgmise patchi ära enne kui uuesti Witcheri lainele lähen. Peakski veidi pikema pausi tegema enne kui NG+ kallale minna. Replay value just kõige parem ei ole, suht palju grindi. Samas tuimalt BaW kallale ei tahaks ka hakata. Tahaks ikka 100% mängu süveneda. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.05.2016 10:04:38 vasta tsitaadiga

NG+ mul käsil ja pole ka peale seda pätsi mingeid buge täheldanud. Hirmul suured silmad.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 11:56:34 vasta tsitaadiga

Märkasin, et hiirega kaamera keeramine on maru kiireks läinud. Keerasin sensitivity maha, aga ikka maru kiire. Kellelgi veel selline probleem? Muidu, uut kaarti veel avastanud ei ole, aga world map-i peal tundub küll mõnusalt suur. Menüüd ja inventory on ka ümber tehtud - ilusti gruppidesse jaotatud ja graafiline pool on ka natuke parem (või ainult tundus, kuna ma ei olnud juba üle kuu aja mängu käima pannud icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 12:21:59 vasta tsitaadiga

Mul ikka programmi käivitades korralik bug- RED engine script compiler kohtas kriitilisi vigasid. Midagi seoses GUI-ga. Keeldub tööle hakkamast. Kahtlustan, et ilmselt mu no lvl req mod mis ma mingi aeg tagasi peale lasin. Uninstall ja reinstall tundub ainuke rohi olevat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 13:24:42 vasta tsitaadiga

simo5555, sestap salvesta ohtralt. Mingil hetk võib FOV ja hiire liikumine paigast ära minna. Võib-olla minu viga ka , lasen 1.02 versiooniga ringi. Ma ei ole mängude uuendamise kontseptsioonist aru saanud ja ükski viga ei häiri ka. Hetkel lvl 22 ja Õlide baasil kooslus Geraltil.
Archgriffini/Arachas mürk tekitab ainult elu ( vitality ) juurde ning kaks pauku ja 15 astet kõrgem koll on maas. icon_redface.gif

Kas XP kogumine peab nii tüütu grinding tegevus olema? Kolasin kogu kaardi läbi, sidequestid ei anna eriti juurde midagi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 14:45:01 vasta tsitaadiga

minuteada ei ole seal üldse rõvedat grindi. iga story element annab midagi uut ja huvitavat juurde / teada. Ise seda XP värki ei märganudki. Teeb main questi koos paari side questiga ja ongi vajalik level käes. Pigem on oht liiga suure leveli kätte saada mille tõttu mäng liiga kergeks muutub. Peab parajat levelit hoidma questide suhtes siis on asi paigas.

Mängu update annab ikka kõvasti juurde. Alguselt Witcher 1.0 või 1.1 vms mis tuli välja oli ikka päris kole (graafika oli viletsam) ning jooksis suht viletsalt. Pätsid on asja kõvasti parandanud + tasuta stuff+ fixid mida lisatud on väga 5+

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 13:14:51 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
Mul ikka programmi käivitades korralik bug- RED engine script compiler kohtas kriitilisi vigasid. Midagi seoses GUI-ga. Keeldub tööle hakkamast. Kahtlustan, et ilmselt mu no lvl req mod mis ma mingi aeg tagasi peale lasin. Uninstall ja reinstall tundub ainuke rohi olevat.


Mul ka Compiler error, proovisin paari fixi netist aga ei toiminud, rohkem aega polnud eks lähipäevil võtan asja käsile icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 14:11:49 vasta tsitaadiga

Pailaps, teed vist midagi valesti. Olen baasmängu ühe korra ~100% läbi teinud ja ei mäleta mitte ühtegi *yawn* igavat sidequesti või puhtalt leveldamiseks kollide tapmist.

Pead vaatama questi värvi. Roheline on väga lihtne & annab üsna vähe, kollane OK ja punane boss tahab päris pikalt tagumist. Hall = hiljaks jäid ning ei anna XP ja loot ka üldiselt ei tasu ära.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 15:41:21 vasta tsitaadiga

No ma trallin mööda Skelliget hetkel ringi, loot igast smuggler cachest ja kollide peks üle kontinendi. Isle of Mist tarbeks olev level on iseenesest käes. Peaksin main story abiga jätkama.

Rohelised questid on tehtud, näpuga pole järge ajanud. Alles on lvl 30+ sidequestid punased. XP koguneb vaikselt. 30+ kolle maha võtta pole eriline probleem. Põika ainult rünnete eest ja paar pauku kaikaga. DPS on hetkel 2k+

Teatud kohti ja kolle ei julge veel puutuda, sest tiivarünnak ?? või kummituskolli poolt ja pärast kahte pauku olen surnud. lvl 46 archgriffin võttis ca pool tundi peksmist aega ja muidugi ohtralt suremisi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.