Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 753, 754, 755 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 20:28:06 vasta tsitaadiga

Aeg uus teler osta icon_lol.gif /me valab õli tulle.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 20:33:11 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Aeg uus teler osta icon_lol.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Ainult et heli tuleb Arrisest ressiiverisse ja alles sealt läheb pilt telekasse... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 25.05.2016 20:33:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.05.2016 20:33:12 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru, ma saan aru, et mitmed siin on indrekp provokaatorid icon_biggrin.gif
Ma tõesti tänan tähelepanu eest aga ma ei ole tahanteada kes omakeskis mingeid avaldusi teeb, ma olen siin teie jaoks ja teie minu jaoks.

Ei sa ei saanud aru.
Kogu minu seekordse halleluuja mõte oli see, et ära ka sina kipu teistele ütlema, mida nad tohivad ja võivad kommenteerida ja mida mitte.
Ma mõtlen HinnaVaatluse teemasid laiemalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 20:55:14 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
seeru, ma saan aru, et mitmed siin on indrekp provokaatorid icon_biggrin.gif
Ma tõesti tänan tähelepanu eest aga ma ei ole tahanteada kes omakeskis mingeid avaldusi teeb, ma olen siin teie jaoks ja teie minu jaoks.

Ei sa ei saanud aru.
Kogu minu seekordse halleluuja mõte oli see, et ära ka sina kipu teistele ütlema, mida nad tohivad ja võivad kommenteerida ja mida mitte.
Ma mõtlen HinnaVaatluse teemasid laiemalt.


Kuna mina olen Telia klient siis eranditult oskangi vaid Telia teenustest rääkida.
Ok, ei saanud ka mina aru mida sina mõtlesid. Ilmselt ühte teist kommentaari mis polnud sinule mõeldud.
Kui need teised on ka Telia teenuste kasutajad ja teavad mida nad räägivad siis pole mina loomulikult mingi ütleja, sõnavabadus kehtib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 25.05.2016 21:39:43 vasta tsitaadiga

kellelgi veel sarnast asja, et pilt ja heli jäävad seisma ja kanalit vahetades tekib uuesti? Samsungi telekas ja äpp.
Kuidagi väga palju imelikke anomaaliaid viimasel ajal, jookseb kokku, kordusi ei saa vaadata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 25.05.2016 22:19:48 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
kellelgi veel sarnast asja, et pilt ja heli jäävad seisma ja kanalit vahetades tekib uuesti? Samsungi telekas ja äpp.
...

On küll. Ja seda subakate esitamise (esitamata jätmise) viga olen ka kohanud. Siis veel see, et sisse lülitamisel on natuke viimati jäetud kanali peal ja siis viskab mingi teise ette.
Kudagi väga peeti on neil see asi keeratud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 25.05.2016 22:35:42 vasta tsitaadiga

Mingit lahendust? Või "suunavad" sedasi digiboxi või lg äpi peale?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 22:41:24 vasta tsitaadiga

Digiboks oleks jätkusuutlikum lahendus. Samsungi koostöö on nagu ta on.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
moiva
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2005




sõnum 25.05.2016 22:52:28 vasta tsitaadiga

Mäger kirjutas:
Mingit lahendust? Või "suunavad" sedasi digiboxi või lg äpi peale?

Ma võtaks lg äpi samsungile icon_smile.gif
Sai ju valik samsa kasuks tehtud just selle argumendiga, et üks pult laual vähem oleks. Nüüd peab vägisi uuesti välja otsima hakkama. Millegi pärast tundub nagu oleks päise päeva aeg kott pähe tõmmatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mäger
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2006




sõnum 26.05.2016 11:56:14 vasta tsitaadiga

moiva, sama tunne ja samal kaalutlusel valisin Samsungi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 12:50:18 vasta tsitaadiga

Selleks, et heli ära kaoks ja pilt seisma jääks pole samsungi telekat vaja, piisab ka vaid arrise boksist. Viimasel ajal juhtub mõlemat päris mitu korda päevas. Enne Inteno ruuteri ja Arrise boksi võtmist ei olnud sellist jama. Vana nuti töötas küll aeglaselt, aga ei nussinud näkku vähemalt.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 13:10:52 vasta tsitaadiga

Paluks mitte ropendada icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 14:15:26 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Selleks, et heli ära kaoks ja pilt seisma jääks pole samsungi telekat vaja, piisab ka vaid arrise boksist. Viimasel ajal juhtub mõlemat päris mitu korda päevas

Sama siin. Vahet pole mis pulti (Harmony v. nuti) või helinivood (boks, TV, Soundbar) kasutada. Kaob ja tuleb kuidas juhtub. Vahel kanalit vahetades või salvestust katkestades ja jätkates. Vahel vajab boksi sisse-välja lülitamist. Närvi ajab kõiki meie peres juba pikemat aega.
Rääkimata muudest vigadest, mis on viimase poole aasta jooksul sagenenud. Üks on toosama numbrite vilkumise/kordumise probleem, mis tekib ka täiesti suvaliselt puldi laual olles. Pidevalt. Teine hakkimine ja "kräuksumine" suvalisel hetkel, kolmas subtiitrite suvaliste lausete mittekuvamine või vahelejätmine (kerid salvestuse mõned sekundid tagasi - subtiiter olemas) jne. jne. jne. jne.
Mul kunagi Jawa kohta ülevaatusel öeldi - "töötab kah kuidagi, aga s****ti." Sõidetud sain, aga baigiga ei võrdle. Sama Teliaga - mingi pilt on vähemalt 99,9% ajast ees. Hääle kohta ei saa sama öelda.
Kokkuvõtvalt - kõik vead, mis siin järjest kuude ja aastate kaupa üles on võetud, esinevad minu Arris/Inteno kooslusega samuti, lihtsalt iga päev mitu korda ma ei viitsi +1 kirjutada.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 14:51:17 vasta tsitaadiga

Ma ei ole mingi tulihingeline Telia pooldaja ja mul on ka neid kõiki eelnevalt loetletud vigasid esinenud, aga vast igaühte 1kord 2-3kuu jooksul, seega ei häiri. kasutusel on samamoodi Arrise boks plus Inteno ruuter. Neti kiirus on 40/10.
Kuidas saab olla, et erinevatel kasutajatel on sama riistvaraga nii olulised vahed teenuse kvaliteedis sees? Sellele oleks küll huvitav vastust saada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 15:11:11 vasta tsitaadiga

Seda oleks tõesti huvitav teada, et millest see tingitud. Mul samuti Arris ja Inteno ja siin mitme poolt mainitud probleeme olen null korda kohanud icon_eek.gif

Seda numbrite tekkimist olen küll näinud, aga ainult siis kui pult obaduse saab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.05.2016 15:34:37 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Seda numbrite tekkimist olen küll näinud, aga ainult siis kui pult obaduse saab.


See juhtubki ainult ja AINULT siis, kui RF'iga õpetatud puldil vajutada samal ajal 2 nuppu korraga alla. Lihtne korrata ja testida. Välise mõjuta ei saada pult numbrite signaali boksile. Viga peitub Arrise FW's, millest Arris on teadlik.

Loen samuti kui fantaasiaraamatut iseteadlikust puldist - ei usu enne, kui näen ise icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 15:40:05 vasta tsitaadiga

armjan, lisan sinna raamatusse veel ühe lehe, mul eelmisel aastal juhtus paaril korral see boksi käivitades: loading ring käiab, boks nuppudele ei reageeri ja numbrid vilguvad. Puldil vajutasin ainult ja AINULT on nuppu. Minu kuuldu põhjal pole te nii mõnestki veast teadlikud.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 15:45:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Paluks mitte ropendada icon_rolleyes.gif

Anna andeks. Hirmsasti ajab see asi ropendama, aga püüan end tulevikus taltsutada.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 15:58:11 vasta tsitaadiga

Kordan varem lisatud kommentaari.
Kui teil on hetkel probleeme just nimetatud koosluses ADSL (internet 5/1 või 12/1), Inteno ja Arris/Motorola/Amino. (mõni neist digiboksidest)
Probleem väljendub selles, et kui mõned kanali vahetused teha ja pilt jääb mustaks, samuti kui rõngas jääb ekraanile käivitamisel keerlema, internet on aeglasemast aeglasem või kaob sootuks, siis 123

Viga lihtne, miski teatud ühendustel ei lõpeta kanalite striime ära ja ühendus saab lihtsalt täis.
Ajutine lahendus on vastav seadistus rikete poolt, hilisem tuleb selles osas püsivam.
NB! see ei puuduta kõiki seadmeid ja tehnoloogiaid, seni kohatud on mõningad ADSL liinid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 26.05.2016 16:23:01 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on F6650 teleriga selline imelik probleem, et avan Telia app'i ja peale laadimist ükski nupp ei mõjuta rakendust.
Ainukesena kui mingit "ebasobivat" nuppu vajutad, siis tuleb selle kohta alla infoteade.
Probleemi lahendab korra HDMI sisendi peale ja tagasi appi peale minek.

Harva esineb käivitades ka vale helikeele valiku peale sattumist (võetakse kanali default, ignoreerides boksi poolt määratud defaulti). N: Boksis määratud inglise keel vaikimisi keeleks, Disney kanalile käivitades saab rootsi keele.
Edasi-tagasi kanali valimine parandab olukorra muidugi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 16:58:11 vasta tsitaadiga

Kaldun arvama, et samsa äpi parandused võid ära unustada - sellega ei viitsi aktiivselt enam keegi tegeleda.
Ja kui tegeletakse, siis samsa kotib uuenduste avalikustamisega nagunii mitmeid nädalaid (kuid) - hea näide on FOXPlay, mis tuli 23.märts ja pole samsa äpis siiani saadaval.
Isegi LG äpil (mida on kõigile teleritele üks versioon ja mida pidi olema ülilihtne uuendada jms) ei suudeta üle poole aasta nooleksest ekraani nurgast ära koristada.
Ainuke, mille parandamisega aktiivselt tegeletakse, on digiboks.
Äppe tuleb võtta "as is", sest kiunu eriti ei kuulata.
Ja kui kõvasti kiunuda, siis soovitatakse digiboks võtta.

LongHorn kirjutas:
Viimasel ajal on F6650 teleriga selline imelik probleem, et avan Telia app'i ja peale laadimist ükski nupp ei mõjuta rakendust.
Ainukesena kui mingit "ebasobivat" nuppu vajutad, siis tuleb selle kohta alla infoteade.
Probleemi lahendab korra HDMI sisendi peale ja tagasi appi peale minek.

Harva esineb käivitades ka vale helikeele valiku peale sattumist (võetakse kanali default, ignoreerides boksi poolt määratud defaulti). N: Boksis määratud inglise keel vaikimisi keeleks, Disney kanalile käivitades saab rootsi keele.
Edasi-tagasi kanali valimine parandab olukorra muidugi.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.05.2016 17:46:46 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
hea näide on FOXPlay, mis tuli 23.märts ja pole samsa äpis siiani saadaval.


Pole võrreldav näide. FOXplay on Samsungile samuti arendatud. Versiooni ülessaamist ootame.

Six kirjutas:
Ainuke, mille parandamisega aktiivselt tegeletakse, on digiboks..

Iga versioon, mis läheb digiboksile, on arendused tehtud ka Samsungile ja LG'le.

Kasutajaid ei huvita ega peagi huvitama põhjus, miks käituvad platvormid erinevalt. Funktsionaalsust tahame tagada kõikidesse, kahjuks on reaalsus see, mida näeme. Platvormid pole ühtsed ja sõltuvused on kaugemal Telia TV arendajatest (ongi tobe, nõus ka kriitikaga).

"Kiunu" kuuleme samuti. Saan vaid korrata juba öeldut - tegeleme igapäevaselt tekkinud vigade kõrvaldamisega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2016 17:48:48 vasta tsitaadiga

Ma ei võrrelnudki midagi - ütlesin, et samsa kotib uuenduste avalikustamisega nagunii mitmeid nädalaid (kuid).

armjan kirjutas:
Six kirjutas:
hea näide on FOXPlay, mis tuli 23.märts ja pole samsa äpis siiani saadaval.


Pole võrreldav näide. FOXplay on Samsungile samuti arendatud. Versiooni ülessaamist ootame.

Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 26.05.2016 17:55:57 vasta tsitaadiga

arendagu siis platvormi jaoks kuhu saab uuendusi saata ilma hiinakate käest luba küsimata, näiteks Kodi vms.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 26.05.2016 20:29:11 vasta tsitaadiga

See kohalik Telia arendaja roll näib olevat rohkem nagu kirjasaatja oma - edastatakse probleeme kellele vaja ja oodatakse reliise või vastuseid miks reliisi ei saa. Kirjasõbrad, mitte arendajad. Kui oleks tegemist Arendajatega, ei peaks keegi ootama kuskilt piludemaalt luba või reliisi avaldamist, vaid käitutakse sõltumatu üksusena, iseseisvalt. See viimane on küll järjest väheb arusaadav mõiste. IT maa nagu AS EV puhul oli moodne hõigata ei toimi tegelikult eriti.

viimati muutis Maldur 26.05.2016 21:53:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 26.05.2016 21:06:30 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
arendagu siis platvormi jaoks kuhu saab uuendusi saata ilma hiinakate käest luba küsimata, näiteks Kodi vms.

Just .. iOS (TvOS).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 27.05.2016 12:58:48 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
See kohalik Telia arendaja roll näib olevat rohkem nagu kirjasaatja oma - edastatakse probleeme kellele vaja ja oodatakse reliise või vastuseid miks reliisi ei saa. Kirjasõbrad, mitte arendajad. Kui oleks tegemist Arendajatega, ei peaks keegi ootama kuskilt piludemaalt luba või reliisi avaldamist, vaid käitutakse sõltumatu üksusena, iseseisvalt. See viimane on küll järjest väheb arusaadav mõiste. IT maa nagu AS EV puhul oli moodne hõigata ei toimi tegelikult eriti.


Hea meelega kuulan, loen Su sõna, kui annad sisu, millest saan midagi kasulikku. Tavaliselt ei võta ma sõna teemas, millest puudub arusaamine.

Tänud,
Kirjasõber Teliast

IDx ja IDx HD subtiitrite kuvamise sünk on veel sync korrektuuri saanud. Kes kanaleid jälgib, anna märku, kui jääb veel häirivat silma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2016 15:39:06 vasta tsitaadiga

armjan, mu arvates oli see post ajendatud sellest, et vead kestavad ja kestavad. Vahel kaovad ja siis tekivad ka uuesti. Mida kasulikku sa veel ootad? Ma olen ise siia teemasse neid kirjutanud ja lugematud korrad ka 123-e teavitanud, aga 100% toimivat teenust pole saanud uue turule tuleku algusest.
Kõik see aeg "töö käib". Suht kulunud väljend juba.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 27.05.2016 15:52:10 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Enne jäid subtiitrid ca 2 sekundit hiljaks. Nüüd on see 0,2..0,8 sekundit (keskmiselt 0,3..0,4s). Parem võrreldes päeva esimese poolega.
Kuidas tunnetad? (Salvestustega saab võrrelda kuni täna nt 12:00 salvestused, sub häirivalt hilja, ja edasi 16:00 salvestustega. Live kanalilt saab kohe).

anna märku

Tere,
Nüüd mõnda aega kanalit jälginud ja asi on palju parem.

Tänud, et keegigi midagi ette võttis.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 27.05.2016 16:27:03 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
armjan kirjutas:
Enne jäid subtiitrid ca 2 sekundit hiljaks. Nüüd on see 0,2..0,8 sekundit (keskmiselt 0,3..0,4s). Parem võrreldes päeva esimese poolega.
Kuidas tunnetad? (Salvestustega saab võrrelda kuni täna nt 12:00 salvestused, sub häirivalt hilja, ja edasi 16:00 salvestustega. Live kanalilt saab kohe).

anna märku

Tere,
Nüüd mõnda aega kanalit jälginud ja asi on palju parem.

Tänud, et keegigi midagi ette võttis.

Praegu on ju priima.
thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 16:14:00 vasta tsitaadiga

Mis võib põhjuseks olla, et S5 pult ei "paaritu" Philips'i TV puldiga, et saaks telekat ka sisse/välja lülitada S5-ga icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 17:52:17 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Mis võib põhjuseks olla, et S5 pult ei "paaritu" Philips'i TV puldiga, et saaks telekat ka sisse/välja lülitada S5-ga icon_rolleyes.gif


Philipsi pult toimib raadioside peal, mitte IR ( infrapuna) abiga. Seetõttu osade mudelitega ei õnnestu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 07:11:40 vasta tsitaadiga

Arrisest ...

Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 10:51:15 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Arrisest ...

Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte.

Nagu ilmad soojaks lähevad ,siis hakkavad palju tehnikavidinad streikima.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 11:05:16 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte.
Lülita mõlemal seadmel korraks vool päris seinast välja. Peaks uuesti toimima hakkama.
See CEC kaotab aegajalt mingi ühenduse ära, mitte ainult Arrisega pole see probleemiks. Mul lisaks seda ka nt. RPi-ga juhtunud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 12:31:18 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
ivokas kirjutas:
Arrisest ...

Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte.

Nagu ilmad soojaks lähevad ,siis hakkavad palju tehnikavidinad streikima.


Vähemalt Telia poolt müüdud kola puhul peab see paika. Mujalt pärinev streikimise märke ei näita.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dentartu
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 12:37:07 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Mis võib põhjuseks olla, et S5 pult ei "paaritu" Philips'i TV puldiga, et saaks telekat ka sisse/välja lülitada S5-ga icon_rolleyes.gif

Mul oli raskusi s4 sidumisega. Endal oli vanem s2 pult mida õppetasin tv juhtima koodi läbi ja siis sain s2 siduda s4 puldiga. Otse LG puldiga s4 ei sidunud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 12:40:05 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
sukelduja kirjutas:
ivokas kirjutas:
Arrisest ...

Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte.

Nagu ilmad soojaks lähevad ,siis hakkavad palju tehnikavidinad streikima.


Vähemalt Telia poolt müüdud kola puhul peab see paika. Mujalt pärinev streikimise märke ei näita.


Selline tunne, et Sa peaksid kuidagi kõik seadmed tagastama ja siis kõik uued võtma...alustaksid nö puhtalt lehelt. Kahtlen, kas selline asi muidugi võimalik on.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 12:45:43 vasta tsitaadiga

olafsand, Arris ja Inteno on rendis.

edit: Tegelikult peaks vahelduseks äppi ka katsetama, aga ma ei viitsi hetkel vihastada ...

edit2: Eile avastasin ka ühe uue "featuuri" seoses selle subtiitrite kordumisega. Salvestustes ma polnud seda viga enne kohanud, nüüd sai see teoks. Kontrollides (kerin mõned sekundid tagasi ja vaatan uuesti) samas kohas kordumist ei esinenud.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 22:04:21 vasta tsitaadiga

5.9.3 fw digiboksile ja LG äpile väljas.
Mis krdi jama selle LG äpi noolekesega ekraani ülaservas on, et seda ei suudeta ära korjata?
Uued firmwared muudkui tulevad, aga nooleke on alles... ja üle poole aasta juba.
Allooo, arendajad, aeg oleks midagi lõpuks ette võtta!
armjan, ootaks su kommentaari asjale.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 22:05:56 vasta tsitaadiga

Samal ajal kükitavad Samsungi omanikud 5.4.11 peal..
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2016 22:07:56 vasta tsitaadiga

Samsast ei tasu üldse rääkida.

vysnap007 kirjutas:
Samal ajal kükitavad Samsungi omanikud 5.4.11 peal..
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c1m
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 00:21:02 vasta tsitaadiga

Seekord võtab see Samsa uuendus kuidagi eriti kaua aega. Fox Play'd reklaamiti ikka juba päris ammu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.06.2016 00:32:54 vasta tsitaadiga

Muudkui loen ja imestan.. minu Samsung F8000-l igatahes on FoxPlay peal... tuli suht kohe peale Arrisele tulekut. Ja äpi versiooniks on ka juba pikemat aega 5.8.1
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 06:56:02 vasta tsitaadiga

Pole vaja imestada - selle tegime ammu selgeks, et sina ja hobihall olete Telia katsejänesed. icon_biggrin.gif


freestyler kirjutas:
Muudkui loen ja imestan.. minu Samsung F8000-l igatahes on FoxPlay peal... tuli suht kohe peale Arrisele tulekut. Ja äpi versiooniks on ka juba pikemat aega 5.8.1
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 06:57:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte.


Ilma kätt külge panemata hakkas järgmisel õhtul jälle toimima.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 07:50:18 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
5.9.3 fw digiboksile ja LG äpile väljas.
Mis krdi jama selle LG äpi noolekesega ekraani ülaservas on, et seda ei suudeta ära korjata?
Uued firmwared muudkui tulevad, aga nooleke on alles... ja üle poole aasta juba.
Allooo, arendajad, aeg oleks midagi lõpuks ette võtta!
armjan, ootaks su kommentaari asjale.


Armjan ei saa selle kohta sulle midagi muud öelda, vastus asjaosalistelt noolekese kohta:
tsitaat:
See nooleke kaasneb mingite kindlate LG mudelitega ja see ei tule meie UI-st.
LG-le on korra edastatud see info.


Mis edasi tuli, ei tahaks sa vist teada, arvatakse, et see ei ole hetkel häiriv objekt seal nurgas.
Kus tõde on ei tea, ka mina ei märganud seda esimese hooga seal nurgas kuid kui märkasin, siis häiris küll paar puuduvat pikslit.
Ilmselt võivad LG kasutajad kinnitada, et mõnel on see nool, ja mõnel mitte?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 07:55:57 vasta tsitaadiga

Nagu ikka on kõik teised süüdi ja midagi teha ei anna. thumbs_up.gif
Miks seda noolekest ei ole Netflixiga või Youtubega?
Ei ole ikka vist telekaga asi seotud vaid softwarega...

Kas Telial on üldse mõni asi olemas, mis laitmatult töötab?
Rsk, hommikul vara aetakse tigedaks...

indrekp kirjutas:
Six kirjutas:
5.9.3 fw digiboksile ja LG äpile väljas.
Mis krdi jama selle LG äpi noolekesega ekraani ülaservas on, et seda ei suudeta ära korjata?
Uued firmwared muudkui tulevad, aga nooleke on alles... ja üle poole aasta juba.
Allooo, arendajad, aeg oleks midagi lõpuks ette võtta!
armjan, ootaks su kommentaari asjale.


Armjan ei saa selle kohta sulle midagi muud öelda, vastus asjaosalistelt noolekese kohta:
tsitaat:
See nooleke kaasneb mingite kindlate LG mudelitega ja see ei tule meie UI-st.
LG-le on korra edastatud see info.


Mis edasi tuli, ei tahaks sa vist teada, arvatakse, et see ei ole hetkel häiriv objekt seal nurgas.
Kus tõde on ei tea, ka mina ei märganud seda esimese hooga seal nurgas kuid kui märkasin, siis häiris küll paar puuduvat pikslit.
Ilmselt võivad LG kasutajad kinnitada, et mõnel on see nool, ja mõnel mitte?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 07:59:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
arvatakse, et see ei ole hetkel häiriv objekt seal nurgas


Kes ja kus?

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 08:03:57 vasta tsitaadiga

Six, Ma arvasin, et tõde on valus aga parem see kui mitte midagi. Ma usun, et küll see ükskord kaob. Heameelega progeks ise LG'le tarkvara kui oskaks.

Et siis milliste LG mudelite omanikud noolt näevad, teeksin mingi "ühisavalduse" icon_biggrin.gif
Kui keegi märganud ei ole siis:
http://i.imgur.com/dQVvADO.jpg​
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 753, 754, 755 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.