|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
25.05.2016 20:28:06
|
|
|
Aeg uus teler osta /me valab õli tulle.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.05.2016 20:33:11
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Aeg uus teler osta  |
Spoiler 
Ainult et heli tuleb Arrisest ressiiverisse ja alles sealt läheb pilt telekasse...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 25.05.2016 20:33:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
25.05.2016 20:33:12
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
seeru, ma saan aru, et mitmed siin on indrekp provokaatorid
Ma tõesti tänan tähelepanu eest aga ma ei ole tahanteada kes omakeskis mingeid avaldusi teeb, ma olen siin teie jaoks ja teie minu jaoks. |
Ei sa ei saanud aru.
Kogu minu seekordse halleluuja mõte oli see, et ära ka sina kipu teistele ütlema, mida nad tohivad ja võivad kommenteerida ja mida mitte.
Ma mõtlen HinnaVaatluse teemasid laiemalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.05.2016 20:55:14
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
seeru, ma saan aru, et mitmed siin on indrekp provokaatorid
Ma tõesti tänan tähelepanu eest aga ma ei ole tahanteada kes omakeskis mingeid avaldusi teeb, ma olen siin teie jaoks ja teie minu jaoks. |
Ei sa ei saanud aru.
Kogu minu seekordse halleluuja mõte oli see, et ära ka sina kipu teistele ütlema, mida nad tohivad ja võivad kommenteerida ja mida mitte.
Ma mõtlen HinnaVaatluse teemasid laiemalt. |
Kuna mina olen Telia klient siis eranditult oskangi vaid Telia teenustest rääkida.
Ok, ei saanud ka mina aru mida sina mõtlesid. Ilmselt ühte teist kommentaari mis polnud sinule mõeldud.
Kui need teised on ka Telia teenuste kasutajad ja teavad mida nad räägivad siis pole mina loomulikult mingi ütleja, sõnavabadus kehtib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
25.05.2016 21:39:43
|
|
|
kellelgi veel sarnast asja, et pilt ja heli jäävad seisma ja kanalit vahetades tekib uuesti? Samsungi telekas ja äpp.
Kuidagi väga palju imelikke anomaaliaid viimasel ajal, jookseb kokku, kordusi ei saa vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
25.05.2016 22:19:48
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
kellelgi veel sarnast asja, et pilt ja heli jäävad seisma ja kanalit vahetades tekib uuesti? Samsungi telekas ja äpp.
... |
On küll. Ja seda subakate esitamise (esitamata jätmise) viga olen ka kohanud. Siis veel see, et sisse lülitamisel on natuke viimati jäetud kanali peal ja siis viskab mingi teise ette.
Kudagi väga peeti on neil see asi keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
25.05.2016 22:35:42
|
|
|
| Mingit lahendust? Või "suunavad" sedasi digiboxi või lg äpi peale?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
25.05.2016 22:41:24
|
|
|
Digiboks oleks jätkusuutlikum lahendus. Samsungi koostöö on nagu ta on.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
moiva
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2005
|
25.05.2016 22:52:28
|
|
|
| Mäger kirjutas: |
| Mingit lahendust? Või "suunavad" sedasi digiboxi või lg äpi peale? |
Ma võtaks lg äpi samsungile
Sai ju valik samsa kasuks tehtud just selle argumendiga, et üks pult laual vähem oleks. Nüüd peab vägisi uuesti välja otsima hakkama. Millegi pärast tundub nagu oleks päise päeva aeg kott pähe tõmmatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mäger
HV kasutaja
liitunud: 27.12.2006
|
26.05.2016 11:56:14
|
|
|
| moiva, sama tunne ja samal kaalutlusel valisin Samsungi.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
26.05.2016 12:50:18
|
|
|
| Selleks, et heli ära kaoks ja pilt seisma jääks pole samsungi telekat vaja, piisab ka vaid arrise boksist. Viimasel ajal juhtub mõlemat päris mitu korda päevas. Enne Inteno ruuteri ja Arrise boksi võtmist ei olnud sellist jama. Vana nuti töötas küll aeglaselt, aga ei nussinud näkku vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
26.05.2016 13:10:52
|
|
|
Paluks mitte ropendada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
26.05.2016 14:15:26
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Selleks, et heli ära kaoks ja pilt seisma jääks pole samsungi telekat vaja, piisab ka vaid arrise boksist. Viimasel ajal juhtub mõlemat päris mitu korda päevas |
Sama siin. Vahet pole mis pulti (Harmony v. nuti) või helinivood (boks, TV, Soundbar) kasutada. Kaob ja tuleb kuidas juhtub. Vahel kanalit vahetades või salvestust katkestades ja jätkates. Vahel vajab boksi sisse-välja lülitamist. Närvi ajab kõiki meie peres juba pikemat aega.
Rääkimata muudest vigadest, mis on viimase poole aasta jooksul sagenenud. Üks on toosama numbrite vilkumise/kordumise probleem, mis tekib ka täiesti suvaliselt puldi laual olles. Pidevalt. Teine hakkimine ja "kräuksumine" suvalisel hetkel, kolmas subtiitrite suvaliste lausete mittekuvamine või vahelejätmine (kerid salvestuse mõned sekundid tagasi - subtiiter olemas) jne. jne. jne. jne.
Mul kunagi Jawa kohta ülevaatusel öeldi - "töötab kah kuidagi, aga s****ti." Sõidetud sain, aga baigiga ei võrdle. Sama Teliaga - mingi pilt on vähemalt 99,9% ajast ees. Hääle kohta ei saa sama öelda.
Kokkuvõtvalt - kõik vead, mis siin järjest kuude ja aastate kaupa üles on võetud, esinevad minu Arris/Inteno kooslusega samuti, lihtsalt iga päev mitu korda ma ei viitsi +1 kirjutada.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
26.05.2016 14:51:17
|
|
|
Ma ei ole mingi tulihingeline Telia pooldaja ja mul on ka neid kõiki eelnevalt loetletud vigasid esinenud, aga vast igaühte 1kord 2-3kuu jooksul, seega ei häiri. kasutusel on samamoodi Arrise boks plus Inteno ruuter. Neti kiirus on 40/10.
Kuidas saab olla, et erinevatel kasutajatel on sama riistvaraga nii olulised vahed teenuse kvaliteedis sees? Sellele oleks küll huvitav vastust saada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.05.2016 15:11:11
|
|
|
Seda oleks tõesti huvitav teada, et millest see tingitud. Mul samuti Arris ja Inteno ja siin mitme poolt mainitud probleeme olen null korda kohanud
Seda numbrite tekkimist olen küll näinud, aga ainult siis kui pult obaduse saab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
26.05.2016 15:34:37
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Seda numbrite tekkimist olen küll näinud, aga ainult siis kui pult obaduse saab. |
See juhtubki ainult ja AINULT siis, kui RF'iga õpetatud puldil vajutada samal ajal 2 nuppu korraga alla. Lihtne korrata ja testida. Välise mõjuta ei saada pult numbrite signaali boksile. Viga peitub Arrise FW's, millest Arris on teadlik.
Loen samuti kui fantaasiaraamatut iseteadlikust puldist - ei usu enne, kui näen ise
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
26.05.2016 15:40:05
|
|
|
armjan, lisan sinna raamatusse veel ühe lehe, mul eelmisel aastal juhtus paaril korral see boksi käivitades: loading ring käiab, boks nuppudele ei reageeri ja numbrid vilguvad. Puldil vajutasin ainult ja AINULT on nuppu. Minu kuuldu põhjal pole te nii mõnestki veast teadlikud.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
26.05.2016 15:45:43
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Paluks mitte ropendada  |
Anna andeks. Hirmsasti ajab see asi ropendama, aga püüan end tulevikus taltsutada.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.05.2016 15:58:11
|
|
|
Kordan varem lisatud kommentaari.
Kui teil on hetkel probleeme just nimetatud koosluses ADSL (internet 5/1 või 12/1), Inteno ja Arris/Motorola/Amino. (mõni neist digiboksidest)
Probleem väljendub selles, et kui mõned kanali vahetused teha ja pilt jääb mustaks, samuti kui rõngas jääb ekraanile käivitamisel keerlema, internet on aeglasemast aeglasem või kaob sootuks, siis 123
Viga lihtne, miski teatud ühendustel ei lõpeta kanalite striime ära ja ühendus saab lihtsalt täis.
Ajutine lahendus on vastav seadistus rikete poolt, hilisem tuleb selles osas püsivam.
NB! see ei puuduta kõiki seadmeid ja tehnoloogiaid, seni kohatud on mõningad ADSL liinid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
26.05.2016 16:23:01
|
|
|
Viimasel ajal on F6650 teleriga selline imelik probleem, et avan Telia app'i ja peale laadimist ükski nupp ei mõjuta rakendust.
Ainukesena kui mingit "ebasobivat" nuppu vajutad, siis tuleb selle kohta alla infoteade.
Probleemi lahendab korra HDMI sisendi peale ja tagasi appi peale minek.
Harva esineb käivitades ka vale helikeele valiku peale sattumist (võetakse kanali default, ignoreerides boksi poolt määratud defaulti). N: Boksis määratud inglise keel vaikimisi keeleks, Disney kanalile käivitades saab rootsi keele.
Edasi-tagasi kanali valimine parandab olukorra muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
26.05.2016 16:58:11
|
|
|
Kaldun arvama, et samsa äpi parandused võid ära unustada - sellega ei viitsi aktiivselt enam keegi tegeleda.
Ja kui tegeletakse, siis samsa kotib uuenduste avalikustamisega nagunii mitmeid nädalaid (kuid) - hea näide on FOXPlay, mis tuli 23.märts ja pole samsa äpis siiani saadaval.
Isegi LG äpil (mida on kõigile teleritele üks versioon ja mida pidi olema ülilihtne uuendada jms) ei suudeta üle poole aasta nooleksest ekraani nurgast ära koristada.
Ainuke, mille parandamisega aktiivselt tegeletakse, on digiboks.
Äppe tuleb võtta "as is", sest kiunu eriti ei kuulata.
Ja kui kõvasti kiunuda, siis soovitatakse digiboks võtta.
| LongHorn kirjutas: |
Viimasel ajal on F6650 teleriga selline imelik probleem, et avan Telia app'i ja peale laadimist ükski nupp ei mõjuta rakendust.
Ainukesena kui mingit "ebasobivat" nuppu vajutad, siis tuleb selle kohta alla infoteade.
Probleemi lahendab korra HDMI sisendi peale ja tagasi appi peale minek.
Harva esineb käivitades ka vale helikeele valiku peale sattumist (võetakse kanali default, ignoreerides boksi poolt määratud defaulti). N: Boksis määratud inglise keel vaikimisi keeleks, Disney kanalile käivitades saab rootsi keele.
Edasi-tagasi kanali valimine parandab olukorra muidugi. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
26.05.2016 17:46:46
|
|
|
| Six kirjutas: |
| hea näide on FOXPlay, mis tuli 23.märts ja pole samsa äpis siiani saadaval. |
Pole võrreldav näide. FOXplay on Samsungile samuti arendatud. Versiooni ülessaamist ootame.
| Six kirjutas: |
| Ainuke, mille parandamisega aktiivselt tegeletakse, on digiboks.. |
Iga versioon, mis läheb digiboksile, on arendused tehtud ka Samsungile ja LG'le.
Kasutajaid ei huvita ega peagi huvitama põhjus, miks käituvad platvormid erinevalt. Funktsionaalsust tahame tagada kõikidesse, kahjuks on reaalsus see, mida näeme. Platvormid pole ühtsed ja sõltuvused on kaugemal Telia TV arendajatest (ongi tobe, nõus ka kriitikaga).
"Kiunu" kuuleme samuti. Saan vaid korrata juba öeldut - tegeleme igapäevaselt tekkinud vigade kõrvaldamisega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
26.05.2016 17:48:48
|
|
|
Ma ei võrrelnudki midagi - ütlesin, et samsa kotib uuenduste avalikustamisega nagunii mitmeid nädalaid (kuid).
| armjan kirjutas: |
| Six kirjutas: |
| hea näide on FOXPlay, mis tuli 23.märts ja pole samsa äpis siiani saadaval. |
Pole võrreldav näide. FOXplay on Samsungile samuti arendatud. Versiooni ülessaamist ootame.
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
26.05.2016 17:55:57
|
|
|
| arendagu siis platvormi jaoks kuhu saab uuendusi saata ilma hiinakate käest luba küsimata, näiteks Kodi vms.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
26.05.2016 20:29:11
|
|
|
See kohalik Telia arendaja roll näib olevat rohkem nagu kirjasaatja oma - edastatakse probleeme kellele vaja ja oodatakse reliise või vastuseid miks reliisi ei saa. Kirjasõbrad, mitte arendajad. Kui oleks tegemist Arendajatega, ei peaks keegi ootama kuskilt piludemaalt luba või reliisi avaldamist, vaid käitutakse sõltumatu üksusena, iseseisvalt. See viimane on küll järjest väheb arusaadav mõiste. IT maa nagu AS EV puhul oli moodne hõigata ei toimi tegelikult eriti.
viimati muutis Maldur 26.05.2016 21:53:28, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
can860
HV vaatleja
liitunud: 02.03.2014
|
26.05.2016 21:06:30
|
|
|
| kevku kirjutas: |
| arendagu siis platvormi jaoks kuhu saab uuendusi saata ilma hiinakate käest luba küsimata, näiteks Kodi vms. |
Just .. iOS (TvOS).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
27.05.2016 12:58:48
|
|
|
| Maldur kirjutas: |
| See kohalik Telia arendaja roll näib olevat rohkem nagu kirjasaatja oma - edastatakse probleeme kellele vaja ja oodatakse reliise või vastuseid miks reliisi ei saa. Kirjasõbrad, mitte arendajad. Kui oleks tegemist Arendajatega, ei peaks keegi ootama kuskilt piludemaalt luba või reliisi avaldamist, vaid käitutakse sõltumatu üksusena, iseseisvalt. See viimane on küll järjest väheb arusaadav mõiste. IT maa nagu AS EV puhul oli moodne hõigata ei toimi tegelikult eriti. |
Hea meelega kuulan, loen Su sõna, kui annad sisu, millest saan midagi kasulikku. Tavaliselt ei võta ma sõna teemas, millest puudub arusaamine.
Tänud,
Kirjasõber Teliast
IDx ja IDx HD subtiitrite kuvamise sünk on veel sync korrektuuri saanud. Kes kanaleid jälgib, anna märku, kui jääb veel häirivat silma.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
27.05.2016 15:39:06
|
|
|
armjan, mu arvates oli see post ajendatud sellest, et vead kestavad ja kestavad. Vahel kaovad ja siis tekivad ka uuesti. Mida kasulikku sa veel ootad? Ma olen ise siia teemasse neid kirjutanud ja lugematud korrad ka 123-e teavitanud, aga 100% toimivat teenust pole saanud uue turule tuleku algusest.
Kõik see aeg "töö käib". Suht kulunud väljend juba.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
27.05.2016 15:52:10
|
|
|
| armjan kirjutas: |
Enne jäid subtiitrid ca 2 sekundit hiljaks. Nüüd on see 0,2..0,8 sekundit (keskmiselt 0,3..0,4s). Parem võrreldes päeva esimese poolega.
Kuidas tunnetad? (Salvestustega saab võrrelda kuni täna nt 12:00 salvestused, sub häirivalt hilja, ja edasi 16:00 salvestustega. Live kanalilt saab kohe).
anna märku |
Tere,
Nüüd mõnda aega kanalit jälginud ja asi on palju parem.
Tänud, et keegigi midagi ette võttis.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
27.05.2016 16:27:03
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
| armjan kirjutas: |
Enne jäid subtiitrid ca 2 sekundit hiljaks. Nüüd on see 0,2..0,8 sekundit (keskmiselt 0,3..0,4s). Parem võrreldes päeva esimese poolega.
Kuidas tunnetad? (Salvestustega saab võrrelda kuni täna nt 12:00 salvestused, sub häirivalt hilja, ja edasi 16:00 salvestustega. Live kanalilt saab kohe).
anna märku |
Tere,
Nüüd mõnda aega kanalit jälginud ja asi on palju parem.
Tänud, et keegigi midagi ette võttis. |
Praegu on ju priima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.06.2016 16:14:00
|
|
|
Mis võib põhjuseks olla, et S5 pult ei "paaritu" Philips'i TV puldiga, et saaks telekat ka sisse/välja lülitada S5-ga
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
01.06.2016 17:52:17
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Mis võib põhjuseks olla, et S5 pult ei "paaritu" Philips'i TV puldiga, et saaks telekat ka sisse/välja lülitada S5-ga  |
Philipsi pult toimib raadioside peal, mitte IR ( infrapuna) abiga. Seetõttu osade mudelitega ei õnnestu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
02.06.2016 07:11:40
|
|
|
Arrisest ...
Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
02.06.2016 10:51:15
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Arrisest ...
Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte. |
Nagu ilmad soojaks lähevad ,siis hakkavad palju tehnikavidinad streikima.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.06.2016 11:05:16
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte. |
Lülita mõlemal seadmel korraks vool päris seinast välja. Peaks uuesti toimima hakkama.
See CEC kaotab aegajalt mingi ühenduse ära, mitte ainult Arrisega pole see probleemiks. Mul lisaks seda ka nt. RPi-ga juhtunud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
02.06.2016 12:31:18
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
Arrisest ...
Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte. |
Nagu ilmad soojaks lähevad ,siis hakkavad palju tehnikavidinad streikima. |
Vähemalt Telia poolt müüdud kola puhul peab see paika. Mujalt pärinev streikimise märke ei näita.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dentartu
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2010
|
02.06.2016 12:37:07
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Mis võib põhjuseks olla, et S5 pult ei "paaritu" Philips'i TV puldiga, et saaks telekat ka sisse/välja lülitada S5-ga  |
Mul oli raskusi s4 sidumisega. Endal oli vanem s2 pult mida õppetasin tv juhtima koodi läbi ja siis sain s2 siduda s4 puldiga. Otse LG puldiga s4 ei sidunud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.06.2016 12:40:05
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
Arrisest ...
Üleeile õhtul näitas pilti mõnikümmend sekundit, siis lõi ekraani mustaks. Puldist kinni/käima, sama jama. Toimima hakkas alles neljandal korral.
Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte. |
Nagu ilmad soojaks lähevad ,siis hakkavad palju tehnikavidinad streikima. |
Vähemalt Telia poolt müüdud kola puhul peab see paika. Mujalt pärinev streikimise märke ei näita. |
Selline tunne, et Sa peaksid kuidagi kõik seadmed tagastama ja siis kõik uued võtma...alustaksid nö puhtalt lehelt. Kahtlen, kas selline asi muidugi võimalik on.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
02.06.2016 12:45:43
|
|
|
olafsand, Arris ja Inteno on rendis.
edit: Tegelikult peaks vahelduseks äppi ka katsetama, aga ma ei viitsi hetkel vihastada ...
edit2: Eile avastasin ka ühe uue "featuuri" seoses selle subtiitrite kordumisega. Salvestustes ma polnud seda viga enne kohanud, nüüd sai see teoks. Kontrollides (kerin mõned sekundid tagasi ja vaatan uuesti) samas kohas kordumist ei esinenud.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.06.2016 22:04:21
|
|
|
5.9.3 fw digiboksile ja LG äpile väljas.
Mis krdi jama selle LG äpi noolekesega ekraani ülaservas on, et seda ei suudeta ära korjata?
Uued firmwared muudkui tulevad, aga nooleke on alles... ja üle poole aasta juba.
Allooo, arendajad, aeg oleks midagi lõpuks ette võtta!
armjan, ootaks su kommentaari asjale.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
02.06.2016 22:05:56
|
|
|
| Samal ajal kükitavad Samsungi omanikud 5.4.11 peal..
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
02.06.2016 22:07:56
|
|
|
Samsast ei tasu üldse rääkida.
| vysnap007 kirjutas: |
| Samal ajal kükitavad Samsungi omanikud 5.4.11 peal.. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c1m
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2013
|
03.06.2016 00:21:02
|
|
|
| Seekord võtab see Samsa uuendus kuidagi eriti kaua aega. Fox Play'd reklaamiti ikka juba päris ammu.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
03.06.2016 00:32:54
|
|
|
| Muudkui loen ja imestan.. minu Samsung F8000-l igatahes on FoxPlay peal... tuli suht kohe peale Arrisele tulekut. Ja äpi versiooniks on ka juba pikemat aega 5.8.1
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
03.06.2016 06:56:02
|
|
|
Pole vaja imestada - selle tegime ammu selgeks, et sina ja hobihall olete Telia katsejänesed.
| freestyler kirjutas: |
| Muudkui loen ja imestan.. minu Samsung F8000-l igatahes on FoxPlay peal... tuli suht kohe peale Arrisele tulekut. Ja äpi versiooniks on ka juba pikemat aega 5.8.1 |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.06.2016 06:57:10
|
|
|
| tsitaat: |
| Eile õhtul hakkas HDMI-CEC tõrkuma. Boks käima läheb, teler mitte. |
Ilma kätt külge panemata hakkas järgmisel õhtul jälle toimima.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.06.2016 07:50:18
|
|
|
| Six kirjutas: |
5.9.3 fw digiboksile ja LG äpile väljas.
Mis krdi jama selle LG äpi noolekesega ekraani ülaservas on, et seda ei suudeta ära korjata?
Uued firmwared muudkui tulevad, aga nooleke on alles... ja üle poole aasta juba.
Allooo, arendajad, aeg oleks midagi lõpuks ette võtta!
armjan, ootaks su kommentaari asjale. |
Armjan ei saa selle kohta sulle midagi muud öelda, vastus asjaosalistelt noolekese kohta:
| tsitaat: |
See nooleke kaasneb mingite kindlate LG mudelitega ja see ei tule meie UI-st.
LG-le on korra edastatud see info. |
Mis edasi tuli, ei tahaks sa vist teada, arvatakse, et see ei ole hetkel häiriv objekt seal nurgas.
Kus tõde on ei tea, ka mina ei märganud seda esimese hooga seal nurgas kuid kui märkasin, siis häiris küll paar puuduvat pikslit.
Ilmselt võivad LG kasutajad kinnitada, et mõnel on see nool, ja mõnel mitte?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
03.06.2016 07:55:57
|
|
|
Nagu ikka on kõik teised süüdi ja midagi teha ei anna.
Miks seda noolekest ei ole Netflixiga või Youtubega?
Ei ole ikka vist telekaga asi seotud vaid softwarega...
Kas Telial on üldse mõni asi olemas, mis laitmatult töötab?
Rsk, hommikul vara aetakse tigedaks...
| indrekp kirjutas: |
| Six kirjutas: |
5.9.3 fw digiboksile ja LG äpile väljas.
Mis krdi jama selle LG äpi noolekesega ekraani ülaservas on, et seda ei suudeta ära korjata?
Uued firmwared muudkui tulevad, aga nooleke on alles... ja üle poole aasta juba.
Allooo, arendajad, aeg oleks midagi lõpuks ette võtta!
armjan, ootaks su kommentaari asjale. |
Armjan ei saa selle kohta sulle midagi muud öelda, vastus asjaosalistelt noolekese kohta:
| tsitaat: |
See nooleke kaasneb mingite kindlate LG mudelitega ja see ei tule meie UI-st.
LG-le on korra edastatud see info. |
Mis edasi tuli, ei tahaks sa vist teada, arvatakse, et see ei ole hetkel häiriv objekt seal nurgas.
Kus tõde on ei tea, ka mina ei märganud seda esimese hooga seal nurgas kuid kui märkasin, siis häiris küll paar puuduvat pikslit.
Ilmselt võivad LG kasutajad kinnitada, et mõnel on see nool, ja mõnel mitte? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.06.2016 07:59:53
|
|
|
| tsitaat: |
| arvatakse, et see ei ole hetkel häiriv objekt seal nurgas |
Kes ja kus?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.06.2016 08:03:57
|
|
|
Six, Ma arvasin, et tõde on valus aga parem see kui mitte midagi. Ma usun, et küll see ükskord kaob. Heameelega progeks ise LG'le tarkvara kui oskaks.
Et siis milliste LG mudelite omanikud noolt näevad, teeksin mingi "ühisavalduse"
Kui keegi märganud ei ole siis:
http://i.imgur.com/dQVvADO.jpg
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|