Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1505, 1506, 1507 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 209 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 493

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.05.2016 07:02:57 vasta tsitaadiga

teamgt kirjutas:
Läksin selle uue nutitv kampaaniaga kaasa (kampaania s.t. vana nutitv hakkab sama palju maksma, kui uus). Hetkel siis nö. prooviperiood. Ruuter Thompson TG789vn ja digiboks Motorola (telekal järgi hdmi-ga). Internet 60/10. Ei ole uue nutitv-ga eriti rahul, aga ei leia kuskilt ka kohta, kus saaksin vana nutitv peale teagasi minna? Kas see võimalus tekib automaatselt peale prooviperioodi lõppu? Vana nutitv jooksis probleemideta.

Millega rahul ei ole:

1) Pilt kipub viimastel päevadel min. 10x päevas paariks sekundiks kinni kiiluma. Esimesed paar nädalat justkui polnud.
2) On juhtunud 3-4x, et hääl kaob täiesti ära - aitas digiboksi restart
3) Philipsi telekal pilt eile kahel korral mingi kindla intervalliga vilkus oranžilt? Aitas teleka vooluvõrgust irrutamine. Võimalik, et telekas hakkab läbi minema, aga... icon_smile.gif
4) Ikkagi see kohustusliku puldi teema... Pole küll isiklikult suur tragöödia, sest oman Logitech Harmony mingit versiooni, kuid siiski... kohustuslik?


Osaliselt oli KillFrenzy, l õigus.
1. Kõlab ehk mingi üldise teemana, eile nägin ise ka telerist aegajalt kriuks käruks käis läbi. Loodetavasti laheneb ise.
2. ja 3. on omavahel seotud, vana Philips HDMI liides ja Motorola kreatv tarkvara ei suuda signaali stabiilselt hoida. (Võiks pea panti panna, et Stcart kaabliga on korras) Võid HDMI puhul seadete all proovida video seadeid tuunida ja käsitsi erinevaid formaate proovida, siis näed ilmselt kohe oranzi pildi ära. (tõsi vanas nutis oli teine motorola baastarkvara millega võisid sümptomid erineda või puududa) Võibolla Arris on sinu teleriga parem aga arvestades seda vana philipsit, ehk ongi aeg vahetust teha.
4. pult eilsest 5€, kohustus puudub, kasuta Harmonyt.

Ma ei lugenud väja midagi positiivset (kas oli ehk midagi head ka uues teenuses?) , kui need olid ainult negatiivsed argumendid, siis üsna lahjad ikkagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 24.05.2016 07:48:23 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
teamgt kirjutas:
Läksin selle uue nutitv kampaaniaga kaasa (kampaania s.t. vana nutitv hakkab sama palju maksma, kui uus). Hetkel siis nö. prooviperiood. Ruuter Thompson TG789vn ja digiboks Motorola (telekal järgi hdmi-ga). Internet 60/10. Ei ole uue nutitv-ga eriti rahul, aga ei leia kuskilt ka kohta, kus saaksin vana nutitv peale teagasi minna? Kas see võimalus tekib automaatselt peale prooviperioodi lõppu? Vana nutitv jooksis probleemideta.



Ma ei lugenud väja midagi positiivset (kas oli ehk midagi head ka uues teenuses?) , kui need olid ainult negatiivsed argumendid, siis üsna lahjad ikkagi icon_smile.gif


Tüüpiline. Kui klient ei ole uuega rahul ja tahab vana tagasi, siis vastuseks saab : need on üsna lahjad argumendid ja peab rahul olema uuega, sest telia teab mis on hea. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 24.05.2016 08:12:44 vasta tsitaadiga

Kui lahjad, seda otsustab ikkagi klient. Fakt on, et teenus jukerdab aeg-ajalt.

edit: Mul oli eile hommikul lauatelefoniga mingi jama: tooni pole, numbrile helistades öeldi, et number pole saadaval. Online abi näitas et kõik on ok. Igaks juhuks tegin seal keskkonnas ruuterile restardi ja siis hakkas toimima.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teamgt
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 09:24:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
teamgt kirjutas:
Läksin selle uue nutitv kampaaniaga kaasa (kampaania s.t. vana nutitv hakkab sama palju maksma, kui uus). Hetkel siis nö. prooviperiood. Ruuter Thompson TG789vn ja digiboks Motorola (telekal järgi hdmi-ga). Internet 60/10. Ei ole uue nutitv-ga eriti rahul, aga ei leia kuskilt ka kohta, kus saaksin vana nutitv peale teagasi minna? Kas see võimalus tekib automaatselt peale prooviperioodi lõppu? Vana nutitv jooksis probleemideta.

Millega rahul ei ole:

1) Pilt kipub viimastel päevadel min. 10x päevas paariks sekundiks kinni kiiluma. Esimesed paar nädalat justkui polnud.
2) On juhtunud 3-4x, et hääl kaob täiesti ära - aitas digiboksi restart
3) Philipsi telekal pilt eile kahel korral mingi kindla intervalliga vilkus oranžilt? Aitas teleka vooluvõrgust irrutamine. Võimalik, et telekas hakkab läbi minema, aga... icon_smile.gif
4) Ikkagi see kohustusliku puldi teema... Pole küll isiklikult suur tragöödia, sest oman Logitech Harmony mingit versiooni, kuid siiski... kohustuslik?


Osaliselt oli KillFrenzy, l õigus.
1. Kõlab ehk mingi üldise teemana, eile nägin ise ka telerist aegajalt kriuks käruks käis läbi. Loodetavasti laheneb ise.
2. ja 3. on omavahel seotud, vana Philips HDMI liides ja Motorola kreatv tarkvara ei suuda signaali stabiilselt hoida. (Võiks pea panti panna, et Stcart kaabliga on korras) Võid HDMI puhul seadete all proovida video seadeid tuunida ja käsitsi erinevaid formaate proovida, siis näed ilmselt kohe oranzi pildi ära. (tõsi vanas nutis oli teine motorola baastarkvara millega võisid sümptomid erineda või puududa) Võibolla Arris on sinu teleriga parem aga arvestades seda vana philipsit, ehk ongi aeg vahetust teha.
4. pult eilsest 5€, kohustus puudub, kasuta Harmonyt.

Ma ei lugenud väja midagi positiivset (kas oli ehk midagi head ka uues teenuses?) , kui need olid ainult negatiivsed argumendid, siis üsna lahjad ikkagi icon_smile.gif



Huvitav, et ma ei maininud kuskil oma Philipsi teleka vanust, aga igaljuhul on see kohe vana icon_smile.gif
Mis puutub lahjadesse argumentidesse - kui sul on kodus naine aastase lapsega ja hommikust saadik ei ole heli, siis see ei ole lahja probleem icon_smile.gif Nagu ka ei ole lahja probleem see, kui laps peab oranzilt vilkuvat telekat vaatama.
Ja kurivaim... kui eile Rocki ja Kalevi mängu ajal 2x pildi kinni kiilus, siis see ei olnud lahja probleem.
Loomulikult maailma revolutsiooni mõttes on need probleemid kärbsemust, aga indiviidi tasandil väga häirivad, sest võrdlusbaas vana nutitv-ga on veel liiga selgelt meeles icon_smile.gif

Ilmselt tõmbab mingi vana teema nüüd üles. Mul ei ole mitte midagi tehnoloogia arengu vastu, aga miks ma pean muretsema selle pärast kas mu kõigest 4 aastat vana digiboks on suuteline veavabalt pilti näitama? See on nagu autode puhul selline ujuv viga. Kui asi ei tööta, siis vahetad välja, aga kui viga kord on ja kord ei ole, siis mis... ? Sõidad autoga edasi, aga probleem jääb ja kuigi võib-olla on "lahja" probleem, siis igapäevaselt hoiad hinge kinni, et ehk nüüd ja praegu see viga ei avaldu. Ma võiksin iga päev vahetada teleka vaatamiseks vajalikke seadmeid, kui need oleksid tasuta, aga selle asemel pean telekateenusele seadmete summa juurde lisama. Ja mida kauem ma samade seadmetega suudan telekat vaadata, seda väiksem summa tiksub igakuiselt telekateenusele juurde.
Halb on see, et mingid seadmed jäävad nö. maa ja taeva vahele. Võikski olla, et uus nutitv ei tööta nende "vanade" motorolade ja thomsonitega, selle asemel, et lasta neile peale nutitv, mis nende seadmetega töötab, aga esineb arvestataval hulgal vigu, mille puhul öeldakse, et ostke uus digiboks või ruuter. Täiesti vabalt on ju teostatav, et kui toimub nutitv versiooniuuendus, siis näiteks mingist versioonist motorola kliendid enam uuendada ei saa. Samas keegi ei keela motorolade jaoks ka edaspidi vigade parandusi teha näiteks järgmised 2 aastat. Ja öelda kliendile, et kahe aasta pärast parandusi ei tule ja kolme aasta pärast on su digiboks tellis.

Üks positiivne asi ka icon_smile.gif Mul on ETV kohe HD-kanalina, vanal nutitv-l see ei olnud nr.1 kanal.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 09:28:11 vasta tsitaadiga

indrekp, et lahja ja seega pole oluline? http://rationalwiki.org/wiki/Not_as_bad_as
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.05.2016 10:25:06 vasta tsitaadiga

Vastus, jah, saab vana tagasi, see on ka minu arvates antud juhul aktsepteeritav ja mõistlik lahendus
Helista 123 või astu esindusest läbi või saada mulle PS. teen vajaliku liigutuse.
Kui tahad uuega jätkata aga murest lahti saada, vali 123, nad teevad vajaliku tarkvaravahetuse digiboksis.

PS. oranz vilkuv ekraan viitab vanale philipsile, näiteks see:


teamgt kirjutas:
Üks positiivne asi ka icon_smile.gif Mul on ETV kohe HD-kanalina, vanal nutitv-l see ei olnud nr.1 kanal.


seda ma tahtsingi teada kas peale vigade ka midagi positiivset oli, lisaks siis ka nendele peamenüüs paketti kuuluvates lisateenustes.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.05.2016 10:39:52 vasta tsitaadiga

Kas S2 pult lõppes üldse otsa või koristati see müügilt S5 puldi sooduskampaania ajaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 24.05.2016 11:48:08 vasta tsitaadiga

freestyler kirjutas:
armjan kirjutas:
freestyler kirjutas:
Ei-ei, varem küll ei tohi panna! Siis vaatad koguaeg nagu spoilerit


Iroonia siin ei paranda midagi. Soovisin reaalset tagasisidet. Enne seda andsin juba tagasiside edasi, et tootjal on vaja veel sünki ajamisega tegeleda.


Armjan, sa said must valesti aru. Ei olnud üldse irooniline. Minu "ei" oli mõeldud bladerunner'i soovitusele supakad 1 sek enne juttu ekraanile lasta.


My bad. Saan nüüd aru, mida silmas pidasid icon_smile.gif nõustun.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 24.05.2016 12:08:07 vasta tsitaadiga

Aga äkki teeks nii et edaspidi vastaks igasugune Teliast sõltuv tarkvara HDMI interface osas standarditele - ei hakka siis midagi vilkuma või tilkuma. Philips on alates HDMI Ver 1.4 vähemalt standardile vastav, kui on vilkumist siis on põhjus väljaspool telerit. Mul on Motorola, mul on Philips. Ma kujutan ette küll mis moodi see vilkumine välja näeb, aga ise kodus näinud ei ole. Küll on vahel probleeme HDMI handshake'ga, kuid siin on süüdi Motorola FW, sest ükski muu HDMId kasutav asi ei kakerda kuigi kaua. Motorola ei saa kätt surutud ei ressiga ega telekaga korrektselt.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 24.05.2016 12:16:25 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Vastus, jah, saab vana tagasi, see on ka minu arvates antud juhul aktsepteeritav ja mõistlik lahendus
Helista 123 või astu esindusest läbi või saada mulle PS. teen vajaliku liigutuse.
Kui tahad uuega jätkata aga murest lahti saada, vali 123, nad teevad vajaliku tarkvaravahetuse digiboksis.

PS. oranz vilkuv ekraan viitab vanale philipsile, näiteks see:


teamgt kirjutas:
Üks positiivne asi ka icon_smile.gif Mul on ETV kohe HD-kanalina, vanal nutitv-l see ei olnud nr.1 kanal.


seda ma tahtsingi teada kas peale vigade ka midagi positiivset oli, lisaks siis ka nendele peamenüüs paketti kuuluvates lisateenustes.


Viimane häire ei olnud eranditult seotud Philipsil. Esines samuti ka LG tootja telerites 2011/2012 mudelitel. Aeg-ajalt aeti sassi kontroll-pakett ja värvi gamma. Arrise vastu vahetamine lahendab probleemi.
Seega, kui garantii Motorola digiboksil kehtib, siis viitaks veale ja laseks välja vahetada.
Garantii puudumisel..... icon_rolleyes.gif , pean suure kahetsusega nentima, et sõltub, kui häälekas klient oled.

Tarkvara vahetus aitab ajutiselt. Võin isiklikust kogemusest väita, et viimaks tassisin Motorola esindusse ja sain Arrise vastu.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 12:19:13 vasta tsitaadiga

Millest võib tingitud olla see, et umbes ühel juhul kümnest, käivitub Arris ilma helita?
Enamasti aitab kanalivahetus heli tagasi tuua...proovitud mitme erineva ressiga läbi aegade, kõikidega on sama häda esinenud. icon_rolleyes.gif

Tunne on, nagu aeg-ajalt ei suudetaks üle HDMI, helistandardit kokku leppida seadmete vahel...
Ehk siis boksi käima pannes, pilt on heli mitte... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.05.2016 12:47:34 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Millest võib tingitud olla see, et umbes ühel juhul kümnest, käivitub Arris ilma helita?
Enamasti aitab kanalivahetus heli tagasi tuua...proovitud mitme erineva ressiga läbi aegade, kõikidega on sama häda esinenud. icon_rolleyes.gif

Tunne on, nagu aeg-ajalt ei suudetaks üle HDMI, helistandardit kokku leppida seadmete vahel...
Ehk siis boksi käima pannes, pilt on heli mitte... icon_lol.gif


Aitab Arrise heli seadetest heli nivoo reguleerimine. Ehk siis seda viga panevad tähele ainult need, kes Arrise puldiga ei juhi mitte arrise heli vaid teleka vms oma.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 14:46:47 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Etz kirjutas:
Millest võib tingitud olla see, et umbes ühel juhul kümnest, käivitub Arris ilma helita?
Enamasti aitab kanalivahetus heli tagasi tuua...proovitud mitme erineva ressiga läbi aegade, kõikidega on sama häda esinenud. icon_rolleyes.gif

Tunne on, nagu aeg-ajalt ei suudetaks üle HDMI, helistandardit kokku leppida seadmete vahel...
Ehk siis boksi käima pannes, pilt on heli mitte... icon_lol.gif


Aitab Arrise heli seadetest heli nivoo reguleerimine. Ehk siis seda viga panevad tähele ainult need, kes Arrise puldiga ei juhi mitte arrise heli vaid teleka vms oma.


Ma ei juhi Arrise puldiga üldse midagi, Arrise enda helinivoo on permanentselt paigas... icon_rolleyes.gif
Seega on minu jaoks natuke arusaamatu, kuidas Arrise pult seda mõjutab, see vedeleb mul ilma patareita teises toas sahtlis. icon_eek.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 24.05.2016 16:08:26 vasta tsitaadiga

Ma sain nii aru, et seda viga ei pane tähele ainult need, kes juhivad heli arrise puldiga läbi arrise boxi.
Niiet pane oma arrise puldile arrise patareid sisse ja juhi oma arrise heli sellega. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teamgt
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 16:27:20 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Vastus, jah, saab vana tagasi, see on ka minu arvates antud juhul aktsepteeritav ja mõistlik lahendus
Helista 123 või astu esindusest läbi või saada mulle PS. teen vajaliku liigutuse.
Kui tahad uuega jätkata aga murest lahti saada, vali 123, nad teevad vajaliku tarkvaravahetuse digiboksis.

PS. oranz vilkuv ekraan viitab vanale philipsile, näiteks see:


teamgt kirjutas:
Üks positiivne asi ka icon_smile.gif Mul on ETV kohe HD-kanalina, vanal nutitv-l see ei olnud nr.1 kanal.


seda ma tahtsingi teada kas peale vigade ka midagi positiivset oli, lisaks siis ka nendele peamenüüs paketti kuuluvates lisateenustes.


Aitäh info eest. Arvan, et lähen esindusest läbi, vaja nagunii üks netipulga leping ära lõpetada - tiksub teine niisama.
Minu Philipsi puhul on tegu siis mudeliga 40PFL6626H/12 Ei oska kommenteerida, kas see on vana või ei...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 17:56:46 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ma sain nii aru, et seda viga ei pane tähele ainult need, kes juhivad heli arrise puldiga läbi arrise boxi.
Niiet pane oma arrise puldile arrise patareid sisse ja juhi oma arrise heli sellega. icon_smile.gif


Ehk siis selle asemel, et probleemi olemusse süübida ja see korda teha...on mõistlikum mandlioperatsioon läbi pärasoole?
Enne vahetan teenusepakkujat, kui taaskord oma diivanilaua pultidega üle külvan... icon_idea.gif

Helinivood on mõistlik ikka võimendist regullida, mitte signaaliallikast...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.05.2016 17:59:19 vasta tsitaadiga

Mina ei kasuta ka originaalpulti, heli igal korral olemas Arrisega.
Harmony lülitab tööle iga kord samsungi, yamaha ja arrise vastavate sisenditega.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.05.2016 19:00:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Helinivood on mõistlik ikka võimendist regullida, mitte signaaliallikast...

Kuna mul pool loll(tark) telekas, siis ausalt öeldes on vana nutiga parem heli regullida elioni keskkonnast.
Ress on seadistatud käivituma X heli peale, millest üles-alla vahemik on ok minu jaoks. Pm on vaja ressi pulti vaid tööle panemiseks, välja suudab 80% ajast elioni pult lülitada icon_lol.gif
Ses suhtes ma ei teagi, kas pidur on motorola boks, denoni ress või telekas. Samas teleka ei tohiks üldse asjasse puutuda (selle pult on kusagil korteris teadmata kadunud asjade hulgas )

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fate
HV kasutaja
Fate

liitunud: 12.06.2004




sõnum 24.05.2016 22:24:09 vasta tsitaadiga

teamgt, mul on palju kogemusi 5605H teleriga ning sama probleem esines motorola digiboksi ja teleka vahel ka. kuna digiboks hakkas lõpuks ise ära surema, siis vahetasin ta arrise vastu. pole probleemi enam täheldanud.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 25.05.2016 15:18:39 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Mina ei kasuta ka originaalpulti, heli igal korral olemas Arrisega.
Harmony lülitab tööle iga kord samsungi, yamaha ja arrise vastavate sisenditega.


Mis põhjusel siis originaalpulti ei kasuta? Pidi kõige parem olema ju. Või sain millestki valesti aru?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.05.2016 17:41:09 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mina ei kasuta ka originaalpulti, heli igal korral olemas Arrisega.
Harmony lülitab tööle iga kord samsungi, yamaha ja arrise vastavate sisenditega.


Mis põhjusel siis originaalpulti ei kasuta? Pidi kõige parem olema ju. Või sain millestki valesti aru?


Loe teemat, saad teada, päris mitu korda kirjutanud sellest. tehnikat palju ja harmony kasutusel. Teises toas samsa ja seal küll lapsel telia pult.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 25.05.2016 19:55:46 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ivar80 kirjutas:
indrekp kirjutas:
Mina ei kasuta ka originaalpulti, heli igal korral olemas Arrisega.
Harmony lülitab tööle iga kord samsungi, yamaha ja arrise vastavate sisenditega.


Mis põhjusel siis originaalpulti ei kasuta? Pidi kõige parem olema ju. Või sain millestki valesti aru?


Loe teemat, saad teada, päris mitu korda kirjutanud sellest. tehnikat palju ja harmony kasutusel. Teises toas samsa ja seal küll lapsel telia pult.

ai-ai-ai. See on küll vale lähenemine Telia töötaja poolt. Aga põhjenduse leiab ju alati.
Samas soovitaks indrekp-le tema oma sõndega, mida ta teistele pidevalt pillub. Ära edaspidi kommenteeri asju, mida sa ise ei kasuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 25.05.2016 20:09:24 vasta tsitaadiga

Kasutab juu Telia pulti Samsungi peal? Mis sa heidid.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.05.2016 20:14:04 vasta tsitaadiga

seeru, ma saan aru, et mitmed siin on indrekp provokaatorid icon_biggrin.gif
Ma tõesti tänan tähelepanu eest aga ma ei ole tahanteada kes omakeskis mingeid avaldusi teeb, ma olen siin teie jaoks ja teie minu jaoks.

Kasutan pulti igapäevaselt nii teistes telerites kui ka töö juures.

Lähtusin probleemist, klient kasutab oma ressiiverit, telerit ja arrise boksi oma puldiga ning tal kaob heli ära.
Teine kasutaja väitis, et see on sellest, et ta kas ei kasuta Telia pulti või kasutab Telia pulti.
Väitsin, et ka ilma Telia puldita töötab eelmainitud kooslus kenasti ning alati on ka heli olemas.
Olen proovinud ka Telia puldiga antud kooslust, ka siis on heli olemas.

Küsijale on veel üks õlekõrs, uuendada ära teleri ja ressiveri tarkvarad kui need veel tegemata. Denoniga olid kunagi ammu mingid teemad aga minuteada on need nende tarkvarauuendustega korras.

Seega kommenteerin täpselt seda mida kasutan ja tean ning kommenteerin ka seda mida kasutajad on mulle reaalsetest kogemustest rääkinud.
Kõikide siinolijate jutu räägin ka kõigile edasi, kuulaja otsustab kas see info on adekvaatne või mitte.

muide, see Harmony tuli välja peale Elioni nutipuldi tulekut, oma lihtsuse poolest on suhteliselt sarnane ka selle kasutamine, KUIGI, nuppe on isegi sellel ülearu:
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.05.2016 20:21:14 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Küsijale on veel üks õlekõrs, uuendada ära teleri ja ressiveri tarkvarad kui need veel tegemata. Denoniga olid kunagi ammu mingid teemad aga minuteada on need nende tarkvarauuendustega korras.


Teleril pole midagi uuendada enam, viimane mis 6 aastat tagasi väljastati on peal. icon_lol.gif
Samuti on ressi tarkvara uusim saadaloev, lisaks esines sama nalja ka vana ressiga, mis oli Pioneeri toodang.
Arrise tarkvara värskuse eest peaks aga nagu Telia hoolitsema... icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1505, 1506, 1507 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.