|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.05.2016 22:18:30
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Kes seda teab, tee proovi. Näiteks Tele2 puhul kajastuvad (subjektiivne mulje) üsna mööda... |
No ei tea, olen aeg ajalt pilgu peale visanud ja mingit märkimisväärset erinevust pole esinenud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.05.2016 10:32:22
|
|
|
Panin uude telefoni sim kaardi, millel pole netti tellitud.....karm hind
2 korda sellepärast, et panin valesse pessa sim kaardi, siis lükkasin kohe telo välja. pärast õigesse pessa panekut lükkasin peale bootimist kohe mobiilse neti välja
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.05.2016 18:00:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Panin uude telefoni sim kaardi, millel pole netti tellitud.....karm hind
2 korda sellepärast, et panin valesse pessa sim kaardi, siis lükkasin kohe telo välja. pärast õigesse pessa panekut lükkasin peale bootimist kohe mobiilse neti välja |
Päevalagi 1€ lase julgelt edasi.
Mõnele hea, kes paketti ei vaja aga ühel päeval kuus mdagi vaja kontrollida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
04.05.2016 18:22:14
|
|
|
1 GB hind tuleks umbes 7000.- €. Ja 1 TB eest saaks teenida 7 miljonit.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.05.2016 18:32:41
|
|
|
Pole seal ju hullu midagi kui päevalagi on 1€. Aga selle päevalae puhul oli mingi suht pisike mahupiirang ka, millest alates net üldse kinni keeratakse st. piiramatut paketti 30€ kuus nii ei saa
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.05.2016 18:44:00
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Panin uude telefoni sim kaardi, millel pole netti tellitud.....karm hind
2 korda sellepärast, et panin valesse pessa sim kaardi, siis lükkasin kohe telo välja. pärast õigesse pessa panekut lükkasin peale bootimist kohe mobiilse neti välja |
Päevalagi 1€ lase julgelt edasi.
Mõnele hea, kes paketti ei vaja aga ühel päeval kuus mdagi vaja kontrollida. |
ok, see on hea uudis....vist, vahel oleks seda vaja olnud ja suvel arvatavasti läheb veel vaja
Mingi mahupiirang ka või kannatab terve päev sinutorust videosi vaadata vms?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.05.2016 19:02:59
|
|
|
| Ehk siis see päevalagi on tõenäoliselt selleks, et mõni laps või vanainimene teadmatusest endale müstilist arvet ei tekitaks, aga pole mõistlik kui interneti tõesti vaja on.... või noh kui üks kord kuus pangas arveid maksmas käia ja rohkem pole vaja, siis ju on mõistlik AGA siis peaks ka pedantselt meeles pidama et nutitelefonil mobiilne net pärast välja lülitada kuna nutiseadmetel on komme netis ka omi asju ajada ehk mingi kasutus tuleb ka siis kui teadlikult üldse netti ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.05.2016 19:06:21
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Ehk siis see päevalagi on tõenäoliselt selleks, et mõni laps või vanainimene teadmatusest endale müstilist arvet ei tekitaks, aga pole mõistlik kui interneti tõesti vaja on.... või noh kui üks kord kuus pangas arveid maksmas käia ja rohkem pole vaja, siis ju on mõistlik AGA siis peaks ka pedantselt meeles pidama et nutitelefonil mobiilne net pärast välja lülitada kuna nutiseadmetel on komme netis ka omi asju ajada ehk mingi kasutus tuleb ka siis kui teadlikult üldse netti ei kasuta. |
nii on.
teavitav sms tuleb kui mitu päeva järjest tahtlikult või siis kogemata kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
04.05.2016 20:03:07
|
|
|
Njah. Kuu vahetus ja koos sellega ka nullitakse mobiilse elu interneti limiidid. Nali selles, et 3 minutit peale kuu vahetamist saatis Telia mulle sõnumi kus oli kirjas: ma olevat mobiilse elu grupi liikmena ära kasutanud 80% mulle eraldatud mahust Limiidiks on 3GB....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.05.2016 20:15:43
|
|
|
| PCman, kindel, et see sms ei käinud eelmise kuu kohta?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
07.05.2016 11:54:36
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| ewur kirjutas: |
| Kes seda teab, tee proovi. Näiteks Tele2 puhul kajastuvad (subjektiivne mulje) üsna mööda... |
No ei tea, olen aeg ajalt pilgu peale visanud ja mingit märkimisväärset erinevust pole esinenud |
| ot: |
| pööra tähelepanu ajale, millal andmekasutus toimub. Hästi jälgitav muidugi ainult siis, kui ööseks netti kasutava seadme välja lülitad. Samas aga arvel kajastub üsna suur andmekasutus sel ajal... |
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
09.05.2016 12:24:31
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| PCman, kindel, et see sms ei käinud eelmise kuu kohta? |
Eip. Sain eelmsiel kuul samasuguse sõnumi. Olin sel hetkel nutikaga internetis kui sõnum tuli. Siis oli küll, et
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defon50
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2013
|
15.05.2016 02:01:46
|
|
|
| Mis selle 100gb interneti kuu tasu on, hinda ei näita?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
17.05.2016 19:00:36
|
|
|
| 3.99 eest saad ka kõnepaketi kui väga palju ei lobise. Aga jah, ega see mobiilne elu teab mis soodne pakkumine pole ja muid pakette juba ammu ei müüda. Kui ainult ühte sim kaarti kasutad, siis võta parem midagi diili pakettidest https://www.diil.ee/paketid .... diil on ka Telia kaubamärk ehk võrk ja kvaliteet on sama
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.05.2016 19:27:00
|
|
|
Oisu., mis sa siis võtsid, tahtsid või vajad
mõned eurod Telias on
ja kõik Sonerast tasuta 49.99 on
Ehk siis nagu ma aru saan, Soomes tarbisid 49.99 paketti ja Eestis nüüd Telia hind oli heas mõttes üllatus, et kmon, nii odav?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
17.05.2016 20:12:34
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Oisu., mis sa siis võtsid, tahtsid või vajad
mõned eurod Telias on
ja kõik Sonerast tasuta 49.99 on
Ehk siis nagu ma aru saan, Soomes tarbisid 49.99 paketti ja Eestis nüüd Telia hind oli heas mõttes üllatus, et kmon, nii odav?  |
Vajan netti Eestis, Rootsis jne. Sonera pakub Skandinaavi+ Baltikum. Ei pea värisema ei kõnedega ei netiga. Kardan, et Telia 29.99+ 6,99 ehk 48GB ja kõned jääb väheks
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
17.05.2016 21:54:39
|
|
|
| Oisu., oleneb palju tarbid kuus mobiilset netti. 15GB kaupa saad juurde tellida kui väheseks jääb.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.05.2016 07:48:47
|
|
|
Oisu., täpselt nagu LongHorn, ütles. Valid mõistliku paketi ja vajadusel lisad juurde, värisema ei peagi.
Ma ei oska öelda, mis mahtusid sa selle telefoniga liigutad kuid lihtsa töö jaoks telefonis peaks piisama umbes 3GB mahust, kui lisad telefoni wifisse sülearvuti, võiks jaguda ka 12GB.
Sellised numbrid on minu igapäevaselt töös olevatel mobiiltelefonidel ja tahvel/sülearvutil. (videote striimimise osakaal minimaalne)
Kui tarbid sama paketti igapäevaselt ka koduse püsiühenduse asemel, siis on ilmselt olukord teine, videostriiming jms, sööb selle mahu ludinal ära. Püüa ikka õhtuks tubastes tingimustes midagi püsivamat leida.
Ma ei kujuta päris ette, elu ainult telefoni interneti otsas, kuid ilmselt järgmine generatsioon vajab midagi sellist. Tänavatel näha on kuidas "pimedad" ringi kõnnivad telefon nina ees, film jooksmas.
Igal juhul ei ole 50€ enamike jaoks motiveeriv hind, et igaks juhuks oleks piiramatu maht, äkki saab otsa.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
18.05.2016 08:14:17
|
|
|
|
küsi järgi teiste pakkujate käest hindu, peaksid saama sama asja kaks korda odavamalt
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
18.05.2016 11:34:18
|
|
|
Telefoniks CAT B30 Läpakas ja G4 pulk on kurjajuur. Uudised, F1, mõned TV saated veel ja ikka tiksub neid GB Kui seisan kuskil 24 h või lausa VIIS päeva ühe kohapeal, siis midagi ikka jookseb taustaks. Filme ei vaata põhimõtteliselt. Ok olen kitsa silmaringiga
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
20.05.2016 09:30:13
|
|
|
| Töötas edasi ju, whats the problem ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
20.05.2016 09:51:50
|
|
|
Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
20.05.2016 14:16:30
|
|
|
| Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
20.05.2016 16:13:15
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku. |
Ja mis sellest järeldama peaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
20.05.2016 16:22:16
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku. |
Ja mis sellest järeldama peaks? |
Et Telia poolt Tartu mnt 100% ulatuses LTE'ga katmisest pole kasu kui helistada tahaks?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.05.2016 16:24:06
|
|
|
| 2G-ga on Tartu mnt juba ammu 100% kaetud, helistamisega ei tohiks probleemi olla.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.05.2016 16:27:42
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Sõitsin üle pika aja bussiga mööda Tartu maanteed maale ja ebameeldivaks üllatuseks oli tee peal lisaks arvukatele metskitsedele ka hulgaliselt leviauke 3G ja 3,5G puhul. Kaks varianti - levi kadus täielikult või nägin esimesi kordi oma telefonil üle aastate GPRSi märki  |
Isegi edge polnud?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
20.05.2016 16:49:27
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| 2G-ga on Tartu mnt juba ammu 100% kaetud, helistamisega ei tohiks probleemi olla. |
Tartu mnt-st ei tea, aga nii mitmeski maakohas on viimasel ajal täiesti konkreetsed leviaugud tekkinud, just helistamise osas. 4G 4Gks, aga põhiteenus ikaldab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.05.2016 16:57:27
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| 2G-ga on Tartu mnt juba ammu 100% kaetud, helistamisega ei tohiks probleemi olla. |
Tartu mnt-st ei tea, aga nii mitmeski maakohas on viimasel ajal täiesti konkreetsed leviaugud tekkinud, just helistamise osas. 4G 4Gks, aga põhiteenus ikaldab. |
nii mõnelgi juhul võib probleemi lisapõhjus olla liiga moodne telefon oma olematu antenniga
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vana_urr
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.06.2007
|
20.05.2016 20:57:40
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| vana_urr kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku. |
Ja mis sellest järeldama peaks? |
Et Telia poolt Tartu mnt 100% ulatuses LTE'ga katmisest pole kasu kui helistada tahaks? |
Kui aus olla, siis see vist on esimese eesti probleem. Kui muud elu enam pole, kui see mis telefonis.
Ise olen sündinud ja täisealiseks saanud ilma mobiilita.
On ju olemas raamatud mida lugeda, naaber kes su kõrval et rääkida, mõtted mida mõelda, loodus
mida vaadata...
Fakti vaates peaks 2G olema suurema leviga kui 4G.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.05.2016 21:49:44
|
|
|
| vana_urr kirjutas: |
Kui aus olla, siis see vist on esimese eesti probleem. Kui muud elu enam pole, kui see mis telefonis.
Ise olen sündinud ja täisealiseks saanud ilma mobiilita.
On ju olemas raamatud mida lugeda, naaber kes su kõrval et rääkida, mõtted mida mõelda, loodus
mida vaadata...
Fakti vaates peaks 2G olema suurema leviga kui 4G. |
Hakkad vanaks jääma Tänapäeval on naaber fuckbookis. Sõbrad on ka fuckbookis. Raamatud on pilves ja nende lugemiseks on äpp. Loodust vaadatakse fuckbookist või youtubest. Oma mõtete mõtlemiseks on blogi, kuhu need mõtted nii enda kui tulevaste põlvede jaoks talletatakse. Muu jaoks lihtsalt ei jätku aega ega tähelepanu.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
21.05.2016 10:42:42
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial. |
Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.05.2016 19:05:54
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| [veix] kirjutas: |
| Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial. |
Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal  |
Kus see anekdoot oli? Viimati sai auto24 rallil eelmisel aastal käidud, küll väiksemaid teid pidi ning ralliraadio striimis terve tee Põhja-Eestist Tartuni ja Otepääni. Teistpidi tagasi jooksis autosõidu ajal EMT Live äpist 4G võrgu kaudu ralli video otseülekanne, tõsi, seda võeti ikka igasugustes metsades ja küngaste vahel üles ja ülekande poolt oli küll häireid. Vaatamata rahvamassidele oli ikka päris edukas ettevõtmine.
Kuna sa ise Telia 4G teenust ei tarbi, ilmselt pole kursis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.05.2016 19:52:36
|
|
|
Ralliraadiot streamib ka EDGE otsas edukalt, pole mingit 4G teadust selleks vaja
Vahe selles, et EDGE kasutades sööb akut ikka julma kiirusega.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
21.05.2016 20:33:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ralliraadiot streamib ka EDGE otsas edukalt, pole mingit 4G teadust selleks vaja
Vahe selles, et EDGE kasutades sööb akut ikka julma kiirusega. |
Otseülekannet videona kahjuks üle EDGE ei ajaks. Autosõidul on igasugune leviparameeter ja võrgu stabiilsus eriti oluline.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
22.05.2016 12:56:20
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Sõitsin üle pika aja bussiga mööda Tartu maanteed maale ja ebameeldivaks üllatuseks oli tee peal lisaks arvukatele metskitsedele ka hulgaliselt leviauke 3G ja 3,5G puhul. Kaks varianti - levi kadus täielikult või nägin esimesi kordi oma telefonil üle aastate GPRSi märki  |
Isegi edge polnud? |
Oli nii EDGEi kui ka GPRSi. Igatahes vahepeal foorumi leht ära ei laadinud ja Spotify jäi vait.
4G telefoni tahaks küll, aga olemasolev telefon (Galaxy S3) keeldub suremast.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.05.2016 13:17:47
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| [veix] kirjutas: |
| Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial. |
Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal  |
Kus see anekdoot oli? Viimati sai auto24 rallil eelmisel aastal käidud, küll väiksemaid teid pidi ning ralliraadio striimis terve tee Põhja-Eestist Tartuni ja Otepääni. Teistpidi tagasi jooksis autosõidu ajal EMT Live äpist 4G võrgu kaudu ralli video otseülekanne, tõsi, seda võeti ikka igasugustes metsades ja küngaste vahel üles ja ülekande poolt oli küll häireid. Vaatamata rahvamassidele oli ikka päris edukas ettevõtmine.
Kuna sa ise Telia 4G teenust ei tarbi, ilmselt pole kursis. |
Paratamatult liiklen ma koos inimestega kes tarbivad ja väita et on 100% katvus on ikka täielik huumor. Ma ei võida et katvus halb on aga 100% - see on BS.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.05.2016 16:58:07
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| [veix] kirjutas: |
| Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial. |
Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal  |
Kus see anekdoot oli? Viimati sai auto24 rallil eelmisel aastal käidud, küll väiksemaid teid pidi ning ralliraadio striimis terve tee Põhja-Eestist Tartuni ja Otepääni. Teistpidi tagasi jooksis autosõidu ajal EMT Live äpist 4G võrgu kaudu ralli video otseülekanne, tõsi, seda võeti ikka igasugustes metsades ja küngaste vahel üles ja ülekande poolt oli küll häireid. Vaatamata rahvamassidele oli ikka päris edukas ettevõtmine.
Kuna sa ise Telia 4G teenust ei tarbi, ilmselt pole kursis. |
Paratamatult liiklen ma koos inimestega kes tarbivad ja väita et on 100% katvus on ikka täielik huumor. Ma ei võida et katvus halb on aga 100% - see on BS. |
Ükski operaator pole 100% katvusest rääkinud, ka Telia mitte.
Teemas kommenteerijad rääkisid Tartu Mnt'st mis on tänu suurele liiklusele ikkagi praktiliselt 99,99% kaetud 2G/3G/4G leviga.
Nagu sa aru said, siis eelkõneleja probleem oli pigem vanem telefon, mis miskitel toredatel põhjustel 2G ja 3G võrkudes pendeldas.
Kerge soovitus on muidugi tänapäeval sisu tarbimiseks ikka vähemalt 4G telefon hankida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.05.2016 17:39:14
|
|
|
Loed äkki uuesti. Kodaniku kindel väide oli et LTEga on 100% kaetud. Johhaidii.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
22.05.2016 17:44:47
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Loed äkki uuesti. Kodaniku kindel väide oli et LTEga on 100% kaetud. Johhaidii. |
Siis peab kodanikku uskuma, kui ta on sellised tulemused Tallinn Tartu marsruudil saanud. Mina ei ole algusest lõpuni seda järjepidevalt testinud kuid see võib olla täiesti tõene, iga 10km on tugijaam ja seda on ausalt öeldes isegi ülearu.
Nagu sa aru said, probleem pigem oli kuni 3G toega telefonis mis ei tahtnud muusikat stabiilselt maha mängida.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.05.2016 18:49:28
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Loed äkki uuesti. Kodaniku kindel väide oli et LTEga on 100% kaetud. Johhaidii. |
Siis peab kodanikku uskuma, kui ta on sellised tulemused Tallinn Tartu marsruudil saanud. Mina ei ole algusest lõpuni seda järjepidevalt testinud kuid see võib olla täiesti tõene, iga 10km on tugijaam ja seda on ausalt öeldes isegi ülearu.
Nagu sa aru said, probleem pigem oli kuni 3G toega telefonis mis ei tahtnud muusikat stabiilselt maha mängida. |
Mida kuradit sa jahmerdad? Mina kommenteerisin ainult 100%lte väidet mitte kellegi kogemust 3gga ja mingi telefoniga. Kurat võtaks ära kujuta ette asju. Puhka veidi. Ms vahet sel on mis kontekstis väide oli? Väite sisu see ei muuda hetkel
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
22.05.2016 21:04:00
|
|
|
Tulin just tartust tallinnasse, terve tee oli LTE ees ja netiraadio mängis laitmatult. telefon n5x
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
22.05.2016 21:38:39
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| Tulin just tartust tallinnasse, terve tee oli LTE ees ja netiraadio mängis laitmatult. telefon n5x |
terve aeg hoidsid silma telefoni ekraani nurgas? Netiraadio 64-320kbps ei vaja just erilist netti ka
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
23.05.2016 07:02:54
|
|
|
RustyZ, Waze oli silme ees ja cellmapper mõõtis leviala. kui oleks 3g levisse läinud siis oleks sinna ka jäänud(cellmapperi instant upload eripära).
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|