Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 112, 113, 114  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2016 22:18:30 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Kes seda teab, tee proovi. Näiteks Tele2 puhul kajastuvad (subjektiivne mulje) üsna mööda...
No ei tea, olen aeg ajalt pilgu peale visanud ja mingit märkimisväärset erinevust pole esinenud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 10:32:22 vasta tsitaadiga

Panin uude telefoni sim kaardi, millel pole netti tellitud.....karm hind icon_eek.gif

2 korda sellepärast, et panin valesse pessa sim kaardi, siis lükkasin kohe telo välja. pärast õigesse pessa panekut lükkasin peale bootimist kohe mobiilse neti välja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 18:00:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Panin uude telefoni sim kaardi, millel pole netti tellitud.....karm hind icon_eek.gif

2 korda sellepärast, et panin valesse pessa sim kaardi, siis lükkasin kohe telo välja. pärast õigesse pessa panekut lükkasin peale bootimist kohe mobiilse neti välja


Päevalagi 1€ lase julgelt edasi.
Mõnele hea, kes paketti ei vaja aga ühel päeval kuus mdagi vaja kontrollida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 18:22:14 vasta tsitaadiga

1 GB hind tuleks umbes 7000.- €. Ja 1 TB eest saaks teenida 7 miljonit. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 18:32:41 vasta tsitaadiga

Pole seal ju hullu midagi kui päevalagi on 1€. Aga selle päevalae puhul oli mingi suht pisike mahupiirang ka, millest alates net üldse kinni keeratakse st. piiramatut paketti 30€ kuus nii ei saa icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 18:44:00 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Panin uude telefoni sim kaardi, millel pole netti tellitud.....karm hind icon_eek.gif

2 korda sellepärast, et panin valesse pessa sim kaardi, siis lükkasin kohe telo välja. pärast õigesse pessa panekut lükkasin peale bootimist kohe mobiilse neti välja


Päevalagi 1€ lase julgelt edasi.
Mõnele hea, kes paketti ei vaja aga ühel päeval kuus mdagi vaja kontrollida.

ok, see on hea uudis....vist, vahel oleks seda vaja olnud ja suvel arvatavasti läheb veel vaja thumbs_up.gif
Mingi mahupiirang ka või kannatab terve päev sinutorust videosi vaadata vms?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 18:57:59 vasta tsitaadiga

välismaal:
https://www.telia.ee/era/internet/nutiseadmes/valismaal
eestis
https://www.telia.ee/era/internet/nutiseadmes/mobiilne-elu
vali kõned ja esimene kuutasuta internet, 100MB/1€ päevas max.

minumeelest kehtis see ka teiste vanemate pakettide puhul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 19:02:59 vasta tsitaadiga

Ehk siis see päevalagi on tõenäoliselt selleks, et mõni laps või vanainimene teadmatusest endale müstilist arvet ei tekitaks, aga pole mõistlik kui interneti tõesti vaja on.... või noh kui üks kord kuus pangas arveid maksmas käia ja rohkem pole vaja, siis ju on mõistlik AGA siis peaks ka pedantselt meeles pidama et nutitelefonil mobiilne net pärast välja lülitada kuna nutiseadmetel on komme netis ka omi asju ajada ehk mingi kasutus tuleb ka siis kui teadlikult üldse netti ei kasuta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 19:06:21 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ehk siis see päevalagi on tõenäoliselt selleks, et mõni laps või vanainimene teadmatusest endale müstilist arvet ei tekitaks, aga pole mõistlik kui interneti tõesti vaja on.... või noh kui üks kord kuus pangas arveid maksmas käia ja rohkem pole vaja, siis ju on mõistlik AGA siis peaks ka pedantselt meeles pidama et nutitelefonil mobiilne net pärast välja lülitada kuna nutiseadmetel on komme netis ka omi asju ajada ehk mingi kasutus tuleb ka siis kui teadlikult üldse netti ei kasuta.

nii on.
teavitav sms tuleb kui mitu päeva järjest tahtlikult või siis kogemata kasutada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 20:03:07 vasta tsitaadiga

Njah. Kuu vahetus ja koos sellega ka nullitakse mobiilse elu interneti limiidid. Nali selles, et 3 minutit peale kuu vahetamist saatis Telia mulle sõnumi kus oli kirjas: ma olevat mobiilse elu grupi liikmena ära kasutanud 80% mulle eraldatud mahust icon_biggrin.gif Limiidiks on 3GB....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 20:15:43 vasta tsitaadiga

PCman, kindel, et see sms ei käinud eelmise kuu kohta?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2016 11:54:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ewur kirjutas:
Kes seda teab, tee proovi. Näiteks Tele2 puhul kajastuvad (subjektiivne mulje) üsna mööda...
No ei tea, olen aeg ajalt pilgu peale visanud ja mingit märkimisväärset erinevust pole esinenud


ot:
pööra tähelepanu ajale, millal andmekasutus toimub. Hästi jälgitav muidugi ainult siis, kui ööseks netti kasutava seadme välja lülitad. Samas aga arvel kajastub üsna suur andmekasutus sel ajal...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2016 12:24:31 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
PCman, kindel, et see sms ei käinud eelmise kuu kohta?

Eip. Sain eelmsiel kuul samasuguse sõnumi. Olin sel hetkel nutikaga internetis kui sõnum tuli. Siis oli küll, et icon_eek.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2016 02:01:46 vasta tsitaadiga

Mis selle 100gb interneti kuu tasu on, hinda ei näita?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2016 11:30:56 vasta tsitaadiga

Defon50 kirjutas:
Mis selle 100gb interneti kuu tasu on, hinda ei näita?

€35,49
https://www.telia.ee/era/internet/nutiseadmes/internet-arvutis
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2016 18:53:46 vasta tsitaadiga

Tuli sõnum: Tere! Oled kasutanud mobiiliga ... jooksval kuul Telia-mob internetti 5 euro eest. Soovitame Sul tellida suurema mahuga kuutasulise internetipaketi. Info Telia kodulehelt www.emt.ee/internet. Telia icon_eek.gif
https://www.telia.ee/era/internet/nutiseadmes/mobiilne-elu See on vaid nett icon_eek.gif Kõnepakett veel lisaks 6,99 € icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 19:00:36 vasta tsitaadiga

3.99 eest saad ka kõnepaketi kui väga palju ei lobise. Aga jah, ega see mobiilne elu teab mis soodne pakkumine pole ja muid pakette juba ammu ei müüda. Kui ainult ühte sim kaarti kasutad, siis võta parem midagi diili pakettidest https://www.diil.ee/paketid .... diil on ka Telia kaubamärk ehk võrk ja kvaliteet on sama
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2016 19:03:48 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
3.99 eest saad ka kõnepaketi kui väga palju ei lobise. Aga jah, ega see mobiilne elu teab mis soodne pakkumine pole ja muid pakette juba ammu ei müüda. Kui ainult ühte sim kaarti kasutad, siis võta parem midagi diili pakettidest https://www.diil.ee/paketid .... diil on ka Telia kaubamärk ehk võrk ja kvaliteet on sama

Vahetasin töökohta, Sonera on ära hellitanud icon_cool.gif
https://www.sonera.fi/asiakastuki/usein-kysyttya/matkapuhelin-ulkomailla?intcmp=Mob-etusivu1-vk19-matkalla Siit edasi see Soome, Rootsi, Norra, Taani, Leedu, Läti ja Eesti pakett icon_cool.gif 49,99 € kõikides maades kõik piiranguteta icon_cool.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2016 19:27:00 vasta tsitaadiga

Oisu., mis sa siis võtsid, tahtsid või vajad icon_biggrin.gif
mõned eurod Telias on icon_eek.gif
ja kõik Sonerast tasuta 49.99 on icon_cool.gif

Ehk siis nagu ma aru saan, Soomes tarbisid 49.99 paketti ja Eestis nüüd Telia hind oli heas mõttes üllatus, et kmon, nii odav? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2016 20:12:34 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Oisu., mis sa siis võtsid, tahtsid või vajad icon_biggrin.gif
mõned eurod Telias on icon_eek.gif
ja kõik Sonerast tasuta 49.99 on icon_cool.gif

Ehk siis nagu ma aru saan, Soomes tarbisid 49.99 paketti ja Eestis nüüd Telia hind oli heas mõttes üllatus, et kmon, nii odav? icon_biggrin.gif

Vajan netti Eestis, Rootsis jne. Sonera pakub Skandinaavi+ Baltikum. Ei pea värisema ei kõnedega ei netiga. Kardan, et Telia 29.99+ 6,99 ehk 48GB ja kõned jääb väheks icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 17.05.2016 21:54:39 vasta tsitaadiga

Oisu., oleneb palju tarbid kuus mobiilset netti. 15GB kaupa saad juurde tellida kui väheseks jääb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2016 07:48:47 vasta tsitaadiga

Oisu., täpselt nagu LongHorn, ütles. Valid mõistliku paketi ja vajadusel lisad juurde, värisema ei peagi.

Ma ei oska öelda, mis mahtusid sa selle telefoniga liigutad kuid lihtsa töö jaoks telefonis peaks piisama umbes 3GB mahust, kui lisad telefoni wifisse sülearvuti, võiks jaguda ka 12GB.
Sellised numbrid on minu igapäevaselt töös olevatel mobiiltelefonidel ja tahvel/sülearvutil. (videote striimimise osakaal minimaalne)
Kui tarbid sama paketti igapäevaselt ka koduse püsiühenduse asemel, siis on ilmselt olukord teine, videostriiming jms, sööb selle mahu ludinal ära. Püüa ikka õhtuks tubastes tingimustes midagi püsivamat leida.

Ma ei kujuta päris ette, elu ainult telefoni interneti otsas, kuid ilmselt järgmine generatsioon vajab midagi sellist. Tänavatel näha on kuidas "pimedad" ringi kõnnivad telefon nina ees, film jooksmas.

Igal juhul ei ole 50€ enamike jaoks motiveeriv hind, et igaks juhuks oleks piiramatu maht, äkki saab otsa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 18.05.2016 08:14:17 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
napoleon kirjutas:
3.99 eest saad ka kõnepaketi kui väga palju ei lobise. Aga jah, ega see mobiilne elu teab mis soodne pakkumine pole ja muid pakette juba ammu ei müüda. Kui ainult ühte sim kaarti kasutad, siis võta parem midagi diili pakettidest https://www.diil.ee/paketid .... diil on ka Telia kaubamärk ehk võrk ja kvaliteet on sama

Vahetasin töökohta, Sonera on ära hellitanud icon_cool.gif
https://www.sonera.fi/asiakastuki/usein-kysyttya/matkapuhelin-ulkomailla?intcmp=Mob-etusivu1-vk19-matkalla Siit edasi see Soome, Rootsi, Norra, Taani, Leedu, Läti ja Eesti pakett icon_cool.gif 49,99 € kõikides maades kõik piiranguteta icon_cool.gif
küsi järgi teiste pakkujate käest hindu, peaksid saama sama asja kaks korda odavamalt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.05.2016 11:34:18 vasta tsitaadiga

Telefoniks CAT B30 icon_redface.gif Läpakas ja G4 pulk on kurjajuur. Uudised, F1, mõned TV saated veel ja ikka tiksub neid GB icon_redface.gif Kui seisan kuskil 24 h või lausa VIIS päeva ühe kohapeal, siis midagi ikka jookseb taustaks. Filme ei vaata põhimõtteliselt. Ok olen kitsa silmaringiga icon_redface.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 09:19:14 vasta tsitaadiga

Sõitsin üle pika aja bussiga mööda Tartu maanteed maale ja ebameeldivaks üllatuseks oli tee peal lisaks arvukatele metskitsedele ka hulgaliselt leviauke 3G ja 3,5G puhul. Kaks varianti - levi kadus täielikult või nägin esimesi kordi oma telefonil üle aastate GPRSi märki icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 09:30:13 vasta tsitaadiga

Töötas edasi ju, whats the problem ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 09:51:50 vasta tsitaadiga

Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 20.05.2016 14:16:30 vasta tsitaadiga

Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 15:27:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Töötas edasi ju, whats the problem ?

Spotify arvas teisiti.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 20.05.2016 16:13:15 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku.


Ja mis sellest järeldama peaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 16:22:16 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
pppd kirjutas:
Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku.


Ja mis sellest järeldama peaks?


Et Telia poolt Tartu mnt 100% ulatuses LTE'ga katmisest pole kasu kui helistada tahaks?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 16:24:06 vasta tsitaadiga

2G-ga on Tartu mnt juba ammu 100% kaetud, helistamisega ei tohiks probleemi olla.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 16:27:42 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sõitsin üle pika aja bussiga mööda Tartu maanteed maale ja ebameeldivaks üllatuseks oli tee peal lisaks arvukatele metskitsedele ka hulgaliselt leviauke 3G ja 3,5G puhul. Kaks varianti - levi kadus täielikult või nägin esimesi kordi oma telefonil üle aastate GPRSi märki icon_eek.gif
Isegi edge polnud?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 20.05.2016 16:49:27 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
2G-ga on Tartu mnt juba ammu 100% kaetud, helistamisega ei tohiks probleemi olla.
Tartu mnt-st ei tea, aga nii mitmeski maakohas on viimasel ajal täiesti konkreetsed leviaugud tekkinud, just helistamise osas. 4G 4Gks, aga põhiteenus ikaldab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.05.2016 16:57:27 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
napoleon kirjutas:
2G-ga on Tartu mnt juba ammu 100% kaetud, helistamisega ei tohiks probleemi olla.
Tartu mnt-st ei tea, aga nii mitmeski maakohas on viimasel ajal täiesti konkreetsed leviaugud tekkinud, just helistamise osas. 4G 4Gks, aga põhiteenus ikaldab.
nii mõnelgi juhul võib probleemi lisapõhjus olla liiga moodne telefon oma olematu antenniga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 20.05.2016 20:57:40 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
vana_urr kirjutas:
pppd kirjutas:
Tuletaks meelde, et ükskõik kui edev telefon sul ka ei ole, tavakõnede jaoks pruugitakse meil ikka endiselt veel 2G/3G võrku.


Ja mis sellest järeldama peaks?


Et Telia poolt Tartu mnt 100% ulatuses LTE'ga katmisest pole kasu kui helistada tahaks?


Kui aus olla, siis see vist on esimese eesti probleem. Kui muud elu enam pole, kui see mis telefonis.
Ise olen sündinud ja täisealiseks saanud ilma mobiilita.

On ju olemas raamatud mida lugeda, naaber kes su kõrval et rääkida, mõtted mida mõelda, loodus
mida vaadata...

Fakti vaates peaks 2G olema suurema leviga kui 4G.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 21:49:44 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:

Kui aus olla, siis see vist on esimese eesti probleem. Kui muud elu enam pole, kui see mis telefonis.
Ise olen sündinud ja täisealiseks saanud ilma mobiilita.

On ju olemas raamatud mida lugeda, naaber kes su kõrval et rääkida, mõtted mida mõelda, loodus
mida vaadata...

Fakti vaates peaks 2G olema suurema leviga kui 4G.


Hakkad vanaks jääma icon_biggrin.gif Tänapäeval on naaber fuckbookis. Sõbrad on ka fuckbookis. Raamatud on pilves ja nende lugemiseks on äpp. Loodust vaadatakse fuckbookist või youtubest. Oma mõtete mõtlemiseks on blogi, kuhu need mõtted nii enda kui tulevaste põlvede jaoks talletatakse. Muu jaoks lihtsalt ei jätku aega ega tähelepanu.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 21.05.2016 10:42:42 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial.



Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 19:05:54 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
[veix] kirjutas:
Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial.


Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal icon_biggrin.gif


Kus see anekdoot oli? Viimati sai auto24 rallil eelmisel aastal käidud, küll väiksemaid teid pidi ning ralliraadio striimis terve tee Põhja-Eestist Tartuni ja Otepääni. Teistpidi tagasi jooksis autosõidu ajal EMT Live äpist 4G võrgu kaudu ralli video otseülekanne, tõsi, seda võeti ikka igasugustes metsades ja küngaste vahel üles ja ülekande poolt oli küll häireid. Vaatamata rahvamassidele oli ikka päris edukas ettevõtmine.

Kuna sa ise Telia 4G teenust ei tarbi, ilmselt pole kursis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 19:52:36 vasta tsitaadiga

Ralliraadiot streamib ka EDGE otsas edukalt, pole mingit 4G teadust selleks vaja icon_razz.gif
Vahe selles, et EDGE kasutades sööb akut ikka julma kiirusega.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 20:33:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ralliraadiot streamib ka EDGE otsas edukalt, pole mingit 4G teadust selleks vaja icon_razz.gif
Vahe selles, et EDGE kasutades sööb akut ikka julma kiirusega.

Otseülekannet videona kahjuks üle EDGE ei ajaks. Autosõidul on igasugune leviparameeter ja võrgu stabiilsus eriti oluline.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2016 12:56:20 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Betamax kirjutas:
Sõitsin üle pika aja bussiga mööda Tartu maanteed maale ja ebameeldivaks üllatuseks oli tee peal lisaks arvukatele metskitsedele ka hulgaliselt leviauke 3G ja 3,5G puhul. Kaks varianti - levi kadus täielikult või nägin esimesi kordi oma telefonil üle aastate GPRSi märki icon_eek.gif
Isegi edge polnud?

Oli nii EDGEi kui ka GPRSi. Igatahes vahepeal foorumi leht ära ei laadinud ja Spotify jäi vait.
4G telefoni tahaks küll, aga olemasolev telefon (Galaxy S3) keeldub suremast.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.05.2016 13:17:47 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
RustyZ kirjutas:
[veix] kirjutas:
Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial.


Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal icon_biggrin.gif


Kus see anekdoot oli? Viimati sai auto24 rallil eelmisel aastal käidud, küll väiksemaid teid pidi ning ralliraadio striimis terve tee Põhja-Eestist Tartuni ja Otepääni. Teistpidi tagasi jooksis autosõidu ajal EMT Live äpist 4G võrgu kaudu ralli video otseülekanne, tõsi, seda võeti ikka igasugustes metsades ja küngaste vahel üles ja ülekande poolt oli küll häireid. Vaatamata rahvamassidele oli ikka päris edukas ettevõtmine.

Kuna sa ise Telia 4G teenust ei tarbi, ilmselt pole kursis.


Paratamatult liiklen ma koos inimestega kes tarbivad ja väita et on 100% katvus on ikka täielik huumor. Ma ei võida et katvus halb on aga 100% - see on BS.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2016 16:58:07 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
indrekp kirjutas:
RustyZ kirjutas:
[veix] kirjutas:
Betamax, LTE-d telefon ei toeta? Sellega on tee küll 100% kaetud Telial.


Hahhaha, parim anekdoot viimasel ajal icon_biggrin.gif


Kus see anekdoot oli? Viimati sai auto24 rallil eelmisel aastal käidud, küll väiksemaid teid pidi ning ralliraadio striimis terve tee Põhja-Eestist Tartuni ja Otepääni. Teistpidi tagasi jooksis autosõidu ajal EMT Live äpist 4G võrgu kaudu ralli video otseülekanne, tõsi, seda võeti ikka igasugustes metsades ja küngaste vahel üles ja ülekande poolt oli küll häireid. Vaatamata rahvamassidele oli ikka päris edukas ettevõtmine.

Kuna sa ise Telia 4G teenust ei tarbi, ilmselt pole kursis.


Paratamatult liiklen ma koos inimestega kes tarbivad ja väita et on 100% katvus on ikka täielik huumor. Ma ei võida et katvus halb on aga 100% - see on BS.


Ükski operaator pole 100% katvusest rääkinud, ka Telia mitte.
Teemas kommenteerijad rääkisid Tartu Mnt'st mis on tänu suurele liiklusele ikkagi praktiliselt 99,99% kaetud 2G/3G/4G leviga.
Nagu sa aru said, siis eelkõneleja probleem oli pigem vanem telefon, mis miskitel toredatel põhjustel 2G ja 3G võrkudes pendeldas.
Kerge soovitus on muidugi tänapäeval sisu tarbimiseks ikka vähemalt 4G telefon hankida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.05.2016 17:39:14 vasta tsitaadiga

Loed äkki uuesti. Kodaniku kindel väide oli et LTEga on 100% kaetud. Johhaidii.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2016 17:44:47 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Loed äkki uuesti. Kodaniku kindel väide oli et LTEga on 100% kaetud. Johhaidii.


Siis peab kodanikku uskuma, kui ta on sellised tulemused Tallinn Tartu marsruudil saanud. Mina ei ole algusest lõpuni seda järjepidevalt testinud kuid see võib olla täiesti tõene, iga 10km on tugijaam ja seda on ausalt öeldes isegi ülearu.
Nagu sa aru said, probleem pigem oli kuni 3G toega telefonis mis ei tahtnud muusikat stabiilselt maha mängida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.05.2016 18:49:28 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Loed äkki uuesti. Kodaniku kindel väide oli et LTEga on 100% kaetud. Johhaidii.


Siis peab kodanikku uskuma, kui ta on sellised tulemused Tallinn Tartu marsruudil saanud. Mina ei ole algusest lõpuni seda järjepidevalt testinud kuid see võib olla täiesti tõene, iga 10km on tugijaam ja seda on ausalt öeldes isegi ülearu.
Nagu sa aru said, probleem pigem oli kuni 3G toega telefonis mis ei tahtnud muusikat stabiilselt maha mängida.


Mida kuradit sa jahmerdad? Mina kommenteerisin ainult 100%lte väidet mitte kellegi kogemust 3gga ja mingi telefoniga. Kurat võtaks ära kujuta ette asju. Puhka veidi. Ms vahet sel on mis kontekstis väide oli? Väite sisu see ei muuda hetkel

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2016 21:04:00 vasta tsitaadiga

Tulin just tartust tallinnasse, terve tee oli LTE ees ja netiraadio mängis laitmatult. telefon n5x
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 22.05.2016 21:38:39 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Tulin just tartust tallinnasse, terve tee oli LTE ees ja netiraadio mängis laitmatult. telefon n5x


terve aeg hoidsid silma telefoni ekraani nurgas? Netiraadio 64-320kbps ei vaja just erilist netti ka icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 07:02:54 vasta tsitaadiga

RustyZ, Waze oli silme ees ja cellmapper mõõtis leviala. kui oleks 3g levisse läinud siis oleks sinna ka jäänud(cellmapperi instant upload eripära).
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Mobiilne Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 112, 113, 114  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.