Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 15:06:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
privaatsus privaatsuseks, random hetkel selga lendavad updated (mida pole lihtne keelata), automaagiliselt defaulti tagasi minevad seaded ja muu selline on kohati win10 juures päris frustreeriv.

Pm need ongi ainukesed jamad icon_confused.gif
automaagilist defaulti olen ka kohanud thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 15:08:42 vasta tsitaadiga

Arvuti ärkab igapäevaselt "sleep mode"-st iseenesest. Kuidas selle ära keelata saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 15:09:05 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Arvan,et oleks aeg lõpetada vingumine ära win10 kallal. Kes tahab kasutab ja kes ei taha koligu oma win7 või veel varasemasse aega tagasi. Need samad isikud kes kõige rohkem vinguvad privaatsuse vähenemise pärast kasutavad ise googlit ja facebooki ka mis on üldse kõige suuremad andmetekogujad.

Ei kasuta facebooki ega ühtegi teist sotsiaalmeedia platvormi. Foorumeid kasutan küll jah. Muidugi täielikku privaatsust tänapäeval saavutada pole võimalik kui päris paranoilise vm+tor+vpn setupi peale ei lähe aga samas väga vabalt kah ei taha jagada infot. Isegi kui see on anonüümne. Point on selles, et kasutajal peab olema valik ja kui ta korra keerab telemeetria jms kinni siis see peaks nii jäämagi. Hetkel see nii pole ja ma ei näe ka, et lähitulevikus muutuks.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 15:15:26 vasta tsitaadiga

Olgu, kuidas on üksikisikutega, aga Laptopid.ee-sse tuuakse iga nädal 3-4 sülearvutit, mis peale Windowsi update ei tööta kas üldse või korralikult. Põhiline häda on Win7->10, samas juhtub ka seda, et Win7 lõpetas enda update tehes töötamise ära ja haruldased pole ka juhtumid, kus win10 töötamise lõpetas. Mõnikord võib viga olla ka kasutajas, nt täna käis üks selline, kus kasutaja otsustas, et ta ikka ei taha win7->10 ringi muuta ning poole update peal pani arvuti kinni. Samas see pigem erand, üldiselt on viga kas driverites või siis jookseb failisüsteem pange, nt boot filed lähevad kaduma.
Samas pole me juures käinud veel mitte ükski inimene, kes ütleks, et kuna update ei teinud, siis arvuti läks tuksi...11 aasta jooksul icon_wink.gif

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.05.2016 15:15:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
firemark kirjutas:
Arvan,et oleks aeg lõpetada vingumine ära win10 kallal. Kes tahab kasutab ja kes ei taha koligu oma win7 või veel varasemasse aega tagasi. Need samad isikud kes kõige rohkem vinguvad privaatsuse vähenemise pärast kasutavad ise googlit ja facebooki ka mis on üldse kõige suuremad andmetekogujad.

Ei kasuta facebooki ega ühtegi teist sotsiaalmeedia platvormi. Foorumeid kasutan küll jah. Muidugi täielikku privaatsust tänapäeval saavutada pole võimalik kui päris paranoilise vm+tor+vpn setupi peale ei lähe aga samas väga vabalt kah ei taha jagada infot. Isegi kui see on anonüümne. Point on selles, et kasutajal peab olema valik ja kui ta korra keerab telemeetria jms kinni siis see peaks nii jäämagi. Hetkel see nii pole ja ma ei näe ka, et lähitulevikus muutuks.
muutuks juhul kui mõni leiab mooduse m$ kohtusse kaevata selle jama eest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.05.2016 15:21:38 vasta tsitaadiga

Paranoilisus- et pole räägitud win7 tagaustest või mis sodi see korjab.. on ok?
Win10'l on vastavad nupukesed, mida saad sisse välja lükata, inimene näeb ja on paanikas.

Istuge omakootud *nixi otas inimesed, siis on perse kaitstud icon_biggrin.gif
Sõda pole vaja siia, lihtsalt minu arvamus. Lõpetaks kena lausega, et "Usk, see on oopium rahvale"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.05.2016 15:35:10 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
Paranoilisus- et pole räägitud win7 tagaustest või mis sodi see korjab.. on ok?
Win10'l on vastavad nupukesed, mida saad sisse välja lükata, inimene näeb ja on paanikas.

Istuge omakootud *nixi otas inimesed, siis on <b>piix</b> kaitstud icon_biggrin.gif
Sõda pole vaja siia, lihtsalt minu arvamus. Lõpetaks kena lausega, et "Usk, see on oopium rahvale"
w7 puhul on mingil määral kontroll olemas ja kui sina seda ei valda, siis see on sinu probleem
aga w10 nupud on arutult pooliku funktsionaalsusega ja selle tõttu nurisetakse, mitte aga nende olemasolu üle

ürita ateistiks hakata, soe soovitus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 20.05.2016 15:37:54 vasta tsitaadiga

See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.05.2016 15:49:34 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema
kui sul tagauksed tõsiselt kummitamas on, siis lihtne ravisoovitus sulle - võrgukabla (wifist jms. rääkimata) likvideeri üldse ära ja võõraid ära masinale ligi lase
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 15:55:53 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
pole räägitud win7 tagaustest või mis sodi see korjab.. on ok?

No logisid korjab korralikult, aga need on masinaspetsiifilised ja lokaalsed. Lisaks saab need kinni keerata (selle hinnaga, et tagantjärgi on event viewer üsna tühi).
Tint kirjutas:
Win10'l on vastavad nupukesed, mida saad sisse välja lükata, inimene näeb ja on paanikas.

Lükkad välja jah aga kui paljud seda teha oskavad ja kui palju sellest kasu on, kui x uuendusega lülitub asi ise sisse?
Tint kirjutas:
See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema

W7 ei saada vaikimisi mingit krüpteeritud infot kuhugi. Jah muidugi spekuleerida võib, et mingid tagauks(ed) on aga see on turul olnud 7 aastat ja kui midagi hullu oleks, siis oleks asi juba ammu suure kella külge pandud. Vandenõuteooria asemel arvan pigem, et kui mingi "uks" on, siis see on turvanõrkus mingis windowsi komponendis (mõn ed on üsna iidse koodiga) mida mõni kolmetäheline organisatsioon teab aga pole kellelegi teada andunud (sest siis parandatakse ju ära). Samas kui turvaekspertidel pole lähtekoodile ligipääsu, siis ei saa lõplikult öelda ei ega jah. See on üks eelis mis avatud tarkvaral on, et selle lähtekood on vabalt uuritav.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 20.05.2016 16:29:52 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Olgu, kuidas on üksikisikutega, aga Laptopid.ee-sse tuuakse iga nädal 3-4 sülearvutit, mis peale Windowsi update ei tööta kas üldse või korralikult. Põhiline häda on Win7->10, samas juhtub ka seda, et Win7 lõpetas enda update tehes töötamise ära ja haruldased pole ka juhtumid, kus win10 töötamise lõpetas. Mõnikord võib viga olla ka kasutajas, nt täna käis üks selline, kus kasutaja otsustas, et ta ikka ei taha win7->10 ringi muuta ning poole update peal pani arvuti kinni. Samas see pigem erand, üldiselt on viga kas driverites või siis jookseb failisüsteem pange, nt boot filed lähevad kaduma.
Samas pole me juures käinud veel mitte ükski inimene, kes ütleks, et kuna update ei teinud, siis arvuti läks tuksi...11 aasta jooksul icon_wink.gif

Kas minu väide siis,et 8 ja 8.1 upgrade on üldjuhul valutu peab paika? Korra hangus 10 ära nii boodil kui shut down-il aga peale seda on korras. Tuleb teha mitme progega systemi pildid erinevatest ajajärkudest......kindlasi ka meelespea juurde, muidu unustad. Saab nii vanale systemile tagasi kui uule ainult 1h aega tuleb varuda. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.05.2016 16:29:52 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ma isegi ei mäleta kui mitu aastat juba on win kood poolavalik, s.t. kui keegi suudab anda piisava saladuste hoidmise konkurentide eest garantii (kõige parem kui lausa riigi valitsuse oma), siis võimaldatakse ligipääs koodile ja saab seda uurida.
Ja ma arvan, et seda võimalust on kasutatud ja isegi kui vastavad isikud ei tohi koodi ennast avaldada nad ikkagi oleks tõstnud kära valitsusringkondades win täielikuks keelustamiseks riigiasutustes.
Ehk teisisõnu pole see win kood vähemalgi määral hullem (ega oluliselt parem) su avalikest koodidest.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 16:37:56 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:

3) Paari päevaga windows kaust 24GB, natuke palju.
Kui küsid miks 7-le tagasi ei lähe............natuke liiga palju muud softi installitud ja aega raisatud. 250GB on vaba 80GB. Kui aega saan vist lähengi tagasi 7-le sest systemi pildid tehtud ja saab alati taastada kui peaks vaja olema.
Jah? Mul on win7 kaust 46.1 GB icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sosssepp
HV veteran
sosssepp

liitunud: 12.05.2003




sõnum 20.05.2016 16:41:32 vasta tsitaadiga

Oppaa, vot mis tuha all hõõgub icon_biggrin.gif
Antud juhul põhjuseks arvutit kasutav vanem kodanik, kes mingi asjaga harjudes ise uut proovima ei tõtta. Kodurahu huvides enne neid kolima ei sunni, kui väga vaja.
Asi lahenes õnneks sedamoodi, et mingis etapis küsiti tingimustega nõustumist ning sellest keeldumisel upgrade katkes... järgmise korrani ilmselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 20:27:01 vasta tsitaadiga

Krt. Täna mõtlesin, et lasen 10 upgrade peale aga per*etki icon_confused.gif Ütleb ainult, et anname teada kui see on valmis icon_exclaim.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 20:31:03 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Krt. Täna mõtlesin, et lasen 10 upgrade peale aga per*etki icon_confused.gif Ütleb ainult, et anname teada kui see on valmis icon_exclaim.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9067144#9067144

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 21:43:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
kussu kirjutas:
Krt. Täna mõtlesin, et lasen 10 upgrade peale aga per*etki icon_confused.gif Ütleb ainult, et anname teada kui see on valmis icon_exclaim.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9067144#9067144


Proovisin, ming 7 mega exe tiris alla. Käivitasin ja ütleb täpselt sama! Eks vaatab mis nädalavahetusega teeb icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 23:16:16 vasta tsitaadiga

Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 20.05.2016 23:26:14 vasta tsitaadiga

Kustutasin ükspäe USB Ubuntuga ühes win10 masinas parooli, kuna kasutaja oli selle unustand. Nüüd inime, kes seda protsessi pealt vaatas väga murelik, et asi nii kiiresti ja lihtsalt käis ja tahab, et ma sellise võimaluse ta masinas välistaksin. Seda ma paraku ei oska, ehk keegi annaks mõne viite. Kas keelata USB-lt buutimine ja panna BIOS parooli alla, et seal midagi muuta ei saaks, või on midagi veel?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 23:35:39 vasta tsitaadiga

Kõvaketas ära krüpteerida. Ega linuxis on samamoodi mõne hetkega võimalik root kasutaja parool ära muuta kui on füüsiline ligipääs masinale ja kettal krüptot peal pole. Loogiline ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 07:10:48 vasta tsitaadiga

krüpto jah, siis unustab inimene selle parooli ka ja siis saad näidata, kuidas kõvakale nulle peale kirjutatakse icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 09:24:41 vasta tsitaadiga

Sellistele sõrmejäljelugejaga läpakas anda.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 10:02:02 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms.


Jätsin ööseks arvuti sisse, hommikuks endiselt ei mitte midagi: icon_biggrin.gif Siis kui tahad ei teee midagi, teistele ronib ise sisse thumbs_down.gif

Pilt siis selline: [img] https://blog.zubairalexander.com/wp-content/uploads/2015/07/Windows_10_notification_01.png [/img]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 10:12:36 vasta tsitaadiga

Mul viskas ka selle kirja, aga mäletamistmööda sain otse pisipehme lehelt selle upgrade tooliga asja kohe tööle
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 21.05.2016 10:15:51 vasta tsitaadiga

kussu kirjutas:
Betamax kirjutas:
Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms.


Jätsin ööseks arvuti sisse, hommikuks endiselt ei mitte midagi: icon_biggrin.gif Siis kui tahad ei teee midagi, teistele ronib ise sisse thumbs_down.gif

Pilt siis selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vanal Windows versioonil uuendused tegemata.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 10:26:20 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
kussu kirjutas:
Betamax kirjutas:
Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms.


Jätsin ööseks arvuti sisse, hommikuks endiselt ei mitte midagi: icon_biggrin.gif Siis kui tahad ei teee midagi, teistele ronib ise sisse thumbs_down.gif

Pilt siis selline:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vanal Windows versioonil uuendused tegemata.


Win 7 pro ja kõik uuendused on peal, jah sügisel sai uuendused kinni keeratud, telemeetria ja win10 seotud KB-d maha lastud. Nädal tagasi tegin uuendused jälle lahti ja 85 uuendust läks peale. Kuna tööalaselt oleks sobiv ennem 1. Juunit upgrade ära tehe. Arvates, et nädalavahetus on selleks sobiv aeg, aga per*setki MS ajab uuenduse peale siis kui temale sobib aga mitte siis kui klient seda soovib thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 21.05.2016 10:37:36 vasta tsitaadiga

Kui see Win 7 pro on legaalne võti ja hirm kiire, siis võid kohe puhta W10 paigaldada, võtme sisestad Win 7 pro oma ja asi lahendatud, max 20 minutit ja W10 paigaldatud, kui tegu piraat versiooniga siis tuleb kannatust varuda ja see uuendus läbi teha, saad vähemalt legaalse W10.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 10:52:13 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Sellistele sõrmejäljelugejaga läpakas anda.
Pärast jääb veel sõrmest ilma.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=653235
Aga Win10 installi kohapealt - kui teed upgrade, siis saad süsteemisiseselt ka ilusasti teha.
Otsi sobiv .iso, mounti ära (näiteks portable WinCDEmu) ja paned upgrade.

Kui saad jätta kõik andmed, programmid jms alles, siis on õige versioon.
Kui saad jätta ainult andmed alles, aga programmid lähevad kaotsi, siis on vale Win10 versioon või proovid uuendada x86 x64 peale.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 11:02:36 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Kui see Win 7 pro on legaalne võti ja hirm kiire, siis võid kohe puhta W10 paigaldada, võtme sisestad Win 7 pro oma ja asi lahendatud, max 20 minutit ja W10 paigaldatud, kui tegu piraat versiooniga siis tuleb kannatust varuda ja see uuendus läbi teha, saad vähemalt legaalse W10.


Masinaks x1 carbone, win7 pro on legaalne s.t. kleps on 8pro oma aga downgradetud 7 pro peale. Niiväga ei põle ehk nädalajooksul ikka saab tehtud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 21.05.2016 11:40:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Masinaks x1 carbone, win7 pro on legaalne s.t. kleps on 8pro oma aga downgradetud 7 pro peale

Selisele arvutile puhta W10 paigaldamisel vaevalt, et võtit ja versiooni küsib, sellel peaks kõik BIOS_es kirjas olema, võtab sealt W8 pro võtme ja korras, ei saagi aru miks sellise masina puhul mingi W10 upgrade peale peaks kolm ööpäeva aega raiskama, 20 minutit puhas install ja mure unustatud, nii või teisiti pead hiljem puhta W10 paigalduse tegema sest upgradega saadud W10 hakkab varem või hiljem vigast panema.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 14:04:46 vasta tsitaadiga

kas win10 on see jura ära fixitud, et kui mälupulk formaatida NTFS, siis win ei suuda kuvada ei õiget tõstmiskiirus kui aega, mis järgi jäänud. Win7 puhul tümbab ulme boostiga riba kohe lõppu ja siis tiksud ja ootad, samas pole aimugi kaua tõstab, sest ees on calculating...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 17:04:13 vasta tsitaadiga

https://www.nextpowerup.com/news/28080/windows-10-start-menu-to-get-more-ads/
Rohkem reklaame start menüüsse thumbs_up.gif
tsitaat:
These changes will be made with the upcoming Anniversary Update to Windows 10, which is expected to be released to the masses sometime in July.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 17:06:19 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
https://www.nextpowerup.com/news/28080/windows-10-start-menu-to-get-more-ads/
Rohkem reklaame start menüüsse thumbs_up.gif
tsitaat:
These changes will be made with the upcoming Anniversary Update to Windows 10, which is expected to be released to the masses sometime in July.


ei imesta kui varsti hakkavad popup tüüpi reklaamid tulema desktopile
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 17:08:14 vasta tsitaadiga

Ilmselt GPO siiski päästab, sellest... (loodetavasti) icon_neutral.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.05.2016 17:40:45 vasta tsitaadiga

kuidas kurat saab windowsi appid inglisekeelseks

mingi kotermann hoiab neid eestikeelsena ja see raisk ajab vanduma icon_evil.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 18:45:05 vasta tsitaadiga

Tee win ingliskeelseks siis.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 21.05.2016 18:49:19 vasta tsitaadiga

Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema.
_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 20:52:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
https://www.nextpowerup.com/news/28080/windows-10-start-menu-to-get-more-ads/
Rohkem reklaame start menüüsse thumbs_up.gif
tsitaat:
These changes will be made with the upcoming Anniversary Update to Windows 10, which is expected to be released to the masses sometime in July.

aga kui ma ei kasuta orikat STARTi(classic shell)?
libe, sa oleks pidanud asukoha panema mitte banaania

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 20:59:14 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema.

Kas ikka peab?

Mul on igal poole Estonian - ainuke vahe, et windowsi installimeedia peab olema ingliskeelne. Siis pole mingeid eestikeelseid äppe jne jne....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2016 21:06:22 vasta tsitaadiga

PCman, sa mõne äpi tõmmanud?
Enne win10 istallimist jäi silma, et just asukoht on see keppur, mis keelega jamab(interneti kommide põhjal). Sai installides usa vist valitud ja kõik ok. Samas vb nüüd midagi muutunud, installisin mingi 4 kuud tagasi vms

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 22.05.2016 19:09:59 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Marie kirjutas:
Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema.

Kas ikka peab?

Mul on igal poole Estonian - ainuke vahe, et windowsi installimeedia peab olema ingliskeelne. Siis pole mingeid eestikeelseid äppe jne jne....

Hiljem muudab aja ja koha. System lokat-estonian muidu võib probleeme tekkida. Installi keel ikka eng, windowsil samuti. On ka puhas eestikeelne aga sellega tekib nagu iga uue asjaga raskusi kui googeldada. Imelik oli, et office 2016 EST õigeelsuse tööriist vajas installiks office uusinstalli icon_smile.gif Installis siis uuesti ja kõik oli OK.
1. win10 milline on vanim office versioon mis töötab?
2. imelik oli see, et algul bootis kaua nii 2min ja rohkem, lisaks osad web brauserid katkestasid järsku töö ja tegid restarti. Nüüd peale paari päeva on kõik kuidagi iseeneslikult paranenud
3. windows kaust on 20,9GB, enne oli rohkem, kas on midagi muudetud, või kustutatud? Olen muidugi puhastajatega üle käinud ja seal ikka oli ajutisi faile icon_biggrin.gif
4. control panel, millisest kohast saab panna automaatselt sulgema programme restart või shut down teostusel? Ei leidnud ja tuli kasutada win10 manageri lisavalikuid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 22.05.2016 19:44:40 vasta tsitaadiga

riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech' icon_biggrin.gif

"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2016 19:48:54 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech' icon_biggrin.gif

"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer"


riigiteataja IT haldurid vist ei ole oma andmebaasi süsteemi uuendanud aastaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 23.05.2016 00:13:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:
win10 milline on vanim office versioon mis töötab?

office 2007 töötab väga hästi, vanemad versioonid töötavad ainult siis kui need olid näiteks W7 peal ja tegid uuenduse W10 peale, puhast paigaldust ei lase teha.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 11:17:14 vasta tsitaadiga

2007 töötab jah.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 23.05.2016 11:53:58 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Tint kirjutas:
See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema
kui sul tagauksed tõsiselt kummitamas on, siis lihtne ravisoovitus sulle - võrgukabla (wifist jms. rääkimata) likvideeri üldse ära ja võõraid ära masinale ligi lase

Mind absoluutselt ei kummita. Väga rahul win10'ga. Need kes just sellepärast win10't ei kasuta, sai ka jutt pandud win7 kohta. Püüa ikka teemast aru saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 23.05.2016 11:58:39 vasta tsitaadiga

Tint, püsi reaalses elus, lihtlabaseid vandenõuteooriaid võid w10 kohta leida sadu kordi rohkem kui w7 kohta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 19:09:17 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
harakas kirjutas:
riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech' icon_biggrin.gif

"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer"


riigiteataja IT haldurid vist ei ole oma andmebaasi süsteemi uuendanud aastaid.

Ei ole, Edge ongi vintage, tead mõnda populaaset lehitsejat veel, mis ei toeta pluginaid või extensioneid. icon_idea.gif
Aga midagi seal ikka M$-is liigub ja Suvises versioonis vast juba tugi olemas, siis saab ID-kaardi toe sinna riik külge teha thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.05.2016 20:54:25 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
firemark kirjutas:
harakas kirjutas:
riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech' icon_biggrin.gif

"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer"


riigiteataja IT haldurid vist ei ole oma andmebaasi süsteemi uuendanud aastaid.

Ei ole, Edge ongi vintage, tead mõnda populaaset lehitsejat veel, mis ei toeta pluginaid või extensioneid. icon_idea.gif
Aga midagi seal ikka M$-is liigub ja Suvises versioonis vast juba tugi olemas, siis saab ID-kaardi toe sinna riik külge teha thumbs_up.gif

Karta on, et EDGE-fännide ja EDGE-evangelistide suured soovid võivad läbi kukkuda kuna MS arendab usinasti Windows 10 Redstone tarbeks ka edasiarendatud Internet Explorerit. icon_cool.gif Seega pole veel sugugi selge kas ID-kaart ikka "keevitatakse" EDGE külge või mitte. icon_smile.gif

Järgmises loos kenasti vihjeid sellest arendusest:
Microsoft Edge and IE Become Better Friends in Windows 10 Redstone

Read more:
http://news.softpedia.com/news/windows-10-anniversary-update-makes-ie-microsoft-edge-s-best-friend-504264.shtml#ixzz49VDVxtno
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.05.2016 21:42:15 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Tee win ingliskeelseks siis.

Marie kirjutas:
Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema.

jeesus188 kirjutas:
sa oleks pidanud asukoha panema mitte banaania


PCman kirjutas:
Marie kirjutas:
Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema.

Kas ikka peab?

Mul on igal poole Estonian - ainuke vahe, et windowsi installimeedia peab olema ingliskeelne. Siis pole mingeid eestikeelseid äppe jne jne....


mida kurat te kõik mõtlete? loen, kuid abi ei leia - pange mingi pilt seadetest või midagi konkreetsemat

kui regiooni usa panen, siis on kogu kuradi ajanäit ja kuupäevanäit puhas pudru 05/23/2016 joomajoo AM/PM
ja windows on mul inglisekeelne ja meedia samuti ning ei olnud ka upgrade, vaid puhas install

win8 oli see lihtne ja loogiline, kuid 10 on ses suhtes persse keeratud, MSi lehelt leidis ka tuge vaid win8le

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.