|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.05.2016 15:06:26
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| privaatsus privaatsuseks, random hetkel selga lendavad updated (mida pole lihtne keelata), automaagiliselt defaulti tagasi minevad seaded ja muu selline on kohati win10 juures päris frustreeriv. |
Pm need ongi ainukesed jamad
automaagilist defaulti olen ka kohanud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
20.05.2016 15:08:42
|
|
|
| Arvuti ärkab igapäevaselt "sleep mode"-st iseenesest. Kuidas selle ära keelata saab?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.05.2016 15:09:05
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Arvan,et oleks aeg lõpetada vingumine ära win10 kallal. Kes tahab kasutab ja kes ei taha koligu oma win7 või veel varasemasse aega tagasi. Need samad isikud kes kõige rohkem vinguvad privaatsuse vähenemise pärast kasutavad ise googlit ja facebooki ka mis on üldse kõige suuremad andmetekogujad. |
Ei kasuta facebooki ega ühtegi teist sotsiaalmeedia platvormi. Foorumeid kasutan küll jah. Muidugi täielikku privaatsust tänapäeval saavutada pole võimalik kui päris paranoilise vm+tor+vpn setupi peale ei lähe aga samas väga vabalt kah ei taha jagada infot. Isegi kui see on anonüümne. Point on selles, et kasutajal peab olema valik ja kui ta korra keerab telemeetria jms kinni siis see peaks nii jäämagi. Hetkel see nii pole ja ma ei näe ka, et lähitulevikus muutuks.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.05.2016 15:15:26
|
|
|
Olgu, kuidas on üksikisikutega, aga Laptopid.ee-sse tuuakse iga nädal 3-4 sülearvutit, mis peale Windowsi update ei tööta kas üldse või korralikult. Põhiline häda on Win7->10, samas juhtub ka seda, et Win7 lõpetas enda update tehes töötamise ära ja haruldased pole ka juhtumid, kus win10 töötamise lõpetas. Mõnikord võib viga olla ka kasutajas, nt täna käis üks selline, kus kasutaja otsustas, et ta ikka ei taha win7->10 ringi muuta ning poole update peal pani arvuti kinni. Samas see pigem erand, üldiselt on viga kas driverites või siis jookseb failisüsteem pange, nt boot filed lähevad kaduma.
Samas pole me juures käinud veel mitte ükski inimene, kes ütleks, et kuna update ei teinud, siis arvuti läks tuksi...11 aasta jooksul
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.05.2016 15:15:46
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| Arvan,et oleks aeg lõpetada vingumine ära win10 kallal. Kes tahab kasutab ja kes ei taha koligu oma win7 või veel varasemasse aega tagasi. Need samad isikud kes kõige rohkem vinguvad privaatsuse vähenemise pärast kasutavad ise googlit ja facebooki ka mis on üldse kõige suuremad andmetekogujad. |
Ei kasuta facebooki ega ühtegi teist sotsiaalmeedia platvormi. Foorumeid kasutan küll jah. Muidugi täielikku privaatsust tänapäeval saavutada pole võimalik kui päris paranoilise vm+tor+vpn setupi peale ei lähe aga samas väga vabalt kah ei taha jagada infot. Isegi kui see on anonüümne. Point on selles, et kasutajal peab olema valik ja kui ta korra keerab telemeetria jms kinni siis see peaks nii jäämagi. Hetkel see nii pole ja ma ei näe ka, et lähitulevikus muutuks. |
muutuks juhul kui mõni leiab mooduse m$ kohtusse kaevata selle jama eest
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
20.05.2016 15:21:38
|
|
|
Paranoilisus- et pole räägitud win7 tagaustest või mis sodi see korjab.. on ok?
Win10'l on vastavad nupukesed, mida saad sisse välja lükata, inimene näeb ja on paanikas.
Istuge omakootud *nixi otas inimesed, siis on perse kaitstud
Sõda pole vaja siia, lihtsalt minu arvamus. Lõpetaks kena lausega, et "Usk, see on oopium rahvale"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.05.2016 15:35:10
|
|
|
| Tint kirjutas: |
Paranoilisus- et pole räägitud win7 tagaustest või mis sodi see korjab.. on ok?
Win10'l on vastavad nupukesed, mida saad sisse välja lükata, inimene näeb ja on paanikas.
Istuge omakootud *nixi otas inimesed, siis on <b>piix</b> kaitstud
Sõda pole vaja siia, lihtsalt minu arvamus. Lõpetaks kena lausega, et "Usk, see on oopium rahvale" |
w7 puhul on mingil määral kontroll olemas ja kui sina seda ei valda, siis see on sinu probleem
aga w10 nupud on arutult pooliku funktsionaalsusega ja selle tõttu nurisetakse, mitte aga nende olemasolu üle
ürita ateistiks hakata, soe soovitus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
20.05.2016 15:37:54
|
|
|
| See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.05.2016 15:49:34
|
|
|
| Tint kirjutas: |
| See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema |
kui sul tagauksed tõsiselt kummitamas on, siis lihtne ravisoovitus sulle - võrgukabla (wifist jms. rääkimata) likvideeri üldse ära ja võõraid ära masinale ligi lase
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.05.2016 15:55:53
|
|
|
| Tint kirjutas: |
| pole räägitud win7 tagaustest või mis sodi see korjab.. on ok? |
No logisid korjab korralikult, aga need on masinaspetsiifilised ja lokaalsed. Lisaks saab need kinni keerata (selle hinnaga, et tagantjärgi on event viewer üsna tühi).
| Tint kirjutas: |
| Win10'l on vastavad nupukesed, mida saad sisse välja lükata, inimene näeb ja on paanikas. |
Lükkad välja jah aga kui paljud seda teha oskavad ja kui palju sellest kasu on, kui x uuendusega lülitub asi ise sisse?
| Tint kirjutas: |
| See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema |
W7 ei saada vaikimisi mingit krüpteeritud infot kuhugi. Jah muidugi spekuleerida võib, et mingid tagauks(ed) on aga see on turul olnud 7 aastat ja kui midagi hullu oleks, siis oleks asi juba ammu suure kella külge pandud. Vandenõuteooria asemel arvan pigem, et kui mingi "uks" on, siis see on turvanõrkus mingis windowsi komponendis (mõn ed on üsna iidse koodiga) mida mõni kolmetäheline organisatsioon teab aga pole kellelegi teada andunud (sest siis parandatakse ju ära). Samas kui turvaekspertidel pole lähtekoodile ligipääsu, siis ei saa lõplikult öelda ei ega jah. See on üks eelis mis avatud tarkvaral on, et selle lähtekood on vabalt uuritav.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
20.05.2016 16:29:52
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Olgu, kuidas on üksikisikutega, aga Laptopid.ee-sse tuuakse iga nädal 3-4 sülearvutit, mis peale Windowsi update ei tööta kas üldse või korralikult. Põhiline häda on Win7->10, samas juhtub ka seda, et Win7 lõpetas enda update tehes töötamise ära ja haruldased pole ka juhtumid, kus win10 töötamise lõpetas. Mõnikord võib viga olla ka kasutajas, nt täna käis üks selline, kus kasutaja otsustas, et ta ikka ei taha win7->10 ringi muuta ning poole update peal pani arvuti kinni. Samas see pigem erand, üldiselt on viga kas driverites või siis jookseb failisüsteem pange, nt boot filed lähevad kaduma.
Samas pole me juures käinud veel mitte ükski inimene, kes ütleks, et kuna update ei teinud, siis arvuti läks tuksi...11 aasta jooksul  |
Kas minu väide siis,et 8 ja 8.1 upgrade on üldjuhul valutu peab paika? Korra hangus 10 ära nii boodil kui shut down-il aga peale seda on korras. Tuleb teha mitme progega systemi pildid erinevatest ajajärkudest......kindlasi ka meelespea juurde, muidu unustad. Saab nii vanale systemile tagasi kui uule ainult 1h aega tuleb varuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
20.05.2016 16:29:52
|
|
|
Tomorrow, ma isegi ei mäleta kui mitu aastat juba on win kood poolavalik, s.t. kui keegi suudab anda piisava saladuste hoidmise konkurentide eest garantii (kõige parem kui lausa riigi valitsuse oma), siis võimaldatakse ligipääs koodile ja saab seda uurida.
Ja ma arvan, et seda võimalust on kasutatud ja isegi kui vastavad isikud ei tohi koodi ennast avaldada nad ikkagi oleks tõstnud kära valitsusringkondades win täielikuks keelustamiseks riigiasutustes.
Ehk teisisõnu pole see win kood vähemalgi määral hullem (ega oluliselt parem) su avalikest koodidest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.05.2016 16:37:56
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
3) Paari päevaga windows kaust 24GB, natuke palju.
Kui küsid miks 7-le tagasi ei lähe............natuke liiga palju muud softi installitud ja aega raisatud. 250GB on vaba 80GB. Kui aega saan vist lähengi tagasi 7-le sest systemi pildid tehtud ja saab alati taastada kui peaks vaja olema. |
Jah? Mul on win7 kaust 46.1 GB
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
20.05.2016 16:41:32
|
|
|
Oppaa, vot mis tuha all hõõgub
Antud juhul põhjuseks arvutit kasutav vanem kodanik, kes mingi asjaga harjudes ise uut proovima ei tõtta. Kodurahu huvides enne neid kolima ei sunni, kui väga vaja.
Asi lahenes õnneks sedamoodi, et mingis etapis küsiti tingimustega nõustumist ning sellest keeldumisel upgrade katkes... järgmise korrani ilmselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
20.05.2016 20:27:01
|
|
|
Krt. Täna mõtlesin, et lasen 10 upgrade peale aga per*etki Ütleb ainult, et anname teada kui see on valmis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.05.2016 20:31:03
|
|
|
| kussu kirjutas: |
Krt. Täna mõtlesin, et lasen 10 upgrade peale aga per*etki Ütleb ainult, et anname teada kui see on valmis  |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9067144#9067144
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
20.05.2016 21:43:24
|
|
|
Proovisin, ming 7 mega exe tiris alla. Käivitasin ja ütleb täpselt sama! Eks vaatab mis nädalavahetusega teeb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
20.05.2016 23:16:16
|
|
|
Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
20.05.2016 23:26:14
|
|
|
| Kustutasin ükspäe USB Ubuntuga ühes win10 masinas parooli, kuna kasutaja oli selle unustand. Nüüd inime, kes seda protsessi pealt vaatas väga murelik, et asi nii kiiresti ja lihtsalt käis ja tahab, et ma sellise võimaluse ta masinas välistaksin. Seda ma paraku ei oska, ehk keegi annaks mõne viite. Kas keelata USB-lt buutimine ja panna BIOS parooli alla, et seal midagi muuta ei saaks, või on midagi veel?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.05.2016 23:35:39
|
|
|
| Kõvaketas ära krüpteerida. Ega linuxis on samamoodi mõne hetkega võimalik root kasutaja parool ära muuta kui on füüsiline ligipääs masinale ja kettal krüptot peal pole. Loogiline ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
21.05.2016 07:10:48
|
|
|
krüpto jah, siis unustab inimene selle parooli ka ja siis saad näidata, kuidas kõvakale nulle peale kirjutatakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.05.2016 09:24:41
|
|
|
Sellistele sõrmejäljelugejaga läpakas anda.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
21.05.2016 10:02:02
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms. |
Jätsin ööseks arvuti sisse, hommikuks endiselt ei mitte midagi: Siis kui tahad ei teee midagi, teistele ronib ise sisse
Pilt siis selline: [img] https://blog.zubairalexander.com/wp-content/uploads/2015/07/Windows_10_notification_01.png [/img]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.05.2016 10:12:36
|
|
|
Mul viskas ka selle kirja, aga mäletamistmööda sain otse pisipehme lehelt selle upgrade tooliga asja kohe tööle
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
21.05.2016 10:15:51
|
|
|
| kussu kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms. |
Jätsin ööseks arvuti sisse, hommikuks endiselt ei mitte midagi: Siis kui tahad ei teee midagi, teistele ronib ise sisse
Pilt siis selline:
Spoiler 
|
Vanal Windows versioonil uuendused tegemata.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
21.05.2016 10:26:20
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| kussu kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Sõltuvalt arvutist on see ootamine 5-15 minutit. Minul on see üldiselt üpris kiiresti läinud.
Ma olen selle faili tavaliselt lihtsalt käima pannud, esimesed next-nextid ära teinud ja arvuti toimetama jätnud. Vahepeal küsib, kas midagi vanast süsteemist alles jätta või mitte ja siis jälle toimetab ise edasi. Järgmine kord küsib juba uue kasutajanime sisestamist vms. |
Jätsin ööseks arvuti sisse, hommikuks endiselt ei mitte midagi: Siis kui tahad ei teee midagi, teistele ronib ise sisse
Pilt siis selline:
Spoiler 
|
Vanal Windows versioonil uuendused tegemata. |
Win 7 pro ja kõik uuendused on peal, jah sügisel sai uuendused kinni keeratud, telemeetria ja win10 seotud KB-d maha lastud. Nädal tagasi tegin uuendused jälle lahti ja 85 uuendust läks peale. Kuna tööalaselt oleks sobiv ennem 1. Juunit upgrade ära tehe. Arvates, et nädalavahetus on selleks sobiv aeg, aga per*setki MS ajab uuenduse peale siis kui temale sobib aga mitte siis kui klient seda soovib
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
21.05.2016 10:37:36
|
|
|
Kui see Win 7 pro on legaalne võti ja hirm kiire, siis võid kohe puhta W10 paigaldada, võtme sisestad Win 7 pro oma ja asi lahendatud, max 20 minutit ja W10 paigaldatud, kui tegu piraat versiooniga siis tuleb kannatust varuda ja see uuendus läbi teha, saad vähemalt legaalse W10.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
21.05.2016 11:02:36
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Kui see Win 7 pro on legaalne võti ja hirm kiire, siis võid kohe puhta W10 paigaldada, võtme sisestad Win 7 pro oma ja asi lahendatud, max 20 minutit ja W10 paigaldatud, kui tegu piraat versiooniga siis tuleb kannatust varuda ja see uuendus läbi teha, saad vähemalt legaalse W10. |
Masinaks x1 carbone, win7 pro on legaalne s.t. kleps on 8pro oma aga downgradetud 7 pro peale. Niiväga ei põle ehk nädalajooksul ikka saab tehtud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
21.05.2016 11:40:30
|
|
|
| tsitaat: |
| Masinaks x1 carbone, win7 pro on legaalne s.t. kleps on 8pro oma aga downgradetud 7 pro peale |
Selisele arvutile puhta W10 paigaldamisel vaevalt, et võtit ja versiooni küsib, sellel peaks kõik BIOS_es kirjas olema, võtab sealt W8 pro võtme ja korras, ei saagi aru miks sellise masina puhul mingi W10 upgrade peale peaks kolm ööpäeva aega raiskama, 20 minutit puhas install ja mure unustatud, nii või teisiti pead hiljem puhta W10 paigalduse tegema sest upgradega saadud W10 hakkab varem või hiljem vigast panema.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.05.2016 14:04:46
|
|
|
kas win10 on see jura ära fixitud, et kui mälupulk formaatida NTFS, siis win ei suuda kuvada ei õiget tõstmiskiirus kui aega, mis järgi jäänud. Win7 puhul tümbab ulme boostiga riba kohe lõppu ja siis tiksud ja ootad, samas pole aimugi kaua tõstab, sest ees on calculating...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
21.05.2016 17:06:19
|
|
|
ei imesta kui varsti hakkavad popup tüüpi reklaamid tulema desktopile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
21.05.2016 17:08:14
|
|
|
Ilmselt GPO siiski päästab, sellest... (loodetavasti)
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
21.05.2016 17:40:45
|
|
|
kuidas kurat saab windowsi appid inglisekeelseks
mingi kotermann hoiab neid eestikeelsena ja see raisk ajab vanduma
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.05.2016 18:45:05
|
|
|
Tee win ingliskeelseks siis.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.05.2016 20:52:51
|
|
|
aga kui ma ei kasuta orikat STARTi(classic shell)?
libe, sa oleks pidanud asukoha panema mitte banaania
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
21.05.2016 20:59:14
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema. |
Kas ikka peab?
Mul on igal poole Estonian - ainuke vahe, et windowsi installimeedia peab olema ingliskeelne. Siis pole mingeid eestikeelseid äppe jne jne....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.05.2016 21:06:22
|
|
|
PCman, sa mõne äpi tõmmanud?
Enne win10 istallimist jäi silma, et just asukoht on see keppur, mis keelega jamab(interneti kommide põhjal). Sai installides usa vist valitud ja kõik ok. Samas vb nüüd midagi muutunud, installisin mingi 4 kuud tagasi vms
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
22.05.2016 19:09:59
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema. |
Kas ikka peab?
Mul on igal poole Estonian - ainuke vahe, et windowsi installimeedia peab olema ingliskeelne. Siis pole mingeid eestikeelseid äppe jne jne.... |
Hiljem muudab aja ja koha. System lokat-estonian muidu võib probleeme tekkida. Installi keel ikka eng, windowsil samuti. On ka puhas eestikeelne aga sellega tekib nagu iga uue asjaga raskusi kui googeldada. Imelik oli, et office 2016 EST õigeelsuse tööriist vajas installiks office uusinstalli Installis siis uuesti ja kõik oli OK.
1. win10 milline on vanim office versioon mis töötab?
2. imelik oli see, et algul bootis kaua nii 2min ja rohkem, lisaks osad web brauserid katkestasid järsku töö ja tegid restarti. Nüüd peale paari päeva on kõik kuidagi iseeneslikult paranenud
3. windows kaust on 20,9GB, enne oli rohkem, kas on midagi muudetud, või kustutatud? Olen muidugi puhastajatega üle käinud ja seal ikka oli ajutisi faile
4. control panel, millisest kohast saab panna automaatselt sulgema programme restart või shut down teostusel? Ei leidnud ja tuli kasutada win10 manageri lisavalikuid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
22.05.2016 19:44:40
|
|
|
riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech'
"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer"
|
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
22.05.2016 19:48:54
|
|
|
| harakas kirjutas: |
riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech'
"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer" |
riigiteataja IT haldurid vist ei ole oma andmebaasi süsteemi uuendanud aastaid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
23.05.2016 00:13:05
|
|
|
| tsitaat: |
| win10 milline on vanim office versioon mis töötab? |
office 2007 töötab väga hästi, vanemad versioonid töötavad ainult siis kui need olid näiteks W7 peal ja tegid uuenduse W10 peale, puhast paigaldust ei lase teha.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
23.05.2016 11:17:14
|
|
|
2007 töötab jah.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
23.05.2016 11:53:58
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| Tint kirjutas: |
| See mida sina kontrollid win7 all on pseudo, igasuguseid tagauksi on, oli ja ka tulevikus jääb olema |
kui sul tagauksed tõsiselt kummitamas on, siis lihtne ravisoovitus sulle - võrgukabla (wifist jms. rääkimata) likvideeri üldse ära ja võõraid ära masinale ligi lase |
Mind absoluutselt ei kummita. Väga rahul win10'ga. Need kes just sellepärast win10't ei kasuta, sai ka jutt pandud win7 kohta. Püüa ikka teemast aru saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
23.05.2016 11:58:39
|
|
|
| Tint, püsi reaalses elus, lihtlabaseid vandenõuteooriaid võid w10 kohta leida sadu kordi rohkem kui w7 kohta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.05.2016 19:09:17
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech'
"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer" |
riigiteataja IT haldurid vist ei ole oma andmebaasi süsteemi uuendanud aastaid. |
Ei ole, Edge ongi vintage, tead mõnda populaaset lehitsejat veel, mis ei toeta pluginaid või extensioneid.
Aga midagi seal ikka M$-is liigub ja Suvises versioonis vast juba tugi olemas, siis saab ID-kaardi toe sinna riik külge teha
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.05.2016 20:54:25
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| firemark kirjutas: |
| harakas kirjutas: |
riigiteataja.ee ei saagi Edgega avada, sain sellise teate? 'vintage web tech'
"You've stumbled upon some vintage web tech
This website runs on older technology and will only work in Internet Explorer.
Open with Internet Explorer" |
riigiteataja IT haldurid vist ei ole oma andmebaasi süsteemi uuendanud aastaid. |
Ei ole, Edge ongi vintage, tead mõnda populaaset lehitsejat veel, mis ei toeta pluginaid või extensioneid.
Aga midagi seal ikka M$-is liigub ja Suvises versioonis vast juba tugi olemas, siis saab ID-kaardi toe sinna riik külge teha  |
Karta on, et EDGE-fännide ja EDGE-evangelistide suured soovid võivad läbi kukkuda kuna MS arendab usinasti Windows 10 Redstone tarbeks ka edasiarendatud Internet Explorerit. Seega pole veel sugugi selge kas ID-kaart ikka "keevitatakse" EDGE külge või mitte.
Järgmises loos kenasti vihjeid sellest arendusest:
Microsoft Edge and IE Become Better Friends in Windows 10 Redstone
Read more:
http://news.softpedia.com/news/windows-10-anniversary-update-makes-ie-microsoft-edge-s-best-friend-504264.shtml#ixzz49VDVxtno
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.05.2016 21:42:15
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| Tee win ingliskeelseks siis. |
| Marie kirjutas: |
| Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema. |
| jeesus188 kirjutas: |
| sa oleks pidanud asukoha panema mitte banaania |
| PCman kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| Asukoht peab inglis keelse riigi oma olema. |
Kas ikka peab?
Mul on igal poole Estonian - ainuke vahe, et windowsi installimeedia peab olema ingliskeelne. Siis pole mingeid eestikeelseid äppe jne jne.... |
mida kurat te kõik mõtlete? loen, kuid abi ei leia - pange mingi pilt seadetest või midagi konkreetsemat
kui regiooni usa panen, siis on kogu kuradi ajanäit ja kuupäevanäit puhas pudru 05/23/2016 joomajoo AM/PM
ja windows on mul inglisekeelne ja meedia samuti ning ei olnud ka upgrade, vaid puhas install
win8 oli see lihtne ja loogiline, kuid 10 on ses suhtes persse keeratud, MSi lehelt leidis ka tuge vaid win8le
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
|