|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.04.2016 23:01:10
|
|
|
No siis on ok, muidu peaks kummiga kinni siduma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.04.2016 23:08:36
|
|
|
| Tanel, sa Waze'i ei kasuta, et telefon niiviisi ära peita kannatab?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
13.04.2016 19:11:38
|
|
|
| Kiirelt see originaal laeb tunnis Edge akut? Mõtlen seda platet nüüd...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindman
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2007
|
15.04.2016 00:11:08
|
|
|
| rumpy kirjutas: |
| tsitaat: |
Pigem uuendamist pole proovind? Mul on näiteks 1.6 versioon samsung push servicest mis on 6.04.16 välja tulnud. Google annab battery draini veaga soovituse updateda erinevates foorumites.
|
Jah, enne factory resetti panin kõik uuendused peale ja drainis nagu loom jätkuvalt.
Pole veel esindusse jõudnud, aga huvitav on see, et peale factory resetti, öösel rebis küll 40% akut, aga samas eile päeval ja täna öösel võttis kokku ainult 5%. Arusaamatu, proovin ühe laadimis tsükli veel... jääks nagu mulje, et see push service käib mingi taimeriga. Muidu kui praegu käitub normaalselt, siis saadab see esindus mind sama targalt tagasi. |
Ei saada see esindus sind kuskile targalt tagasi. Pigem uurivad üle kas andmed on backupitud ja vaatavad kas neil asendustelefoni pakkuda on. Ostuhetkest on kuus kuud sul nii ehk naa õigus saada müüja kulul diagnostikat/ekspertiisi.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
15.04.2016 09:27:25
|
|
|
Mu 7 tegi täna öösel esimest korda omapäi restardi ja hommikul äratus muidugi ei toiminud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.04.2016 09:29:03
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mu 7 tegi täna öösel esimest korda omapäi restardi ja hommikul äratus muidugi ei toiminud  |
uuendas?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9027176#9027176
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
15.04.2016 09:29:56
|
|
|
| jeesus188, ei, see mul on välja lülitatud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
19.04.2016 14:53:35
|
|
|
| 10/10 punkti. Super rahul - ülikiire, parim ekraan (nagu Samsungidel ikka), ülim aku kestvus, 5,5" Edge display nii väikeses telefonis, veekindel, microSD võimalus, super kaamera, super disain jne jne. Pole pidanud kordagi kahetsema, et oma iPhone 6S Plus-i Galaxy S7 Edge vastu välja vahetasin.
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
19.04.2016 17:19:29
|
|
|
| Uus 157mb uuendus jõudis lõpuks ka Eestisse. Enda jaoks on suurim muudatus, et saab DPI'd muuta seadete alt ja enam ei ole vaja selleks Nova Launcherit.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
19.04.2016 21:13:19
|
|
|
| maalane, Edge või tavaline 7 ja Eestist ostetud?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
19.04.2016 21:16:31
|
|
|
| olafsand, mul Eestist ostetud Edge ja manuaalse kontrolliga sain ka uuenduse.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
19.04.2016 21:22:36
|
|
|
Tundub, et Edge on uuendustega alati natuke eelisjärjekorras ja siis saavad mõni hetk hiljem tavalised ka (mul tavaline ja ei paku veel)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
19.04.2016 22:25:34
|
|
|
| Mul on ka Edge ja Eestist ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
20.04.2016 21:04:41
|
|
|
| Viimane update on teinud Always on Display ja Notification Lighti tumedamaks ja millegipärast on hakanud küsima täiesti lampi ekraani avamisel passwordi, millisel juhul ta ei lase näpulukku kasutadagi. The fuck is this...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.04.2016 23:49:55
|
|
|
| eestist ostes olete saanud snapdragoni või exynosi variandi?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
21.04.2016 01:21:00
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| eestist ostes olete saanud snapdragoni või exynosi variandi? |
Eestis ainult Exynosega ja ainult must ja kuldne saadaval. Minu teada nii on, vähemalt prosega on küll, et Snap ainult USAs üldse...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
21.04.2016 01:21:06
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| eestist ostes olete saanud snapdragoni või exynosi variandi? |
Sd on usa aint. Google!
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
21.04.2016 09:09:56
|
|
|
| Ametlikult on eestis Exynos jah. Mitteametlikud partnerid võivad ka muid versioone müüa aga siis pole tootekoodi lõpus SEB, mis tähendab, et Galaxy Care aktiveerimine on võimatu.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
21.04.2016 14:52:38
|
|
|
| Kuidas kontrollida, kumb on?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
21.04.2016 15:03:21
|
|
|
| Spezz, poest tõmba cpu-z ja selles siis esimene SOC jaotuses on Architecture ning seal kirjas.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
21.04.2016 16:33:48
|
|
|
| Minnul näitab Device ja Hardware all seda infot protsessori kohta.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
22.04.2016 08:33:53
|
|
|
No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
22.04.2016 10:52:01
|
|
|
Tavalisele 7-le hakkas ka nüüd uuendust pakkuma üle õhu. 190,64MB
| maalane kirjutas: |
| Uus 157mb uuendus jõudis lõpuks ka Eestisse. Enda jaoks on suurim muudatus, et saab DPI'd muuta seadete alt ja enam ei ole vaja selleks Nova Launcherit. |
Mida see täpsemalt tähendab? Mul ka nüüd Display scaling valikutes Standard ja Condensed. Reso jääb samaks igal juhul? See teine valik tegi ikoonid jne väiksemaks. Aku koha pealt on vahet kumba kasutada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
23.04.2016 22:35:16
|
|
|
Kas kellelegi veel tundub et s7 heli on lahja ja mitte ainult kvaliteet. Mu vana s4 teeb nii klappide kui klappideta kvaliteetsemat ja ka kõvemat heli....ja miks töötab kõlari peale panduna youtubet kuulates ainult alumine kõlar aga mitte ülemine
Kas peaks äkki garantiisse viima...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.04.2016 22:42:09
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
....ja miks töötab kõlari peale panduna youtubet kuulates ainult alumine kõlar aga mitte ülemine |
Ülemine on kuular ja see vast ei peagi ülearu valjult laulma. Pole HTC-laadne esikülje stereokõllide süsteem.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
24.04.2016 00:58:36
|
|
|
Sai täna Gear VR-ga sarja vaadatud, täitsa hea oli. 720p30FPS, Archerit siis. Kui oleks 1080p siis vist oleks natuke parem, aga silmad ei väsinud ära, mis on hea. Tuleb välja, et harjumise asi ikkagi, aga headset on ikkagi liiga raske minu meelest. Panin padja kaela taha, niiet pea toetas kenasti selle peale, siis oli okei. Möne aastaga paraneb pildikvaliteet ära, siis saab lennates või rongiga söites sellegipoolest hea filmielamuse, paned prillid pähe ja ongi korras.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
24.04.2016 08:42:28
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
Kas kellelegi veel tundub et s7 heli on lahja ja mitte ainult kvaliteet. Mu vana s4 teeb nii klappide kui klappideta kvaliteetsemat ja ka kõvemat heli....ja miks töötab kõlari peale panduna youtubet kuulates ainult alumine kõlar aga mitte ülemine
Kas peaks äkki garantiisse viima... |
Sest sellel telefonil ongi ainult üks kõlar, mis on all. Ülemine on kõnede jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
25.04.2016 08:37:42
|
|
|
| Ja vaiksem on see telefon veekindluse tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomb
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
09.05.2016 13:09:10
|
|
|
Keegi oskab kommeteerida, kuidas S6 vs S7 kaamera reaalelus tundub? Kas märgatavat vahet, et telefoni välja vahetada?
_________________ -- |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
09.05.2016 13:34:36
|
|
|
| tomb, valgetes oludes on mul tunne, et S6 teeb paremat pilti isegi kui S7. Hämaras on kaalukauss õrnalt s7 poole.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
10.05.2016 06:44:04
|
|
|
Hämaras ja pimedas ei saa kindlasti vastu. Väga heades valgustingimustes on sama. Minu silmale vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.05.2016 08:46:52
|
|
|
Kiidan ka s7 kaamerat. Teeb hea pildi isegi siis kui täielik nisanäpp oled
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
16.05.2016 13:17:33
|
|
|
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G930F/
Siin lehel tiksub peaaegu iga päev mingeid versioone juurde. Kas need tänased näiteks on sama 6.0.1 mis meite maal juba kätte saadud ammu või on tegu uuema uuendusega? Changelog number on erinev küll võrreldes viimase Baltic versiooniga mis seal lehe saada on. Tegu siiski nüüd uuemate nö uuendustega?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
16.05.2016 18:57:33
|
|
|
| [veix], suured tänud! Ehk siis võib niipidi asja kokku võtta, et mai kuu uuendust pole Baltic veel saanud lihtsalt eks?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
16.05.2016 19:12:32
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| [veix], suured tänud! Ehk siis võib niipidi asja kokku võtta, et mai kuu uuendust pole Baltic veel saanud lihtsalt eks? |
Ilmselt küll. Minu oma näitab ka, et aprill 2016 viimane uuendus.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
17.05.2016 15:11:38
|
|
|
Kunagi oli mul Galaxy S(1) ja nüüd peale mitut aastat S7.
Toona sai ka mässatud Odiniga jne. Kuidas see asi hetkel toimib? Viitsib palun keegi paari sõnaga lahti seletada? Mõtlen just seda osa mis puudutab antud lehelt tiritud versioone. Kies on nende isodega majandav? Kui jah, siis mis juhtub kui proovida näiteks Prantsuse (SFR) versiooni peale lasta? Knoxiga mingi konflikt tekib? Või kas ta niisama üldse laseb valet versiooni peale panna kui all on Baltikumi originaal?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
18.05.2016 08:00:23
|
|
|
Odiniga saab, Kiesiga teise regiooni romi peale ei lase panna. Odiniga flashimine on imelihtne, rom PDA lahtrisse ja olemas. Knoxiga ei juhtu midagi.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
23.05.2016 11:10:20
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7. |
Always-on-display on välja lülitatud sul?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
24.05.2016 11:06:58
|
|
|
| voltc kirjutas: |
Odiniga saab, Kiesiga teise regiooni romi peale ei lase panna. Odiniga flashimine on imelihtne, rom PDA lahtrisse ja olemas. Knoxiga ei juhtu midagi.  |
Kas sellega kaasneb automaatselt ka nö reset või toimib tavalise uuendusena ja asjad jäävad alles?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
31.05.2016 19:02:28
|
|
|
| SanDisk 64GB Extreme Pro UHS-II microSDXC Memory Card (U3, Class 10) Kas selline elukas sobib s7 sisse ( ja kust seda üldse Eestist osta saab ei leidnud.) või on see overkill (soovin vaadata tlf-nist UHD filmi)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.05.2016 20:22:37
|
|
|
ei usu, et ei peaks töötama. Esimene link googlest juba peaks näitama, et töötab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
31.05.2016 23:00:25
|
|
|
mul Kingstoni SDCA3/32GB streikis S7 sees (https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/525871/)
Ka siin on sarnane probleem kirjeldatud kuigi mul kaart pärast telefoni restarti töötas http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/kingston-microsd-sdca3-buy-t3348891
Vana Samsungi 32GB EVO kaart töötab probleemideta. Kuna ma 4K ei filmi nagunii, siis pole ka sellest U3 metsikust write kiirusest nagunii tolku.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.06.2016 09:41:23
|
|
|
Kust kõige odavamalt saaks juhtmeta laadimiskomplekti?
Spoiler 
Kui kellelgi on pakkuda, siis võib ühendust võtta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
04.06.2016 14:38:51
|
|
|
| heikis kirjutas: |
mul Kingstoni SDCA3/32GB streikis S7 sees (https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/525871/)
Ka siin on sarnane probleem kirjeldatud kuigi mul kaart pärast telefoni restarti töötas http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/kingston-microsd-sdca3-buy-t3348891
Vana Samsungi 32GB EVO kaart töötab probleemideta. Kuna ma 4K ei filmi nagunii, siis pole ka sellest U3 metsikust write kiirusest nagunii tolku. |
Ja ma mõtlesin, et mingi kehv partii tulnud. Tööl saatsin 2tükki garantiisse kuna peale mõnda päeva muutus koguaeg corruptediks ja oli vaja formatit teha, et üldse midagi peale kirjutada saaks. Kingstoni u3 80mb write kaart.
Samas kui tavaline class10 sandisk mis 2+ aastat vana töötab probleemivabalt.
| heff kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7. |
Always-on-display on välja lülitatud sul? |
Loomulikult. Ja osad ebavajalikud serviced kinni keeratud Package Disableriga.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
04.06.2016 15:55:46
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
mul Kingstoni SDCA3/32GB streikis S7 sees (https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/525871/)
Ka siin on sarnane probleem kirjeldatud kuigi mul kaart pärast telefoni restarti töötas http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/kingston-microsd-sdca3-buy-t3348891
Vana Samsungi 32GB EVO kaart töötab probleemideta. Kuna ma 4K ei filmi nagunii, siis pole ka sellest U3 metsikust write kiirusest nagunii tolku. |
Ja ma mõtlesin, et mingi kehv partii tulnud. Tööl saatsin 2tükki garantiisse kuna peale mõnda päeva muutus koguaeg corruptediks ja oli vaja formatit teha, et üldse midagi peale kirjutada saaks. Kingstoni u3 80mb write kaart.
Samas kui tavaline class10 sandisk mis 2+ aastat vana töötab probleemivabalt.
| heff kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7. |
Always-on-display on välja lülitatud sul? |
Loomulikult. Ja osad ebavajalikud serviced kinni keeratud Package Disableriga. |
Milline nendest sealt tõmmatud on. Paneks ka endale peale.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.06.2016 22:11:44
|
|
|
| Package Disabler Pro. 70 asja märgitud mis kinni keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raul050
HV vaatleja
liitunud: 07.08.2006
|
07.06.2016 17:59:55
|
|
|
| Lähipäevil on kuuldavasti oodata S7 Active-t ehk S7 paaritatud 4000mAh aku, purunemiskindla ekraani ja -kestaga. On kellelgi infot, millal Eestis võiks müügile ilmuda? Hinda ennustatakse mujal nagu Edge-le. Võiks nagu vahelduseks olla päris huvitav asi neile, keda kumer ekraan ja klaasist tagapaneel üldse ei eruta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
07.06.2016 18:03:54
|
|
|
| Raul050, praegu on öeldud, et seda telefoni müüakse ainult USA turule ja AT&T vörgus.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|