Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 23:01:10 vasta tsitaadiga

No siis on ok, muidu peaks kummiga kinni siduma thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 23:08:36 vasta tsitaadiga

Tanel, sa Waze'i ei kasuta, et telefon niiviisi ära peita kannatab?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 23:17:32 vasta tsitaadiga

rex, eip
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 13.04.2016 19:11:38 vasta tsitaadiga

Kiirelt see originaal laeb tunnis Edge akut? Mõtlen seda platet nüüd...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 00:11:08 vasta tsitaadiga

rumpy kirjutas:
tsitaat:

Pigem uuendamist pole proovind? Mul on näiteks 1.6 versioon samsung push servicest mis on 6.04.16 välja tulnud. Google annab battery draini veaga soovituse updateda erinevates foorumites.


Jah, enne factory resetti panin kõik uuendused peale ja drainis nagu loom jätkuvalt.

Pole veel esindusse jõudnud, aga huvitav on see, et peale factory resetti, öösel rebis küll 40% akut, aga samas eile päeval ja täna öösel võttis kokku ainult 5%. Arusaamatu, proovin ühe laadimis tsükli veel... jääks nagu mulje, et see push service käib mingi taimeriga. Muidu kui praegu käitub normaalselt, siis saadab see esindus mind sama targalt tagasi.


Ei saada see esindus sind kuskile targalt tagasi. Pigem uurivad üle kas andmed on backupitud ja vaatavad kas neil asendustelefoni pakkuda on. Ostuhetkest on kuus kuud sul nii ehk naa õigus saada müüja kulul diagnostikat/ekspertiisi.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2016 09:27:25 vasta tsitaadiga

Mu 7 tegi täna öösel esimest korda omapäi restardi ja hommikul äratus muidugi ei toiminud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 09:29:03 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mu 7 tegi täna öösel esimest korda omapäi restardi ja hommikul äratus muidugi ei toiminud icon_neutral.gif

uuendas?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9027176#9027176

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2016 09:29:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, ei, see mul on välja lülitatud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 14:53:35 vasta tsitaadiga

10/10 punkti. Super rahul - ülikiire, parim ekraan (nagu Samsungidel ikka), ülim aku kestvus, 5,5" Edge display nii väikeses telefonis, veekindel, microSD võimalus, super kaamera, super disain jne jne. Pole pidanud kordagi kahetsema, et oma iPhone 6S Plus-i Galaxy S7 Edge vastu välja vahetasin.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 17:19:29 vasta tsitaadiga

Uus 157mb uuendus jõudis lõpuks ka Eestisse. Enda jaoks on suurim muudatus, et saab DPI'd muuta seadete alt ja enam ei ole vaja selleks Nova Launcherit.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2016 21:13:19 vasta tsitaadiga

maalane, Edge või tavaline 7 ja Eestist ostetud?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 21:16:31 vasta tsitaadiga

olafsand, mul Eestist ostetud Edge ja manuaalse kontrolliga sain ka uuenduse.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2016 21:22:36 vasta tsitaadiga

Tundub, et Edge on uuendustega alati natuke eelisjärjekorras ja siis saavad mõni hetk hiljem tavalised ka icon_smile.gif (mul tavaline ja ei paku veel)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 22:25:34 vasta tsitaadiga

Mul on ka Edge ja Eestist ostetud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 20.04.2016 21:04:41 vasta tsitaadiga

Viimane update on teinud Always on Display ja Notification Lighti tumedamaks ja millegipärast on hakanud küsima täiesti lampi ekraani avamisel passwordi, millisel juhul ta ei lase näpulukku kasutadagi. The fuck is this...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 23:49:55 vasta tsitaadiga

eestist ostes olete saanud snapdragoni või exynosi variandi?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 21.04.2016 01:21:00 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
eestist ostes olete saanud snapdragoni või exynosi variandi?


Eestis ainult Exynosega ja ainult must ja kuldne saadaval. Minu teada nii on, vähemalt prosega on küll, et Snap ainult USAs üldse...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 21.04.2016 01:21:06 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
eestist ostes olete saanud snapdragoni või exynosi variandi?


Sd on usa aint. Google!
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 09:09:56 vasta tsitaadiga

Ametlikult on eestis Exynos jah. Mitteametlikud partnerid võivad ka muid versioone müüa aga siis pole tootekoodi lõpus SEB, mis tähendab, et Galaxy Care aktiveerimine on võimatu.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 14:52:38 vasta tsitaadiga

Kuidas kontrollida, kumb on?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.04.2016 15:03:21 vasta tsitaadiga

Spezz, poest tõmba cpu-z ja selles siis esimene SOC jaotuses on Architecture ning seal kirjas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 16:33:48 vasta tsitaadiga

Minnul näitab Device ja Hardware all seda infot protsessori kohta.
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 22.04.2016 08:33:53 vasta tsitaadiga

No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.04.2016 10:52:01 vasta tsitaadiga

Tavalisele 7-le hakkas ka nüüd uuendust pakkuma üle õhu. 190,64MB

maalane kirjutas:
Uus 157mb uuendus jõudis lõpuks ka Eestisse. Enda jaoks on suurim muudatus, et saab DPI'd muuta seadete alt ja enam ei ole vaja selleks Nova Launcherit.


Mida see täpsemalt tähendab? Mul ka nüüd Display scaling valikutes Standard ja Condensed. Reso jääb samaks igal juhul? See teine valik tegi ikoonid jne väiksemaks. Aku koha pealt on vahet kumba kasutada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 22:35:16 vasta tsitaadiga

Kas kellelegi veel tundub et s7 heli on lahja ja mitte ainult kvaliteet. Mu vana s4 teeb nii klappide kui klappideta kvaliteetsemat ja ka kõvemat heli....ja miks töötab kõlari peale panduna youtubet kuulates icon_question.gif icon_rolleyes.gif ainult alumine kõlar aga mitte ülemine

Kas peaks äkki garantiisse viima...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 22:42:09 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
....ja miks töötab kõlari peale panduna youtubet kuulates icon_question.gif icon_rolleyes.gif ainult alumine kõlar aga mitte ülemine

Ülemine on kuular ja see vast ei peagi ülearu valjult laulma. Pole HTC-laadne esikülje stereokõllide süsteem.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 00:58:36 vasta tsitaadiga

Sai täna Gear VR-ga sarja vaadatud, täitsa hea oli. 720p30FPS, Archerit siis. Kui oleks 1080p siis vist oleks natuke parem, aga silmad ei väsinud ära, mis on hea. Tuleb välja, et harjumise asi ikkagi, aga headset on ikkagi liiga raske minu meelest. Panin padja kaela taha, niiet pea toetas kenasti selle peale, siis oli okei. Möne aastaga paraneb pildikvaliteet ära, siis saab lennates või rongiga söites sellegipoolest hea filmielamuse, paned prillid pähe ja ongi korras. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 24.04.2016 08:42:28 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Kas kellelegi veel tundub et s7 heli on lahja ja mitte ainult kvaliteet. Mu vana s4 teeb nii klappide kui klappideta kvaliteetsemat ja ka kõvemat heli....ja miks töötab kõlari peale panduna youtubet kuulates icon_question.gif icon_rolleyes.gif ainult alumine kõlar aga mitte ülemine

Kas peaks äkki garantiisse viima...



Sest sellel telefonil ongi ainult üks kõlar, mis on all. Ülemine on kõnede jaoks.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2016 08:37:42 vasta tsitaadiga

Ja vaiksem on see telefon veekindluse tõttu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb
HV kasutaja
tomb

liitunud: 01.04.2005




sõnum 09.05.2016 13:09:10 vasta tsitaadiga

Keegi oskab kommeteerida, kuidas S6 vs S7 kaamera reaalelus tundub? Kas märgatavat vahet, et telefoni välja vahetada?
_________________
--
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2016 13:34:36 vasta tsitaadiga

tomb, valgetes oludes on mul tunne, et S6 teeb paremat pilti isegi kui S7. Hämaras on kaalukauss õrnalt s7 poole.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2016 06:44:04 vasta tsitaadiga

Hämaras ja pimedas ei saa kindlasti vastu. Väga heades valgustingimustes on sama. Minu silmale vähemalt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.05.2016 08:46:52 vasta tsitaadiga

Kiidan ka s7 kaamerat. Teeb hea pildi isegi siis kui täielik nisanäpp oled
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2016 13:17:33 vasta tsitaadiga

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G930F/

Siin lehel tiksub peaaegu iga päev mingeid versioone juurde. Kas need tänased näiteks on sama 6.0.1 mis meite maal juba kätte saadud ammu või on tegu uuema uuendusega? Changelog number on erinev küll võrreldes viimase Baltic versiooniga mis seal lehe saada on. Tegu siiski nüüd uuemate nö uuendustega?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 14:24:22 vasta tsitaadiga

olafsand, alljärgnev teema võibolla annab rohkem aimdust nendest buildidest
http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/how-to/official-stock-firmware-update-odin-t3369431
Samuti võid vaadata custom ROM-i change logi. Olulised uuendused ehk base firmware märgitakse kindlasti ära http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/development/rom-s7-rom-v1-0-t3356197
Hetkel on May Security update viimane uuendus kui ma ei eksi.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2016 18:57:33 vasta tsitaadiga

[veix], suured tänud! Ehk siis võib niipidi asja kokku võtta, et mai kuu uuendust pole Baltic veel saanud lihtsalt eks?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 19:12:32 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
[veix], suured tänud! Ehk siis võib niipidi asja kokku võtta, et mai kuu uuendust pole Baltic veel saanud lihtsalt eks?

Ilmselt küll. Minu oma näitab ka, et aprill 2016 viimane uuendus.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.05.2016 15:11:38 vasta tsitaadiga

Kunagi oli mul Galaxy S(1) ja nüüd peale mitut aastat S7.

Toona sai ka mässatud Odiniga jne. Kuidas see asi hetkel toimib? Viitsib palun keegi paari sõnaga lahti seletada? Mõtlen just seda osa mis puudutab antud lehelt tiritud versioone. Kies on nende isodega majandav? Kui jah, siis mis juhtub kui proovida näiteks Prantsuse (SFR) versiooni peale lasta? Knoxiga mingi konflikt tekib? Või kas ta niisama üldse laseb valet versiooni peale panna kui all on Baltikumi originaal?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 18.05.2016 08:00:23 vasta tsitaadiga

Odiniga saab, Kiesiga teise regiooni romi peale ei lase panna. Odiniga flashimine on imelihtne, rom PDA lahtrisse ja olemas. Knoxiga ei juhtu midagi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2016 11:10:20 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7.
Always-on-display on välja lülitatud sul?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2016 11:06:58 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Odiniga saab, Kiesiga teise regiooni romi peale ei lase panna. Odiniga flashimine on imelihtne, rom PDA lahtrisse ja olemas. Knoxiga ei juhtu midagi. thumbs_up.gif

Kas sellega kaasneb automaatselt ka nö reset või toimib tavalise uuendusena ja asjad jäävad alles?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 19:02:28 vasta tsitaadiga

SanDisk 64GB Extreme Pro UHS-II microSDXC Memory Card (U3, Class 10) Kas selline elukas sobib s7 sisse ( ja kust seda üldse Eestist osta saab ei leidnud.) või on see overkill (soovin vaadata tlf-nist UHD filmi)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 20:22:37 vasta tsitaadiga

ei usu, et ei peaks töötama. Esimene link googlest juba peaks näitama, et töötab
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2016 23:00:25 vasta tsitaadiga

mul Kingstoni SDCA3/32GB streikis S7 sees (https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/525871/)
Ka siin on sarnane probleem kirjeldatud kuigi mul kaart pärast telefoni restarti töötas http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/kingston-microsd-sdca3-buy-t3348891
Vana Samsungi 32GB EVO kaart töötab probleemideta. Kuna ma 4K ei filmi nagunii, siis pole ka sellest U3 metsikust write kiirusest nagunii tolku.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 09:41:23 vasta tsitaadiga

Kust kõige odavamalt saaks juhtmeta laadimiskomplekti?
Spoiler Spoiler Spoiler


Kui kellelgi on pakkuda, siis võib ühendust võtta thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 04.06.2016 14:38:51 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
mul Kingstoni SDCA3/32GB streikis S7 sees (https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/525871/)
Ka siin on sarnane probleem kirjeldatud kuigi mul kaart pärast telefoni restarti töötas http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/kingston-microsd-sdca3-buy-t3348891
Vana Samsungi 32GB EVO kaart töötab probleemideta. Kuna ma 4K ei filmi nagunii, siis pole ka sellest U3 metsikust write kiirusest nagunii tolku.


Ja ma mõtlesin, et mingi kehv partii tulnud. Tööl saatsin 2tükki garantiisse kuna peale mõnda päeva muutus koguaeg corruptediks ja oli vaja formatit teha, et üldse midagi peale kirjutada saaks. Kingstoni u3 80mb write kaart.
Samas kui tavaline class10 sandisk mis 2+ aastat vana töötab probleemivabalt.

heff kirjutas:
Marto. kirjutas:
No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7.
Always-on-display on välja lülitatud sul?


Loomulikult. Ja osad ebavajalikud serviced kinni keeratud Package Disableriga.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 04.06.2016 15:55:46 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
heikis kirjutas:
mul Kingstoni SDCA3/32GB streikis S7 sees (https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%A4lised+m%C3%A4luseadmed/525871/)
Ka siin on sarnane probleem kirjeldatud kuigi mul kaart pärast telefoni restarti töötas http://forum.xda-developers.com/galaxy-s7/help/kingston-microsd-sdca3-buy-t3348891
Vana Samsungi 32GB EVO kaart töötab probleemideta. Kuna ma 4K ei filmi nagunii, siis pole ka sellest U3 metsikust write kiirusest nagunii tolku.


Ja ma mõtlesin, et mingi kehv partii tulnud. Tööl saatsin 2tükki garantiisse kuna peale mõnda päeva muutus koguaeg corruptediks ja oli vaja formatit teha, et üldse midagi peale kirjutada saaks. Kingstoni u3 80mb write kaart.
Samas kui tavaline class10 sandisk mis 2+ aastat vana töötab probleemivabalt.

heff kirjutas:
Marto. kirjutas:
No tegin ka lõpuks selle öise aku kao testi.
7tundi ja 3%. Gps/wifi/bt/kõik syncid jms sees.
Tavaline S7.
Always-on-display on välja lülitatud sul?


Loomulikult. Ja osad ebavajalikud serviced kinni keeratud Package Disableriga.



Milline nendest sealt tõmmatud on. Paneks ka endale peale.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.06.2016 22:11:44 vasta tsitaadiga

Package Disabler Pro. 70 asja märgitud mis kinni keeratud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raul050
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 17:59:55 vasta tsitaadiga

Lähipäevil on kuuldavasti oodata S7 Active-t ehk S7 paaritatud 4000mAh aku, purunemiskindla ekraani ja -kestaga. On kellelgi infot, millal Eestis võiks müügile ilmuda? Hinda ennustatakse mujal nagu Edge-le. Võiks nagu vahelduseks olla päris huvitav asi neile, keda kumer ekraan ja klaasist tagapaneel üldse ei eruta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 18:03:54 vasta tsitaadiga

Raul050, praegu on öeldud, et seda telefoni müüakse ainult USA turule ja AT&T vörgus.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.