Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 746, 747, 748 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 29.04.2016 09:05:05 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
ready, Polnud õrna aimugi, et Telia sama arvab, mida mina, kust kuulsid?
Telia pigem suruks ikka oma uuele puldile, mitte ei soovitaks alternatiive.

Reaalsusest võin mina julgelt rääkida ja minumeelest Telia ka, korraldas pressikonverentsi lausa, mitte ei vaiki nagu mõni konkurent kes paneb peenes hallis kirjas eelmisele arvele lõppu, et tõstame euro, tõstame euro, nii kordi järjest.
Asi on selles, et Telia soovib jätta ainult uue nuti ja selle hinnapaketi, kõik vana loksub kaelas nagu tiksuv pomm omade vanade lahendustega, stardipaketid ja korrusmajainternetid jms. Neid pole palju, seega on vaja kõik viimasele versioonile viia.

Oma praeguste kanalitega saad igal juhul jätkata, tõsi, enamik teevad uuele minnes uued valikud ning selgub, et osa rämpskanaleid on võimalik välja jätta ning valida vaid oluline, nii saab ka hinna samaks.


Kuna õnneks ei ole kohustust vahetada, siis ei kavatse ka seekord vahetada oma praegust vana NutiTV'd välja, sest juba alguses, kui selle uue kampaania algas, oleks minu jaoks arve kasvanud 6 eurot juba niigi kallile hinnale lisaks, ja praegu juba rohkem, saades selle lisaraha eest vastu funktsioone, millest pole siiani puudust tundnud.
Vanadest lahendustest veel - endiselt pole alternatiivi vanale Kodulahenduse ADSL-ühendusele, aga need on ka teie jaoks pomm kaelas? Üks hetk lülitatakse nüüd need vana ühenduse kasutajad lihtsalt tagant ära? Pole mingit viimast versiooni, millele üle/edasi minna... Kuigi teises teemas oli juttu, et ka 4G püsika variant peaks tekkima nähtavale iseteenindusse, siis ei ole minul seda mitte, samuti on kadunud ära võimalus hinnapakkumist arvutada-küsida netiühendusele.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:09:43 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas motorola peal on uus nutiTV keskkond ka kuidagimoodi aeglasem/kiirem kui vana?


Aeglasem.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2016 09:11:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vanadest lahendustest veel - endiselt pole alternatiivi vanale Kodulahenduse ADSL-ühendusele, aga need on ka teie jaoks pomm kaelas?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8500924#8500924
Tanel@20.01.2015 kirjutas:
Vasekaabli kasutajatele infot (viibin praegu EMT-Elion seminaril)

Vaskvõrgu võimekus
VDSL2 800m (40-60Mbit/s)
VDSL2 17a vectoring 600m (100Mbit/s)
Vplus 400m (200Mbit/s)
G.FAST 200m (400Mbit/s)
G.FAST 100m (700-800Mbit/s) - test Šveitsis

Pilootprojektid 2015
Kommertsi 2016

Bell Labs
10Gbit/s @30m @ 500MHz (2 vasepaari)

1G Symmetrical @ 70m
2Gbit/s @350Mhz (1 vasepaar)

Plaan 3 aastaga 80% klientidest.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:14:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Vanadest lahendustest veel - endiselt pole alternatiivi vanale Kodulahenduse ADSL-ühendusele, aga need on ka teie jaoks pomm kaelas?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8500924#8500924
Tanel@20.01.2015 kirjutas:
Vasekaabli kasutajatele infot (viibin praegu EMT-Elion seminaril)

Vaskvõrgu võimekus
VDSL2 800m (40-60Mbit/s)
VDSL2 17a vectoring 600m (100Mbit/s)
Vplus 400m (200Mbit/s)
G.FAST 200m (400Mbit/s)
G.FAST 100m (700-800Mbit/s) - test Šveitsis

Pilootprojektid 2015
Kommertsi 2016

Bell Labs
10Gbit/s @30m @ 500MHz (2 vasepaari)

1G Symmetrical @ 70m
2Gbit/s @350Mhz (1 vasepaar)

Plaan 3 aastaga 80% klientidest.

Aga kui sa ei ole 800m raadiuses, siis saadavad su pikalt ja nii jääb. icon_sad.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 29.04.2016 09:21:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Vanadest lahendustest veel - endiselt pole alternatiivi vanale Kodulahenduse ADSL-ühendusele, aga need on ka teie jaoks pomm kaelas?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8500924#8500924
Tanel@20.01.2015 kirjutas:
Vasekaabli kasutajatele infot (viibin praegu EMT-Elion seminaril)

Vaskvõrgu võimekus
VDSL2 800m (40-60Mbit/s)
VDSL2 17a vectoring 600m (100Mbit/s)
Vplus 400m (200Mbit/s)
G.FAST 200m (400Mbit/s)
G.FAST 100m (700-800Mbit/s) - test Šveitsis

Pilootprojektid 2015
Kommertsi 2016

Bell Labs
10Gbit/s @30m @ 500MHz (2 vasepaari)

1G Symmetrical @ 70m
2Gbit/s @350Mhz (1 vasepaar)

Plaan 3 aastaga 80% klientidest.


Seda infot olen siit kuskilt teemast märganud jah, aga see ei toida, mul pole mitte 800m vaid 1850m hetkel...ja ei tea keegi öelda, kas üldse ja kui, siis kuna, tekitaks kapi ka kusagile alevi keskele mõistlikusse kaugusse.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2016 09:23:38 vasta tsitaadiga

Charly, mobiilset 4G püsiühendust ei kannata teha?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:28:39 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Charly, mobiilset 4G püsiühendust ei kannata teha?

Mul ühel tuttaval oli alguses, kui oli vähe kasutajaid, kõik ilus, nüüd võib tippajal lubatud kiirustest ainult und näha. S*** lahendus tegelikult. Teliale hea odav pakkuda, kliendile aga rõõmu kauaks ei ole. Juba praegu müüvad üle tegelike võimete seda ühendust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:29:37 vasta tsitaadiga

Ma olen ka ca kilomeetri kaugusel VDSL-ist. Tulevik on tume, keegi ei tea ja lootust ei anna.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:33:54 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Ma olen ka ca kilomeetri kaugusel VDSL-ist. Tulevik on tume, keegi ei tea ja lootust ei anna.

Ma olen sama kaugel. Samas on mul üle tänava optika olemas. Ainult jubedalt raha tahavad selle eest, aga ma olen murdumas juba.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 29.04.2016 09:42:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Charly, mobiilset 4G püsiühendust ei kannata teha?


Ilmselt peab selleks leidma aega, et kuskile esindusse minna, ja loota, et seal letis piisavalt pädev teenindaja on, sest jah, iseteeninduses mul seda valikut ei pakuta, kuigi indrekp vist 4G püsika teemas kunagi mainis, et see võimalus peaks sinnagi nähtavale tekkima?
Telefoniga speedtesti tehes saab enamasti ikka 30-40 mega kätte, mast peaks ka olema vähem kui kilomeetri peal olemas.
ELASA/EstWin kaableid ka justkui peaks veetama siiapoole kusagilt, aga näha pole veel.
Tõenäoliselt jõuan enne siit ära kolida, kui midagi muutub.
Naljakas on muidugi see, et hetkel on poolel alevil VDSL-võimekus, lähim maja, kus see on, on napp 300m eemal, aga jah, jaamakapp pidi olema kusagil alevi vastasservas, täiesti absurdses asukohas.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:47:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Vanadest lahendustest veel - endiselt pole alternatiivi vanale Kodulahenduse ADSL-ühendusele, aga need on ka teie jaoks pomm kaelas?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8500924#8500924
Tanel@20.01.2015 kirjutas:
Vasekaabli kasutajatele infot (viibin praegu EMT-Elion seminaril)

Vaskvõrgu võimekus
VDSL2 800m (40-60Mbit/s)
VDSL2 17a vectoring 600m (100Mbit/s)
Vplus 400m (200Mbit/s)
G.FAST 200m (400Mbit/s)
G.FAST 100m (700-800Mbit/s) - test Šveitsis

Pilootprojektid 2015
Kommertsi 2016

Bell Labs
10Gbit/s @30m @ 500MHz (2 vasepaari)

1G Symmetrical @ 70m
2Gbit/s @350Mhz (1 vasepaar)

Plaan 3 aastaga 80% klientidest.

Plaan oleks hea - ma vaevalt mingi 100m kaugusel icon_biggrin.gif Aga vaadates millised on täna VDSL2 hinnad siis ma isegi ei tahaks teada palju see 100+ ühendus maksma hakkaks. Ilmselt tunduvalt rohkem kui seda maksavad valguskaabli kliendid


viimati muutis Osiris 29.04.2016 09:47:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:47:31 vasta tsitaadiga

Miks sa 123 ja valik 2 peale ei helista? SIM kaarti pead pisut ootama vs esindusse.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 09:55:12 vasta tsitaadiga

Nendele, kes Amino peal veel elavad - kas Telia enam mingeid soodukaid ei paku Arrisele üleminekul?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 10:10:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nendele, kes Amino peal veel elavad - kas Telia enam mingeid soodukaid ei paku Arrisele üleminekul?


Kuni 6 kuud üürisoodustust sai. 11.94€ säästu. Samas , no mai tea.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 10:15:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Nendele, kes Amino peal veel elavad - kas Telia enam mingeid soodukaid ei paku Arrisele üleminekul?

Hiljuti oli 29€ + 2 aastat orjaaega.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 10:16:56 vasta tsitaadiga

Sõltub kundest ilmselt. Ärikliendina saad motorola 20 eurtsi eest.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.04.2016 10:40:39 vasta tsitaadiga

ready kirjutas:
Hetkel on müügimeeste ja muidumeeste kõlavad sloganid ja reaalsusest targalt vaikitakse.


Ise kah aru saad, mis jama ajad? Oled pahane, ärritunud, seda mõistan, kuid ajada sellist jama tõe pähe (sinu subjektiivne arvamus ei tee arvamusest objektiivset "tõde".)
Kui Sul on täpsemat infot, kust selline väide tuleb, on mõistlik see kohe lisada, mitte arvamise pähe kreeni vajuda.

Ükskikklientidele ei arendata teenuseid. See on massidele ja sealt tuleb fookus. Vana on vana - legacy ja EOL! Tõsiselt, andke mulle teada, kui Telia on ainus, kes vanadelt teenustelt, platvormidelt, tahavad kasutajaid uuele liikuma. Tavapärane liikumine.

Mida täpsemalt maha vaigitakse?


viimati muutis armjan 29.04.2016 10:49:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 10:47:12 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Betamax kirjutas:
Nendele, kes Amino peal veel elavad - kas Telia enam mingeid soodukaid ei paku Arrisele üleminekul?


Kuni 6 kuud üürisoodustust sai. 11.94€ säästu. Samas , no mai tea.

Parem kui mitte midagi. Kindlasti oleks saanud Aminote väljapuksimist kiirendada sellega, et määrata teatud kuupäev, mil Aminol saba seinast tõmmatakse, ja selle kuupäevani Arris soodustingimustel vms. Siis poleks tõenäoliselt ka seda kisa 2€ ümber praegu.
Starman ju teeb hetkel sarnast asja, aga tunduvalt nahaalsemalt - analoog kinni ja kõik. Ei mingeid soodustingimustel uusi seadmeid ega midagi. Tean mitut perekonda Mustamäel, kes peavad oma toimivaid seadmeid hakkama täishinna eest välja vahetama. Starmani klienditeenindusest öeldi, et kahju küll, aga nii on - võta või jäta.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 10:56:30 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas motorola peal on uus nutiTV keskkond ka kuidagimoodi aeglasem/kiirem kui vana?

ja jubedalt aeglane, see see kõige hullem ongi (ämmal on, nii et tean omast käest)
Vana nuti on krd kiire, uuendamine võrduks kiviaega tagasi lendamisega

Kohe öldakse selle peale, et osta arris icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 29.04.2016 10:58:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.04.2016 10:57:37 vasta tsitaadiga

Oot, kas vana jäetakse üldse paralleelselt tööle või läheb ikkagi maha?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:00:04 vasta tsitaadiga

jääb tööle, aga tundub, et see on hetkel vaheetapp....varsti väänatakse vabatahtlikult sunniviisiliselt uus kaela
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:03:25 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Oot, kas vana jäetakse üldse paralleelselt tööle või läheb ikkagi maha?

Vana töötab endiselt, aga vaikselt kaovad sealt kanalid, mille omanik läheb HD peale, ja midagi uut sinna ei tule.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Charly
HV vaatleja


liitunud: 02.12.2001




sõnum 29.04.2016 11:03:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Oot, kas vana jäetakse üldse paralleelselt tööle või läheb ikkagi maha?


Tsitaat uudisest: «Loomulikult jäävad ka vana nuti-TV kasutajatele kõik nende harjumuspärased võimalused ja teenused avatuks, kuid hakkame liikuma selle suunas, et ühel hetkel vana ja tehnoloogiliselt aegunud versioon väärikalt pensionile saata,» lisas Anton.

_________________
I'm just 2 people short of a threesome.Help!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.04.2016 11:04:53 vasta tsitaadiga

Demagoogia aga väitke vastu.

4+ aastat vana nutitelefon vs 2 aastat vana nuti (oma aja lipulaevad). On suur vahe küll. Samamoodi on Motorola VS Arris.
Ei peaks olema kellelegi üllatus.
Kõige parem lahendus, minu meelest, on rent. Sellega saab 3 aastat garantiid, boksi lõpphind (igakuise üüri tasumisel) jääb madalamaks väljaostuhinnaga ja lisaks saad igal hetkel seadme uuema vastu vahetada.

võimalused on antud, proovige. Renti saab suvalisel ajal ka lõpetada (üüriseade tuleb sel juhul tagastada). Igal juhul win-win.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:49:47 vasta tsitaadiga

armjan, pole mõtet seda enam siin teemas rõhuda, on neid kes kasutavad juba uut ja on eelistest aru saanud ning puldiga rahul. On neid kellel võtab see üleminek koos põnevate kommentaaridega kauem aega.
Tean ka inimesi kes justnimelt ei vaheta oma kineskooptelerit välja, sest neil pole midagi uut vaja, ongi selle kineskoobi ja aminoga. Mis me siin ikka siis peale surume. Lihtsalt teenuse eest hakkad maksma võrdselt kõikidega.

Ennustan ette, et kuna hinnad ühtlustuvad siis lihtsalt mingi hetk viiakse ka kliendi teenuse nimetus üle TeliaTV teenusele koos paketiga, küll aga jah, seni kuni surm lahutab kliendi vanast menüüst, tänu amino surmale või vana puldi surmale motorola korral ning klient hangib kas soodustingimustel arrise või siis motorolale uue puldi.

Müüdid tekivad ka siin teemas nii nagu uue nuti puldiga tekkis, kaovad numbrid ja jura ja jama. Tänaseks on selgunud, et reaalne klient kodus ütleb, et jumala lihtne ju.
Nüüd keerutatakse siin teemas, et Motorola läheb sigaaeglaseks uue menüüga, see on müüt. Jah, Motorola on aeglasem kui Arris aga mitte nii aeglane, et kasutada ei saaks, täiesti rahuldav on. Samas eks on rohkem kannatamatuid inimesi kui mina.

Tõsi Samsung Galaxy S2 annab kindlasti ka Android Lollipopi peale panna ja ta kindlasti on aeglasem kui vana 2.2 versioon. Ärgem unustagem, et Amino on aastast 2005 toodetud ja Motorola VIP1903 ja VIP1003 pisut uuemad kuid oma aja on nad rõõmsalt ära elanud ja kulud ära teeninud.
Seega teibki tunne, nagu menüü või tarkvara oleks seadme aegluses süüdi, ei ole, asjad arenevad ja riistvara muutub ajas vananevaks rauaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:51:22 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Demagoogia aga väitke vastu.

4+ aastat vana nutitelefon vs 2 aastat vana nuti (oma aja lipulaevad). On suur vahe küll. Samamoodi on Motorola VS Arris.
Ei peaks olema kellelegi üllatus.

Enamus interface aeglusest on selgelt arendaja tegemata töö. Tegelikult pole praktiliselt kellelegi vaja neid animatsioone ja sujuvaid üleminekuid. UI disaini tüübid kas ei oska või ei taha asja toimivaks teha.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.04.2016 11:59:07 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
armjan kirjutas:
Demagoogia aga väitke vastu.

4+ aastat vana nutitelefon vs 2 aastat vana nuti (oma aja lipulaevad). On suur vahe küll. Samamoodi on Motorola VS Arris.
Ei peaks olema kellelegi üllatus.

Enamus interface aeglusest on selgelt arendaja tegemata töö. Tegelikult pole praktiliselt kellelegi vaja neid animatsioone ja sujuvaid üleminekuid. UI disaini tüübid kas ei oska või ei taha asja toimivaks teha.


Raud on oluline. Sellest ei saa, ükskõik, kui palju soovid, üle vaadata. teenust ei saa jätta seisma seniks, kuni kõikidel uued võimsamad seadmed ja siis tuleme uuega välja. See ei tööta niipidi, tahad seda või mitte.

Motorolad ON vanad, selle üle ei saa vaielda! Jõudlus väiksem, aeg edasi liikunud.
Teeme kõik, et üleminek oleks mugavam ja sujuvam. Niisama ei istuta. Arendaja tehtud töö ei muuda kuidagi boksis olevat rauda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 11:59:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja lisaks saad igal hetkel seadme uuema vastu vahetada.


mida vahetada, kui midagi uut ei tule ju asemele (arrisele)
Ja aeglane on motorola igast otsast uuega vs vanaga. ei ole siin mingit müüti
Sukeldujaga nõus, kusagil on arendusega natukene puusse pandud, et ei saa asja kiiremaks ajada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 29.04.2016 12:08:12 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Demagoogia aga väitke vastu.

OK, väidan vastu icon_smile.gif Ma ei näe kummagi, ei telefoni ega nutiTV puhul praegu seda olulist ja põhimõttelist tehnoloogilist uuendust, mis mingist piirist vanemad mudelid automaatselt kasutuks muudaks. Telefoniga rääkimiseks ning peldikus delfi lugemiseks kärab ka see 4 aastat vana nutitelefon küll, no ei ole vahepeal midagi nii revolutsioonilist tekkinud et peaks minema kohe praegu mingi 800+ rahaga uut tipptelefoni hankima. Samamoodi võib ju seda nutiTV menüüd lihvida ning mingit versiooni sellest uhkelt uueks ja teist vanaks nimetada, aga põhifunktsionaalsus on ju ikka samaks jäänud, valdavalt SD-kvaliteedis liikuva pildi näitamine ja kanalite vahetamine. Olen nõus et Amino hakkab küll vanaks jääma, aga lõplikult on see vana alles sellel ilusal päeval kui lõpetatakse täielikult SD-kvaliteediga sisu edastamine. Võimetus normaalselt näidata mingit mõttetut blingi täiskirjutatud menüüd ei tee digiboksi veel moraalselt vananenuks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lempzz
HV kasutaja
lempzz

liitunud: 11.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 12:10:07 vasta tsitaadiga

Olen isegi kaalunud uuele TV-le üleminekut.
Üritasin seda harjutada prooviperioodil ja oma LG telekas. Kahjuks jah- see uue TV UI on liialt paljude viledega, mida ei oleks mulle vaja. Ja puldiga võimlemine ka tülikas.

Kui arendajad arendaks juurde võimaluse kliendil oma parema äranägemise järgi UI-d kohendada (nt kanalite logod võtavad ruumi; kava inforiba kanali all võiks pikem olla, mitte näidata neid funktsioone mis pole tellitud jne), siis ehk üritaks uuesti. Ja loomulikult võiks olla võimalus kasutajatel oma skin´e kasutada. Seni aga jätkan vana kasutamist.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 12:17:38 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Motorolad ON vanad, selle üle ei saa vaielda! Jõudlus väiksem, aeg edasi liikunud.
Teeme kõik, et üleminek oleks mugavam ja sujuvam. Niisama ei istuta. Arendaja tehtud töö ei muuda kuidagi boksis olevat rauda.

Aga kas te võite selle peale mürki võtta et koodi pole enam rohkem võimalik optimeerida? See et üks lihtne kasutajaliides nõuab nii võimsat rauda on lihtsalt uskumatu tegelikult. Kui meenutada uue nutiTV algusaegu, siis välja tulles ei tahtnud see menüü üldse kuhugipoole liikuda... Hiljem muudeti asi normaalseks. Mis siis vahepeal niiväga juhtunud on et see jälle aeglaseks läks? Tundub tobe et boks, mis suudab täita oma põhifunktsiooni (videote dekodeerimine) korralikult, ei suuda liigutada mingeid tühiseid menüüsid... thumbs_down.gif


viimati muutis -parun- 29.04.2016 12:19:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 12:28:10 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
sukelduja kirjutas:
armjan kirjutas:
Demagoogia aga väitke vastu.

4+ aastat vana nutitelefon vs 2 aastat vana nuti (oma aja lipulaevad). On suur vahe küll. Samamoodi on Motorola VS Arris.
Ei peaks olema kellelegi üllatus.

Enamus interface aeglusest on selgelt arendaja tegemata töö. Tegelikult pole praktiliselt kellelegi vaja neid animatsioone ja sujuvaid üleminekuid. UI disaini tüübid kas ei oska või ei taha asja toimivaks teha.


Raud on oluline. Sellest ei saa, ükskõik, kui palju soovid, üle vaadata. teenust ei saa jätta seisma seniks, kuni kõikidel uued võimsamad seadmed ja siis tuleme uuega välja. See ei tööta niipidi, tahad seda või mitte.
Motorolad ON vanad, selle üle ei saa vaielda! Jõudlus väiksem, aeg edasi liikunud.
Teeme kõik, et üleminek oleks mugavam ja sujuvam. Niisama ei istuta. Arendaja tehtud töö ei muuda kuidagi boksis olevat rauda.

Samal ajal vana nutiTV töötab nagu kulda. Kiiresti ja probleemivabalt. Üksi raud ei saa põhimõtteliselt kiiresti jooksutada UI-d, mis on by design tehtud mõttetuid kellasid ja vilesid jooksutama. Kusjuures Telia on suutnud samade põhimõtete järgi ära hävitada ka oma webilehekülje muutes selle arvutis praktililselt kasutamatuks okseks. Mingid sujuvalt väljakeritavad menüüd meeldivad ainult turunduse inimestele ja sedagi ainult lühikest aega. Wow läheb üle, aga aeglus jääb.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 12:30:51 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Tundub tobe et boks, mis suudab täita oma põhifunktsiooni (videote dekodeerimine) korralikult, ei suuda liigutada mingeid tühiseid menüüsid... thumbs_down.gif


Sest video rauas dekodeerimine ja UI liigutamine on kaks täiesti eri asja... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 12:39:52 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
-parun- kirjutas:
Tundub tobe et boks, mis suudab täita oma põhifunktsiooni (videote dekodeerimine) korralikult, ei suuda liigutada mingeid tühiseid menüüsid... thumbs_down.gif


Sest video rauas dekodeerimine ja UI liigutamine on kaks täiesti eri asja... icon_wink.gif
Seda enam ei tohiks kasutajaliides mingist väikesest tuuningust aeglaseks minna...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 12:52:07 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas asi muutunud vahepeal on, aga veel mõned ajad tagasi jooksutas UI'd ju mingi vana opera brauser ja kogu asi on kribatud javascriptis. (Pult käitub klaviatuurina)
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 13:03:54 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Seda enam ei tohiks kasutajaliides mingist väikesest tuuningust aeglaseks minna...


Vastupidi, pigem... icon_rolleyes.gif
Ma ei tea küll Arrise riistvarast midagi, aga analoogne näide on igasugu WD Playerid oma Sigma kiibistikega.
(Või Raspberry PI ja Kodi)
Videodekoodri osa jaoks 1080p x264 pole absoluutselt mingi probleem, küll aga on karpide enda CPU osa niivõrd nõrk, et kogu UI läägib ikka mõnuga.

Ehk siis point selles, et video dekodeerimise ja UI joonistamisega tegelevad SoC`i täiesti erinevad osad.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 29.04.2016 13:39:33 vasta tsitaadiga

Mind ikka see 2€ häirib. Kas või põhimõtte pärast. Niikuinii kasutan ma Telia teenuseid pärast kõiki nende vangerdusi veel väga marginaalselt, aga siiski. Praeguselt tasemelt +2€ on mul laias laastus +20%. No ei saa niimoodi teenuseid hinnastada! Ega siis nüüd nii järsult need kulud ikka kasvanud ei ole... Telia on suht stabiilselt kõrge rentaablusega, kus see valus kulude kasv siin on. eusa_wall.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.04.2016 14:31:05 vasta tsitaadiga

Ma tänan jumalat et telia seltsimehed ei hakka valmistama autosid (ehk? seepi hakkavad ju) - sest kujutage ette kuidas nad lahendaks roolimise, pedaalid ja käiguvahetuse ning millised oleks vabandused kui kaks aastat vanal autol näiteks roolimine enam ei töötaks sest soft...

indrekp kirjutas:
Vanal puldil pole minumeelest ühtegi head kohta kuhu oleks võinud mäppida back nupu, et seda pulti vaatamata tabada.


Kui vana S2 puldi peal pole telia arvates nuppu kuhu remappida vajalik "Back" siis nad võiks natuke seda pulti ikka ise vaadata ka - on olemas nupp nii "LAST CH(annel)" kui noolega back, mõlemad saadaval nooleratta vahetus läheduses et täita "pimedas leidmise" tingimust. Siit edasi on ainult soovimatus, SOOVIMATUS seda teha sest keegi selles majas kes ei saa aru et on ettevõttele kui pomm jala otsas, on hankinud lattu tonnides neid nn pulte, mida vaja maha müüa.

On ka arulage rääkida et Motorola on iganenud sest ei suuda üle võlli aetud GUId kräunutada, saage aru - Motorola on loodud ikkagi boksiks mille eesmärk on normaalselt kanaleid vahetada ning täita kasutaja õigustatud ootust näha selle abil telekanaleid. ...telekanaleid, ma ütlesin - mitte kräunuvat GUI'd. Väga hästi iseloomistab olukorda eile K2 Komöödiaõhtu skets telefonipoest - täpselt nii absurd see praegu ongi. Pakutakse ükskõik mida tegevaid tilulilusid, aga seadme mõte on juba unustatud.

Motorola oleks alles siis vana kui võrk hakkaks pakuma .256 koodekil UHD sisu, seni kui lagi on .264 SD/HD - on tegemist lihtviisilise "uue" pähemäärimisega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.04.2016 14:41:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

ja lisaks saad igal hetkel seadme uuema vastu vahetada.


mida vahetada, kui midagi uut ei tule ju asemele (arrisele)
Ja aeglane on motorola igast otsast uuega vs vanaga. ei ole siin mingit müüti
Sukeldujaga nõus, kusagil on arendusega natukene puusse pandud, et ei saa asja kiiremaks ajada


Kus on mainitud, et Motorola VS Arris performi vahe on müüt? See on fakt, mitte müüt.

midagi asemele JU (!!!!!????) ei tule - Millest selline väide? Muidugi tuleb! Lihtsalt Telia ei anna iganädalasi raporteid laiale kasutajaskonnale.
Arendused puusse või mitte, alati saab paremini. Näed viga alita, tule ja aita. Kõva sõna oskab igaüks anda. Suured teadjad kaante lugemise pealt. Sorry, mehed, me ei seisa paigal vaid töö käib iga päev!

Etteruttavalt - menüü kiiremaks tegemine nii Arrise kui Motorola jaoks on reaalselt plaanis. See vajab uuemate frameworkide kasutuselevõtmist.

Küsige, mitte arvake "kindlasti nii on".

Etz kirjutas:
-parun- kirjutas:
Tundub tobe et boks, mis suudab täita oma põhifunktsiooni (videote dekodeerimine) korralikult, ei suuda liigutada mingeid tühiseid menüüsid... thumbs_down.gif


Sest video rauas dekodeerimine ja UI liigutamine on kaks täiesti eri asja... icon_wink.gif


Nõus, Etz.
Siin on mitmeid, kes paistab, et köögipoolt ei tunne aga arvajana on targad. Ma püüan selliseid ignoreerida. Täna on mitu sellist kommentaari. Kui ise ei tea, ei tasu teadjaks end teha, võid rumal välja paista. targem on küsida.

Inimene123 kirjutas:
Mind ikka see 2€ häirib. Kas või põhimõtte pärast. Niikuinii kasutan ma Telia teenuseid pärast kõiki nende vangerdusi veel väga marginaalselt, aga siiski. Praeguselt tasemelt +2€ on mul laias laastus +20%. No ei saa niimoodi teenuseid hinnastada! Ega siis nüüd nii järsult need kulud ikka kasvanud ei ole... Telia on suht stabiilselt kõrge rentaablusega, kus see valus kulude kasv siin on. eusa_wall.gif


Seal, kus 5 aastat hind kasutajale muutunud pole, kuid kulud köögis on olulise kasvu teinud. Juba sisu saamine on meeletu kallis. tehniline park, seadmete uuendamised, et teenus saaks toimida, laiendused, et teenust saaks tarbija, ja kõik muu.

Ma ei tea, kuidas Sinul, kuid 2011 aasta aprilli hinnad VS 2016 aprilli hinnad - on need samad?
Mõelgem veidi laiemalt, mitte ühest kitsast fookusest.

Maldur kirjutas:
Ma tänan jumalat et telia seltsimehed ei hakka valmistama autosid


tänud muretsemast. Ei hakka.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 29.04.2016 14:48:31 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:


Maldur kirjutas:
Ma tänan jumalat et telia seltsimehed ei hakka valmistama autosid


tänud muretsemast. Ei hakka.


Ega ma muretsenudki, ennist tänasin ju jumalat icon_smile.gif.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 15:05:14 vasta tsitaadiga

Võrdlus tipptelefoniga... no ma ei tea, pingutatud. Arvestades seda rauda, mis neis sees on+arulagedad (tonni alla) hinnad.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 15:18:56 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

ja lisaks saad igal hetkel seadme uuema vastu vahetada.


mida vahetada, kui midagi uut ei tule ju asemele (arrisele)
Ja aeglane on motorola igast otsast uuega vs vanaga. ei ole siin mingit müüti
Sukeldujaga nõus, kusagil on arendusega natukene puusse pandud, et ei saa asja kiiremaks ajada


Kus on mainitud, et Motorola VS Arris performi vahe on müüt? See on fakt, mitte müüt.

midagi asemele JU (!!!!!????) ei tule - Millest selline väide? Muidugi tuleb! Lihtsalt Telia ei anna iganädalasi raporteid laiale kasutajaskonnale.
Arendused puusse või mitte, alati saab paremini. Näed viga alita, tule ja aita. Kõva sõna oskab igaüks anda. Suured teadjad kaante lugemise pealt. Sorry, mehed, me ei seisa paigal vaid töö käib iga päev!

Etteruttavalt - menüü kiiremaks tegemine nii Arrise kui Motorola jaoks on reaalselt plaanis. See vajab uuemate frameworkide kasutuselevõtmist.

Nii vana ja usub ikka veel muinasjutte, et uue frameworki kasutuselevõtt annab parema jõudluse. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.04.2016 16:04:48 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Nii vana ja usub ikka veel muinasjutte, et uue frameworki kasutuselevõtt annab parema jõudluse. icon_smile.gif


sukelduja, las ma räägin enda eest ise. Mu kommentaar jääb selles siiski samaks (sinu skeptitsism ei ole siinkohal oluline, kuna sellel puudub reaalne alus)
Seda enam on Sul võimalus positiivselt üllatuda (enne tegu, siis loeme tibu)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 16:24:51 vasta tsitaadiga

armjan, miks animatsioone menüüsse vaja on?

Vana menüü motorola peal ju töötab suht okeilt, vajalik info kah enam-vähem näha.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.04.2016 16:32:07 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
armjan, miks animatsioone menüüsse vaja on?

Vana menüü motorola peal ju töötab suht okeilt, vajalik info kah enam-vähem näha.


Jalgratast pole vaja leiutada - animatsioonid on kasutusel suuremas osas softides tänapäeval. Miks need seal on, kui see on ebavajalik? Liikuvuse tunnetus, dünaamika haaratavus (silmale) on oluliselt parem.

100+ tuhat klienti, kui täna viia kõik tagasi vana peale, saaksime me verbaalset peksu mäekõrguselt rohkem kui saame nendelt, kes seni vanal on ja uuega võrdlusi teevad.

Kõikidele ei saa kunagi meeldida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azex
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 29.04.2016 16:42:01 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
Azex kirjutas:
Minul on nii, et foxplay on aga GoT endiselt puudub kõikidest valikutest icon_eek.gif Motorola.


Kuidas teistel? Peab olema nähtav.


Eile õhtuse seisuga (28.04.2016) oli ka mulle 6. hooaja esimene osa valikusse tekkinud. Seda ei olnud veel 27ndal, 28nda hommikul ei proovinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 16:44:12 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
taavi kirjutas:
armjan, miks animatsioone menüüsse vaja on?

Vana menüü motorola peal ju töötab suht okeilt, vajalik info kah enam-vähem näha.


Jalgratast pole vaja leiutada - animatsioonid on kasutusel suuremas osas softides tänapäeval. Miks need seal on, kui see on ebavajalik? Liikuvuse tunnetus, dünaamika haaratavus (silmale) on oluliselt parem.

100+ tuhat klienti, kui täna viia kõik tagasi vana peale, saaksime me verbaalset peksu mäekõrguselt rohkem kui saame nendelt, kes seni vanal on ja uuega võrdlusi teevad.

Kõikidele ei saa kunagi meeldida.


Kas ei võiks olla võimalus animatsioone sisse-välja lükata? See ei tohiks üldiselt keeruline olla. (Samas, ma pole selle UI koodi näinud, äkki on midagi eriti perversset seal)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2016 16:57:07 vasta tsitaadiga

armjan kirjutas:
taavi kirjutas:
armjan, miks animatsioone menüüsse vaja on?

Vana menüü motorola peal ju töötab suht okeilt, vajalik info kah enam-vähem näha.


Jalgratast pole vaja leiutada - animatsioonid on kasutusel suuremas osas softides tänapäeval. Miks need seal on, kui see on ebavajalik? Liikuvuse tunnetus, dünaamika haaratavus (silmale) on oluliselt parem.

Need on seal, sest turundus nõuab seda. See liikuvuse tunnetus, dünaamika jne on "bullshit bingo" jaoks. Kui box kooleb selle pärast, et animatsioone on ilus vaadata, siis pole arendusmeeskonnas lihtsalt mitte kellelgi "mune", et seda välja ütelda. Vaatame tõele näkku. Menüü kujundus ei ole hetkel eesti turusituatsioonis mitte mingi müügipoint.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 29.04.2016 17:13:19 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
armjan kirjutas:
taavi kirjutas:
armjan, miks animatsioone menüüsse vaja on?

Vana menüü motorola peal ju töötab suht okeilt, vajalik info kah enam-vähem näha.


Jalgratast pole vaja leiutada - animatsioonid on kasutusel suuremas osas softides tänapäeval. Miks need seal on, kui see on ebavajalik? Liikuvuse tunnetus, dünaamika haaratavus (silmale) on oluliselt parem.

Need on seal, sest turundus nõuab seda. See liikuvuse tunnetus, dünaamika jne on "bullshit bingo" jaoks. Kui box kooleb selle pärast, et animatsioone on ilus vaadata, siis pole arendusmeeskonnas lihtsalt mitte kellelgi "mune", et seda välja ütelda. Vaatame tõele näkku. Menüü kujundus ei ole hetkel eesti turusituatsioonis mitte mingi müügipoint.


Ühe tunnetus pole teise jaoks sobiv ja teise tunnetus pole kolmandale sobiv.
Neid ei eemaldata.

Sul on kogemusi, anna mulle siis reaalset materjali, millega tutvuda saan. Lisaks Sul on tendents negatiivsust pritsida. Ei lähe sellega kaasa, ei anna tulemust, kui subjektiivset palli veeretame. Sinu tõde on ainult sinu tõde. Vaata sellele näkku, palju tahad, Sina pole kõik.

Oled turundus, UX, disaini, arenduskunn, ole hea, tee paremini. Niisama õhku liigutada - pole selleks aega. Kõiges jama näha on sinu valik.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 29.04.2016 17:43:24 vasta tsitaadiga

Aga samas on ju praegune Arris paari aasta pärast ka füüsiliselt ja moraalselt vananenud. Ja käitub arvatasvasti rohkem teo moodi.
Jahh VIP 1003 ja 1093 on juba praegu vanad. Kuid VIP1903 on üks hea omadus, mida ma siin ei reklaami. Kuna neid boxe levis nagunii vähevõitu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 746, 747, 748 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.