Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 751, 752, 753 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
43%
 43%  [ 29 ]
PVE, sest ...
23%
 23%  [ 16 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2016 10:53:16 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Nostalriuses tundus maailm elusana erinevalt originaalist. icon_lol.gif

Kus poolel, mis nimega mängisid?

http://imgur.com/a/yqB2O Mõningaid screenshotte
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 08.04.2016 19:53:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei tea midagi. Mina mängisin samuti pea 9 aastat retailis ja WoDiga tuli lõplikult kopp ette. Mul oli seal vanilla serveris väga lõbus. Ja paljudel teistel samamoodi. Õhtuti oli serveris korraga sees 12k-13k inimest. Kokku 150k aktiivset kasutajat.

Eks ta olegi maitse asi. Content vana ja läbikäidud päris pikalt. Ei ole enam viitsimist seda surmagrindi teha. Originaalis sai kunagi kuni bwli lõpuni ja aq20ni küll nühitud, nüüd põhielu kõrvalt tahaks vaikselt niisama toksida, mitte 10 leveli peale poolt nädalat kulutada.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 09.04.2016 08:42:58 vasta tsitaadiga

Minu wow kogemus oli vist kas enne esimest expansionit või tolle tulekul. Sai plaat + extra kuu saadud kingiks sõbralt ja aretatud hunter (toona kutsuti huntarditeks), jõudsin kuskil piraadisadamasse välja, kus oli tiigreid ja mingeid kyynistega linde, lvl sai 47 vist.

Kas praegu on lvldamine oluliselt kiirem kuidagi, et te seda siin ikka toonitate? Rohkem expi? Queste oli toona juba palju ja mul tiksus mingi UI questtracker ekraanil oma noolega. icon_biggrin.gif lahedad mälestused tegelikult...

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 09.04.2016 08:51:15 vasta tsitaadiga

Leveldamine kõvasti kiirem, nüüd ka võimalus soetada "iselevelduvat" varustust, mis annab sulle experience % juurde. Noh näiteks müts, mille statsid suurenevad ise levelivahemikus 1-100, vastavalt sinu levelile, ja lisaks suurendab saadud xp hulka 10%. Kokku sellise varustusega vist võimalik saada 50-60% xp juurde.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 11.04.2016 09:29:48 vasta tsitaadiga

Ise ma just selle Nostalriusega sellepärast ei alustanud, et kõik hea pannakse varem või hiljem kinni. Ma ei kujuta ette, kui palju ma olen privaatserverite peale aega kulutanud täiesti asjatult. Pigem mängin retaili, paningi just üle pika aja uuesti sikutama icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.04.2016 19:49:06 vasta tsitaadiga

https://www.change.org/p/mike-morhaime-legacy-server-among-world-of-warcraft-community
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reimsuh
HV kasutaja
Reimsuh

liitunud: 18.12.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.04.2016 17:57:16 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
Ise ma just selle Nostalriusega sellepärast ei alustanud, et kõik hea pannakse varem või hiljem kinni. Ma ei kujuta ette, kui palju ma olen privaatserverite peale aega kulutanud täiesti asjatult. Pigem mängin retaili, paningi just üle pika aja uuesti sikutama icon_smile.gif


Täpselt sama minu puhul! Üle 4a pelasin privas ja siis Serv pandi kinni lol (mmorpg4all). Enam privadesse ei roni. Loodan, et Legion tuleb hea! WoDist on max kopp ees, garrisson või asi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 18.04.2016 20:45:59 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 22.04.2016 01:22:54 vasta tsitaadiga

Üle pika aja privaatserveris. Kronos vanilla ja noh... senimaani üliäge. Rahvast on murdu, kõik abistavad üksteist, suvalised tüübid istuvad maha ja peavad vestlusringe. Sellist asja retailis ei näe, istud seal oma punkris ja nutad...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 22.04.2016 21:59:24 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, ma login sisse ja peksan mõne karakteriga mõnedsajad mobid hauda, teen mõned dungeonid ja ongi mu meel lahutatud. Ircu analoogi saab ka... ircust... selleks pole vaja mitmekümne gigast klienti installida. Vanilla ajal sai kõike seda tehtud kõriauguni, nüüd kuidagi ei tõmba üldse see. Ja pealegi, mis puutub siia üldse retail vs privaat. Kui inimesed tahavad, võivad ka retailis kuskil stormwindi pargis istuda ja juttu ajada. Retailis on ju olemas ka RPG serverid kus selline asi just käibki?? Kuidagi ära unustatud see valik.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 22.04.2016 22:28:48 vasta tsitaadiga

No aga asi selles ongi, et retailis seda ei juhtu. Lihtsalt. Maailm on nii suureks läinud, et vanemates tsoonides võid nädalaid ringi komberdada ilma kedagi kohtamata.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 22.04.2016 22:55:12 vasta tsitaadiga

TÕsi, et maailm on kordades suurem ja põhitegevus käibki high end alades ja hubides. Aga vali siis mõni RP server, usun, et seal sellist sotsiaalset mauramist kordades rohkem.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 22.04.2016 23:16:00 vasta tsitaadiga

Ole nüüd, RP serverid on... khmm... nojah.

https://www.youtube.com/watch?v=A5awzwQBSv0
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 23.04.2016 05:37:32 vasta tsitaadiga

c3ltic kirjutas:
Üle pika aja privaatserveris. Kronos vanilla ja noh... senimaani üliäge. Rahvast on murdu, kõik abistavad üksteist, suvalised tüübid istuvad maha ja peavad vestlusringe. Sellist asja retailis ei näe, istud seal oma punkris ja nutad...


See on pigem sinus endas kinni, kas ja kus sa nutad. Minul ei ole retailis küll probleeme inimeste ja contenti jne leidmisega. Ja kuna vanillas sai juba NAX40 ka puhtaks tehtud, siis ei ole mul küll tuju 10 aasta taguseid raide uuesti teha, ja elwynis 10000 siga tappa, et L10 saaks. Siis pigem juba neid uusi WoDi mythic raide, mis on kusjuures väga kõrge kvaliteediga. Ja seda ütleb inimene, kes peab NAX40 üheks parimaks wow elamuseks ja kogemuseks.

See garrisonide süüdistamine tundub rohkem nagu otsitud asi. Mina nt seal küll ei passi, nii palju või vähe kui ma WoWs viimaselajal sees olen (expa lõpp jne).
c3ltic kirjutas:
No aga asi selles ongi, et retailis seda ei juhtu. Lihtsalt. Maailm on nii suureks läinud, et vanemates tsoonides võid nädalaid ringi komberdada ilma kedagi kohtamata.


Privas on 1 server, retailis on neid natuke rohkem. Jah, satud mõne väiksema servu otsa on maailm nagu ta on. Aga teisalt ei otsi ma ka wowst mingeid vestlusringe ja nende järgi mul otsene vajadus ja soov puudub.

Ning mis probleem on RP serveritega ? Mingi eelarvamus kuskilt jälle? Lambaid on igalpool sõltumata serverist. Minu retaili PVP serveri gildis on ka neid pooletoobiseid küllaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 22:17:20 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 26.04.2016 22:52:39 vasta tsitaadiga

vanilla oli tore aga see oli 11 aastat tagasi, võiks üle saada juba icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 27.04.2016 00:30:48 vasta tsitaadiga

Ametlik Blizzi vastus kogu sellele vanilla ja nostraliuse teemale.
Spoiler Spoiler Spoiler


Aga minu jaoks siiski palju häid punkte ka välja toodud nö vastaste poolt - suure tõenäosusega ei läheks ükski top guild tagasi farmima vanilla contenti, ei lähe ka sinna püsivalt mingi kolossaalne playerbase. Testi mõttes võiks teha ju kuutasuga vanilla serveri ja näha, kui palju neid stabiilseid kliente oleks. Enamjaolt oli ikka fenomen tasuta mängus ja roosades nostalgiaprillides. Ma mängin vanillast alates (iga expiga järjest vähem tõsisemalt ja rohkem casualimalt), raidisin vanillas up to aq20, ja noh - peale selle saavutuse tunde, et holy shit ep0x ja killed a dragon! oli mäng ikka üpris toores ja aastatega on tohutuid arenguid tehtud.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 27.04.2016 00:43:47 vasta tsitaadiga

aastal 2016 on vanilla content täielik nali ja mõttetu faceroll, igasugu mehaanikad puuduvad mis asja huvitavaks teeks.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 27.04.2016 00:50:54 vasta tsitaadiga

No juttude järgi suur osa tahab istuda kuskil alguskülas lõkke ümber ja raidida vastase kapitooliumi level 10 peal. Real vanilla experience. Community ja kokkuhoid jne.
Aga noh, kui Role Playing servereid isegi ei proovita ja visatakse meeme siis mis siin ikka süveneda.
Kui blizzard peaks need pristine serverid tegema, siis on tegelikult juba tohutult antud. Saate joosta tunde erinevatesse instadesse (justnimelt instade sissepääsudesse), sest igasugu group finderid ja kohtumiskivid on ikka väga uus kool.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 27.04.2016 11:31:11 vasta tsitaadiga

Kronoses avatakse hetkel teine server, et playerbase ära mahuks. Nädalavahetusel oli 4000+ queue
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daqwar
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2013




sõnum 07.05.2016 02:01:15 vasta tsitaadiga

nostalriuses mänginud, rahvast oli ikka metsikult, kui võrrelda nostalriust või ükskõik millist wowi originaal serverit , võib kindlalt öelda et nostalriuse serveris oli igas tsooni rahvast piisavalt, kahjuks pandi nostalrius kinni, nüüd on kronos, seal ka rahvast piisavalt, selles ma küll kahtlen ,et kõik need inimesed liiguvad originaal serveritesse kui blizzard peaks midagi organiseerima.original wow on ikka kõvasti parem kui wow viimane variant, kui keegi väidab et mop , wod on kõvasti paremad kui original wow, äkki te vastate , miks siis blizzard on kaotanud nii palju mängijaid?euroopa serveritest pooled on tühjad ja suht mõttetu on serveri vahetamisele raha raisata, mulle meeldis originaal wowis kõige rohkem pvp,mop ja wod on pvp suht jura
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 07.05.2016 02:23:53 vasta tsitaadiga

daqwar, aga kuidas erineb vanilla WoW'i PvP siiski originaal WoW'i omast?
Põhjuseid võib mitmeid olla, miks Blizzard on kaotanud nii palju mängijaid. Kui mina ehk WoTLK mängisin, siis ma olin vist mingi... 12-13 aastane? Praeguseks on ehk enamusel pered ja nad on kasvanud sipupükstest välja. Uustulnukad väga WoW'i omale ligi jällegi ei võta, olgu see asi kas või graafikas. Mainimata ei saa jätta ka seda, et nad on väga palju Warcrafti lore'st ilma jäänud ning seda materjali on ikka oma jagu. Mina ütlen selle kohta seda, et viimastel lisapakkidel on vägagi korralik lore taga olnud ning tegu pole minu silmis tühja lahmimisega.
Minu silmis on ainult üks asi, mis oleks mind tõmmanud Nostalriusse ning selleks on progressive content. Ma ei saanud kahjuks omal nahal kogeda seda, kui Ahn'Qiraj avati ja palju muudki. Aga kui see kõrvale jätta, siis ega vast ei tikuks vanilla peale tagasi. See vana sisu on sadu kordi läbi mängitud, et lihtsalt paha hakkaks. icon_confused.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2016 10:13:12 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
daqwar, aga kuidas erineb vanilla WoW'i PvP siiski originaal WoW'i omast?

Rohkem open world ja unstructured pvpd. World of Warcraft

Maailm oli väiksem
Mängijate arv ruutkilomeetrile oli suurem
SUurem võimalus kohata mängijaid
Polnud lendavaid ratsusid (mängijad liikusid maa peal, mitte õhus - oli suurem võimalus, et läheb sõjaks)
Mäng oli toorem (vähem valvureid, rohkem võimalusi keskkonnas möllata, katustele ronida, vaenlasi leidlikult maha võtta)
Rohkem võimalusi griefida (minule pvp meeldis, mind see ei seganud)
Suurem rõhk unstructured ja open world pvpl (sest oli vähem muid tegevusi, millele aega kulutada - achievement hunting, pet battles, garrison jms)

Lambinäited.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c3ltic
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2007




sõnum 07.05.2016 11:21:45 vasta tsitaadiga

Olles nüüd paar nädalat vanillat mänginud Kronoses, võin julgelt öelda, et mängurõõm ja -kogemus on kordades ägedam, kui retailis. Olen retaili mänginud nö. casual mängijana Catas, Mopis ja ka garnisone olen ehitanud. Mine praegu retaili ja võid suvalise geariga kolm levelit kõrgema eliidi pew-pew rajalt maha võtta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daqwar
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2013




sõnum 07.05.2016 17:04:22 vasta tsitaadiga

Athunik kirjutas:
daqwar, aga kuidas erineb vanilla WoW'i PvP siiski originaal WoW'i omast?
Põhjuseid võib mitmeid olla, miks Blizzard on kaotanud nii palju mängijaid. Kui mina ehk WoTLK mängisin, siis ma olin vist mingi... 12-13 aastane? Praeguseks on ehk enamusel pered ja nad on kasvanud sipupükstest välja. Uustulnukad väga WoW'i omale ligi jällegi ei võta, olgu see asi kas või graafikas. Mainimata ei saa jätta ka seda, et nad on väga palju Warcrafti lore'st ilma jäänud ning seda materjali on ikka oma jagu. Mina ütlen selle kohta seda, et viimastel lisapakkidel on vägagi korralik lore taga olnud ning tegu pole minu silmis tühja lahmimisega.
Minu silmis on ainult üks asi, mis oleks mind tõmmanud Nostalriusse ning selleks on progressive content. Ma ei saanud kahjuks omal nahal kogeda seda, kui Ahn'Qiraj avati ja palju muudki. Aga kui see kõrvale jätta, siis ega vast ei tikuks vanilla peale tagasi. See vana sisu on sadu kordi läbi mängitud, et lihtsalt paha hakkaks. icon_confused.gif


fakt on see .et originaal serveris sa sellist rahvamassi ei leia nagu oli nostalriuses, erinevalt originaal wowist on näiteks kronoses world pvp olemas, mind ei ole pve kunagi eriti huvitanud, kõige lõbusam on ikka pvp ja vanilla wowisja tbc s oli see parim. mop wod pvp on ikka täielik pask .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 751, 752, 753 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.