See samune Legion tundub mõnes mõttes kuradi kehv, aga samas tahaks kindlasti ära proovida. Nende samuste artifact relvade kogumine tundub nii lihtne seal ja enamus asju tundub nii paigast olevat. Seal vist räägiti, et Death Knight peab minema Ice Crown Citadel'i ja koguma sealt Frostmourne'i kilde. Aga kas mitte Frostmourne'i killud sinna Dalarani purskkaevu peale ei viidud? See purskkaev või monument, mis on Arthase langemise mälestuseks püstitatud.
See samune artifact relv peaks olema siiski selline haruldane asi, sest lõpuks jookseb iga Death Knight praktiliselt Frostmourne seljal ringi??
Ainuke asi mille pärast ma sooviksin proovida Legioni on Demon Hunter'i klass, aga jällegi tõrjub mind see, et kui ma mängu lähen, siis arvatavasti on kõik nurgad ülerahvastatud Demon Hunteritest nagu ikka.
// Keegi muidu Deathwing (EU1) realmis ka mängib Horde poolel? Lõime uue gildi ja ei ütleks ühelegi eestlasele ära.
Minujaoks kes pole OG wowi eriline mängija(ainult wotlk) on Legion väga vinge mäng tuleb paratamatult tänapäevasemaks tegema
Horde mängiaid Draenori realmis ka leidub? Battletag kirjutage kõik
See samune Legion tundub mõnes mõttes kuradi kehv, aga samas tahaks kindlasti ära proovida. Nende samuste artifact relvade kogumine tundub nii lihtne seal ja enamus asju tundub nii paigast olevat. Seal vist räägiti, et Death Knight peab minema Ice Crown Citadel'i ja koguma sealt Frostmourne'i kilde. Aga kas mitte Frostmourne'i killud sinna Dalarani purskkaevu peale ei viidud? See purskkaev või monument, mis on Arthase langemise mälestuseks püstitatud.
See samune artifact relv peaks olema siiski selline haruldane asi, sest lõpuks jookseb iga Death Knight praktiliselt Frostmourne seljal ringi??
Ainuke asi mille pärast ma sooviksin proovida Legioni on Demon Hunter'i klass, aga jällegi tõrjub mind see, et kui ma mängu lähen, siis arvatavasti on kõik nurgad ülerahvastatud Demon Hunteritest nagu ikka.
// Keegi muidu Deathwing (EU1) realmis ka mängib Horde poolel? Lõime uue gildi ja ei ütleks ühelegi eestlasele ära.
See haruldus kadus juba mitu expansionit tagasi ära, kui igaüks ja ta ema sai epicud selga.
Tervist! Lõime Quel'thalas EU'sse Alliance poolele Eesti gildi nimega Eesti Leegion ning otsime uusi liikmeid et valmistuda Legioniks.
Hetkel on meid siin 4, aga mul juba on tunne et uusi tuleb veel. Kuna meil siin juba päris palju kasutajaid, saame kindlasti aidata erinevate dungide boostidega, kullaga, bagidega and such.
Esialgu sooviks kokku saada Hellfire Citadel raid tiimi, et liikmeid gearida. Veel tahaks ennem Legioni tulekut Challenge Mode Gold'id ära teha. Kuna guild on üsna uus siis ei ole seda poliitikat et uued memberid on lihtsalt mingid juudid ja nendest väga välja ei tehta ja raididesse ei saa. Kõik on gildis võrdsed ja kõik aitame hea meelega, kui mingi mure on! Kui oled raidimisest või pvp'st huvitatud, hüpake läbi!
Mis wowist saanud on? pole since Lich King pelanud ... Kalevlased eksisteerivad.. keegi Al'akir horde pelab veel või kus eestlased pelavad... ? on midagi huvitavat ka seal või... Wow pole enam väärt pelamist?
Mangustsoonid on ilusamaks lainud, sh. graafika uldiselt. Kui seda hinnata oskad, siis levelda moni tegelane ules ja jookse jookse mone dungeoni/battlegroundi. Mul oli niiviisi umbes nadal aega paris head meelelahutust, siis kadus huvi ara.
Küsiks sellist asja, WoW kodukal on kirjas, et optimaalne mälu on 4G, kas annaks mängimisel mingit paremust, kui oleks 8G? Näiteks mõnest tsoonist teise minemisel saaks natuke kiiremini? Mul probleeme kül ei ole, aga eks alati saab veidike paremini.
Küsiks sellist asja, WoW kodukal on kirjas, et optimaalne mälu on 4G, kas annaks mängimisel mingit paremust, kui oleks 8G? Näiteks mõnest tsoonist teise minemisel saaks natuke kiiremini? Mul probleeme kül ei ole, aga eks alati saab veidike paremini.
Mitte oluliselt, kuid mälu kiirus ehk natuke mõjutab. Kui tahad kiireid laadimisi, siis SSD on vast kõige suurem mõjutaja.
Mängisin kunagi 10a tagasi äkki wowi....kas ikka on veel mingid piraatprivaat serverid olemas? Johaidii. Miks inimesed ausalt ei taha head mängu mängida? :/ _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Privaatserverite puhul on tekkinud pigem eri niššide täitmine. Nostalrius pakkus vanilla kogemust, paljud teised serverid on väga muditud, ja pakuvad lisaklasse jne. Minu jaoks küll on live wow ikkagi kõige parem meelelahutus - mängu on küll "streamlinetud", aga nö augutäiteks sobib rohkem kui vanasti. Korra proovisin ka classicut privaadis, no sellist grindi küll ei viitsi teha, skillid vanad ja igavad, talendipuu sisutu protsentide ladumine, levelid tulevad reaalselt higi ja pisaratega seaperseid kogudes... kunagi võis see ok olla, aga nüüd sellest välja kasvanud. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Ei tea midagi. Mina mängisin samuti pea 9 aastat retailis ja WoDiga tuli lõplikult kopp ette. Mul oli seal vanilla serveris väga lõbus. Ja paljudel teistel samamoodi. Õhtuti oli serveris korraga sees 12k-13k inimest. Kokku 150k aktiivset kasutajat.
Ei tea midagi. Mina mängisin samuti pea 9 aastat retailis ja WoDiga tuli lõplikult kopp ette. Mul oli seal vanilla serveris väga lõbus. Ja paljudel teistel samamoodi. Õhtuti oli serveris korraga sees 12k-13k inimest. Kokku 150k aktiivset kasutajat.
Eks ta olegi maitse asi. Content vana ja läbikäidud päris pikalt. Ei ole enam viitsimist seda surmagrindi teha. Originaalis sai kunagi kuni bwli lõpuni ja aq20ni küll nühitud, nüüd põhielu kõrvalt tahaks vaikselt niisama toksida, mitte 10 leveli peale poolt nädalat kulutada. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Minu wow kogemus oli vist kas enne esimest expansionit või tolle tulekul. Sai plaat + extra kuu saadud kingiks sõbralt ja aretatud hunter (toona kutsuti huntarditeks), jõudsin kuskil piraadisadamasse välja, kus oli tiigreid ja mingeid kyynistega linde, lvl sai 47 vist.
Kas praegu on lvldamine oluliselt kiirem kuidagi, et te seda siin ikka toonitate? Rohkem expi? Queste oli toona juba palju ja mul tiksus mingi UI questtracker ekraanil oma noolega. lahedad mälestused tegelikult... _________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Leveldamine kõvasti kiirem, nüüd ka võimalus soetada "iselevelduvat" varustust, mis annab sulle experience % juurde. Noh näiteks müts, mille statsid suurenevad ise levelivahemikus 1-100, vastavalt sinu levelile, ja lisaks suurendab saadud xp hulka 10%. Kokku sellise varustusega vist võimalik saada 50-60% xp juurde. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Ise ma just selle Nostalriusega sellepärast ei alustanud, et kõik hea pannakse varem või hiljem kinni. Ma ei kujuta ette, kui palju ma olen privaatserverite peale aega kulutanud täiesti asjatult. Pigem mängin retaili, paningi just üle pika aja uuesti sikutama
Ise ma just selle Nostalriusega sellepärast ei alustanud, et kõik hea pannakse varem või hiljem kinni. Ma ei kujuta ette, kui palju ma olen privaatserverite peale aega kulutanud täiesti asjatult. Pigem mängin retaili, paningi just üle pika aja uuesti sikutama
Täpselt sama minu puhul! Üle 4a pelasin privas ja siis Serv pandi kinni lol (mmorpg4all). Enam privadesse ei roni. Loodan, et Legion tuleb hea! WoDist on max kopp ees, garrisson või asi.
Üle pika aja privaatserveris. Kronos vanilla ja noh... senimaani üliäge. Rahvast on murdu, kõik abistavad üksteist, suvalised tüübid istuvad maha ja peavad vestlusringe. Sellist asja retailis ei näe, istud seal oma punkris ja nutad...
No ma ei tea, ma login sisse ja peksan mõne karakteriga mõnedsajad mobid hauda, teen mõned dungeonid ja ongi mu meel lahutatud. Ircu analoogi saab ka... ircust... selleks pole vaja mitmekümne gigast klienti installida. Vanilla ajal sai kõike seda tehtud kõriauguni, nüüd kuidagi ei tõmba üldse see. Ja pealegi, mis puutub siia üldse retail vs privaat. Kui inimesed tahavad, võivad ka retailis kuskil stormwindi pargis istuda ja juttu ajada. Retailis on ju olemas ka RPG serverid kus selline asi just käibki?? Kuidagi ära unustatud see valik. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
No aga asi selles ongi, et retailis seda ei juhtu. Lihtsalt. Maailm on nii suureks läinud, et vanemates tsoonides võid nädalaid ringi komberdada ilma kedagi kohtamata.
TÕsi, et maailm on kordades suurem ja põhitegevus käibki high end alades ja hubides. Aga vali siis mõni RP server, usun, et seal sellist sotsiaalset mauramist kordades rohkem. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Üle pika aja privaatserveris. Kronos vanilla ja noh... senimaani üliäge. Rahvast on murdu, kõik abistavad üksteist, suvalised tüübid istuvad maha ja peavad vestlusringe. Sellist asja retailis ei näe, istud seal oma punkris ja nutad...
See on pigem sinus endas kinni, kas ja kus sa nutad. Minul ei ole retailis küll probleeme inimeste ja contenti jne leidmisega. Ja kuna vanillas sai juba NAX40 ka puhtaks tehtud, siis ei ole mul küll tuju 10 aasta taguseid raide uuesti teha, ja elwynis 10000 siga tappa, et L10 saaks. Siis pigem juba neid uusi WoDi mythic raide, mis on kusjuures väga kõrge kvaliteediga. Ja seda ütleb inimene, kes peab NAX40 üheks parimaks wow elamuseks ja kogemuseks.
See garrisonide süüdistamine tundub rohkem nagu otsitud asi. Mina nt seal küll ei passi, nii palju või vähe kui ma WoWs viimaselajal sees olen (expa lõpp jne).
c3ltic kirjutas:
No aga asi selles ongi, et retailis seda ei juhtu. Lihtsalt. Maailm on nii suureks läinud, et vanemates tsoonides võid nädalaid ringi komberdada ilma kedagi kohtamata.
Privas on 1 server, retailis on neid natuke rohkem. Jah, satud mõne väiksema servu otsa on maailm nagu ta on. Aga teisalt ei otsi ma ka wowst mingeid vestlusringe ja nende järgi mul otsene vajadus ja soov puudub.
Ning mis probleem on RP serveritega ? Mingi eelarvamus kuskilt jälle? Lambaid on igalpool sõltumata serverist. Minu retaili PVP serveri gildis on ka neid pooletoobiseid küllaga.
Ametlik Blizzi vastus kogu sellele vanilla ja nostraliuse teemale.
Spoiler
tsitaat:
We wanted to let you know that we’ve been closely following the Nostalrius discussion and we appreciate your constructive thoughts and suggestions.
Our silence on this subject definitely doesn’t reflect our level of engagement and passion around this topic. We hear you. Many of us across Blizzard and the WoW Dev team have been passionate players ever since classic WoW. In fact, I personally work at Blizzard because of my love for classic WoW.
We have been discussing classic servers for years - it’s a topic every BlizzCon - and especially over the past few weeks. From active internal team discussions to after-hours meetings with leadership, this subject has been highly debated. Some of our current thoughts:
Why not just let Nostalrius continue the way it was? The honest answer is, failure to protect against intellectual property infringement would damage Blizzard’s rights. This applies to anything that uses WoW’s IP, including unofficial servers. And while we’ve looked into the possibility – there is not a clear legal path to protect Blizzard’s IP and grant an operating license to a pirate server.
We explored options for developing classic servers and none could be executed without great difficulty. If we could push a button and all of this would be created, we would. However, there are tremendous operational challenges to integrating classic servers, not to mention the ongoing support of multiple live versions for every aspect of WoW.
So what can we do to capture that nostalgia of when WoW first launched? Over the years we have talked about a “pristine realm”. In essence that would turn off all leveling acceleration including character transfers, heirloom gear, character boosts, Recruit-A-Friend bonuses, WoW Token, and access to cross realm zones, as well as group finder. We aren’t sure whether this version of a clean slate is something that would appeal to the community and it’s still an open topic of discussion.
One other note - we’ve recently been in contact with some of the folks who operated Nostalrius. They obviously care deeply about the game, and we look forward to more conversations with them in the coming weeks.
You, the Blizzard community, are the most dedicated, passionate players out there. We thank you for your constructive thoughts and suggestions. We are listening.
J. Allen Brack
Aga minu jaoks siiski palju häid punkte ka välja toodud nö vastaste poolt - suure tõenäosusega ei läheks ükski top guild tagasi farmima vanilla contenti, ei lähe ka sinna püsivalt mingi kolossaalne playerbase. Testi mõttes võiks teha ju kuutasuga vanilla serveri ja näha, kui palju neid stabiilseid kliente oleks. Enamjaolt oli ikka fenomen tasuta mängus ja roosades nostalgiaprillides. Ma mängin vanillast alates (iga expiga järjest vähem tõsisemalt ja rohkem casualimalt), raidisin vanillas up to aq20, ja noh - peale selle saavutuse tunde, et holy shit ep0x ja killed a dragon! oli mäng ikka üpris toores ja aastatega on tohutuid arenguid tehtud. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
No juttude järgi suur osa tahab istuda kuskil alguskülas lõkke ümber ja raidida vastase kapitooliumi level 10 peal. Real vanilla experience. Community ja kokkuhoid jne.
Aga noh, kui Role Playing servereid isegi ei proovita ja visatakse meeme siis mis siin ikka süveneda.
Kui blizzard peaks need pristine serverid tegema, siis on tegelikult juba tohutult antud. Saate joosta tunde erinevatesse instadesse (justnimelt instade sissepääsudesse), sest igasugu group finderid ja kohtumiskivid on ikka väga uus kool. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
nostalriuses mänginud, rahvast oli ikka metsikult, kui võrrelda nostalriust või ükskõik millist wowi originaal serverit , võib kindlalt öelda et nostalriuse serveris oli igas tsooni rahvast piisavalt, kahjuks pandi nostalrius kinni, nüüd on kronos, seal ka rahvast piisavalt, selles ma küll kahtlen ,et kõik need inimesed liiguvad originaal serveritesse kui blizzard peaks midagi organiseerima.original wow on ikka kõvasti parem kui wow viimane variant, kui keegi väidab et mop , wod on kõvasti paremad kui original wow, äkki te vastate , miks siis blizzard on kaotanud nii palju mängijaid?euroopa serveritest pooled on tühjad ja suht mõttetu on serveri vahetamisele raha raisata, mulle meeldis originaal wowis kõige rohkem pvp,mop ja wod on pvp suht jura
daqwar, aga kuidas erineb vanilla WoW'i PvP siiski originaal WoW'i omast?
Põhjuseid võib mitmeid olla, miks Blizzard on kaotanud nii palju mängijaid. Kui mina ehk WoTLK mängisin, siis ma olin vist mingi... 12-13 aastane? Praeguseks on ehk enamusel pered ja nad on kasvanud sipupükstest välja. Uustulnukad väga WoW'i omale ligi jällegi ei võta, olgu see asi kas või graafikas. Mainimata ei saa jätta ka seda, et nad on väga palju Warcrafti lore'st ilma jäänud ning seda materjali on ikka oma jagu. Mina ütlen selle kohta seda, et viimastel lisapakkidel on vägagi korralik lore taga olnud ning tegu pole minu silmis tühja lahmimisega.
Minu silmis on ainult üks asi, mis oleks mind tõmmanud Nostalriusse ning selleks on progressive content. Ma ei saanud kahjuks omal nahal kogeda seda, kui Ahn'Qiraj avati ja palju muudki. Aga kui see kõrvale jätta, siis ega vast ei tikuks vanilla peale tagasi. See vana sisu on sadu kordi läbi mängitud, et lihtsalt paha hakkaks.
daqwar, aga kuidas erineb vanilla WoW'i PvP siiski originaal WoW'i omast?
Rohkem open world ja unstructured pvpd. World of Warcraft
Maailm oli väiksem
Mängijate arv ruutkilomeetrile oli suurem
SUurem võimalus kohata mängijaid
Polnud lendavaid ratsusid (mängijad liikusid maa peal, mitte õhus - oli suurem võimalus, et läheb sõjaks)
Mäng oli toorem (vähem valvureid, rohkem võimalusi keskkonnas möllata, katustele ronida, vaenlasi leidlikult maha võtta)
Rohkem võimalusi griefida (minule pvp meeldis, mind see ei seganud)
Suurem rõhk unstructured ja open world pvpl (sest oli vähem muid tegevusi, millele aega kulutada - achievement hunting, pet battles, garrison jms)
Olles nüüd paar nädalat vanillat mänginud Kronoses, võin julgelt öelda, et mängurõõm ja -kogemus on kordades ägedam, kui retailis. Olen retaili mänginud nö. casual mängijana Catas, Mopis ja ka garnisone olen ehitanud. Mine praegu retaili ja võid suvalise geariga kolm levelit kõrgema eliidi pew-pew rajalt maha võtta.
daqwar, aga kuidas erineb vanilla WoW'i PvP siiski originaal WoW'i omast?
Põhjuseid võib mitmeid olla, miks Blizzard on kaotanud nii palju mängijaid. Kui mina ehk WoTLK mängisin, siis ma olin vist mingi... 12-13 aastane? Praeguseks on ehk enamusel pered ja nad on kasvanud sipupükstest välja. Uustulnukad väga WoW'i omale ligi jällegi ei võta, olgu see asi kas või graafikas. Mainimata ei saa jätta ka seda, et nad on väga palju Warcrafti lore'st ilma jäänud ning seda materjali on ikka oma jagu. Mina ütlen selle kohta seda, et viimastel lisapakkidel on vägagi korralik lore taga olnud ning tegu pole minu silmis tühja lahmimisega.
Minu silmis on ainult üks asi, mis oleks mind tõmmanud Nostalriusse ning selleks on progressive content. Ma ei saanud kahjuks omal nahal kogeda seda, kui Ahn'Qiraj avati ja palju muudki. Aga kui see kõrvale jätta, siis ega vast ei tikuks vanilla peale tagasi. See vana sisu on sadu kordi läbi mängitud, et lihtsalt paha hakkaks.
fakt on see .et originaal serveris sa sellist rahvamassi ei leia nagu oli nostalriuses, erinevalt originaal wowist on näiteks kronoses world pvp olemas, mind ei ole pve kunagi eriti huvitanud, kõige lõbusam on ikka pvp ja vanilla wowisja tbc s oli see parim. mop wod pvp on ikka täielik pask .
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.