Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 10:05:46 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
kas neid ei olnudki algselt? icon_rolleyes.gif


Ei, ei olnud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 14:13:36 vasta tsitaadiga

Scart, kas sa ise neid proovinud ka oled? Mis mulje töökindlus jättis? Vähese loetu põhjal kurdetakse igasugu weather jt glitche puudutava pärast; isegi kui mod maha lastud jääb save rikutuks näiteks.

Hetkel esimene playthrough 5h sisse ja ei tahaks kogu ülejäänud asja katki teha. FPS kannataks muidu paar kaunistavat tilu-lilu juurde keerata.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 14:24:49 vasta tsitaadiga

ssao ja dof on witcher 3s kogu aeg olnud. õigemini, hbao+ on väge parem kui ssao ja dof on witcheris out-oif-box juba päris hästi lahendatud.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 14:26:43 vasta tsitaadiga

Kui kõik maxed & HBAO+ sees, siis ei annaks need fanmade asjad midagi juurde peale värvitooni ja madalama FPS'i?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 15:26:44 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Scart, kas sa ise neid proovinud ka oled? Mis mulje töökindlus jättis? Vähese loetu põhjal kurdetakse igasugu weather jt glitche puudutava pärast; isegi kui mod maha lastud jääb save rikutuks näiteks.

Hetkel esimene playthrough 5h sisse ja ei tahaks kogu ülejäänud asja katki teha. FPS kannataks muidu paar kaunistavat tilu-lilu juurde keerata.


Muidugi olen ning ENB või mõni teine taoline omab täpselt 0-võimekust tekitada sul mingeid glitche, sest filtrid lisatakse frame bufferis. Enda W3 lemmik on http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/35/ ning Fallout 4 lihtsalt pole sama ilma selle presetita http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/40/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 16:32:19 vasta tsitaadiga

sooty, annab ikka. aga suures osas on tegu kontrasti ja saturationi modiga, nagu libe ülalpool ütles.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 00:05:29 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, et kui ma nüüd G2A-st selle võtme ostan, siis kas ta minu steamis tööle hakkab?

https://www.g2a.com/the-witcher-3-wild-hunt-expansion-pass-steam-cd-key-global.html

On jäänud nagu meelde, et Steami jaoks on Eesti ikkagi Venemaal...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.02.2016 09:37:41 vasta tsitaadiga

simo5555, mitte steami, vaid osade kirjastuste jaoks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 09:59:08 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Keegi oskab öelda, et kui ma nüüd G2A-st selle võtme ostan, siis kas ta minu steamis tööle hakkab?

https://www.g2a.com/the-witcher-3-wild-hunt-expansion-pass-steam-cd-key-global.html

On jäänud nagu meelde, et Steami jaoks on Eesti ikkagi Venemaal...

Pigem enam ei ole.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 09:35:52 vasta tsitaadiga

nvm, Steamist saab praegu enamvähem sama hinnaga kätte. Ei hakkagi G2A möllama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.03.2016 17:14:44 vasta tsitaadiga

Momendil GoG's hinnaga 22.39€. Mingi "välkmüük".
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 21.03.2016 18:24:10 vasta tsitaadiga

Blood And Wine- järgmine laiendus loole- tuleb aasta lõpu poole alles?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2016 19:15:11 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Blood And Wine- järgmine laiendus loole- tuleb aasta lõpu poole alles?

Pidavat teises kvartalis tulema. Ehk siis tõenäoliselt mai-juuni.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 21.03.2016 20:22:04 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Blood And Wine- järgmine laiendus loole- tuleb aasta lõpu poole alles?


Ma ka ükspäev mõtlesin et lubati ju veel ühte dlc,et millal see siis tuleb icon_razz.gif Guru3D foorumis leidsin sellise pildi,iseasi kui ametlik see on:

Spoiler Spoiler Spoiler


Eelmine Hearts of Stone on läbi tehtud ja peaks ükskord kui aega on mängu uuesti ette võtma ja proovima ka siis kõige raske raskusastmega,nagu siin osad profid mängisid icon_biggrin.gif Iseasi kas hakkama saan,medium astmega oli juba natuke tegemist alguses,aga pärast sain asja selgeks ja siis sain hakkama. Tõeliselt hea mäng oli ikka, väärt GOTY tiitlit täiega.Eelmise aasta maikuus kui mäng tui sai ikka iga õhtu poole ööni või niikaua kui kannatas enne tööpäeva seda mängida hommikul oli ainult raske tõusta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2016 17:48:05 vasta tsitaadiga

Death March on tagurpidi raskuslineaariga- alguses on omajagu tegemist aga ükskord kui levelid ja gear jooksma hakkab muutub üsna leboks. Endal teine run new game+-s pooleli ja seal on juba algusest saati täiesti tehtav. Eeldusel muidugi, et suht maksimeerisid oma joogid, relvaõlid ja varustuse eelmises raskusastmes. Nt soomust ei ole seni maani välja vahetanud ja enamus Velenit tehtud ning otsaga taas Skelliges.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2016 13:15:59 vasta tsitaadiga

Kaer Morhen'is teiste witcheritega koos veedetud õhtu oli siiani mängu paremaid hetki. Kui valikud õigesti teed, siis saab kogu raha eest pead naerukrampides vastu lauda taguda icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.03.2016 17:45:58 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kaer Morhen'is teiste witcheritega koos veedetud õhtu oli siiani mängu paremaid hetki. Kui valikud õigesti teed, siis saab kogu raha eest pead naerukrampides vastu lauda taguda icon_lol.gif
See enne "tähtsat õhtut õllelauataga hetk"? Ei meenu küll nagu, vb teised valikud...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 02:46:01 vasta tsitaadiga

Ei läinud Yenneferiga üles, vaid tegin kõik lollused kaasa. Kogu purjus vestlus oli super hästi üles ehitatud. Lõpus kui Geralt "witcher sense" kasutamisel näoli põrandal jalajälgi ajas või nad Yen'i riided selga panid.. fantastiline mäng, ei tule ühtegi sarnast kogemust viimastest aastatest meelde icon_lol.gif

Vaatasin state ja üle 3 päeva hetkeseisuga mängitud.
DLC'd ei ole näppinud ja vist paar tundi veel main story't järgi.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 22:36:16 vasta tsitaadiga

Joomapidu on jah kõigis kolmes mängus olnud üks parimaid osasid. Mäletan, et teises ärkasin vist hommikul aluspükste väel sigalas järve ääres. icon_lol.gif

Kolmanda mängu oma on ka IMO parim kolmest.

"Lambert, you are a genius!" beer_yum.gif icon_lol.gif

EDIT:

Kes ei tea millest jutt ja ei karda spoliereid siis siin täis versioon asjast:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.03.2016 18:21:00 vasta tsitaadiga

Mõtlesin siin et hakkaks ka seda mängu uuesti mängima otsast peale,kuna see on ikka väga hea mäng. Keegi ehk oskab öelda kas selle New Game+ saab siis kõik pea ja kõrvalmissioonid uuesti teha,kaasaarvatud gwent ja muud valikud saab teha teistmoodi kui esimesel läbimängimisel ? või peab lihtsalt täiesti new game võtma ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 20:07:48 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Mõtlesin siin et hakkaks ka seda mängu uuesti mängima otsast peale,kuna see on ikka väga hea mäng. Keegi ehk oskab öelda kas selle New Game+ saab siis kõik pea ja kõrvalmissioonid uuesti teha,kaasaarvatud gwent ja muud valikud saab teha teistmoodi kui esimesel läbimängimisel ? või peab lihtsalt täiesti new game võtma ?


Saab küll, jah icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 11:01:08 vasta tsitaadiga

Lõpp jätab lohaka mulje... Selle portalite (Ge'els´i otsimise) teema algus oli majas, millest godling välja sai aetud ja uus pere elas seal keset ämblikuvõrke ning keldris ei olnud kaminast isegi rohupundart ära kaotatud icon_neutral.gif

Lisaks avastasin, et too eternal fire preester istub ikka enda hooraga hooramajas...

Muidu super story, aga osad asjad juuube lohakalt tehtud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurioN
HV kasutaja
FurioN

liitunud: 08.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 21:40:58 vasta tsitaadiga

Mis mode keegi kasutab? Better Combat Enchanced tundub üsna asjalik gameplay mod, aga nõuab kahjuks uue mängu alustamist.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 16:28:00 vasta tsitaadiga


Link


icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 16:40:29 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:

Link


icon_biggrin.gif


thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.04.2016 15:58:43 vasta tsitaadiga

Hakkasin mängu uuesti otsast peale windows10 all mängima. teen mõned asjad nüüd teistmoodi ja raskema astmega kui eelmine kord,kuna niivõrd hea mäng on ja selline tunne on nagu mängiks esimene kord seda mängu icon_biggrin.gif Oskab keegi äkki öelda kuidas ma saan mängu exe-st kuidagi liigutada sinna n.ö start aknasse ja mäng käivituks ilma GOG programmita ? eelmine win8.1 all oli mul mängu ikoon seal metro aknas ja käivitus sealt ilusti nüüd nagu proovisin teha copy sealt galaxy client/bin/x64 kaustast witcheri ikoonist shortcuti desktopile aga ta ei hakanud nii tööle ütöes et mingi fail on puudu ? samas sealt kaustast läheb ilusti tööle aga ma jälle ei taha et mängu käivitades see explorer aken nagu desktopile jääb ... kas üldse on selline asi võimalik või pole mõtet otsida ?

ja kas nüüd raskusastme kõrgemaks muutmisega ongi nii et kui saad kollidelt nüpeldada siis kui teed seda meditation värki siis see punane eluriba ei taastu ? päris raske siis ju icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 16:19:36 vasta tsitaadiga

Lohista parema klõpsuga ja create shotcut? Win10 ei kasuta, aga kas seal nii teistmoodi? Mingi Pin to start peaks ka olema vist parema klõpsuga?

Mul praegu NewGame+ ja kohe alguses masterrafted armor & mõõgad mõttetud... icon_sad.gif suvaline hall mõõk +300 damage icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.04.2016 13:10:32 vasta tsitaadiga

sooty, tänud thumbs_up.gif teen proovi.

shortcut desktopile aitas,sealt sai mängu käivitada ,aga sinna start menüüsse ei saa seda mängu panna nagu title ikoonina.ok las olla.

Muide räägitakse et kõige suurem ja võimsam witcher 3 DLC peaks loodetavasti saabuma juuni kuus thumbs_up.gif

http://www.designntrend.com/articles/73634/20160408/witcher-3-blood-and-wine-dlc-june-release-date-leak-polish-rumor.htm
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 09:55:37 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.04.2016 19:13:28 vasta tsitaadiga

sooty, vägev thumbs_up.gif suuremat pilti ei ole ? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 16.04.2016 09:41:35 vasta tsitaadiga

http://i.imgur.com/zr18bcS.jpg
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.04.2016 19:51:00 vasta tsitaadiga

madness, aitäh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2016 18:45:04 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 22.04.2016 19:10:29 vasta tsitaadiga

Üks screenshot anti veel foorumis.
Vaevalt selles teemas nõrganärvilisi leidub, kuid igaks juhuks hoiatan ikkagi icon_wink.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.04.2016 19:32:13 vasta tsitaadiga

Rand0m, puzzle icon_razz.gif paned tüübi ise kokku

Tegelikult tahtsin seda öelda et nendelt piltidelt nägi witcher välja nagu oleks kuskil alice imedemaal mängus icon_biggrin.gif mingid suured seened jne .... Huvitav oleks teada mida see stoori endast kujutab ja kas mingit uut armorit ja relvasi ka juurde antakse... Loodan et tuleb midagi sünget ka ikka nagu pea mäng oli.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 22.04.2016 19:59:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Rand0m, puzzle icon_razz.gif paned tüübi ise kokku
Tegelikult tahtsin seda öelda et nendelt piltidelt nägi witcher välja nagu oleks kuskil alice imedemaal mängus icon_biggrin.gif mingid suured seened jne .... Huvitav oleks teada mida see stoori endast kujutab ja kas mingit uut armorit ja relvasi ka juurde antakse... Loodan et tuleb midagi sünget ka ikka nagu pea mäng oli.

Seened tuletasid Witcher 2 "The Path to Vision" questi meelde icon_biggrin.gif Kui mänginud oled, tead millest räägin.
Armourit ja relvi ikka leiab, nt seentega pildil olev armour peaks olema pärit Witcher 1-st.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2016 21:29:48 vasta tsitaadiga

Too krooniga tädi on mingi näitlejanna moodi. Eksin?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.04.2016 21:35:33 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Too krooniga tädi on mingi näitlejanna moodi. Eksin?



natuke meenutab jah Charlize Theron-i icon_biggrin.gif

http://www.imdb.com/name/nm0000234/
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 22.04.2016 23:28:28 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
sooty kirjutas:
Too krooniga tädi on mingi näitlejanna moodi. Eksin?



natuke meenutab jah Charlize Theron-i icon_biggrin.gif

http://www.imdb.com/name/nm0000234/


Pigem Milla Jovovich

http://movit.net/wp-content/uploads/2011/10/Milla-Jovovich-in-The-Three-Musketeer.jpg

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.04.2016 12:54:48 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler



Selle skeeniga pildil oleks võinud olla selline dialoogi koht et:No, I not cheating Yenn with some bimbos! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.04.2016 15:10:11 vasta tsitaadiga

This guy is tripping...
suured seened ja mardikad;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
troglodyte
Kreisi kasutaja
troglodyte

liitunud: 09.08.2002




sõnum 23.04.2016 16:40:52 vasta tsitaadiga

Blood and Wine expansion tuleb hinnaga 12+ EUR?
_________________
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2016 17:15:38 vasta tsitaadiga

Midagi sellist jah. Hearts of Stone ostsin vist 10 USD eest
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 23.04.2016 20:49:34 vasta tsitaadiga

troglodyte kirjutas:
Blood and Wine expansion tuleb hinnaga 12+ EUR?

Kuna Expansion pass maksab 25$ (HoS + BaW) ja HoS eraldi oli 10$, siis on loogiline, et BaW eraldi maksab 20$.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 16:18:54 vasta tsitaadiga

http://gamersscoop.com/2016/04/24/cd-projekt-red-add-a-new-gwent-deck-to-blood-and-wine/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.04.2016 20:07:56 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
http://gamersscoop.com/2016/04/24/cd-projekt-red-add-a-new-gwent-deck-to-blood-and-wine/



sealt samast lingilt

tsitaat:
The last card: Golden Cockerel.



Võiks olla samal põhimõttel kuidagi nagu osades kaardimängudes on Joker ,et kui selle viimasena paned mängu siis oled mängu võitnud icon_biggrin.gif

Huvitav jah tulevad mingite uute võimetega kaardid juurde ja mis need teevad .. väga huvitav. icon_eek.gif See Gwent on hästi lahe tegelt.mulle väga meeldib ,kuigi alguses sesimest korda mängides ei saanud väga pihta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2016 00:45:22 vasta tsitaadiga

Võimalik et juba 3 nädala pärast tuleb "Blood and Wine" DLC. thumbs_up.gif

Pilt Steami lehest, mis korraks üleval oli!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.05.2016 19:57:26 vasta tsitaadiga

KrisVr, mis mõttes ja miks siis korraks ? siiamaani nagu kuskil kuulutati et 6 juuni vms tuleb ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2016 20:46:20 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
KrisVr, mis mõttes ja miks siis korraks ? siiamaani nagu kuskil kuulutati et 6 juuni vms tuleb ?


Sest keegi tegi Steamis vea ja pani lehe ilma CD Projekt RED'i loata või valel kuupäeval üles ja sellepärast võeti ka see kohe maha!

Eelmised kuupäevad on seni ainult kuulujutud olnud, see aga Steami enda leke!


Juttude järgi pidi homme lõppema embargo, mis keelab ajakirjanikel kellele mingi aeg seda Blood and Wine lisaosa näitati sellest rääkida. Väga võimalik, et homme tulevad igast eelvaated välja ja CD Projekt RED ise annab vajalikud detailid väljatuleku kohta, võib olla isegi trailer.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.05.2016 22:40:21 vasta tsitaadiga

KrisVr, aa selge siiis .... tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.