Scart, kas sa ise neid proovinud ka oled? Mis mulje töökindlus jättis? Vähese loetu põhjal kurdetakse igasugu weather jt glitche puudutava pärast; isegi kui mod maha lastud jääb save rikutuks näiteks.
Hetkel esimene playthrough 5h sisse ja ei tahaks kogu ülejäänud asja katki teha. FPS kannataks muidu paar kaunistavat tilu-lilu juurde keerata.
ssao ja dof on witcher 3s kogu aeg olnud. õigemini, hbao+ on väge parem kui ssao ja dof on witcheris out-oif-box juba päris hästi lahendatud. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Scart, kas sa ise neid proovinud ka oled? Mis mulje töökindlus jättis? Vähese loetu põhjal kurdetakse igasugu weather jt glitche puudutava pärast; isegi kui mod maha lastud jääb save rikutuks näiteks.
Hetkel esimene playthrough 5h sisse ja ei tahaks kogu ülejäänud asja katki teha. FPS kannataks muidu paar kaunistavat tilu-lilu juurde keerata.
sooty, annab ikka. aga suures osas on tegu kontrasti ja saturationi modiga, nagu libe ülalpool ütles. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Blood And Wine- järgmine laiendus loole- tuleb aasta lõpu poole alles?
Ma ka ükspäev mõtlesin et lubati ju veel ühte dlc,et millal see siis tuleb Guru3D foorumis leidsin sellise pildi,iseasi kui ametlik see on:
Spoiler
Eelmine Hearts of Stone on läbi tehtud ja peaks ükskord kui aega on mängu uuesti ette võtma ja proovima ka siis kõige raske raskusastmega,nagu siin osad profid mängisid Iseasi kas hakkama saan,medium astmega oli juba natuke tegemist alguses,aga pärast sain asja selgeks ja siis sain hakkama. Tõeliselt hea mäng oli ikka, väärt GOTY tiitlit täiega.Eelmise aasta maikuus kui mäng tui sai ikka iga õhtu poole ööni või niikaua kui kannatas enne tööpäeva seda mängida hommikul oli ainult raske tõusta
Death March on tagurpidi raskuslineaariga- alguses on omajagu tegemist aga ükskord kui levelid ja gear jooksma hakkab muutub üsna leboks. Endal teine run new game+-s pooleli ja seal on juba algusest saati täiesti tehtav. Eeldusel muidugi, et suht maksimeerisid oma joogid, relvaõlid ja varustuse eelmises raskusastmes. Nt soomust ei ole seni maani välja vahetanud ja enamus Velenit tehtud ning otsaga taas Skelliges.
Kaer Morhen'is teiste witcheritega koos veedetud õhtu oli siiani mängu paremaid hetki. Kui valikud õigesti teed, siis saab kogu raha eest pead naerukrampides vastu lauda taguda
Kaer Morhen'is teiste witcheritega koos veedetud õhtu oli siiani mängu paremaid hetki. Kui valikud õigesti teed, siis saab kogu raha eest pead naerukrampides vastu lauda taguda
See enne "tähtsat õhtut õllelauataga hetk"? Ei meenu küll nagu, vb teised valikud...
Ei läinud Yenneferiga üles, vaid tegin kõik lollused kaasa. Kogu purjus vestlus oli super hästi üles ehitatud. Lõpus kui Geralt "witcher sense" kasutamisel näoli põrandal jalajälgi ajas või nad Yen'i riided selga panid.. fantastiline mäng, ei tule ühtegi sarnast kogemust viimastest aastatest meelde
Vaatasin state ja üle 3 päeva hetkeseisuga mängitud.
DLC'd ei ole näppinud ja vist paar tundi veel main story't järgi.
Mõtlesin siin et hakkaks ka seda mängu uuesti mängima otsast peale,kuna see on ikka väga hea mäng. Keegi ehk oskab öelda kas selle New Game+ saab siis kõik pea ja kõrvalmissioonid uuesti teha,kaasaarvatud gwent ja muud valikud saab teha teistmoodi kui esimesel läbimängimisel ? või peab lihtsalt täiesti new game võtma ?
Mõtlesin siin et hakkaks ka seda mängu uuesti mängima otsast peale,kuna see on ikka väga hea mäng. Keegi ehk oskab öelda kas selle New Game+ saab siis kõik pea ja kõrvalmissioonid uuesti teha,kaasaarvatud gwent ja muud valikud saab teha teistmoodi kui esimesel läbimängimisel ? või peab lihtsalt täiesti new game võtma ?
Lõpp jätab lohaka mulje... Selle portalite (Ge'els´i otsimise) teema algus oli majas, millest godling välja sai aetud ja uus pere elas seal keset ämblikuvõrke ning keldris ei olnud kaminast isegi rohupundart ära kaotatud
Lisaks avastasin, et too eternal fire preester istub ikka enda hooraga hooramajas...
Muidu super story, aga osad asjad juuube lohakalt tehtud.
Hakkasin mängu uuesti otsast peale windows10 all mängima. teen mõned asjad nüüd teistmoodi ja raskema astmega kui eelmine kord,kuna niivõrd hea mäng on ja selline tunne on nagu mängiks esimene kord seda mängu Oskab keegi äkki öelda kuidas ma saan mängu exe-st kuidagi liigutada sinna n.ö start aknasse ja mäng käivituks ilma GOG programmita ? eelmine win8.1 all oli mul mängu ikoon seal metro aknas ja käivitus sealt ilusti nüüd nagu proovisin teha copy sealt galaxy client/bin/x64 kaustast witcheri ikoonist shortcuti desktopile aga ta ei hakanud nii tööle ütöes et mingi fail on puudu ? samas sealt kaustast läheb ilusti tööle aga ma jälle ei taha et mängu käivitades see explorer aken nagu desktopile jääb ... kas üldse on selline asi võimalik või pole mõtet otsida ?
ja kas nüüd raskusastme kõrgemaks muutmisega ongi nii et kui saad kollidelt nüpeldada siis kui teed seda meditation värki siis see punane eluriba ei taastu ? päris raske siis ju
Tegelikult tahtsin seda öelda et nendelt piltidelt nägi witcher välja nagu oleks kuskil alice imedemaal mängus mingid suured seened jne .... Huvitav oleks teada mida see stoori endast kujutab ja kas mingit uut armorit ja relvasi ka juurde antakse... Loodan et tuleb midagi sünget ka ikka nagu pea mäng oli.
Rand0m, puzzle paned tüübi ise kokku
Tegelikult tahtsin seda öelda et nendelt piltidelt nägi witcher välja nagu oleks kuskil alice imedemaal mängus mingid suured seened jne .... Huvitav oleks teada mida see stoori endast kujutab ja kas mingit uut armorit ja relvasi ka juurde antakse... Loodan et tuleb midagi sünget ka ikka nagu pea mäng oli.
Seened tuletasid Witcher 2 "The Path to Vision" questi meelde Kui mänginud oled, tead millest räägin.
Armourit ja relvi ikka leiab, nt seentega pildil olev armour peaks olema pärit Witcher 1-st.
Võiks olla samal põhimõttel kuidagi nagu osades kaardimängudes on Joker ,et kui selle viimasena paned mängu siis oled mängu võitnud
Huvitav jah tulevad mingite uute võimetega kaardid juurde ja mis need teevad .. väga huvitav. See Gwent on hästi lahe tegelt.mulle väga meeldib ,kuigi alguses sesimest korda mängides ei saanud väga pihta
KrisVr, mis mõttes ja miks siis korraks ? siiamaani nagu kuskil kuulutati et 6 juuni vms tuleb ?
Sest keegi tegi Steamis vea ja pani lehe ilma CD Projekt RED'i loata või valel kuupäeval üles ja sellepärast võeti ka see kohe maha!
Eelmised kuupäevad on seni ainult kuulujutud olnud, see aga Steami enda leke!
Juttude järgi pidi homme lõppema embargo, mis keelab ajakirjanikel kellele mingi aeg seda Blood and Wine lisaosa näitati sellest rääkida. Väga võimalik, et homme tulevad igast eelvaated välja ja CD Projekt RED ise annab vajalikud detailid väljatuleku kohta, võib olla isegi trailer.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.