Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.04.2016 19:33:28 vasta tsitaadiga

No milleks mingi mõttetu midas ja misasi see teine on, crafti omale vector või mp5 ja hangi korralik m1a selle komboga on mul küll solo challenge mode missioonid väga lihtsad.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 12:15:50 vasta tsitaadiga

Nu olete valmis? Kell 13 peaksid serverid lahti minema.. loodetavasti ei toimu Diablo.
Ise lähen seda Sentrys Calli 4x ja Strikers Battlegeari 2x jahtima thumbs_up.gif peaks töötama hästi.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 18:01:16 vasta tsitaadiga

päris hea que logimisel:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.04.2016 19:56:40 vasta tsitaadiga

30 asja nädalas saab deconstruct teha icon_biggrin.gif
15 materjali et saaks ühe materjali update teha craftimise all.
Recalibration on nüüd krediidi eest ja DZ-I safe house ei müü enam phoenix krediidi eest.
Ainult BoO müüb krediidi eest blueprinte.
DZ safe house müüdav vahetub iga 86 tunni tagant ja summad on nii enamvähem 300K kanti.
Daily hard eest saab 10 phoenix krediiti ja challenge mode ei tea kuna pole proovinud veel. Arvan et sealt saab mingi 15 vist.
DZ-is tundus ka palju rahvast ringi jooksmas või on lihtsalt tänu sellele et update tuli ja ongi rohkem rahvast selletõttu.
Ma mängisin miski tund aega ehk kokku. Neid DZ droppe ei saanud kuna olin üksi ja neile joosti tormi et lillasid saada icon_biggrin.gif
Daily hard nimelised bossid annavad nüüd kollaseid ainult. DZ-s annavad ka need nimelised bossid kollaseid ainult.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krink
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2012




sõnum 12.04.2016 20:05:58 vasta tsitaadiga

30 deconstruct on assignment mitte limiit
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2016 22:52:01 vasta tsitaadiga

faking lame on see incursion... 10x shotguni venda jooksevad näkku ja lõpmatu granaadi spämm mis 1 hitib vahet pole palju hp on. area of effect on ka ulme:D
ja tee seda 15x wave jutti. peale esimest 2 wave on tiim tavalilse wipe ja leavitakse... hakkad uuesti otsima matchmakingus. ja nii juba möödub 2 minu päeva divisionis fun times.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2016 00:50:36 vasta tsitaadiga

Challenge modes proovid pugida? Hard ei tohiks väga raske olla.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 01:02:10 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Challenge modes proovid pugida? Hard ei tohiks väga raske olla.

hardis... no ei oska öelda... endale tundub ka ,et pole raske aga mängi mingi random maunidega...
peale 2 surma minnakse ju ära 90% peale 1 surma.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2016 02:04:24 vasta tsitaadiga

Võtsin ka maha ära, pole närvikulu väärt kogu see värk, mängu idee on hea, aga ubisofti suutmatus, glitche fixida on lausa naeruväärne, aga põhiline probleem on hackerid, rikuvad kogu mängu ära, 15 minuti jooksul 3x oneshoti saada maxed armori ja 100k hp peal 1 kuuliga mingist suvalisest SMG on täielik idiootsus, istugu sisse see mäng omale, hackeritega ei tehta mitte midagi, ma ei saa aru kas nad ei oska või ei taha aga tuleb lihtsalt midagi uut huvitavat leida ega selles mängus midagi ei parane, 3 bugi parandatakse ära ja 10 tuleb juurde thumbs_down.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 02:09:47 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Võtsin ka maha ära, pole närvikulu väärt kogu see värk, mängu idee on hea, aga ubisofti suutmatus, glitche fixida on lausa naeruväärne, aga põhiline probleem on hackerid, rikuvad kogu mängu ära, 15 minuti jooksul 3x oneshoti saada maxed armori ja 100k hp peal 1 kuuliga mingist suvalisest SMG on täielik idiootsus, istugu sisse see mäng omale, hackeritega ei tehta mitte midagi, ma ei saa aru kas nad ei oska või ei taha aga tuleb lihtsalt midagi uut huvitavat leida ega selles mängus midagi ei parane, 3 bugi parandatakse ära ja 10 tuleb juurde thumbs_down.gif


kõige naljakam on see ,et open beta ajal juba kisati ,et hackereid täis ja reporditi räigelt. aga nad ei fixind midagi ära. pane cheat engine tööle ja anna tuld.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.04.2016 02:11:52 vasta tsitaadiga

Võin kihla vedada et paari kuu pärast on see mäng surnud ja tore on selliste ajuhalvatusega devvide poolt ei maksagi midagi oodata.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 02:12:37 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Võin kihla vedada et paari kuu pärast on see mäng surnud.


ei usu tänapäeval on PVE herosi palju:) mõnus ju hackidega yoloda PVE contenti:D

battleborn open beta väljas proovige seda parem vaheldusek:)
steamis leiab.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.04.2016 22:37:42 vasta tsitaadiga

Ma õnneks pole väga cheatereid kohanud selles mängus. Samas ma liigun ka kõrgemas DZ zone-s just sellepärast, et need kusikud ei julge seal liikuda.
Aga see on ju Ubisoft. Neile ei kõlba oma mängudesse anti-cheat programme panna.

Edit:
Juba uued glitchid väljas mida abusida icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: See glitch võttis ikka aega oma tunnikese seda tanki maha saada hard peal.
Ma ei kujuta ette palju see challenge mode-s aega võtaks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 15.04.2016 16:07:53 vasta tsitaadiga

20 min
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.04.2016 16:16:04 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma õnneks pole väga cheatereid kohanud selles mängus. Samas ma liigun ka kõrgemas DZ zone-s just sellepärast, et need kusikud ei julge seal liikuda.
Aga see on ju Ubisoft. Neile ei kõlba oma mängudesse anti-cheat programme panna.

Edit:
Juba uued glitchid väljas mida abusida icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: See glitch võttis ikka aega oma tunnikese seda tanki maha saada hard peal.
Ma ei kujuta ette palju see challenge mode-s aega võtaks.


Skillpowerit peate stackima challenging tehakse ka 25 min
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.04.2016 17:22:24 vasta tsitaadiga

Nojah. Mul on mingi 30K seda umbes. Iga sticky bomb tegi mingi 181170 dmg ja vahest midagi 260K kanti.
Aga jah enamustel oli seal 80K kandis dmg sellele.

Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2016 17:45:07 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Edit: See glitch võttis ikka aega oma tunnikese seda tanki maha saada hard peal.

Hard peal tund aega icon_razz.gif Overdose + Triage ikka kasutasite?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.04.2016 23:28:55 vasta tsitaadiga

No võib-olla ei olnud ka tund aega, aga üle poole tunni kindlasti ja kasutasime neid asju ka.
Venis nagu tatt see tanki maha saamine. Ma olin ainuke kellel see sticky bomb nii palju dmg tegi.
Teistel kolmel oli maksimum 110K umbes.

Edit:
Läksin just mängu ja vaatasin et on 38 minuti pärast server shut down.
Tegin kiirelt Lexinton ja police academy ära ja siis näitas et 20 minuti pärast on shut down.
Ehk siis 18 minutiga 2 daily missiooni hard-I peal.
Tundub et see shut down on selleks et ära fixida see falcon lost glitch.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greencow
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 20:25:05 vasta tsitaadiga

Nüüd vist veidi üle nädala ka level 30 ja endgame kogenud, mõned mõtted.

Nii kui level 30 sain hakkas matchmaking vähemalt pooltel kordadel tegema mänge kus missioni sissepääs on kinni ja missioon ei alga. Kuna ma olen ka üks nendest kes kannatab pikkade laadimisaega all ei ole see lõbus.
Viimase uuendusega sisse tulnud gearscore teeb selle probleemi veel hullemaks. Skoor 160, Hard on mõttetult lihtne, kui raskem raskusaste kickitakse ära kohe kui sisse saan, sest on ju ilmselgelt liiga vähe.
Samas 4 inimest kõigil GearScore 140 ringis ja jooksime selle esimese Challenge mode'i missiooni otsast lõpuni nii et keegi kordagi pikali ka ei kukkunud ja aega ei läniud ka liiga palju. Mõne 170+ pundiga ei jõuagi lõpuni enne kui keegi loobub....
Seda uut asja kus 140 soovituslik ei ole isegi proovinud alustada.

Matchmaking on täis gruppe kelle eesmärk on ennast mängust läbi glitchida, saab rutem kollaseid piksleid. Hurra!

Kiikasin korra DZ ka. Suht tühi oli, aga mu rank vist 13 kandis. Need mängijad keda nägin ei norinud tüli, tapsime koos mingi pundi vastaseid ja viisime kola kopteri peale. Arvamus püsib, et PvP sellisel kujul nagu praegu tööle ei hakka, vähemalt minu jaoks ei ole huvitav. Lihtsalt PvP mänge on nii palju paremaid, see mehhanika mis PvE's töötab väga hästi ei lähe lihtsalt PvP's peale.

Leveldamise kogemus: Üksi on igav ja mõttetu. Pundiga missioone teha on lõbus, aga grind ei anna expi eriti ja "Free Roam" jaoks matchmake'ida ei õnnestunud kordagi normaalselt.

Story: Ma väga loodan et mingi expansioniga natuke midagi teha julgetakse. Võimalusi on niipalju lihtsalt. Praegu on nagu ikka. Kuulad kuidas kaks põgenenud vangi räägivad omavahel, et ühel on laps ja naine ja laps said enne blokaadi saarelt minema. Loodab neid uuesti näha kui see kõik läbi on. Ja siis tulen nurga tagant mina, truu riigiametnik/korravalvur/kohtunik/tulistamissalk ühes isiksuses ja avan pikema jututa tule, sest nii tuli ülevalt poolt käsk. Kuskil keegi kapuutsiga on, siis ka kaugelt kohe tuli peale. Pole siis ime, et tänaval enamus inimesi minema jookseb kui kedagi Divisioni tunnustega näeb : )

Aga mis põhiline. Gameplay on ok ja konkurentidest piisavalt erinev, et leida uusi mängijaid ja mäng näeb hea välja. See on piisav et mäng oleks ok. Üldiselt on mul hea meel, et suure publisheri käe alt tuli uus IP mis oli majanduslikult üsna edukas. Ehk julgevad teised ka midagi uut teha.


Ilmselt viskan paariks nädalaks mängu nurka ja loodan et matchmakingu putukatest lahti saadakse ja võibolla natuke võimalusi juurde tuleb. Võibolla peaks isegi kauem ootama, saaks neid glitchimisi ka vähemaks ehk.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.04.2016 22:41:38 vasta tsitaadiga

greencow, DZ rank on ainult blueprintide ostmise piiramiseks ja muud sellele motet pole või vähemalt ma ei ole sellest aru saanud.
Gear score järgi pannakse serverisse jne. Ka väga mõttetu kuna ei ole võrdsust. Ringi jooksevad ikka kõik erineva DPS numbriga mis vahel võib isegi 200K vahet olla.
Kõik glitchivad kuna seal mängus ausal teel pead mingi tuhat tundi mängima ja hästi joppama, et endale high end gear saada, mis ka on high end. See et ta on score 182 või üles ei tähenda veel high end.
See lihtsalt paigutab sind bracket serverisse mis on üle 161 vms. NPC-d lasevad sind ikka läbi seina või poolenisti läbi nurga ühe lasuga maha kõrgemas tsoonis.

PVP võiks olla eraldi kaardid kus käibki sõdimine ainult inimene versus inimene ja botte pole.
Väga nõme on see, et võtad mingit karja botte maha ja neid sünnib selga koguaeg ja siis tuleb miski teine 4-ne grupp ja tapab sind ära, et saada oma ranki juurde.
Samas kui nad ise rogue olles surma saavad ei kaota nad ka suurt midagi ja samas rogue tapmisel ka midagi ei saa, et seda kõik väga teha tahaks. craftimine on keeruliseks tehtud ja ega need ka midagi head anna.
Viimase uuendusega tuli DZ uus mode mis on mingi loot drop-id ja ka nende vastu pole kellelgi huvi kuna need jagavad ainult lillasid ja divtech-i. Enne patchi koguti lillasid ja nüüd enam ei taha neid keegi kuna saab kollaseid 163 score asju mida siis deconstruct teha ja vahest harva saab ka 182 score-ga neid kollaseid. Nagu enne patchi oli kollastega mida sai üliharva.
Pead oma 10 tk craftima ja siis ka peab joppama et midagi head saada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 17.04.2016 23:19:10 vasta tsitaadiga

Air droppidest sai alguses kuldseid ja gear sette aga tõmmati koomale.

Mis puudutab bracketit siis see üle ja alla 161 on jah jube vähe. Kusjuures eile jäi mingi tegelane silma kes extractimisel pusis AI-ga. Läksin ligi ja üllatuseks oli ta oma 155 gear score ja DZ lvl 19-ga vales bracketis.

Cheateritest polda ikka lahti saadud. Libisevad oma speedmodega ringi ja üle kui keegi ette jääb thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.04.2016 08:41:55 vasta tsitaadiga

http://forums.ubi.com/showthread.php/1436688-another-exploit-just-came-out-and-I-may-stop-playing-this-game-till-they-fixed

Normaalne 200 miljonit DPS.
See mäng on rohkem katki kui batman oli eelmine aasta icon_biggrin.gif
999 divtech bug jne. Ei suudeta midagi korda teha ka. Tehti et see kilp maha viskamisel peab seinast eemal olema, kuid see ei mõjunud ja leiti uus viis kuidas seda abusida.
Iga päevaga läheb see teema ainult naljakamaks.

Pmst mäng tuleks kinni panna ja ära parandada niipalju kui saab ja siis anda inimestele kõik lisad ja asjad tasuta, et ennast veel mingilgi määral päästa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 12:41:45 vasta tsitaadiga

haige saast ikka... juba beta ajal oli näha ,et häkkimisega on probleeme.
ilmselt nad ei saagi ju asja korda kuni kõik pole server side... sest client side asju saab alati häkkida ja sinna ei saa midagi teha.
aga siin tundub juba ,et häkitakse ka asju mis on server side ehk see reward claim vendor:D
ja mida peaks normaalne inimene tegema kes käib tööl? mul ei ole võimalustki darkzones enam.
häkkerite ja exploiterite vastu ei saa normaalselt mängides. nüüd uus komme divisionis ,et enam ei võeta faking incursioni ka kui sul pole gear vähemalt 180:D.
insta kicki saad ennem kui faking äragi loadida jõuad ja chat on spämmi täis ,et vaja 180+ kuigi mängu arvates peaks sobima 150 juba.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 20.04.2016 13:01:22 vasta tsitaadiga

Neid suur corpe nagu EA, Ubishit jne. ei huvita mängu käimas hoidmine eriti kui selleks ekstra raha raiskama peab. Lambad ostsid juba mängu ära ja olge rahul sellega mida saite. Uusi ostjaid nagu nii ei tule!
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 13:46:26 vasta tsitaadiga

Kõige huvitavam on see, et kliente ka ära ei kao ajapikku, pigem tuleb neid juurde icon_eek.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 18:48:37 vasta tsitaadiga

Mis ma mehed rääkisin teile moned nadalad tagasi, et see pela on puhas saast nagu iga Ubisoft'i pela aga ei kõik vaidlesid vastu icon_rolleyes.gif . Eiparandata midagi ega pole cheat protectionit ja iga patciga tuleb paar bugi juurde.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 18:50:55 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Mis ma mehed rääkisin teile moned nadalad tagasi, et see pela on puhas saast nagu iga Ubisoft'i pela aga ei kõik vaidlesid vastu icon_rolleyes.gif . Eiparandata midagi ega pole cheat protectionit ja iga patciga tuleb paar bugi juurde.


jap faking kahju... lootsin ,et seekord tõesti saavad hakkama .
redditis kirjutati suuri tänukirjasi massivile ja massiv isegi vastas seal ja rääkis kaasa.
aga nagu ikka muhvigi ilmselt enam teha ei saa kuna mäng ehitati algusest peale valesti ja loodeti ausate playerite peale:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.04.2016 19:48:18 vasta tsitaadiga

Ma ise vist mängisin viimati neljapäeval 18 minutit. Lihtsalt on hetkel kiire aeg tööga ja pole aega mängida.
Ma vist üks või kaks korda olen sattunud mõne cheater otsa selles mängus.
Aga mul juba oli kogemus The Crew mänguga, kuidas seal olid cheaterid ja kedagi ei kottinud ja siiani pole midagi Ubish!t teinud.
Aasta oli mäng väljas ja siis tehti lihtsalt uuendus ja küsiti veel plekki juurde, nagu nad oleks selle mingil moel ära teeninud.
Support on ka neil selline BS et pigem oma aega kokku hoida, siis mitte teha piletit.
Mõttetu saast oli see. Kirjutasin kirja ja sain vastuse 30 päeva hiljem vene keeles. Siis sõimasin neil näo täis et ma kirjutasin neile Inglise keeles ja miks nemad
mulle sedasi vastavad. Läks jälle 30 päeva mööda ja öeldi et tee verify files. Siis läks 2 nädalat mööda ja küsiti mingi dxiag vms file-e.
Aga mitte kunagi ei vastanud nad mulle mis nad on teinud et asi oleks lahendatud ja mulje jäi nagu mina oleksin süüdi.
Teema oli selles, et mul mängus numpad nooled ei funganud nagu pidid ja chatis oleks nagu kinni kiilunud kui server oli laaginud.
Viga ei saanud minus olla, kuna viga esines minu vana klaveril milleks oli Microsoft natural ergo ja siis mu järgmine mingi esport knukker klaver ja siis ka minu praeguse mehaanilise klaveriga.
Peale mingit aega algas küsimustik neil uuesti ja siis saatsin nad pikalt. Mis krt support see on kui sa abi ei saa ja kui foorumisse lähed küsima, siis seal samamoodi.
Saadetakse sind supporti ja kõik. Kui mölisema hakkad, siis saab bänni foorumist 30 päeva põhjusega TOXIC icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 21:54:40 vasta tsitaadiga

No täielik saast öelda mängu kohta on kindel liialdus.
Idee väga hea ja saab häda pärast mängitud ka kes tahab!
Kindlasti olen nõus sellega, et oleks saanud palju paremini.
Seal DZ igas servus võiks olla mingi nelja liikmeline (Politsei) grupp kes jahib neid kuradi vendasid kes teisi tappavad. Neil siis oleks mingi eelis teiste mängijate ees vms.. Või siis saaks panna endale mingi passive mode peale.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 21:26:27 vasta tsitaadiga

Oh jah icon_biggrin.gif kurb.. lihtsalt kurb kui PERSE The Division keeratud on.
Selline tunne nagu mingid kuue aastased on mängu üles ehitanud.. või võetud progema inimesed, kes paar tundi mingit C++ raamatut lugenud on.
Balanseerida ei oska, vigu igalpool, häkkereid rohkem kui mitte häkkereid.. banne ei panda.. vahest harva 3 päeva ban selle eest, et kuu aega exploitisid ja omale ulme varustuse ja raha kokku korjasid. Inimesed, kes olid TÄIELIKULT välja lukustatud mängust pea kuuks ajaks backpacki pärast said haleda 150-500 pheonix krediiti, mille farmid tunniga icon_biggrin.gif
Nüüd veel päevavalgele tulnud vead nagu LEGIT surematus ja lõpmatuseni kuule ilma laadimiseta.. NING kirss koogi peal... BAAS VEAD koodimises.. kuda krt sellised asjad üldse nii suure mängu juures kahe silma vahele jääda said? Maksti vähe ja palgati algajad tegema? Nüüd rahvas avastas, et PROTECTION FROM ELITES, anne mida paljud hiigel raha eest oma varustusele rerollisid... on hoopis vastupidise effektiga xD keegi oli + asemel - koodi toppinud? Oh jah.
Võrratult hea ja suur mäng aga nii perse keeratud, et peale põhiloo läbitegemise pole mõtet asja torkida.. häkkereid täis ja vigu on nii palju... Massive muidugi vaikib thumbs_up.gif ja patch notesedes kui midagi fixivad siis tegelikult keeravad veel rohkem perse mängu icon_biggrin.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.04.2016 15:17:30 vasta tsitaadiga

Ma pole veel ühtegi häckerit näinud selles mängus.
Mõni kord olen surma saanud sedasi, et asi on kaheldav, kuid kui mängus on seda palju exploit võimalusi ja no balance, siis on raske vahet teha kas cheater mingi aimbot/wallhack lisa programmiga
või lihtsalt mingi tegelane kellel on palju DPS-I ja see lasebki ühe kuuliga sind maha.

Edit:

Tundub et see nädal on cheaterid ja muud tegelased banni saama hakanud.
Mingi striimer aitas kaasa 9 inimese bännimisega 14 päeva ja nüüd nagu teine elu mängus ja just seal DZ-s.

Eile õhtul tegin oma daily-d ära ja siis läksin oma divtech jooksu tuurile, kust sain neid oma 20 kasti lahti teha.
DZ oli tühjus ja mingi enamvähem DZ tsoon 4-s sain nimelise bossi maha võetud ja sellelt sain 214GS striker kindad.



Edit:
Ja tundub et suurem patch on varsti tulemas kuna daily hard ja challenge mode on kinni keeratud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2016 18:37:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Võib veel asja saada !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.05.2016 00:04:00 vasta tsitaadiga

Tegin oms statsi nii enamvähem suvalise online converteriga muutus pildi kvaliteet ikka julmalt.
Minu PS-il puudus see funktsioon.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fallout
HV kasutaja
Fallout

liitunud: 14.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2016 22:28:22 vasta tsitaadiga

Oleks vaja inimesi kellega DZ ringi hulkuda icon_biggrin.gif
IG: Tonis69

_________________
Trying is the first step towards failure!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 08:27:31 vasta tsitaadiga

http://hardocp.com/news/2016/05/03/division_player_base_collapsing63/

beer_yum.gif icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2016 08:38:51 vasta tsitaadiga

Pole midagi imestada, devvid on saamatud idioodid.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 11:05:21 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
http://hardocp.com/news/2016/05/03/division_player_base_collapsing63/

beer_yum.gif icon_lol.gif


Non-Steami mängu numbrid langevad nagu iga online-mängu puhul tänapäeval. Other news at 11. See idiootne katse elu eest Divisioni kohta sitta toota on üsna kurb, mehed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 04.05.2016 11:58:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
angel kirjutas:
http://hardocp.com/news/2016/05/03/division_player_base_collapsing63/

beer_yum.gif icon_lol.gif


Non-Steami mängu numbrid langevad nagu iga online-mängu puhul tänapäeval. Other news at 11. See idiootne katse elu eest Divisioni kohta sitta toota on üsna kurb, mehed.

Lol, sa fat-slobist hälvik jälle platsis oma kõigist vastupidise seisukohaga (mängust) vaatamata sellele, et pea kõik ja kaasa arvatud ka tulihingelised fännid on aru saanud milline sitakäkk see on. Ikka eriline kihk alati võidelda siin, internetis, kõigile populaarseks kujunenud arvamustega. Mida sa sellega kompenseerida üritad? Oma olematut armetut elu?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 12:08:26 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:

Lol, sa fat-slobist hälvik jälle platsis oma kõigist vastupidise seisukohaga (mängust) vaatamata sellele, et pea kõik ja kaasa arvatud ka tulihingelised fännid on aru saanud milline sitakäkk see on. Ikka eriline kihk alati võidelda siin, internetis, kõigile populaarseks kujunenud arvamustega. Mida sa sellega kompenseerida üritad? Oma olematut armetut elu?


Ega sa juhtumisi psühholoogilist abi ei vaja? Postituse stiil jätab mulje, et viimane aeg on abi hankida enne kui on hilja.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 04.05.2016 12:12:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
W!ngs kirjutas:

Lol, sa fat-slobist hälvik jälle platsis oma kõigist vastupidise seisukohaga (mängust) vaatamata sellele, et pea kõik ja kaasa arvatud ka tulihingelised fännid on aru saanud milline sitakäkk see on. Ikka eriline kihk alati võidelda siin, internetis, kõigile populaarseks kujunenud arvamustega. Mida sa sellega kompenseerida üritad? Oma olematut armetut elu?


Ega sa juhtumisi psühholoogilist abi ei vaja? Postituse stiil jätab mulje, et viimane aeg on abi hankida enne kui on hilja.

Otse vastupidi, sina vajad abi ja ma olen enam kui kindel, et enamus HV'st on sama meelt.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 04.05.2016 12:16:22 vasta tsitaadiga

Minge tehke trenni mitte ärge mölisege siin!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 12:20:57 vasta tsitaadiga

need kes ütlevad ,et mäng on okei pole ilmselt normaalset mängu kunagi mängind.
cheatereid /glitchereid on rohkem kui ausaid mängijaid. ainuke võimalus hetkel seda mängida ongi enda DPS ja rate of fire suurendada ,et competive püsida:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 04.05.2016 13:26:45 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
need kes ütlevad ,et mäng on okei pole ilmselt normaalset mängu kunagi mängind.
cheatereid /glitchereid on rohkem kui ausaid mängijaid. ainuke võimalus hetkel seda mängida ongi enda DPS ja rate of fire suurendada ,et competive püsida:D


Konsooli peal pole tsiitereid/klitsereid kohanud, aga no tegevust ei ole küll selles mängus. Dailyd korduvad ülepäeviti või ei vahetu üldse. Looti on vähe. Isegi Destinyt sai pikemalt mängitud, kui seda käkki.
Ehk suudetakse järgmise aasta jooksul see mäng ka mängitavaks teha.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.05.2016 14:26:21 vasta tsitaadiga

Probleem ongi just neis cheaterites ja glitchijatest.
Seda falcon lost incursion-it tehtakse juba 20 minutiga läbi challenge mode-is.
Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.
Need järelikult olid seda kõvasti algul glitchinud ja siis kui see ära parandatud sai, siis juba nagu kõik teised.

Viimase uuendusega lubati uut looti ja high end looti iga drop bossidelt DZ-is, kuid sealt saab enamus ajast ainult 163 või äärmisel juhul 182 ja veel äärmisel juhul 191 ja 214 rohelisi.
Väljaspool DZ on ainult 4 challenge mode varianti ja ülejäänud on ainult hardiga ja ei anna nad isegi phoenix krediiti juhul kui daily pole.
Need vähesed botid mis seal ringi tatsavad on ka isegi püstoliga maha võtta igav.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.05.2016 15:03:48 vasta tsitaadiga

Mis sa sonid need kell incursioni tulles oli 4x 30 tegelast said ka glitchimata setid kokku.

Eile droppis challenge incursionist first wave m1a 204 balanced ja brutaliga aint 400h võttis aega lol.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 15:10:25 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.


Esimesed kaks ban wave'i on juba väljas ja Massive tegeleb, et ära korjata ka glitcherid. Ma ei näe mitte mingit mõtet vinguda, kui on selge, et Massive on saanud oma veast aru ja tegeleb aktiivselt sellega, et parandada mis võimalik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 15:23:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.


Esimesed kaks ban wave'i on juba väljas ja Massive tegeleb, et ära korjata ka glitcherid. Ma ei näe mitte mingit mõtet vinguda, kui on selge, et Massive on saanud oma veast aru ja tegeleb aktiivselt sellega, et parandada mis võimalik.


nad on hiljaks jäänd juba nende rong on läinud.
ja prandustega on nii 1 asi korda 2 katki:D
põhjus miks hiljuti daily missione polnud oli ,et massive arvas ,et aprillis 31 päeva:D
https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/4hnktj/the_reason_for_no_dailies_april_31st/
keegi vello muudab seal käsitsi igapäev koodirida ,et dailyd töötaks .
aga kahjuks too tegelane arvas ,et aprillis on 31 päeva ja sellest ka puuduolevad questid.
... tänapäeva maailmas on see müstika ,et selline asi tehakse käsitsi evry day:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.05.2016 16:06:07 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:

Kuskil oli kellelgi video üleval sellest ubikoti foorumis, kus tegelastel oli enamus 240 gear score asjad.


Esimesed kaks ban wave'i on juba väljas ja Massive tegeleb, et ära korjata ka glitcherid. Ma ei näe mitte mingit mõtet vinguda, kui on selge, et Massive on saanud oma veast aru ja tegeleb aktiivselt sellega, et parandada mis võimalik.


Vinguda tuleb juba sellepärast, et see glitchimine ja selle lubamine on algusest peale mängu sisse kooditud. FFS, mis põhjusel peaks tänasel päeval jätma kliendipoolele info üle arvestuse pidamise?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2016 17:20:18 vasta tsitaadiga

softis, väidetavalt oli algselt tegemist console only release-ga ja seal pidi selline lähenemine tavaline olema, kuna konsoolil mängu failidele ligipääsu pole. Korralik fuck-up muidugi aga sellegipoolest on tegemist üsna hea mänguga imo. Loodetavasti ajajooksul patchitakse kõik suuremad jamad korda.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2016 10:06:08 vasta tsitaadiga

megagames.com/news/titanfall-programmer-full-netcode-rewrite-needed-stop-division-hacks


icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.