Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2016 11:40:04 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Just keegi kurtis ajakirjanduses, et uus Džungliraamatu ekraniseering ei sobivat lastele. Kuidas selles osas oli?


Eks see tiiger võib väiksemaid hirmutata küll,kõik loomad on ikka ülirealistlikud ka seal. Kahel korral oli kerge ehmatus ka

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2016 13:37:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Just keegi kurtis ajakirjanduses, et uus Džungliraamatu ekraniseering ei sobivat lastele. Kuidas selles osas oli?

Mina vaatasin pätakana kõiksugu jama mis telekast tuli - X-Filesi, Tales from the Crypti, Sinbadi, Xenat, Heraclest, Stargate'i, ka õudus- ja põnevusfilme, aga kaks ainsat asja mis mind kuidagimoodi päriselt hirmutasid olid üks konkreetne osa Courage the Cowardly Dog-i (multikas) ja saksa dublaažiga Robocop (naljakas lugu sellega seoses, tegelikult).

Ehk siis "lastele mittesobilik" võib minu arust olla ainult mingi selline film, kust laps saab õppida mingi moraalselt kahtlase väärtuse (inb4 "aga moraalne relativism"). See mis kedagi šokeerib, hirmutab, või traumeerib on liiga individuaalne, et terve filmi võiks usaldusväärselt vastavalt ära sildistada, minu arust.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2016 13:54:07 vasta tsitaadiga

No Deadpooli vist ikka last vaatama ei vii. Selles mõttes on kindlasti selliseid filme mille puhul ei teki küsimustki kas see sobib lapsele või mitte.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 18.04.2016 16:51:49 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Just keegi kurtis ajakirjanduses, et uus Džungliraamatu ekraniseering ei sobivat lastele. Kuidas selles osas oli?

10+ aastat tagasi oleks kindlasti olnud mõistlik mitte lubada, kuid praegu juba isegi cartoon network näitab sellist Ren and Stimpy laadseid multikaid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2016 17:01:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:
...aga kaks ainsat asja mis mind kuidagimoodi päriselt hirmutasid olid üks konkreetne osa Courage the Cowardly Dog-i (multikas) ja saksa dublaažiga Robocop (naljakas lugu sellega seoses, tegelikult).


Mind hirmutas see film tatikana päris korralikult icon_lol.gif
Pimedal talvehommikul järgmine päev kooli kõmpida oli suht kõhe icon_redface.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2016 17:16:07 vasta tsitaadiga

Softy-d olete ve
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 18.04.2016 23:05:53 vasta tsitaadiga

vaadake parem
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 09:07:38 vasta tsitaadiga

WTF mis film see on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 10:27:15 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
WTF mis film see on icon_biggrin.gif

http://www.imdb.com/title/tt0093146/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 19:33:02 vasta tsitaadiga

Warcraft
Spoiler Spoiler Spoiler


Iga järgnev trailer ja turunduselement jätab kahjuks asjast aina halvema mulje, minu arust, aga ma sellegipoolest loodan, et tuleb vähemalt selline film, mida päris piinlik vaadata ei oleks. Iseenesest Warcrafti maailm on minu arust väga lahe ja võiks kino- ja teleekraanidel küll kuidagi esindatud olla.

EDIT: kek, "grim-dark Shreki reboot".
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 19:33:49 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Warcraft
Spoiler Spoiler Spoiler


Iga järgnev trailer ja turunduselement jätab kahjuks asjast aina halvema mulje, minu arust, aga ma sellegipoolest loodan, et tuleb vähemalt selline film, mida päris piinlik vaadata ei oleks. Iseenesest Warcrafti maailm on minu arust väga lahe ja võiks kino- ja teleekraanidel küll kuidagi esindatud olla.

EDIT: kek, "grim-dark Shreki reboot".


What the fuck did I just watch... Warcraft ja mingi näkane dubstep? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 19:41:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lexo kirjutas:
Warcraft
Spoiler Spoiler Spoiler


Iga järgnev trailer ja turunduselement jätab kahjuks asjast aina halvema mulje, minu arust, aga ma sellegipoolest loodan, et tuleb vähemalt selline film, mida päris piinlik vaadata ei oleks. Iseenesest Warcrafti maailm on minu arust väga lahe ja võiks kino- ja teleekraanidel küll kuidagi esindatud olla.

EDIT: kek, "grim-dark Shreki reboot".


What the fuck did I just watch... Warcraft ja mingi näkane dubstep? icon_neutral.gif

Njah. Ma arvan, et reha, mille otsa astutakse on see, et proovitakse korraga olla nii LOTR/GoT kui ka 300/Dredd (ja/või mingi campy high fantasy asi mida ma isegi nimetada ei oska).
Igatahes, mis siin ikka üle analüüsida, eks inimesed lõppude-lõpuks avaldavad arvamust rahakottidega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2016 20:29:46 vasta tsitaadiga

Noh kõik neckbeardid jooksevad tipa-tapa ema keldritest välja kinusse seda filmi kaema. Ja oii kui suur fännibaas WOWil on. Flop vaevalt tuleb. Duncan Jonesi parim film ta ka vaevalt on. Selline mediocre 6/10 pakun.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.04.2016 20:33:02 vasta tsitaadiga

Mnjaa.. Ega need treilad miskit head küll ei luba aga loodetavasti Universal väga hullusti ei põle.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 13:44:33 vasta tsitaadiga

D. Washington, hell yee! beer_yum.gif beer_yum.gif


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 20.04.2016 15:32:32 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Betamax kirjutas:
Just keegi kurtis ajakirjanduses, et uus Džungliraamatu ekraniseering ei sobivat lastele. Kuidas selles osas oli?

10+ aastat tagasi oleks kindlasti olnud mõistlik mitte lubada, kuid praegu juba isegi cartoon network näitab sellist Ren and Stimpy laadseid multikaid.


Ren and Stimpy laadne :O? I wanna know more!!

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 15:42:51 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
D. Washington, hell yee! beer_yum.gif beer_yum.gif


Link

Hateful 8, Magnificent 7, Fabulous 6?

e: Ridiculous 6 hoopis
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 16:00:30 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
miga kirjutas:
D. Washington, hell yee! beer_yum.gif beer_yum.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Hateful 8, Magnificent 7, Fabulous 6?

e: Ridiculous 6 hoopis
Mul oli täpselt sama mõte peas - kõik "revolverite" ajastus samuti icon_biggrin.gif
Juba otsisin, et kas mõni on neist paroodia või täitsa õige film.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 16:00:31 vasta tsitaadiga

Magnificent 7 on üpris vana vesternitriloogia, mis nüüd uues kuues.
http://www.imdb.com/title/tt0054047/

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 19:21:29 vasta tsitaadiga

link :: Universal Pictures to release 4K Blu-ray movies, starting with Jason Bourne

Saab kõik filmid uuesti osta 50€ tükk thumbs_up.gif icon_lol.gif
5-10a pärast HDR ja otsast pihta
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 20.04.2016 21:20:58 vasta tsitaadiga

siis tuleb pigem juba Bourne unetablett,
enne magamaminekut võtad tableti ja kogu filmi unes ära
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 23:16:25 vasta tsitaadiga

Paevad mis ajasid segadusse - wtf film nagu, mottetum kui Klassikokkutulek isegi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.04.2016 07:00:23 vasta tsitaadiga

selleks ei pea isegi kinno minema ja raha raiskama, et seda teada
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 07:21:38 vasta tsitaadiga

Seda filmi peab 2x vaatama. Esimese korraga ei saa halligi aru mis toimub, teisega loksub kõik paika. Klassikokkutulek on täiesti teine kategooria, vuntsitud värviline multikas. Pole isegi mida võrrelda peale selle kas meeldib/ei meeldi.
Nii palju on ühist et kujutatud põlvkond on enam-vähem sama.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 07:37:36 vasta tsitaadiga

Vaat, et Walter White on peaaegu tagasi icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif

See saab kena film olema


Link
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 09:43:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See saab kena film olema

Päris kindlasti, ootan suure põnevusega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 10:39:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 11:17:21 vasta tsitaadiga

Muhud suuremaks kasvatanud, esimestes filmides küll nii lihases ei olnud IIRC. Nüüd mingi rambo?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 22:35:06 vasta tsitaadiga

Jälle uus X meeste film icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 22.04.2016 12:18:26 vasta tsitaadiga

Independence day: Resurgence Trailer #2
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2016 12:31:23 vasta tsitaadiga

Vaatasin eile The Revenanti.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 11:49:46 vasta tsitaadiga

Palju ok filme tulekul thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 22:00:54 vasta tsitaadiga

Käisin lapsega Dzungliraamatut vaatamas. Krt ei pööranud seanssi valides tähelepanu ja sattus mitte-3D. icon_lol.gif thumbs_down.gif

Oli natuke pettumus. Eriti tobe oli see peaaegu muusikali osa seal vahepeal icon_neutral.gif

Ehk teine tuleb parem.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 22:34:58 vasta tsitaadiga

Mis mõttes teine, tehti 2 versiooni?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 23:06:08 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt2388771/
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 23:16:39 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt2388771/


Tegemist on täiesti teise asjaga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 23:23:37 vasta tsitaadiga

Nautisin Stone Cold Steve Austini filmi - The Condemned

Siiani proovinud kõik tema filmid ära vaadata, aga see jäi märkamata. Palju öelda pole. Veri, pg13 tatas, veri, õnnelik lõpp. Kes eelarvamuste tõttu vaatamata jätnud, siis kõlbab selle mehe märuleid soovitada küll.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 23:34:20 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
namstoop kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt2388771/


Tegemist on täiesti teise asjaga.


icon_question.gif et ei baseeru Kiplingi raamatul või?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rand0m
HV vaatleja
Rand0m

liitunud: 10.06.2013




sõnum 25.04.2016 16:40:10 vasta tsitaadiga

X-Men: Apocalypse Trailer 3
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 21:45:30 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:

icon_question.gif et ei baseeru Kiplingi raamatul või?


Tegemist ei ole praeguse Jungle Booki järjega, selles mõttes. Ning kas see film üldse välja tuleb kinos, on omaette teema. See on olnud valmis juba eelmise aasta keskpaigast ning tolmunud seni riiulil.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2016 23:04:39 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
namstoop kirjutas:

icon_question.gif et ei baseeru Kiplingi raamatul või?


Tegemist ei ole praeguse Jungle Booki järjega, selles mõttes. Ning kas see film üldse välja tuleb kinos, on omaette teema. See on olnud valmis juba eelmise aasta keskpaigast ning tolmunud seni riiulil.


Ega ma seda ei pidanudki silmas (ja ka ei kirjutanud), et teine osa.

Hoopis teine film loomulikult.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 26.04.2016 19:09:54 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Käisin lapsega Dzungliraamatut vaatamas. Krt ei pööranud seanssi valides tähelepanu ja sattus mitte-3D. icon_lol.gif thumbs_down.gif

Oli natuke pettumus. Eriti tobe oli see peaaegu muusikali osa seal vahepeal icon_neutral.gif

Ehk teine tuleb parem.

ma oleksin jummala õnnelik kui saaks mitte 3d valida, kuna minu silma jaoks ei sobi üldse see 3d (ei näe ühe silmaga ja väga ebameeldiv on)

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 20:00:19 vasta tsitaadiga

Flacko, No aga saad ju valida. Mustamäe Apollos küll on.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2016 22:56:09 vasta tsitaadiga

Apollos tavaliselt saab jah. Vaatasin ise Star Warsi 2D-s. Silm jäi terveks peale filmi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 26.04.2016 23:05:31 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/title/tt2702724/?ref_=nv_sr_1
lol, ajaviiteks vaatasin, easy 1/10
watta a piece of crap, the boss
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 00:22:01 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt2702724/?ref_=nv_sr_1
lol, ajaviiteks vaatasin, easy 1/10
watta a piece of crap, the boss

See näitleja on nii annoying, et juba sellepärast ei vaata enam ühtegi ta filmi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.04.2016 03:52:00 vasta tsitaadiga

kogu film kandis ka turtle necki mida ka imdb-s mainiti, et vbla liposuction post-op vms,
pmst lihtsalt liiga räme lõualott/pekilõug sel eidel,
amidele vist istub vaadates box office numbreid
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.04.2016 08:32:27 vasta tsitaadiga

Minu meelest oli see täpselt paras komöödia, mida vaadata. Ma muidugi pole selliseid odavaid komöödiaid ka pikalt vaadanud... naerma ajas küll.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 09:40:33 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
ma oleksin jummala õnnelik kui saaks mitte 3d valida, kuna minu silma jaoks ei sobi üldse see 3d (ei näe ühe silmaga ja väga ebameeldiv on)


+1
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2016 15:29:25 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
kogu film kandis ka turtle necki mida ka imdb-s mainiti, et vbla liposuction post-op vms,
pmst lihtsalt liiga räme lõualott/pekilõug sel eidel,
amidele vist istub vaadates box office numbreid


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 177, 178, 179 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.