|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
onedo
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2014
|
04.11.2015 13:13:53
|
|
|
| lääne tänaval, stv ja starman mõlemad olemas trepikojas
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
04.11.2015 15:01:14
|
|
|
| onedo kirjutas: |
| lääne tänaval, stv ja starman mõlemad olemas trepikojas |
Lääne tänaval on Elionil optika majadesse veetud. Saad 12/1 raha eest endale 50/50. Katkestuste kohapealt võid minu STV kommentaare lugeda eelpool.
Kokkuvõtvalt STV Saturn on pommikindel lahendus seni, kui kliendituge ei vaja. Sealt ei saa sa vähimatki abi. Pean isegi Starmani kliendituge vahelduseks kiitma. On teised oma pädevust märgatavalt tõstnud.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
04.11.2015 15:11:34
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| see peaks olema 50/50? |
Ei, 30/30
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onedo
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2014
|
04.11.2015 17:40:38
|
|
|
minu majas on kõige parem lahendus mida nad mulle pakkusid - 40/10, see tähendab +5 euri neti eest ja inteno ruuter 108 euri, päris hea pakkumine vend maksab 21eur 50/50 eest
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
06.11.2015 12:42:00
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| onedo kirjutas: |
| lääne tänaval, stv ja starman mõlemad olemas trepikojas |
Lääne tänaval on Elionil optika majadesse veetud. Saad 12/1 raha eest endale 50/50. Katkestuste kohapealt võid minu STV kommentaare lugeda eelpool.
Kokkuvõtvalt STV Saturn on pommikindel lahendus seni, kui kliendituge ei vaja. Sealt ei saa sa vähimatki abi. Pean isegi Starmani kliendituge vahelduseks kiitma. On teised oma pädevust märgatavalt tõstnud. |
Saturn on suht pommikindel jah, viimase kuue aasta jooksul vaid mõned korrad nett maas olnud. Klienditeeninduse koha pealt, siis eks see ikka oleneb sellest kelle otsa satud ja milline probleem on. Ise olen STV klienditoest mitu korda saanud igasuguseid ootusi ületanud abi.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
08.11.2015 14:38:14
|
|
|
| vkuz kirjutas: |
Jälle vihm-ja terve päev netiga jama  |
Hei,
kas kõigil kellel on STV kaablimodemiga ühendus on vihmaseilmaga ühendusega jamad?
ei suuda praegu ära otsustada kas elioni 20/5 või soodsam stv 25/2
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
08.11.2015 14:48:03
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
| vkuz kirjutas: |
Jälle vihm-ja terve päev netiga jama  |
Hei,
kas kõigil kellel on STV kaablimodemiga ühendus on vihmaseilmaga ühendusega jamad?
ei suuda praegu ära otsustada kas elioni 20/5 või soodsam stv 25/2 |
Vihm minu teada ei tohiks küll rolli mängiv faktor olla, kui just vesi kaablirenni ei voola ja teda vaikselt ei oksüdeeri. Kõne STV-sse ja kontrolligu modemi signaale.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
looder123
HV kasutaja

liitunud: 21.09.2006
|
05.12.2015 23:55:15
|
|
|
See stv go, seda kuidagi välismaal ka näeb ilma suurema jamamiseta ?
E: Või kas on kuidagi võimalik läbi eestis asuva isikliku serveri seda serveerida enda välismaal asuvasse arvutisse ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
06.01.2016 19:06:48
|
|
|
| Nii 10a pole STV-ga tegemist teinud ja nüüd vaja ühte Lasnamäe 9-korruselisse paneelikasse, kus Elioni fiiber pole valikus, nett sisse saada. Trepikojas on seinal suur STV (ja Starmani) karp. Ehk siis kuidas tänapäeval STV 100/50Mbit tuppa tuleb ja mis seadmed teenusega vaikimisi kaasas?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
6kantv6ti
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2013
|
06.01.2016 19:55:19
|
|
|
| Minu arust polnudki mingeid seadmeid, nad tirivad otse sealt kapist sulle cat5 tuppa, mul vähemalt oli nii. Tellisin tüübid kella viieks, jõudsin ise kella viieks, selleks ajaks olid tüübid juba trepikojast augu mulle tuppa läbi puurinud "jobtvaju-blää" saatel ja kusjuures täpselt lae ja ripplae vahele, neil peavad mingid röntgensilmad olema.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
07.01.2016 01:29:00
|
|
|
| eks majad samasugused, teavad juba
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
07.01.2016 12:11:48
|
|
|
julged mehed. kohati on inimestel uste kohal mingi kaabeldus, mingid seadmed või mingid riiulid. vanades kortermajades on tegelikult olemas toru, mille ots on elektrikilbis ja teine ots esikus. KUI lollid mördiööbikud seda kinni pole müürinud, käib koogu kaabeldus sealt.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
6kantv6ti
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2013
|
11.01.2016 13:02:12
|
|
|
Telekal aktiveerub DVB-C ainult siis kui valin riigiks Rootsi või Soome, valides Eesti, võtab telekas automaatselt ülekande formaadiks DVB-T, teab keegi mismoodi STV võrgus subtiitrid paika saaks? Hetkel Fox, AMC jne kanalid ilma supakateta. Varem justkui toimis vahelduva eduga.
Telekaks on Pana G10.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okest
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.07.2011
|
11.01.2016 15:42:35
|
|
|
| onedo kirjutas: |
minu majas on kõige parem lahendus mida nad mulle pakkusid - 40/10, see tähendab +5 euri neti eest ja inteno ruuter 108 euri, päris hea pakkumine vend maksab 21eur 50/50 eest |
Alati ei saa nii lihtsalt mõelda, tehnoloogilised võimalused võivad erinevad olla. Nt mul Elionis vana pppoe(ADSL) võimaldas 16 euri eest 1mbit/s, nüüd tänu optikale suvatsesid luua VDSL2(IPoE) ühenduse, max 40/10(25euri). Kiiremat väga ei saagi sest asun telefoniputkast 300m+, arvestades et nad on veel ruumi jätnud telekale ka. Üldiselt kiiremad lahendused on juba teostatud teiste tehnoloogiatega kui DSL, samas ülalpidamiskulud jms siiski vast määravad hinna.
|
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakurock
HV kasutaja
liitunud: 13.11.2002
|
11.01.2016 20:33:57
|
|
|
| 6kantv6ti kirjutas: |
Telekal aktiveerub DVB-C ainult siis kui valin riigiks Rootsi või Soome, valides Eesti, võtab telekas automaatselt ülekande formaadiks DVB-T, teab keegi mismoodi STV võrgus subtiitrid paika saaks? Hetkel Fox, AMC jne kanalid ilma supakateta. Varem justkui toimis vahelduva eduga.
Telekaks on Pana G10. |
...tundub et ei saagi mul philipsi telekas ja kui tahan neil kanalitel subtiitreid siis vaatan analoogina.
peale selle kui subtiitrid kolisid pildi sisse ei saa neid enam kuskilt valida. samuti ka etv HD, etv2 HD jne. tavalisel SD on olemas.
Kuid Fof, Fox Life ja miskit oli veel neil ei tule valides subtiitreid kuskilt. Mul kaart telekas ja valitud DVB-C. eestit seal küll ei ole olemas, selles vast see viga ka ehk. aitab ainult uus telekas.
Saab ainult vist boxiga.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
11.01.2016 20:41:20
|
|
|
6kantv6ti, mis telekas? LG? riigiks soome, keeleks eesti, tiitrid sisse ja töötab. hiina bilibziga on keerulisem. riigiks soome ja subtiitrid sisse. vanal samsungil tuleb tools / subd nupust iga kord sisse vajutada kui kanalit vahetad.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
28.01.2016 21:06:32
|
|
|
| Mul küll töötab Samsungi telekal kõik nii nagu peab selle conax mooduliga. Ainuke kahetsus on see, et ma nii kaua toppasin selle mooduli ostmisel, oleks võinud kohe ära rebida, mitte edasi lükata mitmeid aastaid.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
28.01.2016 21:54:06
|
|
|
samsung on 1 pingevabamaid telekaid häälestamisel. mitte ükski teine seade ei otsi kiirotsinguga nii kiirelt kui samsa.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus4
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.03.2012
|
29.01.2016 09:39:01
|
|
|
Pärnus nett ja telekas lännu juba eilsest õhtust saadik
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
14.03.2016 10:51:37
|
|
|
Kas keegi kasutab STVGo! boksi? Kuidas see salvestamise funktsioon töötab? Salvestab ka HDna?
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
14.03.2016 10:53:41
|
|
|
Kasutan. Töötab kah kuidagi. Menüü on pisut aeglane. Pilt ei haki 4G peal. Paralleelselt on olemas Telia MinuTV teenus Arrise digiboksiga. HDst pole kummalgi haisu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
03.04.2016 12:23:14
|
|
|
| kellelgi veel nett täna imelik? Lag jne Tartus Annelinnas.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
03.04.2016 12:39:41
|
|
|
Annelinn on väga lai mõiste. STV kipub kasutama soodasid switche, kus naaber võib kogemata kaabli valetpidi WAN pesa asemel LAN auku panna ja nett katkeb. Mul on kogemused Kaunase puiestee ja Lääne tn teenustega.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
03.04.2016 12:48:01
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Annelinn on väga lai mõiste. STV kipub kasutama soodasid switche, kus naaber võib kogemata kaabli valetpidi WAN pesa asemel LAN auku panna ja nett katkeb. Mul on kogemused Kaunase puiestee ja Lääne tn teenustega. |
Trepikoja lukus kappides naabrid vast ikka ei kolista ja majja peaks fiiber tulema. Igatahes tundub nagu välisühendus kehvavõitu hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.04.2016 12:50:15
|
|
|
| merku kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Annelinn on väga lai mõiste. STV kipub kasutama soodasid switche, kus naaber võib kogemata kaabli valetpidi WAN pesa asemel LAN auku panna ja nett katkeb. Mul on kogemused Kaunase puiestee ja Lääne tn teenustega. |
Trepikoja lukus kappides naabrid vast ikka ei kolista ja majja peaks fiiber tulema. Igatahes tundub nagu välisühendus kehvavõitu hetkel. |
Piisab sellest kui seda oma korteris teha...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
05.04.2016 23:26:57
|
|
|
id.rik.ee millegipärast ei tule STV võrgust...
Traceroute tiksub tärnidega 30 hopini ja kõik. Avastas probleemi Chromega, mis andis tulemuseks ettevõtjaportaali siseneda proovides veaks Too many redirections.
Kui testin kasutada olevate VPN-idega, siis tuleb leht lahti ilusti ning tracert lahendub umbes 10 hopiga.
Kellelgi veel STV võrgus selline jama?
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
06.04.2016 19:46:41
|
|
|
| sosssepp kirjutas: |
id.rik.ee millegipärast ei tule STV võrgust...
Traceroute tiksub tärnidega 30 hopini ja kõik. Avastas probleemi Chromega, mis andis tulemuseks ettevõtjaportaali siseneda proovides veaks Too many redirections.
Kui testin kasutada olevate VPN-idega, siis tuleb leht lahti ilusti ning tracert lahendub umbes 10 hopiga.
Kellelgi veel STV võrgus selline jama? |
http://downforeveryoneorjustme.com/id.rik.ee
Aa no https://id.rik.ee/ avab küll
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.04.2016 12:26:56
|
|
|
| Otsustan hetkel kas STV või Telia. Mida HV rahvas arvab ja mis seadmeid STV-le vaja on? Plaan siis mingi lahjem pakett võtta Telial oli 10/10 ja STV 50/20 pakkuda selle hinna eest.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.04.2016 12:47:11
|
|
|
10/10 on 16€, 17€ eest leidsin 25/10, mis muutub 6 kuu pärast 25/25. Kui samadel tingimustel saad 50/20, mis loojalsusprogrammi kasutades muutub 50/50 peale.
Käärid tekivad sisse, kui TV juurde võtad.
Madalaim pakett Saturni kaudu oli kunagi 10€, 5/5, reaalselt 10/10.
STV-le on Tallinnas tarvis PPOE toetavat ruuterit. Tänapäeval saad laiatarbe ruuteri kuni 50€. Telia pakub 3.5€ eest renti Inteno DG200A, ost 74€.
Telia puhul on toetavaks protokolliks DHCP.
Probleemide korral, kui tehniku koju kutsud.
STV
- Tehniku väljakutse (sisaldab 15 minutit tööd kliendi juures)* 10.00
- Tehniku töö kliendi valduses (iga järgnevad 15 minutit)* 5.00
Telia
- Tehniku väljakutse (sisaldab 15 minutit tööd kliendi juures)* 10.00
- Tehniku töö kliendi valduses (iga järgnevad 15 minutit)* 10.00
Kui otsid hinda ja suuremat kiirust võta STV.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.04.2016 13:01:07
|
|
|
Otsin hinda ja kiirust. Telekaga on STV-l mingi oma digiboks mis tuleb soetada? Ja internet toimib ükskõik millise PPOE toega ruuteriga?
Ise mõtlesin selle START paketi peale ja siis spordikanalid juurde võtta. Teenus toimib neil hästi ja probleemidega tegeletakse, kui ei toimi?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2016 13:14:23
|
|
|
| tsitaat: |
Telekaga on STV-l mingi oma digiboks mis tuleb soetada?
|
kui sul on dvb-c võimeline telekas ja oma non-pairing moodul saab sellega kah.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.04.2016 13:32:24
|
|
|
| Selge, teleriks on mul LG 47LB650, vaatasin hinnakirjast, et STV-ga liitumisel 25€ liitumistasu ka. Seega oleks mul vist vaja ainult ruuter soetada nendega liitumiseks, see ka miski 20€ vast. Teleril vist peaks mul tugi olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2016 13:34:40
|
|
|
starman? liitumine tasuta, paigaldus tasuta eeldusel, et coax tuppa tuleb. starbox il pole minu meelest endiselt tähtajalist lepingukohustust. vajadus kaob, korjad kola kokku ja viid rävalasse.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.04.2016 13:44:14
|
|
|
Ma ei teagi miks aga Starmani praakisin välja mingi eelarvamuse pärast.
Või lõpuks osta kasutatud Telia seadmed ja ajada asju nendega, tundub kindla peale minek, mulle vist isegi 10mb/s netist piisab.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.04.2016 15:12:32
|
|
|
Telia puhul liitumine tasuta, kaabel tuuakse tuppa ja otsastatakse 15M ulatuses tasuta ära. Sõltuvalt tehnoloogiast, mis majas on, kas KMI või GPON saad siis võrguliidese mille võid ise hangitud supported ruuterisse pista ja digiboksi selle järele.
Antud juhul sobivad siis sulle TG784, TG789, Intenod ja digiboksiks motorola või arris uue puldiga.
Kui kindlalt kaks aastat paigal püsid ja teenust tarbid siis ruuter 19€ ja digiboks 29€ siduva lepinguga.
Tarne enamasti 3 tööpäeva jooksul.
Rikke lahendamise ametlik tähtaeg on 2 tööpäeva jooksul, üldjuhul sama tööpäeva õhtuks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2016 15:14:24
|
|
|
tea, kas peaks ISP ide võrdlustabeli tegema kuskile..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.04.2016 15:16:00
|
|
|
| Tegin Teliaga lepingu ära. Saan seadmed tuttava käest, kas TG789 ja Intenol on suur vahe sees? Tal mõlemad ruuterid olemas, Thompsoni eest küsib vähem krõbisevat lihtsalt, et kas mul seda Intenot vaja on. Hetkel võtsin 50/50 paketi, kuna mingi sooduskampaania 3 kuud, võimalik, et peale seda vahetan 10/10 vastu.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.04.2016 15:17:19
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Tegin Teliaga lepingu ära. Saan seadmed tuttava käest, kas TG789 ja Intenol on suur vahe sees? Tal mõlemad ruuterid olemas, Thompsoni eest küsib vähem krõbisevat lihtsalt, et kas mul seda Intenot vaja on. Hetkel võtsin 50/50 paketi, kuna mingi sooduskampaania 3 kuud, võimalik, et peale seda vahetan 10/10 vastu. |
Ei ole erilist. Inteno peab torrenti allalaadimisel pisut paremini vastu. Wifi on neil mõlemal 2.4 GHz. Tiheasustuspiirkonnas peab wifi sagedusi vahetama sageli.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.04.2016 15:17:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tea, kas peaks ISP ide võrdlustabeli tegema kuskile.. |
Iseenesest võiks, neti ja hinnaga on lihtne.
TV osas on kõigil nii erinevate parameetritega sisuteenused, et nende võrdlus on pigem võimatu.
Võib panna, et põhipakett sisaldab neid ja teisi teenuseid ja lisaks saab võtta neid ja noid pakette.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
17.04.2016 15:20:37
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
| Tegin Teliaga lepingu ära. Saan seadmed tuttava käest, kas TG789 ja Intenol on suur vahe sees? Tal mõlemad ruuterid olemas, Thompsoni eest küsib vähem krõbisevat lihtsalt, et kas mul seda Intenot vaja on. Hetkel võtsin 50/50 paketi, kuna mingi sooduskampaania 3 kuud, võimalik, et peale seda vahetan 10/10 vastu. |
Ei ole erilist. Inteno peab torrenti allalaadimisel pisut paremini vastu. Wifi on neil mõlemal 2.4 GHz. Tiheasustuspiirkonnas peab wifi sagedusi vahetama sageli. |
Siis ilmselt mõttekam mul Thompson võtta.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2016 15:24:22
|
|
|
paketid pakettideks, see on loomulikult erinev. minule telia puhul käib natuke vastu oksa see, et seadet müüakse sulle ning kahe aasta pärast on see sinu ning katki minemise korral on vaja uuesti osta. starmanist saan seadmed "tasuta renti" ning isegi 10 aasta pärast saab katkise asemele ilma kobinateta uue seadme või teenuse muutmisega vajadusel uuema tehnoloogia seadmed st. liitumisel kuluv raha on tõesti ainult materjalide eest.
näide: tuli tartus ühe elektrikatkestusega välja, et telia on lõpetanud nokia modemite suppordi. et saada nett tööle, tuli minna esindusse, võtta sealt uus leping, maksta mingi raha ja selle eest saada uus ruuter.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.04.2016 15:37:00
|
|
|
Päris tasuta see siiski vist pole, sest mul on Starmani arvel seadmete rendi rida. 1.99 siis. Telia oma oleks 3.5€/kuu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2016 15:37:03
|
|
|
ise võtsid. on tasuta rent mis eeldab aastast kliendiks olemist ja mille varasemal lõpetamisel maksad " trahvi " ja tasuline rent, millega tähtaega ei kaasne.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.04.2016 15:38:54
|
|
|
Jah, mul arvatavasti see tasuline rent, millega tähtaega ei kaasne. Tähtajad on tänapäeval saatanast.
Telia seadmed saab kasutatuna kenasti. Starmani modemid on lepinguga seotud. Mittemaksmisel pannakse musta nimekirja ning siis saab nalja.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2016 15:42:45
|
|
|
starboxil pole minuteada endiselt tähtajalist kohustust. kuuks-paariks teda võetakse.
starmani võrgus töötavaid seadmeid ei tasu ostast või börsilt osta. enamustel on võlg vana omaniku poolt. starmani poolt kliendile müüdud moodulite stv võrgus töötamise kohta ei oska ma kosta. starman pole non-pairing asju müünud aga paaritatavatele peab võrgus olema nii kaardi kui kiibi võti.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.04.2016 16:51:16
|
|
|
Ma küll ei tea miks teemas kõike muud kui STV juttu räägitakse aga:
| ot: |
Mind Starmani puhul häiriks sellisel juhul, et ei saa oma seadmetega liituda, kaks varianti, jõuga tähtaeg, et 0 üüri saada või siis maksta tasulist üüri.
Telias, STVs, osta suvaline seade netist, supported või mitte supported, liitu ja kasuta.
Kui ajutiselt vaja, siis üür on Telial täiesti samas osas olemas, samuti on olemas ka tähtajaline leping. Kehtib tavapärane seadmete garantii nagu Starmani puhul, seni kuni üürid, kehtib ka garantii.
Võid ka 10 aastat seadmeid üürida kui soovid aga kuna tehnoloogiliselt kipub seadmete end of life juba 5 aasta möödudes saabuma, siis saad alati uusimad seadmed rentida või osta.
Sama kehtib igasuguse koduelektroonika puhul. |
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
17.04.2016 16:58:52
|
|
|
| tsitaat: |
tea, kas peaks ISP ide võrdlustabeli tegema kuskile..
|
| tsitaat: |
Ma küll ei tea miks teemas kõike muud kui STV juttu räägitakse aga:
|
eks moded roogivad hiljem.. ma ei tea, et mingit üleüldist arutelu oleks või vastavat teemat selle arutelu jaoks oleks.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sosssepp
HV veteran

liitunud: 12.05.2003
|
18.04.2016 19:55:37
|
|
|
| Ma ei mäleta, et oleksin STV-ga liitudes midagi liitumiseks maksnud, tehnik andis üle 20 meetri võrgukaablit, kuna olin omaga ise juba korteris kaabelduse teinud. Ruuter on omale sobiv 2,4GHz ja 5GHz wifiga TP-link mudel. Vanema telekamudeli tõttu kasutan digiboksi, uuemate ekraanidega saab ilma ka. Kusjuures see boksijuust võimaldab isegi USB pulgale saateid salvestada ja vaata pärast või arvutis... lubatud 50Mbit käib suht ok nii üles kui alla. Tulin Elioni ADSL-i pealt olematu uploadi tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
verylame
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2006
|
19.04.2016 16:49:00
|
|
|
| Jah, liitumistasu on nendel vist ainult hinnakirjas. Tegelikult ei maksa liitumiseks midagi.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
19.04.2016 16:53:35
|
|
|
Selge, kahjuks jõudsin Telia kasuks juba otsuse ära teha ja tundub kuidagi kindlam valik
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|