Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 253, 254, 255  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist panka eelistad?
Swedbank
32%
 32%  [ 22 ]
SEB Pank
20%
 20%  [ 14 ]
LHV
34%
 34%  [ 23 ]
Luminor
1%
 1%  [ 1 ]
Coop
4%
 4%  [ 3 ]
Holm Bank
0%
 0%  [ 0 ]
Bigbank
0%
 0%  [ 0 ]
Inbank
0%
 0%  [ 0 ]
Mõni muu pank
5%
 5%  [ 4 ]
hääli kokku : 67

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2016 21:10:23 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Vbla katsuda veel õnne, peagi ilmuvate LHV aktsiatega eusa_think.gif icon_razz.gif


ilmselt järgmisel päeval on kohe pool rahast läinud. icon_biggrin.gif Aga ega hangeldamiseks ilmselgelt ei ole mõtet osta ka.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2016 22:09:05 vasta tsitaadiga

Kui tahad pikaajaliselt investeerida, siis miks mitte hoopis mõnda S&P500 indeksisse panna? samuti üsnagi kindel ning üsna normaalse tootlusega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 10:11:27 vasta tsitaadiga

Hiid peaks ütlema jah mis ta eesmärk on, praegu tundub, et ta võtab investeerimist nagu loteriid, "pilet" on kallim kui Eesti Lotos, aga loodab, et võit tuleb kindlamalt.
Indeksi on ilmselt jah hea mõte, aga tuleb järgida jälle summasid mille eest ostetakse, teenustasusid jne. Valede käikudega pole jälle raske raha kaotada.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.04.2016 10:26:26 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Kui tahad pikaajaliselt investeerida, siis miks mitte hoopis mõnda S&P500 indeksisse panna? samuti üsnagi kindel ning üsna normaalse tootlusega.

kulud ju suured...suurt summat vaja
ideel oli jumet 4-5a tagasi. pea 100% tootlust
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 10:56:49 vasta tsitaadiga

Kuskil just kirjutati et oodatakse sp500 lõpuspurti ja rekord hinda. Ise ei julgeks täna USA turule raha viia kui kapitali isegi selleks oleks. Eks ikka peale suuri tõuse tulevad teadagi langused. Long-run pole lugu, aga tunduvalt mõrudam on alustada tipust kui madalseisust.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 11:13:12 vasta tsitaadiga

Aga mida muidu LHV aktsiatest arvatakse siin. Palju kukkumise prognoos on pärast aktsiaemissioon icon_smile.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 11:19:46 vasta tsitaadiga

IPO'l ei julge küll märkida, kas crashib või tõuseb ja siis crashib icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . No eks näha ole, aga tegu kasvuaktsiaga seega pole väga uurinud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 11:25:44 vasta tsitaadiga

Sellepärast ongi soovitatud osta iga kuu mingis summas, mitte oma pärandust korraga aktsiatesse panna, vaid osta pidevalt, ükskõik on see hind mitmete arvates arutult kõrge või jaburalt madal. See loogika põhineb siis teesil, et keegi ei suuda tulevikku ette ennustada, kõik võivad prognoosida, aga lõpuks ilmneb ikka, et parim aeg oli alustamiseks eile.

See peaks siis tagama selle, et sa küll ei pruugi saata kõiki turu võite, aga kindlasti ei saa sa ka kõiki turu kaotusi oma portfelli.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 12:18:05 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Hiid peaks ütlema jah mis ta eesmärk on.

kas investeerimisel saab olla muud eesmärki ka, peale raha kasvatamise? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 12:23:38 vasta tsitaadiga

Hiid, on ikka suur vahe palju sa riski talud, kaua sa investeerida plaanid jne.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 12:26:43 vasta tsitaadiga

Jep, periood ja riskitase
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 01.04.2016 16:08:57 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Aga mida muidu LHV aktsiatest arvatakse siin. Palju kukkumise prognoos on pärast aktsiaemissioon icon_smile.gif

Pole isegi vaatanud neid andmeid. Kui samamoodi edasi tüütavad enda fondidega, siis pigem lahkutakse sealt.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 15:33:56 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/foto-piinlik-aps-swedbanki-laenuosakonnast-paljastas-kuidas-klientidesse-suhtutakse?id=74137023
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.04.2016 16:09:33 vasta tsitaadiga

Mul vend kirjutas laenutaotlusesse seadpank. Ju oli põhjust icon_lol.gif
See oli 4-5a tagasi...nüüd pakuvad ise uksest ja aknast icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 16:10:56 vasta tsitaadiga

juhtub
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.04.2016 17:09:59 vasta tsitaadiga

Enamikel juhtudel, kui pank laenu ei anna, on see inimese jaoks õnn, mitte õnnetus. Mulle ei meeldi selle kirja juures vaid üks asi, see, mismoodi kavatsetakse laenuandmist edasi lükata, ning ridade vahelt võib välja lugeda, et vajadusel võivad nad sellest ka keelduda, mis oleks eriti ränk tüng, maja pooleli, raha läinud, laenu ei saa.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 22:56:45 vasta tsitaadiga

Hetkel Swedbank juhib, sest www.seb.ee on maas.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 09.04.2016 05:21:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/foto-piinlik-aps-swedbanki-laenuosakonnast-paljastas-kuidas-klientidesse-suhtutakse?id=74137023


See ei ole - iga endast lugupidav "õige eestlane" istub ikka gansapangas ja maksab sinna oma teenustasusi, sest "kõigil on ju see pank" icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 06:11:06 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Tanel kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/foto-piinlik-aps-swedbanki-laenuosakonnast-paljastas-kuidas-klientidesse-suhtutakse?id=74137023


See ei ole - iga endast lugupidav "õige eestlane" istub ikka gansapangas ja maksab sinna oma teenustasusi, sest "kõigil on ju see pank" icon_lol.gif

"kui sõda tuleb, siis riisun kogu oma valuuta-x madratsi alt lahti ja pagen vastassuunas!", on nii? mis see x võiks olla?

sai eile ema aidatud sessamas gansapangas. päris kole kogemus jälle SEB kliendile icon_razz1.gif Nagu oleks Chrome peallt Internet Explorer 8-le läinud...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.04.2016 10:34:09 vasta tsitaadiga

Lol, swedbanka koduleht on jumala toimiv ja kiire. Ainuke asi see et liiga palju asju korraga näha ja ei leia üles vb. Õnneks korvab selle mobiiliäpp - see on neil õnnestunud.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 10:52:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ainuke asi see et liiga palju asju korraga näha ja ei leia üles vb

see "ainuke asi" IMO ongi fundamentaalne probleem. tra 95% kasutu info ja eralda siis terad sõkaldest icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.04.2016 11:05:19 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Ainuke asi see et liiga palju asju korraga näha ja ei leia üles vb

see "ainuke asi" IMO ongi fundamentaalne probleem. tra 95% kasutu info ja eralda siis terad sõkaldest icon_rolleyes.gif


Kui lugeda oskad pole probleemi ju. "igapäevapangandus" või "laen, liising krediitkaart" peaks eestlasele tuttavad sõnad olema ju icon_biggrin.gif

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.04.2016 11:05:51 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Ainuke asi see et liiga palju asju korraga näha ja ei leia üles vb

see "ainuke asi" IMO ongi fundamentaalne probleem. tra 95% kasutu info ja eralda siis terad sõkaldest icon_rolleyes.gif

Info ju confitav. weebi osa neil küll täiesti ok.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 10:03:11 vasta tsitaadiga

http://majandus24.postimees.ee/3651823/muugis-on-vahemalt-kolm-siin-tegutsevat-panka

tsitaat:
Postimehele teadaolevalt on juba mitu aastat müügis vähemalt kolm siinsel (Balti riikide) turul tegutsevat väiksemat panka: Nordea, DNB ja Danske. Häda on aga selles, et kellelgi ei ole nende vastu erilist huvi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 12.04.2016 20:52:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://majandus24.postimees.ee/3651823/muugis-on-vahemalt-kolm-siin-tegutsevat-panka

tsitaat:
Postimehele teadaolevalt on juba mitu aastat müügis vähemalt kolm siinsel (Balti riikide) turul tegutsevat väiksemat panka: Nordea, DNB ja Danske. Häda on aga selles, et kellelgi ei ole nende vastu erilist huvi.


Paneb rahad kokku, ostab ära ühe? AHV paneb nimeks ja arveldus käib krediidis icon_cool.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.04.2016 20:58:57 vasta tsitaadiga

Ehk võiks oletada: vene raha kuivas kokku ja see "pesu" bisness siin tõmmatakse kokku. Eks Läti ja Leedu ei saa ka seda igavesti lubada. Hullem kui nüüd likviidsust vähendama hakatakse.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 12:07:36 vasta tsitaadiga

Proovisin LHVs kontot avada eraisikule ja ettevõttele kuna tutvusringkkonnas palju positiivset kuulnud nende kleinditeeninduse ja teenuste kohta kuid minu kogemus on küll vägagi kummaline ja ettevõtte konto jäigi loomata ...


* Täitsin netis avalduse eraisiku kui ettevõtte konto loomiseks
* Käisin see nädala alguses tuvastasi oma isiku ära
* Mitu päeva ei juhtunud mitte midagi
* Täna siis helistasin, et mis värk on - netipangas asjadele ikka veel ligi ei saa. Mingit kinnitusmaili pole tulnud. Keegi helistanud ka pole.
- Selle peale väideti, et mul on avalduses miski andmed täitmata jäänud - no ei jäänud - kõik täitsin ära mis nõuti. Ei saanud ju muudmoodi avaldust äragi saata neil kodukal.
- Igatahes hakkas siis tel teel eraisiku konto kohta küsimused pihta - no milleks seda infot kõike vaja neil teada. Palju raha hakkab kontole tulema, kuskohast tuleb, milliseid panga teenuseid kasutama hakkan jne - no kust ma tean - tegin konto, et uurida mis neil üldse pakkuda on - kui hakkan erinevaid teenuseid kasutama siis hakkan aga ega ma enne konto avamist siis pole juba otsustanud, et kolin kõigi oma pangavajadustega juba nende juurde.
- Mingi hetk oli tal vaja nõusolekut, et kas minu pensionikontole võib pank ligi saada - see tundus kuidagi kahtlase küsimusena - sest see info oli nende netipangas mul juba kogu täiega näha (ainuke teenus mis seal hetkel olemas on mul). Kui uurisin, et miks nad küsivad mult nõusolekut asjale mida nad juba nagunii teevad siis ega mingit asjalikku vastust ei saanud. Igatahes tel teel üritas neiu seletada, et nõusoleku andmisel saab pank minu pensionivarade infole ligi ja saab seda infot mulle oma netipangas kuvada - proovisin küll seletada, et ma näen seda infot nende netipangas juba nagunii kuid vastuseks sain ainult, et juu ma vaatan kusagilt pensionikeskusest vmt - no midaiganes - siiani näen nende netipangas kogu seda infot - ilma, et ma oleks nõusoleku andnud icon_rolleyes.gif
* Ettevõtte konto loomisel aga läks asi päris käest ära. Küsiti igasugu küsimusi millele mul puudus igasugune huvi vastuseid jagada - no ei ole tegu salajaste andmetega aga no põhimõtteliselt ma ei saa aru miks on vaja teise ettevõtte elust niipalju teada. Äriregistrist ja majandusaasta aruannetest saab vajadusel info kätte kui see oluline on. Igatahes mingi hetk jõudsime kohani kus ma pidin loetlema oma peamised lepingupartnerid - no miks? Miks peaks see mingi kolmanda osapoole asi olema kes on minu lepingupartnerid. Igatahes EMTA selleks ei sobinud, valetama ka ei hakanud ning ühtegi reaalset nime ma ei leidnud, et oleks sobiv neile öelda - ja jäigi katki ettevõtte konto loomine ...
* Noh igatahes lõpuks lubati eraisiku leping mailile saata - siiani pole midagi postkasti laekunud ... kas see on tõesti käsitöö? Või osutusin niivõrd ebameeldivaks oma küsimustega, et nad ei saadagi lepingut mulle ...

Ei saa öelda, et mu esimene kogemus LHVga kuidagi positiivne oleks. Kui eraisiku leping kunagi saabuma peaks siis mõtlen kas see allkirjastada või mitte.

Anyway ehk jõuab info kellelegi LHVst ja saavad oma konto loomise protsessi täiendada - minu silmis igatahes langes arvamus LHVst kergelt positiivsest pigem negatiivseks.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 12:16:54 vasta tsitaadiga

Renka, kõik see on rahapesu ja terrorismi tõkistamiseks vajalik.
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 12:21:47 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Renka, kõik see on rahapesu ja terrorismi tõkistamiseks vajalik.
kõik see info on EMTAl ja äriregistril olemas - pangal ei ole seda vaja. Või kui on siis küsigu sealt - minu käest ei saa.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 12:22:27 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
hans kirjutas:
Renka, kõik see on rahapesu ja terrorismi tõkistamiseks vajalik.
kõik see info on EMTAl ja äriregistril olemas - pangal ei ole seda vaja. Või kui on siis küsigu sealt - minu käest ei saa.


"tunne oma klienti" põhimõte
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 12:38:00 vasta tsitaadiga

Renka, raha liikumist saab ikka ennekõike pank ainult kontrollida, mitte EMTA või äriregister.
Üldiselt need küsimused on kõikides pankades suht samad, lihtsalt kui konto olemas, siis pead ka mingil hetkel neile vastama.
Ja vastamata jättes võid ühel hetkel avastada, et kontole ligi ei pääsegi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.04.2016 12:45:12 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Renka kirjutas:
hans kirjutas:
Renka, kõik see on rahapesu ja terrorismi tõkistamiseks vajalik.
kõik see info on EMTAl ja äriregistril olemas - pangal ei ole seda vaja. Või kui on siis küsigu sealt - minu käest ei saa.


"tunne oma klienti" põhimõte

Nordea viskas ka kontot avades selle lauale. Laenust rääkides oli jutt veel sürrim, aga kohe oleksid võinud jõuda teemani, et kui sinna olulist osa käibest ei laeku ei anna nad midagi icon_biggrin.gif
Reklaamimehed räägivad teist juttu....
Ehk pigem peabki põhipangaga toimetama ja 50-50 rahad jooksevad SEB ja Swed vahel siis tuleb teatud hetkel pakkumisi nii või naa.

LHV suurim häda on tüütud pensioni pähemäärjad (üks päev Starman, teinepäeva LHV icon_razz.gif ). Tõsised tüütused thumbs_down.gif
LHV netipank ka suht kiviaegne.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 13:07:28 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Renka, raha liikumist saab ikka ennekõike pank ainult kontrollida, mitte EMTA või äriregister.
Üldiselt need küsimused on kõikides pankades suht samad, lihtsalt kui konto olemas, siis pead ka mingil hetkel neile vastama.
Ja vastamata jättes võid ühel hetkel avastada, et kontole ligi ei pääsegi.


Huvitav, kas on võimalik olukord, kus ei antagi sulle rahale ligipääsu enne kui ära vastad?
A-la automaadist ka ei saa, kaardimakse ei tööta ja kontorist saadetakse kukele.

_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2016 13:55:50 vasta tsitaadiga

hans, pangal on õigus pmst sinuga kliendisuhe ka lõpetada, ehk kolid oma varaga mujale. Päris niisama ka pank raha ikka kinni hoidma ei hakka, selleks peab väga põhjendatud kahtlus raha päriolu kohta olema.

Samas enamus sellest küsimustikust peaks "optional" küsimustega olema, ehk kõikidele küsimustele ei pruugigi igal ettevõttel vastust olla.
Eriti kui tegemist veel alustava firmaga.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 20:57:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


15+ aastat üritamist ja lõpuks õnnestus - vana deebetkaart näitab enne uue tulekut väsimise märke icon_rolleyes.gif kuigi päris täpselt ei mõista kuidas eusa_think.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 22:16:04 vasta tsitaadiga

Mul ka 2 aastat vana kaart juba mõnda aega ühest küljest lahti. ei tea, kuidas juhtus :/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2016 22:32:21 vasta tsitaadiga

Millal SEB automaatides moodsama skinni peale pani? Ükski nupp ei jookse tekstiga kohakuti icon_confused.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.04.2016 12:03:30 vasta tsitaadiga

Swed väidsb ka terrorismi ja rahapesu ettekandel et neil mu kohta rohkem andmeid vaja. Sellist seadust kindlasti pole et ma pean need andmed andma ju?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 12:07:57 vasta tsitaadiga

RustyZ, pangale on pandud kohustus neid andmeid koguda. Võid ju andmete andmisest ka keelduda aga arvesta, et pangal on siis ka pmst õigus sind ka mitte teenindada.

http://www.pangaliit.ee/et/uudised-list/380-pressiteade-kliendiandmete-uuendamine-aitab-pankadel-tokestada-rahapesu-ja-terrorismi
http://www.pealinn.ee/newset/andmekaitse-pangad-peaksid-kliendiandmete-kogumist-rohkem-pohjendama-n158415

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 17.04.2016 12:09:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2016 12:09:25 vasta tsitaadiga

RustyZ, https://www.riigiteataja.ee/akt/108052012005?leiaKehtiv
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 19:06:06 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/swedbank-viis-hiljutiste-hooldustoodega-sisse-mitu-uut-muudatust?id=74305421
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 19:44:08 vasta tsitaadiga

Edaspidi siis paluks Release Notes kodulehel hoida. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2016 20:29:25 vasta tsitaadiga

Link jirale tuleb kodulehele.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 11:47:12 vasta tsitaadiga

Päris karm, kõik alla 10 eurise jäägiga kontod kustutatakse ja raha omastatakse panga poolt icon_neutral.gif
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/seb-klient-avastas-et-tema-konto-on-ainsagi-teavituseta-kustutatud-ja-raha-omastatud?id=74326143

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.04.2016 12:02:09 vasta tsitaadiga

Ma luban swedpankil oma raha omastada ja konto kinni panna, 10 senti vist seal icon_razz.gif
Aga nad ei tee seda ja panka ei jõua kuidagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 12:12:08 vasta tsitaadiga

Mul oli ka Swedi kontol vist täpselt 10 senti ning kui pikemat aega polnud enam seda kontot kasutanud, siis konto kustutati. Äkki mingi 2 aastat oli see periood, mille jooksul kontot ei kasutata ja siis see sulgetakse?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 12:29:55 vasta tsitaadiga

Igat jama ei maksa ka uskuda, eriti seda mis delfi.ee domeenist tuleb.
Artikkel ka poolikuks jäänud, mis edasi sai, ei selgugi.

Passiivsete kontode sulgemine on täiesti loomulik nähtus, või oleks parem sealt hooldustasu muudkui võtta?
Üldiselt pank ei omasta midagi, klient end näole kontoris annab, saab oma rahanatukese kenasti kätte.
Ja huvitav mismoodi pank saab sellisele kliendile teavituse saata kes internetipanka ega kontorit ei külasta ja
kelle kontaktandmete uuendamisest on ka nt. 10a möödas? icon_rolleyes.gif

Swedi kohta tean, et sealt on käidud ka veel NL aegsete rublahoiuste kohta küsimas ja ka need ülesse leitud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.04.2016 12:34:58 vasta tsitaadiga

Passiivsete kontode sulgemine on täiesti ok. Küll võiks teavitus parem olla - sms, mail jne, mitte ainult netipanka kirja saatmine (kus nagunii ei käi passiivne klient).
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri
HV veteran
lauri

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 13:18:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Päris karm, kõik alla 10 eurise jäägiga kontod kustutatakse ja raha omastatakse panga poolt icon_neutral.gif
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/seb-klient-avastas-et-tema-konto-on-ainsagi-teavituseta-kustutatud-ja-raha-omastatud?id=74326143

Jah, mul oli eelmisel aastal sama juhtum, selle vahega, et mul oli reaalselt seal ka tehinguid toimunud. Selle kohta öeldi, et tegemist oli süsteemi veaga ning kontot taastada või sama numbriga uuesti avada ei saanud. Lasin kontoris kontol olnud raha sulas välja maksta ja unustasin selle panga enda jaoks ära.

_________________
The sh*t has hit the fan.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2016 14:10:05 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Passiivsete kontode sulgemine on täiesti ok. Küll võiks teavitus parem olla - sms, mail jne, mitte ainult netipanka kirja saatmine (kus nagunii ei käi passiivne klient).


Olles aktiivne Swedi klient, ei tule mul sellest hoolimata reeglina need pangateated meeldegi, mõnikord aastaid...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Panganduse teema (Küsitlus: Millist panka eelistad?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 253, 254, 255  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.