Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 16:27:38 vasta tsitaadiga

Vägev rattailm, kipub küll vahel "saba liputama", aga pole hullu thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 17:24:00 vasta tsitaadiga

Nüüd võib juba rattad välja võtta. -4 ja ei saja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:16:08 vasta tsitaadiga

Olen neid fätte piilunud natuke. Kas neid alla 1000 euriseid mudeleid on mõtet vaadata ? Nagu need, mis hawaiis müügil on Mongoose Argused jms. Või Peaks neist kiiruga mööda käima ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 00:30:29 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Olen neid fätte piilunud natuke. Kas neid alla 1000 euriseid mudeleid on mõtet vaadata ? Nagu need, mis hawaiis müügil on Mongoose Argused jms. Või Peaks neist kiiruga mööda käima ?


Paremate komponentidega rattal saad sa lihtsalt rohkem seda pos. sõidumõnu. Ka nende odavama poolsetega saad seda, lihtsalt võibolla mitte niivõrd palju. Eks see oleneb ka sinu vajadustest ja soovidest.
Kui on fun tähtis ja asjaolu, et saad hallist massist erineva rattaga sõita, siis on ka odavama otsa rattad väga mõistlik valik. Mul endal näiteks on 20kg kaaluv mongoose fätty ja sellega on alati lahe sõita, sest teiste ratastega on see ikka öö ja päev. Mäest ülesse on raskem sõita, aga kuna olen trennipoiss, siis lisapingutus mul mööda külge maha ei jookse. By default on see terasest raamil ja kõige kehvemate komponentidega, aga enne ostu surfasin internetis ja vaatasin üle, mis vaja välja vahetada (grip shift tavalise shifteri vastu, mehhaanilised ketaspidurid paremate vastu jne). Timmisin pidurid ja käiguvaheti paika ja täitsa viis.
Kui võibolla oled tõsisem harrastaja, kes käib mingitel ühissõitudel ja treeningutel, siis ilmselgelt tahad ju best bang for the buck varianti ja eks nad sinna 1000-2000 juurde jäävad. Kui võtad ütleme siis mitte nii hea mudeli ja saad hiljem proovida paremat varianti, ei kahtlegi, et tekib ka soov parem ratas vaadata (siin tekib küsimus, et siis võiks ju kohe osta selle hea variandi).

Nüüd saab hawaii expressist ka neid fättisid laenutada vist 10€ päev? Vms. Võibolla saad ka nii teha, et Tallinnas sõidad alguses ühega ja siis viid tagasi ning vahetad teise variandi vastu, et testida erinevust. Investeeri see 10€ testiks, siis on endal kindlam tunne neid valida. Muidu pead lootma interneti arvustustele beer_yum.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 06:14:33 vasta tsitaadiga

Ak_47, Tänud vastuse eest. Vanemad MOngoose fätid vist olid jah mentallist raamiga. Angus Sport ja comp peaks olema alu raamiga. Samas jäi silma korra Silverback Double scoop.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.02.2016 11:41:09 vasta tsitaadiga

Peaks enne hooaega mingi kompuutri vaatama, loomulikult esimene pilk on Hiina poole, kus hinnad vägagi naljakad.
Ehk kellelgi on kogemusi siit mõne tootega või oskab öelda mis kindel praht on?
http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=100006166&initiative_id=AS_20160212003332&SearchText=bike+computer

Mingeid erinõudmisi pole, aku/patarei võiks vastu pidada ja ei tohiks ka vihmas ligunemist karta, selge display on alati pluss.
Samas, kui need on mõistliku täpsusega, akukestvuses vahet pole, siis eelistaks juhmevabat.
Üle 40€ ei tahaks minna, arvestades kui vähe ratas kasutust leiab.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 19:06:12 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:

Samas, kui need on mõistliku täpsusega, akukestvuses vahet pole, siis eelistaks juhmevabat.


Ma ükspäev vaatasin ka neid variante, kuid mõiste juhtmevaba all sa terminit täpsus ei leia. Palju kommenteerijad nendivad asjaolu, et display näitab aiateibaid teatud kohtades + magnet on sensorile lugemiseks liiga nõrk. Kinnitusrihmadega lenksu külge tõmmata display tundub ka nadi variant thumbs_down.gif

http://www.amazon.com/Multifunction-Stopwatch-Speedometer-Cyclometers-Waterproof/product-reviews/B0058RPRHG/
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 12.02.2016 22:26:09 vasta tsitaadiga

klassika icon_lol.gif
mehaaniline doping ka siis olemas nüüd, juba kontrollitakse rattaid et mootorit raamis peidus poleks pro ratturitel, peale seda kui üks tüüp juba vahele jäi sellega
http://www.eurosport.com/cycling/uci-raid-mediterraneenne-race-find-no-hidden-motors_sto5173502/story.shtml
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.02.2016 00:07:31 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
klassika icon_lol.gif
mehaaniline doping ka siis olemas nüüd, juba kontrollitakse rattaid et mootorit raamis peidus poleks pro ratturitel, peale seda kui üks tüüp juba vahele jäi sellega
http://www.eurosport.com/cycling/uci-raid-mediterraneenne-race-find-no-hidden-motors_sto5173502/story.shtml
need raamisisesed mootorid on mitmeaasta vanused teemad
su eurosport on nüüd siis kõlaka üles võtnud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 13.02.2016 00:18:06 vasta tsitaadiga

pigem UCI ärkas vast ometi saades aru et see asi on reaalne oht pigem,
see on kui juhatuses istuvad 60a pensio eksratturid kes ainult teavad et ketti on vaja õlitada vahest et ei kriuksuks
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 13:32:24 vasta tsitaadiga

https://www.shoppa.ee/c/otsing-focus+raven/sorteeri-tulemused/?q=focus+raven

Spoiler Spoiler Spoiler


Kõik rattaid rabama, varsti kevad käes.

edit: http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/internetikaubamajast-sai-susteemivea-tottu-osta-ligi-tuhat-korda-odavamalt-ostud-tuhistatakse?id=73686607

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 13:43:16 vasta tsitaadiga

Hiljaks jäin icon_mad.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 07.03.2016 18:38:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


kas keegi on kuskil kolipoes näinud selliseid pidureid? start šosse originaale otsin.
tagasi üles
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 16:18:58 vasta tsitaadiga

Geniaalsed asjad on lihtsad thumbs_up.gif
https://www.kickstarter.com/projects/-oi/oi-the-bike-bell-that-doesnt-look-like-a-bike-bell

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.03.2016 17:14:21 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Geniaalsed asjad on lihtsad thumbs_up.gif
https://www.kickstarter.com/projects/-oi/oi-the-bike-bell-that-doesnt-look-like-a-bike-bell


andku jumal, et seda ei hakataks tootma hiinas....
tagasi üles
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.03.2016 17:42:41 vasta tsitaadiga

Nagunii hakatakse. Mis siis?
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 18:10:28 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 15:48:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 08.03.2016 18:19:12 vasta tsitaadiga

Pigem 26 AUD + 5 saatmise eest.

kokku 20,9 eurot.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valdeko
HV vaatleja

liitunud: 10.04.2013




sõnum 08.03.2016 22:28:37 vasta tsitaadiga

Ma panin end kahe Oi järjekorda.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 19:59:16 vasta tsitaadiga

Ei tea mis targemad arvad, kes Tondi piirkonnas ärimaja ette julgeb sellise lukuga eelmine aasta ostetud ratta jätta (ca 400 euri)? Või liiguvad vargad akurelakaga juba ringi? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
http://www.veloplus.ee/et/toode/u-lukk-onguard-brute-ls-111x260mm-27773
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 20:12:02 vasta tsitaadiga

Täna vahetasin naelad suvekate vastu. Hea kerge ja vaikne sõita.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 14:07:32 vasta tsitaadiga

webromps kirjutas:
Ei tea mis targemad arvad, kes Tondi piirkonnas ärimaja ette julgeb sellise lukuga eelmine aasta ostetud ratta jätta (ca 400 euri)? Või liiguvad vargad akurelakaga juba ringi? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
http://www.veloplus.ee/et/toode/u-lukk-onguard-brute-ls-111x260mm-27773


Ei, viiakse minema igaltpoolt, kui vastav ratas on.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fukiku
Kreisi kasutaja
Fukiku

liitunud: 06.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 08:22:35 vasta tsitaadiga

webromps kirjutas:
Ei tea mis targemad arvad, kes Tondi piirkonnas ärimaja ette julgeb sellise lukuga eelmine aasta ostetud ratta jätta (ca 400 euri)? Või liiguvad vargad akurelakaga juba ringi? icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
http://www.veloplus.ee/et/toode/u-lukk-onguard-brute-ls-111x260mm-27773
Lukk peab olema parem ja ratas kehvem, kui naabril, see on parim kindlustus. icon_smile.gif Igasugune lukk on vaid ajakulu vargale, aga mitte kaitse.

Review'de järgi võiks lukk iseenesest isegi tõhus olla, nii et.. proovida võiks? icon_smile.gif Mingi kinnisem rattaparkla oleks muidugi parem - nõua oma ärimajalt korralikke rattaparkimisvõimalusi. icon_wink.gif

_________________
Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 12:57:23 vasta tsitaadiga

Keegi mõnda telefonihoidikut, mis ümber käe käib oskab soovitada? Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud. S6 võiks sisss mahtuda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 14:48:51 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud.

mis seal siis on siis et ruumipuudus nii traagiline kohe , spideomeeter, pakiraam, airbag...

Mul näiteks 10" tahvel, sõiduajal hea Youtube videosid vaadata icon_wink.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 15:52:09 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud.

mis seal siis on siis et ruumipuudus nii traagiline kohe , spideomeeter, pakiraam, airbag...


Kompuuter, käiguvahetid, kell. tuli.


Kell ja kompu eraldi. Miks? On ju kompusid mis loevad pulssi ja ka kellasid mis kiirust. Milleksdubleerida. Telefoni hoian ma tavaliselt sôidujaki tagataskus
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 15:57:07 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, kell nagu rattakell icon_biggrin.gif Millega tilistada, kui paksud soomlased sul ees töllerdavad. Rattariietel pole taskuid kahjuks. Ka mitte selja peal.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 19:21:15 vasta tsitaadiga

Osta siis rattariided millel on seljapeal tasku icon_rolleyes.gif
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 19:41:56 vasta tsitaadiga

Armband tuleb kordades odavam osta, kui uus jakk/särk.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 20:04:45 vasta tsitaadiga

Kuidas need Bikeepi nutikad parklad turvalisuse suhtes on? http://bikeep.ee/nutikad/
On neist ka kunagi midagi varastatud? Bikeepil mingi vastutus ka on?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.04.2016 10:29:02 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Keegi mõnda telefonihoidikut, mis ümber käe käib oskab soovitada? Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud. S6 võiks sisss mahtuda.

See ei sobi? http://www.amazon.co.uk/ROSWHEEL-BICYCLE-MOBILE-HOLDER-IPHONE/dp/B00D2PL6KI
Saab läbi kile ka näppida ja lisaks mahutab korraliku võileiva vms... Mul Note2 sees.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 10:45:15 vasta tsitaadiga

Petz, kui turvaliselt ta seal kinni on? Loksub ka?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 04.04.2016 10:58:18 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Petz, kui turvaliselt ta seal kinni on? Loksub ka?
Telefon ise on otse kile all ja altpoolt hoiab teda krõpsuga riie, seega kindlalt paigas. Täpsemini, tel jaoks on eraldi sahtel koti ülemises osas. Kott ise ei hoia mul isiklikult kõige paremini püstiasendit, sest mul peenikese terasraamiga vanakooliratas icon_smile.gif Neid kotte muidu mitut sorti-suurust. Link oli suvaline, aga tootja mul sama.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 11:15:14 vasta tsitaadiga

Petz, No mul Scott Aspect 940. Selle raam suht tummine sealt lenksu juures.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.04.2016 11:33:06 vasta tsitaadiga

Väga lihtne ja töötav lahendus http://www.theartofdoingstuff.com/the-most-comfortable-iphone-armband-ever-easy-diy/
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 15:39:21 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Pätu kirjutas:
Keegi mõnda telefonihoidikut, mis ümber käe käib oskab soovitada? Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud. S6 võiks sisss mahtuda.

See ei sobi? http://www.amazon.co.uk/ROSWHEEL-BICYCLE-MOBILE-HOLDER-IPHONE/dp/B00D2PL6KI
Saab läbi kile ka näppida ja lisaks mahutab korraliku võileiva vms... Mul Note2 sees.


mul juba aastaid see kasutuses. Täitsa rahul thumbs_up.gif Telefoni vahetades pidin lihtsal suurema ostma, kuna olemasolevaase ei mahtunud ära, kui akupank ja kõrvklapid taga on. Nexus 5 need krt erinevates otstes.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.04.2016 17:31:55 vasta tsitaadiga

täna sõpruse ringil jäin keset sebra seisma ja ootasin, millal teises reas, sebra ees seisev kaubikujuht, korra paremale vaataks, veendumaks, et keegi talle sebral ette ei astuks.
Olin tark, et ette ei sõitnud, sest see vana nägi oma auku ringil ja paremale vaatamata andis talda. Alles siis, kui sebrale oli autoga jõudnud, märkas mind külje aknast seal seismas.

tõenäoliselt kaubikujuhi jaoks ma tormasin sebrale nii kiirelt, et too ei jõudnudki märgatagi

Täpselt samas kohas ja samamoodi käisin korra üle kapoti

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 13:42:12 vasta tsitaadiga

libe, ära siis unusta, et sebra ei anna sulle ratta seljas olles mitte mingisuguseid õiguseid va. pööret sooritava juhi suhtes icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2016 14:30:19 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
libe, ära siis unusta, et sebra ei anna sulle ratta seljas olles mitte mingisuguseid õiguseid va. pööret sooritava juhi suhtes icon_rolleyes.gif
annab ikka

westswampi kinnitusel kehtib see juhis ka eestis, piisavalt lihtne mõista, et soomekeel ei pea suus olema

https://www.liikenneturva.fi/sites/default/files/materiaalit/Liikenteessa/esitys_jalan_ja_pyoralla.pdf

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 14:47:42 vasta tsitaadiga

... ehk täpsustaksid? Mina sealt küll midagi meie Liiklusseaduse kohast ei näe, mis ratturile mingeid õigusi annaks ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2016 17:29:00 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ehk täpsustaksid? Mina sealt küll midagi meie Liiklusseaduse kohast ei näe, mis ratturile mingeid õigusi annaks ...


tsitaat:
Liiklusseadus
§ 2. Mõisted
15) jalgratta- ja jalgtee on jalgrattaga, tasakaaluliikuri ja jalakäija liiklemiseks ettenähtud eraldi tee või teeosa, mis on asjakohaste liiklusmärkidega tähistatud. Sõiduteega teede ristmikul on jalgratta- ja jalgtee tee osa;
17) jalgrattatee on jalgratta, tasakaaluliikuri, pisimopeedi või mopeediga liiklemiseks ettenähtud sõiduteest ehituslikult eraldatud või eraldi asuv teeosa või omaette tee, mis on tähistatud asjakohase liiklusmärgiga. Sõiduteega teede ristmikul on jalgrattatee tee osa;
25) kõnnitee on jalakäija ja tasakaaluliikuriga liiklemiseks ettenähtud ja äärekiviga või muul viisil sõiduteest või jalgrattateest eraldatud teeosa, mis võib olla tähistatud asjakohaste liiklusmärkide või teekattemärgistega;

Liiklusmärkide ja teemärgiste tähendused ning nõuded fooridele
§ 7. Eesõigusmärgid ja nende tähendused
3) märk 221 „Anna teed” kohustab juhti andma teed lõikuval teel, tahvli 834 „Sõidueesõigusega liiklemise või peatee suund” olemasolul aga peateel või sõidueesõigusega teel sõitvale juhile. Peateele pandud märk tähistab ühtlasi peatee lõppu;



_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 18:05:02 vasta tsitaadiga

... antud pildi puhul pole ratturi jaoks mingit vahet, kas sellel on sebra või mitte, autojuhil tuled teed anda ristuval teel liiklejatele ehk eesõiguse annab märk, mitte sebra icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2016 18:07:40 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... antud pildi puhul pole ratturi jaoks mingit vahet, kas sellel on sebra või mitte, teeb tuleb anda ristuval teel liiklejatele ehk eesõiguse annab märk, mitte sebra icon_rolleyes.gif
paljud ei teadvusta omale seda, et kergliiklustee on sõidutee osa ning lähtuvad teadmisest, et sebral oleval ratturil ei ole eesõigust
meie liikluses on see anna teed märk reeglina ka veel teiosel pool sebra, erinevalt minupoolt toodud pildist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 18:11:24 vasta tsitaadiga

... ratturid aga ei mõista, et sebra ei oma selles kontekstis mingit rolli, unusta see ära ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 18:14:40 vasta tsitaadiga

lähened sebrale, siis roni sadulast maha. nii lihtne see ongi. kui sadulas oled, võid auto alla jääda.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.04.2016 19:03:02 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ratturid aga ei mõista, et sebra ei oma selles kontekstis mingit rolli, unusta see ära ...
ära nüüd üldista
kuigi antud kontekstis annab sebra eelise, kuna autojuht ei tohi seal peal peatuda, ilma sebrata pargitakse reeglina ülekäigukohale

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 00:04:03 vasta tsitaadiga

Täna Retke teel(kus on paremal tee servas jalgratturitele mõeldud rada) üks bussijuht andis signaali ja keeras enne bussipeatust mulle risti ette, selle asemel et jalg gaasilt lahti lasta ja oodata kuni ma need 15-20 meetrit ära väntan ja bussipeatusest möödun. Pidin hakkama hoopis mingeid bussist möödasõidu manöövreid tegema.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 09.04.2016 02:23:47 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
lähened sebrale, siis roni sadulast maha. nii lihtne see ongi. kui sadulas oled, võid auto alla jääda.
Pole ju vaja ometi autole ette sõita! icon_rolleyes.gif Kui silmad lahti ja rattasõit selge, pole mingit põhjust kusagil sadulast maha ronida.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2016 08:38:42 vasta tsitaadiga

Seadus on kôigile sama. Roni maha ma ütlesin!
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 09.04.2016 09:19:21 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Seadus on kôigile sama. Roni maha ma ütlesin!

Saad veel leistangi autoaknasse mõnelt vihaselt icon_lol.gif
Tegelikult kevade tulles sulab neid idioote ikka üksjagu välja, kes rattaga mingit X õigust taotlevad.
Nagu vennal mäkki juures: raisk tahad alla ajada... vend vastu, et kurat ta ei saa näha kui keegi 30-ga üle "mõttelise zebra" lendab. Seadus ütleb, et peab liikuma jalakäija kiirusega, siis on tal õigus.
Koht(tuli ise aura poolt ja ratas ilmus kuskilt ahaa kandist st. polnud eelnevalt silma jäänud)
link

Peab vist selle teksti uuesti välja printima, mis ütleb, et pöörav auto peab teed andma, aga rattur peab sõitma ka vastava kiirusega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.