|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kasutad rattakiivrit? |
| Kasutan. |
|
44% |
[ 88 ] |
| Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas) |
|
8% |
[ 16 ] |
| Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe |
|
21% |
[ 42 ] |
| Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas) |
|
25% |
[ 50 ] |
|
| hääli kokku : 196 |
|
| autor |
|
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
15.01.2016 16:27:38
|
|
|
Vägev rattailm, kipub küll vahel "saba liputama", aga pole hullu
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
15.01.2016 17:24:00
|
|
|
Nüüd võib juba rattad välja võtta. -4 ja ei saja
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
26.01.2016 22:16:08
|
|
|
| Olen neid fätte piilunud natuke. Kas neid alla 1000 euriseid mudeleid on mõtet vaadata ? Nagu need, mis hawaiis müügil on Mongoose Argused jms. Või Peaks neist kiiruga mööda käima ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
27.01.2016 00:30:29
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Olen neid fätte piilunud natuke. Kas neid alla 1000 euriseid mudeleid on mõtet vaadata ? Nagu need, mis hawaiis müügil on Mongoose Argused jms. Või Peaks neist kiiruga mööda käima ? |
Paremate komponentidega rattal saad sa lihtsalt rohkem seda pos. sõidumõnu. Ka nende odavama poolsetega saad seda, lihtsalt võibolla mitte niivõrd palju. Eks see oleneb ka sinu vajadustest ja soovidest.
Kui on fun tähtis ja asjaolu, et saad hallist massist erineva rattaga sõita, siis on ka odavama otsa rattad väga mõistlik valik. Mul endal näiteks on 20kg kaaluv mongoose fätty ja sellega on alati lahe sõita, sest teiste ratastega on see ikka öö ja päev. Mäest ülesse on raskem sõita, aga kuna olen trennipoiss, siis lisapingutus mul mööda külge maha ei jookse. By default on see terasest raamil ja kõige kehvemate komponentidega, aga enne ostu surfasin internetis ja vaatasin üle, mis vaja välja vahetada (grip shift tavalise shifteri vastu, mehhaanilised ketaspidurid paremate vastu jne). Timmisin pidurid ja käiguvaheti paika ja täitsa viis.
Kui võibolla oled tõsisem harrastaja, kes käib mingitel ühissõitudel ja treeningutel, siis ilmselgelt tahad ju best bang for the buck varianti ja eks nad sinna 1000-2000 juurde jäävad. Kui võtad ütleme siis mitte nii hea mudeli ja saad hiljem proovida paremat varianti, ei kahtlegi, et tekib ka soov parem ratas vaadata (siin tekib küsimus, et siis võiks ju kohe osta selle hea variandi).
Nüüd saab hawaii expressist ka neid fättisid laenutada vist 10€ päev? Vms. Võibolla saad ka nii teha, et Tallinnas sõidad alguses ühega ja siis viid tagasi ning vahetad teise variandi vastu, et testida erinevust. Investeeri see 10€ testiks, siis on endal kindlam tunne neid valida. Muidu pead lootma interneti arvustustele
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
27.01.2016 06:14:33
|
|
|
| Ak_47, Tänud vastuse eest. Vanemad MOngoose fätid vist olid jah mentallist raamiga. Angus Sport ja comp peaks olema alu raamiga. Samas jäi silma korra Silverback Double scoop.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
12.02.2016 11:41:09
|
|
|
Peaks enne hooaega mingi kompuutri vaatama, loomulikult esimene pilk on Hiina poole, kus hinnad vägagi naljakad.
Ehk kellelgi on kogemusi siit mõne tootega või oskab öelda mis kindel praht on?
http://www.aliexpress.com/wholesale?catId=100006166&initiative_id=AS_20160212003332&SearchText=bike+computer
Mingeid erinõudmisi pole, aku/patarei võiks vastu pidada ja ei tohiks ka vihmas ligunemist karta, selge display on alati pluss.
Samas, kui need on mõistliku täpsusega, akukestvuses vahet pole, siis eelistaks juhmevabat.
Üle 40€ ei tahaks minna, arvestades kui vähe ratas kasutust leiab.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ak_47
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
13.02.2016 00:07:31
|
|
|
need raamisisesed mootorid on mitmeaasta vanused teemad
su eurosport on nüüd siis kõlaka üles võtnud
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
13.02.2016 00:18:06
|
|
|
pigem UCI ärkas vast ometi saades aru et see asi on reaalne oht pigem,
see on kui juhatuses istuvad 60a pensio eksratturid kes ainult teavad et ketti on vaja õlitada vahest et ei kriuksuks
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
15.02.2016 13:43:16
|
|
|
Hiljaks jäin
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
07.03.2016 18:38:06
|
|
|
Spoiler 
kas keegi on kuskil kolipoes näinud selliseid pidureid? start šosse originaale otsin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
08.03.2016 17:14:21
|
|
|
andku jumal, et seda ei hakataks tootma hiinas....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
08.03.2016 18:10:28
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 02.07.2020 15:48:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
08.03.2016 18:19:12
|
|
|
Pigem 26 AUD + 5 saatmise eest.
kokku 20,9 eurot.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
valdeko
HV vaatleja
liitunud: 10.04.2013
|
08.03.2016 22:28:37
|
|
|
| Ma panin end kahe Oi järjekorda.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.03.2016 20:12:02
|
|
|
Täna vahetasin naelad suvekate vastu. Hea kerge ja vaikne sõita.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
29.03.2016 14:07:32
|
|
|
Ei, viiakse minema igaltpoolt, kui vastav ratas on.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fukiku
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.11.2003
|
30.03.2016 08:22:35
|
|
|
Lukk peab olema parem ja ratas kehvem, kui naabril, see on parim kindlustus. Igasugune lukk on vaid ajakulu vargale, aga mitte kaitse.
Review'de järgi võiks lukk iseenesest isegi tõhus olla, nii et.. proovida võiks? Mingi kinnisem rattaparkla oleks muidugi parem - nõua oma ärimajalt korralikke rattaparkimisvõimalusi.
_________________ Foxic is just a simple fox
Enne kui sa küsid oma küsimuse - küsi seda vannipardilt! Rangelt soovitatav enne programmeerimise alafoorumisse uue teema tegemist. |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.04.2016 12:57:23
|
|
|
| Keegi mõnda telefonihoidikut, mis ümber käe käib oskab soovitada? Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud. S6 võiks sisss mahtuda.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.04.2016 14:48:51
|
|
|
| Porno Parm kirjutas: |
| tsitaat: |
Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud.
|
mis seal siis on siis et ruumipuudus nii traagiline kohe , spideomeeter, pakiraam, airbag... |
Mul näiteks 10" tahvel, sõiduajal hea Youtube videosid vaadata
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
02.04.2016 15:52:09
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Porno Parm kirjutas: |
| tsitaat: |
Rattal lenks juba niigi üle rahvastatud.
|
mis seal siis on siis et ruumipuudus nii traagiline kohe , spideomeeter, pakiraam, airbag... |
Kompuuter, käiguvahetid, kell. tuli. |
Kell ja kompu eraldi. Miks? On ju kompusid mis loevad pulssi ja ka kellasid mis kiirust. Milleksdubleerida. Telefoni hoian ma tavaliselt sôidujaki tagataskus
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.04.2016 15:57:07
|
|
|
Super AMOLED, kell nagu rattakell Millega tilistada, kui paksud soomlased sul ees töllerdavad. Rattariietel pole taskuid kahjuks. Ka mitte selja peal.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
02.04.2016 19:21:15
|
|
|
Osta siis rattariided millel on seljapeal tasku
_________________ ------ |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
02.04.2016 19:41:56
|
|
|
| Armband tuleb kordades odavam osta, kui uus jakk/särk.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.04.2016 20:04:45
|
|
|
Kuidas need Bikeepi nutikad parklad turvalisuse suhtes on? http://bikeep.ee/nutikad/
On neist ka kunagi midagi varastatud? Bikeepil mingi vastutus ka on?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.04.2016 10:45:15
|
|
|
| Petz, kui turvaliselt ta seal kinni on? Loksub ka?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
04.04.2016 10:58:18
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Petz, kui turvaliselt ta seal kinni on? Loksub ka? |
Telefon ise on otse kile all ja altpoolt hoiab teda krõpsuga riie, seega kindlalt paigas. Täpsemini, tel jaoks on eraldi sahtel koti ülemises osas. Kott ise ei hoia mul isiklikult kõige paremini püstiasendit, sest mul peenikese terasraamiga vanakooliratas Neid kotte muidu mitut sorti-suurust. Link oli suvaline, aga tootja mul sama.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
04.04.2016 11:15:14
|
|
|
| Petz, No mul Scott Aspect 940. Selle raam suht tummine sealt lenksu juures.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
04.04.2016 15:39:21
|
|
|
mul juba aastaid see kasutuses. Täitsa rahul Telefoni vahetades pidin lihtsal suurema ostma, kuna olemasolevaase ei mahtunud ära, kui akupank ja kõrvklapid taga on. Nexus 5 need krt erinevates otstes.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
07.04.2016 17:31:55
|
|
|
täna sõpruse ringil jäin keset sebra seisma ja ootasin, millal teises reas, sebra ees seisev kaubikujuht, korra paremale vaataks, veendumaks, et keegi talle sebral ette ei astuks.
Olin tark, et ette ei sõitnud, sest see vana nägi oma auku ringil ja paremale vaatamata andis talda. Alles siis, kui sebrale oli autoga jõudnud, märkas mind külje aknast seal seismas.
tõenäoliselt kaubikujuhi jaoks ma tormasin sebrale nii kiirelt, et too ei jõudnudki märgatagi
Täpselt samas kohas ja samamoodi käisin korra üle kapoti
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.04.2016 13:42:12
|
|
|
libe, ära siis unusta, et sebra ei anna sulle ratta seljas olles mitte mingisuguseid õiguseid va. pööret sooritava juhi suhtes
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.04.2016 14:47:42
|
|
|
... ehk täpsustaksid? Mina sealt küll midagi meie Liiklusseaduse kohast ei näe, mis ratturile mingeid õigusi annaks ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.04.2016 17:29:00
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... ehk täpsustaksid? Mina sealt küll midagi meie Liiklusseaduse kohast ei näe, mis ratturile mingeid õigusi annaks ... |
| tsitaat: |
Liiklusseadus
§ 2. Mõisted
15) jalgratta- ja jalgtee on jalgrattaga, tasakaaluliikuri ja jalakäija liiklemiseks ettenähtud eraldi tee või teeosa, mis on asjakohaste liiklusmärkidega tähistatud. Sõiduteega teede ristmikul on jalgratta- ja jalgtee tee osa;
17) jalgrattatee on jalgratta, tasakaaluliikuri, pisimopeedi või mopeediga liiklemiseks ettenähtud sõiduteest ehituslikult eraldatud või eraldi asuv teeosa või omaette tee, mis on tähistatud asjakohase liiklusmärgiga. Sõiduteega teede ristmikul on jalgrattatee tee osa;
25) kõnnitee on jalakäija ja tasakaaluliikuriga liiklemiseks ettenähtud ja äärekiviga või muul viisil sõiduteest või jalgrattateest eraldatud teeosa, mis võib olla tähistatud asjakohaste liiklusmärkide või teekattemärgistega;
Liiklusmärkide ja teemärgiste tähendused ning nõuded fooridele
§ 7. Eesõigusmärgid ja nende tähendused
3) märk 221 „Anna teed” kohustab juhti andma teed lõikuval teel, tahvli 834 „Sõidueesõigusega liiklemise või peatee suund” olemasolul aga peateel või sõidueesõigusega teel sõitvale juhile. Peateele pandud märk tähistab ühtlasi peatee lõppu; |
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.04.2016 18:05:02
|
|
|
... antud pildi puhul pole ratturi jaoks mingit vahet, kas sellel on sebra või mitte, autojuhil tuled teed anda ristuval teel liiklejatele ehk eesõiguse annab märk, mitte sebra
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.04.2016 18:07:40
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... antud pildi puhul pole ratturi jaoks mingit vahet, kas sellel on sebra või mitte, teeb tuleb anda ristuval teel liiklejatele ehk eesõiguse annab märk, mitte sebra  |
paljud ei teadvusta omale seda, et kergliiklustee on sõidutee osa ning lähtuvad teadmisest, et sebral oleval ratturil ei ole eesõigust
meie liikluses on see anna teed märk reeglina ka veel teiosel pool sebra, erinevalt minupoolt toodud pildist
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
08.04.2016 18:11:24
|
|
|
... ratturid aga ei mõista, et sebra ei oma selles kontekstis mingit rolli, unusta see ära ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.04.2016 18:14:40
|
|
|
lähened sebrale, siis roni sadulast maha. nii lihtne see ongi. kui sadulas oled, võid auto alla jääda.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
08.04.2016 19:03:02
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... ratturid aga ei mõista, et sebra ei oma selles kontekstis mingit rolli, unusta see ära ... |
ära nüüd üldista
kuigi antud kontekstis annab sebra eelise, kuna autojuht ei tohi seal peal peatuda, ilma sebrata pargitakse reeglina ülekäigukohale
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
09.04.2016 00:04:03
|
|
|
| Täna Retke teel(kus on paremal tee servas jalgratturitele mõeldud rada) üks bussijuht andis signaali ja keeras enne bussipeatust mulle risti ette, selle asemel et jalg gaasilt lahti lasta ja oodata kuni ma need 15-20 meetrit ära väntan ja bussipeatusest möödun. Pidin hakkama hoopis mingeid bussist möödasõidu manöövreid tegema.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
09.04.2016 02:23:47
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| lähened sebrale, siis roni sadulast maha. nii lihtne see ongi. kui sadulas oled, võid auto alla jääda. |
Pole ju vaja ometi autole ette sõita! Kui silmad lahti ja rattasõit selge, pole mingit põhjust kusagil sadulast maha ronida.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.04.2016 08:38:42
|
|
|
Seadus on kôigile sama. Roni maha ma ütlesin!
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
09.04.2016 09:19:21
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Seadus on kôigile sama. Roni maha ma ütlesin! |
Saad veel leistangi autoaknasse mõnelt vihaselt
Tegelikult kevade tulles sulab neid idioote ikka üksjagu välja, kes rattaga mingit X õigust taotlevad.
Nagu vennal mäkki juures: raisk tahad alla ajada... vend vastu, et kurat ta ei saa näha kui keegi 30-ga üle "mõttelise zebra" lendab. Seadus ütleb, et peab liikuma jalakäija kiirusega, siis on tal õigus.
Koht(tuli ise aura poolt ja ratas ilmus kuskilt ahaa kandist st. polnud eelnevalt silma jäänud)
link
Peab vist selle teksti uuesti välja printima, mis ütleb, et pöörav auto peab teed andma, aga rattur peab sõitma ka vastava kiirusega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|