Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.03.2016 12:18:29 vasta tsitaadiga

võite lisada Uplay: lehysHD vahest oleks abikäsi vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 27.03.2016 19:10:48 vasta tsitaadiga

Üksi läheb see rank ikka väga aeglaselt üles. Mul 49 praegu ja saaks selle 50 täis et saaks graftimise jaoks blueprint-e.
Hetkel on küll väga hapu seis. DPS on mingi 130k ringi, elud on 30k ringi ja skill on 15k kandis.
Mul oli vahepeal DPS pea 160k, aga mõtlesin elusid teha ja kaotasin ka selle ära. Lootimisel ei korja lihtsalt midagi head maast üles ja kollaseid tuleb mingi päevas korra heal juhul.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2nkster
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2016




sõnum 28.03.2016 09:14:10 vasta tsitaadiga

Lisage ka mind uplays- kasutaja: J2nkster
Seltsis segasem ja maaharimine (loe. farming) läheb hõlpsamalt
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renn
HV vaatleja
renn

liitunud: 31.03.2005




sõnum 28.03.2016 12:07:07 vasta tsitaadiga

Otsin inimesi challenge ja DZ5-6 farmi.
Lisada uplays Tsuvak.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.03.2016 15:07:57 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks teise 30 karakteri tehtud icon_biggrin.gif kas missioonidele on NERF tehtud? icon_biggrin.gif enam ei saagi power leveldada.. ainult ühekordsel läbimisel saab XP-d. Igatahes.. on keegi huvitatud ROGUEMESEST? PS! Homme peaks uudiseid tulema uutest tegevustest Dark Zones!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.03.2016 01:13:00 vasta tsitaadiga

Mis mul uplay's näitab mida teha on jäänud.
Spoiler Spoiler Spoiler


Alumisel seda viimast asja reward ei saa ka vist. Kuna ma ei taha mingit wallpaperit või pesapalli riietust jne.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.03.2016 10:17:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.04.2016 13:57:20 vasta tsitaadiga

12 Aprill tuleb uuendus ja need nn raid missioonid tulevad ilma checkpointidetta ja geari järgi on matchmaking.
DZ-s tuleb mingi uus teema lootimisel. Kopter lendab üle ja kukutab lampi kuskile mingi paki maha iga tunni tagant ja siis pmst kõik lähevad kaklema et seda endale saada.

Eile pelisin pisut ja mingid Hollandi tegelased 4-se grupiga arvasid, et saavad minu maha ja mu gruppi kaaslase.
Tõmbasin neist 3 maha ja viimane pani jooksu. Ei saanud raibet kätte ennem kui timer oli otsas. Pmst tulid ligi ja hakkasid mölisema
ja siis lasid mind niipalju et nende tiim oli rogue ja siis said ise kuuli. Kahju et ma polnud kellegi teisega kellel rohkem DPS ja elusid ja skilli.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 01.04.2016 14:25:50 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
12 Aprill tuleb uuendus ja need nn raid missioonid tulevad ilma checkpointidetta ja geari järgi on matchmaking.
DZ-s tuleb mingi uus teema lootimisel. Kopter lendab üle ja kukutab lampi kuskile mingi paki maha iga tunni tagant ja siis pmst kõik lähevad kaklema et seda endale saada.

Eile pelisin pisut ja mingid Hollandi tegelased 4-se grupiga arvasid, et saavad minu maha ja mu gruppi kaaslase.
Tõmbasin neist 3 maha ja viimane pani jooksu. Ei saanud raibet kätte ennem kui timer oli otsas. Pmst tulid ligi ja hakkasid mölisema
ja siis lasid mind niipalju et nende tiim oli rogue ja siis said ise kuuli. Kahju et ma polnud kellegi teisega kellel rohkem DPS ja elusid ja skilli.

'
Sellised tegelased " ruulivad " jah

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.04.2016 15:40:33 vasta tsitaadiga

lopes39, raid missioonid? See oli lihtsalt ju Incursionist jutt, et checkpointe seal pole.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.04.2016 16:17:03 vasta tsitaadiga

No ma ei tea mis see raid teema on, kuna ma pole varem RPG stiili mänginud ja pole väga kursis selle sõnavaraga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.04.2016 16:23:43 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
No ma ei tea mis see raid teema on, kuna ma pole varem RPG stiili mänginud ja pole väga kursis selle sõnavaraga.


no peaks olemas siis 8 inimesega
lõpus on siis mingi tugev tegelane EHK boss keda tappa.
ja dropib set itemeid ehk siis kui mitu juppi samas kolektsioonist, saad lisa boonuseid.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2016 15:00:37 vasta tsitaadiga

Tundub et see 12 aprilli päts teeb mängu veel mõttetumaks kui ta praegu on.
Nimelt graftimiseks on vaja veel rohkem jubinaid kui praegu ja see pidi olema mingi 275% rohkem korjama.
Ehk siis mingi ühe asja graftimiseks vaja oma 100 asja deconstructida.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2016 15:10:10 vasta tsitaadiga

Ma saan aru et sinu jaoks on mängu mõte graftimises mitte meeldivalt aja sisustamises ?
See et uuendus palju erinevaid muudatusi toob jätad targu mainimata ...
http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-245851-16&ct=tcm:148-76770-32
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2016 16:44:14 vasta tsitaadiga

Ei ole minu lõbu graftimises. Ma siiamaani pole suutnud graftida mitte ühtegi kollast asja millest oleks midagi head mulle tulnud. Kollaste graftimise all pean silmas gear-e ja mitte relvi.
Relvadest olen graftinud ainult 4tk.
Kui saad level 30 ja story on läbi tehtud, siis on sul pmst ainult mõni üksluine side mission ja kõik.
DZ-I pole väga asja kuna su relvad ja gear on nii mõttetud et sind puhutakse surnuks bottide poolt jne.
Mul on mängu pandud oma 170 tundi ja mul on ikka mingi 130-140K DPS-I ja alla 60K elusid ja kuskil 20K kandis skilli.
4 tundi DZ ringi jooksmist et saaks ainult 1 blueprint graftida mis vajab division tech-I on lihtsalt jabur. Mõtle nüüd kui on vaja peale seda uuendust 3 korda rohkem kõike,
siis ainult materiali kogumiseks läheb oma 12 tundi aega ja siis saad mingi jabura asja mis annab skillile 2K punkti juurde ja võtab 20K ja 10K DPS-st ja eludest maha.

See on nagu The Crew lootimis süsteem. Algselt oli selles mängus sedasi et sõitsid mingeid hüppeid ja siis said plaatinum asju 10 leveli jagu ja põhiliselt said seda madalamat osa.
Level 10 jubinat said üli harva. Peale expansionit muutus see lootimine veel keerulisemaks ja võidu juurde lisasndusid muu jama nagu decalid värvid ja muud jupid.

Sama teema on ka selles The Division mängus. Sul pmst peale seda kui oled saanud level 30 ja rank 50 ei ole enam midagi teha.
Kõik on ainult üksluine lootimine ja rohkemat midagi pole. PVP-d mängus pmst pole. Sa joosked inimestega DZ-is ringi ja mõned muutuvad rogue-ks ja kõik.
Sellist player versus player teemat pole. Roogiks sattumine ei ole just hea, kuna siis on kõik normaalsed sind taga ajamas jne.
Samas roogiks satud sa ikka väga lihtsalt. Üksi ringi kolada on keeruline kui mingi suurem punt botte teepeal ette jääb ja just kõrgemas tsoonis, sest need nii möödaminnes lasevad oma aimbot ja wallhack süsteemidega sind maha.
Leegiheitjal pole gravitatsiooni ja leek tuleb ka läbi betoon seina. Olin mingi 4 kordse maja kattusel ja bot ronis lihtsalt auto peale ja tõmbas mind oma leegi heitjaga katuselt maha.

Räägitakse mingitest raididest, kuid senini pole ma neid näinud selles mängus jne.
Challenge mode üksi pole võimalik läbi teha ja kui esimesest checkpoint-st läbi ei jõua neljase pundiga siis enamus lahkub pundist.
DZ-s need suuremad botid level 17 ja mul oli level 15. Lasin kaugelt sniperiga pähe ainult ja ühe maha võtmiseks kulus mul 80 kuuli ja neid oli 3 kokku.

Kui selles mängus oleks midagi mis laseks meeldivalt aega veeta siis oleks tore, kuid praegu on selle mängu mõtte ainult lootimises ja graftimises.
Mul on esimene karakter level 30 ja rank 57 ja teine karakter on level 18 ja rank 12 vist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiido
484
tiido

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.04.2016 16:58:42 vasta tsitaadiga

Olen umbes/täpselt sama kaua mänguaega kogunud ning ilma exploitimiseta (ok bulletkingi jaksasin joosta pool tundi :p) enamus asju kullakarva saanud. Ainukene vahe mida ma suudan välja lugeda on see, et enamus aega olen kahe/kolme/neljakesi grupis tegutsenud ning umbes 50/50 dz ja missioonide/dailyde peale kulutanud.
Matchmaking on samuti täiesti adekvaatne vahend grindi vähendada ning mingisugust lõbusust tühjale hambadristis laskmisele tuua.
ps. võid uplays lisada mind listi äkki leiab võimalusi koos mängida - tunnus aliqTiido.
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006




sõnum 06.04.2016 21:06:49 vasta tsitaadiga

Kedagi alles leveldamas ka veel leidub? Hetkel rank 12 tegelane ja veedan aega natuke DZs et seda ranki natuke tõsta ja paremat kraami saada aga varsti peaks edasi leveldama, kui keegi tahab siis võib liituda. user: LKWD. (punktiga koos)
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 06.04.2016 21:36:53 vasta tsitaadiga

Pole väga motet mängida grupis kui ühel on juba level 30, siis kõik botid on ka level 30.
Ma oma esimese karakteriga jooksed kõik missioonid läbi hardi peal nagu oleks easy.
Teise karakteriga oli level 8 ja üks tuttav tuli gruppi ja kohe olid botid level 30 ja need lasid mind kohe väga lihtsalt maha.

Peale seda uuendust saavad inimesed väiksema leveliga juba neid asju sealt DZ poodidest osta ja see viimane kiriku pood
muutub ka DZ fundi eest ostetavaks ja vähesed bp-d hakkavad tahtma seda divtech-i
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 07.04.2016 08:16:11 vasta tsitaadiga

lopes39, 130-140k dpsi, 50k elusid ja 6k!!! techi ja neljase pundiga on dz ja challengid üsna lebo. Otsi endale punt kellega mängida ja anna minna. Mingite suvalistega on muidugi keeruline.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.04.2016 15:15:50 vasta tsitaadiga

Ma väga ei viitsi neid challenge mode-e teha. Üksluine tüütu ja midagi asjalikku ei saa.
DZ-s on võimalik üksi ka ringi tiirutada, kuid kõrgemas zones jääb hätta. Muidugi olen ma pidevalt olnud grupiga seal DZ-s pidevalt.

Aga tundub et see mäng ongi rohkem mõeldud grupiga mängimiseks, kuna solo on ikka väga keeruline.
DZ-s juba level 22 ja rank 12 olles on ülimalt keeruline üksi maha võtta kampa botte level 24-sid.

DZ-s olles mingi zone 4 vist üleval paremal extract tsoonis kus on kahe kordne garaaž ja kõrval on kiiritatud ala.
Seal level 22-na olles üksi on neid botte ikka väga keeruline maha võtta. Olles level 30, siis on hea üksi seal tegutseda.
Kõigepealt meelitada 3 suurt elukat välja ja siis vaikselt maha nokkida ja hiljem teised tegelased sealt kiiritatud alast.
Extractid ära siis juba uued asemel ja saad uuesti nendega tegeleda. See siis luutimiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renn
HV vaatleja
renn

liitunud: 31.03.2005




sõnum 07.04.2016 16:57:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ei ole minu lõbu graftimises. Ma siiamaani pole suutnud graftida mitte ühtegi kollast asja millest oleks midagi head mulle tulnud. Kollaste graftimise all pean silmas gear-e ja mitte relvi.
Relvadest olen graftinud ainult 4tk.
Kui saad level 30 ja story on läbi tehtud, siis on sul pmst ainult mõni üksluine side mission ja kõik.
DZ-I pole väga asja kuna su relvad ja gear on nii mõttetud et sind puhutakse surnuks bottide poolt jne.
Mul on mängu pandud oma 170 tundi ja mul on ikka mingi 130-140K DPS-I ja alla 60K elusid ja kuskil 20K kandis skilli.
4 tundi DZ ringi jooksmist et saaks ainult 1 blueprint graftida mis vajab division tech-I on lihtsalt jabur. Mõtle nüüd kui on vaja peale seda uuendust 3 korda rohkem kõike,
siis ainult materiali kogumiseks läheb oma 12 tundi aega ja siis saad mingi jabura asja mis annab skillile 2K punkti juurde ja võtab 20K ja 10K DPS-st ja eludest maha.

See on nagu The Crew lootimis süsteem. Algselt oli selles mängus sedasi et sõitsid mingeid hüppeid ja siis said plaatinum asju 10 leveli jagu ja põhiliselt said seda madalamat osa.
Level 10 jubinat said üli harva. Peale expansionit muutus see lootimine veel keerulisemaks ja võidu juurde lisasndusid muu jama nagu decalid värvid ja muud jupid.

Sama teema on ka selles The Division mängus. Sul pmst peale seda kui oled saanud level 30 ja rank 50 ei ole enam midagi teha.
Kõik on ainult üksluine lootimine ja rohkemat midagi pole. PVP-d mängus pmst pole. Sa joosked inimestega DZ-is ringi ja mõned muutuvad rogue-ks ja kõik.
Sellist player versus player teemat pole. Roogiks sattumine ei ole just hea, kuna siis on kõik normaalsed sind taga ajamas jne.
Samas roogiks satud sa ikka väga lihtsalt. Üksi ringi kolada on keeruline kui mingi suurem punt botte teepeal ette jääb ja just kõrgemas tsoonis, sest need nii möödaminnes lasevad oma aimbot ja wallhack süsteemidega sind maha.
Leegiheitjal pole gravitatsiooni ja leek tuleb ka läbi betoon seina. Olin mingi 4 kordse maja kattusel ja bot ronis lihtsalt auto peale ja tõmbas mind oma leegi heitjaga katuselt maha.

Räägitakse mingitest raididest, kuid senini pole ma neid näinud selles mängus jne.
Challenge mode üksi pole võimalik läbi teha ja kui esimesest checkpoint-st läbi ei jõua neljase pundiga siis enamus lahkub pundist.
DZ-s need suuremad botid level 17 ja mul oli level 15. Lasin kaugelt sniperiga pähe ainult ja ühe maha võtmiseks kulus mul 80 kuuli ja neid oli 3 kokku.

Kui selles mängus oleks midagi mis laseks meeldivalt aega veeta siis oleks tore, kuid praegu on selle mängu mõtte ainult lootimises ja graftimises.
Mul on esimene karakter level 30 ja rank 57 ja teine karakter on level 18 ja rank 12 vist.


170 tundi ja sellised statid. Kuskil on midagi väga valesti läinud.
Loe parem natuke redditist asju, õpetusi leiab kuhjaga, kaasa arvatud DT farming routed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.04.2016 23:44:23 vasta tsitaadiga

renn, Minu õnn lotos on praktiliselt null. See mäng on ehitatud loto peale ja selle tulemusel on mul ka selline seis.
DT farmingust ei ole motet mingeid videoid vaadata. Ma tean kus enamus kaste on ja enamus ajast on need ära võetud.
Kollaseid DT-sid annab ülimalt harva. Üleüldse kollaseid dropib seal mängus mida iganes siis ülimalt vähe.
4 tundi DZ-I mängida ja kui ainult DT lootida siis healjuhul ühe grafti saab tehtud kui hästi läheb.
Samas neid level32 botte nottides saan ainult lillasid ja korra päevas ühe kollase kui hästi läheb.

Kuna minu õnn lotos on lihtsalt masendavalt väike, siis ei tohiks olla seal midagi imestada.
Ma isegi ei mängi pokerit texas holdem-it päris raha peale, kuna mu õnn millelegi laual pihta saada on suhteliselt väike.
Kunagi mängisin iga päevaselt ja oli enamvähem selline seis et tunni aja peale sain 3 korda paari ja 2 korda kaks paari või kolmiku.
Kui kaart jookseb, siis seda juhtub ainult korra kuus mingi tunnike heal juhul ja siis on ka kõik.

Reddit on üks nõmedamaid lehekülgi mis ma kunagi näinud olen. Kohe üldse ei sobi mulle see ülesehitus sellest lehest.
Pealegi ma ei saa aru interneti slängist nagu "w/" jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.04.2016 18:46:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Setid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 09.04.2016 00:30:22 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks midas relva kätte ja kuule on salves küll päris palju 64.

Üldine seis praegu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
format666
Kreisi kasutaja
format666

liitunud: 23.07.2003




sõnum 11.04.2016 15:26:52 vasta tsitaadiga

lisage oogle1. dz farmist huvitatud
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.