Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 04.04.2016 15:06:51 vasta tsitaadiga

Täna öösel läks jälle 35-40%.. Location off, wifi scanning off, smart network switch ka väljas. Isegi edge screen väljas hetkel, ei kujuta ette miks nii suur standby drain on.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 15:11:57 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni.


Veidi offtopic aga ütlen. ehehe, sõltub kestast, telefoni külge kinnitatavad kestad on jah saatanast. Minu telefoni praeguse kesta puhul on aga sama hea kui tüdruk teeb kõigepealt strippi ja siis ülejäänu voodis. Ehk siis kuna pintsakut enamuse ajast
ei kanna ja taskus kandmine on ebamugav, , siis kasutan matkaspordist ostetud dokumendikotti (seal on isegi spetsiaalne mobla tasku).
Tlf saab sama kiirelt kätte kui pintsaku taskust ja samas on kaitse tagatud ka siis kui lähen näiteks rattaga sõitma (kui on vaid t särk ja rattapüksid).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 21:59:49 vasta tsitaadiga

Isegi tavalise S7 aku peab ikka vägevalt icon_eek.gif
22h sees olnud peale viimast laadimist, 15% akut alles ja selle aja sees ekraan sees olnud 5h2m. 4G järgi ja fb sync ning gmail sync ja exchange meili push sync sees thumbs_up.gif
5 tunnist youtube 2h ekraani sees hoidnud. Kõnet ka 1:45 täna päeval.
Edge omanikel vast jupp maad kauem kestab veel icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 22:07:12 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Täna öösel läks jälle 35-40%.. Location off, wifi scanning off, smart network switch ka väljas. Isegi edge screen väljas hetkel, ei kujuta ette miks nii suur standby drain on.

Vii garantiisse. See pole päris normaalne uue telefoni puhul, millel nii mahukas aku.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 22:55:56 vasta tsitaadiga

Neid androidiga telefone küll millel vahepeal süsteem huiab ja tõmbab kiirelt aku tühjaks. Üldjuhul hard reset aitab, vahepeal ka garantiisse vaja viia.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 04.04.2016 23:19:39 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Isegi tavalise S7 aku peab ikka vägevalt icon_eek.gif
22h sees olnud peale viimast laadimist, 15% akut alles ja selle aja sees ekraan sees olnud 5h2m. 4G järgi ja fb sync ning gmail sync ja exchange meili push sync sees thumbs_up.gif
5 tunnist youtube 2h ekraani sees hoidnud. Kõnet ka 1:45 täna päeval.
Edge omanikel vast jupp maad kauem kestab veel icon_smile.gif


Kui järjest kasutada telefoni ja vaadata YouTube jne siis peab jah väga hästi vastu. Samas ikkagi mingid huinjaa tõmbavad taustal tühjaks aku. SOT muidu tuleks vinge aga nii igapäevaselt kasutada siis 3-4 max ja iga õhtu Pead ikka laadima. Hetkel 40 alles mis on tegelikult väga hea aga järgmist päeva sellega ei alusta....
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.04.2016 00:17:41 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Isegi tavalise S7 aku peab ikka vägevalt icon_eek.gif
22h sees olnud peale viimast laadimist, 15% akut alles ja selle aja sees ekraan sees olnud 5h2m. 4G järgi ja fb sync ning gmail sync ja exchange meili push sync sees thumbs_up.gif
5 tunnist youtube 2h ekraani sees hoidnud. Kõnet ka 1:45 täna päeval.
Edge omanikel vast jupp maad kauem kestab veel icon_smile.gif


Just läks pilt tasku. Tavaline S7. Suht täpselt 7h tuli SOT. 4g/wifi segu , kõik syncid ja värgid sees ning lisaks bluetooth koguaeg sees mis iga 5 minuti tagant käsib aktiivsusmonitoril pulssi mõõta.
8:30-00:00 kestis. Hea küll.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 06.04.2016 07:34:19 vasta tsitaadiga

Nonii, natuke loomkatseid tehtud. Tundub, et minu aku drain sõltub sellest, kas Samsung Push Service teeb midagi või mitte. Aga miks ta midagi või kunagi teeb, sellest ma aru ei saa.

Kaks ööd järjest on aku kasutus olnud 3-4%, mis on väga positiivne. Aga täna öösel rebis jälle 40%, päris õhtul hakkasin vaatama, et krt jälle akut rebib ja hommikuks oli tühi. Ja usage alt oli jälle see krdi Push Service tagasi tekkinud. Eelnevatel öödel polnud seda kuskil usage all.

ma ei tea, kas mingil põhjusel jääb ta käima või ta lähebki mingi X intervalli tagant ise käima ja drainib akut.

Ma arvan, et nüüdsest, peale täis laadimist, hakkan sellele teenusele force stop'i tegema. Muud paistab, et üle ei jää, kuivõrd kõik võimalik nett on maha keeratud, kui moblat ei kasuta, aga ikka see Push Service hakkab ullama heast peast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.04.2016 08:05:29 vasta tsitaadiga

Samsung Push Service uuendused maha saab lasta prooviks?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 08:57:50 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
lauri23 kirjutas:
800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni.


Veidi offtopic aga ütlen. ehehe, sõltub kestast, telefoni külge kinnitatavad kestad on jah saatanast. Minu telefoni praeguse kesta puhul on aga sama hea kui tüdruk teeb kõigepealt strippi ja siis ülejäänu voodis. Ehk siis kuna pintsakut enamuse ajast
ei kanna ja taskus kandmine on ebamugav, , siis kasutan matkaspordist ostetud dokumendikotti (seal on isegi spetsiaalne mobla tasku).
Tlf saab sama kiirelt kätte kui pintsaku taskust ja samas on kaitse tagatud ka siis kui lähen näiteks rattaga sõitma (kui on vaid t särk ja rattapüksid).

Eks see man purse on veel omaette teema... Samuti rahakott või raamat (kaanega ümbrised) kõrva ääres rääkijad.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2016 09:59:14 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
tumbuser kirjutas:
lauri23 kirjutas:
800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni.


Veidi offtopic aga ütlen. ehehe, sõltub kestast, telefoni külge kinnitatavad kestad on jah saatanast. Minu telefoni praeguse kesta puhul on aga sama hea kui tüdruk teeb kõigepealt strippi ja siis ülejäänu voodis. Ehk siis kuna pintsakut enamuse ajast
ei kanna ja taskus kandmine on ebamugav, , siis kasutan matkaspordist ostetud dokumendikotti (seal on isegi spetsiaalne mobla tasku).
Tlf saab sama kiirelt kätte kui pintsaku taskust ja samas on kaitse tagatud ka siis kui lähen näiteks rattaga sõitma (kui on vaid t särk ja rattapüksid).

Eks see man purse on veel omaette teema... Samuti rahakott või raamat (kaanega ümbrised) kõrva ääres rääkijad.


Näidake pilti. Kas tõesti tegu selle sibula-kotiga? Pole veel eesti meeste seas seda trendi levimas näinud.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 07.04.2016 09:20:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samsung Push Service uuendused maha saab lasta prooviks?

Mis moodi see käib?

Lisaks - avastasin, et see krdi push service läheb ise uuesti käima, isegi kui ta kinni panna. Täna öösel 30% läind jälle ja push service battery usage 54%... täiesti masendav... ma saaks aru kui mul on mingid meilid ja uuendused peale keeratud, aga mul on kõik maha keeratud. Läheb vist factory reset.

Võimalik muidugi, et see push service käibki sellepärast, et mul on mingid asjad käsitsi maha keeratud, aga neid asju on nii krdi palju, et sellele jälile jõuda on suht keeruline.

Sõber ostis samal ajal s7 edge ja tal pole sellist probleemi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2016 09:25:51 vasta tsitaadiga

S6 edge peal saab uuendused deinstallida rakenduste alt või siis play poes
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 17:22:26 vasta tsitaadiga

Lase see push service maha, mis seal võimelda sellega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 07.04.2016 17:39:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Lase see push service maha, mis seal võimelda sellega.



Kuidas te selle maha lasete, ma saan ka ainult stoppida selle.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2016 17:40:44 vasta tsitaadiga

S6 saab mõlemat teha. Mine play poodi ja otsi see rakendus listist üles, sealt saab uninstall teha
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 07.04.2016 21:38:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
S6 saab mõlemat teha. Mine play poodi ja otsi see rakendus listist üles, sealt saab uninstall teha



Seal uninstallib uuenduse kõigest....
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.04.2016 22:53:56 vasta tsitaadiga

No see ka alustuseks äkki abiks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.04.2016 00:01:27 vasta tsitaadiga

Package disabler ei aita? Parim 2eur kulutus kui rootida ei taha.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 08.04.2016 00:38:04 vasta tsitaadiga

Nojaa, vahepalakas, kas teil ka Edge on teind siin restarte, mul tegi hommikul kui äratus algas siis kohe pärast paari sekki tegi resa kui äratus helises ja õhtul lihtsalt lampi jooksis kokku, oli mingi 30 sekki ja siis tegi resa...
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 08.04.2016 22:01:48 vasta tsitaadiga

Tavaline s7 teeb mul ikka paar korda nädalas restarti peale kokkujooksmist aga see on enamik juhtudel juhtunud chromega.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 10.04.2016 09:42:40 vasta tsitaadiga

Mida rohkem ma Samsung Push Service't kinni panen, seda rohkem ta akut võtab lol. Täna öösel rebis 50% akust, retardne juba. Panin Package Disabler Pro peale ja disablesin ära selle jura + nats muud stuffi, mis tundus rändom bloat olevat.

Loodetavasti on nüüd rahu majas:)

Edit: 1 öö hiljem, mingit vahet ei tulnud. Aku läks ikka 40% öösel, liht vahetus asi, mis akut rebis. Seekord siis röövliteks android os ja cell standby.

Mis seal ikka, teeme siis factory resetti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 10.04.2016 16:24:57 vasta tsitaadiga

Samsung teeb minu kulul nalja vist. Esmalt s7 edge on jubeda akuga, seejärel ostan see nädal teliast tavalise s7 ja täna taskust välja võttes juhtus selline asi: http://m.imgur.com/a/WVAja
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2016 16:37:22 vasta tsitaadiga

Perse peal kannad telo ja sõidad rattaga?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 10.04.2016 16:39:05 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Samsung teeb minu kulul nalja vist. Esmalt s7 edge on jubeda akuga, seejärel ostan see nädal teliast tavalise s7 ja täna taskust välja võttes juhtus selline asi: http://m.imgur.com/a/WVAja

icon_eek.gif Hoidsid sa seda tagataskus rattaga sõites või mis, sest bend testid on üsna positiivsed selles valdkonnas.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2016 16:48:03 vasta tsitaadiga

Arvan ka, et normaalsetes tingimustes selline asi juhtuda ei saa. Tuleks süüdlast peeglist otsida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 16:52:07 vasta tsitaadiga

Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 10.04.2016 17:00:57 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
JRISETH kirjutas:
Samsung teeb minu kulul nalja vist. Esmalt s7 edge on jubeda akuga, seejärel ostan see nädal teliast tavalise s7 ja täna taskust välja võttes juhtus selline asi: http://m.imgur.com/a/WVAja

icon_eek.gif Hoidsid sa seda tagataskus rattaga sõites või mis, sest bend testid on üsna positiivsed selles valdkonnas.


Ei, hoidsin esitaskus. Midagi sellist endal kunagi ei ole juhtunud ja samamoodi kandnud samas taskus rattaga sõites ka Galaxy S6-te, Note 5-te ja muid telosi. Esimene kord kui selline jama juhtub. Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 17:21:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

hoidsin esitaskus.

püksitaskus siis ilmselt?
Seal ju võib see kergelt ära painduda, eriti kui rattaga sõidad (vaata mis nurga moodustab su torso jalgade suhtes).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maalane
HV kasutaja
maalane

liitunud: 15.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 17:30:27 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud.

Võid LG G5't proovida, kuid sama asja tehes on taskust võttes 2 juppi käes icon_smile.gif

Oliverk kirjutas:
Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta.

Kui ise kasutanud ei ole, siis pole mõtet sellist asja öelda. Enamus siiski kiidavad.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 18:00:07 vasta tsitaadiga

maalane kirjutas:
JRISETH kirjutas:
Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud.

Võid LG G5't proovida, kuid sama asja tehes on taskust võttes 2 juppi käes icon_smile.gif

Oliverk kirjutas:
Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta.

Kui ise kasutanud ei ole, siis pole mõtet sellist asja öelda. Enamus siiski kiidavad.

Ei ole veel ühtegi kiitvat posti siin näinud viimane nädal.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 18:05:36 vasta tsitaadiga

Ma küll kiidan, töötab normaalselt, kokku pole jooksnud ja aku kestab ka normaalselt. thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 18:37:43 vasta tsitaadiga

Sama siin, pole midagi kurta, aku on korralik ja kokku pole jooksnud. Suurusega ka juba täitsa harjunud, ekraan on üldse super.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 19:43:40 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
maalane kirjutas:
JRISETH kirjutas:
Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud.

Võid LG G5't proovida, kuid sama asja tehes on taskust võttes 2 juppi käes icon_smile.gif

Oliverk kirjutas:
Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta.

Kui ise kasutanud ei ole, siis pole mõtet sellist asja öelda. Enamus siiski kiidavad.

Ei ole veel ühtegi kiitvat posti siin näinud viimane nädal.

Kui asi töötab korralikult, siis selle kohta ei postitatagi. Postitatakse ainult siis, kui midagi viga on.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2016 22:18:31 vasta tsitaadiga

Totaalne bendgate.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 11.04.2016 00:05:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

hoidsin esitaskus.

püksitaskus siis ilmselt?
Seal ju võib see kergelt ära painduda, eriti kui rattaga sõidad (vaata mis nurga moodustab su torso jalgade suhtes).


Nüüd mõtlen selle üle ja äkki lihtsalt ei märganud paar päeva et selline kõverik. Ma ei ole Lance Armstrong et nüüd rattaga sõites saaksin jalgadega telefoni väänata nii (käisin kergel sõidul, kunagi samas pükstes pole ükski telefon kõveraks läinud, kui ikka sellistes tingimustes telefon vastu ei pea ei ole ta 700€ väärt). Eks näis, ehk saab garantii korras parandatud.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 11.04.2016 07:49:25 vasta tsitaadiga

Oeh, peale factory resetti, sama jama. Ühtegi appi peale ei pannud, ühtegi uuendust ei tõmmanud. Ainult keerasin süngid maha jms. Jätkuvalt samsung push service rebis ööga 40% akut. Viin tagasi esindusse, ei viitsi jeblada enam.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2016 20:57:18 vasta tsitaadiga

rumpy, väga nõme olukord. Loodan siiralt, et garantiis saadakse jaole vms, sest ise ma pole akukasutuse all sellist nime kordagi kohanud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.04.2016 00:34:13 vasta tsitaadiga

Pole samuti iialgi näinud.
Huvi mõttes võiks ükskord proovida palju öösel läheb aga see oleks n.ö. loomuvastane tegevus kuna ma panen alati ööseks laadima, sest õhtuks on 0-15% alles kui hommikul 8-9 ajal laadijast võtta. Täna näiteks screen time selle ajaga 6.25tundi ja hetkel 18% alles.

Pigem uuendamist pole proovind? Mul on näiteks 1.6 versioon samsung push servicest mis on 6.04.16 välja tulnud. Google annab battery draini veaga soovituse updateda erinevates foorumites.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 07:33:31 vasta tsitaadiga

Kellel siin touch-iga oli probleeme(palm rejection) siis samsungi poolt on taas uuendus väljas http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s7_and_s7_edge_software_update_improves_touch_and_stability-news-17709.php
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2016 08:07:17 vasta tsitaadiga

Jäi silma seal lehel selline jutt


Keegi kasutab ka seda?
Ise teeks ikka manuaalselt, äkki hommikul äratus enam ei toimi icon_biggrin.gif
Pealegi peaks ju pin koodi sisestama, et levi tekiks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rumpy
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2011




sõnum 12.04.2016 10:29:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Pigem uuendamist pole proovind? Mul on näiteks 1.6 versioon samsung push servicest mis on 6.04.16 välja tulnud. Google annab battery draini veaga soovituse updateda erinevates foorumites.


Jah, enne factory resetti panin kõik uuendused peale ja drainis nagu loom jätkuvalt.

Pole veel esindusse jõudnud, aga huvitav on see, et peale factory resetti, öösel rebis küll 40% akut, aga samas eile päeval ja täna öösel võttis kokku ainult 5%. Arusaamatu, proovin ühe laadimis tsükli veel... jääks nagu mulje, et see push service käib mingi taimeriga. Muidu kui praegu käitub normaalselt, siis saadab see esindus mind sama targalt tagasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 11:03:18 vasta tsitaadiga

Mis see palm rejection endast kujutab? icon_redface.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 11:07:42 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Mis see palm rejection endast kujutab? icon_redface.gif



Kui heliseb, paned käe telefoni peale, jääb vait.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 12.04.2016 12:25:06 vasta tsitaadiga

Selle uuenduse kontekstis tähendab ikka seda, et pihuga ekraani äärte vastu minnes ei tunnista seda enam kui näpuga surkimist.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 13:03:15 vasta tsitaadiga

Edge-ile tuleks kõrgete servadega ümbris/tagakorpus peale tõmmata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 16:12:27 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
Selle uuenduse kontekstis tähendab ikka seda, et pihuga ekraani äärte vastu minnes ei tunnista seda enam kui näpuga surkimist.


Aitäh Sulle! Ma sisimas lootsin, et jutt ongi sellest. Ekraani servast hetkel võtab jah väga palju valesignaale vastu (tavaline 7)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 22:32:38 vasta tsitaadiga

Kontrollisin järgi, et E60 keskonsoolilaekasse saab paigaldada kiirlaadija, läheb täpselt ideaalselt kinni. thumbs_up.gif Auto kiirlaadija ka muidugi kasutusel.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.04.2016 22:56:19 vasta tsitaadiga

Auklikel tln teedel on laadimine problemaatiline icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2016 22:57:13 vasta tsitaadiga

jeesus188, see konsoolikaas läheb täpselt peale, ei loksu ta midagi icon_cool.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S7 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.