|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
04.04.2016 15:06:51
|
|
|
| Täna öösel läks jälle 35-40%.. Location off, wifi scanning off, smart network switch ka väljas. Isegi edge screen väljas hetkel, ei kujuta ette miks nii suur standby drain on.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
04.04.2016 15:11:57
|
|
|
| lauri23 kirjutas: |
| 800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni. |
Veidi offtopic aga ütlen. ehehe, sõltub kestast, telefoni külge kinnitatavad kestad on jah saatanast. Minu telefoni praeguse kesta puhul on aga sama hea kui tüdruk teeb kõigepealt strippi ja siis ülejäänu voodis. Ehk siis kuna pintsakut enamuse ajast
ei kanna ja taskus kandmine on ebamugav, , siis kasutan matkaspordist ostetud dokumendikotti (seal on isegi spetsiaalne mobla tasku).
Tlf saab sama kiirelt kätte kui pintsaku taskust ja samas on kaitse tagatud ka siis kui lähen näiteks rattaga sõitma (kui on vaid t särk ja rattapüksid).
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
04.04.2016 21:59:49
|
|
|
Isegi tavalise S7 aku peab ikka vägevalt
22h sees olnud peale viimast laadimist, 15% akut alles ja selle aja sees ekraan sees olnud 5h2m. 4G järgi ja fb sync ning gmail sync ja exchange meili push sync sees
5 tunnist youtube 2h ekraani sees hoidnud. Kõnet ka 1:45 täna päeval.
Edge omanikel vast jupp maad kauem kestab veel
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.04.2016 22:55:56
|
|
|
| Neid androidiga telefone küll millel vahepeal süsteem huiab ja tõmbab kiirelt aku tühjaks. Üldjuhul hard reset aitab, vahepeal ka garantiisse vaja viia.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
04.04.2016 23:19:39
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Isegi tavalise S7 aku peab ikka vägevalt
22h sees olnud peale viimast laadimist, 15% akut alles ja selle aja sees ekraan sees olnud 5h2m. 4G järgi ja fb sync ning gmail sync ja exchange meili push sync sees
5 tunnist youtube 2h ekraani sees hoidnud. Kõnet ka 1:45 täna päeval.
Edge omanikel vast jupp maad kauem kestab veel  |
Kui järjest kasutada telefoni ja vaadata YouTube jne siis peab jah väga hästi vastu. Samas ikkagi mingid huinjaa tõmbavad taustal tühjaks aku. SOT muidu tuleks vinge aga nii igapäevaselt kasutada siis 3-4 max ja iga õhtu Pead ikka laadima. Hetkel 40 alles mis on tegelikult väga hea aga järgmist päeva sellega ei alusta....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
05.04.2016 00:17:41
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Isegi tavalise S7 aku peab ikka vägevalt
22h sees olnud peale viimast laadimist, 15% akut alles ja selle aja sees ekraan sees olnud 5h2m. 4G järgi ja fb sync ning gmail sync ja exchange meili push sync sees
5 tunnist youtube 2h ekraani sees hoidnud. Kõnet ka 1:45 täna päeval.
Edge omanikel vast jupp maad kauem kestab veel  |
Just läks pilt tasku. Tavaline S7. Suht täpselt 7h tuli SOT. 4g/wifi segu , kõik syncid ja värgid sees ning lisaks bluetooth koguaeg sees mis iga 5 minuti tagant käsib aktiivsusmonitoril pulssi mõõta.
8:30-00:00 kestis. Hea küll.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
06.04.2016 07:34:19
|
|
|
Nonii, natuke loomkatseid tehtud. Tundub, et minu aku drain sõltub sellest, kas Samsung Push Service teeb midagi või mitte. Aga miks ta midagi või kunagi teeb, sellest ma aru ei saa.
Kaks ööd järjest on aku kasutus olnud 3-4%, mis on väga positiivne. Aga täna öösel rebis jälle 40%, päris õhtul hakkasin vaatama, et krt jälle akut rebib ja hommikuks oli tühi. Ja usage alt oli jälle see krdi Push Service tagasi tekkinud. Eelnevatel öödel polnud seda kuskil usage all.
ma ei tea, kas mingil põhjusel jääb ta käima või ta lähebki mingi X intervalli tagant ise käima ja drainib akut.
Ma arvan, et nüüdsest, peale täis laadimist, hakkan sellele teenusele force stop'i tegema. Muud paistab, et üle ei jää, kuivõrd kõik võimalik nett on maha keeratud, kui moblat ei kasuta, aga ikka see Push Service hakkab ullama heast peast.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
06.04.2016 08:05:29
|
|
|
Samsung Push Service uuendused maha saab lasta prooviks?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.04.2016 08:57:50
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| 800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni. |
Veidi offtopic aga ütlen. ehehe, sõltub kestast, telefoni külge kinnitatavad kestad on jah saatanast. Minu telefoni praeguse kesta puhul on aga sama hea kui tüdruk teeb kõigepealt strippi ja siis ülejäänu voodis. Ehk siis kuna pintsakut enamuse ajast
ei kanna ja taskus kandmine on ebamugav, , siis kasutan matkaspordist ostetud dokumendikotti (seal on isegi spetsiaalne mobla tasku).
Tlf saab sama kiirelt kätte kui pintsaku taskust ja samas on kaitse tagatud ka siis kui lähen näiteks rattaga sõitma (kui on vaid t särk ja rattapüksid). |
Eks see man purse on veel omaette teema... Samuti rahakott või raamat (kaanega ümbrised) kõrva ääres rääkijad.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
06.04.2016 09:59:14
|
|
|
| rex kirjutas: |
| tumbuser kirjutas: |
| lauri23 kirjutas: |
| 800 eurine ilusa disainiga telefon (eriti veel edge) kuhugi kesta sisse panna on sama hea, kui oma tüdrukut mitte keppida, et järgmisele mehele ta värskena hoida. S6 taskus olnud aasta ja pole kulumisjälgi, mis silma torkaks. Aasta veel, siis juba naguinii vahetaks telefoni. |
Veidi offtopic aga ütlen. ehehe, sõltub kestast, telefoni külge kinnitatavad kestad on jah saatanast. Minu telefoni praeguse kesta puhul on aga sama hea kui tüdruk teeb kõigepealt strippi ja siis ülejäänu voodis. Ehk siis kuna pintsakut enamuse ajast
ei kanna ja taskus kandmine on ebamugav, , siis kasutan matkaspordist ostetud dokumendikotti (seal on isegi spetsiaalne mobla tasku).
Tlf saab sama kiirelt kätte kui pintsaku taskust ja samas on kaitse tagatud ka siis kui lähen näiteks rattaga sõitma (kui on vaid t särk ja rattapüksid). |
Eks see man purse on veel omaette teema... Samuti rahakott või raamat (kaanega ümbrised) kõrva ääres rääkijad. |
Näidake pilti. Kas tõesti tegu selle sibula-kotiga? Pole veel eesti meeste seas seda trendi levimas näinud.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
07.04.2016 09:20:30
|
|
|
| tsitaat: |
Samsung Push Service uuendused maha saab lasta prooviks?
|
Mis moodi see käib?
Lisaks - avastasin, et see krdi push service läheb ise uuesti käima, isegi kui ta kinni panna. Täna öösel 30% läind jälle ja push service battery usage 54%... täiesti masendav... ma saaks aru kui mul on mingid meilid ja uuendused peale keeratud, aga mul on kõik maha keeratud. Läheb vist factory reset.
Võimalik muidugi, et see push service käibki sellepärast, et mul on mingid asjad käsitsi maha keeratud, aga neid asju on nii krdi palju, et sellele jälile jõuda on suht keeruline.
Sõber ostis samal ajal s7 edge ja tal pole sellist probleemi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.04.2016 09:25:51
|
|
|
S6 edge peal saab uuendused deinstallida rakenduste alt või siis play poes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.04.2016 17:22:26
|
|
|
| Lase see push service maha, mis seal võimelda sellega.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
07.04.2016 17:39:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Lase see push service maha, mis seal võimelda sellega. |
Kuidas te selle maha lasete, ma saan ka ainult stoppida selle.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.04.2016 17:40:44
|
|
|
S6 saab mõlemat teha. Mine play poodi ja otsi see rakendus listist üles, sealt saab uninstall teha
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
07.04.2016 21:38:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| S6 saab mõlemat teha. Mine play poodi ja otsi see rakendus listist üles, sealt saab uninstall teha |
Seal uninstallib uuenduse kõigest....
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.04.2016 22:53:56
|
|
|
No see ka alustuseks äkki abiks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
08.04.2016 00:01:27
|
|
|
| Package disabler ei aita? Parim 2eur kulutus kui rootida ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
08.04.2016 00:38:04
|
|
|
| Nojaa, vahepalakas, kas teil ka Edge on teind siin restarte, mul tegi hommikul kui äratus algas siis kohe pärast paari sekki tegi resa kui äratus helises ja õhtul lihtsalt lampi jooksis kokku, oli mingi 30 sekki ja siis tegi resa...
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
08.04.2016 22:01:48
|
|
|
| Tavaline s7 teeb mul ikka paar korda nädalas restarti peale kokkujooksmist aga see on enamik juhtudel juhtunud chromega.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
10.04.2016 09:42:40
|
|
|
Mida rohkem ma Samsung Push Service't kinni panen, seda rohkem ta akut võtab lol. Täna öösel rebis 50% akust, retardne juba. Panin Package Disabler Pro peale ja disablesin ära selle jura + nats muud stuffi, mis tundus rändom bloat olevat.
Loodetavasti on nüüd rahu majas:)
Edit: 1 öö hiljem, mingit vahet ei tulnud. Aku läks ikka 40% öösel, liht vahetus asi, mis akut rebis. Seekord siis röövliteks android os ja cell standby.
Mis seal ikka, teeme siis factory resetti.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
10.04.2016 16:24:57
|
|
|
| Samsung teeb minu kulul nalja vist. Esmalt s7 edge on jubeda akuga, seejärel ostan see nädal teliast tavalise s7 ja täna taskust välja võttes juhtus selline asi: http://m.imgur.com/a/WVAja
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.04.2016 16:37:22
|
|
|
Perse peal kannad telo ja sõidad rattaga?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
10.04.2016 16:39:05
|
|
|
| JRISETH kirjutas: |
| Samsung teeb minu kulul nalja vist. Esmalt s7 edge on jubeda akuga, seejärel ostan see nädal teliast tavalise s7 ja täna taskust välja võttes juhtus selline asi: http://m.imgur.com/a/WVAja |
Hoidsid sa seda tagataskus rattaga sõites või mis, sest bend testid on üsna positiivsed selles valdkonnas.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.04.2016 16:48:03
|
|
|
Arvan ka, et normaalsetes tingimustes selline asi juhtuda ei saa. Tuleks süüdlast peeglist otsida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
10.04.2016 16:52:07
|
|
|
| Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
10.04.2016 17:00:57
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| JRISETH kirjutas: |
| Samsung teeb minu kulul nalja vist. Esmalt s7 edge on jubeda akuga, seejärel ostan see nädal teliast tavalise s7 ja täna taskust välja võttes juhtus selline asi: http://m.imgur.com/a/WVAja |
Hoidsid sa seda tagataskus rattaga sõites või mis, sest bend testid on üsna positiivsed selles valdkonnas. |
Ei, hoidsin esitaskus. Midagi sellist endal kunagi ei ole juhtunud ja samamoodi kandnud samas taskus rattaga sõites ka Galaxy S6-te, Note 5-te ja muid telosi. Esimene kord kui selline jama juhtub. Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maalane
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2007
|
10.04.2016 17:30:27
|
|
|
| JRISETH kirjutas: |
| Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud. |
Võid LG G5't proovida, kuid sama asja tehes on taskust võttes 2 juppi käes
| Oliverk kirjutas: |
| Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta. |
Kui ise kasutanud ei ole, siis pole mõtet sellist asja öelda. Enamus siiski kiidavad.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
10.04.2016 18:00:07
|
|
|
| maalane kirjutas: |
| JRISETH kirjutas: |
| Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud. |
Võid LG G5't proovida, kuid sama asja tehes on taskust võttes 2 juppi käes
| Oliverk kirjutas: |
| Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta. |
Kui ise kasutanud ei ole, siis pole mõtet sellist asja öelda. Enamus siiski kiidavad. |
Ei ole veel ühtegi kiitvat posti siin näinud viimane nädal.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.04.2016 18:37:43
|
|
|
| Sama siin, pole midagi kurta, aku on korralik ja kokku pole jooksnud. Suurusega ka juba täitsa harjunud, ekraan on üldse super.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
10.04.2016 19:43:40
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| maalane kirjutas: |
| JRISETH kirjutas: |
| Usk Samsungi on minul nüüd täiesti kadunud. |
Võid LG G5't proovida, kuid sama asja tehes on taskust võttes 2 juppi käes
| Oliverk kirjutas: |
| Tundub suhteliselt saan telefon. Aga mis mikrolaineahju tootjalt ikka tahta. |
Kui ise kasutanud ei ole, siis pole mõtet sellist asja öelda. Enamus siiski kiidavad. |
Ei ole veel ühtegi kiitvat posti siin näinud viimane nädal. |
Kui asi töötab korralikult, siis selle kohta ei postitatagi. Postitatakse ainult siis, kui midagi viga on.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.04.2016 22:18:31
|
|
|
| Totaalne bendgate.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JRISETH
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.04.2011
|
11.04.2016 00:05:11
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
hoidsin esitaskus.
|
püksitaskus siis ilmselt?
Seal ju võib see kergelt ära painduda, eriti kui rattaga sõidad (vaata mis nurga moodustab su torso jalgade suhtes). |
Nüüd mõtlen selle üle ja äkki lihtsalt ei märganud paar päeva et selline kõverik. Ma ei ole Lance Armstrong et nüüd rattaga sõites saaksin jalgadega telefoni väänata nii (käisin kergel sõidul, kunagi samas pükstes pole ükski telefon kõveraks läinud, kui ikka sellistes tingimustes telefon vastu ei pea ei ole ta 700€ väärt). Eks näis, ehk saab garantii korras parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 232 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
203 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
11.04.2016 07:49:25
|
|
|
| Oeh, peale factory resetti, sama jama. Ühtegi appi peale ei pannud, ühtegi uuendust ei tõmmanud. Ainult keerasin süngid maha jms. Jätkuvalt samsung push service rebis ööga 40% akut. Viin tagasi esindusse, ei viitsi jeblada enam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
11.04.2016 20:57:18
|
|
|
rumpy, väga nõme olukord. Loodan siiralt, et garantiis saadakse jaole vms, sest ise ma pole akukasutuse all sellist nime kordagi kohanud
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.04.2016 00:34:13
|
|
|
Pole samuti iialgi näinud.
Huvi mõttes võiks ükskord proovida palju öösel läheb aga see oleks n.ö. loomuvastane tegevus kuna ma panen alati ööseks laadima, sest õhtuks on 0-15% alles kui hommikul 8-9 ajal laadijast võtta. Täna näiteks screen time selle ajaga 6.25tundi ja hetkel 18% alles.
Pigem uuendamist pole proovind? Mul on näiteks 1.6 versioon samsung push servicest mis on 6.04.16 välja tulnud. Google annab battery draini veaga soovituse updateda erinevates foorumites.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.04.2016 08:07:17
|
|
|
Jäi silma seal lehel selline jutt
Keegi kasutab ka seda?
Ise teeks ikka manuaalselt, äkki hommikul äratus enam ei toimi
Pealegi peaks ju pin koodi sisestama, et levi tekiks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rumpy
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2011
|
12.04.2016 10:29:55
|
|
|
| tsitaat: |
Pigem uuendamist pole proovind? Mul on näiteks 1.6 versioon samsung push servicest mis on 6.04.16 välja tulnud. Google annab battery draini veaga soovituse updateda erinevates foorumites.
|
Jah, enne factory resetti panin kõik uuendused peale ja drainis nagu loom jätkuvalt.
Pole veel esindusse jõudnud, aga huvitav on see, et peale factory resetti, öösel rebis küll 40% akut, aga samas eile päeval ja täna öösel võttis kokku ainult 5%. Arusaamatu, proovin ühe laadimis tsükli veel... jääks nagu mulje, et see push service käib mingi taimeriga. Muidu kui praegu käitub normaalselt, siis saadab see esindus mind sama targalt tagasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
12.04.2016 11:03:18
|
|
|
Mis see palm rejection endast kujutab?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
12.04.2016 11:07:42
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Mis see palm rejection endast kujutab?  |
Kui heliseb, paned käe telefoni peale, jääb vait.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
12.04.2016 12:25:06
|
|
|
| Selle uuenduse kontekstis tähendab ikka seda, et pihuga ekraani äärte vastu minnes ei tunnista seda enam kui näpuga surkimist.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
12.04.2016 13:03:15
|
|
|
| Edge-ile tuleks kõrgete servadega ümbris/tagakorpus peale tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
12.04.2016 16:12:27
|
|
|
| voltc kirjutas: |
| Selle uuenduse kontekstis tähendab ikka seda, et pihuga ekraani äärte vastu minnes ei tunnista seda enam kui näpuga surkimist. |
Aitäh Sulle! Ma sisimas lootsin, et jutt ongi sellest. Ekraani servast hetkel võtab jah väga palju valesignaale vastu (tavaline 7)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.04.2016 22:56:19
|
|
|
Auklikel tln teedel on laadimine problemaatiline
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|