Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 28.03.2016 09:32:11 vasta tsitaadiga

Pigem nagu üritad lihtsalt mitte otsa sõita... ise jälginud vaid seda. Lahingu siseselt teises tankimängus mõne kiirema tankiga ikka kogemata olen otsa sõitnud, aga mingit karistamist küll keegi pole teinud. Täiesti chill teema.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 13:00:09 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Tobe kius ✔
Tobe möla chätis ✔
Vastu kius ✔
2 tanki tiimist väljas ✔
Kaotus (ilmselt) ✔
Enda "kanguse" kõigile demomine videos ✔✔
Olukorda ratsionaalselt hinnates ei ole baasis tõuklemine (ei tea, kuhu ta selle suunaga sõita plaanis, ootasin isegi mõne hetke, et midagi muutuks) ja kahe tanki hukkamine eriti võrreldavad. Eks paremad mängijad teavad, kui oluline on kiiresti positsioonile jõuda ja kui nõme on baasis aega kulutada.

Omalt poolt tegin lõpus kõik, et dammi vältida, aga olin õhus kinni, mis teha.

Video sai tehtud ikkagi tobedast mängumehaanikast :)

-e-

Boonusena siis video ka minu onboard vaatest ja taevast alguse intsidendist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas enda käitumist ratsionaliseerin? Eks see oli selge, et tema tahab sõita keskele, mina mäkke, suruma hakkasin siis, kui tema oli enda väljasõidukohast juba mööda pannud, aga otsustas, et mul ikkagi keerata ei lase õiges suunas, tal oli veel võimalus ka teiselt poolt kivist mööduda, otsustas siiski lõpuni välja minna.

Ajasin platoonikaaslasega parajasti Skypes juttu, ei arvanud sellest olukorrast suurt midagi. Baasis ikka näeb aeg-ajalt selliseid olukordi.


Õnneks oli olenemata intsidendist korralik õhtu:
https://www.dropbox.com/s/3j2dud7x7wnimt4/Screenshot%202016-03-28%2012.59.37.png?dl=0
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 13:13:07 vasta tsitaadiga

No kui sa tahtsid sealt keskeltkaudu mäkke sõita, siis tegid sa ikka väga suure kaare, sa ei oleks pidanud selle kivi ligidalegi sattuma.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 13:40:22 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
No kui sa tahtsid sealt keskeltkaudu mäkke sõita, siis tegid sa ikka väga suure kaare, sa ei oleks pidanud selle kivi ligidalegi sattuma.
Tank oli ees ju :)
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 13:51:07 vasta tsitaadiga

Vaata nüüd oma viimast videot uuesti, 25. sekundil lipuringi sõites oleks sa saanud kenasti otsejoones hakata keskelt allasõidu poole liikuma, ainumaski tank poleks seganud.
Otse edasi liikudes oleksid selle T-34-2 tagumiku tagant saanud minna.
Selle asemel teed sa 26 sekundil kerge pöörde vasakule, paralleelselt T-34-2 ja edasi hakkategi pusklema.

Aga eks tagantjärgi on muidugi parem näha kes kuhu liikus.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 28.03.2016 14:18:09 vasta tsitaadiga

Ma saan täitsa aru, et lahinguväljal kiskuma hakkamine ja baasis tõuklemine on ise asjad. Samuti et sinu video mõte on tähelepanu juhtimine kahtlasele mängumehhaanikale. Aga sa pead tunnistama, et ise aitasid sellise olukorra tekkimisele kaasa ka. Teise nina eest risti läbi sõita ja ta lihtsalt kivisse suruda, ning selle peale veel chatis öelda "learn to drive".. Isegi mul ajaks harja punaseks (ise ma loomulikult tagantjärgi tõuklema enam ei läheks).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 15:31:58 vasta tsitaadiga

Ma tunnistasin juba videos, et ise ka süüdi, pole selle vastu vaielnudki. Seepärast ka kogu intsidendi videosse lisasin, mitte vaid lõpu
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 16:16:07 vasta tsitaadiga

eks tagantjærgi jätaks paljud asjad tegemata. On isegi tehtud paar korda lükkeid mida poleks tegema pidanud. Aga eesmärgile keskendumine aitab oluliselt tulemusi tõsta. Eile lükkas yks totaalne noob mu lambist mäest alla, et saaks ise lasta vist paremini, kuigi ka kõrvalt oleks saanud seda teha. Mõtlesin sel ajal kui alla libisesin, et lasen talle HE -d karistuseks paar surakat. Siis aga mõtlesin, et mis see mulle annab rsk...vaevalt see tolvan midagi sellest õpib... sõitasin siis hoopis edasi ja tegin kaks killi veel lisaks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 19:09:47 vasta tsitaadiga

polnud Cromwelli näppinud juba tükk agea , tegin sisi ühe lahingu ja välja kukkus see (base exp 1600, kokku koos reservidega 9600):
http://wotreplays.com/site/2579251#steppes-phljuh-cromwell

_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gollum
HV kasutaja
gollum

liitunud: 07.04.2003




sõnum 29.03.2016 11:20:08 vasta tsitaadiga

phljuh kirjutas:
polnud Cromwelli näppinud juba tükk agea , tegin sisi ühe lahingu ja välja kukkus see (base exp 1600, kokku koos reservidega 9600):
http://wotreplays.com/site/2579251#steppes-phljuh-cromwell


kena tulemus. küsiks mis oskustega su meeskond on cromwellil? ja mis equipmenti sa kasutad?

_________________
Maailm on kõik millega on tegu.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Raptor-
HV vaatleja

liitunud: 26.03.2016




sõnum 29.03.2016 16:35:01 vasta tsitaadiga

mina2t kirjutas:
Jep, otsin sealt, uurisin kas siinsetest keegi on kuskil.

Pigem otsin jah sõpruskonda ja puudub huvi klannikates osaleda.

Kaarte enam ei tunne, tanke ka tekkinud niipalju juurde et ei jõua selgeks õppida, võtan vabamalt beer_yum.gif

ESTE on üks väga vana klann,kus toredad liikmed sees ) Vähe mängivad klannikaid aga 75 liikme seast leiad vast sõpru küll!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutajake
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2008




sõnum 29.03.2016 23:06:13 vasta tsitaadiga

Mürsud vahest lendavad nii nagu ise tahavad icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.03.2016 03:14:12 Pakkumine Erickule vasta tsitaadiga

Erick, ise võtaksid pakkumise vastu? Kusjuures ma oleks huvitatud, et sa just minu Cromwelliga lahinguid pead. Päris kena oleks vaadata, kuidas mõni tuleb "kuldse noobi" kerget saaki jahtima ja siis vastu näppe saab. Kui ikka saab?
Pakuks kaks nädalat. Kui WN8 1500 ja võiduprotsent 55 olemasoleva Cromwelli ja reitinguga on kahe nädalaga saavutatud, siis on võistlus sinu kasuks võidetuks loetud. Lisatingimus on see, et kuldmürske ja modpacke ei kasuta, selline reaalne tank, nagu mina teda kasutan ja mängid "üksi" ehk tiimi võid teha ainult mängu alguses, mitte enne mängu. Sinu võidu korral premeerin sind 50-eurose auhinnarahaga (ekvivalent 14 500 kulda) lahingmissiooni eduka täitmise eest. Kui ei õnnestu missiooni ehk tingimusi kahe nädala jooksul täita, loeme võistluse lõpetatuks ja konto kuulub jälle tingimusteta mulle. Mina saaks 50 euro eest ehk head õppevideod ja ehk ka mõned nõksud tanki seadistusele. Kas sobib?
P.S. Kas Luchs tankile sobiksid samasugused tingimused, WN8 protsente-mänge silmas pidades? Selle tankiga tundub mulle täiesti võimatu punkte koguda, tulista nagu püstolist - kümme täistabamust, kahju tekitatud kokku: 20 punkti..Spottimiseks ta sobib, aga sealt ei teeni samuti midagi..See oleks eriti põnev vaadata, kuidas sa selle tankiga WN8 1500 ära teed..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 04:01:35 vasta tsitaadiga

Võiduprotsent 33.3%, WN8 ca 2300, müstilised tiimid täna.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 10:19:22 Re: Pakkumine Erickule vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Erick, ise võtaksid pakkumise vastu? Kusjuures ma oleks huvitatud, et sa just minu Cromwelliga lahinguid pead. Päris kena oleks vaadata, kuidas mõni tuleb "kuldse noobi" kerget saaki jahtima ja siis vastu näppe saab. Kui ikka saab?
Pakuks kaks nädalat. Kui WN8 1500 ja võiduprotsent 55 olemasoleva Cromwelli ja reitinguga on kahe nädalaga saavutatud, siis on võistlus sinu kasuks võidetuks loetud. Lisatingimus on see, et kuldmürske ja modpacke ei kasuta, selline reaalne tank, nagu mina teda kasutan ja mängid "üksi" ehk tiimi võid teha ainult mängu alguses, mitte enne mängu. Sinu võidu korral premeerin sind 50-eurose auhinnarahaga (ekvivalent 14 500 kulda) lahingmissiooni eduka täitmise eest. Kui ei õnnestu missiooni ehk tingimusi kahe nädala jooksul täita, loeme võistluse lõpetatuks ja konto kuulub jälle tingimusteta mulle. Mina saaks 50 euro eest ehk head õppevideod ja ehk ka mõned nõksud tanki seadistusele. Kas sobib?
P.S. Kas Luchs tankile sobiksid samasugused tingimused, WN8 protsente-mänge silmas pidades? Selle tankiga tundub mulle täiesti võimatu punkte koguda, tulista nagu püstolist - kümme täistabamust, kahju tekitatud kokku: 20 punkti..Spottimiseks ta sobib, aga sealt ei teeni samuti midagi..See oleks eriti põnev vaadata, kuidas sa selle tankiga WN8 1500 ära teed..


sul on cromwelliga 330+ lahingut ja wn8 53, wr 45 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mitte keegi ei viitsi 50 euro eest selle wr 55 ja wn8 -t 1500 viia icon_lol.gif

Ei viitsi arvutada kui mitu mängu seda peaks mängima et soovitud tulemust saada aga pakun et see võiks maksta MINIMAALSELT 500 eurot. Arvatavasti 1k icon_rolleyes.gif
Ma ei saa aru kuidas sul õnnestub nii kehva tulemust yldse saada icon_eek.gif

Võta suvaline bot programm ja see teeb ka 200+ wn8. Ehk siis sa mängid kehvemini kui suvaline AHV või kaamel. Arvatavasti mu merisiga suudaks ka parema tulemuse teha kui sina icon_rolleyes.gif

Eriti hea on sul muidugi Cruiser Mk. III wn8, see on 0,32. Jah, null koma 32. 104 mängu juures icon_razz.gif icon_razz.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_eek.gif

Ja eriti ymmargune on M2 WN8 reiting, see on ilus ymmargune 0 ja see pole ainus mille wn8 on 0 icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.03.2016 10:23:40 vasta tsitaadiga

Ilmselt rääkis ta siiski recent WNi sellele tasemele viimisest. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 10:30:12 vasta tsitaadiga

siis ta räägiks mängude arvust mitte nii:
tsitaat:
Kui WN8 1500 ja võiduprotsent 55 olemasoleva Cromwelli ja reitinguga on kahe nädalaga saavutatud


IMHO minuarust on see Fastspotty kusagilt hullarist ära jooksnud tegelinski. See pole lihtsalt võimalik, et mõni mõistuse juures olev inimene sellist jama suust välja ajab ja selliseid tulemusi teeb. See pole lihtsalt võimalik täie mõistuse juures. IQ peab sellisel olema 20 või vähem. Heal juhul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2016 10:36:19 Re: Pakkumine Erickule vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Erick, ise võtaksid pakkumise vastu? Kusjuures ma oleks huvitatud, et sa just minu Cromwelliga lahinguid pead. Päris kena oleks vaadata, kuidas mõni tuleb "kuldse noobi" kerget saaki jahtima ja siis vastu näppe saab. Kui ikka saab?
Pakuks kaks nädalat. Kui WN8 1500 ja võiduprotsent 55 olemasoleva Cromwelli ja reitinguga on kahe nädalaga saavutatud, siis on võistlus sinu kasuks võidetuks loetud. Lisatingimus on see, et kuldmürske ja modpacke ei kasuta, selline reaalne tank, nagu mina teda kasutan ja mängid "üksi" ehk tiimi võid teha ainult mängu alguses, mitte enne mängu. Sinu võidu korral premeerin sind 50-eurose auhinnarahaga (ekvivalent 14 500 kulda) lahingmissiooni eduka täitmise eest. Kui ei õnnestu missiooni ehk tingimusi kahe nädala jooksul täita, loeme võistluse lõpetatuks ja konto kuulub jälle tingimusteta mulle. Mina saaks 50 euro eest ehk head õppevideod ja ehk ka mõned nõksud tanki seadistusele. Kas sobib?
P.S. Kas Luchs tankile sobiksid samasugused tingimused, WN8 protsente-mänge silmas pidades? Selle tankiga tundub mulle täiesti võimatu punkte koguda, tulista nagu püstolist - kümme täistabamust, kahju tekitatud kokku: 20 punkti..Spottimiseks ta sobib, aga sealt ei teeni samuti midagi..See oleks eriti põnev vaadata, kuidas sa selle tankiga WN8 1500 ära teed..


Sa oled tõesti kahjuks oma Cromwelliga juba nii palju mänge teinud, et selle masina overall WN8 1500ni tõstmiseks kuluks mul hinnanguliselt 290 mängu. Seda on natuke palju.

Aga ma teeks sulle sellise pakkumise, et teen sellega 100 mängu, viimne kui üks striimitud. Kui soovid, siis võin ka total vanilla mängida, kuigi striimi vaadatavuse seisukohalt võiks olla kaks modi - damage done counter, mis näitab jooksvalt tehtud dämmi mängu sees, ja Yasenkraseni garaažisisesed lahingukokkuvõtted, et saaks jooksvalt näha iga mängu ja käimasoleva sessiooni WN8-t.

Tahaks ka täpsustust - kas su Cromwellil on ikka olemas olema sellele soovitatav lisavarustus: gun rammer, ventikas ja coated optics? Kas toidu kasutamine on lubatud? Kas meeskonna oskuste ümber seadistamine on lubatud? Kui ei, siis midagi iseenesest katki ei jää, aga siis tuleb väga hardcore mode challenge võrreldes sellega, kuidas seda tanki tegelikult mängitakse. Loomulikult WN8 1500 saja mängu keskmisena on minu hinnangul saavutatav isegi sel juhul.

Et selles mõttes jätan sulle vabad käed otsustada, kas soovid näha, kuidas seda tanki mängitakse uunikumi tasemel seadistatuna, või kuidas seda mängib uunikum siis, kui see on seadistatud sinu kui supertomati poolt icon_wink.gif


viimati muutis erick 30.03.2016 10:38:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 10:47:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tahaks ka täpsustust - kas su Cromwellil on ikka olemas olema sellele soovitatav lisavarustus: gun rammer, ventikas ja coated optics?


päriselt ka arvad, et need tal olemas on? Optimist icon_lol.gif 100% et tal pole neid. Ta ei teagi mis need on ma pakun icon_lol.gif


Ja mida sa sellega erick mõtled? Sa oled õnnega koos kui meeskonnal on põhiskill 65%. Või mis sa arvad et ta ostis KULLA eest meeskonna vä? icon_lol.gif
Või mis raha eest ta selle 75% meeskonna oleks pidanud ostma kui tal heal juhul teeb kogu mängu juures 1 tabava ja dämmi tegeva lasu?
tsitaat:
Kas meeskonna oskuste ümber seadistamine on lubatud?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2016 10:56:39 vasta tsitaadiga

kr6ll, tal on 335 mängu selle tankiga, ma eeldan, et meeskonnal on expi omajagu kogunenud.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 11:00:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll, tal on 335 mängu selle tankiga, ma eeldan, et meeskonnal on expi omajagu kogunenud.
Kui average XP on 200, siis liiga palju seda expi meeskonnal ilmselt pole :D

-e- vabandust, 290 isegi selle tankiga.


viimati muutis sakinaga 30.03.2016 11:05:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 11:10:10 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
kr6ll, tal on 335 mängu selle tankiga, ma eeldan, et meeskonnal on expi omajagu kogunenud.


wn8 on ju 40. Mis exp -i sa sealt saad? ma võin kihla vedada et HEAL JUHUL on selle meeskonna põhiskill 65-70%
ehk tõesti on see tsipa suurem aga kindlasti pole tal yhtegi lisakilli 100% peal. Kui olekski siis kindlasti tulekustutusskill sest see on ju väga oluline et sa ära ei põleks kusagil põõsas. Selline tankikapten nagu fastspotty ei laseks sellel juhtuda icon_rolleyes.gif

Miks ma arvan et see skill on 65? sest arvatavasti ei ostnudki ta sinna eraldi meeskonda vaid tõstis sinna oma eliit crusaderi(wn8=0,32)pealt ja neid ymber ei treeninud . Ehk siis meeskond on punane ja saab veel vähem kogemust kui ta seda muidu saaks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2016 11:20:07 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
erick kirjutas:
kr6ll, tal on 335 mängu selle tankiga, ma eeldan, et meeskonnal on expi omajagu kogunenud.
Kui average XP on 200, siis liiga palju seda expi meeskonnal ilmselt pole icon_biggrin.gif


290 icon_biggrin.gif Vaatasin järele. No hea küll, eeldusel, et alustas 50% meeskonnaga, siis peaks baasefektiivsus olema 100% (50%->100% võtab ca 95K expi) ja natuke veel peale ka (tal on 97K expi). Muidugi ma ei välista midagi. On täiesti võimalik, et ta pole meeskonda üle tõstes seda ümber treeninud Cromwelli jaoks. Cromwellile eelnev Crusader on kergetank, ehk sel juhul opereeriks treenimata crew Cromwelli peal 50% miinusega efektiivsusele ja saaks ainult 25% normaalsest expist.

Sellisel juhul arvan, et kõige olulisem ja õpetlikum osa sellest väljakutsest FastPotty jaoks oleks esimesed 10-15 minutit, kus ma seadistan tema tanki ja meeskonna nii, nagu mängu loojad seda ette on näinud icon_biggrin.gif

Muide, FastPotty, kui sa toimetad oma kasutaja andmed läbi PSi minuni täna, õhtul enne 20:00, saad juba õhtusest striimist näha oma tanki aktsioonis. Ära siis unusta vastamast mu küsimustele üleval. Tegelikult võttes arvesse, kui halvad sul seal garaažis need lood on, siis minimaalselt sooviksin kontrolli meeskonna oskuste ja tankimoodulite üle.

Lisavarustus, toit, mõistlikus koguses premium moon jne. on sinu valik, kas lubad või mitte - loomulikult me saame kõik aru, et see on nagu poksitšempionil paluda mõlemad käed selja taha siduda ja siis poksida peaga, aga no kui sa oled nõus selle privileegi eest maksma, siis ma võin seda teha icon_smile.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 11:27:16 vasta tsitaadiga

see oleks suht vinge stream kui wn8=50 mees hakkaks seal lammutama ja medaleid noppima. thumbs_up.gif

aga ma pakun et see diil jääb katki kuna fastspotty pole sellega nõus.

Mina isiklikult maksaksin sellise striime eest kus fastspotty ise mängiks oma cromwelli, striimis oleks ka veebikaameraga pilt mängijast(fastspotty) ja ka asjakohane kommentaar. Sellise asja eest ma oleks nõus ikka suht viisakat pappi maksma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 30.03.2016 11:29:13 vasta tsitaadiga

Nonii teadjamad mehed mis on parimad tier 5-7 mitte-premium rahategemise tankid 2tk sooviks viitedi,soovitusi jne tänud !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 11:42:52 vasta tsitaadiga

dollarstar kirjutas:
Nonii teadjamad mehed mis on parimad tier 5-7 mitte-premium rahategemise tankid 2tk sooviks viitedi,soovitusi jne tänud !


Need tankid, mille gaasikuulid on küllalt hea läbistavusega. Näiteks rasketank "I-O Exp" laseb gaasikuulidega ühe lasuga kohe maha paljud kergtankid.
Selliste gaasikuulide hind on madal ja teenib head pappi mänguga. Seega soovitaks "I-O Exp"-i ja temast edasi hargnevat liini, "I-O" jne.

Eks üldiselt tuleb jälgida, et valida selline tank, mille kahur on efektiivne ilma preemium kuulideta, I-O Exp ongi selline näide.
Mõni premium tank omab madala taseme kahurit ja seetõttu tulebki ainult premium kuulidega lasta, mis teeb nendega teenimise võimatuks, olgugi et MM-iga neid kõrgetesse Tieritesse ei paigutata.

Ka tankihävitajad on gaasikuulidega efektiivsed raha teenimiseks.
Näiteks gaasikuulidega kasutan sellist TD-d:
"CM 36 Pak 40, French tier 3 premium tank destroyer".
Sellega on teenimine ka hea. Sarnaneb "I-O Exp"-iga, et üks gaasikuul vaenlase pihta ja raha tuleb.

Seega kokkuvõttes minu vastus on, et: vali TD ja HT tankid, gaasikuulidega. Küllaltki sobiv on "KV-1", nii gaasikuulidega kui standard kuulidega, aga "O-I Exp" on ikkagi parem minumeelest.

Olen siin foorumis olevaid kasutajaid maha lasknud I-O Exp-iga küllalt ja hästi teeninud. Soovitan.

Ise olen vahepeal harjutanud Tier 6 ja Tier 8 tankidega, silmaringi harjutamiseks. Õppetunde on mitmeid, näeb kuidas kogenumad mängivad. Teiseks, näeb millised on üldse kõrgemate Tier-ite tankid. Näiteks Maus-ide vastu olen mänginud juba mitu korda, hea kogemus. Kõrgemate tier-ite puhul tundub aina olulisem teada Weak Spot Pointisid. Sest kui ei tea ja lased kasvõi kullaga ja vastane pole isegi eriti nurga all, siis ikkagi valesse kohta lastes kuul läbi ei lähe- tuleb uurida weak spotte enne. Uus versioon 9.14 on väga huvitava gravitatsiooniga, olen abistanud mitmeid tagurpidi tanke ülepidi pöörata. Mitmeid muid õppetunde.

--

Gaasikuulid on need, mis tulevad klahvi nr 3 alt.

Eks algajad kasutavad oma mõisteid alguses. Samas ka edasijõudnud kasutavad valesid mõisteid, näiteks mõiste "gold ammo" on ju väär, õige on "premium ammo".


viimati muutis mirko28 30.03.2016 11:50:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2016 11:50:36 vasta tsitaadiga

dollarstar, kõige kindlam on seda järele vaadata vbaddictist. Kahjuks see on hetkel maas, niiet jään vastuse võlgu.

mirko28, proovi mulle loogiliselt ja füüsika alusel ära seletada, mis pagana asjad on "gaasikuulid" tankidest rääkides? HE tähendab sinu arust heeliumit või? Ma ei tea, mul on tunne et sa oledki funktsionaalselt retarded. Kas sa IQ testi oled kunagi teinud?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 11:51:52 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
dollarstar, kõige kindlam on seda järele vaadata vbaddictist. Kahjuks see on hetkel maas, niiet jään vastuse võlgu.

mirko28, proovi mulle loogiliselt ja füüsika alusel ära seletada, mis pagana asjad on "gaasikuulid" tankidest rääkides? HE tähendab sinu arust heeliumit või? Ma ei tea, mul on tunne et sa oledki funktsionaalselt retarded. Kas sa IQ testi oled kunagi teinud?


ma jah siiani arvasin, et HE bn Heelium. Ei ole siis või?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2016 11:55:00 vasta tsitaadiga

Tee palun netis kasvõi mingi standardne IQ test ja postita tulemus siia: https://www.mensaiqtest.net/
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 30.03.2016 11:57:23 vasta tsitaadiga

dollarstar kirjutas:
Nonii teadjamad mehed mis on parimad tier 5-7 mitte-premium rahategemise tankid 2tk sooviks viitedi,soovitusi jne tänud !


Eriti teadja ei ole, aga minul teenis näiteks SP1C üllatavalt hästi, kui üritasin temaga tükk aega Ace tankerit kätte saada (tulutult icon_razz.gif). Ilmselt kombinatsioon normaalse kahurist, abistatud kahjust ja kõrgema tieri sihmärkidest. Aga kui reaalselt tahad raha teenida just tier5-7 peal, siis võta CromwellB/Rudy või SU-122-44.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2016 12:10:27 vasta tsitaadiga

vbaddicti andmetel teenivad per game kõige rohkem tavatankidest sellised:

1. IS-2 (8611 cred net)
2. Bishop (8105 cred net)
3. BT-7 Artillery (6958 cred net)
4. FV304 (6682 cred net)
5. Nashorn (6577 cred net)
6. OI Experimental (6566 cred net)
7. Skorda T24 (5760 cred net)
8. Hummel (5646 cred net)
9. O-I (5633 cred net)
10. Stug III G (5616 cred net)
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 12:23:15 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Tee palun netis kasvõi mingi standardne IQ test ja postita tulemus siia: https://www.mensaiqtest.net/


Aga mida see test siin WoT-i foorumis annab?
Ega see, et edasijõudnud ja algajad kasutavad valesid väljendeid, ei tähenda ju, et neil oleks madal IQ.

Ma töötan insenerina, seega traditsioonilises mõistes on IQ üle keskmise.

Muidu näen, et minu vastuse sisuline pool oli siiski üsna õige, et soovitada I-O Exp-i nagu ka näib et teised on soovitanud netis. Aga ma lisasin lisaks ka põhjenduse oma soovitustele ja seisukohtadele, nagu alati.

Võin muidu proovida õhtul iq-testi, aga proovige siis teised siin ka.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 12:24:31 vasta tsitaadiga

mirko on meil jah ekspert siin teemas. nüüd veel puudus et fastspotty ka tuleks nõu andma icon_smile.gif

pole lihtsalt võimalik et siia on 2 erinevat eksperti tekkinud lyhikese ajaga. Kui nii tõesti on ... siis on ilmselt mõnest asutusest hunnik tegelasi välja pääsenud, kellele arst on soovitanud wot -i mängima hakata icon_eek.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 12:28:36 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
mirko on meil jah ekspert siin teemas. nüüd veel puudus et fastspotty ka tuleks nõu andma icon_smile.gif

pole lihtsalt võimalik et siia on 2 erinevat eksperti tekkinud lyhikese ajaga. Kui nii tõesti on ... siis on ilmselt mõnest asutusest hunnik tegelasi välja pääsenud, kellele arst on soovitanud wot -i mängima hakata icon_eek.gif


eks paluge viisakalt FastPotil end id-kaardiga tuvastada vms, siis saate ka vastused paranoilistele kahtlustele.
Vaevalt, et see FastPott või mina pretendeerime eksperdi staatusele, vaevalt, et kusagil elujõulises foorumis üldse keegi sellist eesmärki omaks.
Nõu annab nii tema, mina kui teised inimesed oma kogemustest iga eluvaldkonna foorumites, seejuures mina ka põhjendasin oma nõu andmise seisukohti ja näib, et valet nõud ei andnud, kuna ka teised on nii soovitanud Eriku kopipasteeritud nimekirja järgi.

Milliseid tanke te siis ise soovitaks ja põhjendage miks?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 12:30:40 vasta tsitaadiga

dollarstar kirjutas:
Nonii teadjamad mehed mis on parimad tier 5-7 mitte-premium rahategemise tankid 2tk sooviks viitedi,soovitusi jne tänud !


mina soovitaksin mängida tanki millega su näitajad kõige paremad on. Yldiselt kipub parimat raha tooma tank millega sul on hea wr ja millega suudad teha korralikult dämmi.
Pole mõtet näiteks mängida mingit td -d, mis mingi listi järgi toob head raha aga sulle kohe yldse ei meeldi(ei oska) td mängida.

Nii et vaata aga oma tankide list yle, võta sealt parim välja ja hakka aga raha printima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 12:50:48 vasta tsitaadiga

Hellcati ajast on TD mu mängituim tankiliik, praegu ei viitsi pea üldse TD-ga mängida enam, nii tüütu passimine. Algajana oli hea, madalam skillcap.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 13:05:46 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Hellcati ajast on TD mu mängituim tankiliik, praegu ei viitsi pea üldse TD-ga mängida enam, nii tüütu passimine. Algajana oli hea, madalam skillcap.


TD ja SPG on küll passiivsemad, kuna nendega ei saa torni pöörata eriti. Aga oskusliku mängimise korral ja sobiva tanki valikuga saab ka nendega aktiivsemat mängustiili teha.
Näiteks UK Tier 6 SPG on väga kiire sõiduga ja saab aktiivselt rasketankide tagalas mängida ja Shif-klahviga minimapil sihtida polegi vaja, lihtsalt vajutad parema hiireklahviga vaenlase peale sihiku lukustamiseks, siis ootad 3 sekundit ja lased rasketankide taga olles kuuli edukalt pihta. See on üsna aktiivne mäng. Samamoodi saab TD-ga rasketankide sabas sõita ja sealt ohutuid laskepositsioone võtta. Taas küllalt aktiivne ja sõjategevuse keskmes.

Muidugi on teised tankiliigid manööverdamises võimekamad ja seetõttu nendega saab aktiivsemat mängu teha.

Mainitud TD "FCM 36 Pak 40" on eriti madala Tier-i mootoriga ja aeglane, ja tuleb seetõttu passida tõesti põõsas, aga siisk iteenib hästi ja vahelduseks meeldib.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.03.2016 13:07:43 vasta tsitaadiga

Mirko, palun hakka WoTis eesti keelt kasutama, rootsi keelt on küll tore õppida, kuid kui sa polnud senimaani aru saanud, mis asi HE mürsk on, siis ma arvan, et muud asjad on veel keerulisemad. Eesti keeles on sul seal kõik asjad ära seletatud ja äkki paranevad ka tulemused kuidagi. Ühtlasi saad lugeda, mis mürsud(!), need tegelikult on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 13:44:06 vasta tsitaadiga

Mirko, 1 aprill uks ees. Kas sai liiga kõrge eesmärk võetud?
Kuidas ise kommenteerid?

mirko28 kirjutas:

See WN8 ja WR mul kõiguvad loomulikult veel mõnda aega, kuna vaja on testida päris palju uusi asju.
Praegu olen päris palju uppunud ja katsetanud Weak Pointe.
Aga ise ennustan, et 1-apr on mulk WR=50% ja WN8=1000.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 13:46:54 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mirko, palun hakka WoTis eesti keelt kasutama, rootsi keelt on küll tore õppida, kuid kui sa polnud senimaani aru saanud, mis asi HE mürsk on, siis ma arvan, et muud asjad on veel keerulisemad. Eesti keeles on sul seal kõik asjad ära seletatud ja äkki paranevad ka tulemused kuidagi. Ühtlasi saad lugeda, mis mürsud(!), need tegelikult on.


"Mürsud", ok.
Tulemused on hetkel veel algaja taseme omad, kuna ma olengi mänginud alles 3 kuud ja seejuures palju testinud.
Mul on plaan liituda WoT-i testijatega lähitulevikus.

Aga praegu ütleks, et tulemused paranevad järgmiste punktidega:

1) kasutada abistavaid Mode. Näiteks minu konto head tulemused tegi eelmine omanik OldSkools Mod-iga nagu ta ütles hiljuti. See olevatki cheat-moodul ja parandab tulemusi.
2) õppida selgeks tankide Weal spot kohad.
3) testida ja katsetada vähem, orienteerida tulemustele. Näiteks heade tulemustega mängijad teevad päevas 10 mängu ainult, keskendunult, ma teen 60-120 mängu päevas, vabas olekus, testides asju jne.

Noh, praegu igatahes ma ei taotle tulemuste parandamist, vaid meelelahutust ja õppimist.

mirko28 kirjutas:

See WN8 ja WR mul kõiguvad loomulikult veel mõnda aega, kuna vaja on testida päris palju uusi asju.
Praegu olen päris palju uppunud ja katsetanud Weak Pointe.
Aga ise ennustan, et 1-apr on mulk WR=50% ja WN8=1000.
[/quote]

[quote="Ahto"]Mirko, 1 aprill uks ees. Kas sai liiga kõrge eesmärk võetud?
Kuidas ise kommenteerid?

WR-i olen siin teienud küll üle 50% 24h-ga, mänge ca 100 seejuures. Selle WR-iga raskusi pole, see on ka täna täidetud juba. See WR sõltub ka Starmani ühendusest, üsna sageli mul ikka ühendus kukub ära või Wot jookseb kinni. Aga pemaiselt oleneb WR ikka mängude hulgast ja keskendumisest. Või nteha ka 10 mängu ja arvatavasti WR=70% ilmselt mõnel päeval.

Aga W8 osas ennustasin valesti. See jääb mul max 700 peale hetkel ikkagi. 1000 veel ei küündi.


viimati muutis mirko28 30.03.2016 13:49:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 13:46:55 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
Mirko, 1 aprill uks ees. Kas sai liiga kõrge eesmärk võetud?
Kuidas ise kommenteerid?

mirko28 kirjutas:

See WN8 ja WR mul kõiguvad loomulikult veel mõnda aega, kuna vaja on testida päris palju uusi asju.
Praegu olen päris palju uppunud ja katsetanud Weak Pointe.
Aga ise ennustan, et 1-apr on mulk WR=50% ja WN8=1000.


1.aprill on teadupärast naljapäev icon_smile.gif
Aga tundub, et ma saan lähikuu jooksul selle eesmärgini ise juba. Mängud on peale updatet nii ikalduma hakanud, et igasugune mänguisu kaob nädalateks juba ära.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 30.03.2016 13:47:59 vasta tsitaadiga

Minu teada "gaasikuule" mingil moel taheti äpardunud WOT Rubicon uuenduses lisada koos tankistide moraali tõstvate tasuliste loosungitega/ikoonidega tankide korpuste peal. Lausa kahju et jäime sellisest pornost ilma icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 13:55:42 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:

WR-i olen siin teienud küll üle 50% 24h-ga, mänge ca 100 seejuures. Selle WR-iga raskusi pole, see on ka täna täidetud juba. See WR sõltub ka Starmani ühendusest, üsna sageli mul ikka ühendus kukub ära või Wot jookseb kinni. Aga pemaiselt oleneb WR ikka mängude hulgast ja keskendumisest. Või nteha ka 10 mängu ja arvatavasti WR=70% ilmselt mõnel päeval.

Aga W8 osas ennustasin valesti. See jääb mul max 700 peale hetkel ikkagi. 1000 veel ei küündi.


Noobmeter näitab küll viimase 1000 lahingu keskmiseks WN8 512 ja WR 46,19
Pead ikka kõvasti impruuvima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 30.03.2016 14:01:39 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
mirko28 kirjutas:

WR-i olen siin teienud küll üle 50% 24h-ga, mänge ca 100 seejuures. Selle WR-iga raskusi pole, see on ka täna täidetud juba. See WR sõltub ka Starmani ühendusest, üsna sageli mul ikka ühendus kukub ära või Wot jookseb kinni. Aga pemaiselt oleneb WR ikka mängude hulgast ja keskendumisest. Või nteha ka 10 mängu ja arvatavasti WR=70% ilmselt mõnel päeval.

Aga W8 osas ennustasin valesti. See jääb mul max 700 peale hetkel ikkagi. 1000 veel ei küündi.


Noobmeter näitab küll viimase 1000 lahingu keskmiseks WN8 512 ja WR 46,19
Pead ikka kõvasti impruuvima icon_biggrin.gif


Viimase 1000 lahingu kohta jah, aga viimase 24h kohta näitab WR=53%.
Praegu ma olen sageli saanud WR > 50% ja seejuures ma ei testin katsetan asju jne. Hakkasin katsetama kõrgeid Tier-eid hiljuti.
Seega see WR-miilikivi on ületäidetud.

Aga keskendun praegu WN8 peale, et see 700 peale viia püsivamalt.
Eks 1-mai peaks olema 700 püsivalt viimase 30p kohta ma usun.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.03.2016 14:02:29 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
Ma töötan insenerina, seega traditsioonilises mõistes on IQ üle keskmise.


Insener selle sõna klassikalises tähenduses poleks mitte kunagi segamini ajanud termineid HE ehk High-Explosive ja He ehk heelium, mürskude kontekstis. Pakun, et oled paremal juhul "kvaliteeditagamise insener", ehk teisisõnu lihtlabane testija, kelleks olemine ei nõua iseenesest mingeid silmapaistvaid intellektuaalseid võimeid.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 14:10:53 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mirko28 kirjutas:
Ma töötan insenerina, seega traditsioonilises mõistes on IQ üle keskmise.


Insener selle sõna klassikalises tähenduses poleks mitte kunagi segamini ajanud termineid HE ehk High-Explosive ja He ehk heelium, mürskude kontekstis. Pakun, et oled paremal juhul "kvaliteeditagamise insener", ehk teisisõnu lihtlabane testija, kelleks olemine ei nõua iseenesest mingeid silmapaistvaid intellektuaalseid võimeid.


Vabalt võib olla ka Peugeot või Citroen insener icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 14:17:34 vasta tsitaadiga

FastPotty kaitseks võiks samas öelda, et kui võtta WoT lihtsalt kätte ja mängida, ega siis suurt midagi aru küll kohe ei saa.
Enda ajalugu vaadates siis T-60 (T2), 21 mängu WN8 0. T-46 (T3), 85 mängu WN8 21,83. icon_redface.gif
Kaarte ei tunne, mehaanikast midagi ei jaga, kedagi ega midagi karta ei oska, uhad tankiga nagu mingi rallikaga ringi ja nii need tulemused tulidki.

Peaks vist kätte võtma ja need "mustad" plekid oma statistikast ära likvideerima. icon_lol.gif

YT vaadates, õpetusi lugedes hakkasid loomulikult tulemused tasapisi paranema, aga tunnistan endale ausalt, et minust päris head tankisti kunagi ei saa.
Kollane/roheline on max mis ma enda puhul üldse näen.
Osalt on see kinni mängustiilis ja piisava ruumilise taju ja orienteerumisvõime puudumises et kaarte ja situatsioone adekvaatselt lugeda ja vastavalt reageerida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 14:26:45 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
mirko28 kirjutas:
Ma töötan insenerina, seega traditsioonilises mõistes on IQ üle keskmise.


Insener selle sõna klassikalises tähenduses poleks mitte kunagi segamini ajanud termineid HE ehk High-Explosive ja He ehk heelium, mürskude kontekstis. Pakun, et oled paremal juhul "kvaliteeditagamise insener", ehk teisisõnu lihtlabane testija, kelleks olemine ei nõua iseenesest mingeid silmapaistvaid intellektuaalseid võimeid.




Mitte mingi testija, äärmisel juhul komplekteerija.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2pe
HV kasutaja

liitunud: 27.08.2010




sõnum 30.03.2016 14:40:33 vasta tsitaadiga

Ärge vastake palun trollidele icon_exclaim.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Las Mirko arutleb omaette nurgas.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 15:31:20 vasta tsitaadiga

kõige rohkem häirib mind see, et tomatid ajavad oma joru. Jah, ma isegi alguses eriti parem mängija polnud, kui ikka järele mõelda, kuid .... mulle ei pakkunud keegi mingit treeningut, nagu mina pakkusin kohe peale esimest fastpotty postitust, kus ta kurtis et tema näitajad on halvad. Ma pakkusin kohe, et ma aitan. Teeme hetzeri koolituse ja ma oleks temaga platooninud ja treeninud. Tasuta obv. jne. Kuid ei, tyyp rallib aga edasi oma cromwelliga 45 wn8 -ga ja räägib aga juttu, et mäng ei arvesta fyysika reeglitega ja et tema on ikka õige mees.

+veel mirko oma tutvumislahingutega + muu jura.

Ma ei saa aru mis toimud. Tyybid ei taha paremaks saada ... vaid tahavad, ET MÄNG TEHAKSE NENDE JÄRGI YMBER. Et nad saaks oma lightidega võtta maha eest heavysi, et nende heavydel oleks parem kamo ja kiirus, et spottida jne.

icon_eek.gif icon_confused.gif icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 360, 361, 362 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.