Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1474, 1475, 1476 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 14:19:39 vasta tsitaadiga

Kui sa paned konkreetse teate kinni "ära näita rohkem" valikuga, siis see käib küll vaid selle konkreetse teate kohta.
Uusi teateid vist ennetavalt kinni keerata ei saagi.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 14:22:45 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Kui sa paned konkreetse teate kinni "ära näita rohkem" valikuga, siis see käib küll vaid selle konkreetse teate kohta.
Uusi teateid vist ennetavalt kinni keerata ei saagi.
 


WTF? icon_eek.gif
Mis vahet on siis lihtsalt sulgemisel ja ära näita rohkem valikul?

Aga ma tõepoolest ei soovi seda spämmi ekraanile...hea veel et, et lasta "ennetavalt" reklaame... icon_evil.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 14:29:42 vasta tsitaadiga

Lihtsalt sulgemisel peaks näitama sama teadet järgmisel korral uuesti. Vist?
Mis teateid sealt siis niiväga tuleb? Pole ise mitte märganud.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 14:33:05 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Aga on veel Menüü (OK) => Seaded => TeliaTV => Teadete seaded => ...
Mida see teeb?
 


Keerasin selle taas "ära näita teated" peale, huvitav mis selle pidevalt ära resettib... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 17.04.2016 18:45:32, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 14:38:36 vasta tsitaadiga

Ja kas all ääres näitas ilusasti, et salvestas?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 14:41:41 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ja kas all ääres näitas ilusasti, et salvestas?


Jah, sama ta väidab ka kui teade "ära näita rohkem" valikuga sulgeda.
Siis öeldakse, et teadete nägemiseks tuleb seadete alt uuesti aktiveerida, ometi aktiveerub see nagu ise.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 26.03.2016 14:52:25 vasta tsitaadiga

Kuidas see minuTV Arrise boksiga töötab? Mul suvilas mahupiiranguta internet ja Arris pilti ette ei võta? Või on minuTV jaoks mingi eraldi boks vaja? Kas boks automaatselt ei saa aru, et on mobiilse neti küljes ja laeb minuTV softi alla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.03.2016 15:13:58 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
Kuidas see minuTV Arrise boksiga töötab? Mul suvilas mahupiiranguta internet ja Arris pilti ette ei võta? Või on minuTV jaoks mingi eraldi boks vaja? Kas boks automaatselt ei saa aru, et on mobiilse neti küljes ja laeb minuTV softi alla?


Ei saa. Sellele on eraldi Arrise väljalase. Softi saab küll manuaalselt peale kirjutada. Võib juhtuda, et boks läheb pekki. Mine parem rendi 1.99 MinuTV tarbeks eraldi. Võib-olla tulevikus, kui kliendi ruuter kaughallatav.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 26.03.2016 15:42:06 vasta tsitaadiga

Mingi suurem rike hetkel Teliaga?
Vaatasin FOXplay-d, kui pilt järsku mustaks läks. Kuna boks puldile ei reageerinud, sai saba. Peale seda esimesest pallist edasi laadimine ei lähe. Telia koduleht ka maas. Samas netiühendus toimib...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006




sõnum 26.03.2016 15:45:51 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:
Mingi suurem rike hetkel Teliaga?
Vaatasin FOXplay-d, kui pilt järsku mustaks läks. Kuna boks puldile ei reageerinud, sai saba. Peale seda esimesest pallist edasi laadimine ei lähe. Telia koduleht ka maas. Samas netiühendus toimib...


Sama mul ka
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 15:52:51 vasta tsitaadiga

Arvutis aga TV töötab. Seega tundub selline regulaarselt esinev probleem olevat, pole mitte esmakordselt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.03.2016 15:55:32 vasta tsitaadiga

Suurem üldine probleem tundub olevat tõesti. Restartida pole mõtet. Turvareziimis jääb tava-TV pilt ette. Muud lisateenused ei toimi. Loodetavasti ei öelnud Pilv üles, vaid sql restartis end.
Vanast ajast meenub, et tunnikene tööajast võib minna.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.03.2016 15:59:00 vasta tsitaadiga

Üldine telepildi kadu jah. Mul ruuteril TV tuluke ka ei põle. Vaatasin telerit ja kui pilt ning nett kadusid, kirusin intenot jälle. Nett taastus aga telepilt ei tulnud peale mitmeid restarte.

165 kõne ja sealt robot ütles, et hetkel mingi probleem.
Online abi ka hetkel "hoolduses"

can860 kirjutas:
Telia koduleht ka maas. Samas netiühendus toimib...

Kijutavad, et hooldustööd. Äkki ongi icon_rolleyes.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 26.03.2016 16:02:15 vasta tsitaadiga

Lepinguliselt on kokku lepitud, et hooldustööd toimuvad öisel ajal. Praegune sündmus on üldrike.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 16:28:51 vasta tsitaadiga

http://papi.mw.elion.ee/dtv-api/2.0/et/server_time
Server aega juba näitab, huvitav, võib boksil saba seina torgata?

... töötab.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 16:38:21 vasta tsitaadiga

Oh dear, estonia beta testimine jätkub
Mul pole probleeme....hetkel pole piilunud sinna, aga see rootsi turu jaoks testimine hakkab üle viskama.
Juba aastaid loen kuidas vead on igas nurgas, ainuke....ja tõesti ainuke asi, mis töötab on live pildi näitamine. Ja see on ka ainuke teenus mida ma kasutan!

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 16:44:31 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/v/eesti/e90f9540-5512-47bd-a558-698e72dd0db1/telia-teenused-on-hairitud
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.03.2016 16:52:37 vasta tsitaadiga

Tore muidugi, aga peale rikke likvideerimist pole sarnasel teatel enam mingit mõtet. Tahaks juba varem teada. Näiteks teade digiboksi kaudu teleri ekraanile vms.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.03.2016 17:06:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Oh dear, estonia beta testimine jätkub
Mul pole probleeme....hetkel pole piilunud sinna, aga see rootsi turu jaoks testimine hakkab üle viskama.
Juba aastaid loen kuidas vead on igas nurgas, ainuke....ja tõesti ainuke asi, mis töötab on live pildi näitamine. Ja see on ka ainuke teenus mida ma kasutan!


Millisest Rootsi turu jaoks testimisest räägid? No, anna kasvõi üks teenus, mida enne siin nii testime ja edasi liigub.

See, kui ühel korral räägitud, et Eestis saavad asjad kiiremalt tehtud ja siis on tarbijaskond IT teadlikum, ei tähenda see, et igat asja pead sina rootsi jaoks testima. Must või valge, reaalsuses on olukord teine.

Samsungist räägid endiselt? Siis sel juhul pole midagi uut ja pole ka teema, mida iga päev torkida.

Jään ootama, mida Rootsi jaoks testid. Saan ka ise targemaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.03.2016 17:28:34 vasta tsitaadiga

Kunagi visiooniga mees küll väitis, et kui Samsungi äpp siin, Eestis, testitud saab, siis hakatakse seda ka teistesse TeliaSonera maadesse levitama. Eelkõige Rootsi.
Sama lugu ja jutt käis Elioni salvestusteenuse kohta, mis olevat maailma kõige eesrindlikum teenus ja kohe kindlasti siit ka Rootsi levib ja seal salvestavad boxid kiirelt välja sööb, kui siinsed kliendid asja heaks kiidavad ja ära testivad...
Ju siis vahepeal on selgunud, et asjad on nii hapud, et Rootsi need enam ei kõlba.
icon_smile.gif
P.S.
Ma ei viitsi artiklit ülesse otsida (kahju, et bookmarki ei pannud), aga kuskil praegune Telia peamees ise seletas Eestist, kui testmaast...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.04.2002




sõnum 26.03.2016 17:28:42 vasta tsitaadiga

salusoft kirjutas:
Tompa kirjutas:

Mis selles vanas menüüs nii palju head on, mille nimel reklaamivabast kordusTVs, filmiriiulist ja FOXplayst loobuma peaks?

No kordusTV ja filmiriiul on vanas kah olemas, kuigi ma pole neid kasutanud (kobra küll vaatab sealt mingit "Pilvede all" seepi).
Uut menüüd olen korra proovinud, oli paraku nihuke uimerdis, et lasin vana softi tagasi panna.


kuidas said selle vana sofi tagasi

_________________
No Face, No Name, No Number
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.03.2016 17:44:35 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Kunagi visiooniga mees küll väitis, et kui Samsungi äpp siin, Eestis, testitud saab, siis hakatakse seda ka teistesse TeliaSonera maadesse levitama. Eelkõige Rootsi.
Sama lugu ja jutt käis Elioni salvestusteenuse kohta, mis olevat maailma kõige eesrindlikum teenus ja kohe kindlasti siit ka Rootsi levib ja seal salvestavad boxid kiirelt välja sööb, kui siinsed kliendid asja heaks kiidavad ja ära testivad...
Ju siis vahepeal on selgunud, et asjad on nii hapud, et Rootsi need enam ei kõlba.
icon_smile.gif
P.S.
Ma ei viitsi artiklit ülesse otsida (kahju, et bookmarki ei pannud), aga kuskil praegune Telia peamees ise seletas Eestist, kui testmaast...


Tean, millest jutt. Selle taga võtta, et siin on jama, kõik pekkis ja see tänu rootsi jaoks testimisele, on täiesti hülge...

Isegi, kui oleks, kõik teenused viiakse edasi, siis olge nüüd mõistusega, Samsung ei ole Telia arendatud. Nende OS, kui sellest see lõputu jutuhala käib.

Ma kasutan samuti teenust aga teie järgi tundub, nagu miskit ei tööta, kõik pidevalt jamade ja üks sama käputäis tegelasi arvan, et kui tal, siis kõikidel.

Üle viskab. Ma olen poolt kui antakse selge ilming, millest jutt. Lihtsalt sisutu hala on minu jaoks null.

Testime rootsi jaoks edasi, kui nii on seisukoht, siis las olla. Telia tegutseb edasi ja mitte miskit ei tooda me selleks, et lasta eesti kliendil katsejänes olla. Arengud toimuvad üle maalima. Eesti peaks sellest välja jääma? Õnneks seda ei näe ja ei taha iial näha. Meie tugevus on selgelt näha.

Kui näed mure laita, tule ja aita. Suured IT gurud, näidake, mida suudate.

NB! Kui pole inimesel visiooni, on ta sabas sammuja. Hea meelega näen visiooni omavaid inimesi enda ümber ja neid võiks palju rohkem olla.
Vaba turg on! Ja shit happens vahepeal. Eestlastena me vingume palju. Väga palju!

Minu pahameelepurske lõpp.

Tänane rike polnud karvavõrdki seotud ühegi seadme, OS või versioonist. Telia viga küll aga mitte TV arendusest tulenev.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 26.03.2016 17:53:09 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Oh dear, estonia beta testimine jätkub
Mul pole probleeme....hetkel pole piilunud sinna, aga see rootsi turu jaoks testimine hakkab üle viskama.
Juba aastaid loen kuidas vead on igas nurgas, ainuke....ja tõesti ainuke asi, mis töötab on live pildi näitamine. Ja see on ka ainuke teenus mida ma kasutan!

Siin testimisel on minu silmis ka positiivne külg, me saame uusi lahendusi varem kasutada. Samsungi äpp on kusjuures väga hea näide, see oli minu meelest väga hea mõte, kahju ainult et salvestuste osa korralikult toimima ei saadud. Kõige rohkem ma tunnengi puudust teleri äpist kust saaks eesti saateid järele vaadata endale sobival ajal. Ilmselt olen ma vähemuses ja enamus vaatab telefonidest, tahvlitest või arvutitest, muud moodi ma ei oska seletada miks ühtegi alternatiivi turul ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
can860
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2014




sõnum 26.03.2016 18:32:40 vasta tsitaadiga

Teatud turul (turuosas) testimises pole midagi halba. Kui testitav teenus piisavalt ebastabiilne, tuleb sellest mingil moel teada anda - hinnaga, infoga vms. Ma ei mõtle selle all nüüd kindlasti, et Eestis pakutav Telia TV teenus vääriks "beta" staatust, kaugeltki mitte. Tegelikult eelistan Telia pakutavat teistele teenusepakkujatele, olgu üheks põhjuseks kasvõi see, et klient, kellel on "iidsest ajast" 3€ kuutasuga tv pakett saab seda tänaseni edasi kasutada, sunniviisilist üleviimist pole. Kes Starmani klient on olnud, teab kuidas seal asjad on ...

Arendusest rääkides, kas oleks väga utoopia oodata, et AppleTV saab Telia TV äpi (koos salvestuste, FOXplay ja muuga)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 26.03.2016 18:49:32 vasta tsitaadiga

can860 kirjutas:
Teatud turul (turuosas) testimises pole midagi halba. Kui testitav teenus piisavalt ebastabiilne, tuleb sellest mingil moel teada anda - hinnaga, infoga vms. Ma ei mõtle selle all nüüd kindlasti, et Eestis pakutav Telia TV teenus vääriks "beta" staatust, kaugeltki mitte. Tegelikult eelistan Telia pakutavat teistele teenusepakkujatele, olgu üheks põhjuseks kasvõi see, et klient, kellel on "iidsest ajast" 3€ kuutasuga tv pakett saab seda tänaseni edasi kasutada, sunniviisilist üleviimist pole. Kes Starmani klient on olnud, teab kuidas seal asjad on ...

Arendusest rääkides, kas oleks väga utoopia oodata, et AppleTV saab Telia TV äpi (koos salvestuste, FOXplay ja muuga)?


Utoopiline mitte, kuid seda loota ei tasu. Esiteks peaks olema partneril huvi olla partnerluses. Teiseks, kas Apple on kusagilegi oma teenuse integreerimist teha lasknud? Mul puudub teadmine aga kahtlen sügavalt, et on. Edasi polegi mõtet rääkida, kui asi jääb esimese puu taha toppama icon_smile.gif
Oleks nii lihtne, et muudkui võtame ja teeme ära. Sellega võiks ka FOXplay sisu anda kuhjaga. Meie seda osa ei määra. Partnerist tulevad sõltuvused ja tingimused on nii boonus kui takistus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1474, 1475, 1476 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.