Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 25.02.2016 18:36:46 vasta tsitaadiga

Kas kuskil Eesti poodides 500gb Bloodborne või Until Dawni bundlet ka müügil on? Hetkel valikus veel Nathan Drake Collection või Order 1886, mõlemad leidsin 399 euro eest.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 18:38:11 vasta tsitaadiga

Revi|o kirjutas:
Kas kuskil Eesti poodides 500gb Bloodborne või Until Dawni bundlet ka müügil on? Hetkel valikus veel Nathan Drake Collection või Order 1886, mõlemad leidsin 399 euro eest.

see order 1886 pole nüüd küll suurem asi mäng.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 18:42:30 vasta tsitaadiga

hyple oli ülikõva (teisedki firmad teevad sama, isegi edukalt) ning cinematic experience @ 30fps pidi oleam lausa thumbs_up.gif kui 60 fps'i või üle selle on siis ju jama ja ei ole enam see icon_lol.gif

tora näha, et epic fail oli vähemalt beer_yum.gif

ps: kui ps4 osta siis juba 1TB versioon. See 500gb saab suht ruttu täis kui psn'ist mänge ligi võtta.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 20:10:12 vasta tsitaadiga

Order on väärt 20 eurot, mitte rohkem.
Story on täielik crap fest aga selle eest pole ilusamat PS4 mängu veel näinud, puhtalt sellepärast tasuks ära proovida.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 20:19:58 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Order on väärt 20 eurot, mitte rohkem.
Story on täielik crap fest aga selle eest pole ilusamat PS4 mängu veel näinud, puhtalt sellepärast tasuks ära proovida.

paar väga head lahingut on selles mängus aga ülejäänu...

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 21:19:17 vasta tsitaadiga

Mis sellest bundlest, hetkel Sony Center müüb 500Gb konsooli 299€ eest, sinna osta milline mäng tahes juurde.

https://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C3%A4ngud+ja+konsoolid/Konsoolid/427107/
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitval
HV kasutaja
priitval

liitunud: 18.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 15:54:23 vasta tsitaadiga

Üks küsimus , nimelt kui osta sony playstation 4 siis kui osta kasutatud mäng või sõbralt laenata siis mängimisega probleeme ei teki ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 16:00:04 vasta tsitaadiga

priitval kirjutas:
Üks küsimus , nimelt kui osta sony playstation 4 siis kui osta kasutatud mäng või sõbralt laenata siis mängimisega probleeme ei teki ? icon_smile.gif

ei teki.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.02.2016 19:15:28 vasta tsitaadiga

priitval, ja kui sõbral on uus mäng ,saab ta sulle "proovida" anda tunniks otse striimides tema ps4-jast sinu ps4-ja.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 27.02.2016 19:26:39 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
priitval, ja kui sõbral on uus mäng ,saab ta sulle "proovida" anda tunniks otse striimides tema ps4-jast sinu ps4-ja.


Ja seda AINULT digitaalse sisu poolest. Plaadi mänge ei saa streamida.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ollu666
HV kasutaja
ollu666

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 18:57:07 vasta tsitaadiga

http://www.theverge.com/2016/3/1/11138016/playstation-4-remote-play-pc-mac-feature
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 20:05:19 vasta tsitaadiga

hm saab mängida PC taga hiire ja klaveriga? Shooterites saab siis päris kergesti kõmmutada kui lag madal. icon_cool.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.03.2016 20:16:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
hm saab mängida PC taga hiire ja klaveriga? Shooterites saab siis päris kergesti kõmmutada kui lag madal. icon_cool.gif
Ma võin küll eksida aga minu meelest PC on antud juhul vaid ekraan, juhtimine käib ikka PS4ja puldi abil. Eks targemad võivad parandada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 20:22:33 vasta tsitaadiga

Hea seegi, ise laseks tõtt öelda igasugu mitte ps4 kontrollerid ära bännida. Suht ebaaus on mängida klaveri + hiire vastu puldiga. Sony võiks PS4 puldi PC'le korralikult söödavaks teha. Leiaks pult rohkem kasutust. thumbs_up.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 01.03.2016 20:24:22 vasta tsitaadiga

angel, pult töötab ju täiesti korralikult? Kaasaarvatud touchpad jms.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 20:44:33 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
angel, pult töötab ju täiesti korralikult? Kaasaarvatud touchpad jms.


Proovisin ja keskmine puutetundlik ala ei toiminud ning vibra puudus. Ülejäänud osas tõesti toimis. Viimati proovisin kunagi siis asi mäletamistmööda usb'sse ühendades vedu ei võtnud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 22:38:25 vasta tsitaadiga

No võibolla selle remote play programmiga tulevad official korralikud puldi draiverid ka PC peale. Hiire ja klaveriga vaevalt mängida saab, Xbox One programmil sama funktsioon ja seal on PC vaid ekraani eest ning mängimiseks tuleb kasutada Xboxi pulti mis arvutiga ühendatud. Arvan, et PS4 programm tuleb sama süsteemiga.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 03:21:11 vasta tsitaadiga

Millised Eestis müüdavad "limited edition" ( batman, MGS, SW, etc )PS4`d on need uuenduse saanud e. CUH-12** ? Mingi värk pidi olema, et mõned CUH-12** seeriast pidid kuidagi aeglasemad olema? PS4 teemas suht dumbuser aga palgapäev on tulekul ja mõtlesin pleissa ära osta, ning kui, siis juba parim mis saadaval oleks...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 09:24:19 vasta tsitaadiga

Ei ole küll üks aeglasem kui teine
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 10:58:14 vasta tsitaadiga

vanem versioon pidavat natuke lärmakam ja kuumem olema, muud erinevust neil vist ei olnud. aeglasem ei saa ta kuidagi olla, üks riistvara kõigil.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 11:01:07 vasta tsitaadiga

pannes SSD ketas tavalise asemele, siis jääb veidi vaiksemaks küll
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 05.03.2016 19:27:12 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
pannes SSD ketas tavalise asemele, siis jääb veidi vaiksemaks küll


Mis lollusi järgmiseks soovitad?

Pannes kõrvaklapid pähe, ei kuule yldse midagi.

Kõvaketta vahetus ei mõju lärmakusele, juhul kui sa pleissi kõrvade lähedal ei hoia.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArnoldT
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 13:57:49 vasta tsitaadiga

Kust kõige lihtsamini/kiiremini PSN kaarte osta saab?
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 07.03.2016 14:03:21 vasta tsitaadiga

ArnoldT, punktid.ee
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 16:15:35 vasta tsitaadiga

ArnoldT kirjutas:
Kust kõige lihtsamini/kiiremini PSN kaarte osta saab?

amazon.com

ameerika linnaga eesti aadress + krediitkaart. odavam ning kiirem.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
utamanat
HV kasutaja
utamanat

liitunud: 16.09.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 18:42:38 vasta tsitaadiga

Mingi uuendus on, et nüüd enam ei saa ühe konsooli taga sõbraga online nii mangida, et ainult ühel kontol on plus konto.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 02:11:52 vasta tsitaadiga

Kuskohas Eestis kõige odavamalt poes PS4 müüakse üldse praegu? Tahaks osta ja uut..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2016 02:41:44 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C3%A4ngud%20ja%20konsoolid/Konsoolid/427107/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 08:21:01 vasta tsitaadiga

londiste, mõtlesin, et ehk kuskil mingi soodukas vms käimas, HV-st oskan ise ka otsida.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 08:58:58 vasta tsitaadiga

Veebruari lõpus reklaamiti Rocca Sonys, et PS4 299EUR. Ainult ei tea, kas veel neil seal alles sama hinnaga.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
shizny
HV kasutaja
shizny

liitunud: 04.11.2003




sõnum 08.03.2016 10:32:05 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
londiste, mõtlesin, et ehk kuskil mingi soodukas vms käimas, HV-st oskan ise ka otsida.


1a.ee vaata.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 08.03.2016 11:47:48 vasta tsitaadiga

500gb on ikka suht mõttetu osta,mingi 9 suuremat mängu ja ketas täis,ise toppisin kohe 2TB sisse ja mõneks ajaks mureta.Kas kuskil 3TB ketast ka kuskil l müüakse,kardan et see 2 TB saab ka mul üsna siva mõne ajaga täis
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 12:46:18 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
500gb on ikka suht mõttetu osta,mingi 9 suuremat mängu ja ketas täis,ise toppisin kohe 2TB sisse ja mõneks ajaks mureta.Kas kuskil 3TB ketast ka kuskil l müüakse,kardan et see 2 TB saab ka mul üsna siva mõne ajaga täis


jõhker icon_biggrin.gif mul 500GB ja seegi veel pool tühi, konsool juba 2aastat kasutuses icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 15:06:37 vasta tsitaadiga

Vici, parem ostan odavalt kuskilt 2TB ketta kui maksan hingehinda, et see defaultis sees oleks icon_biggrin.gif ja niipalju mänge korraga peal olema nagunii ei pea icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.03.2016 15:21:42 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
Vici kirjutas:
500gb on ikka suht mõttetu osta,mingi 9 suuremat mängu ja ketas täis,ise toppisin kohe 2TB sisse ja mõneks ajaks mureta.Kas kuskil 3TB ketast ka kuskil l müüakse,kardan et see 2 TB saab ka mul üsna siva mõne ajaga täis


jõhker icon_biggrin.gif mul 500GB ja seegi veel pool tühi, konsool juba 2aastat kasutuses icon_biggrin.gif
Erinev kasutuskultuur, mõni teeb mängu läbi ja kustutab siis installi ja save'id ja müüb plaadi ka maha. Teine kogu plaate ja hoiab ka installi konsoolis alles, et oleks kõik käepärast. Mul on konsool 1.5a olnud ja paar korda olen pidanud tühjendama, hetkel BF4, Witcher3 ja Fallout4 kamba peale võtavad juba mingi 200GB.
Üritan püsivalt 100GB vaba hoida ja selle tarvis tuleb aeg aajalt asju ikka maha lasta. Ise ei usu, et terabaidine ketas lahendus oleks, 1TB või 2TB aasta-kahega täis saada, kui puhastsust ei tee, poleks ka ilmselt probleem.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013




sõnum 08.03.2016 20:39:08 vasta tsitaadiga

Millised need kõvakettad on, mis käivad PS4 sisse?
Kas mõni spetsiaalne näide (link?) mõnest 1 või 2 TB kõvakettast?
Hinnad pakuvad huvi ja kuidas seda ise vahetada ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.03.2016 21:47:34 vasta tsitaadiga

zwky kirjutas:
Millised need kõvakettad on, mis käivad PS4 sisse?
Kas mõni spetsiaalne näide (link?) mõnest 1 või 2 TB kõvakettast?
Hinnad pakuvad huvi ja kuidas seda ise vahetada ?
LINK
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 16:42:46 vasta tsitaadiga

Õnnestus eile mängida xboxi peal kinectiga erinevaid sportmänge - bowling, noolekas, kergejõustik jmt. Päris hea elamuse sain.
Endal xboxi pole, kuid on ps4.

Küsimus, kas PS4 Eye Camera töötab vähemalt sama hästi kui xboxi oma? Kas PS4 on ka taolisi sportmänge eye camera toega saada, nt. bowlingut?
Ideaalis sooviksin osta mängu koodi ja see siis playstationis aktiveerida ning allalaadida.

e: Leidsin, et mäng Brunswick Pro Bowling on PS4 täitsa olemas, aga tundub, et osta saavad ainult USA konsooli omanikud. Mul PS Finland regionis, kas ei ole mingit nippi, kuidas see mäng soetada ja tööle saada?

e: Kui ostan siit selle mängu koodi - http://www.amazon.com/gp/product/B018GVRA66?redirect=true&ref_=dsvrt_ht_your_d_btn kas see hakkab mul tööle?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2016 17:07:31 vasta tsitaadiga

Kust peale Punktid.ee saaks osta Soome 20 eurost PSN kaarti?
Füüsilised poed ei sobi, vajaks mõnda neti poodi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2016 11:43:32 vasta tsitaadiga

Kus kohast oleks hea hinnaga võimalik PS4 seda Move osta?
Euronics ning Elioni pood ei paku...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahulik
HV kasutaja
rahulik

liitunud: 19.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2016 12:04:00 vasta tsitaadiga

Araablane kirjutas:
Kust peale Punktid.ee saaks osta Soome 20 eurost PSN kaarti?
Füüsilised poed ei sobi, vajaks mõnda neti poodi.

soovitaks -> http://cardscodes.com/
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2016 13:46:45 vasta tsitaadiga

rahulik kirjutas:
Araablane kirjutas:
Kust peale Punktid.ee saaks osta Soome 20 eurost PSN kaarti?
Füüsilised poed ei sobi, vajaks mõnda neti poodi.

soovitaks -> http://cardscodes.com/


Super, sain tellitud, aitäh thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 15:14:37 vasta tsitaadiga

v1per kirjutas:
Kus kohast oleks hea hinnaga võimalik PS4 seda Move osta?
Euronics ning Elioni pood ei paku...

Vaata kasutatult, neid aeg-ajalt ikka liigub.
IMO Move on aja- ja raharaisk thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 15:25:42 vasta tsitaadiga

Selgus, et PS4 lähebki sama Move, mis PS3 peal.
Kasutatuna mõtlesingi tegelikult ja sain ka juba päris hea hinnaga tellisin, käes veel ei ole, seega ei oska seda raha raiskamise juttu kommenteerida.

Kui PS3 toodaks keegi mõne normaalse sportmängude sarja nagu Xboxil on (saab kergejõustiku teha, suusatamist, noolemängu, bowlingut jne), siis ma arvan, et hea seltskonnaga oleks mõni nädalalõpu õhtu sisustatud päris lõbusalt.

Kahjuks PS4 aga puuduvad hetkel sellised mängud - bowlingu leidsin ja USA PS stores oli olemas, mujal mitte. Ostsin amazones koodi ja tegin ühe lisakonto us regiooniga juurde ja mäng töötab, kui move jõuab, siis oskan kommenteerida, kui huvitav see on.

Aga hetkel ilma Move proovimata võin juba üsna veendunult väita, et Xbox ja selle Kinect on selles osas Sonyle korralikult mütsi pähe tirinud. Xboxil - nagu eelnevalt mainisin, mängude valik väga hea, vähemalt minu maitse järgi ning teiseks ei pea käes hoidma mingit jorblit, vaid kaamera sensorid saavad sinu liigutuste järgi aru, mida tuleb teha ning sai seda tuttava pool proovitud, täitsa hästi reageerib ja toimib see asi.
Selles osas on PS-il ikka pikk tee veel minna...
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 15:52:54 vasta tsitaadiga

v1per, kuna arendajad selle Move värgiga väga kaasa ei tulnud; siis Sony nägi juba PS3 puhul, et pole erilist mõtet selle arendamisel (+ PS4 reklaamitakse kui täiskasvanute konsooli).
P.S Sony valmistas PS2-le sellise asja nagu EyeToy icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2016 16:05:58 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
v1per, kuna arendajad selle Move värgiga väga kaasa ei tulnud; siis Sony nägi juba PS3 puhul, et pole erilist mõtet selle arendamisel (+ PS4 reklaamitakse kui täiskasvanute konsooli).
P.S Sony valmistas PS2-le sellise asja nagu EyeToy icon_wink.gif


Ei saa aru, kuidas puutub see reklaam kui täiskasvanute konsool sellesse, et ei suudeta korralikku nn. kinecti teha või pidasid silma mängude valikut?
Mina küll ei nimetaks neid igasuguseid mõttetuid kolli-molli mänge väga täiskasvanulikuks, pigem vastupidi... Sportmängud tekitavad just huvi, selliseid mänge just viitsivad ka vanemad inimesed proovida.
On nagu on, aga minu arust jätab selline mõttelaad või suhtumine kõvasti soovida, aga mis sa teed... kui sedasi siis sedasi. icon_smile.gif
Kui kunagi rikkamaks saan, siis lihtsalt tuleb üks xbox kõrvale muretseda.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 14.03.2016 16:43:09 vasta tsitaadiga

See ei ole ehk mitte niivõrd kas täiskasvanutele või mitte, XBox üritab olla rohkem meelelahutuskeskus ja Sony on nüüdseks võtnud suuna rohkem hardcore gaming'ule, iseasi kui palju konsool hardcore olla saab.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.03.2016 20:34:07 vasta tsitaadiga

Pmst kõigis mängudes mingi hetk lambist error CE-4878-0. Olen kõik nulli lasknud, isegi usb pealt uue softi peale, abi muffigi. Ideid?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 20:35:54 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Pmst kõigis mängudes mingi hetk lambist error CE-4878-0. Olen kõik nulli lasknud, isegi usb pealt uue softi peale, abi muffigi. Ideid?


http://techland.time.com/2014/01/21/what-does-playstation-4-error-code-ce-34878-0-mean/
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 15.03.2016 20:50:50 vasta tsitaadiga

Kõik peale cloud uploadi olen proovinud. Katsetan nyt.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 95, 96, 97 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.