|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Revi|o
HV kasutaja

liitunud: 16.03.2007
|
25.02.2016 18:36:46
|
|
|
| Kas kuskil Eesti poodides 500gb Bloodborne või Until Dawni bundlet ka müügil on? Hetkel valikus veel Nathan Drake Collection või Order 1886, mõlemad leidsin 399 euro eest.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
25.02.2016 18:38:11
|
|
|
| Revi|o kirjutas: |
| Kas kuskil Eesti poodides 500gb Bloodborne või Until Dawni bundlet ka müügil on? Hetkel valikus veel Nathan Drake Collection või Order 1886, mõlemad leidsin 399 euro eest. |
see order 1886 pole nüüd küll suurem asi mäng.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.02.2016 18:42:30
|
|
|
hyple oli ülikõva (teisedki firmad teevad sama, isegi edukalt) ning cinematic experience @ 30fps pidi oleam lausa kui 60 fps'i või üle selle on siis ju jama ja ei ole enam see
tora näha, et epic fail oli vähemalt
ps: kui ps4 osta siis juba 1TB versioon. See 500gb saab suht ruttu täis kui psn'ist mänge ligi võtta.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
25.02.2016 20:10:12
|
|
|
Order on väärt 20 eurot, mitte rohkem.
Story on täielik crap fest aga selle eest pole ilusamat PS4 mängu veel näinud, puhtalt sellepärast tasuks ära proovida.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
25.02.2016 20:19:58
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
Order on väärt 20 eurot, mitte rohkem.
Story on täielik crap fest aga selle eest pole ilusamat PS4 mängu veel näinud, puhtalt sellepärast tasuks ära proovida. |
paar väga head lahingut on selles mängus aga ülejäänu...
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitval
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2009
|
26.02.2016 15:54:23
|
|
|
Üks küsimus , nimelt kui osta sony playstation 4 siis kui osta kasutatud mäng või sõbralt laenata siis mängimisega probleeme ei teki ?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
26.02.2016 16:00:04
|
|
|
| priitval kirjutas: |
Üks küsimus , nimelt kui osta sony playstation 4 siis kui osta kasutatud mäng või sõbralt laenata siis mängimisega probleeme ei teki ?  |
ei teki.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
27.02.2016 19:15:28
|
|
|
priitval, ja kui sõbral on uus mäng ,saab ta sulle "proovida" anda tunniks otse striimides tema ps4-jast sinu ps4-ja.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
27.02.2016 19:26:39
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| priitval, ja kui sõbral on uus mäng ,saab ta sulle "proovida" anda tunniks otse striimides tema ps4-jast sinu ps4-ja. |
Ja seda AINULT digitaalse sisu poolest. Plaadi mänge ei saa streamida.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ollu666
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.03.2016 20:05:19
|
|
|
hm saab mängida PC taga hiire ja klaveriga? Shooterites saab siis päris kergesti kõmmutada kui lag madal.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
01.03.2016 20:16:52
|
|
|
| angel kirjutas: |
hm saab mängida PC taga hiire ja klaveriga? Shooterites saab siis päris kergesti kõmmutada kui lag madal.  |
Ma võin küll eksida aga minu meelest PC on antud juhul vaid ekraan, juhtimine käib ikka PS4ja puldi abil. Eks targemad võivad parandada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.03.2016 20:22:33
|
|
|
Hea seegi, ise laseks tõtt öelda igasugu mitte ps4 kontrollerid ära bännida. Suht ebaaus on mängida klaveri + hiire vastu puldiga. Sony võiks PS4 puldi PC'le korralikult söödavaks teha. Leiaks pult rohkem kasutust.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
01.03.2016 20:24:22
|
|
|
| angel, pult töötab ju täiesti korralikult? Kaasaarvatud touchpad jms.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.03.2016 20:44:33
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
| angel, pult töötab ju täiesti korralikult? Kaasaarvatud touchpad jms. |
Proovisin ja keskmine puutetundlik ala ei toiminud ning vibra puudus. Ülejäänud osas tõesti toimis. Viimati proovisin kunagi siis asi mäletamistmööda usb'sse ühendades vedu ei võtnud.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
02.03.2016 22:38:25
|
|
|
| No võibolla selle remote play programmiga tulevad official korralikud puldi draiverid ka PC peale. Hiire ja klaveriga vaevalt mängida saab, Xbox One programmil sama funktsioon ja seal on PC vaid ekraani eest ning mängimiseks tuleb kasutada Xboxi pulti mis arvutiga ühendatud. Arvan, et PS4 programm tuleb sama süsteemiga.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muff
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2002
|
05.03.2016 03:21:11
|
|
|
| Millised Eestis müüdavad "limited edition" ( batman, MGS, SW, etc )PS4`d on need uuenduse saanud e. CUH-12** ? Mingi värk pidi olema, et mõned CUH-12** seeriast pidid kuidagi aeglasemad olema? PS4 teemas suht dumbuser aga palgapäev on tulekul ja mõtlesin pleissa ära osta, ning kui, siis juba parim mis saadaval oleks...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2016 09:24:19
|
|
|
| Ei ole küll üks aeglasem kui teine
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
05.03.2016 10:58:14
|
|
|
vanem versioon pidavat natuke lärmakam ja kuumem olema, muud erinevust neil vist ei olnud. aeglasem ei saa ta kuidagi olla, üks riistvara kõigil.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2016 11:01:07
|
|
|
| pannes SSD ketas tavalise asemele, siis jääb veidi vaiksemaks küll
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
05.03.2016 19:27:12
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| pannes SSD ketas tavalise asemele, siis jääb veidi vaiksemaks küll |
Mis lollusi järgmiseks soovitad?
Pannes kõrvaklapid pähe, ei kuule yldse midagi.
Kõvaketta vahetus ei mõju lärmakusele, juhul kui sa pleissi kõrvade lähedal ei hoia.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArnoldT
HV kasutaja
liitunud: 19.11.2010
|
07.03.2016 13:57:49
|
|
|
Kust kõige lihtsamini/kiiremini PSN kaarte osta saab?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
07.03.2016 14:03:21
|
|
|
| ArnoldT, punktid.ee
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
07.03.2016 16:15:35
|
|
|
| ArnoldT kirjutas: |
| Kust kõige lihtsamini/kiiremini PSN kaarte osta saab? |
amazon.com
ameerika linnaga eesti aadress + krediitkaart. odavam ning kiirem.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
utamanat
HV kasutaja

liitunud: 16.09.2012
|
07.03.2016 18:42:38
|
|
|
| Mingi uuendus on, et nüüd enam ei saa ühe konsooli taga sõbraga online nii mangida, et ainult ühel kontol on plus konto.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.03.2016 02:11:52
|
|
|
Kuskohas Eestis kõige odavamalt poes PS4 müüakse üldse praegu? Tahaks osta ja uut..
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.03.2016 08:21:01
|
|
|
londiste, mõtlesin, et ehk kuskil mingi soodukas vms käimas, HV-st oskan ise ka otsida.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
08.03.2016 08:58:58
|
|
|
| Veebruari lõpus reklaamiti Rocca Sonys, et PS4 299EUR. Ainult ei tea, kas veel neil seal alles sama hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
08.03.2016 10:32:05
|
|
|
| HDTanel kirjutas: |
| londiste, mõtlesin, et ehk kuskil mingi soodukas vms käimas, HV-st oskan ise ka otsida. |
1a.ee vaata.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
08.03.2016 11:47:48
|
|
|
500gb on ikka suht mõttetu osta,mingi 9 suuremat mängu ja ketas täis,ise toppisin kohe 2TB sisse ja mõneks ajaks mureta.Kas kuskil 3TB ketast ka kuskil l müüakse,kardan et see 2 TB saab ka mul üsna siva mõne ajaga täis
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.03.2016 12:46:18
|
|
|
| Vici kirjutas: |
| 500gb on ikka suht mõttetu osta,mingi 9 suuremat mängu ja ketas täis,ise toppisin kohe 2TB sisse ja mõneks ajaks mureta.Kas kuskil 3TB ketast ka kuskil l müüakse,kardan et see 2 TB saab ka mul üsna siva mõne ajaga täis |
jõhker mul 500GB ja seegi veel pool tühi, konsool juba 2aastat kasutuses
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
08.03.2016 15:06:37
|
|
|
Vici, parem ostan odavalt kuskilt 2TB ketta kui maksan hingehinda, et see defaultis sees oleks ja niipalju mänge korraga peal olema nagunii ei pea
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
08.03.2016 15:21:42
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| Vici kirjutas: |
| 500gb on ikka suht mõttetu osta,mingi 9 suuremat mängu ja ketas täis,ise toppisin kohe 2TB sisse ja mõneks ajaks mureta.Kas kuskil 3TB ketast ka kuskil l müüakse,kardan et see 2 TB saab ka mul üsna siva mõne ajaga täis |
jõhker mul 500GB ja seegi veel pool tühi, konsool juba 2aastat kasutuses  |
Erinev kasutuskultuur, mõni teeb mängu läbi ja kustutab siis installi ja save'id ja müüb plaadi ka maha. Teine kogu plaate ja hoiab ka installi konsoolis alles, et oleks kõik käepärast. Mul on konsool 1.5a olnud ja paar korda olen pidanud tühjendama, hetkel BF4, Witcher3 ja Fallout4 kamba peale võtavad juba mingi 200GB.
Üritan püsivalt 100GB vaba hoida ja selle tarvis tuleb aeg aajalt asju ikka maha lasta. Ise ei usu, et terabaidine ketas lahendus oleks, 1TB või 2TB aasta-kahega täis saada, kui puhastsust ei tee, poleks ka ilmselt probleem.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013
|
08.03.2016 20:39:08
|
|
|
Millised need kõvakettad on, mis käivad PS4 sisse?
Kas mõni spetsiaalne näide (link?) mõnest 1 või 2 TB kõvakettast?
Hinnad pakuvad huvi ja kuidas seda ise vahetada ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
08.03.2016 21:47:34
|
|
|
| zwky kirjutas: |
Millised need kõvakettad on, mis käivad PS4 sisse?
Kas mõni spetsiaalne näide (link?) mõnest 1 või 2 TB kõvakettast?
Hinnad pakuvad huvi ja kuidas seda ise vahetada ? |
LINK
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
12.03.2016 16:42:46
|
|
|
Õnnestus eile mängida xboxi peal kinectiga erinevaid sportmänge - bowling, noolekas, kergejõustik jmt. Päris hea elamuse sain.
Endal xboxi pole, kuid on ps4.
Küsimus, kas PS4 Eye Camera töötab vähemalt sama hästi kui xboxi oma? Kas PS4 on ka taolisi sportmänge eye camera toega saada, nt. bowlingut?
Ideaalis sooviksin osta mängu koodi ja see siis playstationis aktiveerida ning allalaadida.
e: Leidsin, et mäng Brunswick Pro Bowling on PS4 täitsa olemas, aga tundub, et osta saavad ainult USA konsooli omanikud. Mul PS Finland regionis, kas ei ole mingit nippi, kuidas see mäng soetada ja tööle saada?
e: Kui ostan siit selle mängu koodi - http://www.amazon.com/gp/product/B018GVRA66?redirect=true&ref_=dsvrt_ht_your_d_btn kas see hakkab mul tööle?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
12.03.2016 17:07:31
|
|
|
Kust peale Punktid.ee saaks osta Soome 20 eurost PSN kaarti?
Füüsilised poed ei sobi, vajaks mõnda neti poodi.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
13.03.2016 11:43:32
|
|
|
Kus kohast oleks hea hinnaga võimalik PS4 seda Move osta?
Euronics ning Elioni pood ei paku...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahulik
HV kasutaja

liitunud: 19.04.2006
|
13.03.2016 12:04:00
|
|
|
| Araablane kirjutas: |
Kust peale Punktid.ee saaks osta Soome 20 eurost PSN kaarti?
Füüsilised poed ei sobi, vajaks mõnda neti poodi. |
soovitaks -> http://cardscodes.com/
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
13.03.2016 13:46:45
|
|
|
| rahulik kirjutas: |
| Araablane kirjutas: |
Kust peale Punktid.ee saaks osta Soome 20 eurost PSN kaarti?
Füüsilised poed ei sobi, vajaks mõnda neti poodi. |
soovitaks -> http://cardscodes.com/ |
Super, sain tellitud, aitäh
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.03.2016 15:14:37
|
|
|
| v1per kirjutas: |
Kus kohast oleks hea hinnaga võimalik PS4 seda Move osta?
Euronics ning Elioni pood ei paku... |
Vaata kasutatult, neid aeg-ajalt ikka liigub.
IMO Move on aja- ja raharaisk
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
14.03.2016 15:25:42
|
|
|
Selgus, et PS4 lähebki sama Move, mis PS3 peal.
Kasutatuna mõtlesingi tegelikult ja sain ka juba päris hea hinnaga tellisin, käes veel ei ole, seega ei oska seda raha raiskamise juttu kommenteerida.
Kui PS3 toodaks keegi mõne normaalse sportmängude sarja nagu Xboxil on (saab kergejõustiku teha, suusatamist, noolemängu, bowlingut jne), siis ma arvan, et hea seltskonnaga oleks mõni nädalalõpu õhtu sisustatud päris lõbusalt.
Kahjuks PS4 aga puuduvad hetkel sellised mängud - bowlingu leidsin ja USA PS stores oli olemas, mujal mitte. Ostsin amazones koodi ja tegin ühe lisakonto us regiooniga juurde ja mäng töötab, kui move jõuab, siis oskan kommenteerida, kui huvitav see on.
Aga hetkel ilma Move proovimata võin juba üsna veendunult väita, et Xbox ja selle Kinect on selles osas Sonyle korralikult mütsi pähe tirinud. Xboxil - nagu eelnevalt mainisin, mängude valik väga hea, vähemalt minu maitse järgi ning teiseks ei pea käes hoidma mingit jorblit, vaid kaamera sensorid saavad sinu liigutuste järgi aru, mida tuleb teha ning sai seda tuttava pool proovitud, täitsa hästi reageerib ja toimib see asi.
Selles osas on PS-il ikka pikk tee veel minna...
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
14.03.2016 15:52:54
|
|
|
v1per, kuna arendajad selle Move värgiga väga kaasa ei tulnud; siis Sony nägi juba PS3 puhul, et pole erilist mõtet selle arendamisel (+ PS4 reklaamitakse kui täiskasvanute konsooli).
P.S Sony valmistas PS2-le sellise asja nagu EyeToy
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
14.03.2016 16:05:58
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
v1per, kuna arendajad selle Move värgiga väga kaasa ei tulnud; siis Sony nägi juba PS3 puhul, et pole erilist mõtet selle arendamisel (+ PS4 reklaamitakse kui täiskasvanute konsooli).
P.S Sony valmistas PS2-le sellise asja nagu EyeToy  |
Ei saa aru, kuidas puutub see reklaam kui täiskasvanute konsool sellesse, et ei suudeta korralikku nn. kinecti teha või pidasid silma mängude valikut?
Mina küll ei nimetaks neid igasuguseid mõttetuid kolli-molli mänge väga täiskasvanulikuks, pigem vastupidi... Sportmängud tekitavad just huvi, selliseid mänge just viitsivad ka vanemad inimesed proovida.
On nagu on, aga minu arust jätab selline mõttelaad või suhtumine kõvasti soovida, aga mis sa teed... kui sedasi siis sedasi.
Kui kunagi rikkamaks saan, siis lihtsalt tuleb üks xbox kõrvale muretseda.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
14.03.2016 16:43:09
|
|
|
| See ei ole ehk mitte niivõrd kas täiskasvanutele või mitte, XBox üritab olla rohkem meelelahutuskeskus ja Sony on nüüdseks võtnud suuna rohkem hardcore gaming'ule, iseasi kui palju konsool hardcore olla saab.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
15.03.2016 20:34:07
|
|
|
| Pmst kõigis mängudes mingi hetk lambist error CE-4878-0. Olen kõik nulli lasknud, isegi usb pealt uue softi peale, abi muffigi. Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
15.03.2016 20:50:50
|
|
|
| Kõik peale cloud uploadi olen proovinud. Katsetan nyt.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|