Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 10:01:42 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas paypalist saab raha välja võtta?
Mul annab võimaluseks ainult mingi US pank lisada.

_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 10:05:55 vasta tsitaadiga

NPedro kirjutas:
Ja mis on teema kokkuvõte ?

Teema ülesupitaja inglise keel on nõrk, teadmised hiina odavast kaubast nõrgad, EU standardid kõrged, aga raha napib, et EU standardil kaupa soetada.
Vingub iga direktiivi peale ja pole millegagi rahul ?

Seriously dudes....

Tõmmake oma ego alla, kui juba odava Hiina teed lähete. Sellised vennkesed tõmbavadki Hiina odavale kakale Euroopas kriipsu peale.
Said mille eest maksid, ikka pole rahul ja need feedback + kommentarid. Tooda ise ja paremat krt küll ...

uskumatu maailmavaade icon_eek.gif
respect icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 10:19:25 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
mikk36 kirjutas:
MaXakas kirjutas:
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? icon_lol.gif Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas TAVALISEL hõõglambil ka on?

Mitte küll päris kõigil, aga on.
Või kui tavaline on tavaline? Minul on kodus 60W mattlambid, ostetud lampide keelustamise alguses ning mõned 15W ja 25W lambid, neil on luumenid karbi peal.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 10:42:58 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära. 

Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 11:13:04 vasta tsitaadiga

Sellise nalja eest oleksin mina negatiivse pannud, mitte neutraalse.

Aga ülemisel fotol oleksid võinud säriparameetrid laua pinna järgi paika panna, mitte lambi järgi, momendil jääb seetõttu pilt üsna masendav ja mittemidagiütlev. Või võrdluseks siis teine lamp sinna kõrvale.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.03.2016 11:26:31 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Kunagi keegi siin soovitas selliseid: http://www.ebay.com/itm/191785401981?_trksid=p2060353

Pole just kõige odavamad, aga kvaliteet ja valgus on paremad kui kohalikus poodides müüdavatel odavpirnidel. Mul mingi 6 tk erinevate soklitega, ükski pole veel surnud.



Need on ju piiratud nurgaga ja laualampi/seinalampi vaid sobib.
http://www.ebay.co.uk/itm/361340772452?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=630683367936&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT siit ostsin ja olen rahul, 25w on siis alla 20w lahenduslambiga võrdeline ja 30w on sama mis 25w lahenduslamp.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 12:24:42 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Sellise nalja eest oleksin mina negatiivse pannud, mitte neutraalse. 

No kuule, ei hakka ju inimesele selle eest nega väänama, kui ma ise süüdi olen, et selle ostu tegin eusa_wall.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 12:31:02 vasta tsitaadiga

Õige muidugi. Kui ostja laseb endal naha üle kõrvade tõmmata, siis on ta loomulikult ise süüdi. icon_lol.gif
Ega sellise raha eest sealt midagi mõistlikku oodata ei olekski saanud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 13:36:53 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
mikk36 kirjutas:
MaXakas kirjutas:
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? icon_lol.gif Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas TAVALISEL hõõglambil ka on? Ära tegele savisaareliku demagoogiaga! icon_evil.gif See on tavalise hõõglambi kujuline halogeen. Halogeenidel pandi ja pannakse luumeneid tunduvalt paremini peale kui tavalistele hõõglampidele. Võibolla Osram paneb hetkel tavalisele hõõglambile luumenid peale, aga odavate tootjate (Pila, Tungsram jt) hõõglampidel võid luumenitest vaid unistada, samas nende led- ja saastapirnidel luumenid peal.

Koduekstrast ja mujaltki saad osta:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 18:48:05 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
A.S. kirjutas:
Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära. 

Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


No krt sellise valgusega ei näe persetki pühkida. Tellisin ka neid 10, krt nüüd pean 10-se kroonlühtri peldikusse panema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 03.03.2016 22:15:53 vasta tsitaadiga

Õnneks ma ei otsinud silmad punnis kõige odavamat lampide müüjat ja vedas siis. Ühe müüja järgi üldistada ei saa nagu näha.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 22:20:02 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Hiid kirjutas:
Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


No krt sellise valgusega ei näe persetki pühkida.

See valgus on arvatavasti lihtsalt petekas, alasärituse efekt.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 22:44:51 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Õnneks ma ei otsinud silmad punnis kõige odavamat lampide müüjat ja vedas siis. Ühe müüja järgi üldistada ei saa nagu näha.


Isegi Eestis poest ostest on need lambid vägagi tõenäoliselt Hiinas toodetud. Ehk hiina keskmise hinnaga müüja pole ilmtingimata parem kui eesti 10x kallima hinnaga müüja. Aga hiina puhul on see fenomen, et alati pole isegi hind näitaja ehk oleneb müüja ahnusest. Võib saada nii odavalt hea asja kui ka kallilt <piiks>.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 22:51:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi aitaks raha üle kandmisega, viskaksin tiba jotsi ka selle pealt
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 03.03.2016 23:54:25 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
A.S. kirjutas:
Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära. 

Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu. icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
kui see oli ostetud 25W pirn, kodune võimsusmõõtja näitas 9W, siis ma saadaks selle pildi müüjale ja pakuks 2/3 raha tagasi või saadan kauba tagasi ...
_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 11:00:47 vasta tsitaadiga

saatsin talle selle pildi, vastuseks tuli, et äkki on kontakt vigane (milline? kõigil?) icon_rolleyes.gif
Sellest loen nagu välja, et muidu peaks ikka korralik kraam olema. icon_razz.gif
tsitaat:
Dear Customer,
We are truly sorry for the inconvenience. Could you please retest the bulb and check whether it is caused by poor contact? Make sure the contact is properly connected to the bulb socket since loose contact happens usually for many reasons like metal oxidation, faulty installations, etc.
If the bulbs still do not work properly, please feel free to tell us. Thanks.
Best Regards

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 11:13:51 vasta tsitaadiga

Lammuta üks laiali ja vaata, mis sees toimub. Äkki siis on erinevad partiid vms. ehk siis vahel tõesti müüakse ka korralikemaid lampe, vahel jälle mitte, selline lotovärk seega?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 14:42:56 vasta tsitaadiga

ei mina oska seal sees midagi hinnata, mis seal toimub icon_neutral.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 15:02:59 vasta tsitaadiga

Seal on see asi jah väga lihtsaks aetud. Kondensaator, dioodsild, elektrolüütkondensaator, takisti(d) ja juba tulevadki valgusdioodid. Takisti(d) väiksemaks ja valgust tulebki juurde. Või siis lisaks lausa kondensaator suuremaks. Enne tuleks muidugi kindlaks teha, palju konkreetsed LED-id voolu kannatavad, see ei pruugi aga mitte lihtne ülesanne olla. Ja ma millegipärast kahtlustan, et ega need palju rohkem ei kannatagi, ongi needsamad ~0.1W säästuhiinakad sisse topitud. Ehk siis ilmselt tulebki olukorraga leppida.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.03.2016 15:47:27 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
saatsin talle selle pildi, vastuseks tuli, et äkki on kontakt vigane (milline? kõigil?) icon_rolleyes.gif
Sellest loen nagu välja, et muidu peaks ikka korralik kraam olema. icon_razz.gif
tsitaat:
Dear Customer,
We are truly sorry for the inconvenience. Could you please retest the bulb and check whether it is caused by poor contact? Make sure the contact is properly connected to the bulb socket since loose contact happens usually for many reasons like metal oxidation, faulty installations, etc.
If the bulbs still do not work properly, please feel free to tell us. Thanks.
Best Regards


Dear friend, hope you have a wonderful life. Stiilne klassikaline algus hiina müüjate sõnumitel. Ega neid detaile väga ei mahu seal suurendama, konded eelkõige.
Parem mõõda need hiina kondekad üle, neil on tavaline -50% mahtuvus.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 22:27:30 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ei mina oska seal sees midagi hinnata, mis seal toimub icon_neutral.gif
tsitaat:
Make sure the contact is properly connected to the bulb socket since loose contact happens usually for many reasons like metal oxidation, faulty installations, etc.
If the bulbs still do not work properly, please feel free to tell us.

Müüja räägib ikka konkreetse pirni ja pirnisokli ühendusest - 9W on 9W ja peaksid talle saatma vastuse analoogis: Dear Seller, I have retested the bulbs and found they are truly 9W and not 25W, please refund me the price difference of the units.

ot:
Ma pole päris kindel, aga omal olen vaadanud, et nende corn light pirnidel on ledi kogus ja ledi silma suurused kirjas (25w = 72x 5730). Enda kunagistel mõõtsin, et 5730 = 5.7mm x 3.0mm LED diood.
Kui sul on suppler, siis võid mõõta silma suuruse ja koguse ja vaadata kas see vastab sellele mis enamus vastava võimsuse juures müüvad.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 22:34:20 vasta tsitaadiga

Ma ei teadnudki, et see valgustivaatlus on.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 23:00:28 vasta tsitaadiga

ma just mõtlesin, et kuidagi eriti pikale venib ühe aiataha läinud ostu arutlus icon_rolleyes.gif
loeks selle koolirahaks ja ehk lõpetaks pirniteema?

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 20:25:08 vasta tsitaadiga

Chidori kirjutas:
Kunagi keegi siin soovitas selliseid: http://www.ebay.com/itm/191785401981?_trksid=p2060353

Pole just kõige odavamad, aga kvaliteet ja valgus on paremad kui kohalikus poodides müüdavatel odavpirnidel. Mul mingi 6 tk erinevate soklitega, ükski pole veel surnud.


Mina jagasin seda linki, on juba üle aasta mul kodus 9tk laes, tagavaraks on veel tosin, aga seni pole veel ükski läbi läinud ja valgus on väga korralik.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 08.03.2016 01:06:51 vasta tsitaadiga

Tubli vii inimesi eksiteele nende laualambi pirnidega, mõttetu olematu kasutusala.
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 19:28:06 vasta tsitaadiga

oli ühte kondet vaja, mida parasjagu oomipoes ei leidnud. Võtsin siis ebayst 10tk, sest väiksemas koguses ei müüdud. Täna jõudis pakk kohale ja sees oli hoopis pläsku lehter icon_biggrin.gif
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 15:47:31 vasta tsitaadiga

Illustreeriv pilt lubatud ja tegelikkuses saadetud kaubast?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 17:06:26 vasta tsitaadiga

Tellisin testiks ühe E14 LED lambi, jõudis kohale ja nii kui voolu sai, läks plaks läbi icon_rolleyes.gif Ook, kirjutasin päev hiljem, et selline lugu. Vastati, et tee originaalpakendist pilt tõestamaks, et see on just tema saadetud kaup icon_lol.gif
Pakendit muidugi enam pole ja ei viitsi selle euro pärast rabeleda.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 17:31:03 vasta tsitaadiga

Betamax, http://www.ebay.com/itm/10pcs-CBB-Capacitor-400V-105J-1uF-400V-105-Pitch-20mm-/191245439420?ssPageName=ADME:X:RRNTB:US:3160

Saadeti see
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 17:47:44 vasta tsitaadiga

Pakun, et lihtsalt läksid tellimused sassi icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 09.03.2016 17:52:08 vasta tsitaadiga

Pläsku ava niigi pisike, milleks sellele veel lehter?!?
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 17:55:55 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Pläsku ava niigi pisike, milleks sellele veel lehter?!?

? icon_smile.gif Siis ju parem täita kui avaus pisike?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.03.2016 23:58:18 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Pläsku ava niigi pisike, milleks sellele veel lehter?!?
Sa vist pole lehtri eesmärgist päris aru saanud?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 00:00:20 vasta tsitaadiga

Mis kaart oleks hetkel kõige mõistlikum nende tellimiste jaoks valida, kui krediitkaarti ei soovi?

Sõelale jäid hetkel SEB pildikaart ja Swedbanki deebetkaart pluss. Kas peale nende leidub veel häid valikuid?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 00:07:26 vasta tsitaadiga

mikk55, SEB MasterCard deebetkaart.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 08:25:00 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Üle kolme kuu juba tulemas. Ommiva nii hull ka nüüd pole icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 21:29:22 vasta tsitaadiga

Teab keegi öelda mis kanitell see on. Tegin paypal makse €2000 ja paypali väljavõttes see ei kajastu. SEB kontol on summa broneeringus. Helistasin panka ja nad ütlesid, et mingil põhjusel pole paypal nagu summat vastu võtnud ja nemad ei tea miks. Nüüd on maksest 4 tundi möödas ja ei midagi, raha ripub kuskil õhus, mina ei saa kauba eest maksekinnitust ära saata sest paypalis makset näha pole. Paypal makse peaks ju hetkega toimima. Mis jama see nüüd siis on et makse viibib ja küsida pole nagu kellegi käest (paypali klienditugi on olematu)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 17.03.2016 21:30:55 vasta tsitaadiga

helista. ju neil lõi mingi pettuse alert põlema.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 23:49:28 vasta tsitaadiga

Kas LHV deebetkaarti saab ka internetiostude jaoks kasutada?
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 15:32:35 vasta tsitaadiga

Uk ebayst tuleb juba rohkem kui kuu mulle saadetis. Müüja vannub käsi südamel, et tema on posti pannud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ctrl+P
HV kasutaja
Ctrl+P

liitunud: 07.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 16:23:44 vasta tsitaadiga

Saab küll.

mikk55 kirjutas:
Kas LHV deebetkaarti saab ka internetiostude jaoks kasutada?
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 17:30:47 vasta tsitaadiga

El-Fuego, see aasta on mul 2 UK pakki tavapärasest kauem tulnud (üks lausa 1,5 kuud) thumbs_down.gif
Kas ta saatis tähitult/trackida saab?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 00:34:04 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
El-Fuego, see aasta on mul 2 UK pakki tavapärasest kauem tulnud (üks lausa 1,5 kuud) thumbs_down.gif
Kas ta saatis tähitult/trackida saab?


tava pakk
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 20.03.2016 00:08:55 vasta tsitaadiga

Krdi naljaninad need väljamaalased.
Leidsin ebayst siis asja, mida tahtsin, shippingut polnud kirjas. Võtsin müüjaga ühendust, tüüp kirjutas, et lisa 10-
Ok, tehtud, võitsin oksjoni ja kui palusin koondsummat, sain shippinguks 29.65 icon_evil.gif
Standard saatmine Itaaliast, siia maksab ala. 16- Krjutasin, et tulen talle vastu ja olen valmis ka 20- maksma.
Aga põhimõtte pärast juba seda 3x esialgsest, ei maksa rsk.
Ebay poolset sekkumist ka ei saa veel, kunas müüja pole asja ülesse võtnud.

On kellelgi kogemusi antud olukorras?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.03.2016 11:35:07 vasta tsitaadiga

eBays on keegi ajugeenius progema lastud.
Valin "Item location" EUROPE, tuleb robinal Canada ja Unted States kraami.

EDIT: Valin US only tuleb United Kingdom
icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 01:12:29 vasta tsitaadiga

Need ebay tracking numbrid ei näita midagi :I
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 12:55:44 vasta tsitaadiga

näitavad ikka.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 13:12:31 vasta tsitaadiga

Tracking #:81006610416
Carrier:China Post
Status:ACCEPTEDIN TRANSITDELIVERED
The seller has provided a tracking number. The tracking status will be updated once the shipment reaches the carrier.

Staatus on täielik null.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 13:33:45 vasta tsitaadiga

number peab sisaldama ka tähti alati! Näiteks siis minu oma - EL038078818JP
Sain ka jeebaist, töötab, proovi:
http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/

Miks hiinlane sind üle lasi? Kes teab...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 15:02:23 vasta tsitaadiga

Ei pea sisaldama tähti alati. Täiesti numbrilised variandid ka alati olemas ja kontrollitavad. Vahel võtab vabalt nädala aega, enne kui kuskile üldse midagi ilmuma hakkab.

AliExpressi teemas esimeses postituses ära toodud päris mitu kohta, kust jälgimisnumbreid tsekkida. Lisan siia veel ühe:
http://www.777post.com/sftrack.asp

Mul üks viimastest näiteks oli just selline, kus ainult numbrid ja just sellel lehelt sain jälgida staatust.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 305, 306, 307 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.