|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
03.03.2016 10:01:42
|
|
|
Kas keegi teab kuidas paypalist saab raha välja võtta?
Mul annab võimaluseks ainult mingi US pank lisada.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.03.2016 10:05:55
|
|
|
| NPedro kirjutas: |
Ja mis on teema kokkuvõte ?
Teema ülesupitaja inglise keel on nõrk, teadmised hiina odavast kaubast nõrgad, EU standardid kõrged, aga raha napib, et EU standardil kaupa soetada.
Vingub iga direktiivi peale ja pole millegagi rahul ?
Seriously dudes....
Tõmmake oma ego alla, kui juba odava Hiina teed lähete. Sellised vennkesed tõmbavadki Hiina odavale kakale Euroopas kriipsu peale.
Said mille eest maksid, ikka pole rahul ja need feedback + kommentarid. Tooda ise ja paremat krt küll ... |
uskumatu maailmavaade
respect
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.03.2016 10:19:25
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| MaXakas kirjutas: |
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit. |
Spoiler 
|
Kas TAVALISEL hõõglambil ka on? |
Mitte küll päris kõigil, aga on.
Või kui tavaline on tavaline? Minul on kodus 60W mattlambid, ostetud lampide keelustamise alguses ning mõned 15W ja 25W lambid, neil on luumenid karbi peal.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.03.2016 10:42:58
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära. |
Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu.
Spoiler 
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.03.2016 11:13:04
|
|
|
Sellise nalja eest oleksin mina negatiivse pannud, mitte neutraalse.
Aga ülemisel fotol oleksid võinud säriparameetrid laua pinna järgi paika panna, mitte lambi järgi, momendil jääb seetõttu pilt üsna masendav ja mittemidagiütlev. Või võrdluseks siis teine lamp sinna kõrvale.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
03.03.2016 12:24:42
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Sellise nalja eest oleksin mina negatiivse pannud, mitte neutraalse. |
No kuule, ei hakka ju inimesele selle eest nega väänama, kui ma ise süüdi olen, et selle ostu tegin
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.03.2016 12:31:02
|
|
|
Õige muidugi. Kui ostja laseb endal naha üle kõrvade tõmmata, siis on ta loomulikult ise süüdi.
Ega sellise raha eest sealt midagi mõistlikku oodata ei olekski saanud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erxe
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002
|
03.03.2016 13:36:53
|
|
|
| MaXakas kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| MaXakas kirjutas: |
Renka, mitmel hõõglambil oled poes luumeneid kirjas näinud? Mina pole praktiliselt ühelgi. Kui võrrelda tahta ja LEDil hõõglambi võimsuse ekvivalenti peal pole, siis ennusta õuntelt või otsi googlest vastavat ligikaudset tabelit. |
Spoiler 
|
Kas TAVALISEL hõõglambil ka on? Ära tegele savisaareliku demagoogiaga! See on tavalise hõõglambi kujuline halogeen. Halogeenidel pandi ja pannakse luumeneid tunduvalt paremini peale kui tavalistele hõõglampidele. Võibolla Osram paneb hetkel tavalisele hõõglambile luumenid peale, aga odavate tootjate (Pila, Tungsram jt) hõõglampidel võid luumenitest vaid unistada, samas nende led- ja saastapirnidel luumenid peal. |
Koduekstrast ja mujaltki saad osta:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
03.03.2016 18:48:05
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära. |
Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu.
Spoiler 
|
No krt sellise valgusega ei näe persetki pühkida. Tellisin ka neid 10, krt nüüd pean 10-se kroonlühtri peldikusse panema
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
03.03.2016 22:15:53
|
|
|
| Õnneks ma ei otsinud silmad punnis kõige odavamat lampide müüjat ja vedas siis. Ühe müüja järgi üldistada ei saa nagu näha.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.03.2016 22:20:02
|
|
|
| alartt kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu.
Spoiler 
|
No krt sellise valgusega ei näe persetki pühkida. |
See valgus on arvatavasti lihtsalt petekas, alasärituse efekt.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
03.03.2016 22:44:51
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Õnneks ma ei otsinud silmad punnis kõige odavamat lampide müüjat ja vedas siis. Ühe müüja järgi üldistada ei saa nagu näha. |
Isegi Eestis poest ostest on need lambid vägagi tõenäoliselt Hiinas toodetud. Ehk hiina keskmise hinnaga müüja pole ilmtingimata parem kui eesti 10x kallima hinnaga müüja. Aga hiina puhul on see fenomen, et alati pole isegi hind näitaja ehk oleneb müüja ahnusest. Võib saada nii odavalt hea asja kui ka kallilt <piiks>.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
03.03.2016 22:51:38
|
|
|
Kas keegi aitaks raha üle kandmisega, viskaksin tiba jotsi ka selle pealt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
03.03.2016 23:54:25
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| Aga eks inimene mõõdab tegeliku võimsuse ära. |
Mõõtsin käepäraste vahenditega ära siis selle ereda valgusvihu.
Spoiler 
|
kui see oli ostetud 25W pirn, kodune võimsusmõõtja näitas 9W, siis ma saadaks selle pildi müüjale ja pakuks 2/3 raha tagasi või saadan kauba tagasi ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.03.2016 11:00:47
|
|
|
saatsin talle selle pildi, vastuseks tuli, et äkki on kontakt vigane (milline? kõigil?)
Sellest loen nagu välja, et muidu peaks ikka korralik kraam olema.
| tsitaat: |
Dear Customer,
We are truly sorry for the inconvenience. Could you please retest the bulb and check whether it is caused by poor contact? Make sure the contact is properly connected to the bulb socket since loose contact happens usually for many reasons like metal oxidation, faulty installations, etc.
If the bulbs still do not work properly, please feel free to tell us. Thanks.
Best Regards |
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.03.2016 11:13:51
|
|
|
| Lammuta üks laiali ja vaata, mis sees toimub. Äkki siis on erinevad partiid vms. ehk siis vahel tõesti müüakse ka korralikemaid lampe, vahel jälle mitte, selline lotovärk seega?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.03.2016 14:42:56
|
|
|
ei mina oska seal sees midagi hinnata, mis seal toimub
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
04.03.2016 15:02:59
|
|
|
| Seal on see asi jah väga lihtsaks aetud. Kondensaator, dioodsild, elektrolüütkondensaator, takisti(d) ja juba tulevadki valgusdioodid. Takisti(d) väiksemaks ja valgust tulebki juurde. Või siis lisaks lausa kondensaator suuremaks. Enne tuleks muidugi kindlaks teha, palju konkreetsed LED-id voolu kannatavad, see ei pruugi aga mitte lihtne ülesanne olla. Ja ma millegipärast kahtlustan, et ega need palju rohkem ei kannatagi, ongi needsamad ~0.1W säästuhiinakad sisse topitud. Ehk siis ilmselt tulebki olukorraga leppida.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
04.03.2016 15:47:27
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
saatsin talle selle pildi, vastuseks tuli, et äkki on kontakt vigane (milline? kõigil?)
Sellest loen nagu välja, et muidu peaks ikka korralik kraam olema.
| tsitaat: |
Dear Customer,
We are truly sorry for the inconvenience. Could you please retest the bulb and check whether it is caused by poor contact? Make sure the contact is properly connected to the bulb socket since loose contact happens usually for many reasons like metal oxidation, faulty installations, etc.
If the bulbs still do not work properly, please feel free to tell us. Thanks.
Best Regards |
|
Dear friend, hope you have a wonderful life. Stiilne klassikaline algus hiina müüjate sõnumitel. Ega neid detaile väga ei mahu seal suurendama, konded eelkõige.
Parem mõõda need hiina kondekad üle, neil on tavaline -50% mahtuvus.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
04.03.2016 22:27:30
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
ei mina oska seal sees midagi hinnata, mis seal toimub  |
| tsitaat: |
Make sure the contact is properly connected to the bulb socket since loose contact happens usually for many reasons like metal oxidation, faulty installations, etc.
If the bulbs still do not work properly, please feel free to tell us. |
Müüja räägib ikka konkreetse pirni ja pirnisokli ühendusest - 9W on 9W ja peaksid talle saatma vastuse analoogis: Dear Seller, I have retested the bulbs and found they are truly 9W and not 25W, please refund me the price difference of the units.
| ot: |
Ma pole päris kindel, aga omal olen vaadanud, et nende corn light pirnidel on ledi kogus ja ledi silma suurused kirjas (25w = 72x 5730). Enda kunagistel mõõtsin, et 5730 = 5.7mm x 3.0mm LED diood.
Kui sul on suppler, siis võid mõõta silma suuruse ja koguse ja vaadata kas see vastab sellele mis enamus vastava võimsuse juures müüvad. |
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
04.03.2016 22:34:20
|
|
|
Ma ei teadnudki, et see valgustivaatlus on.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.03.2016 23:00:28
|
|
|
ma just mõtlesin, et kuidagi eriti pikale venib ühe aiataha läinud ostu arutlus
loeks selle koolirahaks ja ehk lõpetaks pirniteema?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
05.03.2016 20:25:08
|
|
|
| Chidori kirjutas: |
Kunagi keegi siin soovitas selliseid: http://www.ebay.com/itm/191785401981?_trksid=p2060353
Pole just kõige odavamad, aga kvaliteet ja valgus on paremad kui kohalikus poodides müüdavatel odavpirnidel. Mul mingi 6 tk erinevate soklitega, ükski pole veel surnud. |
Mina jagasin seda linki, on juba üle aasta mul kodus 9tk laes, tagavaraks on veel tosin, aga seni pole veel ükski läbi läinud ja valgus on väga korralik.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
08.03.2016 01:06:51
|
|
|
| Tubli vii inimesi eksiteele nende laualambi pirnidega, mõttetu olematu kasutusala.
|
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
08.03.2016 19:28:06
|
|
|
oli ühte kondet vaja, mida parasjagu oomipoes ei leidnud. Võtsin siis ebayst 10tk, sest väiksemas koguses ei müüdud. Täna jõudis pakk kohale ja sees oli hoopis pläsku lehter
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
09.03.2016 17:06:26
|
|
|
Tellisin testiks ühe E14 LED lambi, jõudis kohale ja nii kui voolu sai, läks plaks läbi Ook, kirjutasin päev hiljem, et selline lugu. Vastati, et tee originaalpakendist pilt tõestamaks, et see on just tema saadetud kaup
Pakendit muidugi enam pole ja ei viitsi selle euro pärast rabeleda.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2016 17:47:44
|
|
|
Pakun, et lihtsalt läksid tellimused sassi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
09.03.2016 17:52:08
|
|
|
Pläsku ava niigi pisike, milleks sellele veel lehter?!?
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
09.03.2016 17:55:55
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Pläsku ava niigi pisike, milleks sellele veel lehter?!? |
? Siis ju parem täita kui avaus pisike?
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.03.2016 23:58:18
|
|
|
| strohher kirjutas: |
| Pläsku ava niigi pisike, milleks sellele veel lehter?!? |
Sa vist pole lehtri eesmärgist päris aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
17.03.2016 00:00:20
|
|
|
Mis kaart oleks hetkel kõige mõistlikum nende tellimiste jaoks valida, kui krediitkaarti ei soovi?
Sõelale jäid hetkel SEB pildikaart ja Swedbanki deebetkaart pluss. Kas peale nende leidub veel häid valikuid?
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.03.2016 00:07:26
|
|
|
mikk55, SEB MasterCard deebetkaart.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
liiv
HV Guru

liitunud: 21.11.2009
|
17.03.2016 21:29:22
|
|
|
| Teab keegi öelda mis kanitell see on. Tegin paypal makse €2000 ja paypali väljavõttes see ei kajastu. SEB kontol on summa broneeringus. Helistasin panka ja nad ütlesid, et mingil põhjusel pole paypal nagu summat vastu võtnud ja nemad ei tea miks. Nüüd on maksest 4 tundi möödas ja ei midagi, raha ripub kuskil õhus, mina ei saa kauba eest maksekinnitust ära saata sest paypalis makset näha pole. Paypal makse peaks ju hetkega toimima. Mis jama see nüüd siis on et makse viibib ja küsida pole nagu kellegi käest (paypali klienditugi on olematu)
|
|
| Kommentaarid: 627 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
6 :: |
517 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
17.03.2016 21:30:55
|
|
|
| helista. ju neil lõi mingi pettuse alert põlema.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
17.03.2016 23:49:28
|
|
|
Kas LHV deebetkaarti saab ka internetiostude jaoks kasutada?
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
18.03.2016 15:32:35
|
|
|
| Uk ebayst tuleb juba rohkem kui kuu mulle saadetis. Müüja vannub käsi südamel, et tema on posti pannud
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ctrl+P
HV kasutaja

liitunud: 07.06.2007
|
18.03.2016 16:23:44
|
|
|
Saab küll.
| mikk55 kirjutas: |
| Kas LHV deebetkaarti saab ka internetiostude jaoks kasutada? |
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.03.2016 17:30:47
|
|
|
El-Fuego, see aasta on mul 2 UK pakki tavapärasest kauem tulnud (üks lausa 1,5 kuud)
Kas ta saatis tähitult/trackida saab?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
19.03.2016 00:34:04
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
El-Fuego, see aasta on mul 2 UK pakki tavapärasest kauem tulnud (üks lausa 1,5 kuud)
Kas ta saatis tähitult/trackida saab? |
tava pakk
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scuall
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007
|
20.03.2016 00:08:55
|
|
|
Krdi naljaninad need väljamaalased.
Leidsin ebayst siis asja, mida tahtsin, shippingut polnud kirjas. Võtsin müüjaga ühendust, tüüp kirjutas, et lisa 10-
Ok, tehtud, võitsin oksjoni ja kui palusin koondsummat, sain shippinguks 29.65
Standard saatmine Itaaliast, siia maksab ala. 16- Krjutasin, et tulen talle vastu ja olen valmis ka 20- maksma.
Aga põhimõtte pärast juba seda 3x esialgsest, ei maksa rsk.
Ebay poolset sekkumist ka ei saa veel, kunas müüja pole asja ülesse võtnud.
On kellelgi kogemusi antud olukorras?
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
20.03.2016 11:35:07
|
|
|
eBays on keegi ajugeenius progema lastud.
Valin "Item location" EUROPE, tuleb robinal Canada ja Unted States kraami.
EDIT: Valin US only tuleb United Kingdom
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
23.03.2016 01:12:29
|
|
|
| Need ebay tracking numbrid ei näita midagi :I
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.03.2016 12:55:44
|
|
|
| näitavad ikka.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
23.03.2016 13:12:31
|
|
|
Tracking #:81006610416
Carrier:China Post
Status:ACCEPTEDIN TRANSITDELIVERED
The seller has provided a tracking number. The tracking status will be updated once the shipment reaches the carrier.
Staatus on täielik null.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
23.03.2016 13:33:45
|
|
|
number peab sisaldama ka tähti alati! Näiteks siis minu oma - EL038078818JP
Sain ka jeebaist, töötab, proovi:
http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/
Miks hiinlane sind üle lasi? Kes teab...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
23.03.2016 15:02:23
|
|
|
Ei pea sisaldama tähti alati. Täiesti numbrilised variandid ka alati olemas ja kontrollitavad. Vahel võtab vabalt nädala aega, enne kui kuskile üldse midagi ilmuma hakkab.
AliExpressi teemas esimeses postituses ära toodud päris mitu kohta, kust jälgimisnumbreid tsekkida. Lisan siia veel ühe:
http://www.777post.com/sftrack.asp
Mul üks viimastest näiteks oli just selline, kus ainult numbrid ja just sellel lehelt sain jälgida staatust.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|