|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
01.03.2016 00:04:18
|
|
|
| Ega kellelgi mõnda videokaardi karpi üle pole? Selline, kus vaht ikka sees on. Tallinnas, tooks vastu midagi meelehead.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
01.03.2016 00:06:59
|
|
|
| StanceW kirjutas: |
| Ega kellelgi mõnda videokaardi karpi üle pole? Selline, kus vaht ikka sees on. Tallinnas, tooks vastu midagi meelehead. |
msi r9-280x karp on olemas, hea otsimise peale isegi kaks
kaardid läksid garantiisse, karbid keldrisse, aga vastu saadeti uutes karpides
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
01.03.2016 07:55:45
|
|
|
| Dreamlover kirjutas: |
| StanceW kirjutas: |
| Ega kellelgi mõnda videokaardi karpi üle pole? Selline, kus vaht ikka sees on. Tallinnas, tooks vastu midagi meelehead. |
msi r9-280x karp on olemas, hea otsimise peale isegi kaks
kaardid läksid garantiisse, karbid keldrisse, aga vastu saadeti uutes karpides |
Kui ei ole ühest kahju loobuda, oleks väga tore Postkasti võid panna siis koha, kust saaks peale korjata ning mida tuua.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.03.2016 16:37:48
|
|
|
| kfl kirjutas: |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=669495 (ä/a vanad arvutid) teemat lugedes tulin mõttele, et HVF-s võiks olla mingi komisjonimüügi võimalus
umbes, et kui keegi ei viitsi oma tehnika müügiga tegeleda, siis valib HV setsialistide seast omale agendi, kes pakub müügihinna, väärtustab rauakola info, piltide, testide, kuulutamise jms
organiseerib müügi, pakkimise, posti jne
usaldusväärsuse tagaks süsteemi läbipistvus ja küllaltki head kodukorra reeglid
oma hetkel pähetorganud idee "peitsin" spetsiaalselt siia teemasse |
ära seda jumala pärast kuskile levitama hakka. ostuabi/hinnapäringu teema on olemas. oma kola eest krediiti pead sa ikka ise välja käima. mida see vahemees peaks saama selle eest, et ta sulle mingit asja teeb? kui ta aga sinu meelest valesti hindas või valele inmesele müüs? või kui ta müüs sinu kirjeldatud "korras" asja varjatud veaga, millest sina ei teadnud aga tema saab kraesse selle?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
03.03.2016 19:30:17
|
|
|
Äkki kellelgi AGP kaarte , Tartus ?
Oleks väga tänulik, saaks kaks arvutit ellu äratada. Võiks kahe monitori võimalus olla DVI/ VGA
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carlsair
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2016
|
04.03.2016 03:07:59
|
|
|
Oleks soov saada hunnik kruve kuna olen kogunud natuke vanemat arvutikraami ja sooviks neid nüüd komplekteerima hakata
EDIT: Lisan, et kõik vanad ja katkised emaplaadid ja mis iganes plaadid ja kaardid võib mulle annetada, leian neile loovat/kunstilist kasutust.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirShark
HV kasutaja
liitunud: 23.03.2007
|
04.03.2016 15:24:01
|
|
|
| Usb-microusb juhet.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lockdown92
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.04.2007
|
04.03.2016 21:22:24
|
|
|
Tere jõudu! Kindlasti vedeleb kellelgi Tartus sahtlipõhjas USB pikendusjuhe, mis kasutust ei leia. Mõõtudelt vähemalt meeter, alati võib rohkem olla! Igivana IrDa dongle ei ulatu ilma sellise pikenduseta kasutusulatusse
_________________ BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas. |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimi
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2015
|
06.03.2016 02:22:25
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Dimi kirjutas: |
| Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi. |
Apple läpakas on nagu läpakas ikka. Seda saad füüsiliselt poes näha. Kui tahad OS X-iga tutvuda, siis proovi seda: http://www.hackintosh.com/ |
Ma ei saa seda jooksma miskipärast, arvutiks on Dell Inspiron 3542, ja seepärast ka mõte saada originaalne raud. Kuidagi imelik tundub soetada raud, et Hackintosh jooksma hakkaks sellel, parem juba soetada originaal, et kindlalt toimetaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
06.03.2016 09:32:00
|
|
|
| Dimi kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Dimi kirjutas: |
| Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi. |
Apple läpakas on nagu läpakas ikka. Seda saad füüsiliselt poes näha. Kui tahad OS X-iga tutvuda, siis proovi seda: http://www.hackintosh.com/ |
Ma ei saa seda jooksma miskipärast, arvutiks on Dell Inspiron 3542, ja seepärast ka mõte saada originaalne raud. Kuidagi imelik tundub soetada raud, et Hackintosh jooksma hakkaks sellel, parem juba soetada originaal, et kindlalt toimetaks. |
Kogemuse saad juba näiteks VMWare´ga kätte, töötab ka sinu raual.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
06.03.2016 10:07:01
|
|
|
| Dimi kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Dimi kirjutas: |
| Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi. |
Apple läpakas on nagu läpakas ikka. Seda saad füüsiliselt poes näha. Kui tahad OS X-iga tutvuda, siis proovi seda: http://www.hackintosh.com/ |
Ma ei saa seda jooksma miskipärast, arvutiks on Dell Inspiron 3542, ja seepärast ka mõte saada originaalne raud. Kuidagi imelik tundub soetada raud, et Hackintosh jooksma hakkaks sellel, parem juba soetada originaal, et kindlalt toimetaks. |
vöid ju soetada lic mingi vana powerbooki ja katsetada sellega. ei meeldi müüd edasi. need maksavad mingi 15-30euri komplektid.
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
06.03.2016 11:05:47
|
|
|
| owndyaa kirjutas: |
Äkki kellelgi AGP kaarte , Tartus ?
Oleks väga tänulik, saaks kaks arvutit ellu äratada. Võiks kahe monitori võimalus olla DVI/ VGA |
mis os?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
07.03.2016 11:50:03
|
|
|
Küll mitte arvuti teema, kuid siiski küsin:
as kellelgi on ära anda katkist klaas nõud? Ühe ürituse jaoks on vaja. Nagu mainitud, ei pea olema terve, väga hästi sobib ka praoga-katkine.
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.03.2016 12:01:16
|
|
|
mine uuskasutuskeskusse.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
07.03.2016 12:05:28
|
|
|
Kas seal antakse katkiseid nõusi? (ei viska kohe ära?) Terve asju oleks kahju lõhkuda (selline eesmärg on).
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
07.03.2016 12:13:22
|
|
|
katkised ilmselt visatakse varem minema..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfx
HV veteran
liitunud: 20.10.2003
|
07.03.2016 12:58:15
|
|
|
| On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.03.2016 13:10:50
|
|
|
Rattateemast juba uurisin/küsisin, kuid panen ka siia:
Kellelgi Tallinnas (soovitavalt kesklinn või Kristiine) jalgratta ketivõtit oleks laenata?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
07.03.2016 17:45:31
|
|
|
| sfx kirjutas: |
| On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile. |
Selle USB pulga versiooni saad ise teha, täiesti tasuta allalaetav. Linnas saaks aidata, aga sa ju päris maal.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StanceW
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2013
|
07.03.2016 20:44:36
|
|
|
| Ega kellelgi pole tänase päeva jooksul laenuks anda mõnda DVI kaablit Tallinnast? Vaja üks jubin ära testida. Kui asi läheb tööle, võime soovi korral ka ostust rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfx
HV veteran
liitunud: 20.10.2003
|
08.03.2016 22:33:15
|
|
|
| avax kirjutas: |
| sfx kirjutas: |
| On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile. |
Selle USB pulga versiooni saad ise teha, täiesti tasuta allalaetav. Linnas saaks aidata, aga sa ju päris maal. |
Selles häda ongi, et ei õnnestu kuidagi USB versiooni Windowsi alt tehes tööle saada. Transmaci nimelist programmi olen juba katsetanud, kuid ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
151 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.03.2016 17:47:27
|
|
|
kellelgi suvalise suuruse & kiirusega ddr3 pulkasid pole üle lauakale?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimi
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2015
|
10.03.2016 01:02:54
|
|
|
| sfx kirjutas: |
| avax kirjutas: |
| sfx kirjutas: |
| On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile. |
Selle USB pulga versiooni saad ise teha, täiesti tasuta allalaetav. Linnas saaks aidata, aga sa ju päris maal. |
Selles häda ongi, et ei õnnestu kuidagi USB versiooni Windowsi alt tehes tööle saada. Transmaci nimelist programmi olen juba katsetanud, kuid ei toimi. |
Otsi netist image writer ja sellega saad kirjutada , loodan et sa tead ikka, et windows alt ei näe seda, mida sa OSXi jaoks pulgale kirjutad ? Näha jääb ainult pisike osapulgast, mis on FAT32 -ga formateeritud ja mis on mõeldud EFI jaoks, ülejäänu osa pulgast on vormitud mac osx (journaled) vormingus ja windows seda näha ei oska. Kõige lihtsam on jalutada Apple poodi ja lasta neil kohapeal teha pulk, tegelt on nad kohustatud seda tegema. Ainult et ma ei tea, kas Tartus on seda.
Teine variant on see torrent alla tõmmata, pulgale kirjutada ja selle juhise järgi teha enda windowsi lapakast Apple lapakas. Minul õnnestus ja õun on täies hiilguses olemas. Ja sealt siis teha õuna asju.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Y_S
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2002
|
11.03.2016 15:24:33
AT korpust |
|
|
kellelgi ehk vedeleb mõni vanakooli AT masina korpus? Kui on valida siis võtaks pigem desktopi aga ära ei ütle ka minitower variandist.
_________________ O: vanemaid soundikaarte ISA siinile |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.03.2016 15:38:37
|
|
|
küsi tehnikaringlusest.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
12.03.2016 21:15:36
Ära anda |
|
|
Kast Asus Vintage AE1 10 aastat vana
Chieftec toitekas
prose Sempron 3000
2 x 512MB mälu
RX9550SE-TD128
võrgukaart juurde lisatud (integreeritu on nässus)
Lightscribe Writemaster DVD-seade
kõvaketas välja võetud
BIOSi patarei kutu
Täna hommikul veel töötas, siis sai ta asemele P4 printerit ja faile serveerima.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.03.2016 21:32:18
|
|
|
p2ep, see on ATX sul.
see on iseenesest kastina täitsa tarbitav. tuleb ainult socket 754 asi seest rookida ja midagi kaasaegsemat asemele panna. sees on socket 754 SIS kiibiga asuse plaat. ma ilmselt leiaks sellesse kasti miski 3000+ ahtloni.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
15.03.2016 08:13:17
|
|
|
Ei taha mu kasti siis keegi?
Saadan Tehnikaringlusesse?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.03.2016 09:20:49
|
|
|
ma tahaks aga järele ma sellele ei tule.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prederik
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.05.2003
|
15.03.2016 09:54:34
|
|
|
Carlsair, väga lahedad "tooted", kas neid kusagil müügil ka näeb või e-poes pakutakse?
Kui kruve ei ole mujalt saanud, võin komplekteerida ühe kotikese.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
15.03.2016 18:02:22
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ma tahaks aga järele ma sellele ei tule. |
Miuksesse pakiautomaati ma ta saadan?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.03.2016 19:51:14
|
|
|
tartu anne selver / eeden. vastavalt kas paned smarti või omivasse.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJDuck
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2011
|
16.03.2016 20:07:23
|
|
|
Pole päris tehnika, aga ehk kellelgi üle kas poroloni või suurem kogu munareste, siis oleks huvitatud
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Carlsair
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2016
|
16.03.2016 22:21:09
|
|
|
Betamax, See pilt on illustreeriv ehk netist Hetkel käib alles materjali kogumine, aga kui piisav kogus juba valmis, siis jagan kindlasti ka linki : )
Kruve pole ikka veel kusagilt saanud, kirjutan sulle
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
144 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
20.03.2016 15:27:05
|
|
|
kas kellelgi on mõni lühike HMDI->HMDI kaabel üle jäänud?
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
20.03.2016 15:41:00
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| kas kellelgi on mõni lühike HMDI->HMDI kaabel üle jäänud? |
Üks kullatud (Logilink) "lühike" 5 meetrine peaks kuskil vedelema Seisab sahtlis juba pea aasta või nii
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.03.2016 15:41:16
|
|
|
hdmi
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
20.03.2016 16:04:34
|
|
|
laurx,
cybertiger, kui sobib tuleks esmaspäeval järgi.
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
20.03.2016 16:57:04
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| cybertiger, kui sobib tuleks esmaspäeval järgi. |
Esmaspäev Ma tööl, liikuv töö, aga õhtul vist Laagris ca 18-19 aeg Räägime PS,is täpsemalt
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
24.03.2016 16:30:06
|
|
|
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud!
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
24.03.2016 17:12:49
|
|
|
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud!  |
http://ps-2.kev009.com/pcpartnerinfo/ctstips/2692.htm
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
24.03.2016 18:16:14
|
|
|
| trebla kirjutas: |
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud!  |
http://ps-2.kev009.com/pcpartnerinfo/ctstips/2692.htm |
Infot on mul omajagu, aga hetkel pigem äkki mõnel kaasmaalasel on mõni jupp selle pakkuda või doonoriks mõni isend kuskil vedeleb. Mingi RAMi pulga ka leidsin mis idee poolest võiks toimida. Hetkel üritan üles leida oma 14pin VGA kaabli ja siis proovida kas võtab asi pildi ette või mitte. Häält igatahes teeb, kui nuppu vajutada . Suht kindlasti vist on vaja uut ESDI ketast mis sellele mudelile sobiks. Kuna vaene nagu ma olen ei ole võimeline ebay hindadega omale asju soetama kahjuks. Seega äkki kellelgi ons midagi pakkuda.
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
24.03.2016 19:29:50
|
|
|
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud!  |
Mingisugused mälud võimalik, et isegi vedelevad kuskil. Ei tea küll kas täpselt nüüd sellele mudelile sobiks vms...
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hqs
HV Guru

liitunud: 13.12.2002
|
24.03.2016 22:42:57
|
|
|
laurx, EDO simme kasutasid Pentium arhidektuuriga masinad, enne seda olid FPM'id, mis toimisid ka ühekaupa, aga mälujärgi ei sobi ka need sinna PS2 arhidektuuri - seal oli mingid IBM'i omad leiutised vist (võin ka eksida)
_________________ O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat! |
|
| Kommentaarid: 449 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
24.03.2016 22:50:39
|
|
|
hmm. ma pole antud masinat lammutanud. mroosi käest võiks küsida antud juppide kohta.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Diesel157
HV Guru
liitunud: 03.08.2009
|
24.03.2016 23:10:58
|
|
|
Kasutusel hetkel selline pulk, rohkem infot ei oska anda momendil. Päev otsa jamanud sellega ja aju juba magama, et kuskil oli täpne info küll mis rammid sinna lähed detailselt, aga hetkel ei suuda leida. Eks homme selge peaga vaatan asja täpsemalt üle ja lisan infot.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
146 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
25.03.2016 01:02:23
|
|
|
| Diesel157 kirjutas: |
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud!  |
Olid ajad, olid majad...
Mäletamistmööda PS/2 sisse läheb täiesti tavaline 72pin simm, 1M klotsid näiteks. 4M klotse väga ei liikunud, rämedat raha taheti selle eest. Kui kolihunnikust otsida siis mul äkki on nii 1 kui 4 megaseid simme vedelemas.
Dimm tuli juba ägedamate masinatega.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|