Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 20:48:31 vasta tsitaadiga

kellelgi Dell Optiplex 755 esipaneeli pole üle?
http://goldcoastpc.com.au/image/cache/data/desktops/dell%20optiplex%20755/755%20dell%20usff-500x500.jpg

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 00:04:18 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi mõnda videokaardi karpi üle pole? Selline, kus vaht ikka sees on. Tallinnas, tooks vastu midagi meelehead.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 00:06:59 vasta tsitaadiga

StanceW kirjutas:
Ega kellelgi mõnda videokaardi karpi üle pole? Selline, kus vaht ikka sees on. Tallinnas, tooks vastu midagi meelehead.


msi r9-280x karp on olemas, hea otsimise peale isegi kaks

kaardid läksid garantiisse, karbid keldrisse, aga vastu saadeti uutes karpides

_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 07:55:45 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
StanceW kirjutas:
Ega kellelgi mõnda videokaardi karpi üle pole? Selline, kus vaht ikka sees on. Tallinnas, tooks vastu midagi meelehead.


msi r9-280x karp on olemas, hea otsimise peale isegi kaks

kaardid läksid garantiisse, karbid keldrisse, aga vastu saadeti uutes karpides


Kui ei ole ühest kahju loobuda, oleks väga tore icon_smile.gif Postkasti võid panna siis koha, kust saaks peale korjata ning mida tuua.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.03.2016 16:37:48 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=669495 (ä/a vanad arvutid) teemat lugedes tulin mõttele, et HVF-s võiks olla mingi komisjonimüügi võimalus
umbes, et kui keegi ei viitsi oma tehnika müügiga tegeleda, siis valib HV setsialistide seast omale agendi, kes pakub müügihinna, väärtustab rauakola info, piltide, testide, kuulutamise jms
organiseerib müügi, pakkimise, posti jne
usaldusväärsuse tagaks süsteemi läbipistvus ja küllaltki head kodukorra reeglid

oma hetkel pähetorganud idee "peitsin" spetsiaalselt siia teemasse


ära seda jumala pärast kuskile levitama hakka. ostuabi/hinnapäringu teema on olemas. oma kola eest krediiti pead sa ikka ise välja käima. mida see vahemees peaks saama selle eest, et ta sulle mingit asja teeb? kui ta aga sinu meelest valesti hindas või valele inmesele müüs? või kui ta müüs sinu kirjeldatud "korras" asja varjatud veaga, millest sina ei teadnud aga tema saab kraesse selle?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 19:30:17 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgi AGP kaarte , Tartus ?

Oleks väga tänulik, saaks kaks arvutit ellu äratada. Võiks kahe monitori võimalus olla DVI/ VGA
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 03:07:59 vasta tsitaadiga

Oleks soov saada hunnik kruve kuna olen kogunud natuke vanemat arvutikraami ja sooviks neid nüüd komplekteerima hakata beer_yum.gif
EDIT: Lisan, et kõik vanad ja katkised emaplaadid ja mis iganes plaadid ja kaardid võib mulle annetada, leian neile loovat/kunstilist kasutust. boss.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 15:24:01 vasta tsitaadiga

Usb-microusb juhet.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lockdown92
Kreisi kasutaja
lockdown92

liitunud: 17.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 21:22:24 vasta tsitaadiga

Tere jõudu! Kindlasti vedeleb kellelgi Tartus sahtlipõhjas USB pikendusjuhe, mis kasutust ei leia. Mõõtudelt vähemalt meeter, alati võib rohkem olla! Igivana IrDa dongle ei ulatu ilma sellise pikenduseta kasutusulatusse icon_cry.gif
_________________
BMW custom tuuning ja erilahendused, diagnostika, programmeerimine ja kodeerimine Tallinnas.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimi
HV vaatleja
Dimi

liitunud: 23.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2016 02:22:25 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Dimi kirjutas:
Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi.

Apple läpakas on nagu läpakas ikka. Seda saad füüsiliselt poes näha. Kui tahad OS X-iga tutvuda, siis proovi seda: http://www.hackintosh.com/


Ma ei saa seda jooksma miskipärast, arvutiks on Dell Inspiron 3542, ja seepärast ka mõte saada originaalne raud. Kuidagi imelik tundub soetada raud, et Hackintosh jooksma hakkaks sellel, parem juba soetada originaal, et kindlalt toimetaks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 06.03.2016 09:32:00 vasta tsitaadiga

Dimi kirjutas:
Betamax kirjutas:
Dimi kirjutas:
Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi.

Apple läpakas on nagu läpakas ikka. Seda saad füüsiliselt poes näha. Kui tahad OS X-iga tutvuda, siis proovi seda: http://www.hackintosh.com/


Ma ei saa seda jooksma miskipärast, arvutiks on Dell Inspiron 3542, ja seepärast ka mõte saada originaalne raud. Kuidagi imelik tundub soetada raud, et Hackintosh jooksma hakkaks sellel, parem juba soetada originaal, et kindlalt toimetaks.

Kogemuse saad juba näiteks VMWare´ga kätte, töötab ka sinu raual.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2016 10:07:01 vasta tsitaadiga

Dimi kirjutas:
Betamax kirjutas:
Dimi kirjutas:
Kõlab ülbelt, aga proovin siiski. Ega kellelgi ei ole mõnda töötavat Apple´i arvutit ära kinkida ? Nimelt on soov endale soetada mõni kaasaegsem isend, aga kuna pole kunagi näppinud, siis kuidagi pelgan, jube kallid teised. Samas ei oska osta kah mõnda kasutatud, ei tea üldse nendest masinatest midagi.

Apple läpakas on nagu läpakas ikka. Seda saad füüsiliselt poes näha. Kui tahad OS X-iga tutvuda, siis proovi seda: http://www.hackintosh.com/


Ma ei saa seda jooksma miskipärast, arvutiks on Dell Inspiron 3542, ja seepärast ka mõte saada originaalne raud. Kuidagi imelik tundub soetada raud, et Hackintosh jooksma hakkaks sellel, parem juba soetada originaal, et kindlalt toimetaks.
vöid ju soetada lic mingi vana powerbooki ja katsetada sellega. ei meeldi müüd edasi. need maksavad mingi 15-30euri komplektid.
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.03.2016 11:05:47 vasta tsitaadiga

owndyaa kirjutas:
Äkki kellelgi AGP kaarte , Tartus ?

Oleks väga tänulik, saaks kaks arvutit ellu äratada. Võiks kahe monitori võimalus olla DVI/ VGA


mis os?

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 11:50:03 vasta tsitaadiga

Küll mitte arvuti teema, kuid siiski küsin:
as kellelgi on ära anda katkist klaas nõud? Ühe ürituse jaoks on vaja. Nagu mainitud, ei pea olema terve, väga hästi sobib ka praoga-katkine.

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2016 12:01:16 vasta tsitaadiga

mine uuskasutuskeskusse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 12:05:28 vasta tsitaadiga

Kas seal antakse katkiseid nõusi? (ei viska kohe ära?) Terve asju oleks kahju lõhkuda (selline eesmärg on).
_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.03.2016 12:13:22 vasta tsitaadiga

katkised ilmselt visatakse varem minema..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 12:58:15 vasta tsitaadiga

On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 13:10:50 vasta tsitaadiga

Rattateemast juba uurisin/küsisin, kuid panen ka siia:
Kellelgi Tallinnas (soovitavalt kesklinn või Kristiine) jalgratta ketivõtit oleks laenata?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 17:45:31 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile.

Selle USB pulga versiooni saad ise teha, täiesti tasuta allalaetav. Linnas saaks aidata, aga sa ju päris maal.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StanceW
HV kasutaja
StanceW

liitunud: 08.05.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 20:44:36 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi pole tänase päeva jooksul laenuks anda mõnda DVI kaablit Tallinnast? Vaja üks jubin ära testida. Kui asi läheb tööle, võime soovi korral ka ostust rääkida.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sfx
HV veteran

liitunud: 20.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2016 22:33:15 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
sfx kirjutas:
On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile.

Selle USB pulga versiooni saad ise teha, täiesti tasuta allalaetav. Linnas saaks aidata, aga sa ju päris maal.


Selles häda ongi, et ei õnnestu kuidagi USB versiooni Windowsi alt tehes tööle saada. Transmaci nimelist programmi olen juba katsetanud, kuid ei toimi.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 17:47:27 vasta tsitaadiga

kellelgi suvalise suuruse & kiirusega ddr3 pulkasid pole üle lauakale?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dimi
HV vaatleja
Dimi

liitunud: 23.10.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 01:02:54 vasta tsitaadiga

sfx kirjutas:
avax kirjutas:
sfx kirjutas:
On kellelgi Tartus päevakeseks mingit Mac OS'i installi plaati laenata? Ideaalselt sobiks 10.6. iMaci oma ei sobi, sest läheb ühele vanemale Macbookile.

Selle USB pulga versiooni saad ise teha, täiesti tasuta allalaetav. Linnas saaks aidata, aga sa ju päris maal.


Selles häda ongi, et ei õnnestu kuidagi USB versiooni Windowsi alt tehes tööle saada. Transmaci nimelist programmi olen juba katsetanud, kuid ei toimi.


Otsi netist image writer ja sellega saad kirjutada , loodan et sa tead ikka, et windows alt ei näe seda, mida sa OSXi jaoks pulgale kirjutad ? Näha jääb ainult pisike osapulgast, mis on FAT32 -ga formateeritud ja mis on mõeldud EFI jaoks, ülejäänu osa pulgast on vormitud mac osx (journaled) vormingus ja windows seda näha ei oska. Kõige lihtsam on jalutada Apple poodi ja lasta neil kohapeal teha pulk, tegelt on nad kohustatud seda tegema. Ainult et ma ei tea, kas Tartus on seda.
Teine variant on see torrent alla tõmmata, pulgale kirjutada ja selle juhise järgi teha enda windowsi lapakast Apple lapakas. Minul õnnestus ja õun on täies hiilguses olemas. Ja sealt siis teha õuna asju.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y_S
HV kasutaja
Y_S

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2016 15:24:33 AT korpust vasta tsitaadiga

kellelgi ehk vedeleb mõni vanakooli AT masina korpus? Kui on valida siis võtaks pigem desktopi aga ära ei ütle ka minitower variandist.
_________________
O: vanemaid soundikaarte ISA siinile
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2016 15:38:37 vasta tsitaadiga

küsi tehnikaringlusest.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 12.03.2016 21:15:36 Ära anda vasta tsitaadiga

Kast Asus Vintage AE1 10 aastat vana
Chieftec toitekas
prose Sempron 3000
2 x 512MB mälu
RX9550SE-TD128
võrgukaart juurde lisatud (integreeritu on nässus)
Lightscribe Writemaster DVD-seade
kõvaketas välja võetud
BIOSi patarei kutu
Täna hommikul veel töötas, siis sai ta asemele P4 printerit ja faile serveerima.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.03.2016 21:32:18 vasta tsitaadiga

p2ep, see on ATX sul.

see on iseenesest kastina täitsa tarbitav. tuleb ainult socket 754 asi seest rookida ja midagi kaasaegsemat asemele panna. sees on socket 754 SIS kiibiga asuse plaat. ma ilmselt leiaks sellesse kasti miski 3000+ ahtloni.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.03.2016 08:13:17 vasta tsitaadiga

Ei taha mu kasti siis keegi?
Saadan Tehnikaringlusesse?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2016 09:20:49 vasta tsitaadiga

ma tahaks aga järele ma sellele ei tule.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prederik
Kreisi kasutaja
Prederik

liitunud: 05.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 09:54:34 vasta tsitaadiga

Carlsair, väga lahedad "tooted", kas neid kusagil müügil ka näeb või e-poes pakutakse?
Kui kruve ei ole mujalt saanud, võin komplekteerida ühe kotikese.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 11:40:47 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ega kellelgi ei juhtu olema lihtsalt augutäiteks Lenovo 3000 N100 sobivat akut?

Endiselt otsin icon_neutral.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 15.03.2016 18:02:22 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma tahaks aga järele ma sellele ei tule.

Miuksesse pakiautomaati ma ta saadan?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.03.2016 19:51:14 vasta tsitaadiga

tartu anne selver / eeden. vastavalt kas paned smarti või omivasse.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJDuck
Kreisi kasutaja
DJDuck

liitunud: 17.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 20:07:23 vasta tsitaadiga

Pole päris tehnika, aga ehk kellelgi üle kas poroloni või suurem kogu munareste, siis oleks huvitatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Carlsair
Kreisi kasutaja
Carlsair

liitunud: 28.01.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 22:21:09 vasta tsitaadiga

Betamax, See pilt on illustreeriv ehk netist icon_wink.gif Hetkel käib alles materjali kogumine, aga kui piisav kogus juba valmis, siis jagan kindlasti ka linki : )
Kruve pole ikka veel kusagilt saanud, kirjutan sulle icon_smile.gif
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 15:27:05 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on mõni lühike HMDI->HMDI kaabel üle jäänud?
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 15:41:00 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
kas kellelgi on mõni lühike HMDI->HMDI kaabel üle jäänud?

Üks kullatud (Logilink) "lühike" 5 meetrine peaks kuskil vedelema icon_wink.gif Seisab sahtlis juba pea aasta või nii icon_lol.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.03.2016 15:41:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HMDI->HMDI

hdmi

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:04:34 vasta tsitaadiga

laurx, thumbs_up.gif

cybertiger, kui sobib tuleks esmaspäeval järgi.

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2016 16:57:04 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
cybertiger, kui sobib tuleks esmaspäeval järgi.

Esmaspäev Ma tööl, liikuv töö, aga õhtul vist Laagris ca 18-19 aeg icon_wink.gif Räägime PS,is täpsemalt thumbs_up.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 16:30:06 vasta tsitaadiga

Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud! icon_smile.gif
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002



Online
sõnum 24.03.2016 17:12:49 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud! icon_smile.gif

http://ps-2.kev009.com/pcpartnerinfo/ctstips/2692.htm

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 18:16:14 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
Diesel157 kirjutas:
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud! icon_smile.gif

http://ps-2.kev009.com/pcpartnerinfo/ctstips/2692.htm

Infot on mul omajagu, aga hetkel pigem äkki mõnel kaasmaalasel on mõni jupp selle pakkuda või doonoriks mõni isend kuskil vedeleb. Mingi RAMi pulga ka leidsin mis idee poolest võiks toimida. Hetkel üritan üles leida oma 14pin VGA kaabli ja siis proovida kas võtab asi pildi ette või mitte. Häält igatahes teeb, kui nuppu vajutada icon_biggrin.gif . Suht kindlasti vist on vaja uut ESDI ketast mis sellele mudelile sobiks. Kuna vaene nagu ma olen ei ole võimeline ebay hindadega omale asju soetama kahjuks. Seega äkki kellelgi ons midagi pakkuda.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 19:29:50 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud! icon_smile.gif

Mingisugused mälud võimalik, et isegi vedelevad kuskil. Ei tea küll kas täpselt nüüd sellele mudelile sobiks vms... icon_rolleyes.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2016 22:03:44 vasta tsitaadiga

EDO simme tuleb panna paarikaupa. tehnikaringluses kunagi oli neid suur karp.

https://en.wikipedia.org/wiki/SIMM

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hqs
HV Guru
hqs

liitunud: 13.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 22:42:57 vasta tsitaadiga

laurx, EDO simme kasutasid Pentium arhidektuuriga masinad, enne seda olid FPM'id, mis toimisid ka ühekaupa, aga mälujärgi ei sobi ka need sinna PS2 arhidektuuri - seal oli mingid IBM'i omad leiutised vist (võin ka eksida)
_________________
O: vana (loe: antiikset) arvutustehnikat!
Kommentaarid: 449 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.03.2016 22:50:39 vasta tsitaadiga

hmm. ma pole antud masinat lammutanud. mroosi käest võiks küsida antud juppide kohta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 23:10:58 vasta tsitaadiga

Kasutusel hetkel selline pulk, rohkem infot ei oska anda momendil. Päev otsa jamanud sellega ja aju juba magama, et kuskil oli täpne info küll mis rammid sinna lähed detailselt, aga hetkel ei suuda leida. Eks homme selge peaga vaatan asja täpsemalt üle ja lisan infot.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 01:02:23 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Keegi antiik arvutitega ka tegeleb siin foorumis? Plaanis oma esimene arvuti ellu äratada, aga mälujärgi oli kettal bad/id peal ja mälu vist ka kaduma läinud, äkki oskab keegi aidata. Tegu siis IBM PS/2 Model 55 SX Type 8555 . Igasugune abi on väga oodatud! icon_smile.gif


Olid ajad, olid majad...
Mäletamistmööda PS/2 sisse läheb täiesti tavaline 72pin simm, 1M klotsid näiteks. 4M klotse väga ei liikunud, rämedat raha taheti selle eest. Kui kolihunnikust otsida siis mul äkki on nii 1 kui 4 megaseid simme vedelemas.

Dimm tuli juba ägedamate masinatega.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.