|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
06.03.2016 10:44:43
|
|
|
| Kopz kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
| Kopz kirjutas: |
Sai hilaajegu endale BF4 soetatud. Mõtlesin, et mis siis ikka, et see ju BF3 järg ja mäng läheb edasi. Aga võta näpust, mängitavus on minu jaoks ikka täiesti ära solgitud. BF3'ga pole siin enam midagi pistmist. See mäng ajas lausa vihale eriti kui oodates nurga tagant vastast ja hoides sihikut paigas õige koha peal, hüppab ta nurga tagant välja ja suudab mu ikkagi maha võtta. Seda, et 50m pealt ise jooksva vastase saaks maha võtta, sellest võib ainult unistada.
Võtsin siis vahelduseks jälle BF3'e ette ja oh imet, MP7 või pumppüssiga lase või puusalt ja vastane langeb. Täiesti masendav. |
Eks need 1KDR playerid eisaagi hakkama, kipuvad laitma ja süüdistama. Pole reaktsioonigi ja minimap awareness on 0 .
Sellise pela jaoks on vaja muscle memory't mitte dolbajoobi kes arvab,et võiks iga pühapäev proovida ja kille tuleb ladinal .
Spoiler 
https://www.youtube.com/watch?v=6-Kt2duNKtY
|
Jutt oli BF3 ja BF4 mängitavuse võrdlusest. Ja üleüldse, enne kui sa kedagi siin dolbajoobiks sõimad, vaata korra kriitilise pilguga peeglisse. Ega juhuslikult sulle sealt samasugune dolbajoob vastu ei vaata. Praegu jätad sa küll suure egolaksu all vaevleva pubeka mulje. |
Pigem oli võrdlus 3 ja 4 vahel sellisel moel, et sina ei saa BF4 mängimisega hakkama ning süüdistad mängu...
Mis konkreetselt sulle raskust valmistas? Relva recoil? Spread? See, kuidas vastane sind maha sai, aga sina 50m teisi mitte? Võib-olla ta on lihtsalt rohkem mänginud BF4...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
06.03.2016 13:58:23
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| 3 on parem jah. 4 on vaja leida hea stabiilne server. |
täiesti rumal jutt
enamus 3-e mängijaid ei saa lihtsalt 4s hakkama ja siis pöörduvadki tagasi, hakates rumalusi rääkima
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
06.03.2016 14:18:27
|
|
|
| parm kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| 3 on parem jah. 4 on vaja leida hea stabiilne server. |
täiesti rumal jutt
enamus 3-e mängijaid ei saa lihtsalt 4s hakkama ja siis pöörduvadki tagasi, hakates rumalusi rääkima  |
Krdi loll jutt see veel on ?
Mul omal peris mitu tuttavat kütavad sulle BF4-s korralikult ahju, aga kuna mängumootor neile ei meeldi, siis on pöördunud BF3 tagasi.
Mulle personaalselt ei meeldi BF4-s 2.5 aasta kogemustega flir idioodite armee ja seepärast ei viitsigi seda pelada.
"Rumalusi" räägivad kõik, igaüks oma mätta otsast.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
06.03.2016 14:27:12
|
|
|
| NPedro kirjutas: |
| parm kirjutas: |
| -Kaivo- kirjutas: |
| 3 on parem jah. 4 on vaja leida hea stabiilne server. |
täiesti rumal jutt
enamus 3-e mängijaid ei saa lihtsalt 4s hakkama ja siis pöörduvadki tagasi, hakates rumalusi rääkima  |
Krdi loll jutt see veel on ?
Mul omal peris mitu tuttavat kütavad sulle BF4-s korralikult ahju, aga kuna mängumootor neile ei meeldi, siis on pöördunud BF3 tagasi.
Mulle personaalselt ei meeldi BF4-s 2.5 aasta kogemustega flir idioodite armee ja seepärast ei viitsigi seda pelada.
"Rumalusi" räägivad kõik, igaüks oma mätta otsast. |
Ära aja naerma
Milleks need gadgetid mängus on, kui neid kasutada ei või jälle üks selline, kes keelaks kõik ära ja siis peavad kõik ühe relvaga mängima
Fakt on see, et BF4 on kordades parem kui BF3, seda näitab mängijate arv (BF3 mängib u 10k inimest kõikiel platvormidel kokku, vs BF4 80K aktiivse mängija vastu). Rääkimata sellest, et on 60+ Hz serverid jne.
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
06.03.2016 14:50:52
|
|
|
| parm kirjutas: |
Ära aja naerma
Milleks need gadgetid mängus on, kui neid kasutada ei või jälle üks selline, kes keelaks kõik ära ja siis peavad kõik ühe relvaga mängima
Fakt on see, et BF4 on kordades parem kui BF3, seda näitab mängijate arv (BF3 mängib u 10k inimest kõikiel platvormidel kokku, vs BF4 80K aktiivse mängija vastu). Rääkimata sellest, et on 60+ Hz serverid jne. |
Faktid on sul ka huvitavad muidugi. See sõltub päevast, kellaajast jne, kõik platformid kokku olen täheldanud BF3-s ca 30K mängija kanti vs BF4 120K, päev alles noor.
Ei mina ei keelaks gadgeteid ja asju, ma lihtsalt ei viitsi sellisel juhul ise mängida. BF4 rush mode on puhtalt flir sõjaks saanud ja see mind personaalselt ei köida, CQ ja TDM mind ei köida ka BF3-s.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
06.03.2016 14:57:32
|
|
|
Me mängime tõenäoliselt erinevaid mänge, kui sa või su tiim ei oska handflare kasutada FLIR vastu, siis eeldan, et sa ei saa ka muuga hakkama ja sellepärast virisedki siin
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
06.03.2016 15:19:25
|
|
|
| parm kirjutas: |
Me mängime tõenäoliselt erinevaid mänge, kui sa või su tiim ei oska handflare kasutada FLIR vastu, siis eeldan, et sa ei saa ka muuga hakkama ja sellepärast virisedki siin  |
Jah ma ei saa hakkama, 12 points
Tule mõni õhtu külla meile bf3-e ja näita mis puust veteran sa siis oled, et sellist tõusiku oodi laulad siin
Sinusuguseid kloune on ka BF3-s palju, selle asemel et tiimi juhendada, kiljuvad "noob noob" ja skoorivad k/d 1.2-ga
Ise pean ennast keskpäraseks BF3 rush player-ks
Warzone server stats alates 01/01/2016 oma 16213 unikaalse külastajaga sel aastal
Spoiler 
Pelan VAID rush hc no minimap versiooni. Eraldi võin rääkida iga mehe mängustiilist top 25-s
Kui viitsiks BF4-ja mängida, siis ei näe ma küll põhjust, miks ei peaks hakkama saama. Eelistus on lihtsalt teine.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
06.03.2016 19:31:31
|
|
|
Sai ka nüüd mõned päevad madistatud, päris lõbus oli. Imestasin, et pea iga kolmanda klanni vapil on fallose kuju, küll suured,küll karvased küll kusevad j.n.e. Fallos sümboliseerib küll jõudu ja viljakust. Aga mina endale seda küll otsaette ei kleebiks, et M olen.
Endale meeldib ka kui kõik lubatud ja pole limiite peal, muidu ei või ühte teha või teist, loe neid reeglid igas uues servus.
Ja ei sa aru kui keegi heidab meie AA mehele ette, et ta on camper või snaiprile midagi sarnast. Minule sobib kui AA mees suudab õhu puhtana hoida olenemata sellest kus ta seda teeb ja ega snaiper ka pole loodud nagu segane jooksma ühe lipu juurest teise juurde. Endale meeldiks ka kui flire ei oleks aga kuna nad on siis kasutan neid, mida ma ennem kaua aega ei teinud.Aga alati kuskil põõsas roomates perse püsti olles suutis mõni fliri mees mind üles leida.
Aga vahelduseks käin ka mõnes piiratud servus mängimas aga seda siis kui tuju tuleb ja ise tahan.
Lahingus näeme!
_________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 06.03.2016 19:57:28, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
06.03.2016 19:45:04
|
|
|
NPedro, Mine siis BF3'me ja lõpeta siin see lällamine Bf4 on oma klassi parim Bf3 on neile kellel masinad bf4'ja korralikult ära ei vea, ülejäänud juba mängivad BFbf4'ja.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
06.03.2016 21:29:31
|
|
|
busta, sa tõsiselt arvad, et NPedro masin ei vea BF4 välja? Ah, ära pane tähele mu küsimust tegelikult
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
07.03.2016 02:01:31
|
|
|
Bf4 on hea mäng
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
07.03.2016 02:32:18
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
Kasuta 60Hz servereid BF4-s. Aga üldiselt mida uuemad on mängud seda ''reaalsemaks'' ja keerulisemaks on need tehtud.
Selles mõttes, et ei saa päris niisama siss hüpata ja killima hakata. On vaja ikkagi veidi harjumist, kogemust ja ka muskli mälu.
Vihmaussil on õigus selles osas. Aga kuna ma ise olen selline ''sunday-player'' siis mind mu k/d väga ei koti.(1.23)
Igaljuhul neid ei saa väga võrrelda omavahel. |
Kui BF3'e mängin, siis eranditult ainult hc serverites. Äkki oli viga, et BF4's üritasin samades serverites alustada? Realistlikuses ei saa minu meelest küll kumbagi mängu "süüdistada" Parajad arkaadid mõlemad ja hc suudab seda mõnevõrra leevendada. Aga see jällegi minu isiklik arvamus. Ma ise olen veel harvem mängija kui ''sunday-player'' ja tegelikult pole ma juba ammu vaadanud (pool aastat või enamgi), mis mu k/d BF3's on, sest see on viimane asi, mis mind huvitab. Sama on ka BF4'ga, kuid ma ei näe põhjust, miks oli vaja mängitavust nii kardinaalselt muuta. Võibolla paljudele see siiski sobis. Eks ma pean veel harjutama ja sätteid kuidagi muutma, et tunnetus parem oleks.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
07.03.2016 08:36:55
|
|
|
Ise ka enamus ajast mänginud hc-s. Eile proovisin ka siis normalis mängida ja ei saanud eriti hakkama. Viga siis selles, et hc harjumisest võtan näpu liiga ruttu päästikult ära ja vastased suutsid hoopis peale seda mind maha lasta:)) Ja tundus kuidagi et teistel nagu kulus minu peale vähem aega/kuule, et mind maha lasta v-o see vaid tunne selline...kahtlane. Muu nagu ei häirigi normalis v-o ka vastase näitamine ka kust ta su maha lasi.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
07.03.2016 10:32:52
|
|
|
HC-s on mängijatel elusid vähem. Sealt ka see tunne, et kukuvad kiiremini.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
07.03.2016 12:01:02
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
| HC-s on mängijatel elusid vähem. Sealt ka see tunne, et kukuvad kiiremini. |
HC vs Normal on omad võlud ja valud. Kellele ema kellele tütar või siis kellele mõlemad. Enamus ajast mängin normalit põhjus lihtne, normalis on vähemalt võimalik sul vigu parandada ja kui õnnestub kogemata või siis ootamatult vastase tanki või soldatiga kokku saada , siis tulevad mängu oskused ja teadmised, kes võitlusest lahkub võitjana. HC on kindlamast kindel, et see kes märkab vastast esimesena see ka võidab. Lihtne 60% elud mängivad siin väga palju rolli. Proovi sa võistelda raske relvastuse vastu 60%'ga, kui tankidel on jätkuvalt 100% ja maha võtmiseks pead ikka tegema 3-4 pauku. Natukene balansist väljas. Piisab tankil, LAV, btr' vms sind korra riivata ja soikud vaikselt unne. Naljakas on kuulda ja näha kogenud HC mehi, kes peale esimest minutit normal mode mängides tõdevad, et vastase alistamiseks peab vaeva nägema ja ei vastane ei suregi enam nii kiiresti ära . Samas pole vahet, kui omad korraliku meeskonda ja tead,kuidas mängida, siis pole vahet kumba mode mängid kas HC või Normal, või klassikut. Eks algus minutid on rasked, kui pead ennast ümber koolitama ja seadistama vastavalt mängu modele. Aga miksi pole siin ilmas võimatut, lihtsalt pead rohkem keskenduma ja vaeva nägema. Harjutage koos mängimist kindla meeskonnaga ja siis saate mängust hoopis teise ettekujutuse, kui jooksete üksiku hundina ringi. Endale valmistab rohkem naudingut kui meeskond töötab kui üks mees ja silmagi pilgutamata saadakse üksteisest aru ning koos suudetakse astuda vastu raskustele hoolimata sellest kas mängid HC, klassikut või normalit suvalises mapis. Kui tahate teada, milline on korralik meeskonna töö välja näeb võite vabalt vaadata erinevaid BNL liiga mänge 8vs8 https://auzom.gg/battlefield-4/conquest-league. http://www.twitch.tv/levelbf. Lust on vaadata kui oskuslikult mängivad tipp meeskonnad, octaviaCenturion, AllianceX,RaVen eSport,Union,Intense eSports ja kui mängulise kergusega vastased alistatakse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
07.03.2016 12:29:27
|
|
|
Normalis olevat minimap ja tüüpide peade kohal vilkuvad kolmurgad ning imelikul kombel genereerib ise elusid Väga huvitav peaks mainima
Normalis kütad vennale terve salve sisse ja ta pöörab ringi ning laseb su maha.
Hardcore jällegi on põnev ja nõuab märksa rohkem tähelepanu/harjumist. Ei tasu ikka pea laiali otsas ringi joosta. Ja kui kardad tehnikat siis pead ise kavalam olema, miski pole võimatu maha saada.
Hardcore on tugevatele, Normal lihtsamale mängurile. Lihtne mis
viimati muutis busta 07.03.2016 12:45:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
07.03.2016 12:45:17
|
|
|
| busta kirjutas: |
Normalis olevat minimap ja tüüpide peade kohal vilkuvad kolmurgad ning imelikul kombel genereerib ise elusid Väga huvitav peaks mainima
Hardcore jällegi on põnev ja nõuab märksa rohkem tähelepanu/harjumist. Ei tasu ikka pea laiali otsas ringi joosta. Ja kui kardad tehnikat siis pead ise kavalam olema, miski pole võimatu maha saada.
Hardcore on tugevatele, Normal lihtsamale mängurile. Lihtne mis  |
. Hakkab pihta, kas ma midagi ütlesin halba HC mängijate suunas? Milleks sellist kiitlemist on vaja, mida see sulle annab? Vabandust, kuid vasta siis küsimusele, miks oleme kohanud just HC vastaseisu normal, klassiku mode suunas, kuid normal meestel pole kunagi probleeme HC, klassik mängimisel. Ja mis puutub pea laiali jooksmises, siis võin öelda, et eile kogesin just kus osad HC camperid said korraliku meeskonna töö käest pähe ja siis asusid solvama mängijaid ingames, sest näed ei õnnestunud enam oma AA, Tankiga kille kergesti saada kui 4 meest sünkroonis tanki maha tulistasid? Ütlen veelkord, et kellele ema, kellele tütar, kuid pole siin õige mees ütlema mis on õige mis on vale, kuid teisi solvama või arvustada ei taha. Kui sinule ei meeldi teiste mängijate arvamus, kogemus, siis peaksid ise endasse vaatama ja küsima miks ma küll nii palju sappi tahan välja loopida teiste mängijate suunas?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
07.03.2016 12:50:37
|
|
|
niijana, Heh rääkisin asjast üldiselt, ära võta palun isiklikult
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
07.03.2016 12:55:38
|
|
|
| niijana kirjutas: |
| tarmac kirjutas: |
| HC-s on mängijatel elusid vähem. Sealt ka see tunne, et kukuvad kiiremini. |
HC vs Normal on omad võlud ja valud. Kellele ema kellele tütar või siis kellele mõlemad. Enamus ajast mängin normalit põhjus lihtne, normalis on vähemalt võimalik sul vigu parandada ja kui õnnestub kogemata või siis ootamatult vastase tanki või soldatiga kokku saada , siis tulevad mängu oskused ja teadmised, kes võitlusest lahkub võitjana. HC on kindlamast kindel, et see kes märkab vastast esimesena see ka võidab. Lihtne 60% elud mängivad siin väga palju rolli. Proovi sa võistelda raske relvastuse vastu 60%'ga, kui tankidel on jätkuvalt 100% ja maha võtmiseks pead ikka tegema 3-4 pauku. Natukene balansist väljas. Piisab tankil, LAV, btr' vms sind korra riivata ja soikud vaikselt unne. Naljakas on kuulda ja näha kogenud HC mehi, kes peale esimest minutit normal mode mängides tõdevad, et vastase alistamiseks peab vaeva nägema ja ei vastane ei suregi enam nii kiiresti ära . Samas pole vahet, kui omad korraliku meeskonda ja tead,kuidas mängida, siis pole vahet kumba mode mängid kas HC või Normal, või klassikut. Eks algus minutid on rasked, kui pead ennast ümber koolitama ja seadistama vastavalt mängu modele. Aga miksi pole siin ilmas võimatut, lihtsalt pead rohkem keskenduma ja vaeva nägema. Harjutage koos mängimist kindla meeskonnaga ja siis saate mängust hoopis teise ettekujutuse, kui jooksete üksiku hundina ringi. Endale valmistab rohkem naudingut kui meeskond töötab kui üks mees ja silmagi pilgutamata saadakse üksteisest aru ning koos suudetakse astuda vastu raskustele hoolimata sellest kas mängid HC, klassikut või normalit suvalises mapis. Kui tahate teada, milline on korralik meeskonna töö välja näeb võite vabalt vaadata erinevaid BNL liiga mänge 8vs8 https://auzom.gg/battlefield-4/conquest-league. http://www.twitch.tv/levelbf. Lust on vaadata kui oskuslikult mängivad tipp meeskonnad, octaviaCenturion, AllianceX,RaVen eSport,Union,Intense eSports ja kui mängulise kergusega vastased alistatakse. |
Sinu jutust kumab nagu läbi, et normal oleks nagu hoopis hc. V-o sul õigus, sest tundub jah suht raske:)) Lased salve vaenlase pihta tühjaks aga see sinder keerab ümber ja laseb hoopis sinu maha:).See nagu ei mahu pähe. Eks harjutamine teeb meistriks, muideks bf3-s mängisin enamus ajast normalis, alles mingi aeg nägin ka hc-e võlusi. Ja nüüd siis bf4 enamus aeg hc-i. Õnneks on servereid igale maitsel.Vali millist tahad.
Sellest olen jah aru saan, et kui vastas meeskonnas on grupp kes teeb koostööd siis eriti lootust ei ole. Eriti hull siis kui satud servuse kus seal oma klann sees on, siis tekib mõte oli mul vaja täna välja tulla:)
_________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 07.03.2016 12:59:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
07.03.2016 13:02:28
|
|
|
| Mida isiklikult? Vasta siis, mille poolest HC on raskem kui normal. Sinu poolt eelnevalt väljakäidud väide? "Hardcore on tugevatele, Normal lihtsamale mängurile. Lihtne mis .." . Ei ole ise kordagi kogenud, et HC oleks raskem ja normal lihtsam. Mis siia puutub automaatne elude taastus ja märgistus, kui HC samuti olemas meedikud ja map olemas. Pigem HC on kergem istuda nurgas ja kämpida, sest keegi ei viitsi mapi avada ja teha endale selgeks vastase positsioone.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
07.03.2016 13:10:35
|
|
|
| niijana kirjutas: |
| Mida isiklikult? Vasta siis, mille poolest HC on raskem kui normal. Sinu poolt eelnevalt väljakäidud väide? "Hardcore on tugevatele, Normal lihtsamale mängurile. Lihtne mis .." . Ei ole ise kordagi kogenud, et HC oleks raskem ja normal lihtsam. Mis siia puutub automaatne elude taastus ja märgistus, kui HC samuti olemas meedikud ja map olemas. Pigem HC on kergem istuda nurgas ja kämpida, sest keegi ei viitsi mapi avada ja teha endale selgeks vastase positsioone. |
Kaart on, aga inimesed ei spoti
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
07.03.2016 13:37:36
|
|
|
Ühele ema, teisele tütar, seega peaks asi Ants olema.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
07.03.2016 14:10:59
|
|
|
| kirjumega kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| Mida isiklikult? Vasta siis, mille poolest HC on raskem kui normal. Sinu poolt eelnevalt väljakäidud väide? "Hardcore on tugevatele, Normal lihtsamale mängurile. Lihtne mis .." . Ei ole ise kordagi kogenud, et HC oleks raskem ja normal lihtsam. Mis siia puutub automaatne elude taastus ja märgistus, kui HC samuti olemas meedikud ja map olemas. Pigem HC on kergem istuda nurgas ja kämpida, sest keegi ei viitsi mapi avada ja teha endale selgeks vastase positsioone. |
Kaart on, aga inimesed ei spoti  |
Päris nii ikka ei ole, spot täiesti töötab, kuid kaardil kuvamise aeg on väga väike. Camparist snaiperi asukoha saab ilusti teada. https://www.youtube.com/watch?v=3QcWvdzu3tM. Tõsi, et väike kuvamise aeg tekitab olukorra kus spotimist ei peata vajalikuks, kuigi seda tuleks teha alati ja kui soldatit ei taha spotida, siis raske relvastust peaks kindlasti spotima. On juhuseid olnud, kus palud meeskonna liikmel spotida vastaseid alati, kuid siis vastab ah mis see spot üldse on ja miks ma pean ennast sellega vaevama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
07.03.2016 15:26:41
Q |
|
|
| niijana kirjutas: |
| kirjumega kirjutas: |
| niijana kirjutas: |
| Mida isiklikult? Vasta siis, mille poolest HC on raskem kui normal. Sinu poolt eelnevalt väljakäidud väide? "Hardcore on tugevatele, Normal lihtsamale mängurile. Lihtne mis .." . Ei ole ise kordagi kogenud, et HC oleks raskem ja normal lihtsam. Mis siia puutub automaatne elude taastus ja märgistus, kui HC samuti olemas meedikud ja map olemas. Pigem HC on kergem istuda nurgas ja kämpida, sest keegi ei viitsi mapi avada ja teha endale selgeks vastase positsioone. |
Kaart on, aga inimesed ei spoti  |
Päris nii ikka ei ole, spot täiesti töötab, kuid kaardil kuvamise aeg on väga väike. Camparist snaiperi asukoha saab ilusti teada. https://www.youtube.com/watch?v=3QcWvdzu3tM. Tõsi, et väike kuvamise aeg tekitab olukorra kus spotimist ei peata vajalikuks, kuigi seda tuleks teha alati ja kui soldatit ei taha spotida, siis raske relvastust peaks kindlasti spotima. On juhuseid olnud, kus palud meeskonna liikmel spotida vastaseid alati, kuid siis vastab ah mis see spot üldse on ja miks ma pean ennast sellega vaevama. |
Jah spot töötabki, aga toon näitena, et millegipärast vaenlase kopter lendab tihtipeale vabalt omade baasi AA nina ees, sest keegi ei viitsi seda Q nuppu vajutada. Ülejäänud mapi peal toimuvast mõtet rääkidagi
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
07.03.2016 17:40:04
|
|
|
hardkor scrubid, igapool poisid istuvad ja ootavad keda seljatagant suppressoriga lasta. Maru point pelada kus enamusajast saad selga . Siin üks hardcore hiiro mainis, et läks proovima normalit ja tundus, et vastasel läheb minujaoks vähem kuule vaja kui minul terve salv ja ikka vastast maha eisaa. Ilmselgelt eisaa maha kui hardcores vaja paari bodyshoti ja vastane kutu. Nüüd tulebki erinevus normal vs hardcore kui aimida eioska siis ilmselgelt tekib palju frusteerivaid olukordi kus arvad, et minul oli poole suurem eelis vastase puhul ja ikkagi tema sai minu maha ja sellepärast minnaksegi kergemale üle ehk hardcore kus liigud mööda pimedaid nurki ja kükitad põõsates "taktika" sest muudmoodi vastaseid maha eisaa. Normalis vaja reaktsiooni ja sihtimis oskust, peab pähe ka laskma mitte LMG'ga terve salv ja nendest saad paar kuuli pihta . Siin vaatad, need suured hardcore jutu mehed hv'st foorumist on just oma 30+ aastates tudikesed kellel pole reaktsiooni olla ja hõiskavad normal sitt normal sitt, rohkem vaja reaalust . Sitt vabandus see on arcade mäng mis reaalsust sa tahad? Mine kaitseliitu ja missioonidele kui sa reaalsust tahad tudi .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
07.03.2016 17:52:17
|
|
|
Vihmausss, Selline labane laimamine sulle küll eelist ei anna, tegid ennast lihtsalt lolliks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
07.03.2016 17:56:33
|
|
|
| busta kirjutas: |
Vihmausss, Selline labane laimamine sulle küll eelist ei anna, tegid ennast lihtsalt lolliks  |
Võta kokku ennast inimene .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
07.03.2016 18:04:45
|
|
|
"Ainult normal on õige ja kõik muu on jama" @Vihmausss, Peame nüüd lisaks Kaitseliitu ka veel minema Mis su vigastus on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
07.03.2016 18:22:05
|
|
|
Krt mehi lasete v oranze tulukesi ? Thats the question
Oma serveris soovitan küsijatel minimap ebayst osta.
Nende tulukeste jahtimine ja minimapi vaatamine nõuab tõesti skilli, mida mulle pole loodus kaasa andnud ...
viimati muutis NPedro 07.03.2016 18:55:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kirjumega
HV veteran

liitunud: 25.10.2014
|
07.03.2016 18:23:30
|
|
|
Play the game or uninstall
_________________ 3D printeri filamendid - www.spooly.ee
Pakun ka FDM printimist. |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
07.03.2016 18:28:46
|
|
|
hardkor scrubid, igapool poisid istuvad ja ootavad keda seljatagant suppressoriga lasta. Maru point pelada kus enamusajast saad selga . Siin üks hardcore hiiro mainis, et läks proovima normalit ja tundus, et vastasel läheb minujaoks vähem kuule vaja kui minul terve salv ja ikka vastast maha eisaa. Ilmselgelt eisaa maha kui hardcores vaja paari bodyshoti ja vastane kutu. Nüüd tulebki erinevus normal vs hardcore kui aimida eioska siis ilmselgelt tekib palju frusteerivaid olukordi kus arvad, et minul oli poole suurem eelis vastase puhul ja ikkagi tema sai minu maha ja sellepärast minnaksegi kergemale üle ehk hardcore kus liigud mööda pimedaid nurki ja kükitad põõsates "taktika" sest muudmoodi vastaseid maha eisaa. Normalis vaja reaktsiooni ja sihtimis oskust, peab pähe ka laskma mitte LMG'ga terve salv ja nendest saad paar kuuli pihta . Siin vaatad, need suured hardcore jutu mehed hv'st foorumist on just oma 30+ aastates tudikesed kellel pole reaktsiooni olla ja hõiskavad normal sitt normal sitt, rohkem vaja reaalust . Sitt vabandus see on arcade mäng mis reaalsust sa tahad? Mine kaitseliitu ja missioonidele kui sa reaalsust tahad tudi . thumbs_down.gif
Ok! Äkki paned väikese video ülesse, kuidas sul see aimimine välja tuleb? Umbes 5-10 minutit pikk, hea oleks kui lint jookseks järjest.
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
07.03.2016 18:58:22
|
|
|
Kahjuks voi õnneks pean ma vihmaussiga nõustuma. Ühel lockeri õhtul õnnestus temaga rinda pista normal modes ja tõesti poisil on olemas nii reaktsioon kui ka täpsus. Tõesti tema teab mida räägib. Kui tal on video olemas las postitab, kuid see mida kogesin tema vastu mängides tuleb tunnistada, et olid parim ja raisk tegi meele heaks kui su sain maha võetud. Kahjuks tuleb tõdeda, et täpsust, reaktsiooni, 1vs1 treeninguks kõige parem mod on normal, kui hardcore. Selgitage kas tõesti hardcores sniperid on maailma tasemel sihtijad, kui vastase maha võtmiseks piisab ühest lasust kehasse_. Saage juba üle ja kui teile meeldib hardcore siis palun jääge oma liistude juurde ja ärge tulge teisi arvustama. Busta ootan jätkuvalt sinu vastust, et mille poolest siis hardcore on normalist raskem? 3dspot, 60% hp jäta mängust välja. Kõige paremini tulevad hardcore valud välja kui mängid öö kaarte kus terve map on snipreid täis? Kas see on siis nn reaalne lahingu väli?
Tänases diskusioonis on selgelt välja toodud argumendid ja igaüks otsustab mis on temale parem või mitte. Samas kui hardcore on nii reaalsusele lähedane, siis miks 5vs5, 8vs8 ESL,BNL mängitakse normal modes? Kas tõesti kes seal mängivad ja annavad endast parima on tegemist halbade mängijatega ja ei tea kuidas BF4 mängida? Kahtlen selles.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
07.03.2016 19:19:43
|
|
|
| niijana kirjutas: |
Kahjuks voi õnneks pean ma vihmaussiga nõustuma. Ühel lockeri õhtul õnnestus temaga rinda pista normal modes ja tõesti poisil on olemas nii reaktsioon kui ka täpsus. Tõesti tema teab mida räägib. Kui tal on video olemas las postitab, kuid see mida kogesin tema vastu mängides tuleb tunnistada, et olid parim ja raisk tegi meele heaks kui su sain maha võetud. Kahjuks tuleb tõdeda, et täpsust, reaktsiooni, 1vs1 treeninguks kõige parem mod on normal, kui hardcore. Selgitage kas tõesti hardcores sniperid on maailma tasemel sihtijad, kui vastase maha võtmiseks piisab ühest lasust kehasse_. Saage juba üle ja kui teile meeldib hardcore siis palun jääge oma liistude juurde ja ärge tulge teisi arvustama. Busta ootan jätkuvalt sinu vastust, et mille poolest siis hardcore on normalist raskem? 3dspot, 60% hp jäta mängust välja. Kõige paremini tulevad hardcore valud välja kui mängid öö kaarte kus terve map on snipreid täis? Kas see on siis nn reaalne lahingu väli?
Tänases diskusioonis on selgelt välja toodud argumendid ja igaüks otsustab mis on temale parem või mitte. Samas kui hardcore on nii reaalsusele lähedane, siis miks 5vs5, 8vs8 ESL,BNL mängitakse normal modes? Kas tõesti kes seal mängivad ja annavad endast parima on tegemist halbade mängijatega ja ei tea kuidas BF4 mängida? Kahtlen selles. |
Selle vastu ma ei vaidlegi. Nagu ta mainis mängivad hc 30+, minu puhul siba hullem variant ma 40+.See oleks rohkem mulle õppevideoks. Ja palju loeb mängus kui hea riistvara sul kasutada on?
_________________ Battlelog: eesti38
viimati muutis aim17 08.03.2016 08:02:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
07.03.2016 19:35:47
|
|
|
Võitlustandrisse ei taha eraldi teemat teha? Kaua võib nüüd jahuda sel teemal.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaido163
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2008
|
07.03.2016 19:44:39
|
|
|
| softis kirjutas: |
Võitlustandrisse ei taha eraldi teemat teha? Kaua võib nüüd jahuda sel teemal.  |
Tegin teema valmis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=670446
Kõik, kel soovi oma mõtteid avaldada teemal Normal vs Hardcore Battlefield 4-s võivad seal teemas põhjalikult sõna võtta. Andke minna.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
07.03.2016 19:51:58
|
|
|
[quote="aim17"]
| niijana kirjutas: |
Kahjuks voi õnneks pean ma vihmaussiga nõustuma. Ühel lockeri õhtul õnnestus temaga rinda pista normal modes ja tõesti poisil on olemas nii reaktsioon kui ka täpsus. Tõesti tema teab mida räägib. Kui tal on video olemas las postitab, kuid see mida kogesin tema vastu mängides tuleb tunnistada, et olid parim ja raisk tegi meele heaks kui su sain maha võetud. Kahjuks tuleb tõdeda, et täpsust, reaktsiooni, 1vs1 treeninguks kõige parem mod on normal, kui hardcore. Selgitage kas tõesti hardcores sniperid on maailma tasemel sihtijad, kui vastase maha võtmiseks piisab ühest lasust kehasse_. Saage juba üle ja kui teile meeldib hardcore siis palun jääge oma liistude juurde ja ärge tulge teisi arvustama. Busta ootan jätkuvalt sinu vastust, et mille poolest siis hardcore on normalist raskem? 3dspot, 60% hp jäta mängust välja. Kõige paremini tulevad hardcore valud välja kui mängid öö kaarte kus terve map on snipreid täis? Kas see on siis nn reaalne lahingu väli?
Tänases diskusioonis on selgelt välja toodud argumendid ja igaüks otsustab mis on temale parem või mitte. Samas kui hardcore on nii reaalsusele lähedane, siis miks 5vs5, 8vs8 ESL,BNL mängitakse normal modes? Kas tõesti kes seal mängivad ja annavad endast parima on tegemist halbade mängijatega ja ei tea kuidas BF4 mängida? Kahtlen selles. |
Selle vastu ma ei vaidlegi. Nagu ta mainis mängivad hc 30+, minu puhul siba hullem <b>variant</b> ma 40+.See oleks rohkem mulle õppe videoks. Ja palju loeb mängus kui hea riistvara sul kasutada on? Soovitan otsida ühe parima eesti mängija videosi Vallutaja, https://www.youtube.com/channel/UCpSQR_yedkVMbjipCrfdNlw, https://www.youtube.com/user/StefanDHN/videos, https://youtu.be/sr6E3_ZpSSw. Neid videosi on veel. Lihtsalt pead otsima. Riistvara osas ei oska midagi öelda enamus m2ngivad 144 hz monitoriga. Aga mis peamine kasutatakse Aimbooster java m2ngu reaktsiooni harjutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
parm
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
07.03.2016 20:41:55
|
|
|
Vihmausss
Ise 30+ vanuseklassis ja eelistan classicut normalile, 99% ajast infantry player ja enamuse ajast MVP. Kui just trollimine käsil pole, siis 100% PTFO
Naljakas on vaadata mängijaid kes LMG-ga puusalt joostes lasevad (spread on triljon ) ja pärast sind häkkeriks nimetavad
_________________ | SPARCO toolid https://www.carshop.ee/et/2374-sparco | Tuuningosad mootorsõidukitele - www.carshop.ee | |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
08.03.2016 02:26:01
|
|
|
kaido163, Pole vast mõtet uut teemat teha, see on ajutine vaidlus, mis võiks jääda ikkagi antud teema sisse Pealegi tundub nagu kõik said oma torud puhtaks. Ise väga tühja vaielda ei viitsi ka, tulemust ju näha ei ole. Mäng on sedasi kord loodud, ning vastuolud käivad sellise lahendusega käsikäes.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aim17
HV kasutaja
liitunud: 09.07.2005
|
08.03.2016 08:13:34
|
|
|
Ok ma küsin siis otse mida tähendab sõna aimima? Teile v-o paljud slängid ja inglis keelsed väljendid igapäevased. Mul aga see tumemaa.
Tänud niijana!
_________________ Battlelog: eesti38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.03.2016 09:09:51
|
|
|
| aim17 kirjutas: |
Ok ma küsin siis otse mida tähendab sõna aimima? Teile v-o paljud slängid ja inglis keelsed väljendid igapäevased. Mul aga see tumemaa.
Tänud niijana! |
aim= ing.- eesti keeles sihtima. see mis tema kirjutas on mingi eesti inglise släng
niijana kirjutas: " Riistvara osas ei oska midagi öelda enamus m2ngivad 144 hz monitoriga. "
Siinkohal julgen sirge seljaga sulle vastu väita, et nii see ei ole. Ikka väga paljud mängivad 60 hertsisega momendil.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
niijana
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2012
|
08.03.2016 09:46:10
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
Ok ma küsin siis otse mida tähendab sõna aimima? Teile v-o paljud slängid ja inglis keelsed väljendid igapäevased. Mul aga see tumemaa.
Tänud niijana! |
aim= ing.- eesti keeles sihtima. see mis tema kirjutas on mingi eesti inglise släng
niijana kirjutas: " Riistvara osas ei oska midagi öelda enamus m2ngivad 144 hz monitoriga. "
Siinkohal julgen sirge seljaga sulle vastu väita, et nii see ei ole. Ikka väga paljud mängivad 60 hertsisega momendil. |
. Irw jutt käis proffidest, muhevana ole kena tee endale selgeks miks profid mängivad 144 hz ja tavamängijad 60hz .. enamus BF4 mängijad liiguvad 120-144 hz monitoride kasutamise suunas. Sina võid 60 hz monitoriga mängida lase käia, ei tee paha, kuid kui aetakse taga kiirust, täpsust siis 60hz jääb ajast maha. Mis muidugi ei tähenda, et 60 hakkama ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
08.03.2016 10:09:41
|
|
|
Kohalikest tean mina vaid kaht mängijat kes kasutavad 144hz monitore.
Eestis lihtsalt enamus pole kas piisavalt ''hard core'' mängijad või siis jääb asi finantsi taha.
Mind ennast lihtsalt see ei koti, kuna BF4 on minu jaoks lihtsalt ajaviide.
Mängides jään rahulikuks ja ei võta südamesse kui keegi ütleb et sa ei oska ikka üldse mängida.
Väga paljud lähevad jube lihtsalt raevu (kuulates squad voip-i)
Kokkuvõttes on see ikka igaühe enda otsustada kas ja miks minna 144hz teed.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
08.03.2016 10:25:07
|
|
|
| Soetasin ka foorumi kaudu 120hz monitori, kasutatud, aga no 60 ja 120 on ikka öö ja päev, et mingis kiire tegevusega mängus 120fps kätte saada on tõsiselt väärt mingid viled ja suled maha keerata. Battlefieldis (vist) eelist ei anna, sest serverid enamjaolt ikka registreerivad 30hz. Aga pilt on ikka väga sujuv ja või isegi öelda, et silmad puhkavad, ise küll hardcore comp player ei ole, aga väärt ost!
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.03.2016 11:46:31
|
|
|
| niijana kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
| aim17 kirjutas: |
Ok ma küsin siis otse mida tähendab sõna aimima? Teile v-o paljud slängid ja inglis keelsed väljendid igapäevased. Mul aga see tumemaa.
Tänud niijana! |
aim= ing.- eesti keeles sihtima. see mis tema kirjutas on mingi eesti inglise släng
niijana kirjutas: " Riistvara osas ei oska midagi öelda enamus m2ngivad 144 hz monitoriga. "
Siinkohal julgen sirge seljaga sulle vastu väita, et nii see ei ole. Ikka väga paljud mängivad 60 hertsisega momendil. |
. Irw jutt käis proffidest, muhevana ole kena tee endale selgeks miks profid mängivad 144 hz ja tavamängijad 60hz .. enamus BF4 mängijad liiguvad 120-144 hz monitoride kasutamise suunas. Sina võid 60 hz monitoriga mängida lase käia, ei tee paha, kuid kui aetakse taga kiirust, täpsust siis 60hz jääb ajast maha. Mis muidugi ei tähenda, et 60 hakkama ei saa. |
Selle asemel, et lõug lõunas ja hambad irewil irwitada näita konkreetselt kus sa oled profisporti sõnagagi maininud eelnevalt? Tundub, et sa tead ikka väga hästi mis mul on voi ei ole, et sa julged siin 100%liselt väita kas mul on 60 voi 144.
Kohalikest tean mina vaid kaht mängijat kes kasutavad 144hz monitore.
Eestis lihtsalt enamus pole kas piisavalt ''hard core'' mängijad või siis jääb asi finantsi taha.
Mind ennast lihtsalt see ei koti, kuna BF4 on minu jaoks lihtsalt ajaviide.
Mängides jään rahulikuks ja ei võta südamesse kui keegi ütleb et sa ei oska ikka üldse mängida. icon_lol.gif
Väga paljud lähevad jube lihtsalt raevu (kuulates squad voip-i)
Kokkuvõttes on see ikka igaühe enda otsustada kas ja miks minna 144hz teed.
Kohalikest tean mina vaid kaht mängijat kes kasutavad 144hz monitore.
Eestis lihtsalt enamus pole kas piisavalt ''hard core'' mängijad või siis jääb asi finantsi taha.
Mind ennast lihtsalt see ei koti, kuna BF4 on minu jaoks lihtsalt ajaviide.
Mängides jään rahulikuks ja ei võta südamesse kui keegi ütleb et sa ei oska ikka üldse mängida. icon_lol.gif
Väga paljud lähevad jube lihtsalt raevu (kuulates squad voip-i)
Kokkuvõttes on see ikka igaühe enda otsustada kas ja miks minna 144hz teed.
Voip on ikka väga tore nähtus seal mängus. Eriti kui kasutatakse ka oigel eesmärgil
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
08.03.2016 12:22:19
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Paljud üldse kasutavad mängusisest VOIP-i? Pole väga katsetanud ning mõtlesin, et raudselt mingi harv juhus, kui kasutatakse.
Oskate soovitada mõnda serverit, kus on aktiivne TeamSpeak/Ventrilo/Mumble tegevus? |
Dead Friends serveris saad tiimitööd nautida koos voipi ja teamspeakiga. Kindlasti on ka teisi neid. Kuna olen telefoniga sees siis kahjuks ei ole linke ja muud infot kÄepärast jagada.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
08.03.2016 13:02:37
|
|
|
Just. Dead-Friends on üks kommuun kes kasutab aktiivselt nii Teamspeaki kui ka voip-i.
Muidugi nende arusaam TS ja voip kasutamisest on erinev mõne teise omast.
TS-is räägivad niisama jura aga voip-is juhivad oma squadi.
Minu jaoks veidi segane, sest ei saa alati aru kas räägib oma squadi mängija või TS. Alati ei jõua neid voip chat ikoone ka jälgida.
Igaljuhul kasutatakse küll, isegi kasutan.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|