Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 03:15:09 vasta tsitaadiga

Kuramus, mul jälle isu midagi peale Diablo pelada.. hetkel taon Grim Dawni aga kas PoE on viimase 1-2a jooksul palju muutunud? On contenti nüüd piisavalt, et liiga kiirelt liiga igavaks ei muutuks? icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 12:58:31 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kuramus, mul jälle isu midagi peale Diablo pelada.. hetkel taon Grim Dawni aga kas PoE on viimase 1-2a jooksul palju muutunud? On contenti nüüd piisavalt, et liiga kiirelt liiga igavaks ei muutuks? icon_smile.gif


Oled ajast väga palju maha jäänud.
Mängul on nüüd 4 acti.
Mootorit on paremaks muudetud ehk vähem server lagi.
Lisatud on palju uusi skill geme ning unique itemeid.
Skill treese on lisatud gem socketeid.

Ja nüüd täna tuleb path of exile ascendancy. Ehk igal klassis on võimalik valida veel lisaks 3 puu vahel.
Et ascendancy skille valida pead ära tegema act3 laburindi mis on iga päev random.


Link



https://www.pathofexile.com/ascendancy

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 16:53:21 vasta tsitaadiga

indu, thx info eest thumbs_up.gif võibolla võtan ette kõrvale lisaks thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 17:30:43 vasta tsitaadiga

Kas mingi eestlaste guild on ka? ^^ Hakkasin just uut chari tegema uues liigas, pole kunagi guildis olnud sela, joiniks hea meelega eestlase omaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 23:08:11 vasta tsitaadiga

must leib on täitsa olemas, ei tea kui aktiivne on, pole sada aastat mänginud, aga peab vist minema üle vaatama
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 23:42:56 vasta tsitaadiga

käisin novembris onlines kui uus talisman liiga hakkas siis ma eriti kedagi ei näinud aga tunnistan, et ma ei mänginud ka seda liigat. Vb kui ascendancy meedlima hakkab siis muutun rohkem aktiivsemaks. Standard ei imponeeri kohe üldse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2016 01:07:50 vasta tsitaadiga

Jah, kui vaja, siis võin logida ja võsta vastu keda vaja vm. Hetkel veel naasmas ei ole, Talismanis sai end 91 tehtud küll icon_biggrin.gif Mõni ikka tilbendas onlines.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 06.03.2016 21:23:14 vasta tsitaadiga

Ascendancy on päris huvitav, kui välja arvata haiged fps dropid osade Perandus guard packide juures ning koguni mängu crashid.

Ise lvl 74 hetkel softcores.

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 18:07:51 vasta tsitaadiga

Meelde tuli miks ma ei mängi enam, latency paneb lampi 400 peale iga minuti tagant ja need surmad olid need mis mind pöördesse ajasid. Ülejäänud mängud töötavad kui kord ja kohus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 20:47:28 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Meelde tuli miks ma ei mängi enam, latency paneb lampi 400 peale iga minuti tagant ja need surmad olid need mis mind pöördesse ajasid. Ülejäänud mängud töötavad kui kord ja kohus icon_biggrin.gif

Olen mingi nädal aega mänginud ja kordagi pole sellega probleemi olnud.
Viimati mängisin mõned aastad tagasi, siis oli veidi kõrgem latency aga ikkagi suht talutav imo.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 22:00:16 vasta tsitaadiga

Kui keegi guildi saab inviteda siis "sorru" on kasutajanimi
_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 22:43:44 vasta tsitaadiga

Gildiga on hetkel nii, et ühe inimese saame juurde kutsuda. Kui Metsjeesus millalgi sisse tuleb ja mõned mitteaktiivsed vanad liikmed kasvõi ajutiselt eemaldab, saab suuremat verevahetust korraldada.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 22:46:28 vasta tsitaadiga

visake mind välja, ega ma ei figureeri seal eriti kui aus olla
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2016 23:27:48 vasta tsitaadiga

Ma joiniks guildi hea meelega, "Polugan" on mängus nimi kui inviteda saab keegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 11:55:24 vasta tsitaadiga

Mis buildi soovitate täiesti esimeseks charriks? Võiks olla selline cookie cutter millega saaks farmida palja persega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2016 12:02:15 vasta tsitaadiga

duelist vibumees ja split arrow physical mul alati toiminud kui pole kaua mänginud ja alustan nullist
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 15.03.2016 12:04:09 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Mis buildi soovitate täiesti esimeseks charriks? Võiks olla selline cookie cutter millega saaks farmida palja persega icon_biggrin.gif


Saboteur Ice trapper
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 14:52:06 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Mis buildi soovitate täiesti esimeseks charriks? Võiks olla selline cookie cutter millega saaks farmida palja persega icon_biggrin.gif

Totem või summoner. Magic find üles buffida 200% peale ja hea farmida.
Teenid 10 või rohkem exalted ära ning siis ostad geari parema buildi jaoks ning lähed uue buildiga lõpuni välja.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 17:09:00 vasta tsitaadiga

Eh, hakkasin kah uuesti mängima, alguses kartsin et labyrint on minu jaoks no,no, aga tegelt oli päris lahe , mulle täitsa meeldis, eks rühib siis edasi mappide poole, näis kui lahe lab ka mercilessi peal on, seekord siis champion, ei teagi veel kas ice crash või earthqueke või häkki hoopis moltenstrike, samas wild strike on kah lahe, raisk kui raske otsustada icon_eek.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 17:26:38 vasta tsitaadiga

Aga ole meheks ja võta liikmed vastu, kes vaja. Ma saan ise ka tänasest logida, aga pole kindel. Ma veel niipea ei liitu... Vist icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 09:28:19 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Eh, hakkasin kah uuesti mängima, alguses kartsin et labyrint on minu jaoks no,no, aga tegelt oli päris lahe , mulle täitsa meeldis, eks rühib siis edasi mappide poole, näis kui lahe lab ka mercilessi peal on, seekord siis champion, ei teagi veel kas ice crash või earthqueke või häkki hoopis moltenstrike, samas wild strike on kah lahe, raisk kui raske otsustada icon_eek.gif


Earthquake ja champion on väga potentsiaalne kombo. Ise tegin ühe duelisti lvl 90-ni HC-s ennem kui ta STD nirvanasse suunasin. Üliturvaline: pm champion perma fortify+ fortify klaster puust+ 7 enduurot+ light coil+ 5.5k hp+ perma stun setup. Chain stunnisin merc Malachai sitase 420 dps haamriga (normaalne oleks 550-600 dps haamer) ja isegi kui ta oleks pääsenud mind taguma oleks ta ikka seisnu silmitsi mu kaitseperimeetritega, millest ainuüksi steroididel fortify andis mulle pm 35% MORE hp pooli juurde.

Power creep on igatahes märgatav olnud aastate jooksul- loodan, et järgmine patch buffivad kolle ja lisavad uusi mehaanikaid mis counterivad DPS-i, seades rõhuasetsuse survivalile. Tean küll, et ei ole popp arvamus aga on vaja natuke väljakutset ka tagasi tuua. Labü oli paras algus: suht naljakas on lugeda QQ-d mis käib selle kohta. Väidetavalt 3.5k hp, ei mingite sekundaarkaitsetega, 1.5milj dps klaaskahuritele ei meeldi kui nad laiaks litsutakse seal. icon_biggrin.gif


viimati muutis Gangrel 08.04.2016 14:36:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 12:55:26 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif see labü vist oli ES meeste põrgu? Pole eriti kursis.

Mis veel uutest buildidest v klassikombodest? Pole süvenenud, mis mingi ascendancy annab/muudab.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 08.04.2016 13:02:57 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
icon_biggrin.gif see labü vist oli ES meeste põrgu? Pole eriti kursis.

Mis veel uutest buildidest v klassikombodest? Pole süvenenud, mis mingi ascendancy annab/muudab.


Ascendancy on "lisa" skill tree. Iga klass saab kolme erineva vahel valida, toimib suht sarnaselt nagu passive tree.
Iga raskusastme labü completemise eest saad 2 ascendancy pointi mida seal raisata (kokku saab siis 6).

Päris legit dmg boosti võib sealt saada jms.

Suur lisa on veel currency tab:
https://www.youtube.com/watch?v=4IImLKhWxAQ

Samuti labüst saab nüüd itemitele "enchante" (gloves, boots või helm) mis siis annavad lisa boonuseid.

Hetkel käimas olev liiga "Perandus" lisas mängu uue currency milelga saab randomly leitava NPC käest osta random itemeid. (üldiselt unique. Müüb ka currencyt jms. Näiteks 5 exalti jms).

New meta on trapper praegu.


Ühesõnaga soovitan. Perandus on cool. Ise tulin ka peale mingit aastast pausi tagasi ja hetkel liiga softis mingine 81.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 14:30:32 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
icon_biggrin.gif see labü vist oli ES meeste põrgu? Pole eriti kursis.

Mis veel uutest buildidest v klassikombodest? Pole süvenenud, mis mingi ascendancy annab/muudab.


Labüga on kaks konksu. Esiteks on seal täiesti uus mehaanika- pm lõksud mis teevad % dämmi su hp-st. Ehk pole vahet kas oled lvl 100 või lvl 20- kõikide raksusastmete lõksud võivad sind kiiresti maha nottida kui liiga ülbelt peale lenda. Kõik muud dämmi allikad on senimaani olnud flat däm. Teine konks labüga on, et kui seal surma saad siis pead otsast alustama. Kuna labü enda pikkus on umbes võrreldav Act 4-ja pikkusega siis on näha, miks paljudele see absoluutselt ei meeldi.

ES-rtega ka labüs seigelnud ja pole häda midagi- QQ tuleneb pigem praegu levinud mentaliteedist, et clearspeed=mov speediga. HP ja pot põhise chariga saab seda isegi teha lõksude vahel navigeerides- quicksilver+ whirling blades+ pot späm tööle ja saab otseses mõttes läbi lõksude kadalippude lennata. ES-ga on aga see teema, et peab vahete vahel peatuma kadalippude sees turvalistel aladel (kuhu ükski lõksu muster ei ulatu), et ES-i loomulik regenn tööle hakkaks. Ainuke jama on ühe lõksu tüübiga, mis pm laseb su pihta nooli mis panevad sulle poison degeni ja tar ground effekti peale. Ehk degen ei lase ES regennil tööle hakata ja tar ground aeglustus ei luba sul kiirelt liikuda. Valede asjaolude kokku sattumisel võivad lõksud üks-kaks ES-tele ära teha ning nad maha nottida.

Ascendency lisab pm täiesti uue dimensiooni buildide ehitamisele. Kui FOTM meeldib siis praegu on väga popp Voltaxic Rift chaos späm buildid: eeskujulik dps investeeringu kohta ja totaalselt reflect immuune. Minu teada kasutavad paljud seal duelist champion ascend klassi mis annab sulle perma fortify. Seega pm saad normaalse survivali ja dps püsides ise samal ajal ranges.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 15:31:38 vasta tsitaadiga

Redikate, ma pidasin silmas, sisulist poolt, seda ma tean, mis lisati jne, aga nö nende ascendancy passive pointide tekste pole saanud lugeda. Levinumatest oli vist tricster ja champ ja assassin ja paar veel, aga sisu ma ei tea.

Gangrel, selge, just see voltaxic on mul proovimata ja varem juba theorycraftisin toda. Vaatab, kas ajab ilastama või ei see liiga.... icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 16:30:38 vasta tsitaadiga

Perandusega on veel 1 väike konks, vahel ilmub 1 paks töll, kes siis müüb sulle coinide eest teoorias miskit ägedat, enamasti kollaseid junne aga vahel ka miskit head odavalt, ise eila sain 100 coini eest tabula rasa icon_lol.gif , halb on need perandus kirstu valvurid, neid on palju ja nad kõik teevad midagi, mul tavalislt fps kukub sinna -20 kanti, tihti üldse freezib, muidu on nad isegi vahest päris mõnus väljakutse, peab tsipa vaeva nägema et neid maha saada
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 21:50:38 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, kui metaga kaasa jooksmine meeldib siis anna minna.

Hoiatan ainult, et praegused Voltaxic FOTM buildid toetuvad tugevalt double dip mehaanikale. Kui ei tea mis see on siis nendes linkides seletatakse selle asja põhiolemus lahti. Kalkulatsioonid on veits nihkes- tõelised väärtused on VEEL kõrgemad. icon_lol.gif

https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/408vg1/eli5_double_dipping/

https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/3ysuqc/balance_of_doubledipping_in_dot_focused_build/

Siin ka üks guide kus on lingitud gearist hästi näha kuidas voltaxic käib läbi chaos double dippi.

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1521888

See double dip on iseenesest üsna huvitav asi- viimases roundis (enne ascend patchi) suutsid 5 link chaos firestorm buildid überit one-shottida. icon_lol.gif

Muidugi nüüdseks on enam kui kindel, et chaos/poison/double dip buildid saavad millalgi nerf haamrit tunda kuid saab nautida kuniks seda jagub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2016 22:27:23 vasta tsitaadiga

Double dippimine on koguaeg in olnud, juba siis kuibma closed betas, 0.9.4 buildi mängisin icon_biggrin.gif aga jah, see nerfihaamri jutt on ka ju iseenesest vana: talisman liigas arvati samuti, et poison kohe-kohe saab ja miskit tehti ka.

Minu huvi oleks puht Voltaxic laadi, pole seda kunagi kasutanud buildiks ja mõte oli juba ammu enne fotm, nö. Muidugi originaalsusel ka oma võlu, samas anyway enamjaolt soolo mängija olnud (juhuse alusel) ja siis nagu väga ei kajastu ju see, kes/mis sa oled icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2016 22:35:00 vasta tsitaadiga

No double dippi kohta ütles Rory niivisi podcastis: võib problemaatiliseks muutuda aga hetkel ei ole prioriteet. See podcast oli ka vahetult enne Peranduse patchi nii et ilmselgelt nad ei jõudnud seda veel nerfida. Eks näis, kui midagi teevad siis vb järgmine/ülejärgmine suur patch. Samas vaadates kaua neil aega võttis, et snapshotis ja shotgunnist lahti saada siis võib chaos spämmiga praegu rahulikult edasi lasta. icon_biggrin.gif

Igatahes infotund:

Hää podcast meie Issanda ja Päästjaga, C.Wilsoniga. Head küsimused, nt mis saatust ootab ees Perandus mehaanika:


Link


Lisaks Charani "The Goddess Unleashed" mõõga retsept leiti lõpuks üles. Epic Fail. icon_lol.gif

https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/4eac65/she_is_unleashed/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ClawSo
HV vaatleja

liitunud: 12.05.2015




sõnum 18.04.2016 20:10:44 vasta tsitaadiga

Kes mängida tahab koos võib lisada steami "Rize Kamishiro" kuna üksi peale mõnda aega läheb igavaks ära icon_sad.gif http://steamcommunity.com/profiles/76561198033226721/

või mängus "ClawSo"
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2016 14:25:54 vasta tsitaadiga

Gangrel kirjutas:
Labü oli paras algus: suht naljakas on lugeda QQ-d mis käib selle kohta. Väidetavalt 3.5k hp, ei mingite sekundaarkaitsetega, 1.5milj dps klaaskahuritele ei meeldi kui nad laiaks litsutakse seal. icon_biggrin.gif
Lõksudest võib üsna rahulikult ka klaaskahurina läbi joosta või vahel taktikaline paus teha, et mitte kinni jääda. Prince of Persia esimese osa lõksud olid palju hullemad icon_smile.gif
Bossi juures jooksen talle kõigepealt poolele teele vastu ja kui ta ründab, telepordin blink arrowiga tagasi ja lasen ta rahulikult eemalt maha, kuni ta klooni notib.
Pisut tüütu on, et mõni päev genereeritakse see lab kaunis pikana, siis ei viitsi joosta, sest muud rewardi seal pole kui õhuke shanss enchantile, mis tõenäoliselt hoopis kellelegi teisele sobib.
PVP's on praegu kõik mingid spark ja poison buildid ja kipuvad mind -60 chaos resistiga oneshottima - vaatan lihtsalt, kuidas elu nulli läheb ja midagi pole teha.
Täna alles märkasin poison potid rollida ja proovisin frenzy DPS limiiti - miljonini on veel minna, aga 580k sain ilma support charita kätte.
Acuity või Vaal Pact instaleechi jaoks hakkab järjest mõistlikum tunduma, aga kuna Acuity hinnad a'la nädalaga kuni 10 exalti kõiguvad, ootan soodsat hetke.


Ah jaa, see veel, et ega see lab nii random ka pole, nagu tunduda võib. Esimesel korral kindlasti segane, aga kui pikalt joosta, tekib üsna palju deja vu hetki -
see pannakse randomiga moodulitest kokku ja üldine reegel on hoida paremale taha lõppu, kui just map otseselt vasakule ei suuna.
Tänu sellele on tekkinud labyrinthi läbimise teenus mõne chaose eest, mida ascendancy alamklassi taga ajavad noored meeleldi maksavad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2016 18:36:54 vasta tsitaadiga

[raVen] Muidugi saab klaaskahurina ringi joosta. See 1.5 milj tooltip dps ässa nutulaul pärines ametlikest foorumitest. Seal küll ja küll seda pririnat mis pidevalt roteerub. icon_biggrin.gif Ilmselt tegemist ajuhälvikutega kes ei suuda elementaarselt ajastust teha või siis tegemist nende õnnetutega, kes istuvad kuskil sügaval ühendriikide sisemaal sateliit/modem internetiga= major lagfest. Alati on ka need bug probleemid kuid seda ma ei paneks otse labü süüks- lihtsalt tehnilised probleemid mis alati tulevad iga patchiga. Või ka serveri probleemid mis GGG-l on viimasel ajal olnud (serveri teenuse pakkuja laseb neid räigelt üle).

Mis puutub labüsse endasse siis olen ka tähele pannud ,et on teatud rusikareeglid jooksmisel- tavaliselt nn lõksude kadalipp on marker, et oled teel õige ukse poole. Pole veel vähemalt siseruumide labü mappi näinud, kus edasi viiv uks ei oleks kanaliseeritud mõne taolise kadalipu taha. Teine asi on kindlasti, et iga kord kui tahad teha pikemat labü maratoni, tuleb vaadata mis reddit räägib päevase labü kujunduse kohta. Endal on reaalne kogemus, et üks päev sain farmida ilma kuldsete usteta labüs= ultra fast. Parimaks ajaks sain mingi 3.50 vms. Nüüd teine päev oli kaks kuldset ukse. Parim aeg oli 7.30 vms. Ehk peaaegu kaks korda rohkem läks aega. Üksikute runnide puhul on savi aga kui teed ikka kümneid runne päevas siis see automaatselt tähendab, et su efektiivsus langeb märgatavalt enchantide grindimisel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2016 00:33:26 vasta tsitaadiga

Prophecy liigade info üleval: https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1663440
Algus 3. juuni, vanad charid saavad passiivide ja ascendancy reseti. Poison tundub nerfi saavat ja mõned casteri asjad boosti.
Sisu poolest muudab Prophecy olemasoleva mängu sisu veidi, a'la lähed mingile kaardile ja vastavalt ennustusele on see pisut teistsugune.
Labürindile tuleb ka lisa, tundub, et seda võib nüüd endgame mäppidel kohata, annab 2 ascendancy lisapunkti (mis on tore, mul jäigi kipitama,
et 2 head jäi saamata) ja järgmise tieri enchante.
Veel lubatakse, et logini aken tuleb nüüd sekundi-kahega ette, mäng kulutab vähem mälu ja laetakse taustal, ja et heli saab olema parem kui varem.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2016 10:59:21 vasta tsitaadiga

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1667259 2.3.0 patch notes on üleval, läheb andmiseks, seekord vist võtan shadow, bladefall või eternal knives, kindlasti katsetan frostbolti, videos tundus päris lahe olevat
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 01.06.2016 11:30:16 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1667259 2.3.0 patch notes on üleval, läheb andmiseks, seekord vist võtan shadow, bladefall või eternal knives, kindlasti katsetan frostbolti, videos tundus päris lahe olevat


Ootan isegi. Peranduses jõudsin 91'ni ja oli hands-down kõige lahedam liiga siiani.
Prophecy's plaanis ära proovida mõni build uute skillidega, kuid esialgu alustan mingi suva witchiga prolly.

Kes ikka veel pole PoE'd proovinud, siis nüüd nädalavahetusel uude liigasse ennast rollida on hea võimalus. Tho see mäng vajab rohkem kui 1h mängimist...

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2016 13:24:56 vasta tsitaadiga

thargun, kuule aga siis idekas. Ma ilmselt lendan ka laivi lõpuks, saame lammutada ja provideda.

Ma seedin ka, et kas katsetada mingit uut asja (miljonit klassi pole ammu teinud, sisuliselt viimased korrad 1 mees per liiga icon_biggrin.gif) või mitte. CoC on intrigeeriv (pole teinud) ja mõttena oli ka EQ või KB testida, eks näis.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 03.06.2016 13:47:45 vasta tsitaadiga

Täna, meie aja järgi kell 23:00 peaks olema launch siis. Kell 20:00'st alates peaks uus patch available for download olema.
https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/1667975

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 03.06.2016 19:15:54 vasta tsitaadiga

Ootan ka 8PM ära, panen patchi laadima ja paariks tunniks magama. Ilmselgelt tuleb allnighter icon_biggrin.gif
Loodetavasti pole selle liiga alguses neid realm down-e, lampi mängu crashe ja jubedat fps dropi teatud olukordades.

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eldest
HV kasutaja
Eldest

liitunud: 01.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 01:36:07 vasta tsitaadiga

Nonii, keegi mõne hea prophecy ka juba saanud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2016 02:07:32 vasta tsitaadiga

Hetkel on suht keeruline mängida, pidevad diconnectid, eks homme proovib(ee või siis täna), siis äkki serverid stabiilsemad
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 05.06.2016 12:33:27 vasta tsitaadiga

Disconnecte pole märganud, küll aga paar korda crashinud. Jõudlus uue patchiga on selline "meh", kohati on päris hull ikka.

Welcome to Sarn Encampment!
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 13:46:27 vasta tsitaadiga

See pole eelkõnelejale suunatud, aga redditit brausides ikka hakkab silma, et jube paljud mängivad "potato" arvutitega. Eks kõiki neid X anomaaliaid esinebki siis ka rohkem või paneb tähele enam (kui mu fps KUKUB 100 peale, siis ma ei märka midagi, enamus aga oleks rahul sellise max fpsiga..). Samamoodi see load time, enne oli pikem, nüüd avaneb mäng 1 sekundiga, aga niikuinii oli mul varasemalt 10 sek umbes edumaa, "jama" ssd omaniku ees muidugi vähem.

Ei ühtegi crashi, slowdowni ega muud kala, reverbi disablesin ja nüüd heli ka okei.

Latency ka 34-35 frankfurteris, ei oska nagu kurta millegi üle... icon_rolleyes.gif

Kes guildi tahab, siis andke mulle või thargunile märku. Mina olen MeanMachine, hetkel leveldan bladefallina ja edasi CoC vibu bladefall plaanis proovida. Ehk otsin/ostan Lioneye's FALL ja GLARE. thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 05.06.2016 13:58:02 vasta tsitaadiga

Arvuti on potato küll, kui kaasaegsele rauale mõelda, aga üldsielt PoE jookseb kenasti. Peranduse ajal olid küll teised probleemid, aga selliseid suuri seisakuid tollal nagu ei tulnud ette. Eks näis, äkki mingi patch fixib jälle midagi.
_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2016 15:16:14 vasta tsitaadiga

Da QoX, ma pole kindel, kas redditis oli neid TIPe teemana või paremal menüüst, kuidas keskpärast arvutit seadistada POE paremaks jooksutamiseks. GGG ja kasutajate soovitused siis. Eks see selline kahevahel asi ole ka, mis puudutab neid mängusiseseid seadistusi. Paned shadowd off ja postprocessing jm (mis suure actioni ajal fps dropi tingib) ja lippab sujuvamalt aga...koledam ju ka.

Kui sa soovid (ja juba pole guildis, sorry ma isegi ei pane kõiki HV ja PoE inimesi kokku omavahel) guildi tulla, siis puhtalt asjade ladustamise/laenamise/vahetamise/party eesmärgil võib see hea olla. Hetkel meil 3 lehte guildstashi.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 09:58:48 vasta tsitaadiga

Prophecy on 50:50 - miniquestid jne lisab tegevust. Isegi kui ei saa mingit auhinda - tempest IIQ/IIR boonus, lisa rare packe või unique, konnad (sain tabula rasa konna käest) jne.

Muidugi kui oled min max lvl 100 mängija siis nutad igal pool, et "99,9% of prophecies are useless".
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 12:47:27 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:

Kes guildi tahab, siis andke mulle või thargunile märku. Mina olen MeanMachine, hetkel leveldan bladefallina ja edasi CoC vibu bladefall plaanis proovida. Ehk otsin/ostan Lioneye's FALL ja GLARE. thumbs_up.gif


tahtsin eile guildi ja öeldi ,et täis on:D teed siin vale reklaami:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 13:25:37 vasta tsitaadiga

siven, vat eitea eile sai kõik vastu võetud. Küsisid kelleltki teiselt?
Umbes mälu järgi tõstan mõne acci minema, et ruumi teha. Kui keegi aktiivne saab kinga, siis andke teada.
Eile oli pea 10 online guildis. thumbs_up.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 13:46:46 vasta tsitaadiga

praegu proovisin olete offlane:D
eks üritan siis kunagi uuesti
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2016 14:43:50 vasta tsitaadiga

Üritan ka guildi siis pääseda õhtul. Jama kui mõni kord mingit gem vaja uuel charil leagues ja chatist keegi ei suvatse osta.

Mõtlesin, et proovin crit flame totem templarit - siiamaani selgroog +10 nodidest peaaegu valmis laotud ja puhtalt vortex spam.
Enne kui keystone võtta saab crit üles boostida ja ehk enne merciless siis ka blood magic ja eldrich battery + 2x totem ära võtta ja lõpuks inevitable judgment ka otsa. Plus Elemental focus support gem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2016 08:46:13 vasta tsitaadiga

mauro, mul kogemus oli flame totemiga enne ascendacyt/peale nerfi ja... See on kuradi äge tegelt icon_biggrin.gif hoopis teine stiil, vahepeal on nii oluliselt kiirem lvldada, kuigi paberil tundub aeglane ja playstyle ongi hoopis teine. Vana hea Geofris Crest trikk töötab ka siin ilmselt (gem +3 supporti/ gem + empower + 2 supporti) , siis ei pea tabulaga plangutama.

siven, lisa mind sõbraks, siis näed kui online tulen. Võibolla peab kellegi officeriks veel tegema, et saaks online aega "paremini katta". Seni pole kellelegi ei öeldud!

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.