Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.03.2016 03:15:09 vasta tsitaadiga

Kuramus, mul jälle isu midagi peale Diablo pelada.. hetkel taon Grim Dawni aga kas PoE on viimase 1-2a jooksul palju muutunud? On contenti nüüd piisavalt, et liiga kiirelt liiga igavaks ei muutuks? icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 04.03.2016 12:58:31 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kuramus, mul jälle isu midagi peale Diablo pelada.. hetkel taon Grim Dawni aga kas PoE on viimase 1-2a jooksul palju muutunud? On contenti nüüd piisavalt, et liiga kiirelt liiga igavaks ei muutuks? icon_smile.gif


Oled ajast väga palju maha jäänud.
Mängul on nüüd 4 acti.
Mootorit on paremaks muudetud ehk vähem server lagi.
Lisatud on palju uusi skill geme ning unique itemeid.
Skill treese on lisatud gem socketeid.

Ja nüüd täna tuleb path of exile ascendancy. Ehk igal klassis on võimalik valida veel lisaks 3 puu vahel.
Et ascendancy skille valida pead ära tegema act3 laburindi mis on iga päev random.


Link



https://www.pathofexile.com/ascendancy

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 04.03.2016 16:53:21 vasta tsitaadiga

indu, thx info eest thumbs_up.gif võibolla võtan ette kõrvale lisaks thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 17:30:43 vasta tsitaadiga

Kas mingi eestlaste guild on ka? ^^ Hakkasin just uut chari tegema uues liigas, pole kunagi guildis olnud sela, joiniks hea meelega eestlase omaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 23:08:11 vasta tsitaadiga

must leib on täitsa olemas, ei tea kui aktiivne on, pole sada aastat mänginud, aga peab vist minema üle vaatama
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 23:42:56 vasta tsitaadiga

käisin novembris onlines kui uus talisman liiga hakkas siis ma eriti kedagi ei näinud aga tunnistan, et ma ei mänginud ka seda liigat. Vb kui ascendancy meedlima hakkab siis muutun rohkem aktiivsemaks. Standard ei imponeeri kohe üldse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 06.03.2016 01:07:50 vasta tsitaadiga

Jah, kui vaja, siis võin logida ja võsta vastu keda vaja vm. Hetkel veel naasmas ei ole, Talismanis sai end 91 tehtud küll icon_biggrin.gif Mõni ikka tilbendas onlines.
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Da QoX
HV vaatleja
Da QoX

liitunud: 03.05.2006




sõnum 06.03.2016 21:23:14 vasta tsitaadiga

Ascendancy on päris huvitav, kui välja arvata haiged fps dropid osade Perandus guard packide juures ning koguni mängu crashid.

Ise lvl 74 hetkel softcores.

_________________
haxx
Kõik uus teretulnud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 18:07:51 vasta tsitaadiga

Meelde tuli miks ma ei mängi enam, latency paneb lampi 400 peale iga minuti tagant ja need surmad olid need mis mind pöördesse ajasid. Ülejäänud mängud töötavad kui kord ja kohus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006




sõnum 07.03.2016 20:47:28 vasta tsitaadiga

Tanel468 kirjutas:
Meelde tuli miks ma ei mängi enam, latency paneb lampi 400 peale iga minuti tagant ja need surmad olid need mis mind pöördesse ajasid. Ülejäänud mängud töötavad kui kord ja kohus icon_biggrin.gif

Olen mingi nädal aega mänginud ja kordagi pole sellega probleemi olnud.
Viimati mängisin mõned aastad tagasi, siis oli veidi kõrgem latency aga ikkagi suht talutav imo.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 22:00:16 vasta tsitaadiga

Kui keegi guildi saab inviteda siis "sorru" on kasutajanimi
_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 22:43:44 vasta tsitaadiga

Gildiga on hetkel nii, et ühe inimese saame juurde kutsuda. Kui Metsjeesus millalgi sisse tuleb ja mõned mitteaktiivsed vanad liikmed kasvõi ajutiselt eemaldab, saab suuremat verevahetust korraldada.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 22:46:28 vasta tsitaadiga

visake mind välja, ega ma ei figureeri seal eriti kui aus olla
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.03.2016 23:27:48 vasta tsitaadiga

Ma joiniks guildi hea meelega, "Polugan" on mängus nimi kui inviteda saab keegi icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002




sõnum 15.03.2016 11:55:24 vasta tsitaadiga

Mis buildi soovitate täiesti esimeseks charriks? Võiks olla selline cookie cutter millega saaks farmida palja persega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.03.2016 12:02:15 vasta tsitaadiga

duelist vibumees ja split arrow physical mul alati toiminud kui pole kaua mänginud ja alustan nullist
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 15.03.2016 12:04:09 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Mis buildi soovitate täiesti esimeseks charriks? Võiks olla selline cookie cutter millega saaks farmida palja persega icon_biggrin.gif


Saboteur Ice trapper
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005




sõnum 17.03.2016 14:52:06 vasta tsitaadiga

Konks kirjutas:
Mis buildi soovitate täiesti esimeseks charriks? Võiks olla selline cookie cutter millega saaks farmida palja persega icon_biggrin.gif

Totem või summoner. Magic find üles buffida 200% peale ja hea farmida.
Teenid 10 või rohkem exalted ära ning siis ostad geari parema buildi jaoks ning lähed uue buildiga lõpuni välja.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.04.2016 17:09:00 vasta tsitaadiga

Eh, hakkasin kah uuesti mängima, alguses kartsin et labyrint on minu jaoks no,no, aga tegelt oli päris lahe , mulle täitsa meeldis, eks rühib siis edasi mappide poole, näis kui lahe lab ka mercilessi peal on, seekord siis champion, ei teagi veel kas ice crash või earthqueke või häkki hoopis moltenstrike, samas wild strike on kah lahe, raisk kui raske otsustada icon_eek.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 07.04.2016 17:26:38 vasta tsitaadiga

Aga ole meheks ja võta liikmed vastu, kes vaja. Ma saan ise ka tänasest logida, aga pole kindel. Ma veel niipea ei liitu... Vist icon_biggrin.gif
_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2016 09:28:19 vasta tsitaadiga

thargun kirjutas:
Eh, hakkasin kah uuesti mängima, alguses kartsin et labyrint on minu jaoks no,no, aga tegelt oli päris lahe , mulle täitsa meeldis, eks rühib siis edasi mappide poole, näis kui lahe lab ka mercilessi peal on, seekord siis champion, ei teagi veel kas ice crash või earthqueke või häkki hoopis moltenstrike, samas wild strike on kah lahe, raisk kui raske otsustada icon_eek.gif


Earthquake ja champion on väga potentsiaalne kombo. Ise tegin ühe duelisti lvl 90-ni HC-s ennem kui ta STD nirvanasse suunasin. Üliturvaline: pm champion perma fortify+ fortify klaster puust+ 7 enduurot+ light coil+ 5.5k hp+ perma stun setup. Chain stunnisin merc Malachai sitase 420 dps haamriga (normaalne oleks 550-600 dps haamer) ja isegi kui ta oleks pääsenud mind taguma oleks ta ikka seisnu silmitsi mu kaitseperimeetritega, millest ainuüksi steroididel fortify andis mulle pm 35% MORE hp pooli juurde.

Power creep on igatahes märgatav olnud aastate jooksul- loodan, et järgmine patch buffivad kolle ja lisavad uusi mehaanikaid mis counterivad DPS-i, seades rõhuasetsuse survivalile. Tean küll, et ei ole popp arvamus aga on vaja natuke väljakutset ka tagasi tuua. Labü oli paras algus: suht naljakas on lugeda QQ-d mis käib selle kohta. Väidetavalt 3.5k hp, ei mingite sekundaarkaitsetega, 1.5milj dps klaaskahuritele ei meeldi kui nad laiaks litsutakse seal. icon_biggrin.gif


viimati muutis Gangrel 08.04.2016 14:36:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 08.04.2016 12:55:26 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif see labü vist oli ES meeste põrgu? Pole eriti kursis.

Mis veel uutest buildidest v klassikombodest? Pole süvenenud, mis mingi ascendancy annab/muudab.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 08.04.2016 13:02:57 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
icon_biggrin.gif see labü vist oli ES meeste põrgu? Pole eriti kursis.

Mis veel uutest buildidest v klassikombodest? Pole süvenenud, mis mingi ascendancy annab/muudab.


Ascendancy on "lisa" skill tree. Iga klass saab kolme erineva vahel valida, toimib suht sarnaselt nagu passive tree.
Iga raskusastme labü completemise eest saad 2 ascendancy pointi mida seal raisata (kokku saab siis 6).

Päris legit dmg boosti võib sealt saada jms.

Suur lisa on veel currency tab:
https://www.youtube.com/watch?v=4IImLKhWxAQ

Samuti labüst saab nüüd itemitele "enchante" (gloves, boots või helm) mis siis annavad lisa boonuseid.

Hetkel käimas olev liiga "Perandus" lisas mängu uue currency milelga saab randomly leitava NPC käest osta random itemeid. (üldiselt unique. Müüb ka currencyt jms. Näiteks 5 exalti jms).

New meta on trapper praegu.


Ühesõnaga soovitan. Perandus on cool. Ise tulin ka peale mingit aastast pausi tagasi ja hetkel liiga softis mingine 81.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2016 14:30:32 vasta tsitaadiga

Metsjeesus kirjutas:
icon_biggrin.gif see labü vist oli ES meeste põrgu? Pole eriti kursis.

Mis veel uutest buildidest v klassikombodest? Pole süvenenud, mis mingi ascendancy annab/muudab.


Labüga on kaks konksu. Esiteks on seal täiesti uus mehaanika- pm lõksud mis teevad % dämmi su hp-st. Ehk pole vahet kas oled lvl 100 või lvl 20- kõikide raksusastmete lõksud võivad sind kiiresti maha nottida kui liiga ülbelt peale lenda. Kõik muud dämmi allikad on senimaani olnud flat däm. Teine konks labüga on, et kui seal surma saad siis pead otsast alustama. Kuna labü enda pikkus on umbes võrreldav Act 4-ja pikkusega siis on näha, miks paljudele see absoluutselt ei meeldi.

ES-rtega ka labüs seigelnud ja pole häda midagi- QQ tuleneb pigem praegu levinud mentaliteedist, et clearspeed=mov speediga. HP ja pot põhise chariga saab seda isegi teha lõksude vahel navigeerides- quicksilver+ whirling blades+ pot späm tööle ja saab otseses mõttes läbi lõksude kadalippude lennata. ES-ga on aga see teema, et peab vahete vahel peatuma kadalippude sees turvalistel aladel (kuhu ükski lõksu muster ei ulatu), et ES-i loomulik regenn tööle hakkaks. Ainuke jama on ühe lõksu tüübiga, mis pm laseb su pihta nooli mis panevad sulle poison degeni ja tar ground effekti peale. Ehk degen ei lase ES regennil tööle hakata ja tar ground aeglustus ei luba sul kiirelt liikuda. Valede asjaolude kokku sattumisel võivad lõksud üks-kaks ES-tele ära teha ning nad maha nottida.

Ascendency lisab pm täiesti uue dimensiooni buildide ehitamisele. Kui FOTM meeldib siis praegu on väga popp Voltaxic Rift chaos späm buildid: eeskujulik dps investeeringu kohta ja totaalselt reflect immuune. Minu teada kasutavad paljud seal duelist champion ascend klassi mis annab sulle perma fortify. Seega pm saad normaalse survivali ja dps püsides ise samal ajal ranges.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 08.04.2016 15:31:38 vasta tsitaadiga

Redikate, ma pidasin silmas, sisulist poolt, seda ma tean, mis lisati jne, aga nö nende ascendancy passive pointide tekste pole saanud lugeda. Levinumatest oli vist tricster ja champ ja assassin ja paar veel, aga sisu ma ei tea.

Gangrel, selge, just see voltaxic on mul proovimata ja varem juba theorycraftisin toda. Vaatab, kas ajab ilastama või ei see liiga.... icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.