|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
15.02.2016 00:00:45
|
|
|
Eip teen Globaliks siis rahu majas. Mingi päev võtan ette.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
15.02.2016 00:09:29
|
|
|
7 päeva pärast
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
15.02.2016 00:24:39
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
7 päeva pärast  |
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
16.02.2016 02:32:46
|
|
|
natukene nostalgiat uues elemendis. vastaste skill jätab küll soovida, kuid siiski . äkki keegi tunneb ära https://www.youtube.com/watch?v=9ucttALJ6Ik
Eelmise teema kohta niipalju, et enne kui pole midagi väljas ei maksa kindlalt väita, et need mapid on järgmises operatsioon (lisapakk cs go) ja tulevad välja 23 veebruar 2016.
haiget kellelegi teha ei tahtnud.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GTR
HV veteran

liitunud: 18.02.2006
|
16.02.2016 04:08:02
|
|
|
Teen viimaselajal ühe sõbra kasutajaga gn1'es mänge(soovis veidi boosti kuna varem oli s4 ja seal olid tiimikaaslased ikka parajad kotletid). Esiteks on 90% inimestest smurfid seal ja teiseks tiimikaaslased on palju normaalsemad kui LE kandis soloq'd tehes.
DMG-LEM'is on suur enamus toxic russid, samas seal GN1 kandis on normaalseid venelasi nii palju et ise ka ei usu
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Verdungo
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2014
|
17.02.2016 20:58:58
|
|
|
| Kapitan ise saab järjest nädalasi banaane, mõtleb miks rankup ikka ei tule ja lajatab teistele negatiivseid, kui küsitakse legit allikat arusaadavas keeles. Ma ei tea, huumor kuubis.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
18.02.2016 07:57:45
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
18.02.2016 17:15:27
|
|
|
| Nuke on küll äge. Ostsin Wildfire ka. Kuidas dropid on? Täiesti random w? Tegin missioone aga droppe netu. Missioonidel mingi 12h gap ka peale pandud. Väga osavad neid cooldowne igale poole toppima.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
18.02.2016 17:41:51
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| Nuke on küll äge. Ostsin Wildfire ka. Kuidas dropid on? Täiesti random w? Tegin missioone aga droppe netu. Missioonidel mingi 12h gap ka peale pandud. Väga osavad neid cooldowne igale poole toppima. |
Nuke jah ilus ja mõnus madal fps, kohati viskab 60, sama ka cruise mapil, liiga palju detaile. Aga peale esimest missiooni sain selle uue kasti, müüsin maha ja operation pass-i raha tagasi
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.02.2016 19:07:48
|
|
|
| Osad räägivad, et cs-i jaoks tasub G-SYNC maha võtta, teised jälle soovitavad fpsi 142 peale cappida, et G-SYNC lisa läägi ei tekitaks, kuidas teile tundub ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viikar
HV vaatleja

liitunud: 27.01.2010
|
18.02.2016 19:16:23
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| Nuke on küll äge. Ostsin Wildfire ka. Kuidas dropid on? Täiesti random w? Tegin missioone aga droppe netu. Missioonidel mingi 12h gap ka peale pandud. Väga osavad neid cooldowne igale poole toppima. |
Droppidega on nii nagu juba mõnda aega olnud et iga nädala kolmapäeval reset ja kui saad oma 5k xp täis saad ka dropi, operatsiooniga võimalik saada droppe Cobblestone, Overpass, Cache, Gods and Monsters, Chop Shop, and Rising Sun kollektsioonidest, lisaks siis kastid.
Missioone saad teha igapäev ühe, mingi 21h vist vahe vms.
Lisaks iga aja tagant on blitz missioonid, millega saab siis lisa XP-d, iga raundi võit annab +10xp siis mängu lõpus.
FPS dropid veidi häirivad, aga muidu on uued mäpid päris huvitavad, Nuke-i FPS drop enamasti väljas, siseruumides tundus päris mõnus, aga map ise on küllalt õnnestunud.
Muidugi tavapärane valve teema et alt tab smoke dissapear tagasi, nuke üle ukse visatud flashid endale ei mõju jne. Ilmselt homseks need parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
18.02.2016 19:29:09
|
|
|
Nevermind istun idle serveris ja kaste kukub. Tegelt mitte päris, 1 Wildfire kast siiani.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brunn1985
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010
|
18.02.2016 20:56:45
|
|
|
| mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
18.02.2016 21:01:15
|
|
|
| AMD kaartidega ongi see pull selle updatega.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andreisavo
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.09.2008
|
18.02.2016 21:20:03
|
|
|
| Brunn1985 kirjutas: |
| mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla |
Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud!
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brunn1985
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2010
|
18.02.2016 21:31:29
|
|
|
| andreisavo kirjutas: |
| Brunn1985 kirjutas: |
| mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla |
Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud! |
ei aidanud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
19.02.2016 00:18:12
|
|
|
| mingi update tuli mis mul ära fixis.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
19.02.2016 01:44:09
|
|
|
| Brunn1985 kirjutas: |
| andreisavo kirjutas: |
| Brunn1985 kirjutas: |
| mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla |
Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud! |
ei aidanud |
Shaderid, mitte shadowid.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.02.2016 02:31:33
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Osad räägivad, et cs-i jaoks tasub G-SYNC maha võtta, teised jälle soovitavad fpsi 142 peale cappida, et G-SYNC lisa läägi ei tekitaks, kuidas teile tundub ? |
csgo jaoks võta g-sync maha ja pane fps_max 0, mida kõrgem fps seda sujuvam csgo on
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
19.02.2016 02:56:55
|
|
|
https://www.youtube.com/watch?v=hjWSRTYV8e0
Ise olen proovinud kõike, 999, 120 (lightboost, blur reduction) , 300 (default nö). Kõik on placebo 128 fps+ . olen proovinud ka vsünki igas asendis. Siiani imo parim on olnud endale 300.
Ilmselt on kõik placebo kuna 128 on max, mis cs go jaoks vaja on. G\F sünki proovinud pole.
NB: Minu öeldu võib ka puhas jama olla
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
19.02.2016 09:48:47
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
| Brunn1985 kirjutas: |
| andreisavo kirjutas: |
| Brunn1985 kirjutas: |
| mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla |
Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud! |
ei aidanud |
Shaderid, mitte shadowid. |
Läksid shaderid mediumi peale ja asi vinks-vonks.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LunaticDmx
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007
|
19.02.2016 16:42:13
|
|
|
Viimase uuendusega pole mäng kokku jooksnud. Tänu nvidia kaardile vist siis. Smoke toimis ka nii nagu peab, aga ise sain pidevalt suitsu tagant kuuli.
Iga volvo uuendusega läheb fps aina madalamaks ja uutes mappides on see täitsa piiksus.
Aasta tagasi 10v10 naljalt alla 250fpsi ei läinud. Nüüd aga intensiivse paugutamise ja paari smoke'iga MM tiksub tihti alla 200fpsi.
Võibolla Source 2 tuleb muudab kõik. Unistused...
Eelnevatele kommentaaridele fps kohta niipalju, et mida rohkem seda uhkem. Peaasi, et stabiilne on. Muidugi üle 300fpsi on juba küll suht mõttetu tuba kütta.
Fps_max 0 ja 999 pole hea lahendus stabiilseks laskmiseks, kuigi soovitatakse, kuna kõikumine on liiga suur. Eriti nõrgemate raalide puhul. Tuleb madalaima fpsi järgi piir peale panna või siis kekmine leida, kus ei langeks üle mitmekümne korraga.
128+ pole mingi placebo effect, isegi 60hz monitoril. Mäng on tunduvalt palju sujuvam suurema fpsiga. Miks alla 128fpsi ei tasu lasta on ainult sellepärat, et 128tic serveris tekib info kadu sinu positsiooni kohta.
Vsync piirab fpsi 60 peale ja sünkroniseerib monitori sagedusega. See tekitab rõveda viivituse sisse ja mängu pilt ujub aeglaselt liigutustele järgi.
Igasugune gsync gaming experience tuleks maha lasta, mis jällegi tekitavad viivitust ja lisaprotsessina suuremat prose kasutust.
Lightboosti pole viitsinud proovida, kuna väga rahul oma 144Hz-iga.
EDIT: 10xFPS
_________________ need download more ram
viimati muutis LunaticDmx 19.02.2016 16:43:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
19.02.2016 16:43:05
|
|
|
| LunaticDmx kirjutas: |
Viimase uuendusega pole mäng kokku jooksnud. Tänu nvidia kaardile vist siis. Smoke toimis ka nii nagu peab, aga ise sain pidevalt suitsu tagant kuuli.
Iga volvo uuendusega läheb fps aina madalamaks ja uutes mappides on see täitsa piiksus.
Aasta tagasi 10v10 naljalt alla 250fpsi ei läinud. Nüüd aga intensiivse paugutamise ja paari smoke'iga MM tiksub tihti alla 200fpsi.
Eelnevatele kommentaaridele fps kohta niipalju, et mida rohkem seda uhkem. Peaasi, et stabiilne on. Muidugi üle 300fpsi on juba küll suht mõttetu tuba kütta.
Fps_max 0 ja 999 pole hea lahendus stabiilseks laskmiseks, kuigi soovitatakse, kuna kõikumine on liiga suur. Eriti nõrgemate raalide puhul. Tuleb madalaima fpsi järgi piir peale panna või siis kekmine leida, kus ei langeks üle mitmekümne korraga.
128+ pole mingi placebo effect, isegi 60hz monitoril. Mäng on tunduvalt palju sujuvam suurema fpsiga. Miks alla 128fpsi ei tasu lasta on ainult sellepärat, et 128tic serveris tekib info kadu sinu positsiooni kohta.
Vsync piirab fpsi 60 peale ja sünkroniseerib monitori sagedusega. See tekitab rõveda viivituse sisse ja mängu pilt ujub aeglaselt liigutustele järgi.
Igasugune gsync gaming experience tuleks maha lasta, mis jällegi tekitavad viivitust ja lisaprotsessina suuremat prose kasutust.
Lightboosti pole viitsinud proovida, kuna väga rahul oma 144Hz-iga.
EDIT: 10xFPS  |
See, et FPS peaks olema 2x suurem olema monitori sagedusest läheks igati kokku ka digitaalloogika loengutes räägitud jutuga.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LunaticDmx
HV kasutaja

liitunud: 25.07.2007
|
19.02.2016 17:09:03
|
|
|
Tõsi. See peaks tekitama hea ülekate sujuvale pildile. Kuid samas sellega kaasneb ka pildi rebimine, mida isiklikult väga tähele ei pane.
Aga me räägime mängust, mis ei suuda enamus raalidel 288fps stabiilselt joosksutada, et 144Hz monitoril sujuvat pähelasku teha. Nii, et 200+ on juba päris hea
_________________ need download more ram |
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.02.2016 18:08:13
|
|
|
Kas G-Sync ka mitte üle 60Hzi = FPSi ei hoia stabiilset pilti?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
19.02.2016 19:58:01
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Kas G-Sync ka mitte üle 60Hzi = FPSi ei hoia stabiilset pilti? |
mingi delay tuleb ikka sisse, freesync pidi selle poolest palju asjalikum olema kuid csgosse pole kummalgi asja.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pepz
HV vaatleja

liitunud: 17.12.2015
|
21.02.2016 15:14:49
|
|
|
Hei, teavitan teile lehest mida ma arendan hetkel.
http://skins.ee
Skins.ee annab kasutajale võimaluse vahetada enda vähekasutatavad CS:GO esemed paremate vastu. Vahetada võib nii võtmeid, relvi kui ka nuge, ohutult ja kiirelt.
Kogu protsess on automaatne ja hinnad võetakse otse Steam Marketist. Küll aga võtame osadel esemetel väärtust alla kui need on vähe kasutatavad esemed ja nendest lahti saamine on keerukas.
Eile õhtul avasin, tänaseks 10 vahetust juba tehtud.
Tagasiside rahvalt oleks super
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
21.02.2016 17:12:55
|
|
|
Mina seda wildfire passi ostmist ei kahetse. Awp Medusa MW dropist
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvutipäss
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.11.2011
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
21.02.2016 17:16:02
|
|
|
No mul pole kunagi inventory olnud üle 10€
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
21.02.2016 20:49:17
|
|
|
Markokene, Rank silver-nova?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
21.02.2016 22:10:40
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| Markokene, Rank silver-nova? |
MGE(LE enne update)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
november116
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.05.2010
|
23.02.2016 02:39:06
|
|
|
Ise ka juba põhimõtteliselt passi raha tagasi teeninud. Kahe päeva jooksul kaks kasti droppinud, esimene tuli koheselt misiooni sooritamisel.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2016 11:23:37
|
|
|
Hunnikus siis selliseid veateateid. On kellelgi aimu miks?
Spoiler 
viimati muutis Muhekas 24.02.2016 19:19:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pohmakas,
käed värisevad

liitunud: 11.06.2009
|
24.02.2016 13:53:24
|
|
|
Steamis paremklikk CS peal, Properties - Local Files - Verify integrity of game cache.
Kõlab nagu vigaste failidena, mida võib juhtuda kui nüüd uuendusi on tulnud ja faile pidevalt üle kirjutatakse.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2016 14:31:23
|
|
|
| pohmakas, kirjutas: |
Steamis paremklikk CS peal, Properties - Local Files - Verify integrity of game cache.
Kõlab nagu vigaste failidena, mida võib juhtuda kui nüüd uuendusi on tulnud ja faile pidevalt üle kirjutatakse. |
Tegin seda mitu korda kuid tulemus suurt ei olnud. Kuid hetkel motlen seda, et korduvalt kui olen teinud formatit siis ma pole kunagi seda steai kausta ja asju maha lasknud. Taaskäivitamisel lihtsalt update tehtud ja asi toimib. muidugi Cs-ile. Olen uninstall teinud korduvalt ja probleem ikka püsib. Või peab siis see Steam ja kataloog olema ühes kaustas? Mul on tehtud mängude jaoks eraldi kaust mis on lingitud steamiga.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.02.2016 14:34:25
|
|
|
oled proovinud liigutada kuskile kui pathis ei oleks ä-d sees?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2016 17:00:26
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| oled proovinud liigutada kuskile kui pathis ei oleks ä-d sees? |
Hea tähelepanek. proovin
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
24.02.2016 18:31:22
|
|
|
| El-Fuego kirjutas: |
Hunnikus siis selliseid veateateid. On kellelgi aimu miks?
 |
Endalgi konsool veidraid veateateid lademetes täis .. kõik toimib seega ei näe põhjust üldse süveneda sellesse
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
24.02.2016 19:19:08
|
|
|
| sweezy kirjutas: |
| El-Fuego kirjutas: |
Hunnikus siis selliseid veateateid. On kellelgi aimu miks?
 |
Endalgi konsool veidraid veateateid lademetes täis .. kõik toimib seega ei näe põhjust üldse süveneda sellesse  |
No ajab ikka syvenema küll kui asi ei tööta. Kuid londiste suur tänu, et tähelepanu juhistid sellele Ä värgindusele. kummaline, et varem polnud see probleemiks. Igatahes asi toimib ja lase minu kulul olut endale vaadist
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
25.02.2016 10:16:23
|
|
|
| Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
25.02.2016 14:58:58
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi? |
otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
25.02.2016 15:37:27
|
|
|
| cheti kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi? |
otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune |
Selge, ma lihtsalt kasutan niisama arvutis olles 700dpi ja mängides 400dpi 2ingame. Tüütu razer softis vahetada koguaeg enne mängu, nupud on ka ümber programeeritud, et hiirel muuta seda ei saa. Saab ka softi programeerida sinna razerisse, et vahetab ise kiirust, aga see paneb aegajalt näkku.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
25.02.2016 16:29:04
|
|
|
| cheti kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi? |
otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune |
igal hiirel on native dpi mille juures hiir teoreetiliselt kõige paremini performib,
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2jalga
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.05.2011
|
25.02.2016 16:42:10
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| cheti kirjutas: |
| danny kirjutas: |
| Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi? |
otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune |
igal hiirel on native dpi mille juures hiir teoreetiliselt kõige paremini performib, |
ma ei ole kindel aga ma arvan, et see performance vahe on väga minimaalne ning lõppude lõpuks tuleks ikka mängida dpi-ga millega oled harjunud ja mis tundub mugav
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markokene
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2010
|
28.02.2016 19:10:59
|
|
|
Hakkasin uuesti cs-i aktiivsemalt mängima ja mulle pole kunagi deagle meeldinud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
28.02.2016 19:12:16
|
|
|
Aeg: 5. märts
Koht: Kanal2 stuudio, Maakri 23a
Piletid: pealtvaatajale tasuta, eelregistreerimisega
Turniir: 4 tiimi mängivad publiku ees esikohale
5ndal märtsil toimub Eesti mängusõprade jaoks ajalooline sündmus- Eesti esimene telesse jõudev e-spordi turniir! 4 võimekat 5-liikmelist meeskonda peavad publiku ees maha pingelise turniiri, mis kantakse kommentaatorite poolt otse publikule kaasa elamiseks.
https://www.facebook.com/events/1718267441752142/
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mõmmik123
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2010
|
04.03.2016 15:55:58
|
|
|
| Veider Compi on võimatu viimasel ajal mängida ja tänu mingile pingi jamale sain nd 7 päeva cooldowni kah... ükskõik mis muus servers proovides ping on normaalne ja nett on korras aga kui compi teha siis on ping 500 plus vahepeal muutub normaalsemaks ka aga seda vaid hetkeks... Nüüd on rahu muidugi majas ja ei saa nädalaega proovida... Aga on ehk kellelgi ideid milles asi v miks see ping seal jamab? Vana arvutiga seda probleemi ei onud aga nd kus olen uue arvuti soetanud on see probleem tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martenl
HV vaatleja
liitunud: 13.12.2014
|
05.03.2016 21:10:54
|
|
|
| mul sama probleem
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|