Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 118, 119, 120  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 00:00:45 vasta tsitaadiga

Eip teen Globaliks siis rahu majas. Mingi päev võtan ette. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 00:09:29 vasta tsitaadiga

7 päeva pärast icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 00:24:39 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
7 päeva pärast icon_lol.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 02:32:46 vasta tsitaadiga

natukene nostalgiat uues elemendis. vastaste skill jätab küll soovida, kuid siiski . äkki keegi tunneb ära icon_smile.gif https://www.youtube.com/watch?v=9ucttALJ6Ik

Eelmise teema kohta niipalju, et enne kui pole midagi väljas ei maksa kindlalt väita, et need mapid on järgmises operatsioon (lisapakk cs go) ja tulevad välja 23 veebruar 2016.

haiget kellelegi teha ei tahtnud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTR
HV veteran
GTR

liitunud: 18.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 04:08:02 vasta tsitaadiga

Teen viimaselajal ühe sõbra kasutajaga gn1'es mänge(soovis veidi boosti kuna varem oli s4 ja seal olid tiimikaaslased ikka parajad kotletid). Esiteks on 90% inimestest smurfid seal ja teiseks tiimikaaslased on palju normaalsemad kui LE kandis soloq'd tehes.
DMG-LEM'is on suur enamus toxic russid, samas seal GN1 kandis on normaalseid venelasi nii palju et ise ka ei usu thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Verdungo
HV vaatleja
Verdungo

liitunud: 04.02.2014




sõnum 17.02.2016 20:58:58 vasta tsitaadiga

Kapitan ise saab järjest nädalasi banaane, mõtleb miks rankup ikka ei tule ja lajatab teistele negatiivseid, kui küsitakse legit allikat arusaadavas keeles. Ma ei tea, huumor kuubis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 06:46:39 vasta tsitaadiga

Uus update ja operation

Operation Wildfire
http://blog.counter-strike.net/operationwildfire
Uus De_Nuke kah.
http://blog.counter-strike.net/reintroducing_nuke
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 07:57:45 vasta tsitaadiga

sannukas00 kirjutas:
Uus update ja operation

Operation Wildfire
http://blog.counter-strike.net/operationwildfire
Uus De_Nuke kah.
http://blog.counter-strike.net/reintroducing_nuke


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 17:15:27 vasta tsitaadiga

Nuke on küll äge. Ostsin Wildfire ka. Kuidas dropid on? Täiesti random w? Tegin missioone aga droppe netu. Missioonidel mingi 12h gap ka peale pandud. Väga osavad neid cooldowne igale poole toppima.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 17:41:51 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Nuke on küll äge. Ostsin Wildfire ka. Kuidas dropid on? Täiesti random w? Tegin missioone aga droppe netu. Missioonidel mingi 12h gap ka peale pandud. Väga osavad neid cooldowne igale poole toppima.


Nuke jah ilus ja mõnus madal fps, kohati viskab 60, sama ka cruise mapil, liiga palju detaile. Aga peale esimest missiooni sain selle uue kasti, müüsin maha ja operation pass-i raha tagasi icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 19:07:48 vasta tsitaadiga

Osad räägivad, et cs-i jaoks tasub G-SYNC maha võtta, teised jälle soovitavad fpsi 142 peale cappida, et G-SYNC lisa läägi ei tekitaks, kuidas teile tundub ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viikar
HV vaatleja
viikar

liitunud: 27.01.2010




sõnum 18.02.2016 19:16:23 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Nuke on küll äge. Ostsin Wildfire ka. Kuidas dropid on? Täiesti random w? Tegin missioone aga droppe netu. Missioonidel mingi 12h gap ka peale pandud. Väga osavad neid cooldowne igale poole toppima.


Droppidega on nii nagu juba mõnda aega olnud et iga nädala kolmapäeval reset ja kui saad oma 5k xp täis saad ka dropi, operatsiooniga võimalik saada droppe Cobblestone, Overpass, Cache, Gods and Monsters, Chop Shop, and Rising Sun kollektsioonidest, lisaks siis kastid.
Missioone saad teha igapäev ühe, mingi 21h vist vahe vms.
Lisaks iga aja tagant on blitz missioonid, millega saab siis lisa XP-d, iga raundi võit annab +10xp siis mängu lõpus.

FPS dropid veidi häirivad, aga muidu on uued mäpid päris huvitavad, Nuke-i FPS drop enamasti väljas, siseruumides tundus päris mõnus, aga map ise on küllalt õnnestunud.

Muidugi tavapärane valve teema et alt tab smoke dissapear tagasi, nuke üle ukse visatud flashid endale ei mõju jne. Ilmselt homseks need parandatud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 19:29:09 vasta tsitaadiga

Nevermind istun idle serveris ja kaste kukub. Tegelt mitte päris, 1 Wildfire kast siiani. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 18.02.2016 20:56:45 vasta tsitaadiga

mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 21:01:15 vasta tsitaadiga

AMD kaartidega ongi see pull selle updatega.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreisavo
Kreisi kasutaja
andreisavo

liitunud: 03.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 21:20:03 vasta tsitaadiga

Brunn1985 kirjutas:
mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla


Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud!
Kommentaarid: 116 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brunn1985
HV vaatleja
Brunn1985

liitunud: 09.11.2010




sõnum 18.02.2016 21:31:29 vasta tsitaadiga

andreisavo kirjutas:
Brunn1985 kirjutas:
mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla


Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud!


ei aidanud
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 00:18:12 vasta tsitaadiga

mingi update tuli mis mul ära fixis.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 01:44:09 vasta tsitaadiga

Brunn1985 kirjutas:
andreisavo kirjutas:
Brunn1985 kirjutas:
mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla


Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud!


ei aidanud

Shaderid, mitte shadowid.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.02.2016 02:31:33 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Osad räägivad, et cs-i jaoks tasub G-SYNC maha võtta, teised jälle soovitavad fpsi 142 peale cappida, et G-SYNC lisa läägi ei tekitaks, kuidas teile tundub ?
csgo jaoks võta g-sync maha ja pane fps_max 0, mida kõrgem fps seda sujuvam csgo on
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 02:56:55 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=hjWSRTYV8e0

Ise olen proovinud kõike, 999, 120 (lightboost, blur reduction) , 300 (default nö). Kõik on placebo 128 fps+ . olen proovinud ka vsünki igas asendis. Siiani imo parim on olnud endale 300.
Ilmselt on kõik placebo kuna 128 on max, mis cs go jaoks vaja on. G\F sünki proovinud pole.

NB: Minu öeldu võib ka puhas jama olla
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 09:48:47 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Brunn1985 kirjutas:
andreisavo kirjutas:
Brunn1985 kirjutas:
mul viskab mängu kinni täiesti lampi ,ilma ühegi errorita. umbes minut 2 saab serveris olla


Mul sama, redditi teemas soovitati shadow low peale panna ja see aitas. Enam crashe pole olnud!


ei aidanud

Shaderid, mitte shadowid.


Läksid shaderid mediumi peale ja asi vinks-vonks.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 16:42:13 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega pole mäng kokku jooksnud. Tänu nvidia kaardile vist siis. Smoke toimis ka nii nagu peab, aga ise sain pidevalt suitsu tagant kuuli.
Iga volvo uuendusega läheb fps aina madalamaks ja uutes mappides on see täitsa piiksus.
Aasta tagasi 10v10 naljalt alla 250fpsi ei läinud. Nüüd aga intensiivse paugutamise ja paari smoke'iga MM tiksub tihti alla 200fpsi.
Võibolla Source 2 tuleb muudab kõik. Unistused...

Eelnevatele kommentaaridele fps kohta niipalju, et mida rohkem seda uhkem. Peaasi, et stabiilne on. Muidugi üle 300fpsi on juba küll suht mõttetu tuba kütta.
Fps_max 0 ja 999 pole hea lahendus stabiilseks laskmiseks, kuigi soovitatakse, kuna kõikumine on liiga suur. Eriti nõrgemate raalide puhul. Tuleb madalaima fpsi järgi piir peale panna või siis kekmine leida, kus ei langeks üle mitmekümne korraga.
128+ pole mingi placebo effect, isegi 60hz monitoril. Mäng on tunduvalt palju sujuvam suurema fpsiga. Miks alla 128fpsi ei tasu lasta on ainult sellepärat, et 128tic serveris tekib info kadu sinu positsiooni kohta.
Vsync piirab fpsi 60 peale ja sünkroniseerib monitori sagedusega. See tekitab rõveda viivituse sisse ja mängu pilt ujub aeglaselt liigutustele järgi.
Igasugune gsync gaming experience tuleks maha lasta, mis jällegi tekitavad viivitust ja lisaprotsessina suuremat prose kasutust.
Lightboosti pole viitsinud proovida, kuna väga rahul oma 144Hz-iga.

EDIT: 10xFPS icon_lol.gif

_________________
need download more ram


viimati muutis LunaticDmx 19.02.2016 16:43:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 16:43:05 vasta tsitaadiga

LunaticDmx kirjutas:
Viimase uuendusega pole mäng kokku jooksnud. Tänu nvidia kaardile vist siis. Smoke toimis ka nii nagu peab, aga ise sain pidevalt suitsu tagant kuuli.
Iga volvo uuendusega läheb fps aina madalamaks ja uutes mappides on see täitsa piiksus.
Aasta tagasi 10v10 naljalt alla 250fpsi ei läinud. Nüüd aga intensiivse paugutamise ja paari smoke'iga MM tiksub tihti alla 200fpsi.

Eelnevatele kommentaaridele fps kohta niipalju, et mida rohkem seda uhkem. Peaasi, et stabiilne on. Muidugi üle 300fpsi on juba küll suht mõttetu tuba kütta.
Fps_max 0 ja 999 pole hea lahendus stabiilseks laskmiseks, kuigi soovitatakse, kuna kõikumine on liiga suur. Eriti nõrgemate raalide puhul. Tuleb madalaima fpsi järgi piir peale panna või siis kekmine leida, kus ei langeks üle mitmekümne korraga.
128+ pole mingi placebo effect, isegi 60hz monitoril. Mäng on tunduvalt palju sujuvam suurema fpsiga. Miks alla 128fpsi ei tasu lasta on ainult sellepärat, et 128tic serveris tekib info kadu sinu positsiooni kohta.
Vsync piirab fpsi 60 peale ja sünkroniseerib monitori sagedusega. See tekitab rõveda viivituse sisse ja mängu pilt ujub aeglaselt liigutustele järgi.
Igasugune gsync gaming experience tuleks maha lasta, mis jällegi tekitavad viivitust ja lisaprotsessina suuremat prose kasutust.
Lightboosti pole viitsinud proovida, kuna väga rahul oma 144Hz-iga.

EDIT: 10xFPS icon_lol.gif


See, et FPS peaks olema 2x suurem olema monitori sagedusest läheks igati kokku ka digitaalloogika loengutes räägitud jutuga.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LunaticDmx
HV kasutaja
LunaticDmx

liitunud: 25.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 17:09:03 vasta tsitaadiga

Tõsi. See peaks tekitama hea ülekate sujuvale pildile. Kuid samas sellega kaasneb ka pildi rebimine, mida isiklikult väga tähele ei pane.
Aga me räägime mängust, mis ei suuda enamus raalidel 288fps stabiilselt joosksutada, et 144Hz monitoril sujuvat pähelasku teha. Nii, et 200+ on juba päris hea icon_lol.gif

_________________
need download more ram
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 18:08:13 vasta tsitaadiga

Kas G-Sync ka mitte üle 60Hzi = FPSi ei hoia stabiilset pilti?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 19.02.2016 19:58:01 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Kas G-Sync ka mitte üle 60Hzi = FPSi ei hoia stabiilset pilti?
mingi delay tuleb ikka sisse, freesync pidi selle poolest palju asjalikum olema kuid csgosse pole kummalgi asja.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pepz
HV vaatleja
pepz

liitunud: 17.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 15:14:49 vasta tsitaadiga

Hei, teavitan teile lehest mida ma arendan hetkel.
http://skins.ee

Skins.ee annab kasutajale võimaluse vahetada enda vähekasutatavad CS:GO esemed paremate vastu. Vahetada võib nii võtmeid, relvi kui ka nuge, ohutult ja kiirelt.
Kogu protsess on automaatne ja hinnad võetakse otse Steam Marketist. Küll aga võtame osadel esemetel väärtust alla kui need on vähe kasutatavad esemed ja nendest lahti saamine on keerukas.

Eile õhtul avasin, tänaseks 10 vahetust juba tehtud.
Tagasiside rahvalt oleks super icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 17:12:55 vasta tsitaadiga

Mina seda wildfire passi ostmist ei kahetse. Awp Medusa MW dropist icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 17:15:14 vasta tsitaadiga

Markokene, Give to me thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 17:16:02 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Markokene, Give to me thumbs_up.gif beer_yum.gif

No mul pole kunagi inventory olnud üle 10€ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 20:49:17 vasta tsitaadiga

Markokene, Rank silver-nova?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 22:10:40 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Markokene, Rank silver-nova?

MGE(LE enne update)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.02.2016 02:39:06 vasta tsitaadiga

Ise ka juba põhimõtteliselt passi raha tagasi teeninud. Kahe päeva jooksul kaks kasti droppinud, esimene tuli koheselt misiooni sooritamisel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 11:23:37 vasta tsitaadiga

Hunnikus siis selliseid veateateid. On kellelgi aimu miks?

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Muhekas 24.02.2016 19:19:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 13:53:24 vasta tsitaadiga

Steamis paremklikk CS peal, Properties - Local Files - Verify integrity of game cache.
Kõlab nagu vigaste failidena, mida võib juhtuda kui nüüd uuendusi on tulnud ja faile pidevalt üle kirjutatakse.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 14:31:23 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
Steamis paremklikk CS peal, Properties - Local Files - Verify integrity of game cache.
Kõlab nagu vigaste failidena, mida võib juhtuda kui nüüd uuendusi on tulnud ja faile pidevalt üle kirjutatakse.


Tegin seda mitu korda kuid tulemus suurt ei olnud. Kuid hetkel motlen seda, et korduvalt kui olen teinud formatit siis ma pole kunagi seda steai kausta ja asju maha lasknud. Taaskäivitamisel lihtsalt update tehtud ja asi toimib. muidugi Cs-ile. Olen uninstall teinud korduvalt ja probleem ikka püsib. Või peab siis see Steam ja kataloog olema ühes kaustas? Mul on tehtud mängude jaoks eraldi kaust mis on lingitud steamiga.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 14:34:25 vasta tsitaadiga

oled proovinud liigutada kuskile kui pathis ei oleks ä-d sees?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 17:00:26 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
oled proovinud liigutada kuskile kui pathis ei oleks ä-d sees?


Hea tähelepanek. thumbs_up.gif proovin
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 18:31:22 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Hunnikus siis selliseid veateateid. On kellelgi aimu miks?



Endalgi konsool veidraid veateateid lademetes täis .. kõik toimib seega ei näe põhjust üldse süveneda sellesse icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 19:19:08 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Hunnikus siis selliseid veateateid. On kellelgi aimu miks?



Endalgi konsool veidraid veateateid lademetes täis .. kõik toimib seega ei näe põhjust üldse süveneda sellesse icon_lol.gif


No ajab ikka syvenema küll kui asi ei tööta. Kuid londiste suur tänu, et tähelepanu juhistid sellele Ä värgindusele. kummaline, et varem polnud see probleemiks. Igatahes asi toimib ja lase minu kulul olut endale vaadist icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 10:16:23 vasta tsitaadiga

Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 14:58:58 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi?

otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 15:37:27 vasta tsitaadiga

cheti kirjutas:
danny kirjutas:
Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi?

otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune



Selge, ma lihtsalt kasutan niisama arvutis olles 700dpi ja mängides 400dpi 2ingame. Tüütu razer softis vahetada koguaeg enne mängu, nupud on ka ümber programeeritud, et hiirel muuta seda ei saa. Saab ka softi programeerida sinna razerisse, et vahetab ise kiirust, aga see paneb aegajalt näkku.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 25.02.2016 16:29:04 vasta tsitaadiga

cheti kirjutas:
danny kirjutas:
Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi?

otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune
igal hiirel on native dpi mille juures hiir teoreetiliselt kõige paremini performib,
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2jalga
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 16:42:10 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
cheti kirjutas:
danny kirjutas:
Kas on vahet ka, et kui mul ingame sensitivity on 2 ja hiir on 400dpi või ingame 1.14 ja hiir on 700dpi?

otseselt vahet ei ole, kuid ise olen leidnud et erineva dpi väärtuse puhul on hiire tunnetus ja nö. "feel" teistsugune
igal hiirel on native dpi mille juures hiir teoreetiliselt kõige paremini performib,

ma ei ole kindel aga ma arvan, et see performance vahe on väga minimaalne ning lõppude lõpuks tuleks ikka mängida dpi-ga millega oled harjunud ja mis tundub mugav
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markokene
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 19:10:59 vasta tsitaadiga

Hakkasin uuesti cs-i aktiivsemalt mängima ja mulle pole kunagi deagle meeldinud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 28.02.2016 19:12:16 vasta tsitaadiga

Aeg: 5. märts
Koht: Kanal2 stuudio, Maakri 23a
Piletid: pealtvaatajale tasuta, eelregistreerimisega
Turniir: 4 tiimi mängivad publiku ees esikohale

5ndal märtsil toimub Eesti mängusõprade jaoks ajalooline sündmus- Eesti esimene telesse jõudev e-spordi turniir! 4 võimekat 5-liikmelist meeskonda peavad publiku ees maha pingelise turniiri, mis kantakse kommentaatorite poolt otse publikule kaasa elamiseks.

https://www.facebook.com/events/1718267441752142/
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 15:55:58 vasta tsitaadiga

Veider Compi on võimatu viimasel ajal mängida ja tänu mingile pingi jamale sain nd 7 päeva cooldowni kah... ükskõik mis muus servers proovides ping on normaalne ja nett on korras aga kui compi teha siis on ping 500 plus vahepeal muutub normaalsemaks ka aga seda vaid hetkeks... Nüüd on rahu muidugi majas ja ei saa nädalaega proovida... Aga on ehk kellelgi ideid milles asi v miks see ping seal jamab? Vana arvutiga seda probleemi ei onud aga nd kus olen uue arvuti soetanud on see probleem tekkinud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martenl
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 21:10:54 vasta tsitaadiga

mul sama probleem
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Global Offensive mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 93, 94, 95 ... 118, 119, 120  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.