Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 709, 710, 711 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.03.2016 14:47:26 vasta tsitaadiga

Normaalselt mängimine pole mingi võitlussport.
Sa hetkel isegi ei püüa normaaselt mängida, viites aega puhta jobutamisega lahingutes.

Üldiselt kui sa veel kaua siin oma lollusi eksponeerid siin hakkan ma varsti juba lootma et konto esialgne omanik selle omale tagasi võtaks.
Ta saab seda muide suht imelihtsalt teha ja sa saad hetkel ainult tema heatahtlikkusele loota.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 15:03:59 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Normaalselt mängimine pole mingi võitlussport.


Minu statistikaga (ca WR=50%) sarnaseid mängijad ja ka kehvema statistikaga, on väga suur hulk, enamus, kas nemad siis pole normaalsed?
Normaalsus defineeritakse kui enamesinev, ja seda minu statistika on alates jõuludest.
Seetõttu ma leian, et eksid normaalsuse mõiste osas.

bladerunner kirjutas:

Sa hetkel isegi ei püüa normaaselt mängida, viites aega puhta jobutamisega lahingutes.

See väide ei vasta tõele.

bladerunner kirjutas:

Üldiselt kui sa veel kaua siin oma lollusi eksponeerid siin hakkan ma varsti juba lootma et konto esialgne omanik selle omale tagasi võtaks.
Ta saab seda muide suht imelihtsalt teha ja sa saad hetkel ainult tema heatahtlikkusele loota.


Ma ei oska aru saada, mida sellega öelda tahtsid.
Esiteks, ei nõustu ma, et minu postitused oleks lollus ja teiseks, leian, et kontode taaskasutus turg on mõistlik nagu ka vanapaberi taaskasutus. Kui konto omanik soovib raha tagastada, siis saab ta seda teha ja ostan uue konto. Olen temaga heas läbisaamises ja oleme mõlemad tehinguga rahul. Kui soovida, et ta konto tagasi võtaks ja raha ei tagastaks, siis oleks see soovimine ju kuritegu: müüdud kaup võetakse tagasi aga raha ei anta tagasi, see on pettus.

Ma soovitan, et jääme kõik oma seisukohtade juurde, ja aktsepteerime teistsuguseid seisukohti.

Minu seisukohad ei toeta pettust ega negatiivsust, kuid respketeerin neid kes arvavad vastupidi, sest on täiesti põhjendatav, et ainult prääniku meetod ei ole maailmas kõige efektiivsem. Elu näitab, et ka negatiivsus, pettus jms-ne on liikumapanev tugev jõud. Seega kui jätkate negatiivsusega, siis ega ma ei takista, lihtsalt vastan ise oma metoodikatega, mis on parempoolsed/positiivsed ja põhjendan oma positsioonid ära, alla ei anna, ja võidustatistika sedalaadi lahingutes on mul päris kõrge.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 15:08:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui soovida, et ta konto tagasi võtaks ja raha ei tagastaks, siis oleks see soovimine ju kuritegu: müüdud kaup võetakse tagasi aga raha ei anta tagasi, see on pettus.

Selle riski võtsid sa seda kontot ostes. Kasutajakontodega kauplemine on keelatud ning kui sellest peaksid nüüd ilma jääma, jääb see sinu koolirahaks.

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 15:14:31 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
tsitaat:

Kui soovida, et ta konto tagasi võtaks ja raha ei tagastaks, siis oleks see soovimine ju kuritegu: müüdud kaup võetakse tagasi aga raha ei anta tagasi, see on pettus.

Selle riski võtsid sa seda kontot ostes. Kasutajakontodega kauplemine on keelatud ning kui sellest peaksid nüüd ilma jääma, jääb see sinu koolirahaks.


Aga mis su öeldu eesmärk on?
Tuletan meelde, et kontode taaskasutus turu temaatika arutlesime mõni lehekülg tagasi siin teemas päris põhjalikult läbi ja jäib mulje, et taaskasutus on paljude arvates positiivne nähtus ja minu konto sulgemine mitte.
Kui soovid sellel teemal taas arutlust alustada, siis mis on sinu argumentid kokkuvõtlikult ja milline väide?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 05.03.2016 15:15:52 vasta tsitaadiga

woti eulaˇga on keelatud kontode edasiandmine myymine. thats that.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 15:33:55 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
woti eulaˇga on keelatud kontode edasiandmine myymine. thats that.


Sinu väidet juba arutleti, kogu arutlus algab sealt postitusest:

mirko28 kirjutas:

Internetis on mängukontode müümiseks lausa spetsiaalsed veebisaidid, müüakse rohkelt.
Kas parem oleks siis su konto ära kustutada või mitte kasutada enam?
See oleks ilmselge raiskamine, las kasutab su kontot edasi keegi, kellele see rõõmu teeb.
Vaevalt, et mänguettevõtte aastakasum nüüd tunduvalt väiksemaks jääb.


Ma ei näe mõtet korrata täpselt samade argumentide ja väidetega arutlust. See on nagu arutulus, et kas vanapaberit tasub koguda, või et kas see on õige, et siinse foorumi rahvas pakub mulle kontosi osta või kas on normaalne, et maailmas on äri.
Kui toote mingid uued ideed, siis tuleksin arutlusega kaasa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 15:40:10 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
Tuletan meelde, et kontode taaskasutus turu temaatika arutlesime mõni lehekülg tagasi siin teemas päris põhjalikult läbi
Pole seda teemat pidevalt jälginud..
mirko28 kirjutas:
miki kirjutas:
tsitaat:

Kui soovida, et ta konto tagasi võtaks ja raha ei tagastaks, siis oleks see soovimine ju kuritegu: müüdud kaup võetakse tagasi aga raha ei anta tagasi, see on pettus.

Selle riski võtsid sa seda kontot ostes. Kasutajakontodega kauplemine on keelatud ning kui sellest peaksid nüüd ilma jääma, jääb see sinu koolirahaks.


Aga mis su öeldu eesmärk on?

Soovimine, ei. Antud lauses pole midagi konkreetselt kuritegelikku. Kui aga tõesti võetakse pettuse teel tagasi, siis libedale teele läksid sa juba ise ning kui kukud, ei aita sind keegi püsti.

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 15:58:06 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
mirko28 kirjutas:
Tuletan meelde, et kontode taaskasutus turu temaatika arutlesime mõni lehekülg tagasi siin teemas päris põhjalikult läbi
Pole seda teemat pidevalt jälginud..
mirko28 kirjutas:
miki kirjutas:
tsitaat:

Kui soovida, et ta konto tagasi võtaks ja raha ei tagastaks, siis oleks see soovimine ju kuritegu: müüdud kaup võetakse tagasi aga raha ei anta tagasi, see on pettus.

Selle riski võtsid sa seda kontot ostes. Kasutajakontodega kauplemine on keelatud ning kui sellest peaksid nüüd ilma jääma, jääb see sinu koolirahaks.


Aga mis su öeldu eesmärk on?

Soovimine, ei. Antud lauses pole midagi konkreetselt kuritegelikku. Kui aga tõesti võetakse pettuse teel tagasi, siis libedale teele läksid sa juba ise ning kui kukud, ei aita sind keegi püsti.


Kuikellegilt võetakse raha ära ilma midagi vastu andmata, siis see üldiselt võrdustub pettusega.
Näiteks kui WoT võtab kelleltki ära premium konto, siis kohtus WoT-ile võitu ei tule. WoT tunnistatakse petturiks, kuna teistelt raha ära võtmine ilma midagi vastu andmata on pettus.
Libetee teeema on juba eelnevalt arutletud ja küsiks, et kuhu sa sellega sihid? Kas äkki soovid ähvardada näiteks? Või soovid öelda, et siinse foorum irahvas ei peaks kauplema kontodega ja miljonid teised inimesed Ebays samuti mitte?

Võiksite vaielda nende isikutega, kes kirjutasid, et kontode taaskasutusturg on normaalne. Need inimesed postitasid eespool. Minuga aga ärge vaielge sel teemal, vaielge omavahel asjad sirgeks enne. Mina olen väga tugevate seisukohtade ja argumentidega, vaevalt te minust võitu saate nii lihtsalt. Harjutage esmalt omavahel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 05.03.2016 16:04:14 vasta tsitaadiga

mirko28, sa vahel vait oskad olla? Ei paistaks lollus laubale kirjutatuna välja.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 05.03.2016 16:04:31 vasta tsitaadiga

Kui sa siin kaua tüli norid, siis ma ei imesta kui keegi päriselt ka sind reportib.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 16:07:03 vasta tsitaadiga

Tcih kirjutas:
Kui sa siin kaua tüli norid, siis ma ei imesta kui keegi päriselt ka sind reportib.


Mina ja miljonid teised kontoäritsejad, sh siinse foorumi kasutajad, ei nori tüli.
No aga proovime reportimist, laske käia.

HDvurle kirjutas:
mirko28, sa vahel vait oskad olla? Ei paistaks lollus laubale kirjutatuna välja.


Sellele korduvale küsimusele juba vastasin.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.03.2016 16:14:34 vasta tsitaadiga

See et mõnede arvetes taaskasutusturg on normaalne ei tähenda et see ka kuidagiviisi legaalne oleks. icon_exclaim.gif
Võib sel teemal vinguda palju tahes aga faktiks see jääb meeldib see või mitte.

WoT võib päevapealt su konto hetkel kinni panna või algsele omanikule tagasi anda ja sinul pole selles osas enam sel juhul vähimatki sõnaõigust.
>> http://worldoftanks.com/en/content/guide/account_security/account-selling-fraudulent/

Ostid konto, ostsid, jumal sinuga. Nüüd võiksid istuda ja mängida sellega selmet et siin oma nõmedust pidevalt demonstreerida.
Kui sa üritaksid reaalselt midagi kasulikku mängus juurde õppida siis aidataks sind hea meelega, praegusele jobutamisele ei soovi keegi kaasa aidata.
Praegu pigem kõik siinolijad palvetavad et sinusugusega ühte lahingusse ei satuks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.03.2016 16:17:11 vasta tsitaadiga

See on juba sama hea huumor kui eestifoto.ee foorumis ARVAJA postitused icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 05.03.2016 16:26:39 vasta tsitaadiga

mirko no worries teen sulle uue kasutaja 4k wn8-ga, kui oma kontost ilma jääd. Saad jälle paarsada euri pikslite eest maksta.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 16:33:21 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
See et mõnede arvetes taaskasutusturg on normaalne ei tähenda et see ka kuidagiviisi legaalne oleks. icon_exclaim.gif
Võib sel teemal vinguda palju tahes aga faktiks see jääb meeldib see või mitte.

Sinu öeldust saab järeldada, et normaalsus ja legaalsus ei käi käsikäes. Võime eraldi teemana arutleda ärilegaalsuse ja üldse juriidika eesmärkidest ja asjadest, aga piisab vast sellest kui sina, mina ja miljonid teised siin foorumis pooldavad normaalsust ja realiseerivad seda.

bladerunner kirjutas:

WoT võib päevapealt su konto hetkel kinni panna või algsele omanikule tagasi anda ja sinul pole selles osas enam sel juhul vähimatki sõnaõigust.
>> http://worldoftanks.com/en/content/guide/account_security/account-selling-fraudulent/

Selle lingi all olev tekst ei ole juriidiliselt korrektne. Tegu on vastuolulise hirmujutuga, mis hirmutab, et klientidelt võetakse raha ära. Reaalsus on selline, et mitte kunagi ei saa kliendilt raha ära võtta ega seda toetavaid seadusi luua ega kirja panna. Näiteks kui kinos teed ulakust, siis pead raha tagasi ikkagi saama, olgugi et kinosaalist lahkud. Ettevõtted ei maksa töö ületundide eest rahatasu, ega soovi muul viisil raha välja anda, vaid vastupidi, seda teenida ja kasvatada. Seetõttu ei hakka WoT kunagi menetlema asjaolu, et kui palju ta peab nüüd premium konto omanikule raha tagasi kandma vms. Lisaks muud juriidilised asjaolud, et üsna kulukas on saada kontakti konto eelmiste omanikega ja alustada kohtuasja.
Toodud linggi all olevad 3 punkti on ebaseaduslikud ja elukauged, seetõttu ei oska ma neisse kuidagi suhtuda. Kui ma saan teid kuidagi aidata huvitava kohtuasja algatamisel, siis küsige ja aitan.

bladerunner kirjutas:

Ostid konto, ostsid, jumal sinuga.

Rohkelt inimesi on sama öelnud, kuid ka osad tõstavad korduvalt üles sama arutlust, et kas taaskasutus on ikka õige. Või mis sa arvad, et miks nad taaskordavad arutlust? Las arutlevad, aitame neid kaasa selles.

bladerunner kirjutas:

Nüüd võiksid istuda ja mängida sellega selmet et siin oma nõmedust pidevalt demonstreerida.
Kui sa üritaksid reaalselt midagi kasulikku mängus juurde õppida siis aidataks sind hea meelega, praegusele jobutamisele ei soovi keegi kaasa aidata.
Praegu pigem kõik siinolijad palvetavad et sinusugusega ühte lahingusse ei satuks.


Sedalaadi mõtteavaldustele ma olen juba siin vastanud. Ma ei ühti väitega, et minu põhjendatud seisukohad oleks nõmedus või lollus.

Tooge välja, mis on loll, mis on teie väide ja mis on seda toetavad argumendid.

Mina jätkan aga mängimist, miljonid jätkavad kontomüüki ja elu usun, et midagi seisma ei jää.

Vastan kõikidele väidetele pädevate põhjendustega nagu olen siiani teinud.

mosq kirjutas:
mirko no worries teen sulle uue kasutaja 4k wn8-ga, kui oma kontost ilma jääd. Saad jälle paarsada euri pikslite eest maksta.

miks ma peaks ilma jääma?
eelnevalt olen juba öelnud, et sedapuhul ostan uue konto. Mind huvitab et oleks kõik tankid välja arendatud.

Valvejoodik kirjutas:
See on juba sama hea huumor kui eestifoto.ee foorumis ARVAJA postitused icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

nõustun, et huumorit on:)
parem huumor kui et vaikus või negatiivsus- sellega nõustuvad kõik siinsed osapooled ma usun.
icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.03.2016 16:50:14 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
bladerunner kirjutas:

WoT võib päevapealt su konto hetkel kinni panna või algsele omanikule tagasi anda ja sinul pole selles osas enam sel juhul vähimatki sõnaõigust.
>> http://worldoftanks.com/en/content/guide/account_security/account-selling-fraudulent/

Selle lingi all olev tekst ei ole juriidiliselt korrektne. Tegu on vastuolulise hirmujutuga, mis hirmutab, et klientidelt võetakse raha ära. Reaalsus on selline, et mitte kunagi ei saa kliendilt raha ära võtta ega seda toetavaid seadusi luua ega kirja panna. ... Ettevõtted ei maksa töö ületundide eest rahatasu, ega soovi muul viisil raha välja anda, vaid vastupidi, seda teenida ja kasvatada. Seetõttu ei hakka WoT kunagi menetlema asjaolu, et kui palju ta peab nüüd premium konto omanikule raha tagasi kandma vms. Lisaks muud juriidilised asjaolud, et üsna kulukas on saada kontakti konto eelmiste omanikega ja alustada kohtuasja.
WoT ei alusta mingit kohtuasja su vastu - kahtluse korra ta paneb selle konto lihtsalt seniks lukku kuni sa suudad ära tõestada, et sina oled konto tegelik algne omanik. Kogu lugu. Võid ju oma kontot ja tanke imetleda, mängida sa nendega ikka ei saa.

mirko28 kirjutas:
Näiteks kui kinos teed ulakust, siis pead raha tagasi ikkagi saama, olgugi et kinosaalist lahkud.
http://www.forumcinemas.ee/Cinemas/Rules/Rules_CocaColaPlaza
>> avalikku korda rikkunud isikutel palume piletiraha tagastamata hoonest lahkuda. Raskemal korra rikkumise juhul võime isikut kinni pidada kuni politsei saabumiseni;

Mine tee katset ja muljeta meile ka. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 17:13:23 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

WoT ei alusta mingit kohtuasja su vastu - kahtluse korra ta paneb selle konto lihtsalt seniks lukku kuni sa suudad ära tõestada, et sina oled konto tegelik algne omanik. Kogu lugu. Võid ju oma kontot ja tanke imetleda, mängida sa nendega ikka ei saa.

Kui WoT sulgeks konto vms, siis tähendaks see, et ta on ära võtnud kauba, mille eest raha küsis. Nii mina kui ka eelmised konto omanikud on raha välja käinud kauba eest ja seda pole ei minul ega eelmisel konto omanikul raske tõestada sellesama emaili kaudu, mis on kontoga seotud. Seetõttu on väga raske uskuda sinu hüpoteesi, et WoT sedalaadi petturiks hakkaks.

bladerunner kirjutas:

http://www.forumcinemas.ee/Cinemas/Rules/Rules_CocaColaPlaza
>> avalikku korda rikkunud isikutel palume piletiraha tagastamata hoonest lahkuda. Raskemal korra rikkumise juhul võime isikut kinni pidada kuni politsei saabumiseni;

Mine tee katset ja muljeta meile ka. icon_lol.gif


See kinoreegel ei ole seaduslik. Eks kirja pannakse mitmeid ebaseaduslikke asju ja tarbikaitse jm üksused jõudumööda tegelevad nende seaduse rikkumistega. Kino kelleltki raha ära võtta ei tohi, olgu tal mistahes reeglid kirjas. Näiteks Tere piim ka valetas rahvale, et tema toodang tuleb eestist, selgus aga teisiti ja ulakuse kohta kirjutati artikkel ajakirjandusse. Enamasti ulakusi teevad need kellel on rohkem võimalusi/privileege/vahendeid/teadmisi selleks- ettevõtted.

Ma võin eksida, kuid oletan, et minu konto sulgemise teema kordamise eesmärk oli see, et leidam ingi nö tehislik põhjus, minu ellimineerimiseks siit foorumist. Noh, tublid olete, aga peate paremini põhjendama ja pingutama, niilihtsalt minust ikka lahti ei saa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rändur_000
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2008




sõnum 05.03.2016 17:24:31 vasta tsitaadiga

WoT-i kasutajaks registreerimisega nõustusid EULA reeglitega. EULA reeglite vastane on kontode müümine ja kui selle vastu eksida, siis järgneb karistus. WoT ei peta mingisugust raha välja vaid järgib reegleid, millega sina ise nõustusid.

Rääkides legaalsusest ja normaalsusest. Piraatlus on väga levinud ja paljude arust normaalne, kas ta peaks siis sinu arust olema ka legaalne?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 05.03.2016 17:39:05 vasta tsitaadiga

mirko28, kas Ott Speek/ Egon Härm on su sugulane? Jutt on samaväärne.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 17:47:02 vasta tsitaadiga

Ega lõuapooliku staatus pole ilmaasjata määratud..
_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 17:51:14 vasta tsitaadiga

rändur_000 kirjutas:
WoT-i kasutajaks registreerimisega nõustusid EULA reeglitega. EULA reeglite vastane on kontode müümine ja kui selle vastu eksida, siis järgneb karistus. WoT ei peta mingisugust raha välja vaid järgib reegleid, millega sina ise nõustusid.

Noh, eks igasuguseid seadusevastaseid reegleid luuakse ja seejärel korrigeeritakse neid. Kui mitu juhtumit saate tuua kino ja mängutööstuse ajaloos, kus kliendilt on võetud raha ära ja peetud seda seaduslikuks? No näiteks tooge artikkel, kus kliendilt võeti kinopileti raha ära ja filmi ei näidatud. Või, et Wot võttis konto ära ja kontos olevate rahaliste teenuste eest ei kompenseerinud raha kasutust? Ja teine huvitav teema oleks näha selle EULA juriidilist lauset, et kus ta kirjutab, et kliendilt ongi õige karistuseks varad ära võtta äriühingu poolt.

rändur_000 kirjutas:

Rääkides legaalsusest ja normaalsusest. Piraatlus on väga levinud ja paljude arust normaalne, kas ta peaks siis sinu arust olema ka legaalne?


Nõustun, et piraatlus on väga levinud, nagu ka suitsetamine näiteks ja seetõttu tundub eriti mõistuse vastana proovida selliseid levinuid asju ellimineerida. Mingil määral takistada muidugi saab.
Arvan, et demokraatia, turumajandus, äriseadustik, liiklusseadus jne ei ole ideaalsed. Nad on vigased süsteemid, kuid paremat välja pole suudetud mõelda. Neid vigaseid süsteeme pole kunagi jälgitud nagu püha tõde, vaid nendest on lihtsalt üldiselt juhindutud. Näiteks kui ikka on vaja autoga kiirust ületada, siis seda ka tehakse, kuna seadus pole mingi jumalik püha asi, mida järgida.
Arvan, et mõistlik seisukoht piraatluse teemal oleks selline:

1) it-sektor on niigi jõukas.
2) planeedil on lõplik hulk raha ja vara ja see on koondunud konsentreeritult üksikute kätte ja seda enamasti ebaseaduslikult. Noh näiteks see Nestle kaputsiino firma jäi hiljuti vahele, et ta pidas laevadel orje. Samuti on orjanduslikult riisutud praeguste nn pagulasmaade vara, teemandid, nafta, loodus. Pagulasorjade tööjõud ja vara on täna meie taskus. See siis oli näide, et varanduse hulk planeedil on lõplik ja enamasti liigub see ebaseaduslikul viisil väheste kätte.

Ja nende 2 aspekti najal ütleksin, et piraatlus on eetiline ehk moraalne.
Millised on teiste seisukohad ja argumendid piraatluse teemal?

miki kirjutas:
Ega lõuapooliku staatus pole ilmaasjata määratud..


võite määrata mistahes teise staatuse juurde, minul ükskõik icon_biggrin.gif
samuti võite kohtuasja alustada, samuti ükskõik.

HDvurle kirjutas:
mirko28, kas Ott Speek/ Egon Härm on su sugulane? Jutt on samaväärne.

oletus ei vasta tõele ja ei oska ka aidata vastukommentaariga, kuna ei tunne nimetatud isikut.
Samuti ei toeta seisukohta, et suguvõsade geenipank nüüd suguvõsale samu tunnuseid määraks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2016 18:00:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui mitu juhtumit saate tuua kino ja mängutööstuse ajaloos, kus kliendilt on võetud raha ära ja peetud seda seaduslikuks? No näiteks tooge artikkel, kus kliendilt võeti kinopileti raha ära ja filmi ei näidatud. Või, et Wot võttis konto ära ja kontos olevate rahaliste teenuste eest ei kompenseerinud raha kasutust?

Kino ei puutu asjasse. Filmi vaatama minnes sa ei nõustu UELA poolt kehtestatud tingimustega. Steami kontosid, teisalt, on aga suletud küllaga, olenemata sellest, kas sul on seal mänge kümne või tuhande euro eest.

_________________
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 05.03.2016 18:08:59 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
tsitaat:

Kui mitu juhtumit saate tuua kino ja mängutööstuse ajaloos, kus kliendilt on võetud raha ära ja peetud seda seaduslikuks? No näiteks tooge artikkel, kus kliendilt võeti kinopileti raha ära ja filmi ei näidatud. Või, et Wot võttis konto ära ja kontos olevate rahaliste teenuste eest ei kompenseerinud raha kasutust?

Kino ei puutu asjasse. Filmi vaatama minnes sa ei nõustu UELA poolt kehtestatud tingimustega. Steami kontosid, teisalt, on aga suletud küllaga, olenemata sellest, kas sul on seal mänge kümne või tuhande euro eest.


Kino on sarnane näide, et tema hirmutamised, et ta röövib klientide vara ära, ongi jäänud ainult hirmutuseks, ja hirmutamist ei saa eetiliseks tegevuseks pidada, kuid kohtusse ka kino kaevata ei õnnestu. Sama on mängudega ja muude teenustega, et eks ikka mänguettevõtted teevad ulakust ja võtavad klientidelt vara ära ja siis õigustavad peale, et kui te soovite oma vara tagasi, siis makse kohtule menetluse algatuse miljonid ja alustage kohtuasja ja saate oma vara tagas/kompenseeritud. Enamasti aga klientidel pole miljoneid võtta ja siis seetõttu vast ongi tuua näiteid, et klientide kontod on ära võetud üheskoos sinna investeeritud varaga/rahaga ja kõik on JOKK.

Kas EULA sätestab ühiskonda uue karistus-seadustiku, mis lubab ärisektoril röövida klientide vara? Sel juhul huvi pärast loeks sellist karistusseadustikku.
Aga isegi peale lugemist ei kavatse ma oma seisukohtadest loobuda.

Ja soovitan ka teile, et jääge oma seisukohtadele, põhjendage need ja nautige misiganes mängu teile meeldib.

Siin temaatikas nägime ka ju mitmeid seisukohti, osadele meeldib vaikus, teistele mitte, osadele meeldib kontosid sulgeda, teistele mitte, mitmed müüvad siin kontosid, teised peavad seda siin halvaks, jne. Väidelge omavahel mõtted selgeks, ja siis liitun arutlusega ka. Ennem mitte, sest milleks korrutada samu asju ja teemasid ja argumente mitu korda järjest, mis ammu läbi arutatud jne. Ma olen nõus arutlema kui on nö rohkem kompetentsi arutluse osas vastastel nö. Beginnerite teema pole minu oma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 05.03.2016 18:27:08 vasta tsitaadiga

Mis varast sa kogu aeg WoT puhul räägid?
Võta ja loe mõttega algatuseks http://worldoftanks.eu/en/content/docs/user_agreement/ läbi.

Oma raha eest ostsid sa ÕIGUSE MÄNGIDA.
Reegleid rikkudes KAOTAD ÕIGUSE mängida.

Raha eest said sa samuti ÕIGUSE PREMIUM tankidega MÄNGIDA, mitte need tankid pole nüüd ainuisikuliselt sinu omad.

tsitaat:
Arvan, et mõistlik seisukoht piraatluse teemal oleks selline:
1) it-sektor on niigi jõukas.
Puudub veel et ütleksid et pangad on ka niigi rikkad ja pangaröövid on seega ka täiesti asjakohased. eusa_wall.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 05.03.2016 18:39:23 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Mis varast sa kogu aeg WoT puhul räägid?
Võta ja loe mõttega algatuseks http://worldoftanks.eu/en/content/docs/user_agreement/ läbi.

Oma raha eest ostsid sa ÕIGUSE MÄNGIDA.
Reegleid rikkudes KAOTAD ÕIGUSE mängida.

Raha eest said sa samuti ÕIGUSE PREMIUM tankidega MÄNGIDA, mitte need tankid pole nüüd ainuisikuliselt sinu omad.

tsitaat:
Arvan, et mõistlik seisukoht piraatluse teemal oleks selline:
1) it-sektor on niigi jõukas.
Puudub veel et ütleksid et pangad on ka niigi rikkad ja pangaröövid on seega ka täiesti asjakohased. eusa_wall.gif


Kas ei olegi röövid õigustatud? icon_eek.gif icon_cry.gif

_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 709, 710, 711 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.