Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 29.02.2016 18:24:26 vasta tsitaadiga

arvestades, et vive enda hind on 899€, mitte $799, siis wtf.
htc marketingitiim on vitsad ära teeninud.

shipping with tax 75€ ei ole ebanormaalne.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 18:38:17 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et olen kaval:

... nope...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 21:08:48 vasta tsitaadiga

Tore et taas suudetakse tühja-tähja peale isiklikus minna. Kui oponendi juttu lugeda ei taha, lisage ta profiilist ikooni kaudu ignoreerivate kasutajate hulka, ffs
_________________
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 23:55:51 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Avot kirjutas:
Scart! Tellimus tehtud Soome (tattava juures) ja hinnaks 989,52. Kas nüüd ise ka aru saad, et maailm ei ole selline nagu sina seda omas rumaluses näha soovid? Loodan, et teed omad järeldused, 6pid endast targematelt ja hoiad oma suukese ilusti kinni tulevikus, nende asjade kohapealt millest sina, mitte midagi ei jaga!

ps! Scarti ennustused ja väitted alates lehelt 51, kus mees ennast teistest targemaks pidas jne. Mis aga tegelikkuses selgus, näeb igayks ise icon_wink.gif


Sest täiesti OK on ju küsida Euroopa sees transa pealt basically 100 euri. Mõtle ka järgmine kord.


USA-s on transa "vaid" 30 taala, mis suure karbi puhul tundub arusaadav. Aga no EU kapitalistidest vereimejad tahavad hingehinda.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.03.2016 00:41:59 vasta tsitaadiga

Killhoven. Siia see yks meie vaidluse "koer maetud" oli. Ennem kui t6siselt mingi ennuste "pasunast" välja lased, eriti hindade suhtes, pead arvesse v6tma k6ik v6imalikud hinda m6jutavad tegijad, v6i siis lihtsalt vait olema. Mitte aga raijuma oma arvamust läbi, mis on sinisilmselt vale, kuna puudub ärimajanduse tundmine/vaist.
Kui see oleks olnud esimene kord Scarti puhul, poleks mina seda tähelegi pannud, aga ka CV1 puhul oli k6ige suurem teadja ja ennustaja meie Scart, mis l6puks osutus täielikuks fiaskoks.
Muide ka sellisel juhul oleks minu ennustus olnud 6igem, v6rreldes Scartiga kui transport oleks maksnud Vive puhul vaid 30 Euri. icon_wink.gif
L6petan selle hinnateema sellega.

Siin päris huvitav mäng, HTC Vivet silmas pidades.
https://www.youtube.com/watch?v=sX1cum0vyWk
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 01.03.2016 01:03:35 vasta tsitaadiga

Olen üritanud tuttava Soome aadressi/kontaktandmete abil tellimust esitada, aga saan teate "card verification failed" ja Paypali variant samuti ei tööta. Kui billing aadressi sisestamise moment oli, siis oli selgitav kiri juures, et billing aadress peab klappima krediitkaardiandmete aadressiga ja kui nad seda vastavust tõesti hoolega kontrollivadki (mis on tõenäoline), siis tundub, et nii saaja aadress peab olema Soome oma kui ka maksja kaart Soomes e. Soome aadressiga registreeritud. Kui kellelgi on teised andmed, andke palun teada.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 02:04:28 vasta tsitaadiga

Killhoven, tegelt jutt on ikka seadmest mis maksab pea 1000€ ehk mõelda kas transport on 5% tervest makstavast summast on kallis või mitte tundub tsipa naljakas icon_razz.gif

aphextwin, ikka kontrollivad sest ma tegin täpselt nii, aadressiks panin sõbra soome aadressi aga maksin eesti firma Paypaliga ning isegi kui kõik läks läbi, küsisin veel eraldi üle kas kõik on korras (mis tol ajal oli) aga umbes nädalake tuli teave et tellimus on tühistatud -.- .. saatsin kohe kirja supporti aga ootan vastust veel.. tundub et pean uue tellimuse sisse andma mis ei ole üldse tore kuna siis ma saan hiljem kätte seadme..
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004




sõnum 01.03.2016 09:07:08 vasta tsitaadiga

https://viveready.htcvr.com/
hoidke telefon käepärast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 09:16:26 vasta tsitaadiga

Lol te siin nurisete, et VR HMD-d on 1k €. MS HoloLens AR preorder tuleb 3k € ja see on veel devkit. Retail kunagi tuleb, siis poole kallim veel icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 10:51:01 vasta tsitaadiga

cubedude, minu jaoks tundub teema pigem röövimisena. Loodetavasti "uudishind" transpordikuludes ei kesta kaua.

Kui toote hind selle Soome näitel on 899.- ja transa üle 10% ehk 90.52.- siis ei tundu asi naljakas. Üle Euroopa on Vive transakulud alates 60.- (Saksa) kuni pea 100.- Islandile. Valdavalt ~75-90.- vahel. Muu tehnika, alates telekatest, külmkappidest, pesumasinatest kuni videokaartideni saadakse märkimisväärsemalt mõistlikumate transpordikuludega EU sees saadetud. Konkreetsemalt võib ju uurida näiteks Soome härralt kui palju maksis kiloste klappide transport. Vive paki kaal, mõõtmed, transa kindlustuse kulud ei ole midagi sensatsioonilist.

E: võtsin huvi pärast https://www.caseking.de prooviks lahti ja lisasin esimese ettejuhtuva Titan X Hydro Copperi 1379.- ostukorvi. Eestisse saatmine "Versandkosten" ehk transa 22.99.-

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.03.2016 11:24:35 vasta tsitaadiga

Killhoven. HTC transport on vähemalt Soome olnud alati äärmiselt kallis! Ainult ühe, tava HTC telefoni transpordi hind Soome oli alates 25 Eurost. Seega ei olnud minul raske ennustada Vive suuri transpordi kulusi Soome.

Kõrgetest hindadest hoolimata müüdi HTC Vivet esimese 10 minutiga 15 000 tükki. Järjekord on momendil Mais ja kohe Juunis jne. Väga sarnane seis, nagu Oculusega on/oli. Maailmast ei ole raha otsas ja ostjaid tundub olevat rohkem, kui valmistada jõuti/jõutakse. Ajaga kindlasti asi stabiliseerub millalgi, aga siis räägime juba sügisest, kui mitte jõulust jne.
kõike seda olukorda arvesse võttes, ei usu mitte mingisugust hinnalangust sellele aastale, ei CV1 ega Vive puhul. On võimalik hoopis hinnatõus tavaliste "kivipoodide" hinna lisamine, enda kasumi tootmise eesmärgil. Loomulikult alles siis, kui massiline tootmine õieti käima saadakse ja tavalistesse poodidesse neid jaguma hakkab, mida ei juhtu lähiajal.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 01.03.2016 12:29:57 vasta tsitaadiga

Serio kirjutas:
https://viveready.htcvr.com/
hoidke telefon käepärast icon_biggrin.gif

Esimesega sain 'pass' hindeks, aga Vive'i ei antud ja isegi registreerimist polnud thumbs_down.gif
Föönil käepaela jaoks konks olemas, aga teist korda läbi ei tee.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 01.03.2016 12:55:14 vasta tsitaadiga

kogu selle vaidluse ootamatu muutuja oli vive enda hind. 899€ euroopas vs $799 põhja-ameerikas on ise juba väga oluline vahe (150€ icon_smile.gif).
htc ju ise kvalifitseerib kulud nii, et 899€ on vive ja transport+maksud on 75-95€ olenevalt riigist.
mind päris huvitaks, mis maksud need seal on. käibemaksu jaoks on summa nagu väike ja transakulu ongi vast mõnikümmend €, mis jätab teise mõnikümmend maksude jaoks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.03.2016 13:40:11 vasta tsitaadiga

londiste. Minule ei olnud Euroopa hinna muutus mitte mingi ootamatus. Rääksin algusest peale, et Euroopa hind tuleb teine jne. Seda on lihtne kontrollida, minu eeelnevaid postitusi lugedes. Mina ei saa aru, kuidas teid selline asi yldse yllatada saab? Tekib vägisi kysimus, kus te elanud olette, v6i kui vanad olette?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 01.03.2016 13:55:34 vasta tsitaadiga

Avot, kui tootja ütleb välja ühe hinna ja sinna juurde räägib oma rahvusvahelise ja globaalse võimekuse ära kasutamisest, siis võiks eeldada, et ei tule mingi 20% hinnavahe lambist.
nagu ma eelpool ütlesin, htc pr feil. paistab mingi vri tootjate tüüpviga olema icon_biggrin.gif

võib-olla on minus lihtsalt veel pisut optimisti säilinud ja ei ole piisavalt kalestunud icon_smile.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.03.2016 14:17:06 vasta tsitaadiga

londiste. Ei taha mingil juhul riidu, lihtsalt hämmästab paljude inimeste teadmatus turumajandusest ja rääkimata rahvusvahelisest turumajandusest. Ei hakka sellel teemal pikemaid loenguid pidama, kuna vastavaid kursuseid ja teadmisi saab tahtmise korras 6igematest allikatest.
Yks asi mida soovitan lihtslat meeles pidada on, et tootja ilmutab peaaegu alati alguses ostajle vääristunud/petliku hinna. Tavaliselt see on NETTO ja ilma igasuguste maksudetta, ilma transportita, kus tänäpäeval on tootjal tugevalt käsi sees jne. Pahimal juhul on tegemist lihtsalt väikse seadusliku pettusega, mida leidub k6ige tihemini autode reklaamimisel. Reaalne hind on alati teine, rääkimata juhtudest, kus valmistus on kolmandas riigis jne. K6ik yleliigne raha "korjatakse" julmalt ostjatelt lihtsalt ära ja l6pliku hinna paneb paika alles see, millega toode l6puks kaubaks läheb! Nii on olnud varem ja tuleb olema ka homme, kahjuks!
Optimism on positiivne nähtus, seda aga kahjuks, mitte alatti. icon_wink.gif


viimati muutis Avot 01.03.2016 15:22:42, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.03.2016 14:18:37 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
londiste. Ei taha mingil juhul riidu, lihtsalt hämmästab inimeste teadmatus turumajandusest ja rääkimata rahvusvahelisest turumajandusest. Ei hakka sellel teemal pikemaid loenguid pidama, kuna vastavaid kursuseid ja teadmisi saab tahtmise korras 6igematest allikatest.
Yks asi mida soovitan lihtslat meeles pidada on, et tootja ilmutab peaaegu alati alguses ostajle vääristunud/petliku hinna. Tavaliselt see on NETTO ja ilma maksudetta, ilma transportita, kus tänäpäeval on tootjal tugevalt käsi sees jne. Pahimal juhul on tegemist lihtsalt väikse pettusega, mida leidub k6ige tihemini autode reklaamimisel. Reaalne hind on alati teine, rääkimata juhtudest, kus valmistus on kolmandas riigis jne. K6ik yleliigne raha "korjatakse" julmalt ostajatelt lihtsalt ära ja l6pliku hinna paneb paika alles see, millega toode l6puks kaubaks läheb! Nii on olnud varem ja tuleb olema ka homme, kahjuks!


Või siis Digital River fuckuppis shippingu ja reaalselt on olemas ka standard shipping - https://www.reddit.com/r/Vive/comments/48facr/htc_allow_people_to_change_from_the_57_shipping

Kui sa saa aru, et ei ole võimalik küsida Iirimaalt shippides Iiri ning Soome basically sama raha transa eest, siis ei ole see minu probleem.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.03.2016 14:21:50 vasta tsitaadiga

Scart. Sinu probleem on hoopis mujal. Näiteks esimene probleem tekiib sinul siis, kui tahad p6ikpäieslt 850 Euri eest endale Vivet koju tellida. icon_wink.gif
Minule ei ole sinuga rohkem millestki rääkida. Vabanda.


viimati muutis Avot 01.03.2016 14:29:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.03.2016 14:24:27 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Scart. Sinu probleem on hoopis mujal. Esimene probleem tekiib sinul siis, kui tahad p6ikpäieslt 850 Euri eest endale Vivet koju tellida. icon_wink.gif
Minule ei ole sinuga rohkem millestki rääkida. Vabanda.


Kui sulle ei kohale 10 ja 100 eurise shippingu vahe produkti lõpphinnale, siis jah, meil pole tõesti enam millestki rääkida.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.03.2016 14:48:37 vasta tsitaadiga

Scart. Kas sa ikka saad kindlasti aru, millest räägid? Kas ikka saad aru, et mina ei ole neid hindasi määranud, olen neid ainult ennustanud! Sinu hinna ennnuste on algusest peale metsas olnud! Äki aitab juba prygipostide levitamisest, ning pysiks teemas? Näiteks, millal saabub sinu tellitud Vive, v6i CV1? icon_eek.gif
Mina saan enda Oculus CV1 kätte mais. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2016 14:53:19 vasta tsitaadiga

Scart, saa kaineks enne kui kirjutama tuled icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 01.03.2016 15:02:54 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Scart, saa kaineks enne kui kirjutama tuled icon_biggrin.gif


Ma ei joo keset päeva, erinevalt küprokikauboidest kes siin teemas nonstop sõna võtavad.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 01.03.2016 15:05:06 vasta tsitaadiga

Avot, mis täpselt paneb sind arvama, et inimesed ei tea turumajandusest midagi?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.03.2016 15:24:08 vasta tsitaadiga

londiste. Kuna väljendasin enda arvamust liiga yldistavalt, parandasin selle vea ära. Kahjuks paljud, ei saa turu majandusest eritti aru, seda igapäevases elus ja ka siin on näiteid kyllaga. Arvan, et sina saad väga hästi aru mida ja keda siin silmas pean. Ei lasku enam sellele teemale, kuna see ei kuulu siia. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 01.03.2016 15:33:51 vasta tsitaadiga

Mul igatahes hea meel, et meil siin majandus spetsialist olemas. Ma ainult muretsen ta vererõhu pärast.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.